Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ichiraku ramen Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 14:59

Ichiraku ramen Files_692.preview

Ichiraku ramen má v Listové dlouholetou tradici.
Obsluhuje vás příjemná dívka a jídlo je vždy skvělé.

Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 2 Jun - 17:41

Aj keď bol práve zavretý, nebol problém vyraziť dvere do kuchyne, kde som našiel jeden instantný rámen, ktorý som si hneď urobil a spokojne si sadol za stôl. Vôkol mňa to vybuchovalo, všetko sa ničilo, ľudia kričali a umierali, alebo bojovali z rozkazu vyšších miest. Ale ja som bol práve hladný, a nebudem predsa bojovať s prázdnym žalúdkom nie? Yosh, dobrú chuť! Poprial som sám sebe a pustil sa do neho.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sat 2 Jun - 18:38

Běžel jsem okolo Ichiraku, pomáhal nějaké holčičce z pod trosek, když jsem si všiml, že v tom krámku někdo je! Ničí vesnici a on se cpe?! No upřímně, nedivil jsme se mu, taky bych se nejraději uklidil pěkně k jídlu a klídku. Ale měl jsem nějakou zodpovědnost, hrdost a věrnost.. i když bývalému Hokagemu. Vešel jsem dovnitř. "Zaplatit a končíme.."
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinobi Sat 2 Jun - 18:45

Deus ex Machina (S-rank a ještě dál...)

Zrovna, když se Akio pustil do jídla, celá nízká budova se povážlivě otřásl a ze stropu se sneslo pár kusů omítky a taky... no ne, nebyl to pavouk? A za místo svého přistání si vybral přímo Akiovu misku plnou rámenu. Ale aby jsme uklidnili případné ochránce zvířat, musíme zdůraznit, že se mu nic nestalo, neboť dopadl na jeden z kusů omítky povážlivé velikosti, který v misce přistál chvíli před ním a tak mu nehrozilo utonutí, ani jiné přímé ublížení na těle.
Budova znovu hrozivě zaskřípala. Zdálo se, že všechny ty ohromné otřesy půdy od obřích hadů, raitonových útoků a velkých hliněných golemů jsou na ní narozdíl od mladého člena klanu Sakkaku přece jen příliš. Následovalo poslední varovné zaskřípění a následně celá nízká budova spadla Akiovi a přítomnému shinobi Konohy, který mezi tím stihnul vstoupit na hlavu. Dobře, ne celá, ale jen ten kus, pod kterým stáli. Zjevně neustála všechno to vzrušení kolem a možná bylo také období zvýšené seismické aktivity, kdo ví?
Náhoda je sv*ně a nečeká na nic jiného, než na to, až si poctivý shinobi zajde uprostřed důležité bitvy pořádně nadlábnout, aby mu mohla plně projevit svou přítomnost v tomto krutém světě.

Pavouk zůstal fyzicky nezraněn, ale odnesl si doživotní trauma, kterého ho zbavil až mocný shinigami o půl hodiny později poté, co ho zašlápl náhodný kolemběžící hledající úkryt.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 2 Jun - 18:49

Ja som bol verný len Bohu, a riadil som sa jeho zákonmi. S úsmevom som sa otočil, k nejakému blonďatému mladíkovi. No mladý, som sa mal čo ozývať, istotne bol starší ako ja. Ale prečo? Píšu tu, že sa zatvára až okolo jedenástej. Natiahol som ruku cez stôl, zobral ďalší rámen, potiahol ho k sebe a ukázal som mu, nech si sadne. Nech sa páči.. Dnes platím ja. Nato som sa znova vrátil k svojmu rámenu, v ktorom bol.. pavúk? A k tomu sa začala bortiť budova. Na nič som nečakal, prudko som sa odrazil od stola, v poslednej chvíli, pričom som zobral aj Kamiho, čím som ho zachránil. Áno, v bitke som bol nepriateľ, ale ako hovorí Boh, aj súpera si musíš ctiť. A keby skončil pod tými troskami, nepekná smrť. Ste v poriadku? Tak to vyzerá, že sme dojedli.. Uškrnul som sa, a pozrel sa na budovu.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sat 2 Jun - 18:58

Statistiky budovy jsem si všiml, no normálně bych vyvolal kosti a ponořil se do nic a neměl ani škrábanec, no ten kluk to samozřejmě nevěděl a tak mi pomohl. "Díky.." kývl jsem, no pak jsem si všiml čelenky (doufám, že ji máš xD) a vzdychl. "Ehmmm... no nerad ti to vysvětluji, ale podle normálních lidských zákonů tě teď zabiju..." ušklíbl jsem se vstal. Ne, že bych toho kluka vážně zabít chtěl. Jedna byl ještě pořádnej prcek a jednak mi právě zachránil život. "I když radši bych si dal ten rámen..." kývl jsem znuděně a vrazil si ruce do kapes.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 2 Jun - 19:07

Sledoval som, ako sa budova bortí. Kua! Zahrešil som, pričom som sa ani neostýchal ospravedlniť. A tu bol vraj najlepší rámen v celom Shinobi svete. Zhrozene som pokrčil plecami a pozrel sa na Kamiho. Vážne? Zabiť? Neustúpil som, prešiel som len na ulicu a pozrel sa na ostatok ulice.. Zničená. A ak smiem otázku, prečo by som mal umrieť? Urobil som niečo zlé? Hneď som vedel, čo odpovie, a tak som mu odpovedal. V celom mojom živote som nikoho nezabil, a voči Konohe som sa previnil len tak, že som ukradol rámen, po ktorom túžite. Usmial som sa, a znova sa na neho otočil. Chápem, som z dediny, ktorá na vás zaútočila že? Stačí taký dôvod, aby človek vzal meč, a prepichol hruď človeku, ktorý bojuje, lebo musí? Spýtal som sa, úsmev neustupoval, a začínal som vyzerať.. divne. Prečo bojujete vy? Prečo nezložíte zbrane, a nevzdáte sa? Spýtal som sa znova, otázka bola mierená na neho, lebo som mu vykal. Mohlo to aj znieť, že mierim na Konohu.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sat 2 Jun - 19:11

Vzdychl jsem si. Chutě bojovat mě přešli docela. Sedl jsem si na jeden z kamenů a zapálil si cigaretu. Šedavý dým se docela pěkně sléval s dýmem okolo.
"Hmmmm... já taky musím chránit Konohu..." pokrčil jsem rameny. "Dlužím to bývalému Hokagemu." znovu jsme potáhl a vyfoukl. "Jsi ještě dítě, měl by jsi jít pryč, dokud můžeš... nesnáším války, jsou k ničemu, lidi jenom umřou a všechno je na kousky.. je to nuda a otrava... ale co mám dělat, je to moje práce.." znovu jsem se nadýchl a svůj pohled přesunul k nebi. Taky chci, aby jsi se měla kam vrátit, Suki...
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 2 Jun - 19:23

Posadil som sa vedľa neho, vytiahol mu cigaretu z úst a odhodil ju do sutín. Zabíja to.. Upozornil som ho, a tak ako on vzhliadol k nebu. Tak to vo svete chodí, my menší, bojujeme na príkaz tých väčších. Pretože nedokážeme odmietnuť. Nemôžeme si dovoliť odmietnuť. Ustúpime z boja, a niekto nám blízky zomrie. Prečo? Prečo sú vo svete vojny? Prečo ľudia bojujú, keď nemusia. Bol mier, prečo bol narušený? Aj keď to tak nevyzeralo, boli to rečnícke otázky. Znova.. rozhodli to veľký. Povzdychol som si. Takže ťa poháňa tá slávna ohnivá vôľa? Pozrel som sa na neho uprene, pretože po tom, ako som mu odhodil cigaretu, sa na mňa musel pozrieť. A znova som odhalil dar svojho Genjutsu. Alebo je tu aj niečo iné, začo bojuješ? Suki..? Začal som mu tykať. Ak ma má zabiť, chcem vedieť kto. Moje meno je Akio..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sat 2 Jun - 19:30

Když mi vzal cigaretu, samozřejmě že jsme vzhlédl. "Nejen tohle.." ušklíbl jsem se. "Lidi jsou svině.. nikdy jim nebude stačit to, co mají... a vždycky tu budou takový blbci jako my dva, kteří budou jejich rozmary plnit... tak už to je.." pokrčil jsem rameny a potom se ušklíbl. "Ohnivá vůle.. to těžko.. ani nejsem z Konohy... a Suki..." ani mě nezarazilo, že mluví o mojí holce, když mě vidí poprvé v životě. Byl jsem přece jen už dost starý na to, aby mě něco překvapilo. "Suki je pro mě všechno... tohle je její domov.. a ona je to jediné, co mám... udělám cokoliv pro to, aby byla šťastná... třeba se bavit s tím prckem Jirayou... sakra, proč ti to vlastně říkám..." ušklíbl jsem se a natáhl k němu ruku. "Jsem Kami..."
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 2 Jun - 19:43

Teší ma.. Kami.. Potriasol som mu ňou, a po vypočutí všetkého som sa rozhodol. Snáď vám to dlho vydrží.. Ja tomu verím, Boh nad vami dvoma bude bdieť. V tej chvíli bolo jasné, že on prežije. Bojuješ srdcom... Predsa som len bol trochu viac inteligentný človek, a čo sa týkalo citov. V tom som bol tiež dobrý. Je to viac ako ohnivá vôľa.. Ty máš svoj sen, máš rad niekoho iného, za ktorého si určite schopný sa aj obetovať. Divné nie? Mladší tu tak rozpráva staršiemu a skúsenejšiemu. Avšak.. Ak by si nepoznal Suki.. Prečo by nemala byť Konoha zničená? Prečo by mala vyhrať? A zabudni na Suki, akoby si ju nepoznal. Odpovedaj.. Riaď sa srdcom.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sat 2 Jun - 19:48

Ušklíbl jsem se. "Na prcka jsi docela ukecanej..." znovu jsem se zašklebil a otočil k němu pohled. "Protože bývalý Hokage mě uznal a pomohl mi... dlužím mu to... on mi dal domov, já jemu svoje síly.. je to obchod nic víc. Na ničem nezáleží... já zabiju tebe a způsobím bolest tvým blízkým, ty zabiješ mě a způsobíš bolest zase mým blízkým... správné není ani jedno... Iwa, Konoha... je fuk, kde jsi... zabíjet nemá právo nikdo.." znovu jsem si zapálil cigaretu. "Jenže to je příliš idealistický názor... nemůžu se řídit srdcem... žádný vztah hmotným věcem nemám..." dokončil jsem myšlenku a vyfoukl kouř.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 2 Jun - 20:04

Uškrnul som sa aj ja. Keby som nebol, asi by sme tu nekecali, ale ležali polomŕtvy niekde v sutinách.. Odvetil som, a usmial sa. Znova ten divný úsmev. Sám nevedel aký zmysel má ta veta. Mala hlbší zmysel, všetko o čom mi rozprával, ma menilo. Klamali ste.. Tsuchikage-sama! Pousmial som sa aj v duchu a pozrel sa na Kamiho. Nie to nemá.. nikto na to nemá právo... Postavil som sa a oprášil sa. Hor sa, zastavíme túto vojnu skôr, než bude neskoro! On ma zmenil!
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sat 2 Jun - 20:08

Odhodil jsem sám od sebe cigaretu a zašlápl ji hluboko do prachu cestičky mezi sutiny. Ušklíbl jsem se. "Bůh ti sice přičte bod za snahu, ale jít se nechat dobrovolně zabít je k ničemu. Jsi ještě dítě, odejdi, dokud můžeš... já se vrátím a budu k ruce Hokage..." vstal jsem. "Každej lidskej život má cenu, a´t je jakkoliv poskvrněný... nikdy nevíš, proč ten člověk danou chybu udělal..." nasadil jsem si masku. Suki...
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 2 Jun - 20:22

Na tomto svete sú k úžitku len moje schopnosti, a ver mi, sú rozsiahle. Na tomto svete ma už nič nedrží pripútaného k zemi. Na tomto svete, nie je nič, začo by mi stálo zomrieť. Zastavím to! Uškrnul som sa. Ale asi budem potrebovať tvoju pomoc, s ochranou mojich klonov. Si anbu.. Ukázal som mu na tetovanie, prečítal som mu to aj v mysli. Presvedč svojich, nech ma nechajú, moji na mňa nezaútočia. Moje klony si odvedú prácu, a obe vojská zastavím. Budem v delíriu, tak len čo sa vojsko zastaví, neváhaj a zabíjaj, dlho neudržím. Alebo to povedz ostatným! Snažil som sa mu vysvetliť plán narýchlo, potom mu poviem viac.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sat 2 Jun - 20:42

Nedůvěřivě jsem na něj koukal. "Co jsi vlastně zač?" zajímalo mě, protože to co říkal mě upřímně znervózňovalo. Ne, že bych mu nevěřil, za tu chvilku mě mohl asi dvacetkrát zabít a neudělal to ani jednou, ale přece jen... když vám takový děcko vykládá o tom, jak zastaví armádu dvou vesnic, přijde vám to malinko nereálné!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 2 Jun - 20:49

Za hlavou mi stiekla anime kvapka. Pozri, tam armáda Konohy prehráva a ty sa ma tu vypytuj somariny. Povedzme, že som iný, ako sa na prvý pohľad zdá. Áno, vyzeral som, že by ma ohol aj poludňajší vetrík, ale v tom moje schopnosti nevynikali. Alebo.. By sa odo mňa mohol Itachi učiť.. odvetil som. Dúfal som, že narážku na Itachiho pochopí, o jeho schopnostiach ilúzií. Tak, pomôžeš mi?
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 2 Jun - 20:52

Za troskami jedné ze stěn stál člen výbušné jednotky.
Nedovolíme mu to zkazit...
Bakuha Butai se zformavala okolo nich.
"Dobrá práce, Akio-san," začal jeden, Kira, mluvit. "Ale plán byl, že přinutíte věřit ty nejsilnější v Konoze, ne jednoho ANBU. Vaše Genjutsu jděte uplatnit jinam, o tohohle už se postaráme my."
Nasadil přátelský úsměv.
"Ale Tsuchikage-sama na vás bude pyšný. Tolik jste se zlepšil v Genjutsu, že jste zmátl i ANBU."
Naoki, velitel Bakuha, mezitím skrytý za budovami vytvářel drobné pavouky z výbušného jílu. Lezli po stěnách. Byli malí, nikdo si jich nemohl všimnout. Připraveni zničit vše, kdyby pokus o podrytí důvěry nevyšel.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sat 2 Jun - 20:58

Otočil jsem se na ty nově příchozí. Pak na Akia a pak jsem se jenom ušklíbl. Byl jsem někde mezi, nevěřil jsem ani jemu, ovšem ani jim. Bylo jasné, že je mistr genjutsu, to jsem pochopil a to hrálo do karet těm šaškům. Na druhou stranu, nemohl tušit, že se ten obchod zřítí, a v tom případě by mě nechal umřít.. to byl zase bod pro Akia.
V každém případě jsem si nachystal kosti. Co jiného se ve válce dá taky dělat. Necítil jsem nenávist, ani pocit klamu... Toho kluka jsem prakticky neznal a žádný vztah jsem k němu neměl. Jediné, na čem mi kdy záleželo, byla ona... Důležité bylo přežít to tu.. s ním, nebo proti němu! A´t jsem si rozuměli jak jsem chtěli, pořád to byl nepřítel.. a tak jsem jej i bral.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 2 Jun - 21:06

Ani okom som nemihol, na sebe som nedal nič vedieť. Žiaden pocit, bez emócii. Otočil som sa na Kiru. No, keďže je to veliteľ Anbu jednotiek, bolo by to výhodné, vďaka že ste mi to pokazili. Na toto Tsuchikage-same nebude pyšný, takto to zničiť.. On nemal ako vedieť, či je veliteľ, alebo nie. A taktiež, nemohol cítiť bariéru, ktorá sa okolo nás tvorila. Genjutsu bariéru. Bola malá, aby obklopila len nás a členov Bakuha Butai. V momente, som ju aktivoval, a všetci sme sa ocitli vo svete ilúzií. Nedal som to však na ničom poznať. Ani na sebe, ani na mojom svete. Vyprostil som z Genjutsu Kamiho, dúfal som, že pochopil môj plán, dúfal som, že mi uverí.. Tak ako som ja veril jemu.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 3 Jun - 6:28

Naokiho, který v době aktivace už byl dál, nemohlo Genjutsu zasáhnout.
Nehodlal zůstávat v době výbuchu tam, kde to mělo vybuchnout a zmizel odtamtud jen chvíli před aktivací.
Teď přimhouřil oči a zaklel.
Jeho přátelé, pět členů jeho jednotky, se nevrátilo. To mohlo znamenat jediné, Akiova zrada byla dotáhnuta do konce. A zatímco se Konoha téměř zhroutila, on se tu snažil cokoli zachránit. Hlupák! Jak jinak to říct. Zrádci ve válce byli vždy, ale většinou šli se stranou, která vyhrávala. A on dával život zcela nadarmo.
Bude ho škoda...
Jednoho z členů své jednotky, který nebyl na místě Genjutsu, poslal Naoki na velitelství. Potřeboval tu bojovníky na dálku, mistry Genjutsu. Mladík odběhl a Naoki znovu upřel oči na budovu. Na zádech měl velkou nádobu výbušného jílu, dojít mu nemohl. Stále si ale musel udržovat určitou hranici, pokud nechtěl být chycen v Genjutsu. A samozřejmě byl o něco starší než až příliš mladý zrádce, měl zkušenosti.
Možná proto si byl jistý, že je na hranici, ve které ho do Genjutsu nechytí. Jemu ani killometrová vzdálenost ale nedělala problém, uvolnit bomby.
Nad hlavami jim už létalo několik jílových ptáků drobní pavoučci z jílu nehledě na Genjutsu byli skrytí na stěnách všude kolem.
Sayonara...
"KATSU!" zařval Naoki a všechno to vybouchlo. Nehledě na to, že tam byli jeho lidé. Válka prostě přináší oběti.
Teď už ovšem Naoki neměl připravené žádné další jílové mazlíčky a tak se raději vzdálil. Jako útotiště si znovu vybral monumenty (To, co z nich zbylo), kde chtěl doplnit svou jednotku o některé z bojujících. Pět z jeho lidí výbuch zcela jistě nepřežilo. Škoda. Ale byli nahraditelný, narozdíl od něj, uživatele Bakutonu.
Ti dva zbylí samozřejmě výbuch nejspíš přežili. Stále se v sutinách dalo schovat, i když jim toho dost muselo popadat na hlavu nebo střepy z oken mohli způsobit drobné poranění. Teď je ale kryl kouř a Naoki zmizel.

Mezitím se ale objevili uživatelé Genjutsu, kteří měli dokončit práci pyrotechnické (a díky Akiovi na chvíli vyřazené z boje) jednotky.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 3 Jun - 16:23

Nechápal jsem skoro nic. Vlastně jsem nechápal vůbec nic! Ale co mi to bylo platné, ten skrček mi pomohl, takže jsem se rozhodl důvěřovat jemu. Co jiného mi taky zbývalo. Snad možná proto, když se ozval výbuch a já cítil tu tlakovou vlnu, co se blíží, jsem ho, stejně jako sebe, schoval za pořádně vyztuženou hradbu kostí. Kosti silné jako beton se ani nepohnuly... "Už mě to tu ku*va nebaví!" ulevil jsem si a zapálil cigaretu.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 3 Jun - 16:40

Bariéru som nechal uvolnenú, stále, bláhovo som veril, že mi Kami pomôže, a pomohol mi. Ostatok ostal v Genjutsu stále, a tak výbuch nemohli prežiť. Ocitli sme sa v hradbe kostí. Zatriasol som sa, a takmer spadol. Fúúha.. Uľavilo sa mi. Tí vonku sú mŕtvy, takže.. Pocítil som silný tlak na bariéru. Genjutsu tlak. Aj keď jedinci nemali na moje schopnosti, boli v početnej prevahe. Bez váhania som použil bariérové Hengem a zmenil sa na Kiru z Bakuha Butai, ale, bez ruky. S krvavým kýpeľom. Toto Henge šlo odhaliť jedine so Sharinganom. Tak, teraz musíš ísť povedať Konožanom, nech ma nechajú.. Popíš ma, ale v mojej starej podobe. Ja zabavím našich hostí, prídem do ulíc, a uvoľním ju. Chápeš? Spýtal som sa ho, pre istotu, sám som sa nechápal. Potom musíš moje telo chrániť.. Doplnil som sa.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 3 Jun - 17:01

K jednotce uživatelů Genjutsu se přidal klan Itako.
Jejich hradbu z kostí okamžitě obalily lístky z papíru. Jakmile by dvě členky klanu ucítili sebemenší škvíru, okamžitě by do ní vtrhli papírkové lístky. Na první pohled obyčejné, ale jakmile by měly vybuchnout, objevily by se na nich pečetě typické pro výbušné lístky.
Itako sice nepatřili k Bakuha Butai, ale měli na starosti vnitřní bezpečnost.
Proto byli zavoláni sem. Přece jen právě oni po sobě uměli nejlépe uklidit.
Třetí z členů klanu se rozsypal na papírky a doslova vířil kolem.
Utvořili kruh okolo nich. Každého člena klanu pak jistili dva uživatelé Genjutsu a udržovali je v dostatečné dálce. Takové, aby nemohl nikdo použít Genjutsu na ně, aniž by o tom věděli. Přece jen klan zrádce byl známý. A oni z něj měli strach. Jenže on byl ještě příliš mladý na jejich zkušenosti. Hlavní zbraní byla strategie. A odtud neměl nikdo uniknout.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akio Sakkaku Tue 5 Jun - 20:06

Mal som aktivovanú bariéru, zacítil som cudziu čakru, všade okolo nás vo veľkom množstve. Znamenalo to len jedno, a to, že sme v kaši. Povzdychol som si, a zrušil svoju premenu. Tak to vyzerá, že nemám na výber.. Uškrnul som sa, vlastnej smrti som sa nebál. Prešiel som k čelenke, stiahol ju, pričom som odhalil svoje krvavo červené spálené oko, a čelenku odhodil. Takto som zradil svoju zem! Odvetil som Kamimu, a zaspomínal.
Pamätaj, mladý Sakkaku. Táto technika musí byť využívaná za pomoci klonov, pretože bariéra vysáva život, a len s nimi si schopný prežiť. Akýkoľvek pokus, uvolniť ju bez klonov, končí smrťou. Nerob to, čo nechceš, ak nespoznáš tajnú techniku zakladateľa. Len on využil bariéru bez klonov a prežil. Nech ťa vedie sila tvojich predkov!
Zasmial som sa, pretože smrť, to bolo niečo, čoho som sa bál najmenej.
Moji ľudia ti zničili domov, preto teraz zničím ja ich! Zreval som, a uvoľnil ju. Hľaďte, bojte sa... Sakkaku sa blíži! Zreval som, aj cez škrupinu z kostí. Nato bariéra okolo nás zmodrala, nemal som potrebu udržovať ju neviditeľnú, len by mi to žralo čakru, ktorej som teraz potreboval mnoho. Zložil som jednu pol-pečať a bariéra sa začala neuveriteľne rýchlo rozširovať, až pohltila všetkých súperov okolo Ichiraku a pokračovala ďalej, až do ulíc.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru