Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství

+4
Makoto
Daiki Ayme
Odoshi
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:48

First topic message reminder :

Anbu velitelství - Stránka 5 Images?q=tbn:ANd9GcR2pLt9Pey2OTMdWeruWV_uz3ZchNp5m0w4KmKU_6nVrBkMbkKIZYDXC79_

Anbu velitelství - Stránka 5 Images?q=tbn:ANd9GcSNEH1PL3kdh8_0XNzOo3ktWfCZzKGEmVmIYAej5IO-y4GesC5I9IF70UkphQ
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Anbu velitelství - Stránka 5 PRISON
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Tue 15 May - 17:07

Zprave ruky mi vyletel bic snazici se spoutat Akiho a z leceryky se privazal o maly vicnelek tkze jsem se stihl posunout tak ze me zasehl do praveho ramene. Temer okamzire jsem upustil mec, ktery se zabodl do zeme podnami. "Ty zmetku!!!"
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 17:14

Vytrhl jsem z něj Kamu a pustil ji svévolně na zem,počemž jsem se kousl do prstu a vyvolal asi dvoumetrového hada,od kterého jsem se prude odrazil do strany,abych mě bič nechytl.Zároveň ten had velice rychle zaútočil proti Jayovi svými ostrými zuby,kterými se ho snažil zasáhnout.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Tue 15 May - 17:24

Bice nahle zmizely a ma zlatava cakra se kolem me obalila ale uz jsem ji nedokazal ovladat bylo to jako pri treninku snazil jsem seji odrzet tak dlouho nez se hadpriblizil dostatecne blyzko me tak jsem se okamzite prestal soustredit. Cakra se tim stala nestabilni. Ozval se vybuch a objevil zablesk, vybouchla primo hadovi do tlamy a me vyboch odhodil na opacnou stranu no zil jsem ale dost jsem krvacel a mel dost vazne popaleniny. Pritom jsem narazil odo dteny a potom uz pouze padajici k zemi nebyl jsem schopen cokoliv udelat. "Gome mina." zavrel jsem oci a cekal kdy me zabije had nebo kdy narazim hlavou do zeme.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 17:31

Had hned po výbuchu utrpěl vážná zranění a ihned jsem ho odvolal.Shunshinem jsem se dostal pod Jaye a chytil ho,přočemž jsem s ním doskákal po zdech až nahoru a pár metrů dál jsem ho položil,aby byl na očích lidem ze suny.''Nechtěl jsem nikomu ublížit..Chci jen tu věc.''Špitl jsem a vzal si Daichiho hlavu v pytly.''Gome..Snad tě najdou medici.''Řekl jsem a seskočil znovu do té díry,kde jsem zapečetil kamu do svitku,který jsem schoval a uchopil jeho meč,který jsem položil k němu a zmizel.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Tue 15 May - 17:35

Nejak jsem vnimal ze me vynesl nahoru akorat mi to nedochazelo proc to udelal. Jeho dalsi slova jsem nevnimal. uz jsem jenom upadl do bezvedomi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 18:39

Len som sa pozasmial nad jeho marným pokusom zraniť ma. Všetky jeho útoky sa odo mňa len odrazili a Iwa no Yoroi sa len mierne zabliesklo pod slnečnými lúčmi. Kývol som hlavou."Dobre, takže ďalší?..." vyzval som ich, chcel som to tu už konečne skončiť. Nebavilo ma to ani trochu. Ich neúspešné útoky, boli len zbytočné."Vráťte sa odkiaľ ste prišli...Akurát prídete k úrazu.." povedal som a znova som sa na nich pozrel. Znova som kývol hlavou, no tentokrát do strany. Vzdychol som si a napravil som si plášť. Pričom som ich sledoval a vyhýbal som sa jeho marným pokusom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 18:55

Z pouzdra jsem vytáhla dva kunaie. Hodila jsem je do vzduchu a začala na ně působit chakrou a tak poletovali ve vzduchu. Přimíchala svoje kekkei genkai. podívala jsem se znovu na místa,kde stojí nepřátelé. Zhluboka jsem se nadechla a byla připravena zaútočit. Vyběhla jsem a namířila si to k nejbližšímu ùkrytu k Muovi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 19:03

Prach, ktorý som uvoľnil pred bránou dediny sa teraz v malom množstve vznášal aj nad už zničenou centrálou ANBU. Vznášajúc sa nad troskami som zosadol neďaleko od bojiska. Nemal som v pláne zapájať sa, prišiel som iba nájsť útočníkov. A s trochou šťastia, keď tu skončia, sledovať ich. Vlastne som ani nevedel, či ide o tých nukenin~ov, po ktorých pátram. No vzhľadom na devastáciu dediny bola odpoveď na moju otázku, či sa budú konať skúšky Chūnin~ov v Piesočnej, istá, takže som si mohol dovoliť menšie zdržanie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 19:20

Och...daj už pokoj! pomyslel som si, keď jeho klony stále na mňa útočili. Chytil som ich obidvoch za krk. Pozrel som sa im do očí, cez štrbiny v maske a stačil som im krky. Klony len zmizli a ja som mal na chvíľu pokoj. Tsuchikage-sama? No, kto tu ešte nepríde.. pomyslel som si, keď som zacítil známu chakru. Pozrel som sa smerom, kde som ucítil chakru. Pobavene som sa zasmial. Pozrel som sa mu zoči voči, aj keď bol odo mňa trochu ďalej. Založil som ruky do vrecák a celý čas som sledoval Midotsuchi-ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 19:31

"Poznáme sa?" položil som otázku sám sebe, keďže sa pohľad jedného z bojujúcich, pravdepodobne nukenin~a, upriamil na mňa. Chcel som ísť bližšie a zistiť kto to je, ale nemohol som riskovať, že ma vtiahnu do boja. Môj Jinton by tu napáchal ešte väčšie škody.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 19:43

Neustále som ho sledoval a úplne som zabudol, že som na bojisku. Myseľ mi zachvátili spomienky. Prižmúril som oči a hlboko som sa nadýchol.

Flashback:


Celé Iwagakure no sato je zhnité. Hlúpe... pomyslel som si a stále som sledoval Midotsuchi-ho. Na tú noc som nerád spomínal a za všetko mohol on! Pretože to on bol Tsuchikage! Zovrel som ruku v päsť a pomaly dýchal...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 15 May - 19:55

/Omlouvám se^^".. škola, autoškola... trochu jsem to nestihla^^"/
Po tom, co mi Hideo pomohl jsem se otočila. Pohled na trosky vesnice mě boleli, ale pohled na všechny ty zraněné a mrtvé mi trhal srdce. Proč...? Sklopila jsem pohled. Tohle bych přece dopustit nikdy neměla... a všichni ti genini..? Já mám chránit vás, ne vy mě! Pohled mi přejel po loutkách. Musím se sebrat, vzchopit, dokázat to! Bojujete, ale jste ještě příliš nezkušení... a já..? Slabá! Zavrtěla jsem hlavou. Tak už mě sakra nechte udělat, co udělat musím! Znovu jsem se rozeběhla. V jedné ruce modravé, křičící chidori, zatímco vlákna jsem přidělala na tělo Monzaemona a trhla k sobě, takže jsem běžela proti němu a on se pohyboval směrem přímo ke mě. Ne tohle vyjít nemůže!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 19:56

"Tak, a to už stačí," vzniesol som sa pár metrov nad bojisko, pričom som bol bližšie k Mu~ovi. "Asi by som ťa mal poznať, však? Ale nepoznám," v okolí sa začal rozmiestňovať prach, aby som mal v prípade napadnutia výhodu. "Pravdepodobne budeš z Kamennej, počas vládnutia som trávil väčšinu času za hradbami, takže sme sa nemali kde inde stretnúť."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:01

/Pohodá../

Stále som naň pozeral. Začínalo to vo mne vrieť. Len som sa ukľudňoval. Nie...tu a teraz, nie... pomyslel som si. Vytiahol som ruky z vrecák. Zostával som naďalej ticho, nevedel som, čo mu povedať."Nemusíte ma poznať..." povedal som smerom k nemu. Počul som krik Chidori, no stále som na Kazekage nepozeral."A čo ak nie som z Kamennej?" dodal som a neprerušoval som očný kontakt. Nemal som v pláne práve s ním teraz bojovať. To som veru nechcel..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 15 May - 20:06

Ksóó! Vstávaj! Kričal som v duchu, a vážne sa nútil vstať. No na beh alebo chôdzu som už nemal. Zvyšok čakry, moje posledné kvapky, som dal do jedinej techniky. Ani.. nebola to technika.. Ako stále.. Okolo Pili dosť ďaleko od nej, aby ju neblokoval, ale aj dostatočne blízko, aby ju chránil, víril piesok. Dával som jej poslednú obranu, než sa mi začalo zahmlievať pred očami, a ja som znova padol na kolená. Sústreď sa, ochráň ju.. Ver jej... Verím ti! Zreval som, chcel som ju nejak povzbudiť, ale to som už pomaly odpadával na nedostatok čakry.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:08

"Nič, to už nie je môj problém," pokrútil som hlavou a pohľad zameral na bojujúcu Kazekage-dono. Jej súper ma nenechal chladným, mal byť predsa mŕtvy! No z histórie som sa už poučil, že čo nie je mŕtve a malo by, to je Edo Tensei. Pohŕdavo som odvrátil pohľad, užívateľ tejto techniky si úctu nezaslúži, a opäť sa zameral na Mu~ho: "Plánuješ tie deti zabiť?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:14

"Ak mi budú prekážať, tak áno. So mnou sa tiež nikto nehral..." povedal som a zrazu mi kunai vypadol z rukávu a hodil som ho vedľa Hidea."Vadí ti to?" stihol som dodať chladne a potom som už len vytiahol ďalší kunai. Začínalo to naberať spad, ktorý som mal aj nemal veľmi rád. Chladnokrvne som sa mu pozrel do očí cez štrbiny v maske. Kunai som stále držal v ruke a začal som s ním točiť v ruke. No nevenoval som mu ani trochu pozornosti. Celý čas som pozeral naň. Jinton...musím si naň dávať pozor, lebo ma do sekundy odrovná...To je jediný človek v celej Iwagakure no sato, ktorý spĺňa požiadavky kvalitného shinobi... pomyslel som si. Jinton som mal možnosť vidieť len jeden krát, fascinoval ma. Nevidel som nijakú techniku, ktorá by tak rýchlo dokázala odrovnať človeka. Občas sa mi zalesklo Iwa no Yoroi na slnečnom svetle...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:18

"Asi by som mal, ak nechcem dopadnúť tak, ako ty," povzdychol som si a poskladal prvé pečate. "Ale ak na nich nebudeš útočiť, dávam ti svoje slovo, že na teba nezaútočím ani ja," spýtavo som sa naňho pozrel, skutočne sa mi teraz nechcelo bojovať. "Určite budeš z Kamennej, ten tvoj pohľad...za niečo ma nenávidíš."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:25

"Nehovor...tvoje slovo? Pf..." povedal som a sledoval som, že začal skládať prvé pečate. Už je to tu..Som pripravený.. pomyslel som si."Aj tak je Sunagakure no sato v záhube. Je koniec...dedina sa tak skoro z toho nedostane." dodal som chladnokrvne a tajomne."Pohľad...Je čas..." povedal som a zložil som pečať diviaka. Chytil som sa za masku. Pomaly som si ju začal dávať dole. Keď som ju úplne zložil tak som ju zlomil a pustil na zem."Pozri sa mi do očí...Sú to oči, ktoré zradili...oči, ktoré nenávidia celé Iwagakure no sato!" povedal som a teraz som mu stál zoči voči.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:30

"Teraz je asi chvíľa, kedy by som mal na teba hľadieť so zhrozením v tvári. Ale ja ťa stále nepoznávam," jediné, čo ma na ňom zaujalo, boli pečate. Teda skôr pečať. "Premysli si to, ani jeden z nás nechce určite bojovať," dal som ruky od seba, aby pochopil, že nič nechystám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:32

Odskočil som preč po neúspešnom útoku a naznačil svojim summonom aby sa držali ďalej, keď som sa totiž zahľadel smerom ktorým sa díval môj nepriateľ uvidel som človeka, ktorý mi bol zároveň vzorom a okrem Orion Mizuki aj jedinou autoritou na celom svete, Midotsuchi, bývalý Tsuchikage. Vyletel som do vzduchu asi na jeho úroveň, vlastne som bol teraz oproti nemu len za nepriateľom. Čakal som čo sa bude diať a zároveň sa dostával do niakej vhodnej pozície na prípadný útok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:36

"To je len dobre, že ma nepoznáš. Pretože ja ťa poznám...osobne, nie. Ale ty si bol ten, kto riadil ANBU z hora. Neišlo mi o to, aby si ma spoznal. Išlo mi o to...aby si mi videl do očí. Aby si si ich pamätal." povedal som s nezáujmom. Pf...Nepozná...no veď ani nemohol, keď som mal vždy na sebe ANBU masku a len páru krát som ju dal dole. Ale mal by si pamätať môj Jinton... pomyslel som si a pozrel som sa do zadu za seba. No potom som sa len pozrel späť na Midotsuchi-ho."A povedzte mi....Tsuchikage-sama....Čo robíte práve tu?" povedal som, pretože ma to dosť zaujímalo...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 20:48

Hideo! Zařvala jsem na něj přes celé bojiště a běžela k němu musela jsem proběhnout vším tím zmatkem, ale podařilo se mi k němu dostat. Chytla jsem ho za ramena a zatřásla s ním. Vzpamatuj se! Co si myslíš že děláš chceš umřít?! Chceš mě tu nechat samotnou?! Zatřásla jsem s ním znovu. Gomen, ale jinak to nejde. Viděla jsem že už nemá moc sil. Vytvořila jsem dva klony, kteří mi ho pomohli odtáhnout dál od toho všeho. Nemohl utéct klony držely pevně a už neměl tolik sil aby unikl. Udělal jsi co jsi mohl ona je Kazekage poradí si věřím tomu a ty ... nesmíš umřít.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Makoto Tue 15 May - 21:18

Po nejake dobe sem otevrel oci a poradne si neuvedomil co se stalo.Vedle me ruky jsem si nahmatal mec. ikdyz jsem byl pravak castecne bojovat levou dokazu. Pomalu jsem se postavil a i pres sva zraneni byl odhodlany bojovat. Rana na mem pravem rameni byla dos hluboka a dost krvacela. Ale i tak jsem se rozhodl jit dale byl jsem dost daleko od Muua ale vydal se smerem k nemu. S mecem v ruce pomalym a nejistym krokem ale stale jdouci ku predu. Proste jsem se nehodlal jenom tak vzdat i kdyz jsem se sotva drzel.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 5:05

"Tsuchikage-sama už dávno nie, ale vážim si to. Aj keď ma asi nenávidíš, chováš ku mne úctu. Alebo skôr k mojim schopnostiam," všimol som si Soru~ho vznášať sa za Mu~om a rukou som mu naznačil, aby mierne ustúpil. "Zatiaľ, čo predstavitelia Piesočnej zvedú súboj, čo keby si mi povedal niečo o sebe? A teda aj o mne, aby som vedel, akú úlohu hrám v tvojom živote."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 5 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru