Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství

+4
Makoto
Daiki Ayme
Odoshi
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:48

First topic message reminder :

Anbu velitelství - Stránka 9 Images?q=tbn:ANd9GcR2pLt9Pey2OTMdWeruWV_uz3ZchNp5m0w4KmKU_6nVrBkMbkKIZYDXC79_

Anbu velitelství - Stránka 9 Images?q=tbn:ANd9GcSNEH1PL3kdh8_0XNzOo3ktWfCZzKGEmVmIYAej5IO-y4GesC5I9IF70UkphQ
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Anbu velitelství - Stránka 9 PRISON
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daichi Fri 18 May - 18:55

"Zab ho Zab ho Za ho !!!" snadoval jsem
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 19:07

"Hmm pokud vím, bitvy v ulicích ses neúčastnil, takže jsi smrt mých sfér jen těžko viděl. Udělám si nové, sféra Uchihy by se mi hodila, co říkáš?" Otočil jsem se na něj a ušklíbl se.
"Tři sféry vyřídili elitní Jounini, a bývalého Tsuchikageho zabít?" To už byl, ale Akiyuu u něj.
"Zbytečné, nech ho jít, Mu ho nezvládnul zabít, následky si ponese později. Iwagakure půjde dolů jako další vesnice, a ať svět ví, že je Itami nebezpečná, zbytečně si zaspiníš ruce.." Ušklíbl jsem se a postavil, podíval jsem se na Mua a pohledem sjel i k jeho ruce.
"A co se týče tebe, vždycky jsem si myslel, e tvá oddanost Itami je bezkonkurenční, že jsi chladný a neústupný bojovník.. Mu, tak proč začínám pochybovat o tvé loajalitě vůči nám? Proč jsi Tsuchikageho nezabil, hm? Něco jako soucit či snad vděk jsou slabosti k jimiž se lidé uchylují a ztrácejí postavení" Probodl jsem ho pohledem, chtěl jsem odpověď, pokud se mi nebude zdát dostatečná, prohrabu se mu v hlavě a přijdu na to sám, ale praktikoval jsem jiné způsoby.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 19:50

Pousmial som sa."Prečo som ho nezabil? Ako sa môžete takú hlúposť spýtať šefé? Veď je to pravdepodobne posledný uživateľ Jintonu ako elementu prachu. A ja to chcem, dobre viem, že ak bude mŕtvy tak ten Jinton nezískam. Musí ma ho naučiť, preto ho potrebujem. O lojalite sa nebudem vyjadrovať..ak mi neveríte tak to je už váš problém..." povedal som chladne a rukou som si prehrábol vlasy. Následne som si upravil svoju podomácky vyrobenú bandáž na ruke. Krvácanie sa zastavilo a tak som ruku kompletne odkryl. Od lakťa dole žiadna ruka, nebol som na to zvyknutý. Už som chcel nakráčať k Midotsuchi-mu, no zrazu som sa pootočil."A ešte k tomu všetkému, nemôžem ho zabiť dokiaľ nedostanem svoju odpoveď. Odpoveď na všetky moje otázky...preto ho nesiem zabiť. Myslím, že to sú dva kvalitné dôvody. Ak pochybujete o mojej lojalite, tak ma zabite..." stihol som dodať a pomaly som došiel k Midotsuchi-mu. Chytil som si svoj zbytok ľavej ruky a pozrel som na Uchihu."Ustúp Uchiha, nemáš právo sa ho dotýkať je to moja korisť, tak od nej vypadni..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 19:56

''Kořist..?je to směšné..Stále máš svou loajalitu vůči němu.''Řekl jsem pobaveně a odsekl Midotsuchimu pramínek vlasů,které se dotýkaly okraje mého meče.''Budu tě sledovat..Při prvním náznaku tvé zrady tě zabiju'',řekl jsem s úsměvem Muovi a otočil se k němu zády.''Nepotřebuješ mě tu,jak jsi říkal,půjdu si kam se mi zachce'',řekl jsem Satakemu,aniž bych se na něj podíval a pomalým krokem kráčel pryč. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 19:57

Poslouchal jsem Mua a pak se spokojeně ušklíbl.
"Přesně to jsem chtěl slyšet.." Podotkl jsem, splnil má očekávání a nezklamal, podíval jsem se na Akiyuua, říkal jsem mu, ať ho nezabíjí, evidentně si opět dělal, co chtěl. Otočil jsem se na našeho společníka, trvalo to moc dlouho.
Na Akiyuua jsem už jen mávl, momentálně mě moc nezajímal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 20:01

"Na tvoj názor sa nikto nepýtal. Ak budem chcieť počuť názor hlúpeho Uchihu, tak zavolám práve teba. Namyslený Uchiha..." dodal som pre seba a pozrel som sa na Midotsuchi-ho."Nejaké nápady?" zasmial som sa a pozrel naň. Už som len čakal, čo mi odpovie. Vedel som, že z tohto boja môže výjsť len jeden....A ak by to bol Midotsuchi tak by ho asi pravdepodobne zabil ten Uchiha alebo niekto iný.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 8:29

Pokúsil som sa ešte odstrčiť Akiyuu~a, ale už bolo neskoro. Zmizol a ja som v ten moment dopadol na kolená. Potreboval som si odpočinúť nehľadiac na to, kde práve som. Ľahol som si na zem a vyčerpaním upadol do bezvedomia.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 15:53

Yuki dobre poznal cestu na ANBU veliteľsvo. Strávil tu najlepšie roky života, teda najtalentovanejšie až po udalosť, ktorá ho donútila odísť. Nohy ho niesli ba až samé. V tom keď sa dostavili na miesto bola tu riadna spúšť a mnoho postáv.,, Tak sme tu." prehovoril prísne Yuki a pozorne sa obzeral.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 19 May - 16:00

Celú cestu som šiel za ním, aby som sa náhodou nestratil, a len čo som sa dostal do Anbu veliteľstva, otvoril som ústa, ale dlho som tak neostal, a ako najrýchlejšie som vedel, som sa dostal k Midotsuchimu. Bývalí Tsuchikage, ktorému som prisahal vernosť. Tsuchikage-sama! Oslovil som ho, aj keď už ním dávno nebol, bral som ho ako velikána, a vidieť ho v takomto stave, bolo zdrvujúce. To, ako som sa sem dostal, prekvapilo určite všetkých, pretože každý z nich, videl, ako som zomrel.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 16:05

Yuki zbadal ako Akio vybehol k postave vpredu. Lenže Yuki postupoval už opatrnejšie keďže pred ním stála očividne nepriateľská postava.,, Tsuchikage?" zaskočil sa pri tom oslovení.,, Istotne to bude Toshiov predchodca." napadlo mu v duchu okamžite a postupoval opatrnejšie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 16:10

Pootvoril som oči, niekto ma volal: "Ďalší nepriateľ, ktorého by som mal poznať?" Prehovoril som a prerušil tak svoju hru na mŕtveho, ktorá keďže sa ma nikto nepokúsil zabiť, bola doposiaľ úspešná. Všimol som si čelenku Kamennej: "Toľko Nukenin~ov snáď z našej dediny nepochádza. Vy budete posily?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 19 May - 16:18

Nie som nepriateľ, ani nukenin, ale posila, v tejto chvíli vaša pomoc.. Odvetil som z rešpektom v hlase. Poobzeral som sa, a pohľad mi padol na Satakeho. Strašne sa podobal na Devu, a mal Rinnegan, preto som si hneď domyslel, že on je originál. Zmetek! Ste v poriadku? Spýtal som sa znova Midotsuchiho.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 16:21

,, Že nepriateľ." pousmial sa Yuki keď nim pristúpil.,, Skôr pomstiteľ Sunagakure no Sato." opravil ho.,, A moja nenávisť spočinie na každom nepriateľovi a brány pekelné otvoria sa a samotná smrť vás bude vítať." zasmial sa.,, Toshio by bol hrdý." zašepkal a prezrel si Midotsuchiho.,, Mám dostatočné znalosti medicíny ak potrebujete pomoc." ponúkol sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 16:24

"Áno, ale do boja sa už nezapojím. A on tiež nie," ukázal som na bezrukého Mu~a. "Okrem neho sú tu ešte dvaja, ale ani jedného som nevidel bojovať," posadil som sa a hodnotil situáciu. "Viete o nich niečo?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 16:31

,, Či o nich niečo vieme?" zopakoval potichu pre seba Yuki.,, Ja len viem, že vzduch, ktorý dýchajú je ten posledný." zasmial sa v tichosti a znova ich zbehol pohľadom.,, Viem len, že čo sa týka Genjutsu nemajú šancu. Snáď ani jeden z nich ho nemá." dodal v absolútnej tichosti až šeptom. Takže to počuli len Akio a Midotsuchi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 19 May - 16:33

Ukázal som na Satakeho. Rinnegan.. bez sfér.. originál.. Skrátil som to. Vodca Itami wo Sekai.. To že mi sféra všetko vyžvanila, bola jeho najväčšia chyba. Pomyslel som na skryté telo Devy, dosť hlboko, aby jej nič neublížilo. Druhého nepoznám, zomrel som skôr, ako som sa k nemu dostal. Odvetil som pravdivo. Môj hnev na Satakeho rástol, ako si dovolili zaútočiť na neho?! Začul som Yukiho. Má pravdu, nedokážu mi vzdorovať.. Uškrnul som sa.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 16:48



"Takže je aspoň jeden z vás užívateľom ilúzií? Niečo ma napadlo!" S pomocou Akio~a som sa postavil, zobral do rúk zvitok a rozprestrel ho, pričom sa pred nami objavila Veľká Mušľa. "Dúfam, že aspoň jeden z vás dokáže ovládnuť jej ilúziu," (potrebné 4 body v Genjutsu) poskladal som pečate, pričom sa prach na bojisku začal víriť, "Chiri Jamingu Jutsu!" Pohľad na mušľu znemožnila piesočná clona, a keď opadla, privolanie sa tam už nenachádzalo. Prach sa ale zostal vznášať po bojisku s mojou nasiaknutou Chakr~ou, takže zabraňoval Mu~ovi vystopovať ju. "Ďalej je to už na vás." oprel som sa o trosky a sústredil svoj pohľad na boj.


(To je odomňa všetko, musím končiť.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 18:13

Zvrtol som sa na päte a pomaly odišiel preč za Satakem."Mali by sme už ísť, bez ohľadu na to, či neznámy príde alebo nie..." povedal som, keď som dorazil k nemu. Sily sa mi doplňovali, no nie na toľko aby som mohol bojovať. Možno sa len uhýbať. Vzdychol som si a čakal, čo povie Satake. Keď mal aspoň trochu rozumu, mohol si všimnúť, že už to ďalej nepôjde...Nech to stojí, čokoľvek..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 18:26

Odtrhl jsem pohled od Akia a podíval se na Mua.
"Myslíš, že tihle dole nám to dovolí? Navíc, chci si něco ověřit. Chci si prověřit nového člena.." Hlavou jsem trhl k Daichimu.
"Nemusíš nic dělat, slíbil jsem, že mu poskytnu ochranu, ale pokud chceš jdi, tvé síly tu potřeba nebudou, dokud se zcela nevrátí" Probodl jsem ho nesmlouvavým pohledem.
"Hra ještě u konce není, ne, dokud nepadne královna" Myslel jsem tím Kazekage. Rád bych už vyslal Shinru a odletěl pryč, ale pár es jsem v rukávu měl.
"Jen se pobavíme, kam se podělo tvé zapálení pro věc?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 19 May - 18:44

/Vážne, moja mozgová kapacita tomu nechápe xD

Zrazu sa pred nami objavila mušľa, a hneď aj zmizla. Pocítil som jej nápor, ale nebol až taký silný, aby ma porazil, a ľahko som prerazil. Nato som sa pozrel cez clonu.
Hééééj, ty prepichnutý ksicht. Že vieš, kto som? Provokačne som vykríkol, bolo jasné, že som to ja, aj keď som už dávno umrel. Idem si po tebááá.. Vlastne.. Ide si po tebá smŕŕŕť!
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 18:47

Yuki sa otočil na Akia s mierne nechápavým pohľadom. Potom sa otočil pohľadom naspäť pred seba a jemne mykol hlavou.,, Chýba tomu štýl a teatrálnosť. Neboj to ťa Toshio doučí." pousmial sa spokojne a poupravil si plášť.,, Vidím, že súpera si si vybral takže daj vedieť keď s ním skončíš a ja ťa tu počkám." zašepkal tak aby ho počul len Akio a zatiaľ sa stále len rozhliadal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 8:23

Bože ten chlapec nedá pokoj, aj keď už bol raz mŕtvy... pomyslel som si, keď som sa pozrel na Akia. Vzdychol som si a sklonil som hlavu."Tak nech sa nový člen teda trochu pobaví. A my tiež...nie odchádzať nebudem. To nie je môj štýl..." dodal som chladne a pozrel som sa na Satakeho."Zapálenie? No, neviem...niečo tomu chýba..." povedal som ironicky. Samozrejme, že som tým myslel svoju ľavú ruku. Pozrel som na ňu. Vzdychol som si. O druhú už prísť nemôžem. Nemôžem robiť jutsu...Ách... pomyslel som si a naspäť som sa pozrel na Satakeho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 13:34

(Dozvedel som sa, že neviete čo mušľa dokáže, takže;
Shinkirō no Genjutsu - vytvorí kópiu užívateľa (prípadne viac osôb), ktorá sa premietne pred súpera. Mušľa je zatiaľ spolu s užívateľom skrytá (kde, to už nechám na vás). Všetko, čo užívateľ zo skrýše uskutoční, kópia spraví tiež. Akýkoľvek útok na kópiu bude neúspešný, keďže ide iba o ilúziu, a teda prejdú útoky cez ňu. Odporúčam prečítať si mangu číslo 552 (strana 13), tam je všetko vysvetlené.

Shinhō - v prípade odhalenia pozície je schopná vystreliť na súpera veľkou rýchlosťou perlu, ktorá nie je ničím špeciálna. Vzhľadom na veľkosť mušle dosahuje perla taktiež väčších rozmerov, a teda ide iba o to, pri veľkej rýchlosti zasiahnuť nepriateľa.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 May - 14:27

(Pff, keď už si človek aj na smrť musí počkať. -.-")

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Sun 27 May - 14:17

Ochranná čelenka se znakem klíče byla uschovaná pečlivě v tašce.
Nyní jsem si uvědomil, že není třeba ji skrývat. Důležité bylo dostat se sem. Teď jsem již mohl zázračným způsobem získat svou identitu zpět. Suna teď byla tak nechráněná!
Otevřel jsem tašku, vytáhl ji a abych dal znovu najevo, kam patřím, znovu jsem čelenku pečlivě zavázal. Přitom jsem zavadil o svitek, kterým mi má vesnice určila poslední misi. Zásoby Sunagakure. Můj původní úkol byl vtipnou fraškou, když jsem se stal svědkem toho, co se tu dělo právě teď.
Mohlo to trvat celé dny, ale já tu byl jen chvíli. Bystrýma očima jsem sledoval pohyby neznámých lidí. Dál od nich jsem neslyšel, o čem mluví.
Nicméně takto to nestačilo. Mise jsem si nevšímal. Tohle byla pouze má soukromá touha po informacích, která s mou vesnicí zaměřenou na špionáž neměla nic společného.
Seskočil jsem z výš položeného místa na zem. Nebyl jsem si dostatečně jistý, jestli mne kryje stín, což mne donutilo najít si lepší pozici.
Muž, který se na ní nacházel mi nepřipadal jako hrozba.
Ocitl jsem se blízko Midotsuchiho těla. Musel být vyčerpaný. Upřímně jsem litoval, že jsem prošvihl jeho boj.
Vytáhl jsem nádobu s vodou.
"Zřejmě máte žízeň," naklonil jsem se blíž, kdyby se rozhodl se napít. Ani jsem s tím nepočítal, mohl si myslet, že v nádobě je jed. Na druhou stranu vyčerpaný a dehydratovaný mi příliš informací neposkytne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 9 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru