Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství

+4
Makoto
Daiki Ayme
Odoshi
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:48

First topic message reminder :

Anbu velitelství - Stránka 3 Images?q=tbn:ANd9GcR2pLt9Pey2OTMdWeruWV_uz3ZchNp5m0w4KmKU_6nVrBkMbkKIZYDXC79_

Anbu velitelství - Stránka 3 Images?q=tbn:ANd9GcSNEH1PL3kdh8_0XNzOo3ktWfCZzKGEmVmIYAej5IO-y4GesC5I9IF70UkphQ
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Anbu velitelství - Stránka 3 PRISON
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 13 May - 19:40

Zůstala jsem stát na místě a vydýchávala se. Tak... tohle je konec. "Hideo.." narovnala jsem se a dívala se před sebe. Šest... úspěšnost..? Nula... "Vyřiď radě, že mým nástupcem určuji Yukiho." Slíbil jsi, že když mě zabiješ, odejdeš... nejisté... ale uděláš to... snad.. "Postavte Sunu znovu, povzneste jí..." Nečekala jsem tohle... ale to se ode mě čeká, ne..? "Děkuji, že jste za ni bojovali." Táto, byl bys hrdý! "Vyřiď Yo, že ji miluji... a Yukimu, že..." ztichla jsem. Postav se k tomu čelem! Pohodila jsem vzdorovitě hlavou. V ruce se mi zformovalo chidori. Tak... jdeme na to! Úsměv a pak už jenom běh, vstříc jasnému konci.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 19:45

Počúval som ju, ale koniec to neznamenalo. Zdvihol som sa zo svojho úkrytu. Odkážeš im to sama! Vykríkol som, a ako som mohol, rozbehol som sa k nej, pričom som z piesku začal okolo Pili vytvárať piesko-sklenenú obranu, cez ktorú len tak ľahko prejsť nejde. Kašľal som na seba, ochrániť som musel ju. Ak máš umrieť, tak aj so mnou.. Uškrnul som sa, keď som sa objavil vedľa nej, a ďalej som bežal s ňou. Umriem, a je mi to jedno? Čo to so mnou je? Šije mi? Vďaka Pili...
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 19:48

Byl jsem silene vysoko tezko me mohl ten loutkar videt v tom jsem miril ve stremhlavem letu robrovskou rychlosti primo na nej . Jelikoz se soustredil na Pili teda predpokladal jsem to tak jsem doufal ze me zzeregistruje az bude pozde.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 19:51

Teď sem se do toho musel opřít. Kuchiyose no Jutsu! vykřikl sem po poskládaní pečetí. Vedle mě se objevili Sally, Joe a Duke. Promiňte pokecáme si pak. Řekl sem a jasně jim naznačil kdo je protivník. Bojujte jak to nejlépe umíte, neberte ho na lehkou váhu, Duku ty se snaž nezranit. Vyletěl sem nad něj a hodil pár kunaiu, ne přímo z vrchu, byl sem trošku vykloněný asi v 70° uhlu. Joe vytvořil klon a poslal ho na nepřítele když doběhl zaútočil tlakovým řevem, nekoncentrovaným pouze obyčejným. Sally a Duke zatím zustávali vzadu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 12:19

Môj klon konečne došiel k tomu rachotu a stál zatiaľ v tieni aby ho nikto nespozoroval...Hm Kazekage,Jay,nejaký neznámy a zdá sa že všetci bojujú proti tomu divnému zelenookému pomyslel si klon a pozeral pozorne na boj...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:12

Přišla jsem k budově a vešla dovnitř. Zamířila jsem sem nejspíš proto, že se odsud ozývaly rány a cítila jsem tu jeho chakru. Zůstala jsem stát u dveří a sledovala co se to vlastně děje. Nechtěla jsem překážet, proto jsem stála dost stranou. Vypadalo to, že je zatím v pořádku. Hideo ...Šeptla jsem a sesunula se po zdi na zem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:30

Ako som tam prišiel ja ona už bola vlastne na zemi.Nakukol som čo sa tam vlastne deje a dával pozor či si nás niekto nevšimol . Neviem či sa mi to zdalo ale tu bolo asi niečo naozaj veľké a nie len tak nejaké .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 13:57

Uvidel ako tu vošli tí dvaja "Čo tu robíte!" povedal klon potichu a pozrel sa na nich a chytil Ryu za rameno..."Okamžite sa vráťte!, mám za vás teraz zodpovednosť..." dopovedal som a čakal na reakciu...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 14:03

Strhla jsem mu ruku ze svého ramene. Nikam nejdu! Zašeptala jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 14:06

"O mňa nemaj strach mne sa nič nestane a nemám v pláne spraviť žiadnu hlúposť skôr dávam pozor na ňu ... "Povedal som v kľude a potichu tomu mužovi .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 14:15

"Ach vidím že to inak nepôjde..." povedal klon a zrušil sa a keďže to bol Kage Bunshin tak sa môjmu originálu hneď preniesli informácie všetko čo zažil klon...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 16:55

Už som sem došiel a hneď som sa rozhliadol kde bola Ryu... prišiel som k nej a čupol som si a pozrel som sa jej do oči..."Neboj sa...vidíš Hideo je v poriadku chcela si ho vidieť?Videla si ho a je v poriadku?" spýtal som sa jej a pozrel som sa na bojisko...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 17:37

Zatím ano ... Šeptla jsem a stále ho hypnotizovala pohledem. Zůstanu tu až do konce.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 18:38

"Vieš čo?Tak ja tu zostanem tiež a ak by bolo najhoršie tak im nejako pomôžem pretože v tomto stave by som im prekážal..." usmial som sa na ňu
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 18:56

Dobře. Pokusila jsem se o úsměv a dál sledovala bitku před sebou. Ty hlupáku... Pomyslela jsem si při pohledu na život riskujícího Hidea.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 19:04

"Skús zatvoriť oči a nevšímať si zvuk okolo, ale mňa ešte počúvaj..." zasmial som sa a ďalej rozprával "Skús si predstaviť niečo pekné čo by ti odvrátilo myšlienky a nesústredila by si sa na toto..." povedal som jej priateľsky a oprel hlavu o stenu...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 19:15

Chci ho sledovat. I kdybych nechtěla tak zrak jsem odvrátit nemohla. Chci ho mít na očích a vědět že je v pořádku. Jestli to přežije tak ho zabiju sama! Paličák jeden...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 19:19

Ja som si len vzdýchol a poškrabal som sa vzadu na hlave "Takže keď prežije tak umrie...Hm veľmi ho musíš mať rada.." snažil som jej naladiť trošku veselšiu náladu aj keď to veľmi počas napadnutia Suny nešlo...Kaito prestaň sa snažiť ty tiež nie si veľmi veselý ani tak nevyzeráš...
Hovoril som si sám sebe no robil som niečo iné...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 19:23

Pomaly som doletel sem. Dorazil som k nim a postavil som sa o niekoľko metrov za nášho spoločníka."Nejako to nejde tak hladno, čo?" povedal som smerom k spoločníkovi. Až potom som si uvedomil, kto tu vlastne stojí. Nie je to....Nemožné... pomyslel som si. Tento človek bol uctievaný po celom svete. Bol legenda...alebo ešte je? Stál predomnou....Bol som nesmierne prekvapený, no nedal som to na sebe vedieť. Stačilo, že som videl jeho časť tváre a ihneď som vedel, kto to je. Absolútne nemožné...Veď je už dávno mŕtvy, nie? ....Kuchyiose....Edo Tensei! Takže je niekým ovládaní? pomyslel som si a zostal pevne stáť. Oprel som sa o nejakú sutinu z budovy a pozeral som sa po všetkých...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 19:32

To jsem samozřejmě vážně nemyslela. Všimla jsem si, že se vrátil mu trochu mě to nadzvedlo ze země, ale radši jsem se zase posadila stejně bych neměla nejmenší šanci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 19:35

"Ja viem.." zasmial som sa a uvidel ako vošiel ďalší chlapík..."Ťahajú sa tu ako mravce...." povedal som po tichu a zatol päste...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 19:48

Jen doufám že na nás se vykašlou nemám chuť se s někým prát. Jako bych snad měla nějakou šanci. Povzdechla jsem si a sledovala dál Hidea.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 19:50

"Neboj teba si nevšimnú no ja mu asi vadiť bude...Odrovnal som ich jednu sféru..." vzdychol som si a skontroloval som si zranenie či by som bol schopný boja...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 20:02

Ani o tom nepřemýšlej. Hezky tu seď taky se tam neženu se zranením. Upozornila jsem ho a opřela se o stěnu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 20:03

Hmm ďalšíí .... vážne možno ak by chceli už by bolo po nás no asi možno budú cítiť že niesme hrozba . Skôr som tým chcel uistiť sám seba . Stále som čakal ako sa to bude vlastne vyvíjať .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 3 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru