Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství

+4
Makoto
Daiki Ayme
Odoshi
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:48

First topic message reminder :

Anbu velitelství - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcR2pLt9Pey2OTMdWeruWV_uz3ZchNp5m0w4KmKU_6nVrBkMbkKIZYDXC79_

Anbu velitelství - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcSNEH1PL3kdh8_0XNzOo3ktWfCZzKGEmVmIYAej5IO-y4GesC5I9IF70UkphQ
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Anbu velitelství - Stránka 2 PRISON
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 23:21

Pili, podala vážně dojemnou řeč ale po slově "Odejdi" mnou zatřáslo. Když si to přeješ, dobře. Ale nezapomeň máš ode mě malou výhodu. Vyskočil sem do vzduchu, a neopovaž se umřít! vykřikl sem a zamířil se schovat někam kolem, abych mohl pomoct Pilice nebo komukoli kdo to bude potřebovat a uvidím ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Sat 12 May - 8:38

MONZAEMON CHIKAMATSU

S miernym pousmiatím som sa rozhodol na ňu reagovať.
"Pochopiteľne. Keby však ale šlo o krv vašu, alebo vašich priateľov, dám krk na to, že by ste hovorili inak," rozhodol som sa predsa len prejaviť úctu vykaním.
"Ľudia... sú slabí. Ak dve úplne rovnaké osoby pošleme dvomi úplne opačnými cestami, potom, ako sa zas stretnú, budú stáť proti sebe. Neovplyvníme to. Dokonca ani my, shinobi. Navyše," venoval som jej svoj vážny pohľad.
"Ak táto dedina nie je dostatočne schopná, aby sa nám ubránila, potom by skôr či neskôr tak či tak zanikla. Nič na tom, že Sunu už žiadna budúcnosť nečaká, preto sa možno odvolať len na minulosť. Umrel som v dobe pred stovkami rokov... nech ma už ale vzkriesia kedykoľvek, budem v onej dobe i navždy žiť... shinobi nemôžu byť dobrými nástrojmi, ak nimi ich majitelia nedokážu dostatočne schopne manipulovať... za všetko, čo sa stalo, preto v mojich očiach nesiete zodpovednosť... vy, kazekage... zaručujem vám, že potom, ako umriete, Sunagakure opustíme," zvážil som jej slová, no i napriek tomu som sa nimi nemohol plne riadiť. Kazekage bola mojim cieľom.
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 12 May - 13:13

Pousmála jsem se. "A´t shinobi, ANBU či vesničané, pořád jsou to lidé a manipulovat jimi je neomalenost a pošetilost. Každý člověk je jedinečná bytost..." zvedla jsem k němu pohled. Snad jsem si sama svými větami dodávala odvahu... "Ale v něčem máte pravdu. Jsem Kazekage a jsem za svou vesnici odpovědná. Jeli to nutné, pak tu zemřu, ale s pocitem, že jsem udělala všechno, co šlo... Sunu nikdy nezničíte, protože vždy tu budou lidé, kteří jí milují a budou jí chránit. A dokud je tu ta naděje, má smysl za ni bojovat." odvolala jsem obě loutky a složila pár pečetí. Chidori eisou.. V dlani se mi objevila modře zářící chakra. Filozofování mi nikdy nešlo..
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Sat 12 May - 19:01

MONZAEMON CHIKAMATSU

S miernym zaváhaním som pohliadol jej smerom.
Nevídané. Je úplne iná, ako kage v mojej dobe... jej postoj... blbosť! Neprišiel som sem nechať zhátiť svoje plány idealizmom! než aby som povedal niečo viac, tasil som špeciálne pre seba pripravené zvitky. Je pravda, že tie, ktoré mala neskôr v úschovni Chiyo, sa mi dostať nepodarilo, ale veľmi dobre som si pamätal na nich použitú pečať, keďže som jej tvorca.
Rozhodne nevyrazím naproti nepriateľskému užívateľovi raitonu s dotonom. Bojujem tu proti kazekage, ktorá navyše prerába ľudí na bábky... nemôžem to nebrať vážne, preto mi neostáva nič iné ako..., po utvorení pečatí miesto zaplavil dym.
"Shirohigi Jikki Chikamatsu no Shū," predviedol som Sunou už na dosť dlhý čas zabudnutú techniku.
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 12 May - 19:12

Opět jsem si nedokázala pomoct. Musela jsem se tvářit zmateně, nedokázala jsem potlačit šok. To jsou loutky... "Chiyo-sama..." rukou jsem si zakryla ústa. Opravdu... Když jsme o tom tak přemýšlela, nikdy jsem vlastně s loutkářem nebojovala a teď mám porazit zakladatele tohoto umění?! Směšné! Opět jsem se ušklíbla. Zvedla jsem ruku a chytila jsem si ji druhou v místě zápěstí. "Působivé... opravdu jste mistrem v oboru a já mám k vám úctu. Nicméně... to bude muset stranou!"
Anbu velitelství - Stránka 2 6f2dddb94f91
Napřáhla jsem ruku a blesk poslala přímo na něj. Zároveń jsem druhou rukou vyvolala Sasoriho.. kdyby náhodou!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 23:20

Z dálky sem sledoval jejich, no vlastně boj začínal až teď, no celé sem to sledoval s fakt velkým zájmem. Doufám, že se do toho nebudu muset zaplést protože tohle je, teda bude bitva fakt nad mou úroveň, alespoň tihle dva. Pomyslel sem si v duchu a ohlížel se jestli tu není ještě někdo kdo by potřeboval pomoct. Nezahlédl sem nikoho bezradnýho tak sem se zase zadíval na ty dva, já zakročím fakt jen kdyby šlo Pili o život. Tohle přemýšlení bylo síce trochu, teda dost zbabělé ale nemohl bych nejspíš vubdc nic udělat.


Naposledy upravil Sōru Ebansu dne Sun 13 May - 15:20, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Sat 12 May - 23:37

MONZAEMON CHIKAMATSU

Bez ďalších slov som len pohliadol smerom k bleskovej šabli, ktorou sa očividne snažila prekrojiť mňa, alebo bábky.
To nebude fungovať, správnym pohybom prstov som posunul dve zo svojich bábiek po správnej dráhe tak, aby utvorili istú pre ne špecifickú kombinačnú techniku. Vďaka pečati s v nej uloženou chakrou jedna z nich utvorila niečo pripomínajúce chakrový shuriken (teda manipuláciu tvaru na najvyššej možnej úrovni, podobne ako rasengan, akurát v tvare už spomínaného shurikenu). Tá bola dokonca i tak prieraznej technike, akou je raiton kazekage, prisilným súperom a preto sa mi ju podarilo odvrátiť. Ďalšie bábky sa však medzitým už vrhali do ofenzívy. Očividne som už viac nedával čas na nič iné, než na boj...
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 13 May - 0:20

Jestli mám šanci, jsou to jedině loutky... Napadlo mě. Jediná věc, ve které jsme opravdu dobrá! Jediná věc, ve které jsem mistr! Viděla jsem jeho loutky a za mnou se znovu objevily oba stíny. Dědo, tenkrát jsi jsi jich měl taky sto... pomůže, když jich já mám sto dva..? Lehce jsem se pousmála a znovu vyvolala sto loutek, které se jako černý mrak vznášeli nad polorozpadlou Sunou.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Sun 13 May - 11:06

MONZAEMON CHIKAMATSU

Znova táto technika, pomyslel som si a začal sa o to viac sústrediť na svoje bábky.
"Čím väčší počet, tým menšia úspešnosť jednotlivých bábiek. Možno že proti mne stojí i desaťnásobná presila... ale mali by ste vedieť, že každá z mojich má silu minimálne za vašich desať, kazekage."
Ihneď potom, ako som ju oboznámil so svojim postojom, nadišiel čas na priamy útok. Pohyboval som od končekov mojich prstov až po samotné ruky a lakte, pričom každičký jeden pohyb zaznamenávali jednotlivé bábky natoľko odlišne, až to vyzeralo, ako by nebodaj boli živí. Bolo možné povedať, že ich útočná sila prevýšila dokonca i tú za čias, kedy sa do ich ovládania v minulosti oprela Chiyo. Precíznosť, nepredvídateľnosť a rýchlosť ich útokov spôsobovali na bojisku pomerne svižné eliminovanie Pilikkinej zbierky. Padali jedna po druhej...
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 13 May - 14:28

Pořád mám dvě navíc.... dvě silné! Přestala jsem se usmívat. Hlídat najednou sto loutek nebyla žádná legrace, rukama jsem kmitala, jak o závod, aby se Sasori vlnil v rytmu mého udání. Druhou rukou jsem se soustředila na Gaaru. Pohřbít je a zničit! Gomenasai, Chiyo-sama...
Písek se nemilosrdně vrhal na Monzaemonovi loutky, obaloval je pískem a drtil na kousky dřeva.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Sun 13 May - 15:02

MONZAEMON CHIKAMATSU

"Zdá sa, že ich veľmi podceňujete, kazekage," vyslovil som bez zmeny výrazu v tvári a kmitol rukami. Sotva totiž Gaarov piesok poškodil prvé dve bábky z mojej desiatky, stalo sa voľačo nevídané...
"Sanbō Kyūkai," ťažko opísateľná technika totiž do seba z ničoho nič začala vťahovať nielen zvyšné Sasoriho, ale dokonca aj Gaarov piesok, vzhľadom na čo už nebolo možné, aby vo svojej technike viac pokračoval. Pochopiteľne bolo možné, aby ešte vyvolal piesok z okolia, keďže sme sa prakticky nachádzali na púšti, ale na to som už bol taktiež pripravený.
Nechystám sa byť porazený takouto priehľadnou technikou...
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 13 May - 16:44

Podceňuji, nepodceňuji... nemám co použít! Sakra! Zamračeně jsem odvolala ty zbývající loutky, které destrukci nepodlehli. Kolik toho ještě mám? Kolik toho můžu použít? Raiton! Nic jiného nemám! Zamračila jsem se.
Nechala jsem Sasoriho hák, aby se přichytil za ním, pak jsem se díky lanu přitáhla a vyletěla i s loutkou dopředu. Složila jsem pečetě na chidori. Myslím, že tohle je tvůj konec, Pilikko...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 17:22

Cítil som ho, Gáárov piesok. Jeho krv a moja krv bola jedno, a len Pili ho dokázala využívať. A to, že útočia na dedinu, a Pili používa Gááru v centrále. Je divné. A tak som sa vybral sem, a to tak, že Jay nemal šancu ma nájsť. Klony, a chránil ma celú cestu piesok, nemal šancu. Nebol som malý, nepotreboval som, aby ma chránil ako decko. Nato som zamrzol, a zrak mi padol na ten boj, čo sa tu odohrával. Piesok sa začal vynúť.. Vždy som bol na ňu zlý, drzý, ale dnes.. Sa niečo stalo. Piesok sa dovíril a pred ňou, pred Pili som sa objavil ja, s roztiahnutými rukami, a bolo mi jedno či umriem, alebo nie. Niečo ma nútilo, chrániť ju.. Zdravím.. Uškrnul som sa, ale viac sa nepohol.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 17:24

Nejak jsem se dostalk velitelstvi a uvidel Hidea a bojujici Kazekage.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 17:32

Najednou se v boji něco změnilo, před Pili se objevil nějaký na první pohled asi genin, někdo ze Suny, no rozhodně se dalo znát, že to není loutka. Tohle by Pili nechtěla. Napadlo mě na co sem poskládal pečetě a vytvořil před Hideem zeď. Jelikož sem měl pořád aktivovanou techniku co mě naučil Midotsuchi (Supplementary: Flying Technique), tak když sem Hidea sebral a začal s ním utíkat do bezpečí byl lehounký. Byli sme už kousek dál, mimo nebezpečí položil sem Hidea. Co blázníš? Pili to zvládne! zeptal sem se a ohlédl se jak to vypadá.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Sun 13 May - 17:39

MONZAEMON CHIKAMATSU

Výborne, výborne, chystal som sa využiť skutočnosť, že sa na mňa Pilikka vyrútila s chidori k tomu, aby som ju definitívne zabil. Keď sa však z ničoho nič pred ňou objavil nejaký genin, bol som svoj plán nútený odložiť.
V ten najnevhodnejší možný okamih, i napriek tomu som sa však naďalej sústredil na súboj. Jedna z mojich bábiek totiž zozadu využila nepozornosť kazekage a použila moju najsilnejšiu pečatiacu techniku, Shishi Heikō, na Pilikkinho Gaaru. Následok bol zrejmý - bábka nemohla pokračovať v boji, keďže jej pečať znemožňovala nielen pohyb, ale i používanie chakry samotnej a odpečatenie by i skúseným shinobim trvalo minimálne niekoľko hodín. Ostával teda už iba Sasori a kazekage samotná, hoc mi najnovšie objaviace sa posily rozhodne na radosti nepridali...
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 17:44

Vybehl jsem za Soulem a hidem videl jsem co se stalo. " Promin ale tohle nevypada vubec dobre." bylo jedine co ze me vypadlo
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 13 May - 17:47

Kdyby Soul nepoužil zeď před Hidea, pravděpodobně bych nestihla uhnout. Takhle jsem rukou narazila do zdi, která se rozpadla. "Vy pitomci, okamžitě odtud vypadněte!!" zaječela jsem naštvaně. "Já jsem cíl, ne vy! Svou vesnici ochráním i kdyby se stalo cokoliv... a teď vypadněte!!" dodala jsem a otočila se na Monzaemona. Gaara mimo hru... sakra!! Párkrát jsem se nadechla a zase vydechla. Už mi toho moc nezbývá. Složila jsem znovu pečetě na chidori a rozeběhla se proti loutce, která zablokovala Gaaru. Aspoń jednu! Volnou rukou jsem chakrová vlákna připevnila na jeho loutku.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Sun 13 May - 18:15

MONZAEMON CHIKAMATSU

Toto sa ti nepodarí, pousmial som sa pri pohľade na to, ako sa vrhá smerom naproti jednej z mojich bábiek. Keď som ňou však chcel pohnúť, zarazilo ma, že to nešlo.
Hm?! Pripevnila na ňu svoje chakrové dráty?! nebolo dostatok času, preto sa Pilikke úspešne podarilo ju zlikvidovať.
Tse! Bez pečate bola aj tak použiteľná... druhý krát už na tento trik neskočím! vyslal som naraz všetkých svojich sedem ostávajúcich bábiek rovno na kazekage.
Tento súboj sa začína uberať pre mňa výhodným smerom. Tlačí ma však čas. Nemôžem dopustiť, aby sa sem dostalo ešte viac ľudí... odteraz to nie je hra, ale boj na život a na smrť. Musím ju čo najskôr zabiť! ako prvá sa k nej dostala červenovlasá s dvomi mečmi, ktorá bola ale svižnejšia, než ktorákoľvek iná, preto s ňou dokonca i pre živého kageho vôbec nebolo jednoduché udržať krok.


Naposledy upravil Koisennin dne Sun 13 May - 18:29, celkově upraveno 1 krát
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 18:20

Vyprostil som sa od Soula. Čo ty vieš.. Odsekol som a nejak sa mi podarilo dostať nepovšimnuto, čo najbližšie k ich súboju. Zasahovať som nechcel, nemal som šancu, ale Pili som chcel dať aspoň základnú obranu. Preto som rozoslal svoju zvyšnú čakru do piesku, a vždy, keď sa nejaká bábka priblížila k Pilí, zdvihol sa piesok, ktorý ju chránil. Ju dostaneš, len cez moju mŕtvolu.. Zamrmlal som si popod nos.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 18:21

"Sakra musim neco udelat tohle neni dobre!" A pripravoval jsemse vyrazit do utoku ale nejdrive jsem premyslel o strategii.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 13 May - 18:25

Yosh, jedna v tahu! Zbývá ti jich "jen" sedm! Ironický úšklebek. Objevila se u mě jedna z jeho loutek. Kruci, taijutsu mi nikdy nešlo! Dostat se pryč! Sekla mě do ramene, ale dostala jsem se dostatečně daleko. Pak už se přede mě začal stavět písek. Hideo, až tohle skončí, zmlátím tě, ty pako neposlušný!! Jestli to přežiju... Vyvolala jsem Sasoriho. Z jeho těla vyjeli vrtule, roztočili se. Zvedla jsem ho do vzduchu a obrovskou rychlostí poslala na tu rusovlasou.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 18:34

Ehm, zajímavá schopnost. Vidět, že si ze suny. Řekl sem a vzlétnul. Mezitím k nám přiběhl ten druhý kluk.
Hideovi se vrátil jeho hmotnost a já přesouvajíc se kolem nepřítele háel sem kunaie tak, že by ho mohly zranit. Nakonec sem se přecejen vrátil. Tak co?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 18:40

Proste ho zamestnejte tak aby me nevidel zkusim jej sejmout ze vzduchu.
Potom se kolem me zacala obalovat ma zlata cakra a temer okamzite se zformovala do podoby orla.Chakra Eagle Transform (přeměněna v čakrového orla) Temer okamzite cakrovy orel zacal mavat kridly a uz jsem byl hodne vysoko ve vzduchu. Soul musel byt asi hodne mimo jelikoz vse se stalo behem 3 sekund.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Sun 13 May - 19:09

MONZAEMON CHIKAMATSU

Nevedel som sa vynadívať, čo všetko sa v tak krátkej chvíli stačilo udiať. I napriek tomu som sa však naďalej sústredil v prvom rade na kazekage, ktorá bola mojim primárnym cieľom, nedbajúc zatiaľ na okolitý povyk.
Pešiak za kráľovnú... to sa mi páči, zámerne som Sasorim obetoval svoju rudovlasú bábku za účelom odpútať dostatok pozornosti. Ako náhle ale už spomenutý Sasori svoju úlohu dokončil, okamžite sa naňho vyrútila ďalšia s prekvapivo obrovskou silou v pestiach. Spôsobila za tak krátky čas natoľko veľké škody, že podobne ako Gaara, ani Sasori už viac nemohol naďalej zohrávať svoju úlohu, minimálne nie pred opravou.
Ďalší dole. Ostáva už len samotná kazekage a "posily", pomyslel som si s miernym pousmiatím. Mal som momentálne ešte 6 bábiek (2 zničené Gaarovým pieskom, jedna Pilikkiným chidori a jedna Sasorim).

Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 2 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru