Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohoří smrti

+10
Roronoa Zoro
Sanhyaku Shunsui
Kashike
Kyoshi Okada
Sennin
Taku Hosogawa
Jihori
Sho Rin
Yamamoto Senfai
Raidon
14 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Pohoří smrti

Příspěvek pro Raidon Sun 26 May - 19:21

First topic message reminder :

Název není zrovna příjemným místem, které by lákalo, aby jste se sem vydali. Už jen název odrazuje, což je první výhoda, ale málokdo se sem odváží kvůli strmým skalám, širokým průsmykům a rozlehlým prostranstvím mezi skalami. Pohoří smrti poskytuje, ale skvělý úkryt a poklidné nerušené trénování nových schopností nebo soubojů. Chcete trénovat genina? Jděte jedině sem. Poblíž pohoří se nachází řeka, která slouží jako zásoba pitné vody, ale také se zde dá trénovat manipulace s chakrou.

Pohoří smrti - Stránka 4 359938_ruiny_pejzazh_arki_skaly_drakon_gory_3499x2113_%28www.GdeFon.ru%29
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down


Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sanhyaku Shunsui Fri 7 Jun - 20:59

Zotmelo sa a mraky zčernali. Začalo sa blýskať a hrmieť. Prišla búrka a predo mnou sa objavil Roronoa Zoro. Nechápal som čo tu robí a o to väčšie bolo moje prekvapenie, keď sa za ním objavil Raikage. Vyšiel spoza neho a nechápal som, ako sa môže tak ozrutný človek skryť za chuunina. Zorovy potom odpadla ruka a znova mu narástla. Z ničoho nič som otvoril oči a prebudil sa.Ach, bol to len zlý sen...O čom sa mi vlastne snívalo?No bolo neskoro a na sen som už zabudol. Ani som si neuvedomil, kedy som zaspal, čiže som musel byť veľmi unavený. No teraz som bol už plný síl a nebránilo mi nič v plnohodnotnom tréningu. A nemusel som sa ani držať späť, pretože som bol na opustenom mieste...

Rozkročil som nohy a mierne ich pokrčil. Ruky som natiahol pred seba v 90° uhle a napol som všetky svaly tela. Okolo mňa sa objavila blesková čakra vytvárajúca bleskové brnenie, Raiton no Yoroi. Táto technika je technika S-ranku, ktorú používajú Raikagovia. To, že ju ovládam stále neznamená, že s ňou dokážem naplno bojovať. Odrazil som sa od zeme, na ktorej za mnou zostala ryha od nôh a rozbehol som sa oproti najbližšiemu stromu. Zovrel som ruku v päsť a vrazil som do neho najsilnejšie ako dokážem...
Sanhyaku Shunsui
Sanhyaku Shunsui
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet príspevkov : 31
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sat 8 Jun - 4:48

"Takže... pokud dovolíš můžem začít." Otázal jsem se Takua, zvědav na jeho odpověd. Času podle mne na odpočinek bylo dost. Ted bylo na čase se zase pustit do práce. "Shushin no jutsu ve kombinaci s meči by šlo." Pomyslel jsem si, když jsem si vzpoměl jak Takuo říkal, že je pokročilý v ovládání meče.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sat 8 Jun - 7:55

Taku

Jistě, jdeme na to... prohodím a vstanu. Co mám dělat mistře? optám se ho zdvořile a upřu na něj své oči.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sat 8 Jun - 9:10

"Takže... nijak se to téměř neliší od tréninku chůze po vodě, či po stromě. Rozdíl je a však v tom, že když nashromáždíš chakru do chodidel, najednou ji vypustíš... soustředíc se při tom na svůj běh, který započneš při uvolnění chakry. Na začátek zkus nejprve udělat to co jsem ti ted řekl na vzdálenost cca 10 metrů.." Řekl jsem a hodil na vzdálenost těch cca deseti metrů kunai. "Budu počítat do dvou, když to vzládneš tak do jedna... když vzládneš i to, kunai přesunu o pět metrů dál a budeme pokračovat."
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Sat 8 Jun - 10:13

,,Za ty zbraně se omlouvám.Nevěděl jsem jestli je můžu použít nebo ne tak jsem to zkusil."řekl jsem a rozhlédl se po nějakém lepším místě na trénink.,,Žádné dotazy nemám a jestli to nevadí,chtěl bych pokračovat ještě v tomhle" dodal jsem ještě.Pak jsem si všiml trochu vyvýšené plochy. ,,Mohli bychom trénovat tam." řekl jsem a ukázal na plochu.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sat 8 Jun - 14:21

Potáhnu si a obrátím zrak kam ukazuje Yamamoto "Jo, tak dobře" prohodím a vydám se na ono místo.

"Posbírej si shurikeny, budeme trénovat přesnost, já budu cíl" zavolám s úsměvem na Yamamota z místa kde budu stát.

"Samozřejmě se vylepším, aby mi Tvé útoky nic nedělaly" zašklebím se a ruka udělá pečeť *Had* "Doton: Domu splyne ze rtů jen...
Pohoří smrti - Stránka 4 3433745_o

Začne mi černat každá viditelná část kůže, samozřejmě i obličej, takže vypadám jako bych spadl do kbelíku černé barvy.
"Tak jsem připraven, vždy se zaměř na jednu část těla a snaž se ji trefovat, mě se nic nestane" zazubím se a bílé zuby vyniknou v kontrastu černé kůže.
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sanhyaku Shunsui Sat 8 Jun - 15:57

Moja zovretá, značne posilnená päsť sa dotkla stroma. V tom okamihu sa ozval veľmi hlasný zvuk silného nárazu a následného praskania dreva. V mieste nárazu sa drevo a kôra rozpadli na drevené triesky. Kmeň pod silným úderom popraskal a vrchná časť duba sa oddelila od spodnej. Strom s obrovským rachotom dopadol na zem a ozvena sa ozývala všade naokolo. Vrany vyleteli z okolitých stromov a začali škriekať na široké okolie. V tichom údolí medzi horami to bol nevídaný ruch. Po dopadnutí stromu sa všade naokolo rozvíril prach a jediné, čo cez neho bolo vidieť, bolo jasné bleskové brnenie okolo Sanhyaka. Zatiaľ, čo sa prach usádzal sa začala rysovať aj jeho maska na tvári a brnenie. Maska v tvare démona a bleskové brnenie vyvolávalo dojem skutočného démona. Keď tento človek prebudí svoju silu, titul "Démon" si skutočne zaslúži.
Sanhyaku Shunsui
Sanhyaku Shunsui
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet príspevkov : 31
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 9 Jun - 9:48

Taku

Rázně přikývnu a začnu si tu techniku chystat. Připravím si chakru, zkoncentruju jí a udělám rychlý krok. Nic... takže to zkusím znovu a přidám chakru. Technika mě vystřelí dobrých dvacet metrů kamsi a já už po několikáté skončím v řece. Co se mi snažíš naznačit Pane? Že se málo myji? mumlám si když lezu na břeh.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 9 Jun - 10:05

"Mytí rozhodně není na škodu." Promluvim ironicky a porozhlédnu se po okolí, snažíc se spatřit zdroj okolního rozruchu. Když jsem osobu, která za tohle nesla vinu spatřil, byl jsem si vědom kdo to je. Měl bych přece svého velitele rozpoznat i "po slepu". "A Anbu se učí aby postupovali v dokonalé tichosti." Pomyslel jsem si. Připadalo mi to paradoxální. Po chvíli jsem se svůj zrak přesunul zpět na Takua. "Zkus se více soustředit. Chakru v nohou musíš mít pod kontrolou. Nemůžeš si dovolit abys se přemístil tam kde nechceš." Jakmile jsem domluvil, podal jsem mu z kapsy útěrku, aby si očistil obličej. "Dokud nesplníš to co jsem ti říkal, tak se neposunem dál." (myšleno tak, že se musíš objevit na těch cca deseti metrech u toho kunaie)
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 9 Jun - 10:10

Taku

Přijmu utěrku a mlčky si vyčistím obličej. Mít před sebou řeku je ale fajn. Představa že bych takhle narazil třeba do skály se mi vůbec nelíbila. Znovu se připravím a zaměřím se na kunai. Krok... a vidím že můj problém není v chakře. Jen se nedokážu pořádně zaměřit. Tentokrát jsem skončil o 3 metry vedle. Odstoupím si znovu na deset metrů a zkusím to podruhé... potřetí... počtvrté... Pokaždé provedu nějáké korekce, až se vynořím přímo před kunaiem. Pokud je moje teorie správná, tak teď už by mi neměla větší vzdálenost dělat velké potíže.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 9 Jun - 10:17

Útěrku jsem si od něj vzal a položil ji na trávu, aby trochu vyschla na slunci. Neměl jsem ji totiž v plánu mokrou schovat zpět do kapsy. Když se Takuovi konečně po několika pokusech podařilo objevit při kunai, pousmál jsem se. Šlo vidět, že i když neúplně, ale jde mu to. "Dobrá... ted se ale hlavně nepřichyluj k myšlence, že to bude lechčí. Čím déle to budem dělat, tím více chakry stratíš, teprve až pak pocítiš co to znamená únava a trénink." Promluvil jsem, přicházejíc ke kunai. Kunai jsem následně posunul o pět metrů dál a postavil se bokem. "Můžeš."
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 9 Jun - 10:19

Taku

Přejdu na začátek, zaměřím se na cíl a skočím. Kunai přeletím jen asi o 30cm, což si myslím že je ještě v toleranci. Otočím se na mistra: Dalších 5m?
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 9 Jun - 10:25

Jeho otázka mě překvapila. Netušil jsem jestli kunai chce posunout ještě dál nebo blíž. "Chceš to snad pounout ještě dál?" Otázal jsem se ho, natahujíc se po kunai, kterým bylo odměřeno těch 15 metrů. "Víš co uděláme trochu jinak." Řekl jsem a na tváři se mi objevil šílený úsměv. "V skutku to bude zajímavé." Pomyslel jsem si, a pak kunai hodil asi cca o 15 metrů dál."Tolerance se snižuje na 10 cm.... nyní pokračuj." Nechtěl jsem ho zde vyčerpáním zabít, ale zbytečné otázky ja nerad, takže ted jsem mu to podle mého názoru vysvětlil zcela jasně.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 9 Jun - 10:30

Taku

Tomu říkám výzva... odvětím na nový úkol a znovu se zaměřím na cíl. Skok... a jsem o dobrý metr mimo. Trpělivost přináší růže... zamumlám si když jdu zpátky na start. Zkusím to ještě 4x, než se mi to povede. Z čela mi kape pot a začínám být opravdu hodně zadýchaný. Nejsem zvyklý používat chakru a tohle už na mě začínalo být pomalu moc.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 9 Jun - 10:38

Nad jeho výkonem jsem se uchechtl. "Takže tohle jsou jeho momentální hranice jeho možnosti?" Pomyslel jsem si, když jsem doskočil ke kunai a schoval si ho. "Úkol si splnil... takže jestli chceš můžeš si odpočinout, a však není to konec tvého tréninku. Jakmile si odpočineš budeme pokračovat."
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 9 Jun - 10:44

Taku


Na chvilku se posadím. Musí si teď o mě myslet že jsem baba a to není dobré. Když popadnu dech, vstanu a odejdu trošku do prostoru. Tasím své meče a spojím si je do tyče, se kterou začnu cvičit. Nejdřív pomalu a pak postupně zrychluji. Mé pohyby vypadají jako kříženec tance a boje. Je to můj způsob relaxace.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 9 Jun - 10:50

Na jeho reakci jsem nuceny se posadit a dívat se na něj. "Musím uznat, že ténhle kluk je opravdu zajímavý." Pomyslel jsem si, pozorujíc jeho cvičení/relaxování. "Když budeš hotov, tak řekni." Řekl jsem a po chvíli se položil na záda, pozorujíc nebe. Nenudil jsem se, ale taky zde nebylo nic extra záživného. Jeho trénink mi připoměl mé časy za dob genína a to mě přinutilo pouvažovat o okolních, nastálých věcech.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 9 Jun - 10:54

Taku

Dokončím poslední sestavu s tyčí a na chvilku ještě přejdu ke dvěma mečům. Když jsem hotov, opět zbraně vrátím na záda. Jsem připravený na další lekci mistře...
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 9 Jun - 11:06

"Dobrá." Řekl jsem a postavil se. Následně poskládal pečetě na Kage bunshin no jutsu. Vedle mě se v obláčku kouře objevili dva kloni, kteří odskočili do zadu asi cca těch 15 metrů. "Tvým úkolem bude za pomocí Shunshinu se objevit před jedním z těchto klonů a zničit ho, dávajíc si pozor aby ti neublížili dřív oni." Řekl jsem a odskočil na bok, abych mu nepřekážel.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 9 Jun - 11:25

Taku

Vytasím meče a připravím se. Pak skočím k prvnímu klonu a sekem mého zubatého ostří mu otevřu břicho. Díky délce čepele je tak něják jedno že jsem neskočil přímo na to místo, na které jsem chtěl.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 9 Jun - 11:31

Když Takuo rozsekl jednoho klona na jeho místě se objevil malý oblak kouře. Když to druhý klon spatřil, vyskočil do vzduchu a snažil se ho kopnout do hlavy. "Využívej k boji shunshin." Řekl jsem, skladajíc pečetě. Nelíbílo se mi že ke klonům skákal. Jinak jsem ho Shunshin, když ho neumí využít v boji, učil zbytečně. Vedle mě se objevili další dva klony, kteří se na něj okamžitě vrhli. V intervalu pěti sekund od toho prvního, který ho chtěl kopnout do obličeje.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 9 Jun - 11:42

Taku

Když mě chtěl ten druhý kopnout, přesunu se shunshinem asi o metr přímo pod něj, takže mě jeho kop mine a na další už mu nezbyde čas, protože ho rozpůlí moje čepel. Zaregistruji další dva protivníky a vyčkám na vhodnou příležitost.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 9 Jun - 16:00

Pozorně sleduji Takuovo počínaní v boji. Když rozpůlil klona s kterým zrovna přišel do styku, ti dva byli už u něj. Jeden z levé a druhý z pravé strany. Oba se mu snažili nějakým způsobem ublížit a zároven ho přinutit k použití Shunshin no jutsu. První klon se ho snažil podkopnout ze předu a druhý se ho snažil strčit směrem k tomu prvnímu ze zadu, aby ho ten první lépe podkopl.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 9 Jun - 16:09

Taku

Shunshin do strany, mimo osu jejich útoku. Posunu se jen asi o metr a půl a z otočky seknu toho co byl za mnou přes záda.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 9 Jun - 16:16

Takuo úspěšně prosekl jednoho klona, i hned poté klon, který zbyl, uskočil dozadu.
Mohlo vypadat, že klon nad něčím uvažuje a přemýšlí. Tuhle příležitost Takuo mohl využit a ukončit tento trénink. "Zdá se, že je konec." Pomyslel jsem si, čekajíc na Takuův další tah.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 4 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru