Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství

+4
Makoto
Daiki Ayme
Odoshi
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:48

First topic message reminder :

Anbu velitelství - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcR2pLt9Pey2OTMdWeruWV_uz3ZchNp5m0w4KmKU_6nVrBkMbkKIZYDXC79_

Anbu velitelství - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcSNEH1PL3kdh8_0XNzOo3ktWfCZzKGEmVmIYAej5IO-y4GesC5I9IF70UkphQ
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Anbu velitelství - Stránka 6 PRISON
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 5:20

"Svoj príbeh nehovorím len tak na stretávku. A už vôbec nie na bojisku a ešte vám to už vôbec nie..." povedal som a prehrábol som si vlasy. Počul som Jay-ove kroky ako sa ku mne blíží a cítil som jeho chakru silnejšie. Keď už sa dostal až ku mne, tak som sa prudko otočil, chytil mu ruku v ktorej mal meč. Vykĺbil som mu ruku aby som mu mohol zobrať meč. Potom som už len naň pozeral, hrajúc sa s jeho mečom."Nedáš pokoj? Keď sa dospelý rozprávajú tak mlč a neprerušuj ich..." povedal som a kedže nemal veľmi síl tak som ho odkopol. Vďaka Iwa no Yoroi som ho odkopol o niekoľko metrov viac. Otočil som sa na Midotsuchiho a chcel som začať niečo rozprávať, no zrazu som sa prudko otočil a hodil Jay-ovi meč späť, kto vie, či som ho trafil alebo zabil? Následne som sa otočil na Midotsuchiho."Takže už nie ste Tsuchikage? Tak to mi komplikuje celú situáciu...Akú úlohu? No to myslím dobre viete, kedže ste boli Tsuchikage..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Wed 16 May - 10:03

Kdyz mi mu chytl ruku a snazil se mi ji vykroutit chtel jsem jej spoutat. ale povedlo se mu to drive nez sem vupustil bice no jelikoz me potom hned odkopl tak jsem letel nez jsem narazil do nejakych trosek.a jak pome hodil ten mec tak zemi zabodl primo do bricha. Nezabil me ale dost vaznezrnil. Bolesti jsem tam upadl do bezvedomi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 12:31

"Hlupák!" skríkol som na Jay~a. Chcel som mu ísť pomôcť, ale obával som sa Mu~ovej reakcie. "Nikdy sa nepoučia," pokrútil som hlavou a opäť sa sústredil na neznámeho. "Takže čo už vieme? Pochádzaš z Kamennej, zničil som ti život a teraz prahneš po pomste. Všetci ste rovnakí, to čo by vás malo posilniť, to si beriete k srdcu. A potom po svete behá nespočet Nukenin~ov." Keďže sa Soru ešte stále nepresunul, nemohol som zaútočiť. "Ak ublížiš ďalšiemu, budem ťa musieť zabiť. To v tom horšom prípade."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 12:38

"Hor sa do toho!..." vyzval som ho. Chcel som vedieť, či dodrží svoje slovo a či naozaj na mňa zaútočí. Začal som sa smiať a znova som si napravil vlasy."Nukenin? Ukáž mi jeden spis o mne...ukáž mi....mal som byť mŕtvy. Už dávno...Nie som nukenin, som človek, ktorý prekročil hranicu smrti. A za všetko, môžete vy!" ukázal som naň prstom."Celé Iwagakure no sato je prehnilé...Nie ty..alebo vy Ex-Tsuchikage-sama, ak to chcete počuť ako nás to učili. Ale celé Iwagakure nás odpísalo na smrť a ani sme o tom nevedeli. A potom čuduj sa svete, prečo zomrierajú ANBU jednotky na hlúpych misiách, ktoré sú príčinnou najmä dediny! A nie ANBU...Nie Genin-ovia, Chuunin-ovia, Jounin-ovia. Ale tí, čo sú ešte vyššie. Tie skazené, prehnilé mozgy, ktoré ani nehnú prstom. A medzi nich ste patrili aj "vy"." povedal som rôznymi tónami hlasu. Pozrel som sa mu do očí. A teraz, čo? Ukážeš Jinton?...Som rýchlejší...než tvoj Jinton. pomyslel som si a neuhýbal sa očnému kontaktu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 13:43

Pochopil som Midotsuchiho znamenie no počkal som na to čo spraví Mu s Jayom, nechcel som dostať ranu len tak pre nič, ten meč by totiž asi prebodol mňa. Keď Jaya odkopol zletel som k nemu a vzal ho čo najďalej od bojiska, tak aby som na boj stále videl. Začal som mu ošetrovať rany, meč z brucha som mu pre istotu vytiahol, asi by sa mu s ním žilo zle. Občas len hodil okom po tých dvoch. Midotsuchi Sunu zachrání. Pomyslel sem si a pokračoval v léčení. Když sem skončil navlhčil sem Jayovi pusu vodou a položil ho tak aby na něj nesvítilo slunce, moc by mu to asi nepomohlo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 14:06


"Ako chceš," nestihol som ani dopovedať, keď sa uvoľnený prach presunul nad celé bojisko. Vďaka nemu som snímal Mu~ho chakr~u a zároveň mu bránil snímať tú moju, keďže ňou bol prach "nasiaknutý". "Doton: Iwa Bunshin no Jutsu!" z úst som uvoľnil kusy zeme, ktoré sa formovali do mojich podôb. Vedľa mňa sa objavili dva klony tak, aby sme si spoločne kryli chrbát. "Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu!" poslal som na Mu~ho vo valcovitej podobe svoju najsilnejšiu techniku. A asi aj najsilnejšiu techniku Kamennej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Wed 16 May - 14:12

Kdyz ze me vytahl ten mec no boleloto sice neprobodl nic zivotne doleziteho ale i tak to bylo velice bolestive. Nachvili jsem otevrel oci a snazil se zaostrit na soula ale videl jsem pouze obrys a nejasnou tvar."Kdo j........jsi? C......o..... js....i z....ac?" odpovedi na me otazky se uz ke me nedostaly upadl jsem do Komatu.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 14:20

Nestrácal som čas. Už som len vyčkával, kedy to začne. Hneď ako som začul, čo povedal, oddelil som sa od svojho tela. No lenže moje telo nenabralo hneď svoju podobu. Bolo skôr také priehľadné, bolo vidieť len obrysy a tak si toho nemohol všimnúť, pretože mu zacláňalo moje pravé telo. Ihneď som aktivoval Meisaigakure no jutsu. Skús prekúknuť túto techniku. Nikto si ju dokonalejšie nevypracoval ako ja..! pomyslel som si a ihneď odskočil preč od svojho tela. Moja chakra sa rozdelila a preto mi zostala len polovičná zásoba chakry. Stihol som len zmiznúť niekde v diaľke vďaka Jinton Mueisho. Niekoľko krát som sa v obrovskej rýchlosti zmizol a objavil, no nikto by si toho nemal všimnúť, kedže som mal aktivovanú Meisaigakure no jutsu. Skryl som sa za obrovský kameň, kde som techniku prerušil. Bol som dosť ďaleko od bojiska, no stále tak aby som ho mohol vidieť. Zatiaľ, čo ja som utiekol "bývalé telo" zostalo vo válci a čakalo na svoj rosudok smrti...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 14:32


"Odlúčiť," telo uzavreté vo valci sa rozpadlo na prach, no na radosť bolo priskoro. "Dokázal zničiť takmer celú Piesočnú, ale mojej technike už uskočiť nestihol?" prach sa aj naďalej vznášal nad bojiskom, takže ak by sa rozhodol vrátiť, okamžite by som o jeho prítomnosti vedel. Vzniesol som sa bližšie k Ninj~om z Piesočnej, ktorí s ním doposiaľ bojovali, aby som im stihol v prípade útoku zabezpečiť rýchlu ochranu. Spoločne so mnou sa, samozrejme, vzniesli aj klony.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 14:51

Má kuráž...nečakal som, že dodrží slovo. Budiš... pomyslel som si a stále sedel za kameňom. Vytiahol som z vrecka ďalšie chakrové pilulky. Musel som nejako doplniť sily, preto som ich zjedol aspoň päť. Cítil som sa o mnoho lepšie. Pf...maximálne ešte jedno oddelenie a viac už nie. Nemám na to síl... pomyslel som si a priznal som si pravdu. Chvíľu som ešte sedel za kameňom, no zrazu som sa postavil. Zložil som potrebné pečate a vytvoril som tri klony z hliny, ktorú som doslova zo seba vychŕlil. Klony použili techniku Meisaigakure no jutsu. A tak ich Midotsuchi nemohol vystopovať ani najdokonalejšou senzibilskou technikou. Klony sa pomaly približovali k Midotsuchimu, no odhalil sa len jeden klon. Objavil sa hneď za ním a klon začal tlieskať."Takže konečne som uvidel, ba dokonca pocítil Jinton....Dodržal si slovo...To si cením.." povedal a vzniesol sa tiež do vzduchu na jeho úroveň. Klony vytiahli katany z plášťou. Deaktivovali techniku a katanu pritlačili Sor-ovi ku hrdlu. Nemali v pláne ho podrezať, len chceli vidieť, čo urobí Midotsuchi..

Ja som v pokoji naberal ďalšiu sílu...



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 15:11


Hoci som chakr~u jeho klonov cítiť nemohol, prach rušil jeho neviditeľnosť. Teda už ďalej nemohol splývať s okolím. No Soru~ho som ochrániť nedokázal, bol rýchlejší. Vlastne som už nič viac pre jeho záchranu nerobil. Ak by som sa priblížil, určite by ho zranil a to som nemohol dopustiť. Ak by sa ale bránil, zranenia by boli asi menšie, takže by som mu potom mohol pomôcť. "Varoval som ťa," zo zeme sa tvoril Golem, veľkosťou sa rovnal tomu, ktorého použil Ōnoki pri boji s Madar~om. Doposiaľ sa jeho veľkosť spomínala iba v legendách. Jedna zovretá päsť úplne stačila na to, aby zničila klon ku mne najbližšie. "Obaja sme si mohli ísť vlastnou cestou, ale ty asi potrebuješ dostať lekciu," posadil som sa na rameno obra, zatiaľ čo klony sledovali dianie u Soru~ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 15:19

Klon sa zničil, no druhý, ktorý držal katanu pri hrdle Soruho sa len pootočil. Ukázal naň prstom a potom ním pokrútil do strán."Nie, nie, nie...Vyzval som ťa, či si schopný dodržať slovo. Dodržal si...no, skoro...ale to neriešim. Povedz mi, jednu vec. Jednu vec chcem vedieť. Potom si môžeme ísť vlastnou cestou...Zodpovedz mi moje otázky a potom si môžeme ísť každý svojou cestou." povedal som a pozrel naň. Ten golem bol len o niečo väčší než môj. No stále bol väčší, než som dokázal ja. Bol som skôr zručnejší v Ninjutsu inej rady, než boli golemovia. Bol som vycvičený stratég, senzibil a špión. Bol som vytvorený do jednotky prekvapenia. Vďaka mojej rýchlosti...No teraz som tu riešil inú vec. Chcel som počuť odpovede na svoje otázky...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 15:27

Doošetroval som Jaya a odrazu ma prekvapila čepel pri krku. Stuhol som no zachoval som si chladnú hlavu a bez pohnutia sledoval súpera. Keď sa pootočil posunul som hlavu tak aby ma nemohol jedným švyhom podrezať a pomaly poskladal pečate po ktorých som zmyzol v zemi. Stále môže zabiť Jaya, napadlo ma tak som pod zemou poskladal pečate a vytvoril klon ktorým som ho plánoval chrániť. Celá moja akcia vlastne vyzerala ako Shunshin no jutsu no bývalý ninja z Iwy mohol poznať, že to tak rozhodne neni.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 15:32

Klon zakrútil neprístupne hlavou a otočil sa Jay-ovi chrbtom. Pozrel tiež na Midotsuchiho a čakali, čo odpovie. Veru čakali, že na nich niekto zaútočí. Či už to bude Soru, Midotsuchi alebo dokonca Jay, no boli to len klony, ktorým to bolo jedno. Neznášal som, keď bol niekto v zlej situácií a snažil sa správať ako hrdina. Preto som mal chuť rozkopnúť jeho klona, no najprv som chcel počuť Midotsuchiho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 15:36

Muj klon zvedl Jaye a vyskočil na strom z kterého se pak vzdálil pryč s rozkazem chránit a případně léčit. Já sám vyskočil se země někde za Midotsuchim, zdravíčko. Řekl sem prostě a připravil se na jakýkoli útok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 15:37

"Pýtaj sa," prehovoril som chladne, hoci som sa v skutočnosti obával o Soru~ho. Bolo mi jedno, čí zraní Jay~a, pretože si za svoj stav mohol sám. Nenávidel som, ak sa Genin pokúšal zachrániť situáciu, pričom ešte častejšie bránil svojho kolegu, ktorý bol na rovnakej úrovni. Tomu sa nehovorila odvaha, ale hlúposť. "Piesočná na tom musí byť biedne, keď do boja zapája študentov akadémie," znižil som Jay~ovi hodnosť, keďže som ho, vzhľadom na jeho správanie, vyššie nevidel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 15:43

No, mne sa tu celkom páči, teda páčilo kým to tu nezničili. Řekl sem, a já bych spíš řekl, že oni sou tak blbý, že se zapájejí sami od sebe i proti vuli svých nadřízených, i když to je taky trochu chyba vesnice, že je pořádně nevychovali. Řekl sem dost vševedoucně, ale měl sem pravdu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 15:54

"Prečo Iwagakure no sato zabíja vlastných ANBU. Vlastné jednotky?..." povedal jeden z klonov a neprestali sa pozerať na Midotsuchiho. Jeden klon sa zrazu rozpadol na kamene."Tým Kitsune..najrýchlejší tým z Iwagakure no sato. Na najrýchlejšie a najnebezpečnejšie konanie misií. Nebudeš to už poznať, kedže už sú všetci dávno mŕtvy. Vysvetlím ti akciu "Nočná vrana". Aj keď mal by si ju poznať, kedže ty by si ju mal zostavovať. Tým Kitsune bol vyslaný na jednoduchú misiu. Prísť, zneškodniť, získať informácie a odísť. No všetko nešlo podľa plánu. Nepriateľský tým dostal "echo". Nepochybujem o tom, že to bol vodca ANBU týmu. Všetci do jedného zomreli, okrem mňa. Zistil som, čo bolo v tom svitku. Bolo tam niečo, čo mi zmenilo pohľad na celú dedinu a môj život stratil zmysel. Predchádzajúci tým Kitsune bol vyslaný na smrť. V tom týme bol môj otec, poslali ste ho na smrť. Vydali ste mu zlý rozkaz a skoro všetci tam zomreli. A kedže náš tým, vodca nášho týmu a ja sme vedeli niečo, čo nemali vedieť. Chceli ste nás zneškodniť, čo? On bol zradca a ja som vedel dôležitú informáciu. Prečo to všetko? Prečo ste to urobili? Mojej domienke o tom, že to všetko bolo plánovane nikto nevedel. A nikto by jej neveril, tak povedz mi! Prečo ste ich všetkých zabili?! Čím sa vlastne previnili, voči Iwagakure no sato? Svoju dušu som zasľúbil dedine, ktorá ma chcela zabiť! ...." klon si buchol do hrude, čím naznačil, že to myslel vážne."A potom mám stále veriť dedine, ktorá zabila môjho otca a chcela dokonca zneškodniť mňa? Čo urobíte ďalej? Zabijete mi rodinu?...Skúste to!..." nevydržal ten nával emócií. Hlboko to rozdýchaval. Sklonil hlavu a potom ju naspäť nasmeroval na Midotsuchi-ho a začal sa smiať."Povedz mi, prečo? A potom to tu všetko nechám tak...Ale ver, že Iwagakure no sato je prekliata dedina...A urobím čokoľvek aby som ju očistil a keď nie ju samotnú tak aspoň otcove meno..." dodal klon s odhodlaním a zovrel ruky v päsť. Katanu založil do puzdra za plášťom.

/Tak vrátim sa až ku večeru, majte sa!/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 16:06

"Účel svätí prostriedky. Viac k tomu nepoviem. Nie preto, že by som nechcel, ale preto, že si už na vašu misiu nepamätám. Asi ani neprešla mojimi rukami. No, ak o vašom osude rozhodol niekto z vyššie postavných, spravil to preto, že sa obával vašej reakcie. V tomto prípade, zdá sa, mal pravdu," na chvíľu som sa odmlčal, pričom som doposiaľ všetko hovoril chladným hlasom, "ak by si sa dozvedel o zrade tvojho otca, určite by si sa pomstil dedine. Prečo Kamenná tvoju rodinu zradila, to neviem. A čo bude s tvojimi nabližšími teraz, to je pre mňa taktiež neznáme. Už predsa nie som Tsuchikage. Asi si očakával, že sa za konanie dediny ospravedlním, ale to nespravím. Shinobi je pre Kamennú v prvom rade nástroj, až potom sa berie ako človek."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 16 May - 16:28

Nemohol som odpadnúť, nechcel som. Práve v tejto chvíli som si to nemohol dovoliť. No Ryu mala pravdu. Ja som nebol schopný brániť sa, a tak ma dostala od Pili ďalej, no prúdenie piesku som stále koncentroval okolo Pili. Musel som, nemal som na výber. Jednu ruku som mal pred sebou, držal ju vo vzduchu a udržiaval obranu, pričom som druhou zašiel ku Ryu, a pevne stisol jej ruku, aj keď.. To bola ako sila mravca. Obraz sa mi zahmlieval, a na krajoch čiernil.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Wed 16 May - 17:09

Už som to nevydržal a postavil som sa na nohy...Sunagakure moje rodné miesto...nesmie padnúť...sám som si to odsúhlasil kývnutim hlavy a rozhliadal som sa po bojisku.... chytil som si pravú ruku za lakeť a natiahol ruku do vzduchu..."Je čas to ukončiť..." povedal som pomalí a vo vzduchu sa začali formovať nejaké obrysy...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 17:23

Hideo přestaň. Hned! Šeptla jsem a ruku mu strhla dolů. Když jsem ho opřela o zeď klekla jsem si před něj tak aby neviděl na bojiště. Odpočiň si slyšíš mě? Z lékárničky jsem vytáhla jednu pilulku a dala mu ji do úst mělo by mu to pomoci se rychleji dát dohromady.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 16 May - 17:57

Ruku som mal dole, no piesok neprestával. Stačila myseľ, ruka mi len napomáhala. Vlastne, to bolo bez nej ešte horšie, ale neprestal som, a pilulka ktorú mi dala, nezačala pôsobiť hneď. Nedokázal som rozprávať, musel som sa sústrediť, musel som ju chrániť, ale... Nechcel som Ryu opustiť. Do môjho srdca, tak pevného, sa začalo vkrádať niečo, čo ma zastavovalo. Ešte viac som stisol jej ruku, bral som ju v tejto chvíli ako oporu..
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 18:14

Hideo... Sklopila jsem zrak nemohla jsem se dívat na to jak se ničí. Dala jsem mu radši ještě jednu pilulku a čekala až se dostaví účinky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Odoshi Wed 16 May - 18:22

MONZAEMON CHIKAMATSU

"Toto je," situácia, na ktorú som práve hľadel, ma rozhodne vôbec, ale vôbec netešila. Bolo nás tu priveľa a na priamy boj s Pilikkou nebolo dostatok voľného terénu. I cez všetku tú snahu som to nebol schopný dokončiť.
"Hej, kazekage!" vykríkol som potom, ako sa na mňa rozbehla s chidori v ruke a ja som začal zasa raz uskakovať dozadu.
"Do súboja sa zaplietlo už priveľa ľudí. Myslím si, že ani jeden z nás nechce ďalšie zbytočné obete, preto vám dám radu - nasledujte ma," rozbehol som sa preč.

=) PRESUN (=
Odoshi
Odoshi

Počet príspevkov : 83
Join date : 10. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 6 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru