Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohoří smrti

+10
Roronoa Zoro
Sanhyaku Shunsui
Kashike
Kyoshi Okada
Sennin
Taku Hosogawa
Jihori
Sho Rin
Yamamoto Senfai
Raidon
14 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Pohoří smrti Empty Pohoří smrti

Příspěvek pro Raidon Sun 26 May - 19:21

Název není zrovna příjemným místem, které by lákalo, aby jste se sem vydali. Už jen název odrazuje, což je první výhoda, ale málokdo se sem odváží kvůli strmým skalám, širokým průsmykům a rozlehlým prostranstvím mezi skalami. Pohoří smrti poskytuje, ale skvělý úkryt a poklidné nerušené trénování nových schopností nebo soubojů. Chcete trénovat genina? Jděte jedině sem. Poblíž pohoří se nachází řeka, která slouží jako zásoba pitné vody, ale také se zde dá trénovat manipulace s chakrou.

Pohoří smrti 359938_ruiny_pejzazh_arki_skaly_drakon_gory_3499x2113_%28www.GdeFon.ru%29
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Raidon Sat 1 Jun - 19:07

Konečně jsme dorazili do Pohoří smrti. Celou cestu jsem dával pozor a nepřítele se nám podařilo setřást během pár zatáček do údolí, evidentně se jim ostré hřebeny skal příčily, tak se stáhli rabovat někam jinak, tady stejně nic nenajdou.
Dorazili jsme sem, docela v hojném počtu. Bylo to dokonale kryté místo ideální na trénink.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Sat 1 Jun - 19:17

Došli jsme až do Pohoří smrti.Sedl jsem si na kámen a rozhlédl jsem se kolem.Nebylo zrovna nejhezčí ale na trénink bohatě stačilo.Pohlédl jsem na ostatní a čekal co se bude dít dál.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sat 1 Jun - 19:27

Dokráčel jsem jako poslední z "davu" a porozhlédl se. Okolo se rozhléhalo mnoho vysokých a špičatých skal. V oddáli jsem spatřil řeku, která se náramně hodila. Jak by je jinak bylo možno naučit ovládat chakru na vyžším stupni.
Postával jsem tam tak a prohlížel si všechny geníny. Bude to nejspíš zajímavé.
"Jsem zvědav jak na tom budou, když zde skončíme."
Pomyslel jsem si, když jsem čekal na další Raikageho pokyny.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Jihori Sun 2 Jun - 10:10

Jihori

Celou dobu jsem nemluvil a snažil se jít jako poslední, v čemž mi bránil ten ANBu. Když jsme vylezli na vrchol, rozhlédl jsem se, našel nejbližší stěnu a stoupl si zády k ní. Jedině tak mě nemůže nikdo překvapit.
Jihori
Jihori

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 2 Jun - 11:13

Taku

Dojdu s ostatními na místo a pozorně si ho prohlédnu. Pak usednu stranou skupinky a pomodlím se k Bohu Jashinovi.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sennin Sun 2 Jun - 11:59

Zavládlo ticho keď do pohorí zavýtal aj posledný člen Raikageho výpravy. Chladný vánok štípal tváre všetkých zúčastnených, ktorý nemali ani páru o ešte niekom, kto do hôr zavítal možno aj kvôli čerstvému vzduchu. „Raikage..“ Prehovorila temná postava neďaleko nich, stála opierajúca sa o bielu palicu, sama bola odetá do bieleho plášťa, ale čo bolo najviac zaujímave okrem jeho shenovo bielych vlasov? Jeho oči, oči v ktorých žiaril Rinnegan, v ruke držiac palicu a na krkru náhrdelník samotného Rikuda. Alebo, on sám bol samotný Rikudo, keď zrazu zavial nový vietor a oni konečne po chvíli pocítili obrovskú moc. Jeho oči behali po každom v okolí, najviac sa ale zamerali na Raikageho, len on mohol tušiť kto to vlastne bol.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Raidon Sun 2 Jun - 12:25

Porozhlížel jsem a kontroloval, jestli došli všichni. Zrovna ve chvíli, kdy jsem chtěla jim říct, jak náš trénink bude probíhat, jsem zacítil obrovský nával moci. Automaticky jsem se postavil vpřed, odhodlaný bránit všechny ostatní, jak by správný Kage měl a potom jsem zahlédl osobu. Bílý plášť, v očích Rinnegan. Vypadal přesně tak, jak se o něm vyprávělo. Já byl realista, nevěřil jsem babským povídačkám, dokud jsem něco neviděl na vlastní oči.
"Ale to.. není možné.." Přivřel jsem oči a měřil si neznámého pohledem, v těhle časech se nedalo věřit ničemu, ale ta síla.
"Jste to vážně vy?" Z mých slov už se dala vyčíst úcta a jestli i někdo jako já chová k někomu úctu, dalo se to považovt za nejvyšší oddanost, když už i já, hrdý, nezdolný Raikage, před někým sklonil hlavu.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 2 Jun - 12:34

V okamžik kdy se zdálo, že Raikage nám dá další intrukce se tu někdo objevil.
Nebyl jsem si vědom kdo by to mohl být, a však jeho oblek a hůl mi připadali povědomé. Jeho fialové oči se mi již s něčím spojovali, ale jak se zdálo bylo to jen něco mlhavé. Co jsem si nemohl vybavit. Jeho chakru jsem však cítil, i když jsem nebyl sensibil, takže jsem si byl vědom přibližně jeho síly. Z autority ke Raikagemu a tomu přivandrovalci jsem nic neříkal a nechal jsem je at si poklábosi sami. Já daval pozor na ty tři geníny, aby neudělali nějakou hloupost.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sennin Sun 2 Jun - 12:50

Ticho nenarušovalo po jeho slovách naozaj nič, kým som sa nepohol dopredu a pohľadom mu nenaznačil aby ma sledoval. Kumo bola po Iwe moja druha zastávka, tu som však neprišiel ľudí varovať před zradou, prišiel som tu pre niečo iné. „Na úctu není čas, musíš sa dozvedieť čo všetko sa deje..“ Prehovoril som za rýchlej kolísavej chôdze, kedy som sa jako starec opieral o dlhú bielu palicu a moje špicaté biele vlasy len pridávali mi výzoru starého muža, ktorý aj tak nabýval extrémnej moci. Pomaly sa presúvajúc s Raikágem po vrchoch som rozprával. „To kto som, to ste mi pridelili vy, ja som nikto, ale mám tu v tvojej dedine poslanie. Ešte stále je nádej na výhru, prežívate ale v neďalekých horách sa nachádza veľká skupinka preživších Shinobi, ktorý sa nedokážu k vám dostať. Maj sa ale na pozore při ich hľadaní, vrchy sú úplne zavírené obrovským množstvom nepirateľov, ktorý nemajú žiadne výčitky ani pocity, bez milosti ťa zabijú. Vaša jediná nádej je v tom že o vás nevedia, nedávajte im príležitosť zistiť že stále existujete, čakajte.. Viem ti odpovedať na všetky tvoje otázky týkajúce sa sveta, len sa spytuj. Avšak.. Tentoraz do deja vstúpim aj ja, nie ale tak jako očakávate, pripravým vaších slabých..“ Dokončil som svoju reč a uprel mu do očí rinnegan, ktorým som ho prepaľoval. Vedel jasne na čo narážam, pohľad som na chvíľu presunul na Genínov a znova sa ho spýtal. „Chvíľu tu ostanem s tebou..“ Dokončil som, navrhol som mu totiž, že mu pomôžem s tréningom jeho zverencov. Očakávajúc reakciu som znova pretiahol pohľad na Raidona.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Sun 2 Jun - 14:28

Taku

Dokončím modlitbu a otevřu oči. Stále sedím na zemi a měřím si toho muže pohledem. Pak skloním hlavu na znamení úcty a raději mlčím. V takové společnosti mi nepřísluší mluvit.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Sun 2 Jun - 16:49

Pohlédnu na neznámou postavu.Nikdy sem ji neviděl a ani nevím kdo to je ale podle Raikageho reakce to bude někdo důležitý.V duchu jsem rád že nás bude trénovat další vyspělá postava.Postavím se a mírně se před postavou pokloním jako znak pozdravu.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sun 2 Jun - 19:16

Kde se vzala tu se vzala díra v zemi a z ní vystrčím hlavu já, chvíli koukám skrze sluneční brýle jestli jsem se prokopal správně.

Měl jsem se prokopat k řece... řeka je ještě drahný kus dál... čert, aby to pos... zanadávám si v duchu nad svými navigačními schopnostmi, když si všimnu nedaleko stojící skupinky vedenou Raikagem která stojí před nějakou osobou, kterou pořádně nevidím.
Vylezu z díry a uvelebím se kousek od ní, v kapse nahmatám mnou balenou cigaretu, kterou vložím mezi rty a zapálím si pozorujíc co se bude dít.
Pohoří smrti K2mgsh
Dal bych si panáka Pomyslím si při vydechování kouře z úst.

/Krtkoval jsem pomocí Doton: Moguragakure no Jutsu/
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Sun 2 Jun - 19:43

Kousek opodál uvidím další postavu.Nevím zda-li to je přítel či nepřitel.Pro jistotu si z kapsy vyndám kunai a postavím se do obranné pozice.,,Kdo jsi?" zeptám se.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Sun 2 Jun - 19:47

Při hlídaní těch tři genínu se mi naskytla příležitost spatřit i další postavu. Postavu mě neznámou, a však podle její činnosti šlo poznat že se nejspíš o nukenína nejedná. Choval by se přece jinak. No to já, a však na 100% nemohl vědět, takže jsem počkal až si ho Raikage všimne, a pak zakročí. Na Yamamata jsem kývl a řekl: "Nech ho být, podle jeho chování se nejedná o nukenína, a však opatrnosti není nikdy dost, takže raději počkej na Raikageho pokyny." Tušil jsem že Raikage ze přeživších zna nejspíš každého, takže jsem čekání na něj považoval za správné.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sun 2 Jun - 19:52

V klidu pokuřuji cigaretu s aromatem sena, je krize tak i nekvalitní tabák je drahý jak za jiných časů výběrový...

Najednou jsem osloven nějakým genínem, který na mě bojovně vytáhne kunai, přes obličej přeletí úšklebek.
"Jounin z Kumogakure a schovej ten kus železa, ať si neublížíš" prohlásím, abych dodal sílu svým slovům ukážu ochranou čelenku se znakem Kumogakure, kterou používám jako sponu opasku, aby mi nespadly kalhoty... bída, je bída...
Naštěstí je mladík korigován nějakým starším členem této skupinky... tak si zas potáhnu z cigarety a čučím dál.


Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Sun 2 Jun - 20:02

Jakmile to ten chlapík dořekl,rupli mi nervy a měl sem chuť po něm hodit ten kuani.Ale přece jenom je starší a vyspělejší než já a ovládl jsem se.Kunai sem dal zpátky do kapsi a sedl si opět na kámen.Spatřil jsem nedaleko od něj nějakou díru.Nejspíš jí vykopal on a díky ní se dostal sem.,,Co tady asi chce."pomyslel sem si.Chlápka jsem pak nadále ignoroval a čekal na příkaz Raikgeho,co se bude dít dál.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Jihori Sun 2 Jun - 22:44

Faito

Když ze země vykočil jounin, zareagoval jsem vcelku umě. Docela profesionálním skokem jsem přeskočil větší kámen a schoval se za něj. V jedné ruce svou pseudozbraň a očima jsem přehlížel situaci. Vůbec se mi nelíbilo, že se tu zničehonic objevují další a další lidé.
Jihori
Jihori

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Raidon Mon 3 Jun - 15:51

Společně se senninem jsme se vydali o kus dál do hor. Vnímal jsem každičkého jeho slova, ne snad tím, že bych se upřeně soustředil, ale jeho charisma a osobnost doslova mě nutila hltat jeho slova! Taková autorativní osobnost.. Zmíňka o skupince osob mě na jednu stranu potěšilo, ale na druhou vyvolala spoustu obav. Ale jako kdyby tenhle muž, přinesl i do mého srdce větší naděj než kdy dřív.
"Souhlasím s vámi. Pokud je tu někdo, kdo potřebuje pomoc, pomůžeme jim. Pár schopných Shinobi mám na misi kvůli zásobám, protože Kumo na tom není v tomto ohledu nejlépe. Jako další mám naplánován trénink Geninů, pokud chcete, sledujte.." Společně s ním jsem se vydal zpátky, uctivě na něj kývl a odebral se za svými lidmi. Kývnutím pozdravil Kyioshiho a podíval se po všech přítomných.
"Takže, začneem s tréninkem, jelikož nás je víc, já osobně si vezmu na starost Jihoriho. Co sr týče vás dvou rád bych, abyste zjistili podstatu Geninů a jejich zaměření, pokud nějaké objevili.." V těhle časech se každý musel zapojit.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Mon 3 Jun - 16:20

Raikage se nechoval nijak zvláštně když spatřil Kyoshiho, a tak jsem z toho usoudil, že není nebezpečný. Dále když Raikage hovořil, nám dál za úkol prověřit a něco nového i naučit ty dva zbylé geníny. Na Raikageho jsem na výraz souhlasu přikývl, a pak se podíval na Kyoshiho. "Těší mne... Sho Rin" představil jsem se a dále pokračoval "... pokud nemáš nic proti tak si vemu na starost toho mnicha. Kdyby se ukázalo že ho můžeš naučit víc ty, tak si to můžem prohodit." Jakmile jsem domluvil, svůj zrak jsem zaměřil na Takua.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sennin Mon 3 Jun - 16:30

Už viac slov som nepotreboval povedať, pomaly som sa šuchtavým krokom opierajúc sa o palicu dostavil s Raikagem späť, kde sa strhávala takmer až bojová scéna. Iba som sa pousmial, taka mocná vôľa v maldých, tú som už zažil mnoho krát. „Ten chlapec..“ Odvetil som po chvíli sledujúc Jihoriho, kedy aj samotný Jihori v sebe pocítil mrvenie, keď Nibi doslova pocítila moju prítomnosť a .. zdalo sa akoby to na ňu malo skvelý vplyv. Preto som sa len pousmial, prisadol si na neďaleký kameň, odkiaľ som pozoroval rovnomerne všetkých troch genínov, výjma ich učiteľov. Viac som ale pozor dával na Nibi, ktorá by vďaka mojej prítomnosti ale mala byť naozaj krotká.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Mon 3 Jun - 16:39

Taku

S přivřenýma očima pozoruji svého nového učitele. Taku Hosogawa, těší mě pane... odpovím mu polohlasně a zůstávám sedět. Věříte? otážu se ho s vážným výrazem.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Mon 3 Jun - 16:43

Jakmile si ten ANBU a Raikge vybrali koho budou trénovat,došlo mi že tím pádem budu muset být s tím jouninem.,,Počkat,to znamená že mám trénovat s tímhle chlápkem?" řekl sem a ukázal na toho jounina.Pak jsem zklamaně sklopil hlavu a otočil se na něj.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sho Rin Mon 3 Jun - 16:48

Když jsem čekal na Kyoshiho reakci, Takuo se mne otázal na velmi podivnou otázku.
"Ano, ale vnímám ten svět trochu jinak než ty nejspíš. Každý je zde, aby něco udělal... je jen na nás jaký skutek to bude. Každopádně ten skutek bude součásti něčeho věčího, něčeho co si neumíme představit." Odpověděl jsem mu, doufajíc že mu to starčilo. Nehodlal jsem se mu zde přece zpovídat. Pak Yamamoto zareágoval velmi překvapivě, alespon podle mého názoru. Já si totiž senseie nemohl vybírat. "Ano, nejspíš bude tvým novým senseiem. Ovšem pokud nemá nic proti."
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Taku Hosogawa Mon 3 Jun - 16:51

Taku

Moudrá odpověď ukazuje moudrého muže. Poklonou hlavy mu prokážu úctu. Myslím že si budeme rozumět pane. Dál nehnutě sedím a čekám na pokyny.
Taku Hosogawa
Taku Hosogawa

Počet príspevkov : 34
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru