Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

+19
Ryuuzaki Yamanaka
Arisu Otoginokuni
Kami Atsushi
Kaori Senju
Shinjiro
Katashi Aokawa
Tasai
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Yoshio Yamanaka
Satsuki Aizawa
Nara Kagayami
Neuro Uchiha
Raiken Namikaze
Daiki Ayme
Shijin Hyuuga
23 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:42

First topic message reminder :

Ichiraku ramen - Stránka 4 Ichiraku_Rame

Ichiraku ramen má v Listové dlouholetou tradici.
Obsluhuje vás příjemná dívka a jídlo je vždy skvělé.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 13 Nov - 22:15

Prekvapenejšie som otočil hlavu k Naovi, a pred odzdravením som ešte musel prehltnúť dávku jedla v ústach. Druhá vec čo ma prekvapila, bola zásoba prázdnych misiek na mieste, odkiaľ sa Nao presunul ku mne. Pousmial som sa pri tom počte, a poloprázdnu misku rámenu som trochu odsunul. Zdravím Nao, rád ťa vidím. S úsmevom som odzdravil a natočil sa k nemu. Vidím že rámen jedávaš najradšej. Prehodil som len tak, keď som sa pozrel zas k tým miskám. Hm, jedák je to dobrý. Pobavene som si pomyslel a vrátil sa pohľadom k Naovi. Nastal čas, aby som mu to povedal. Snáď túto informáciu príjme...normálne. Zamyslel som sa, a pokračovať v tejto myšlienke nahlas som plánoval už o chvíľku, ešte som sa chcel rozprávať o normálnejších veciach.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 13 Nov - 22:22

„Rámen je božie dielo! Hriech je keď ho človek neje! A hlavne je to na smrť, ak ho neje človek z Ichirakúú!“ Zavelil som, čím som si od Deda Ichiraku vyslúžil extra rámen zadarmo! Ten okamžite zmizol v mojom žalúdku takou rýchlosťou, že ani Raikenov Hiraishin by si neprdol. Len čo bola miska znova prázdna, a odhodená na kopu neumytých misiek, znova som pohľad strhol na Raikena.
„To bolo kúúúúúúl na zachraňovaní! Ako som ich nakoniec všetkých zničil! No nie všetkých ale väčšinu! Nikto nemá na veľkého žabieho pútnika Naa Uzumakihoo! Budúceho Hokáágeho!“ Zakričal som do vetra, lebo moje slová mali váhu ako zrnko piesku na púšti. Ale aj tak zo mňa vyžaroval optimizmus a nádej. Úsmev na tvári nemrzol, ba, ešte sa zväčšil, načo som začal Raikena obsypávať otázkami, hlavne odkiaľ ma taký kúúl plášť, prečo je taký kúúl, a čo to bolo za divnú guľu modrú čo na konci použil.

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 13 Nov - 22:33

"Stále stejně hlučný..." Ozvalo se náhle za Naem a kdyby se otočil, uviděl by Yoshiovu obvyklou usměvavou tvář...
Vypadal trochu unaveně, jakoby si ještě pořádně od té události neodpočinul a nezregeneroval se...
Nic moc jiného však na něj k vidění nebylo... možná ještě obvázané obě ruky obvazy a i když většina nich byla skryta pod jeho mikinou... zbytek ruky za zápěstím skrýt nemohl, takže to bylo jasně vidět...
"Zdravím..." Dodal ještě Yoshio a na oba se zářivě usmál...
"Je pravda, že si byl skvělý Nao, ale trochu příliš plýtváš čakrou. I když jí máš opravdu hodně. Možná proto jsem byl ke konci tak vycuclí..." Zasmál se Yoshio a přistoupil blíže k jedné stoličce a pomalu se usadil...
Nic více však nadále neříkal a jen tak seděl, usmíval se a po většinou hleděl na jedno a totéž místo. Jakoby nad něčím přemýšlel... Nic si však neobjednal...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 13 Nov - 22:41

Počúval som Naa, a zaregistroval som niekoho ďalšieho, Yoshia. Toho som si pamätal ešte z kancelárie Hokage budovy, kde som sa ho zastal pred tou zvláštnou dvojicou...S úsmevom som odzdravil, a teraz sa môj pohľad musel deliť medzi nich oboch. Takže som preskakoval raz z jedného a znova na druhého...Keď Nao skončil s otázkami, len na chvíľu som sa zamyslel. Tákže. Poškrabal som sa vo vlasoch a pripravil som si rovno zopár odpovedí. Tento plášť nieje len tak obyčajný. Začal som, ukazujúc rovno na plášť, pričom som si ho druhou rukou dával dole. Keď som si ho zložil, vyrovnal som ho, a otočil ho k Naovi tak, aby videl čo sa nachádza na chrbte plášťa. Písalo tam "Štvrtý" (nečakané xD). Tento plášť kedysi patril Štvrtému Hokagemu, ktorý mi je v podstate rodina. Tento plášť som zdedil po ňom, a vlastne nie iba plášť je vec, ktorú mám rovnakú ako on. Môj vzhľad je jedným z dôkazov tohoto tvrdenia. Vysvetlil som mu teda prvú otázku, už teraz som mal príležitosť začať s "tou" témou. Ale ešte teda tie ďalšie otázky museli byť zodpovedané, alespoň teda ta tretia. Tá modrá guľa, na ktorú sa pýtaš, je technika ranku A, ktorá sa volá Rasengan. Túto techniku neovláda veľa ľudí, a mám pocit že som vlastne jej jediný užívateľ. Túto techniku taktiež používal Štvrtý, a dokonca aj Naruto Uzumaki, ktorý sám vytvoril alebo skôr dokončil novú techniku Rasenganu, RasenShuriken. Pokračoval som ďalej, v podstate touto odpoveďou končiac moju krátku prednášku o mojej "výbave", a nakoniec som sa rozhodol, že Naovi poviem to čo potrebujem. Nao, keď už som ti spomenul Naruta Uzumakiho či Yondaimeho...napadla mi jedna vec, ktorú by si mal vedieť. Pri začínaní s touto témou som sa tváril zvláštne, akoby zvedavo a nervózne zároveň. Netušil som akú reakciu bude mať, a od Naa sa dalo čakať teda všeličo!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 13 Nov - 22:55

Pohľad sa mi ako prvý stočil na mladíka ktorý vošiel do Ichiraku. Na Yoshia, ktorému vďačím zato, že som mohol bojovať a konečne očistiť svoje meno! Preto som zoskočil zo stoličky, presunul sa k nemu a rukou mu triasol od radosti tak silno, až musel chvíľu balansovať.
„Zato ty jej máš dosť biedne.. Ale si zocelený..“ Možná pochvala ktorá sa týkala jeho techník, rušiacich myseľ. To bolo tiež kúúúl!
„A neboj, ja mám čakry dosť.. stačí sa prespať a som v pohodééé!“ Usmial som sa, následok toho že môj dedko používal prírodnú čakru? Kto vie. Nato som objednal ďalšie misky rámenu pre mňa a pre Yoshia, dal mi čakru, vrátim mu ju vo forme Rámenu. Ale nato som spočinul zrak na Raikenovi. Jeho slová ma však zaujali poriadne, asi preto že Yondaime bol pre mňa veľkým človekom, hneď po Narutovi! Na chvíľu som pri spomienke, jeho podobnosti zo štvrtým vybehol von, kde som spočinul pohľadom na monumentoch, nato zas na Raikenovi, na monumentoch, Raikenovi..
„Uííííííííííííííííííí! To je kúúúl! Vy vyzeráte presne ako Yondaimééé!“ Akoby som si to všimol len teraz, bol som fakt divný tvor...
„Yoshio, pozri.. On sa podobá na Minata! Dobré nie?! Ách, keby som sa ja mohol podobať na jedného z Kágov..“ Povzdychol som si, neuvedomujúc si moju podobu s Narutom, a znova si sadol, trochu deprimovane, ale nálada sa mi vrátila, len čo Raiken popísal Rasengan. To sa mi zapáčilo, tá modrá guľa bola krutoprísna, a predstava že ju ovláda len on, no stúpal mi v očiach rešpekt voči nemu.
„Jedna vec?“ Spýtal som sa nechápavo a naklonil hlavu na bok, ako keď nechápe pes. S mojou inteligenciou nebolo možné aby som niečo rýchlo chápal.

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 13 Nov - 23:08

Yoshio byl trochu překvapený, jak Nao reagoval, ale... začínal si an to už pomalu zvykat... Stejně však trochu syknul, když mu Nao stiskl pevně ruku a začal s ní zuřivě třást.
Asi si trochu neuvědomil, že ty obvazy tam nemá jen tak na okrasu...
Měl totiž ruky docela dost popálené, proto ty obvazy. Už se to pomalu hojilo ale...
A nejen popálené.... od neustálého přesunu čakry, ale i od toho, jak využíval své techniky..... především ty na koncentraci a následné vyvinutí síly a tím způsobení silného poškození. Takže je jednoduše trochu... uhm...trochu poničil...
Raději se však snažil dělat jakoby nic, aby si to pak Nao náhodou nevyčítal. Jen ať se usmívá...
"Jo jsem a jak myslíš..." Odpověděl tiše Yoshio...
"Jen jsem tě chtěl na to upozornit..." Zase se na něj tak zářivě usmál a pak pohlédl na Raikena a také pečlivě poslouchal, co říká. Nějak více se však nezapojoval... nebyl důvod.
Navíc, toto bylo mezi nimi a on tu pro tuto chvíli byl nadbytečný...
"Arigato..." Stačil ještě Yoshio poděkovat za rámen, než zase začla Nao bláznit...
Bylo to opravdu úsměvné...
"Vidím, vidím Nao... už jsem si toho také všimnul.... ale vždyť ty také, jen si to trochu neuvědomuješ...Na - o, Na - ruto..." Vyslovil tak sekavě Yoshio, aby to Naovi mohlo hned dojít a samozřejmě nezapomněl tak šibalsky mrknout a znova se tak zářivě usmát.... Vždyť se skoro jmenovali stejně... Plus to příjmení...
Následně však Yo už jen tiše hles "Itadakimas" a pomalu se pustil do jídla...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 13 Nov - 23:25

Naove reakcie boli naozaj zaujímavé, a rovnako zaujímavo sa to sledovalo. Onedlho pripomenul to, žeby sa chcel podobať na jedného z Kagov. Chystal som sa pripomenúť mu Naruta, ale Yoshio sa ozval skôr, takže som nakoniec na jeho slová iba prikývol.. Tak ako ja som bol dosť podobný Minatovi, rovnako Nao bol strašne, ale strašne podobný Narutovi. Či už správaním, snom, odhodlaniu, či všetkého ostatného. Na chvíľu som stíchol, a znova som spustil. Predpokladám, že vieš o tom, že Narutov otec bol vlastne Minato. Narutova matka sa volala Kushina, bola z klanu Uzumaki čiže z tvojho klanu. Im sa teda narodil Naruto Uzumaki, syn Namikazeho a Uzumaki. Tým pádom sa tieto klany...um...stali vlastne rodinou. A keďže ja som rodina s Minatom, a ty s Narutom, pochopiteľne to znamená, že...?Myšlienku som nedokončil, to som už dúfal že nato Nao príde sám. Hoci jeho inteligenciu som chápal, ale toto mu už mohlo dojsť aj bez ešte väčšej pomoci.
Na túto reakciu som bol aj tak najviac zvedavý!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 13 Nov - 23:35

Samozrejme že som nevidel jeho obväzy a Yoshio ich skrýval statočne. Pohľad som chcel presunúť na Raikena, ale Yoshio mi začal dávať rady ohľadom môjho mena.
„Á- no.. Som Na- o..“ Hláskoval som mu akoby bol nejaký zaostalý a nevedel vysloviť moje meno, no on to chcel.
„A čo?.. s t-ým ma, Na- ru- to?“ Znova som vyhláskoval Yoshiovi, ako pacientovy Jedličkovho ústavu pre duševne chorých, a pozrel sa nechápavo na Raikena.
„Že..?“ Aj keď som sa zamyslel zapínať mozog sa mi nechcelo. Bol som unavený po tom boji, aj keď som sa vyliečil, dnes som trochu prepínal svalstvo.

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 13 Nov - 23:41

Jemu to teda fakt nepáli. Pomyslel som si, zdalo sa že som to musel povedať rovno, aj s ďalšou časťou svojej myšlienky. Znamená to, že ty a ja sme rodina. Usmial som sa aj s privretím očí už bez nervozity, ale skôr hlavne s tou zvedavosťou na jeho reakciu. Ešte kým niečo stihol spraviť, natiahol som ruku po paličky v mojej miske od rámenu, a dal som si už studenú dávku z neho.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 13 Nov - 23:54

„Ahá tak to je v pohode..“ Uškrnul som sa a pomaly si k nemu opäť prisadol, keďže som kvôli Yoshiovi vstával. Prešiel som k svojej miske, neuvedomujúc si pohľady Raikenove, a deda Ichiraku, na chrbte, ale nejako ma to netrápilo. Teda kým som neprivoňal rámenu, nepriložil si prvé sústo k ústam paličkami, ma niečo napadlo. Miska vyletela z baru a ja som vyskočil na nohy, v nemom úžase pozorujúc Raikena.
„Ro.. Rodina?“ Spýtal som sa z úžasom, ale aj s citom a hlavne s niečím divným v hlase. Akoby som mal slzy na kraji.
„Ja mám.. rodinu?..“ Divne som sa opýtal, len Dedo Ichiraku vedel o mne a mojej minulosti. V tej chvíli ma nepopadla únava, ale šok z prekvapenia, a prílišné citové napätie, donútilo ma skrčiť kolená a nechať telo v bezvedomí padnúť na zem..
„Vážne?“ Bola posledná otázka ktorú som stihol v podvedomí položiť, než som chabo pristál na zemi a už nevstával.

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 14 Nov - 0:05

N-Nao? Oslovil som ho pri jeho nemom výraze, ale akonáhle začal klesať k zemi, opustil som pohodlie svojej stoličky a Naa som chytil. On vážne odpadol? Spýtal som sa v mysli, pričom s Naom v náručí som sa postavil. No, je zrejme čas na oddych. Skonštatoval som, a Naa som na chvíľu pridržal iba jednou rukou. Z vrecka som si vytiahol peňaženku, ktorú som hodil k Yoshiovi. Prosím ťa zaplať za mňa. Neskôr si pre ňu zas prídem, tak si ju nechaj u seba. Požiadal som ho s úsmevom, ešte som si hodil cez jedno plece plášť, a nakoniec som Naa znova chytil aj druhou rukou. Tak teda vyrážame...Šepol som si, Yoshiovi som ešte kývol hlavou, a v tom momente som sa už nachádzal v "Nami-sídle".
..Presun za oboch..
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Wed 14 Nov - 6:33

Konečne sa schuti najem! V hlave som mal iba túto myšlienku, keď som prichádzal k Ichiraku. Dosť som zvýšil tempo chôdze keď som už bol pri Ichiraku ramene. Už som bol pri ňom, pri mojej spáse. Potom som si uvedomil bolestivú popáleninu na chrbte, ktorá bol zakrytá vrstvou obväzov, takže som vyzeral ešte väčší ako normálne. A ešte ten škaredý škrabanec cez moje celé líce. Dúfam, že z toho nebude jazva... Pomyslel som si aj keď som vedel asi výsledok. Vstúpil som do Ichiraku ramenu. Zdra... Ani som nestíhol dokončiť pozdrav, keď som videl ako Raiken s Naom v náručí zmizli. Čo sa stalo? Preblesklo mi hlavou a zadol si vedľa Yoshia. Zdravím. Tentokrát som pozdrav už povedal. Prosím vás jeden veľký rámen, veľa mäsa, zeleniny, no jednoducho veľký, na môj hlad. S milým úsmevom som si objednal. Tak ako sa citíš? Opýtal som sa Yoshia a opäť som sa usmial, pričom som si uvedomil bolestivú ranu na tvári, a tak sa s úsmevu stale nepodarená grimasa.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Wed 14 Nov - 22:07

(promiň, měl jsem toho hodně ^^)

Yoshio si jen tak jemně povzdechl a tak s úsměvem pokroutil hlavou...
"To máš jedno. Neřeš to..." Dodal nakonec a dál už se k té věci s podobou raději nevyjadřoval. Bylo by to asi na dlouho a navíc, stejně jej to jsitě po čase napadne a nebo mu to řekne někdo jiný, takže...
Navíc, Yoshio byl ještě docela dost unavený, takže se nechtěl do ničeho mco míchat. I když se jednalo o takovou maličkost...
Takže nakonec kluky raději nechal, aby si pořešili své záležitosti a sám se k nim nějak už nezapojoval. Jak už bylo řečeno, neměl důvod...

Ze svého zadumání, když sledoval točící se nudle ve svém rámenu a kdy byl naprosto ponořen do svých myšlenek a jen tak pomalu ujídal, jej vyrušil až Raiken, když mu na stůl hodil jeho peněženku...
Yoshio tak překvapeně zamrkal a následně na Namikazeho pohlédl....
Ten mu věnoval jen příjemný úsměv a vysvětlil, k čemu má ty peníze využít a co s ní pak má i udělat...
Pak už jen kývnul na rozloučenou a zmizel jako pára nad hrncem...
Před tím mu však Yoshio také stihl ještě věnovat příjemný úsměv a pokývnutí oplatit... Zase zůstal sám....

To bylo však jen na pár vteřin, protože vzápětí se vedle něj posadil trochu větší, no tak..... asi jedenkrát tolik, shinobi, jež se na něj také přívětivě usmál a pozdravil...
Pozdrav a úsměv mu Yoshio oplatil....
Na jeho objednávkou se následně jen trochu uchechtl a zase se zaměřil na svůj rámen... Přesto si však za tu krátkou chvíli stačil všimnout Chokuchiho zranění...
Také schytal pár nepěkných ran...
"Ale jde to... není to tak hrozné. Co ty?" Znova se na něj Yoshio otočil a zářivě se usmál, jakoby nic...
Své četné popáleniny a nějaké ty odřeniny, naraženiny a řezné rány na rukách, vše pečlivě ovázané od ramene obě celé ruky, stále relativně dobře skrýval a také na sobě nedával nic moc znát... Alespoň, že tak...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Thu 15 Nov - 18:01

Keď som si obzeral jeho obviazané ruky, vedel som, že to nebude rozhodne v pohode. Navyše keď som videl ako vznikli tie zranenia. Ako som sa mu pozeral na ruky, tak mi medzitým doniesli rámen. Prikývol som na znak vďaky a povedal som si ,,Itadakimas,,. Keď som bol už v polovici, tak som si utrel ústa a spýtavo sa pozrel na Yoshia. Videl som čo všetko si odniesli tvoje ruky, tak to asi nebude v poriadku. A čo sa týka toho škrabanca na tvári, ako môžeš vidieť, nevyzerá moc dobre. A chrbát... Čistá popálenina... Miestami až spálenina... Povzdychol som si. A navyše môžeš byť ku mne úprimný, keď máš obväzy tak podľa mňa človeku nie je moc do smiechu, alebo sa mýlim? Zahľadil som sa s vážnym pohľadom na Yoshia, ktorý však netrval moc dlho, pretože ma hlad opäť prilákal k miske s rámenom.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Thu 15 Nov - 19:25

"Uhm... to asi ne..." odpověděl tiše Yoshio, ale na Chokuchiho znova nepohlédl...
"Ale neboj se, já se dám do pořádku jen, využíval jsem trochu více ruky, než jsem měl. No a ty popáleniny vznikli především při přenosu čakry na ostatní. Nějak jsem to ještě pořádně nedocvičil..." Povzdechl si tak lehce Yoshio, ale pak se znovu tak trochu pousmál a pohlédl na mohutného shinobiho vedle sebe...
"Ale, člověk se nad tím musí tak trochu pousmát protože ví, že něco udělal pro svou rodnou vesnici, ochránil ty, na kterých mu záleží a ještě navíc přežil, nemyslíš?" Rozzářil se jako sluníčko a pak se znovu odvrátil....
"No a jak vidím, jsi na tom asi mnohem hůře, než já.... Asi to dost bolí co?" Otázal se s litostí Yoshio a sledoval obvázanou ránu na jeho tváři....
Teď možná už bylo docela logické, že tak pomalu jedl a více méně jen někdy něco nabral a vložil do úst. Asi jej totiž ty ruky ještě dost bolely a nějak s nimi nedokázal vykonávat obvyklou činnost.... Nikomu to však na první pohled nemohlo vůbec dojít, jelikož to opravdu skvěle maskoval tím svým neustálým klidem a zamyšlením...
Ale stejně to šlo poznat, když jej déle někdo sledoval... Musel jej však alespoň trochu znát...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Fri 16 Nov - 21:09

Dojedol som prvý rámen, obbjednal druhý a otočil na Yoshia. Tak dúfam, že sa s tými rukami dáš čo najskôr dokopy, lebo popravde, bavila ma naša spolupráca a bol by som rád, keby sme všetci traja boli v jednom tíme. Skonštatoval som a pustil sa do druhého rámenu. Keď sa nad tým človek zamyslí, tak to dáva zmysel. A čo sa týka tých, na ktrorých mi záleží zatiaľ moc nie je, pretože väčšinna rovesníkov sa ma bála. Ako som rozprával, spomenul som si na sľub, ktorý som dal tomu Yamanakovi, čo nás uniesol. To že som ho nesplnil som považoval sa osobné sklamanie na plnej čiare... Celkom dosť to bolí, ale koniec koncov, každý sme si z toho súboja priniesli nepekné rany. Hovoril som s dlhšími prestávkami, keďže som medzitým jedol, mimochodom vynikajúci, rámen. Za krátku chvíľu som dojedol aj druhý rámen a čakal na tretí. Musím sa krotiť. Napadlo mi, keď som čakal čo mi povie Yoshio.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Fri 16 Nov - 21:50

"Pokusím se..." Pousmál se jemně Yoshio a stále ještě neměl dojezený ten svůj rámen a to Chokuchi už načal druhý a to tu byl o hodně dříve, než on...
Zase se nad tím musel jen tak jemně pousmát...
"Ty si asi pěkný jedlík co? Jak se tak na tebe dívám..." Uculil se špinavý blonďák a pak se trochu zasmál...
Samozřejmě, že to nemyslel zle, ale rozhodně v dobré. Také to na něm šlo vidět. Naštěstí...
"A jistě budeme.... možná." Dodal ještě Yoshio k své první větě...
"No a pokud se tě báli, tak jsou hloupý. Lidé se po většinu času bojí toho, co neznají a čemu nerozumí nebo nechápu. Tak to bohužel je a vždy bude a přitom k tomu není důvod..." Mrkl na něj tak šibalsky Yo a jako vždy se tak zářivě usmál.
Takový přátelský byl vždy a neměl to v plánu měnit. Byl společenský, i když měl rád svůj klid. No a alespoň si s někým mohl dobře popovídat, takže...
"To jo, některé však nejsou jen vnější..." Zareagoval náhle na Chokuchiho poslední větu smutně Yoshio. Především, když se rozpomněl na toho Sakuna z klanu Yamanaka. Z JEHO klanu...
Tak lehce si povzdechl a potom na mohutného shinobiho vedle sebe znova pohlédl.
"Tak snad se ti to brzy zahojí..." Snažil se Yoshio rychle odvést téma a pozornost někam jinam. Přidal k tomu ještě malý úsměv, aby celou tuto situaci zamaskoval. Tedy, alespoň trochu...
Stále jej totiž trápila ta myšlenka, kdo za to mohl a z odkud vlastně pocházl a rozhodně to vypadalo, že tak rychle se jí nezbaví. Bohužel...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Fri 16 Nov - 22:48

Musím doplniť energiu a pri tých ľudoch čo nás zobrali, som skoro zomrel od hladu. A znovu som sa pustil do rámenu. Po chvíľke aj ten bol vo mne. Ták, najedený by som bol, bod 1 z môjho programu splenený. Nahlas som uvažoval. Čo budem robiť ďalej? Pokračoval som v úvahe. Popravde by som mal trénovať, od otca vypýtať zopár zvitkov s technikami a pracovať na sebe. Ale sa mi teraz moc nechce byť sám. Dokončil som úvahu vo svojej hlave. Čo také máš teraz na pláne, Yoshio? Opýtal som sa ho so zvedavým pohľadom. Dúfal som že nič, jednoducho som sa chcel iba s niekým porozprávať.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Mon 19 Nov - 8:12

(Omlouvám se, byl jsem na víkend pryč a dříve jsem napsat nemohl)

"Neboj, já to chápu. Jen, u nás v rodině málokdy takto jíme, takže jsem trochu překvapený, ale... vidím, že jsi dost statný shinobi, takže se ani nedivím, že musíš pořád doplňovat dostatek jídla a pití" Zasmál se Yoshio a podíval se na svůj nedojezený rámen.
Lehce zvedl hlavu a pohlédl na muže, jež rámen prodával.
"Uhm, omlouvám se, ale asi už svůj rámen nedojím. Nějak dnes nemám hlad. Gomen..." Lehce se usmál a pak vzal peněženku, jež mu zde nechal Raiken a znovu promluvil...
"Zaplatím za toho hocha a muže, co tu byli před tím. Pak samostatně zaplatím ještě za sebe, jestli by to bylo možné..." Znovu ten jeho příjemný a milý úsměv.
Mezitím se Chokuchi mluvil tak sám pro sebe nebo spíše, přemýšlel nahlas.
Až po chvíli teprve zase promluvil na Yoshia a mezitím, než ten pán vyřídil ostatní zákazníky a jeho platbu, tak se zase zaměřil na Chokuchiho...
"Popravdě... nic moc. Teď nemám zrovna, co dělat a... co se týče trénování a učení nových technik, pro tuto chvíli nemám moc možností, takže mám vlastně volno..." Usmál se na něj zářivě Yoshio. V tuto chvíli by mu klidně dělal i partnera pro jeho trénink, s kterým by mohl trénovat. Zkutečně teď neměl, co dělat, takže...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Mon 19 Nov - 14:04

Presne to isté hovorím všetkým! Zasmial som sa s ním tiež. Keď sa Yoshio ospravedlnim za to, že nevládze dojesť rámen som premýšlal, čo s tým urobím. Kašlať na to. Pomyslel som si a pritiahol k sebe rámen. Jedlom sa nemá plytvať. Zasmial som sa opäť a pustil do zbytku rámenu. Nerobil mi obzvlášť veľký problém, takže za chvíľku som pokoril aj ten rámen. Proste som si ho musel dať, pretože som sa rozhodol pre plán s tréningom a keď nemá čo Yoshio robiť, tak mi hádam pomôže s trénigom. Nejak ho tam zapojím. Pomyslel som si a začal kutrať po peňaženke. Mám štastie. Preblesklo mi hlavou, keď mi vyšlo presne na dva rámeny. Super. Presne to vyšlo. Nech sa páči, je to presne. Povedal som s úsmevom pánovi, ktorý nás obsluhoval. Ešte zrealizovať môj plán. Yoshio môžem sa ťa niečo opýtať? Keď nemáš teraz nič na pláne, tak čo by si povedal na to, keby si mi pomohol s trénigom? Neboj sa, nebude to nič náročné. Len teraz idem preč, a za takú hodinku by sme sa stretli na cvičisku. Môže byť? Budem ti veľmi vďačný. Dopovedal som a vybehol z Ichiraku. Keďže som ho nenechal odpovedať, tak som nedal moc na výber. Dúfam, že otec bude mať zvitky, ktoré potrebujem (Baika no Jutsu, Bubun Baika no Jutsu, Nikudan Sensha). Bude ich mať, určite ich pre mňa schoval. Pomyslel som si a pridal na tempe, nech som doma čo najskôr.
-Presun-
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Mon 19 Nov - 14:28

Yoshio se jako vždy jen tak malinko pousmál a ještě dodal.
"Díky, že to dojíš..." Následně se zase chvíli Chokuchimu nevěnoval, jelikož potřeboval všechno zaplatit.
Když byla tato záležitost vyřízená, zase pohlédl na shinobiho vedle sebe a věnoval mu další zářivý úsměv. Tak jako vždy...
Trochu jej překvapilo, že zrovna on jej chce, aby mu pomohl s tréninkem, ale... neměl s tím nějaký větší problém. Rád mu pomůže, ale své překvapení neskrýval...
"Ehm, jasně... to samozřejmě není problém. Rád pomohu..." Mrkl na něj Yoshio šibalsky...
"A jasně! Budu tam a vůbec se o mě nemusíš bát. Zvládnu toho více, než si myslíš, takže... náročnost bude jen vítána. Alespoň se i já sám dobře procvičím..." Zasmál se Yoshio a ještě za ním stačil na rozloučenou mávnout...
Následně ještě věnoval příjemný úsměv tmu prodavači a pomalejším tempem se vydal na cvičiště...


-Přesun-
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 27 Nov - 18:33

"Čas na tréeening !!" Zakričala som na plné hrdlo, keď som utekala ulicami Konohy k miesto, ktoré bolo v Konohagakure asi najbližšie k môjmu srdcu a ešte bližšie k môjmu žalúdku. Pri vstupe som rukou rozhodila dvere a v momente som naskočila na jednu zo stoličiek hneď pred pultom. Bola som čo najbliźšie aby mi to jedlo stihol podávať.
"Josh josh ! tréning tréeening !" Opakovala som ako malé decko a len som sa uškrnula na predávača. Ten sa ma ani nespýtal čo chcem a v momente mi doniesol plnú misku rámenu s kuracím mäsom. Zjedla som ju pomaly skôr, než ju stihol položiť predo mňa a už som si pýtala ďalšiu. Započula som od neho niečo v štýle *dnes máš teda kondičku* Len som s nadčením začala prikyvovať a žrala som jednu misku za druhou. Bolo celkom zvláštne, koľko sa toho do môjho tela zmestilo.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 27 Nov - 19:04

"Ty si ale jedlík..." Ozvalo se náhle za Kiwi a kdyby se otočila, uviděla by zářivě usmívajícího chlapce, se barvou vlasů špinavý blond.
Měl je trochu delší a hustější, než to bylo obvyklé, takže boční a zadní část vlasů mu dosahovala skoro na ramena.
Nebyl to sice obvyklí vzhled Yamanaku. Především ta barva vlasů, ale jejich rysy měl i tak dost výrazné. Barva vlasů byla opravdu jediná, co jej od nich trochu odlučovalo...
"Můžu si přisednout?" Mile se optal a tak přátelsky se na ni zase usmál.... Tak, jako vždy skoro na všechny...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 27 Nov - 19:16

Vedľa mňa už stála menšia kôpka prázdnych misiek od rámenu. Pochopiteľne som konzumovala ďalšiu a s plnými ústami som sa len pozrela na chlapíka, ktorý ma oslovil. Aj by som sa usmiala ale to by mi z úst vypadlo dosť.. jedla.. Len som prikývla a pár krát som prežula a následne prehltla sústo.
"Oi oi starčeku !! Máte tu nového zákazníka ! Prvá miska je na mňa !" Zakričala som na neho, páč sa zrovna nachádzal v zadu, keďže som su zožrala všetky zásoby ktoré teraz musel dovariť. Vyliala som do seba zvyšný obsah misky a utrela som si ústa.
"Phuuuf, ešte tak tri a som plná." Povedala som si a pošúchala som si brucho. Následne môj pohľad spočinul na toho chlapíka. Veselo som sa na neho zazubila.
"Oooi fellas, ako sa voláš ? Jaa som Kiwi, ako to ovocie. Také to zelené a šťavnaté." Uškrnula som sa a čakala som na jeho odpoveď.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 27 Nov - 19:25

"To si nemusela..." A s dalším úsměvem se vedle ní posadil a natáhl k ní ruky na pozdrav...
"Ahoj, já jsem Yoshio.... rád tě poznávám..." Uculil se a přitom sjel všechny ty prázdné misky zkoumavým pohledem. Ji také....
To opravdu všechno snědla? A ještě tři? Heh... zajímavé.... na to, jak vypadá... Pomyslel si Yoshio, ale nahlas nic neřekl...
Pak si však něco uvědomil...
"Uhm....Ki-wi? Štavnaté, zelené, chutná.... tedy chutné..." Zakroutil rychle hlavou a vyhnal ty blbosti z hlavy. Trochu se zamotal do toho jejího frázování jejího jména.
Nebo spíše, připadalo mu to trochu dvojsmyslné... možná proto se také spletl. To si spíše ale vybájil...
Proto nakonec znovu nahodil jen hřejivý úsměv a pohlédl Kiwi přímo do očí...
"Opravdu zvláštní a unikátní jméno..." Další zářivý úsměv...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 4 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru