Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anbu velitelství

+4
Makoto
Daiki Ayme
Odoshi
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Anbu velitelství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:48

First topic message reminder :

Anbu velitelství - Stránka 8 Images?q=tbn:ANd9GcR2pLt9Pey2OTMdWeruWV_uz3ZchNp5m0w4KmKU_6nVrBkMbkKIZYDXC79_

Anbu velitelství - Stránka 8 Images?q=tbn:ANd9GcSNEH1PL3kdh8_0XNzOo3ktWfCZzKGEmVmIYAej5IO-y4GesC5I9IF70UkphQ
Anbu velín je celkem nenápadná budova při jednom okraji vesnice. Uvnitř budovy se však nachází tajné, chráněné velitelství.
Pod samotnou budovou, pod úrovní vesnice, v podzemí se potom nalézá věznice Suny. Z celého objektu vede pouze jedna cesta a to přes budovu, jinak se zde samozřejmě přísně hlídá, provádějí výslechy a podobně.
Jinak se zde také uchovávají nejdůležitější dokumenty, které jinak nejsou ani v knihovně, ani v kanceláři. Jedná se o různé mapy, přesné polohy, identitu jednotlivých ninjů a podobně, což se hlídá snad přísněji než samotní vězni. O většině dokumentů má také informace jen Kazekage a velitel anbu, tudíž ani samotní anbu nevědí, co vlastně hlídají. Místnost, kde jsou tyto dokumenty uloženy, je protkaná chakrovými vlákny, které při narušení spouští mechanismy, které zasypou nejen místnost, ale ještě chodbu před ní, takže daný člověk nemá šanci dostat se ven.
Anbu velitelství - Stránka 8 PRISON
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 15:08

Mal správnu dedukciu, nevedel som tvoriť pečate jednou rukou. Ani uhnúť som sa tomu nemohol. No za pokus to stálo. Ako správny stratég som vedel ako zakročiť aj v sekundových situáciach. Možno ak by som neurobil to, čo som sa chystal urobiť tak by som sa tomu nestihol vyhnúť. Vyskočil som už, už to možno vyzeralo, že sa tomu vyhnem, no rýchlosť jeho techniky bola neskutočná. A v poslednej chvíli som sa znova oddelil od tela. No tentokrát ma to stálo oveľa viac chakry a sily. A tak moje "ex-telo" zostalo v kocke a ja som sa tomu dokázal uhnúť. No, stále som ešte nenabral celkovo nové telo. Preto som bol priehľadný, dovtedy kým som nebral dostatok síl. S touto technikou ma nemohol odhaliť, pretože som mal toľko málo síl, že sa to nedokázalo ani vyhľadať. Preto to mohlo vyzerať, že som skutočne zomrel. No, pravda bola taká, že ako priehľadný. Doslova priehľadný, som sa vybral znova za nejaké skaly od bojiska a tam som zostal. Sadol som si tam a začal naberať nové sily. Nevládal som, bolo toho na mňa priveľa. Keď som už konečne nabral telo, tak som okamžite utlmoval chakru a kedže jej nebolo veľa, tak to bolo jednoduché.

"O čo ti vlastne ide? Prečo chrániš Sunagakure?" povedalo "ex-telo", ktoré zostalo v jeho technike.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 15:18

"Si predsa pôvodom z Kamennej. Ak to Kazekage-dono prežije, mohla by za zničenie Piesočnej potrestať práve nás," dopovedal som a jeho telo sa premenilo na prach. "Je koniec?" Na chvíľu som tomu uveril. "Nie, nie je. Si predsa senzibil, určite sa tu niekde skrývaš. Hoci už nedokážeš tvoriť pečate, si stále dosť rýchly. Ako som si len mohol myslieť, že by bola moja technika rýchlejšia?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 15:27

Skutočne som nevládal. Vytiahol som posledné chakrové pilulky. A napchal som si ich do seba. Moje telo ich už nechcelo príjimať, no naposledy som ich rozkusol. Pocítil som ako sa mi vrátila aspoň štvrtina chakry, no hneď na to som zo seba vychŕlil krv. Začal som kašlať a z úst mi tiekla krv. Rukou som si prikryl ústa a následne som sa pozrel na ruku od krvi. Ja samotný som bol od krvi, keď mi golem zničil ruku. Potom som vytiahol ďalšie pilulky, no tentokrát krvotvorné. Znova som ich zjedol a z mojích úst sa znova vychŕlila krv. No väčšina krvi sa mi vrátila späť. Hneď na to sa mi z úst vytvorila masa kameňov.
Vytvoril sa jeden klon, ktorý zostal pri mne. Spoločne s ním som mohol zložiť pečate. Zložil som pečať diviaka na Jinton:Mueisho a následne pečate na Iwa no Yoroi. Potom som už len čakal, či ma nájde.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 16:14


Mu vytvoril klon, ktorý som okamžite odhalil pomocou prachu. Vzniesol som sa nad jeho úkryt a: "Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu!" Ale nič sa nestalo, technika sa neaktivovala: "Trikrát a dosť?" Pohľad smeroval na moje ruky, takže som na chvíľu poľavil v obrane. Tú mi ale zabezpečoval Golem, ktorý sa za ten čas presunul k nám.



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 17:18

Už som si myslel, že je to môj koniec, keď zrazu sa stalo, to čo sa stalo. Odfúkol som si, no nestrácal som čas. Klon sa zrazu objavil vysokou rýchlosťou, vďaka Jinton: Mueisho, za Midotsuchi-m a spacifikoval ho zo zadu. Klon sa taktiež znášal vo vzduchu. Z úst sa mi vyvalila ďalšia várka krvi, ktorú telo nechcelo prijať za svoju. Táto várka však bola konečná. Ja som už nevládal a jediný, kto za mňa mohli bojovať boli klony."Takže aj Jinton má svoj limit?.." dodal som unavene. Hneď na to klon vytiahol kunai z rukáva a priložil Midotsuchi-mu kunai ku krku. Zaujímavé bolo to, že klonovi dorástla druhá ruka, vďaka tomu, že som doň dal viac chakry.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 18:20

Zatiaľ čo sa klon presunul za mňa, ja som sa ani nestačil otočiť. Zrazil ma na zem, no to už ho do zostávajúcej ruky chytil Golem. Stačilo jedno silnejšie zovretie dlane a klon sa premenil na prach. Oprášil som sa a opäť sa zahľadel na Mu~a: "O limite som nevedel, máš šťastie." Golem sa teraz, keďže už nemal ruku zapretú do zeme, a teda sa narušila jeho rovnováha, rútil priamo na nás. Vzhľadom na jeho veľkosť som nestačil uskočiť ani ja, hoci som na tom bol relatívne lepšie, ako môj súper: "Čo to?!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 18:46

Zavalili ma sutiny z golem-a. Predsa len už som sa nemohol hýbať. No, vďaka Iwa no Yoroi sa mi nič nestalo. Síce som bol pod sutinami a už to vyzeralo, že som zomrel. No stále pod tými vrstvami sutín som bol živý. Nevládol som už vôbec, nič. A preto som zostal ležať pod sutinami. Buď som čakal, kým ma niekto odhrabe alebo naberiem sily a vyleziem sám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:00

Zostal som ležať pod sutinami. Už ma tento súboj unavoval, a tak som sa tváril, že sa nemôžem dostať na povrch. Po tele som mal pár tržných rán, neboli vážne, ale pri pokuse vstať, mi spôsobovali bolesť. Ani Mu sa nemal opäť do boja, keďže môj prach nezaznamenal jeho pohyb. "Zdá sa, že je koniec," prehovoril som, hoci som ho nevidel dúfajúc, že ma aspoň bude počuť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:05

"Presne...Konečne zaujímavý boj, čo? Som rád, že môžem čiastočne zomrieť tvojou rukou." skúsil som sa dostať preč, no nedalo sa. Nemal som síl. Sucho som prehĺtol. Pomaly som dýchal, síce som tiež nevidel Midotsuchi-ho, no mal som možnosť ho počuť."Prečo ste odišli z funkcie Tsuchikage-sama?" spýtal som sa, po dlhšom čase. Chcel som počuť odpoveď na túto otázku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:09

"Pretože je Kamenná prehnitá od základov," povedal som skôr pre seba, nechcel som verejne potupiť rodnú dedinu, "ale to predsa nie je podstatné. Nie v tejto situácii." S veľkou bolesťou som sa posadil a pustil sa do liečení tých najvážnejších zranení. "Je iba otázka času, než nás niekto nájde. Žiaľ, netuším koho to budú spolubojovníci."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:14

Jeho prvú vetu som započul. A len som sa zaškeril. No následne na to prišla bolesť a ja som sa škeriť prestal."Takže predsa len? Zdieľate aspoň trochu so mnou pocity?...Práve naopak. Teraz je to najpodstatnejšie. Moje zranenia sú rozsiahlejšie. A kedže je veľká šanca, že to neprežijem. Tak chcem počuť to, čo som nemal nikdy možnosť počuť." dodal som a zatvoril som oči. Síce mi sutiny neurobili žiadne zranenia a Iwa no Yoroi vďaka nim mohlo pracovať ďalej, predsa len som nemal síl sa dostať."Moju spolubojovníci neprídu. Objavia nás vaši spojenci...Amen.." stihol som povedať a trochu som sa pohol, takže som skoro ležal. Zatvoril som oči a prehrával som si najkrajšie zážitky z môjho života..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:20

"To ešte neznamená tvoju smrť, ale väzenie určite áno," konečne som sa postavil na vlastné nohy, pričom som si všimol Mu~a. "Dokážem liečiť tak rozsiahle zranenia?!" Zarazil som sa nad jeho zdravotným stavom, hoci väčšina krvi na jeho šatách pochádzala z utrhnutej ruky. Pomalým krokom som sa k nemu snažil dostať, aj keď som mal zranenú ľavú ruku a pravé rameno.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:22

Objevil jsem se na místě,kde ještě před pár hodinami probíhal vcelku zajímavý boj..Ale teď tu byli jen mrtví ninjové a trosky..''Přežil tu vůbec někdo?''Řekl jsem polohlasně a díky sharinganu si všiml dvou lidí.Nějací velmi sliní ninjové ještě naživu?Přišel jsem k nim blíž a trochu si je prohlédl,avšak byl jsem dost daleko na to,aby si mě všimli.''Ale,ale..Jeden z nás..A tohle je..Nepletu se bývalý Tsuchikage?''Zamrkal jsem překvapeně a čekal na Daichiho odpověď.''Tak co..Chceš někoho zachránit nebo je necháme v tom jejich rozpoložení?..''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:26

"Nesmiem ísť do väzenie...to radšej smrť.." povedal som a roztvoril som oči. Pomaličky som videl svetlo. Následne na to Midotsuchi odkryl posledný kameň z môjho tela. Povytiahol som obočie a usmial som sa. Chcel som sa postaviť, no veru to nešlo. Keby sme to všetko spočítali, čo sa mi stalo. Slabší otras mozgu, odtrhnutie ruky, okolité zranenie, vyčerpanosť. Bolo toho veľa a predsa som žil. Žil som len z toho posledného...

"Uteč...bež, bež...." varoval som, keď som zacítil dve nové chakry. Jednu som už cítil počas boja v uliciach. A tú druhú tiež pri tomto boji. Preto som mal podozrenie, že by chceli zaútočiť na Midotsuchi-ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:30

Taktiež som si vďaka prachu uvedomil, že máme návštevu. Jasná zelená Chakra určená na liečenie sa zmenila na modrú, ktorá ničila Chakr~ove body. S nahnevaným výrazom v tvári som sa otočil smerom k miestu, kde sa dvaja neznámi objavili. "Ešte by to mohli byť Shinobi Piesočnej."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:32

"Nie sú to Sunagakure no Shinobi...uteč...." povedal som a pozrel naň. Z hlboka som sa nadýchol a následne som dal hlavu na druhé rameno."Inak, za tie všetky roky, neviem ani tvoje meno." zasmial som sa a pokúsil som sa postaviť, no nedalo sa. Preto som zostal ležať a sledoval Midotsuchi-ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:39

Doplul jsem si sem k velitelství a posadil se na velkou budovu, odkud jsem si mohl konec podívané prohlédnout zcela.
"Bravurně, opravdu! Stal se z tebe střelec Mu, jeden z nejsilnějších hráčů Itami, ale i střelec má své limity.." Mluvil jsem k nim, ale můj hlas tam nemohl dolehnout. Aniž by o mé přítomnosti lidi věděli, i když mohli, neskrýval jsem svou identitu, já si je prohlížel a analyzoval, hledal jsem i našeho společníka, protože Suna byla zničená, Shinobi zmatení, čekal jsem na skončení jeho boje, abych mohl Suně zasadit konečný úder.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 13:32

Když jsem viděla, jak moc silný všichni jsou, rozhodla jsem se zamaskovat se co nejlépe. Kunaie, které byly nažhavený se rychle zchladily a byly zase normální. Klesli mi do rukou a já je zase uklidila zpět do pouzdra. *Tak kruté...* pomyslela jsem si pokaždé, když jsem vykoukla ven. Měla jsem strach takový, že jsem se nemohla ani hnout.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Fri 18 May - 13:39

Ja som moju ruku uvoľnil a mal som ju už vedľa seba Nemá už cenu útočiť... usmial som sa a vytvoril jedného klona ja som prišiel k Shiro-vi a zobral Jaya...
Môj klon prišiel k Hikari a povedal jej "Poď toto už nieje medzi Sunou" povedal jej pokojne klon a čakal či s ním pôjde...
Ja som sa už z Jayom vydal preč a dúfal som že nás Shiro bude nasledovať rovnako tak ako aj Hikari z mojím klonom...
(presun-Ja,Jay)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 14:23

Byla jsem jaksi pořád vyděšená. Kývla jsem a vstala. Bála jsem se znovu se ohlédnout, ale i tak jsem to udělala. Viděla jsem Mua. V tu chvíli jsem si přála, být dost silná na to, abych tak mohla vlítnout a odnést ho někam pryč, a tak někde ho vyvzpovídat. Bohužel, tak silná jsem nebyla a kdybych tam vlítla tak je po mě. A tak jsem bolestně zavřela oči a vydala se ta Kaitem. (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 15:58

Se stále aktivovaným sharinganem jsem si všiml lidí,kteří pomalu odcházeli,ale nechal jsem je teď být,momentálně mě zajímal jen jeden člověk.Objevil jsem se díky shunshinu na velké budově za Satakem.''Nedivíš si že jsem tu?Vynechal si mě z toho záměrně hmm..?''Řekl jsem pevným hlase a sledoval jeho záda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 16:32

Aniž by se na Akiyuua točil, sledoval jsem okolí.
"Hmm, tohle je zajímavé!" Pronesl jsem zcela ignorujíc Akiyuuovu přítomnost, ani jsem se na něj neotáčel.
"Lidé vždycky přijdou tam, kde jich není potřeba" Dodal jsem, jako kdyby to nebylo nic zvláštního s pohledem upřeným dolů pod budovu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 16:55

"Tsuchikage-sama..." pozasmial som sa."To už nie je medzi vami, utečte...choďte za tými genínmi. Prosím, to je moja prosba na vás. Nie ste v najlepšej pozícií aby ste mohli bojovať sám a keby som mohol....tak sa postavím za vás..." sám som neveril tomu, čo som povedal."Bežte za nimi a vyhľadajte Hikari...Povedzte jej, že sa hlboko ospravedlňujem a spýtaj ste sa jej, či je schopná mi odpustiť..prosím, teraz už bežte..." povedal som a začal som sa pomaly staviať na nohy. Nahodil som úsmev na tvár a pomaly prešiel okolo Midotsuchi-ho, pričom som mu položil ruku na rameno a kývol naň, nech už beží. Potom som sa len pomalými krokmi vybral za Satakem. Chytil som sa za môj zbytok ľavej ruky a o chvíľu som stál pred Satakem. Bez slova som stál vedľa neho a len som sa otočil na Midotsuchi-ho....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Daichi Fri 18 May - 18:31

došel jsem za Akim "Zdravím" mávnul jsem do vzduchu a sedl si na zem
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 18:43

''Není potřeba..Hmm Takže to tvé tři sféry zabily geninové?ještě tu je stále spousta živých,elitních ninjů..Třeba on.''Řekl jsem a ukázal prstem na Midotsuchiho.''Měli bychom ho vyřídit..Zotaví se a zase půjde proti nám''Řekl jsem polohlasně a ignorovaje Mua jsem udělal pečetě a poté se objevil na Midotsuchim,počemž jsem Katanu namířil směrem k jeho hlavě a čekal na reakce ostatních.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Anbu velitelství - Stránka 8 Empty Re: Anbu velitelství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru