Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

+3
Akasuna no PiliKKa
Suna ANBU
Suna Shinobi
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Suna Shinobi Sun 24 Apr - 22:42

...
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Suna Shinobi Sun 24 Apr - 22:44

Ninja 3.
Přišel jsem do hlavní budovy. Hned přede mě skočili dva Anbu.
"Přinesl jsem tohohle chlápka. Spolupracoval s nějakým dědulou, co unesl dceru Kazekage. Víc z něj dostanete vy." položil jsem jim ninju k nohám a vydal se pryč.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Suna ANBU Sun 24 Apr - 22:47

Anbu 1.
Převzal jsem ninjovo tělo. "Postaráme se o to!" ujistil jsem ninju a vězně zavřel pod zámek.
Anbu- Velitel
Otočil jsem se na Anbu 2.
"Okamžitě běž do Kiri a informuj Kazekage!"
Jen kývnul a rozeběhl se pryč.
Suna ANBU
Suna ANBU

Počet príspevkov : 91
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Apr - 10:09

Bol som už opäť prebratý a v neskvapalnenej podobe.
"Ups, toto asi nebude hotel."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Suna ANBU Mon 25 Apr - 10:17

Anbu 3.
Stoupl jsem si k mřížím a pozorně ho sledoval.
Anbu -velitel
Zmizel jsem do pouště.
Suna ANBU
Suna ANBU

Počet príspevkov : 91
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 25 Apr - 10:20

Vešla jsem do místnosti a podívala se na vězně. Zůstala jsem stát jako opařená. "Vy-vy.. jste ten únosce?" vydechla jsem nevěřícně.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Apr - 10:22

Ukázal som na ňu prstom.
"V-v-vy-vy-vy vy ste tá matka ? Ach, ja som zabudol, to som vlastne vedel."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 25 Apr - 10:25

"Takže je to pravda..." Podržela jsem se mříží, protože se mi motala hlava. "Otevři!" otočila jsem se na Anbu. Přikývl a otevřel. Vešla jsem do cely. "Proč..?" hlesla jsem. "Kde je Amayo?"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Apr - 10:26

"Nemám ani zdanie. Mal som mu pomôcť, to bolo všetko. Obaja bojujeme o záchranu našich rodín, sme na rovnakej lodi, nemyslíš ? Mimochodom, Amayo je pekné meno."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 25 Apr - 10:33

Zatla jsem ruce v pěst. Prudce jsem ho vzala za tričko a přirazila ho na mříže. Nehty jsem zarala do jeho ramen. "Na tyhle kecy ti kašlu, kde je moje dcera?!" křičela jsem nepříčetně. "Jak můžeš mít tu drzost říkat že jsme si rovni, nebo že je Amayo hezké jméno?! Kde je?! S kým si spolupracoval?! Řekni mi všechno co víš, nebo přísahám, že tě na místě zabiju!!" vrčela jsem mu do obličeje a myslela to smrtelně vážně.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Apr - 10:35

"Tak nejak som si predstavoval tvoju reakciu. Neviem, či ti to Hitomi spomínala, ale mám škaredú vlastnosť zisťovať si charakter ľudí, s ktorými sa zoznámim. Si naozaj starostlivá matka, to ti musím nechať. Bohužiaľ, viem iba dve veci. Necháva si hovoriť Goemon a drží v zajatí môjho otca, to mi stačí."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 25 Apr - 10:38

Pustila jsem ho a odešla kus od něj. Otočila jsem se zády a rukama stiskla chladné mříže. Opřela jsem si o ně čelo. "Proč ji unesl...?"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Apr - 10:40

"Tiež neviem. Neviem vôbec nič, takže ma môžeš pekne pustiť."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 25 Apr - 10:44

Otočila jsem se na něj a rozzuřeně k němu došla. "Zůstaneš tady! Dokud neuvidím důkaz, proč bych ti měla věřit... jestli se Amayo něco stane..." zamračila jsem se a vyšla ven. "Hlídejte ho! Není to žádný začátečník! Jestli uteče, potrestám vás!" sykla jsem na stráže a odešla pryč.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 26 Apr - 15:05

Vešel jsem do budovy a heldal Piliku.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Suna Shinobi Tue 26 Apr - 18:24

Ninja 4.
Vešel jsem do budovy a přistoupil k Neurovi. "Nesu vám vzkaz od Kazekage. Prý je i s dcerou v nemocnici a máte za nimi co nejrychleji přijít." informoval jsem ho.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 26 Apr - 19:38

Děkuji dobře.
Utíkal jsem do nemocnice.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 May - 16:37

Ležal som v cele a počítal dni, hodiny, minúty, na sekundy presne.
"Som zvedavý, ako dlho ma tu chcú nechať trčať."
Ležím tu v tejto špine v pokore a ponížení. V živote som napáchal už niekoľko zlých skutkov, ale napriek tomu ťa stále prosím, aby si vypočul moje prosby. Za to všetko nemôže ten starec, on sa iba chytil toho, čo naplánovali iní a ja idem po nich. Žiadam ťa o jediné, zosaď mizukage a zlikviduj kirigakure.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 May - 18:14

Přišel jsem k věznici.
To si dělá srandu..Když použiju tu techniku, tak mě všichni odhalí! To mám napadnout celou Sunu!? Takové vězení, a já mám riskovat odhalení, kvůli někomu jako je on..
Vyskočil jsem na střechu budovy a dal hlavu do komínu.
"Futton: Koumu no jutsu!" Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení 82px-175,628,0,452-FuttonKoumo
Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení 82px-167,605,0,437-FuttonB
Uvnitř stráže začali kašlat a pomalu se rozpouštět. Našel jsem čakru Kaita a dal na zeď výbušný lístek, který vybouchl, jakmile jsem seskočil k zemi.
"Nesu propustku z vězení." seskočil jsem do rozbité věznice.
Musím snížit PH, soustředil jsem se a nebezpečná mlha zmizela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 May - 18:21

Pozrel som sa jeho smerom.
"Zadarmo to asi nebude."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 May - 18:28

"To opravdu ne. Rychle, ať můžeme jít, za chvíli dorazí zbytek!" vyskočil jsem z lágru.
"Zbytek doma, rychle utíkej." - tvář jsem si zahalil, protože kápě mi spadla, když jsem skákal po zdech.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 May - 18:29

Nečakal som a utekal som za ním.
(presun všade za ním)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 May - 18:31

Utíkali jsme zahalení k bráně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 8 May - 19:16

Vstoupil jsem do vězení spolu s Kisukem a chytl Anbuho u otevřené klece.
Co víte o tom vězni co uprchl?
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Suna ANBU Sun 8 May - 20:32

Anbu 2.
"Vlastně nic... Kazekage ho chtěla vyslechnout sama a tak jsme ho jen hlídali. Víme jen, že jeho poslední bydliště bylo v Kiri a používá vodní podstatu." odpověděl jsem mu.
Suna ANBU
Suna ANBU

Počet príspevkov : 91
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení Empty Re: Velitelství Anbu jednotek Suny a přístě střežené vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru