Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství

+4
Makoto
Daiki Ayme
Odoshi
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:48

First topic message reminder :

Anbu velitelství - Stránka 4 Images?q=tbn:ANd9GcR2pLt9Pey2OTMdWeruWV_uz3ZchNp5m0w4KmKU_6nVrBkMbkKIZYDXC79_

Anbu velitelství - Stránka 4 Images?q=tbn:ANd9GcSNEH1PL3kdh8_0XNzOo3ktWfCZzKGEmVmIYAej5IO-y4GesC5I9IF70UkphQ
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Anbu velitelství - Stránka 4 PRISON
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 20:07

Vyletel som do vzduchu aby som bol mimo dosahu nebezpečenstva. Rozpozeral som sa okolo seba a trochu som sa pozasmial. Je ich tu ako červov, čo tu všetci robia... pomyslel som si. Pobavene som sa na nich pozeral. No ták, nenechaj ma čakať spoločník. Oni chcú bojovať? Páru geninov, Kazekage, ktorá je nejaká vyvedená z miery a nejaký týpek? pomyslel som si znova a hlboko som sa zamyslel. Zostavoval som stratégiu a tak všeobecne som rozmýšľal nad tým, s čím na nás môžu vyletieť..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 20:19

"No dobre, ale keď na mňa zaútočí tak budem utekať? Tse..." odfúkol som si "Radšej umrieť v boji ako pri úteku..." zasmial som sa a pozrel som sa na neho Hm...Nejaká stratégia.... pomyslel som si
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 11:26

Přišla jsem do Anbu velitelství. Sice o něco později, ale přišla.Právě kvůli tomu jsem na sebe raději nějak moc neuporňovala. v hlavě mi pořad šrotilo a nemohla jsem myslet na nikoho jiného než na Mua. Nervozně jsem polkla a neustále jsem se ohlížela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Tue 15 May - 12:40

MONZAEMON CHIKAMATSU

"Tse," i napriek tomu, že som bol už po smrti a prakticky sa mi nemohlo nič stať, nejaký ten pud sebazáchovy vo mne ostal. Preto aj hoc kazekage vyslovene otvorila náruč smrti, zbehlo sa toho priveľa na to, aby som už ostatných mohol viac ignorovať. Skôr, než sa na mňa všetci, vrátane nej a Jaya stačili vrhnúť, s čo najvyššou rýchlosťou som uskočil čo najviac dozadu, ako to len bolo možné, samozrejme i so svojimi ostávajúcimi šiestimi útočnými bábkami.
"Hovorím to len nerád-" načal som potom, ako som si uvedomil prítomnosť Mua.
"-no budem zdá sa potrebovať pomoc. Je ich tu priveľa," oboznámil som ho so svojim stanoviskom.
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 12:47

Kývol som naň hlavou. Dopadol som na zem a napravil som si plášť. Pomalými krokmi som prešiel okolo Monzaemona."Hai, hai..." povedal som pokojne a zložil pokojne pečate. Bude mi česť bojovať bok po boku s takouto legendou.. pomyslel som si pre seba."Katon! Karyuu Endan!" povedal som a z úst som vychŕlil masu ohňa smerom na Kazekage a všetkých, čo bolo okolo nej. Hneď na to som zložil pečate na Iwa no Yoroi, počas toho ako som chŕlil oheň. Brnenie sa aktivovalo a ja som stále chŕlil oheň. Potom som len dupol nohou a oheň nabral väčšiu teplotu. Vytvoril sa dlhý pás ohňa smerom k nim. Vedel som, že to všetkých neodrovná, no aspoň ich to na chvíľu rozdelí a budú musieť konať samostatne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Tue 15 May - 12:52

Kdyz se vyhnul memu utoku v plne rychlosti jsem narazil do zeme a zustal v krateru .Pri narazu se zviril prach a letaly kusy zeme.Postavil jsem se no v tom prachu se mohlo zdat ze jsem to neprezil ale pravda byla jina. Ale v tom na nas Muu vyvalil tu techniku coz me prekvapilo ale nejak netrapilo."Pche tak to ti moc nevyslo.Budu muset udelat neco jineho." Vyletel jsem opet do vzduchu co nejvise to slo abych nabral visku a potom potrebnou rychlost.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Tue 15 May - 13:17

Ruky som si zkrížil pred tvár aby som aspoň trošku sa kryl pred teplotou ...Takže Katon to mi nejak nepraje.... odfrkol som si a odkryl ruky pri tom som ho sledoval
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 13:35

Mu zdá se tropil pořádnou spoušť. Měla jsem sto chutí po něm něco hodit, ale nechtěla jsem aby ze mě udělal škvarek. Zděšeně jsem teď koukala přímo do žáru ohně a doufala že je Hideo v pořádku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Tue 15 May - 13:44

"Akú mám šancu s Fuutonom a Dotonom?" zasmial som sa a pozrel som sa na Mua....ana svoje ruky... zvládnem to použiť? spýtal som sa sám seba...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 13:49

Akú mám ja šancu len z fuutonom ? Pomyslel som si len pre seba a pozeral som na ten útok čo predviedol . Naštastie sme boli ďalej než oni ale vážne som mal chuť sa zapojiť vážne som preklínal to aký som slabý ..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 13:58

Tam, kde stáli Kazekage a Hideo sa vytvorila vrstva tuhého mraku. Bol to výsledok spúšte, ktorú som vytvoril. Otázkou už len bolo, či to prežili. /Kedže ešte neodpísali, tak za nimi počkáme../ Pozrel som sa smerom k nim."Skrývať sa nie je vec, ktorú by mal shinobi počas bitky robiť.." povedal som."Môžete sa skrývať koľko chcete...mne neujdete. Cítim vás..." stihol som dodať. Zložil som ruky v pečať. Chvíľu som sa sústredil. Chcel som sa uistiť, či tu nemáme nezvaného hosťa. Nemali sme...aspoň som to necítil. Plášť sa mi jemne vlnil vo vetri. Mrak sa začal rozplývať a ja som pozeral postupne na podlhovastý kráter, ktorý vytvorila moja technika. No tam, kde stáli Hideo a Kazekage, tam bola stále hustá vrstva mraku...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Tue 15 May - 14:11

Byl jsem uz dost vysoko a rozhodl jsem se udelat posledni tah na Mua. V te visce co jsem byl jsem premyslel. "Snad je Hideo a Kazakage vporadku!?" nez jsem se spustil temer stremhlav dolu miril jsem asi 30metru od mista kde stal Muu. Kdyz jsem se blyzil k zemi zmenil jsem drahu letu tak ze jsem primo miril na Muua.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Tasai Tue 15 May - 14:13

Kedže som sa pozabudol dal som si po ceste do mesta čelenku Kiri dole. Šiel som na miesto kde bolo najviac rušno. Zastal som neďaleko nich a sadol som si a z viditeľnej vzdialenosti som ich sledoval čo sa deje. Hmm... zatiaľ nič extra...
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 14:24

Baka...Tak priehľadné... pomyslel som si, keď som videl jeho marný ťah. Veď išiel na rovnú zeminu. Nikto tam nebol. Najprv som čakal, že zaútočí na "legendu", no v tom išiel na mňa. Nebolo komplikované zložiť jednu pečať diviaka."Jinton: Muei-!" nestihol som dopovedať a narazil do mňa. Vyzeralo to na koniec. Na mieste, kde som stál sa objavila znova hustý oblak, ktorý sa pomaly rozplýval. Keď sa už viac menej rozplynul, tak si Jay mohol všimnúť, že ležím na popraskanej zemi v krátere. Neprejavoval som žiadne známky života."Bububububu!" zvolal som a roztvoril som oči. Jeho útok mi nespôsobil žiadne poranenia, kedže som mal aktivované Iwa no Yoroi. Síce svojím útokom poškodil dosť brnenie, ale kedže som stál na zemi, tak sa vždy obnovovalo. A preto, že som ešte chvíľu ležal nechal som brnenie úplne obnoviť. A tým, že som ležal na zemi, tak sa moje telo dotýkalo väčšou plochou zeme a tak brnenie nabralo dostatok energie aby sa zregenerovalo. Už som sa len zasmial, no cez masku to nemohlo byť vidieť. Z ničoho nič som zmizol a objavil som sa vedľa Jay-a. Buchol som doň aby vyletel do vzduchu a potom nasledovali rôzne variácie kopov a úderov./Rovnako ako v gife/ Pričom s Iwa no Yoroi som mal väčšiu fyzickú sílu a spoločne s Jinton: Mueisho to bola vražedná kombinácia rýchlosti a síly. S touto rýchlosťou by mal aj Sharingan problém zaregistrovať ho. Bola už len otázka, čo sa vlastne stalo s Jay-om. Toto "kombo" ho síce nemohlo ihneď zabiť ale mohlo ho rovno vylúčiť z boja...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 14:38

zůstala jsem za Shirem a snažila se zmapovat polohu nepřítele. ,,Shiro?" zavolala jsem na něho tak, aby se nelekl a nemyslel si, že jsem nepřítel. přistoupila jsem k němu,, Co chceš provést?" zeptala jsem se ho. Měla jsem takový pocit, že tu někde bude Mu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Tue 15 May - 14:42

Jakmile Muu dokoncil techniku odletel jsem par metru daleko a ma technika se zrusila no byl jsem akorat potluceny ale nezraneny. postavil jsem se a potom padl na koleno. "Tak tohle bylo tesne. Kdyby jsi zautocil o chvili pozdeji byl bych mrtvy." Ztezka jsem se postavil a vytahl cakrovy mec. Zavrel na chvili oci. "Promin Yoko slibil jsem ze neudelam zadnou pitomost i vam kazekage ale tohle je situace jenz je treba se obetovat pro ostatni aby bylo dosazeno cile!" problesklo my hlavou. Natocil jsem svuj pohled na misto kde byl Kaito a ostatni. A doufal jsem ze pochopi co o co se snazim. Otevrel jsem oci zhluboka se nadechl a vyrazil proti muovi s mecem vnemz proudila ma cakra. Kaito musel vedet co se chystam udelat jelikoz jsem to uz udelal i drive.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 15 May - 14:48

Mňa od Pili nedostanú.. A nikdy jej neublížia! Len to ma viedlo, a to ma donútilo postaviť sa pred ňu, a obrana, ktorou som ju chránil sa znásobila. Avšak, nedávkoval som ju len čakrou.. Viedla ma moja životná sila, a moja vôľa nevzdávať sa, a chrániť ju, aj za cenu života. Ju si vybral môj ded, a ja, jeho krv, som musel pokračovať v jeho stopách. Bol som len genín, s výnimočným darom, no Genín s pravým srdcom. Smerom, ktorým na nás letela jeho strela, sa vytvorila ohromná piesková stena, zvnútra sklenená, plná ohňovzdorného skla... Vyčerpal som sa skoro na dno. Len aby som ju ochránil. Mrak nezmizol, ale Pili bola v poriadku.. Až na mňa.. Padol som na kolená, a usmial sa na ňu.. Bež.. ďalej..

/Poprosím, aby ste si počkali kým Pili odpíše, a nespamovali.. Ona tu nemôže byť celý deň, len aby podpisovala.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Tue 15 May - 14:53

Sledoval som boj a uvidel som ako Jay používa stále tu istú techniku Budem ho musieť niečo naučiť.... usmial som sa a v tom som videl ako manipuluje s tým mečom..."Jay..." povedal som ticho a všimol som si toho nového Možno to použijem nebudem mať inú možnosť...pozrel som sa na svoje ruky a chytil si hruď...začal som zhlboka dýchať či mám ešet počkať ale bo teraz....
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 14:54

Len som naňho pozrel unavene a pobavene som sa zasmial."Daj už pokoj.." tento boj ma už unavoval. Bojovať proti geninom, ktorý sú tak otravný. Poskládal som pečate a položil ruku na zem."Doton! Chidokaku!" zvolal som a tam, kde išiel Jay sa zrazu pohla zemská kôra./Počíta sa, že tam, kde stál Jay a 10x10 metrov zemskej kôry spoločne s ním./ Zmizol pod povrchom zeme. Jay klesol spoločne so zeminou o niekoľko stoviek metrov dole. Takže by sa jeho útok nemal vydariť, kedže som ho zablokoval."Ďalší?" postavil som sa a rozpažil som ruky. Čakal som, kto sa odváži ako prvý...

/Okej, takže bolo by dobré ako povedal Hideo počkať na Pili. Neboj sa Hideo ani ja tu nemôžem sedieť celý deň. Takže od teraz zmiznem a objavím sa až večer. Takže ak to nebude vážne tak na mňa nemusíte čakať a pokračovať v boji, aby sa hra nezastavila../

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 15:11

Jelikož sem byl zrovna na místě kde mě Mu svou technikou nějak nemohl zasáhnout, zničil jen jeden z mojich klonu který byl zrovna tím směrem kam šla jeho technika, summoni byli taky jinde než to. Vypadalo to, že Hideo a Pilikka potřebují spíš odlákat a zabít toho druhého než abych jim pomáhal s bábkařem. Poslal sem tedy Joa a Sally a svoje zbylé 2 klony zatím co já sem vyletěl přímo nad něj. Joe zustal v úkrytu a po nepříteli poslal svuj klon a zaútočil koncentrovaným tlakovým řevem zatím co Sally čekala na vhodnou příležitost po něm skočit. Chvíli po řevu, asi pul sekudy, se moji kloni rozběhl s kosama a zaútočili na Mua. Já sem jen čekal ve vzduchu na dobrou příležitost hodil jeden kunai mířený na jeho mýchu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 16:04

Objevil jsem se na místě kde stojí..tedy mělo by stát ANBU velitelství a prohlédl si přítomné.Trochu zklamaně jsem povzdechl a prohlédl si kluka,který utíkal na Mu.Prudce jsem vytasil katanu,po tom co jsem si ho prohlédl a chtěl vyrazit,jenomže se z ničeho nic propadl do země.Stěžuješ mi to..Ušklíbl jsem se při pohledu na Mua a shunshinem se objevil za ním,počemž jsem skočil dolů do té díry a dopadl pár metrů před Jayem.''Dej mi to..Co máš na zádech'',namířil jsem katanu na něj a pousmál se.Byl jsem si jistý že mě Daichi slyší i přes ten pytel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Tue 15 May - 16:09

"Sakra ja se fakt nemuzu nicemu vyhnout." Rekl jsem si tak pro sebe. A vedel jsem ze tohle stejne nemuzu vyhrat ale bez boje to nevzdam. " To co mam na zadech je neco co jenom tak nedam nikomu. Je to hlava zradce!" Natahl jsem ruce pred sebe a znich vyletely cakrove bice primo na Akiyuua.Chakra Whip (Čakrový bič) S umyslem ho spoutat.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 16:27

''Nepleť se do věcí,do kterých ti nic není'',řekl jsem s nezájmem v hlase a sledoval to co dělal se stále aktivovaným sharinganem,avšak používat ho na maximum jsem v suně neplánoval.Uskočil jsem dozadu a od velké,hlíněné zdi se odrazil do velké výška,kam jeho biče nemohly dosáhnout a i kdyby vyhnout se jím díky sharinganu by nebyl zase takový velký problém.Už nemá skoro chakru..Stačí chvilku uhýbat a po třech,maximálně čtyřech jutsu už padne..Pomyslel jsem a stiskl v pravé ruce Katanu,ve které pro případ proudila blesková chakra.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Tue 15 May - 16:35

Rozbehl jsem se proti stene a za pomoci cakry vybehl nad Akiuuovu uroven. Odrazil jsem se od stany a do sveho mece zacal poustet svou cakru naprahl se a snazil se jej seknout.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 16:45

Ve vzduchu jsem se otočil a seknul proti němu mečem,nabitým raitonovou chakrou,který se s tím jeho na chvíli skřížil,počemž jsem druhou rukou vytáhl z pláště svitek a z něho se pak objevila malá Kosa po Uchihovi Madarovi.V rychlosti jsem s ní levou rukou sekl přes můj meč,miřejíc na Jayovu hlavu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 4 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru