Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství

+4
Makoto
Daiki Ayme
Odoshi
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:48

First topic message reminder :

Anbu velitelství - Stránka 7 Images?q=tbn:ANd9GcR2pLt9Pey2OTMdWeruWV_uz3ZchNp5m0w4KmKU_6nVrBkMbkKIZYDXC79_

Anbu velitelství - Stránka 7 Images?q=tbn:ANd9GcSNEH1PL3kdh8_0XNzOo3ktWfCZzKGEmVmIYAej5IO-y4GesC5I9IF70UkphQ
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Anbu velitelství - Stránka 7 PRISON
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 18:24

"Nechcel som od teba ospravedlnenie ani som v to nedúfal. Chcel som len počuť odpoveď na svoje otázky, no ako vidím ani ty sám ich nevieš...a to si bol Tsuchikage...Áno, chcem pomstu. Ale viac chcem zistiť odpovede. Hlúpa pomsta, ktorá poháňa ľudí je zbytočnosť. Ja hľadám odpoveď, to je niečo iné..." dopovedal klon a pozrel sa naň. Tak ako vždy hovoril chladne a tajomne. Sklamal ma, že to nevedel. No, po tých rokoch som sa ani nečudoval, no stále som trochu dúfal, že aspoň mi odpovie. Nevedel som, kde hľadať odpoveď. Klon vytiahol katanu z puzdra. Už, už to vyzeralo, že chce zaútočiť, no zrazu sa klon prepichol a zmenil sa na kamene.

Ja som sa vystúpil zo svojho úkrytu a dorazil som tam, kde klon."Už nemám v úmysle bojovať..." povedal som narovinu. To, čo mi povedal ma dosť zničilo. Moje srdce znova zachvátil hnev, žiaľ a pomsta. No nedával som to najavo. Nechcel som tie hlúposti, čo mi povedal. Chcel som len jediné...odpovede.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 18:28

"V poriadku, ale po tom čo si spôsobil, ťa z dediny odísť nenechajú," všimol som si, že sa živá-mŕtva legenda dala na útek a Kazekage-dono ju následuje. "Nech ťa ani nenapadne ísť za nimi! Aj keď, čo teraz budeme robiť? Pozerať sa na seba?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 18:36

"Nebudem pre mňa problém dostať sa preč...Azda ťa to trápi? Určite, nie takže je to čisto môj problém..." povedal som a pozrel znova naňho. Hikari, gomenesai... zahľadel som sa tam, kde som cítil Hikarinu chakru. Potom som sa znova otočil na Midotsuchi-ho."Ty si rob, čo uznáš za vhodné. Ak máš ešte niečo na srdci, tak mi to povedz..." stihol som dodať a čakal, či niečo povie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 18:44

"Uvažujem, či je za teba finančná odmena. Asi už nikdy nebude lepšia príležitosť ako táto, na tvoje chytenie," teraz už som nemal v pláne držať sa späť. Dôvod, prečo sa tu stretlo toľko ľudí, bol určite súboj Kazekage. Nemohol som riskovať, že ak sa za ňou niekto ďalší rozbehne, Mu ho napadne. A nechcel som po celú dobu hľadieť do jeho očí, ktoré by ma najradšej zabili. Päsťou som udrel do prázdna, pričom ma Golem napodobnil. Jeho kamenná ruka mierila priamo na nepriateľa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 18:51

Zložil som pečať diviaka."Jinton: Mueisho!" povedal som si pre seba. Odrazu som zmizol a ruka golema teda narazila do zeme. Objavil som sa za Midotsuchi-m na golem-ovi."Odmena na mňa nie je...nikdy som nebol Nukenin. V spisoch sa píše, že som zomrel...Nikdy som tu nemal byť." povedal som. Myslel som si, že ma dosť nepočúval. No to mi bolo ukradnuté. Zložil som ďalšiu pečať a aktivoval som Iwa no Yoroi. A tak sa moje Iwa no Yoroi nabíjalo cez jeho kamenného golema. Takže som nemusel dodávať žiadnu chakru brneniu...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 18:58

Vďaka prachu v okolí som si okamžite uvedomil, keď sa objavil za mnou: "Jinton?!" Hľadel som naňho s nemým úžasom: "Jinton proti Jinton~u, o tomto budú kolovať legendy." Oba klony, ktoré pôvodne stáli u Soru~ho, sa teraz presúvali za Golema, za Mu~ho: "Ale bez finančnej motivácie to nebude zábava." Povzdychol som si.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:04

Zrazu som nabral chuť bojovať. Prudko som sa otočil a silno udrel do jedného z klonov a druhého som odkopol. Kedže som mal aktivované Iwa no Yoroi tak som mal o dosť zväčšenú fyzickú sílu. Hneď na tom ako som ho kopol, tak som sa automaticky odrazil od klona. Dopadol som na zem a pozrel som sa na golem-a. Zatiaľ som len nevinne stál a čakal aký bude ďalší Midotsuchi-ho krok. Či bude bojovať ďalej alebo zostane tam, kde je.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:09

Golem sa prudko otočil, pričom sa pohla celá zem. Klon, ktorý dostal zásah, sa rozpadol. Druhému sa po odkopnutí podarilo vyrovnať hladinu letu a opäť sa vznášal vedľa mňa. Všetko sa to udialo tak rýchlo, že som ani nestačil použiť svoju techniku: "Nemusím sa ani namáhať. Koľko chakr~y už si použil na zničenie Piesočnej? Asi berieš tabletky, čo? Je iba otázka času, kedy sa objavia vedľajšie následky." Klon a ja sme poskladali pečate, zatiaľ čo sa Golem opäť zahnal na Mu~ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 16 May - 19:11

Tabletku som vypľul, a piesok prestal prúdiť vo chvíli, ako jej boj ustal. Nevládal som sa hýbať, nevládal som držať otvorené oči, a tak som sa zničene zosunul na Ryu, so zatvorenými očami, a strašne spomaleným dýchaním.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:15

*Booom*

Golem do mňa udrel a ja som bol zavalený jeho rukou. Síce mi dosť poškodil Iwa no Yoroi, no brnenie sa nedalo zničiť jednoduchou silou. A kedže golem bol vytvorený z kameňa brnenie fungovalo samo. Čerpalo energiu ako z golema tak aj zo zeme, takže brnenie fungovalo samostatne. Má pravdu, tabletky. Lenže zabudol, že útok na Sunagakure prebiehal dlho, takže som mal čas si oddýchnuť rovnako ako predtým než som sa pustil tu. pomyslel som si a poskládal som pečate. Katon! Karyuu Endan![i] pomyslel som si a potom som už len vychŕlil dlhý pás ohňa cez golema, pričom som stále pridával na teplote...Popri tom som bol pripravený použiť svoju aktivovanú techniku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:23

Pred ohňom som uskočil a keď som zbadal ako uteká ten čo bojoval s Pilikkou řekl sem: Midotsuchi, tady to nechám na vás, věřím vám.
Po těhle slovech sem se rozběhl k Pilice a zavolal i svoje summony. Nehodlal sem ji stratit a pak někde najít jeji mrtvé tělo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:29


Prinútil ma zoskočiť z Golem~a, no jemu samotnému to neublížilo. Keďže práve chŕlil z úst oheň, Golem ho bez možnosti úteku zovrel do dlane. Brnenie sa mu neustále obnovovalo, ale zovretie mu znemožnilo tvoriť pečate. Ja som dopadol vedľa ruky Golem~a, ktorý ho práve držal, no môj klon už také šťastie nemal. Pod tlakom ohňa sa rozpadol. "Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu!" Mu~ho, spoločne s rukou Golem~a, obalila kocka, ktorá mala každú chvíľu explodovať: "Posledné slová pred smrťou?"



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:29

Ty jeden hlupáku! Šeptla jsem a chytla ho pod rukou abych ho mohla zvednout. Jdeme pryč oznámila jsem nepřítomně a vydala se i s Hideem pryč. (přesun oba)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 16 May - 19:37

Sakra! Zamračila jsem se. Letmý pohled za sebe. Trosky, oběti, zranění. To je to, proč jsem se stala Kazekage..? Otočila jsem se a bez rozmyšlení začala po střechách domů běžet přímo za ním. Udělali jste tolik... gomenasai... Poslední myšlenky, než jsem se ztratila z dohledu.
/Přesun/


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Wed 16 May - 22:11, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:41

"Bozaj ma.." povedal som. Všetko to prebehlo tak rýchlo. A zrazu som bol v kocke. Mal som šťastie, že roh kocky, kde som stál sa nevytvoril. Pretože mu to neumožnila zemina. Doton! Iwagakure no jutsu.. pomyslel som si a ihneď som vstúpil do kamennej cesty, ktorá bola podomnou. V bezpečí som sa nachádza v kamennej ceste. Pričom ruka golema zostala v kocke. Pf...to bolo tesné...koľko krát ešte môže použiť ten Jinton? rozmýšľal som, keď som bol v kamennej ceste a chodil v nej. Vďaka Iwagakure no jutsu ma nemohol cítiť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:45

Rozbehol som sa za Pilikkou, pretože teraz som bol asi jej jediná možná pomoc. Moji summoni išli so mnou, teda skôr bežali.

(přesun)


Môj klon zobral Jaya a zaniesol ho k Shirovi, bol asi jediný kdo nebol zapletený do bojov.
Postaraj sa o neho. Povedal a zmyzol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:49

Rýchlo som uvoľnil kocku, aby som nepoškodil vlastného Golem~a: "Mohlo ma napadnúť, že sa ti ako užívateľovi Doton~u podarí utiecť." Nepriamo som pochválil vlastného súpera. Golem sa opäť narovnal a ja som sa presunul na jeho rameno. Už som nemal klony, ktoré by ma mohli brániť, ale to mi neprekážalo. Ešte stále tu bol prach, a potom som ho už predsa raz zabil. "Pred našim súbojom som ťa stihol rozložiť na prach a ty stále žiješ. Aká to bola technika? Nehovor mi, že si ovládol umenie Druhého Tsuchikage?!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:57

Vstúpil som do jeho golem-a. Pomaly som vyšiel až do golem-ovho ramena. Zrazu sa z golem-a sa objavila katana a bola namierená na Midotsuchi-ho bok. Obrovskou rýchlosťou sa hnala na jeho bok. Ja som len vystrčil trochu hlavu."Máš pravdu...ovládol som techniku Nidaimeho. A nielen to! Vypracoval som ho až na jeho úroveň.." povedal som a čakal ako sa tomu uhne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 20:18


Vďaka prachu, ktorý sa nachádzal aj na Golem~ovi, som stačil pripraviť protiútok: "Doton: Kengan no Jutsu!" Ľavou rukou som chytil Katan~u, ktorá sa mi práve zaryla do ľavého boku, a pravú ruku obalili kamene. Stačil jeden úder do Mu~ovej hlavy a celé pravé rameno Golem~a, na ktorom sme sa práve nachádzali, sa rozpadlo.

(Pre dnes stačilo, zabiť sa môžeme zajtra.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 20:27

Ten úder som veru nečakal. Bolo to ako keby som utekal proti vlaku. Ten náraz mi spôsobil nesmierny šok. Rameno golema sa rozpadlo, takže Midotsuchi musel spadnúť. Stihol som len katanu viac zatlačiť do jeho boku. Dopadol som na zem a mal som rozmazaný obraz. Chvíľu mi trvalo kým som sa spamätal. Aj napriek Iwa no Yoroi mi zahučalo v hlave. Bola pravda, že keď som vyšiel z golema tak sa mi brnenie o dosť oslabilo. Rozlepoval som oči a keď sa rozmazanie stratilo tak som len zatriasol hlavou. Iwa no Yoroi sa na moje hlave rozbilo, kedže bolo oslabené. No, hneď na to ako som stál na zemi, tak sa brnenie začalo obnovovať. Zlepšilo svoju štruktúru a tvrdosť o dosť viac. Sledoval som Midotsuchi-ho."Veru, nie si k zahodeniu do starého železa, aj napriek tomu, že už nie si Tsuchikage. Povieš mi, prečo ťa vlastne vyhodili? Alebo si nebodaj dobrovoľne odišiel?...Hmmm...." povedal som, no vlastne som sa spýtal a vyfúkol som vzduch.

/Tak, tak...dokončíme to zajtra. Smile /

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 13:11


Pred dopadom na zem som zväčšil svoju hmotnosť, takže sa mi nič vážnejšie nestalo. Rameno Golem~a dopadlo medzi nás a utvorilo tak kamennú hradbu. Prach sa zmiešal s pieskom a zaplnil celé bojisko, takže sme na seba chvíľu nevideli: "Shōsen Jutsu!" Zastavil som krvácanie, zacelil ranu a zlomil Katan~u. Skôr, ako oblak opadol, som opäť použil svoju najsilnejšiu techniku: "Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu!" Záblesk svetla sa cez prach a piesok rútil na Mu~a, pričom som si ešte stihol vypočuť otázku, ale odpoveď som nerozvádzal: "Áno, vzdal som sa postu dobrovoľne."



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 13:29

Všimol som si, že bojisko sa zaplnilo pieskom. Preto som využil situáciu. Nemal som veľa chakry na to aby som mohol používať zložité Ninjutsu. Zložil som jednoduché pečate a predomnou sa vytvoril tunel. Skočil som doň. Bolo to veru o vlas lebo v tú chvíľu som už len začul ako vyslovil názov svojej techniky. Kso! Koľko krát ešte môže použiť ten Jinton?! pomyslel som si a zostal v tunely. Tunel viedol dosť do zeme a kedže to bol tunel tak niekde musel mať aj koniec. Pokračoval som v tunely a došiel som za Midotsuchi-ho. Tam som ho už len chytil za nohu zo zeme."Doton! Kajuga no jutsu!" povedal som a výsledok tejto techniky by mal byť, že Midotsuchi skamenie. V tom momente som zase vytiahol druhú katanu z puzdra za plášťom a vyrazil som s ňou na Midotsuchi-ho zo zeme. Pričom som bol stále pod Midotsuchi-m a bolo mi vidieť len ruky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 13:45

Opäť som nemal šancu uskočiť, no jeho techniku som veľmi dobre poznal. Ovládal som ju tiež a tak, keď sa ma držal, aj jeho ruka začala kamenieť. A postupne aj celé telo. To už sa ale do boja zasa zapojil Golem, a chytil Mu~a za ruku, v ktorej mal Katan~u. Vzhľadom na jeho veľkosť by mal prísť Mu okamžite o ruku, ale mal predsa aktivované kamenné brnenie. Ako silné, to som si netrúfal odhadnúť. Uskočil som a nechal vlastnú váhu úplne zmiznúť, takže som zasa mohol pohnúť nohou. "Teraz by som si mal asi vziať tabletky ja, čo?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 14:10

Golem mi začal úplne drtiť moju ľavú ruku, pričom mi pravá začala kamenieť, počul som už len ako sa mi ruka začala lámať."Nááá" zareval som pretože sa brnenie prelomilo a golem mi odtrhol ruku. A ja som dopadol naspäť do tunela. Jeho technika mi len posilnila moje Iwa no Yoroi. Takže práva ruka zostala bez zmeny, zatiaľ, čo ľavá zostala v golem-ovej ruke. Rozdýchaval som to. Pozrel som sa na zbytok ľavej ruky. Od lakťa nižšie som ruku už nemal. Pod zbytkom ruky sa začala vytvárať krvavá mláka. Vzdychol som si. Pomaly som sa postavil. A zrazu som vyletel zo svojej skrýše. Zemina sa zrútila a tunel sa ukázal. Ja som už len vyskočil z tunela a držal som si svoj zbytok ruky a snažil som sa zastaviť krvácanie. Zobliekol som si plášť, roztrhal som ho a vytvoril som si obväz, s ktorým som zastavil aspoň z časti krvácanie. Pozrel som na Midotsuchi-ho a následne na golem-a. Bol som od nich o trochu ďalej, než by ma golem mohol dostať. Mal som nesmierne vysoký tep, tak som sa snažil rozdýchať strátu ruky. Dostal som sa dosť do šoku. No aj tak som sa zasmial."Dobrý ťah..." nepriamo som mu naznačil pochvalu. No s mojím chladným tónom to nemalo až taký efekt...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 14:50


"Dokážeš tvoriť pečate jednou rukou? Pretože ak nie, náš súboj práve končí," ak bola moja dedukcia správna, uskočiť Jinton~u už by nestačil. "Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu!" rozsahom doposiaľ najväčšia štruktúra rozšírenej pokrvnej línie sa teraz rútila na Mu~a. V prípade, že by sa opäť skryl v tunely, bol tu ešte Golem, ktorý by ho veľmi rýchlo vytiahol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 7 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru