Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství a přísně střežené vězení

3 posters

Goto down

Anbu velitelství a přísně střežené vězení Empty Anbu velitelství a přísně střežené vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 11 Feb - 14:55

Anbu velitelství a přísně střežené vězení 1f802f05d6.f
Anbu velitelství a přísně střežené vězení 616ec1eb38.f
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství a přísně střežené vězení Empty Re: Anbu velitelství a přísně střežené vězení

Příspěvek pro Suna ANBU Thu 23 Feb - 18:59

ANBU dorazily na Velitelství, dnes už i s kapitánem, ten jim zadal rozkazy, které se jali splnit a on sám zatím došel do své kanceláře.
Muže odvekli na jeden z pokojů, kde mu medik ošetřil zranění, posléze ho odvedli do jedné z vazeb, dali mu tam jídlo a všechny potřebné věci, potřebovlai, aby se vzpaamtoval, kdo ív, jeslti z něj potom ještě nedostanou nějaké informace, ale to až později.
Suna ANBU
Suna ANBU

Počet príspevkov : 91
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství a přísně střežené vězení Empty Re: Anbu velitelství a přísně střežené vězení

Příspěvek pro Midotsuchi Fri 24 Feb - 13:56

Posadil som sa do rohu miestnosti pár metrov od okna. Jedlo som odmietlo a nechal si ošetriť iba tie najvážnejšie zranenia. Vedel som čo je mojou úlohou, ale sám som sa nepovažoval za klon. Bol som to proste ja, ibaže o dosť mladší.
Midotsuchi
Midotsuchi

Počet príspevkov : 302
Join date : 27. 09. 11
Age : 28
Bydlisko : Tsuchi no Kuni

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství a přísně střežené vězení Empty Re: Anbu velitelství a přísně střežené vězení

Příspěvek pro Anonymní Fri 24 Feb - 16:13

S mnou vytvořenými Anbu ,které nebylo možné rozpoznat,až na to že to byla iluze jsem došla k velitelství.Jako zajatec se mi perfektně podařilo dostat před bránu,ale či to půjde dál tak dobře to nevím."Je na čase se začít dozvídat informace."Šíleně jsem se usmála došla z Anbu před budovu.Kde se Anbu a já zastavili."Tady jsme otevřeté!!!!!!!"Začala jsem kříčet a šíleně jsem se smála u toho.
(PS:Iluze má i chakrové body.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství a přísně střežené vězení Empty Re: Anbu velitelství a přísně střežené vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru