Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství

+4
Makoto
Daiki Ayme
Odoshi
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Goto down

Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:48

First topic message reminder :

Anbu velitelství - Stránka 10 Images?q=tbn:ANd9GcR2pLt9Pey2OTMdWeruWV_uz3ZchNp5m0w4KmKU_6nVrBkMbkKIZYDXC79_

Anbu velitelství - Stránka 10 Images?q=tbn:ANd9GcSNEH1PL3kdh8_0XNzOo3ktWfCZzKGEmVmIYAej5IO-y4GesC5I9IF70UkphQ
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Anbu velitelství - Stránka 10 PRISON
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sun 27 May - 16:14

Odstrčil som od seba chlapca, ktorý mi núkal vodu: "A ty si zasa kto?" Postavil som sa, oprášil zo seba prach a zahľadel sa na bojisko. Boli sme už dosť ďaleko, takže sme sa nemuseli báť, že nás niekto napadne: "Musel som čeliť silnému súperovi, aby som ochránil vás, ktorí sem prichádzate bez rozmyslenia. Ale ako vidím, stále chcete riskovať svoj život." Hlasno som si povzdychol: "Zostávať tu už nemá cenu."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sun 27 May - 16:22

"Nejsem ten, kdo vyčerpaný leží na zemi," probodl jsem ho pohledem. "A také nejsem ten, kdo dává bez důvodu svůj život v sázku pro lepší pocit z hrdinství. Můj úkol byl jiný a to, co vidím teď, se mu nepodobá. Nechci boj, ale informace. Mají větší cenu."
Posunul jsem si ochranou čelenku trochu výš.
"Nebuďte hlupák a napijte se," dodal jsem, když jsem si všiml, kam směřuje jeho pohled. "Stále jste v Písečné. Slunce tu pálí víc než jinde a takto dehydratovaný nepřežijete ani cestu k bráně."
Zadíval jsem se stejným směrem. Jako kdyby to vše byl jen zpomalený záběr béčkového filmu. Neměl jsem potřebu se do toho nějak plést. Z úst se mi vydral teatrální povzdech.
"Kdo vlastně jste, že jste se pro ně chtěl nechat zabít?" otázal jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daichi Tue 29 May - 11:31

Otočil jsem se k ním zády a odešel..nikdo na mě neútočil a nic se nedělo..prostě jsem tu neměl co dělat (přesun)
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 29 May - 15:10

"Pre nich? Nie, pre dobré meno. Ak by zástupca Kamennej nedodržal dohodu medzi jeho a Piesočnou dedinou, asi by to malo dohru pred súdom," vytrhol som mu z ruky nádobu s vodu a napil sa. "Nezaujíma ma tvoja misia, nemáš tu čo robiť. Hlavne, ak nie si z Piesočnej. Aj keď pre mňa platí asi to isté," musel som sa zasmiať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 29 May - 15:53

"Nejspíš máte pravdu, nemáme tu být," pokrčil jsem rameny. "Písečná je ale v této době tak bezbranná, že lidé jako já mohou přijít a odejít. A lidé jako vy budou bojovat, aby dodrželi smlouvy. Takové smlouvy, které dřív nebo později stejně budou porušeny."
Měl jsem své názory. Možná to bylo tím, že má vesnice neměla spojence kromě těch, pro které zrovna dohledávala informace.
"Takže zástupce Kamenné? To mi ale odpovídá na mou otázku jen velmi neuspokojivě. Vaše jméno?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 29 May - 16:22

"Prišiel si si pre informácie? Takže špión? A hovoriš o tom takto otvorene?" vrátil som mu nádobu s vodou a medzitým sa rozhodol opustiť Piesočnú. "V tom prípade si slabo informovaný, keď ma nepoznávaš," zatváril som sa urazene, myslel som si, že ma už poznajú po celom svete. "Moje meno znie Midotsuchi, hovorí ti to niečo?" ani som nečakal na jeho odpoveď, keď už som kráčal k bráne.

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 29 May - 16:35

Jak jsem si myslel, rovnou legendární Kage?
Přesunul jsem pohled k shinobimu, se kterým bojoval.
A skončil tak vyčerpaný...
Jen mi to potvrdilo, že s přítomnými nechci nic mít.
Rozhlédl jsem se. K mé smůle už tu po Midotsuchim nebyl nikdo, s kým bych mohl mluvit, aniž bych riskoval život. A byly příjemnější způsoby získávání informací než sebevražda. Teatrálně jsem povzdechl a když jsem se znovu ujistil, že už tu nemá co na práci, rozhodl jsem se zmizet.

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akio Sakkaku Wed 30 May - 19:14

Tsuchikage bol v poriadku, a keďže tu Kazekage nebola, už ma tu nič nedržalo. Videl som, ako Yuki ostáva, a chce bojovať, tak som mu len naznačil že padám, a nakoniec som sa rýchlim tempom dostal z trosiek preč, a mieril som si to až k bránam. Do čoho som sa to sakra zaplietol? Za toto si to Toshio-sama odskáče, tomu ver! Prešlo mi mysľou, keď som len tak tak sa tesne vyhol letiacej troske.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 10 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru