Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

+19
Ryuuzaki Yamanaka
Arisu Otoginokuni
Kami Atsushi
Kaori Senju
Shinjiro
Katashi Aokawa
Tasai
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Yoshio Yamanaka
Satsuki Aizawa
Nara Kagayami
Neuro Uchiha
Raiken Namikaze
Daiki Ayme
Shijin Hyuuga
23 posters

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:42

First topic message reminder :

Ichiraku ramen - Stránka 5 Ichiraku_Rame

Ichiraku ramen má v Listové dlouholetou tradici.
Obsluhuje vás příjemná dívka a jídlo je vždy skvělé.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 27 Nov - 19:37

Chvíľku som ešte vylizovala misku. Potom som ju položila na vrch toho pohoria, ktoré som tu vytvorila a znova som sa len natočila k Yoshiovi.
"Hmm, povedala by som nejaký kompliment na tvoje meno ale.. žiadny ma nenapdá." Zamumlala som. Vyzerala som naozaj prekvapene. Zrazu sa mi na tvári zjavil trocha iný druh úškrnu. Možno až vyzývavý so známkou pobavenia.
"Chutná da? úchyláku." Vyplazila som na neho jazyk no to už nám doniesli obom misky rámenu a ja som to do seba znova začala hádzať vražedným tempom.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 27 Nov - 20:15

Yoshio z její tváře vyčetl, že asi řekl něco, co neměl a pozdě si pomalu uvědomoval, co to asi bylo...
A sakra... Byla jeho poslední myšlenka, než na tu malou chybku narazila i Kiwi...
Yoshio okamžitě zrudl jak rajče a trochu ucouvnul, ani si nevšiml misky ramenu před ním a toho, že se jeho nýnější společnice začala znovu nenasytně ládovat...
"Já... tak.... tak jsem to nemyslel... já... ehm... to nebylo tak... jak si myslíš... ono... já... já se jen přeřekl... vážně... to..." Další svou obhajobu už nedokončil, jelikož, jak se snažil stále odsunovat, moc se naklonil a celý i se stoličkou se převrátil a tvrdě dopadl na záda. Roztáhl se jak dlouhý tak široký. Navíc se trochu uhodil do hlavy, takže si ji teď trochu vleže i mnul...
Naštěstí překvapením nestačil ani vykřiknout. Alespoň, že tak, protože jinak by ta situace byla ještě více trapnější, než teď a to bylo, co už říci...
"Au!" Sykl tiše Yoshio a mnul si temeno hlavy....
Tak toto vážně zbabral. Teď vypadá jako naprostý trouba!
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 27 Nov - 20:26

Pobavene som ho jedným okom sledovala. Keď som dojedla, ta som si len rukou podoprela hlavu a ďalšiu misku ktorú mi doniesol, som trocha posunula bokom.
"Nemusíš sa opsravedlňovať, no.. podobný kompliment mi ešte nezložil snáď nikto." Zachechtala som sa a len som sa postavila zo stoličky. Naklonila som sa k nemu a podala som mu ruku, aby som mu pomohla postaviť sa. Ten stařík ktorý nám robil rámen z toho naozaj musel mať dobrú komédiu.
"Si trúba, vážne, " Dodala som, keď som mu chcela pomôcť postaviť sa. Stále som mala čo robiť aby som na svojej tvári udržala úsmev.. a nevybuchla od smiechu.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 27 Nov - 20:35

Yoshio rád ruku přijal, i když byl stále rudý jako rak a ještě více, když viděl, že Kiwi jen tak tak zadržuje smích...
"Ehm, díky..." Hlesl tiše Yoshio a znovu se posadil. Cítil se zkutečně dost trapně...
Proto se raději pustil do svého ramenu.... Stejně však neodolal a nad tím troubou se musel pousmát a pohlédnout s úsměvem na tváři, na Kiwi...
"Já vím..." Hlesl a následně se zase pustil do svého ramenu. U něj to i nejspíše vypadalo, že mu ten jeden bude stačit...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 27 Nov - 20:45

Pustila som sa do už posledného rámenu. Tento som si pre zmenu aj vychutnala a tak mi to trvalo len o niečo dlhšie, než normálne. Stále som ho však dojedla skôr než Yoshio. Predsa len, ten tréning *žalúdka* sa vždy vyplatil. Bola som absolútne plná a tak som len zaplatila a pohľad som na chvíľku uprela na Yoshia. Keď mal plné ústa jedla, napadla ma jedna celkom srandovná myšlienka. Naklonila som sa k nemu a ruku som dala tak, aby tlmila šepot a aby predavač nepočul to, čo som mu pošepkala. Následne som sa znova len stiahla a s pobaveným úškrnom som sledovala jeho reakciu.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 27 Nov - 20:55

Najednou Yoshio ucítili Kiwiina ústa u svého ucha a její ruku také...
Na chvíli zcela jakoby ztuhl, jelikož nevěděl, co chce udělat. Byl dost nervozní, což na něm šlo extrémně poznat...
Když mu však pošeptala do ucha to, co chtěla, aby slyšel jen on, málem se zadusil tím jídlem, co měl. Skoro jej i vyprskl zpátky, kdyby si rychle rukou nezacpal pusu.
Následně vše velmi rychle polknul, což způsobilo, že se začal silně dusit a hlasitě se rozkašlal...
Teď nebylo jisté, jestli byl rudý z toho kašle a nebo z toho, co mu právě Kiwi pošeptala. Ale asi nejspíše z obou dvou věcí, což nikdo kolem vědět nemohl. To slyšel jen Yoshio...
Yo byl udýchaný, jakoby běžel maraton. Bylo to ještě z toho kašlu... Ani sám nevěděl, jestli se má vůbec odvážit na Kiwi podívat...
Nakonec to však udělal, neodolal a hned toho také litoval, když viděl ten její výraz. Musel vypadat teď asi dost komicky, s tím jeho překvapeným rudým výrazem naprostého zelenáče... jak se říká...
"Ehm... slyšel jsem správně?" Vykoktal ze sebe Yoshio... Raději se chtěl přesvědčit, ale když si všiml Kiwiina výrazu, byl si tím jistý...
"To... to si myslela vážně?" Neodolal této otázce, protože teď nevěděl, čím si má a nemá být jistý. Sice jej taková myšlenka vůbec nenapadla, ale zvědavost byla silnější a prostě to musel vědět!
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 27 Nov - 21:00

Chvíľku som ešte odolávala a len som zadržovala smiech. Sledovala som ako sa snaží nevyprsknúť jedlo a zároveň ho prehltnúť. Bolo to dosť komické. Následne sa rozkašľal a ja som ho len pobúchala po chrbte. Znova som ruku stiahla a v momente keď vyslovil svoje otázky. Len som otvorila ústa. Následne som doslova vyprskla od smiechu a vôbec sa ma nedalo zastaviť. Vyhŕkli mi slzy z očí no len som si ich zotrela a snažila som sa nejak ukľudniť. Keď sa mi to podarilo. Postavila som sa a položila som mu ruku na rameno.
"Kto vie." Odpovedala som mu snáď tú najhnusnejšiu odpoveď, akú som len mohla povedať a následne som sa pomaly vydala k východu. Bola som zvedavá či ma bude následovať alebo nie.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 27 Nov - 21:14

A měl to... nechal se tak snadno od ní převést, že to nebylo ani možný...
Bylo mu to hned jasné, když se tak hlasitě a neudržitelně rozesmála. Bavilo jí si s ním hrát a uvádět jej do rozpaků, což se jí také dost dařilo a šla na to fakt chytře!
Yoshio zrudl ještě více. Zrudl tak, že snad více už to nešlo. Teď se teprve cítil zkutečně trapně! A to dost!
A jak více takhle zmateného a poníženého kluka ještě dostat, než mu položit ruku na rameno, dát nejistou odpověď, jež by mohla znamenat ano i ne a pomalu odcházet a čekat, než on sám udělá první krok a vydá se za ní?
A pak... Yoshiuv mozek se konečně dal do pohybu a na plné obrátky. Na co měl takovou hlavu, když ji neuměl ani použít?
Tak, teď byla řadě na něm a na té jeho trochu divočejší a potížové stránce. Musel se do toho obout svou ukecaností, společenstvím a především hlavou!
Rychle tedy seskočil ze stoličky, poděkoval za dobré jídlo prodavači a v mžiku byl u Kiwi s rozesmátým a zářivým úsměvem.
Ruky si dal jen tak za hlavu a obrátil se, takže šel pozadu, aby viděl Kiwi do tváře...
"A neměla by si měl prvně pozvat na rande a nebo já tebe, aby si my mohla dávat takové návrhy?" Zeptal se tak zvědavě a v očích mu šibalsky zablýsklo... Yoshio vystrčil růžky... Hra právě začala!
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 27 Nov - 21:20

Prekvapil ma ? Možno trocha. Len som sa na neho usmiala a následne som sa znova otočila k miestu, kde sme sedeli.
"Baaka, práve z jedného ideme." Uškrnula som sa a následne som si malíčkom začala špárať v uchu. Pred chvíľou bol úplne rudý a teraz už bol zas v pohode. Aká to kopa zaujíamavej osobnosti. Každopádne som ho považovala za tak trošku .. sprostého. Bola som si istá že viem vyvrátiť každý jeho argument, každé jeho slovo a každý jeho pohyb. To bol práve ten problém, tá istota. Nevedela som s čím si zahrávam a možno bolo lepšie, že som to nevedela.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 27 Nov - 21:27

"Vážně?" Podivil se překvapivě Yoshio a pohlédl k místo, kde seděli...
"Uhm, tak si to přebereme..." řekl a tak zářivě se znovu usmál...
"Žádná romantika, žádná pusa na přivítanou a ani potom, žádný pořádný oční kontakt. Ne moc dobré prostředí pro rande, trochu až moc popletený a komický, platila si... no..." Yoshio se na chvíli zastavil a zpříma se zadíval Kiwi do očí...
"Jestli to bylo rande, tak hodně špatné rande... To by se ani nemohlo počítat..." Zvedl ukazováček a zakroutil s ním...
"Ale... co není, může být. Vše se dá napravit ne?" Mrkl na ni šibalsky a moc dobře věděl, že pochopí, co tím myslel...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 27 Nov - 21:32

Oprela som sa o dvere do rámen obchodu a rozmýšľala som nad jeho slovami. Nakoniec som sa zatvárila až.. flegmaticky. Pokrčila som ramenom a len som kráčala ďalej do ulíc v Konohagakure no sato.
"Nedá sa povedať, že by som bola jedna z tých ktoré čítajú knihu a potrebujú pri tom plnú prdel vreckoviek." Tým som mu viac menej odpovedala na všetky tie somariny ohľadom nejakej romantiky, ktoré som moc neuznávala.
"Každopádne sa môžme spárovať, ak sa ti chce." Pousmiala som sa a len som sa k nemu naklonila. Venovala som mu menšiu pusu na líce.
"Vieš že 69% ľudí vidí všetko v dvojzmysloch?" Dodala som a len som sa vydala smerom k môjmu domu.
(presun)
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Tue 27 Nov - 21:53

Ať Yoshio chtěl nebo nechtěl, tak se mu stejně do tváře nahrnulo trochu krve, což způsobilo za červenání, když jej políbila na tvář. Uměla si taky dost dobře hrát...
A ta její následná reakce...
To byla ale mrška jedna vychytralá!
Ale když už to Yoshio započal, mínil to i dokončit...
Proto ji ihned doběhl a zezadu lehce objal a položil ji bradu na rameno...
"Ale kampak by si to chodila? Bez svého kluka?" Mrkl na ni Yoshio šibalsky a polibek na tvář ji vrátil.
Následně ji také pustil a zařadil se vedle ni... Spolu se vydali k jejímu domu...


-Přesun-
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 30 Dec - 21:14

Cestu k Ichiraku ramen jsem znala snad nazpaměť, i po tolika letech, pořád tady stál, neoblomně! Proto jsme sem došli taky tak rychle. Cestou jsem se neopomněla rozhlížet kolem sebe, noční Konoha byla doopravdu nádherná. Ale byla tu zima! Proto jsem si přitáhla tmavý plášť blíž k tělu a vydala se do tepla, do Ichiraku hlídajíc, jestli jde Murasaki za mnou.
Ten stánek přežije snad všechno!
Musela jsem se usmát a zaplula dovnitř. Posadila jsem se na jednu ze stoliček a objednala hned dva rámeny, extra porce. Z Konohy do Suny je to kus, budem potřebovat proto i extra síly! Na staříka jsem se široce usmála, nemohl si mě pamatovat, ale já jeho ano.
"Hmm, tak jak se ti v Konoze líbí? Je to hezká vesnice, viď?" Mezitím, co nám jídlo připravovali jsem se s otázkou otočila na Murasakiho.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Murasaki Sun 30 Dec - 21:23

Cestou jsem se díval jak Konoha vypadá v noci. Nebylo to špatné ,ale Suna se mi přeci jen líbí více. Stále jsem byl dost unavený ,ale měl jsem hlad takže jsem šel pomalu za Yoko a díval se na ty rodiny co tam byli.
Hm mohl jsem být s rodinou ,ale místo toho jsem trénoval. Jen kdybych to mohl vrátit a místo trénování bych chodil s otcem někam do krajiny a mnoho více
Doufal jsem,že to nikdo neslyšel protože jsem to nechtěl nikde moc rozkecávat.
Hm je tu o chladněji než u nás ,ale není to tu špatné. Jakmile jsem to dořekl tak jsem si sedl vedle Yoko.
Vy už jste tu někdy byla ,že? zeptám se a přitom se těšil na jídlo
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 30 Dec - 21:39

Donesli nám rámen, konečně! Jakmile jsem ho uviděla, rozzářila jsem se, jak dlouho jsem ho neměla! V Suně samozřejmě také, ale Suna byla nejlepší v Dangu, Konoha v Rámenu! Zatím jsem si prostě stále. Rozlomila jsem hůlky a popřálaa oboum dobrou chuť, potom jsem se rozhodla odpovědět mu na otázky.
"Všude je chladněji než v Suně.." Pousmála jsem se a při jeho otázce trochu zavzpomínala. Potom jsem se porozhlédla, jako kdybych hledala něco.. Ne, tady mi nebezpečí nehrozilo.
"Hai, byla. Žila jsem v Konoze 2 roky. Trénoval mě tady bývalý Hokage v ovládání bijuu. Zažila jsem tady spoustu různých věcí, bojovala za Konohu, prostě mám na tuhle vesnici dobré vzpomínky. Ale to už je dávno, Suna je mým domovem a vždycky bude. Už se tam těším." Podotkla jsem a pokývala hlavou.
"Víš, jsi můj student a moc toho o tobě nevím. Nechci se vyptávat, ale všimla jsem si, že u sebe stále nosíš meče a nerad je dáváš z ruky. Chceš se v budoucnu specializovat na Kenjutsu?" Tázavě jsem naklonila hlavu na stranu.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Murasaki Sun 30 Dec - 21:49

Ano meče u sebe mam z důvodů ,že je mam rád. Kenjutsu? To by nebylo špatné. A moc toho o mě nevíte? To je ztráta času nemyslíte? Vědět něco o studentovi.Stejně se za pár let rozdělíme a bude to. řeknu
Dobrou chut´ dodám a začnu jíst.
Hmm rámen dobré jídlo řeknu potichu. Kso nějak mě bolí hlava.Ale nesmím to říct přeci jen shinobi vydrží vše. řeknu si v mysli.
Bolela mě hlava z toho ,že jsem opravdu dlouho nespal.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoko Ayme Tue 1 Jan - 19:09

"Je sice pravdu, že s katanou to moc neumím, ale můžu tě naučit rychlosti, a tak dále. Na to bude čas ve vesnici.." Pokývala jsem hlavou.
"No ztráta času to není, vzhledem k tomu, že spolu určitě někdy půjdeme na misi. Rozdělíme a bude to..hm, jaká máš názor na přátele?"
Podle toho chování.. Je jak dělanej do ANBU. Uvidíme, nechci ze studentů stroje, ale bude to jeho volba..
"Slyšels někdy o ANBU?" Zeptala jsem se ho potom a zadívala se na něj, nevypadal moc dobře.
"Jsi v pořádku? Jestli chceš můžeme tu zůstat déle a ubytovat se na chvíli, i když je pravda, že jsem taky docela unavená. Je to na tobě.." Pousmála jsem se.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Murasaki Tue 1 Jan - 20:37

Poslouchal jsem Yoko
Rychlosti hm ta by se hodila. Protože boj z blízka a k tomu rychlost to pak budu o dost silnější.
Hm na přátelé? Nevěřím na přátelé. Vždy se z toho vyklube zrada. Tedy to mě učil můj otec.Stejně jako boj s mečem. Hned jakmile jsem domluvil s otcem jsem sklonil hlavu a trošičku zesmutněl.
A kvůli tomu tréningu jsem s ním nikdy netrávil čas tudíž a to stejně byl ten tréning k ničemu Pomyslel jsem si.
ANBU o těch jsem slyšel ,ale ti jsou na velké úrovni a jsou to úžasní lidé.
Jo je mi dobře. Hm když jste unavená tak by jsme se mohli ubytovat. Mě je to celkem jedno.
Jakmile jsem domluvil tak jsem si jednou rukou nenápadně chytil hlavu a dělal ,že si upravuju vlasy ,ale přitom jsem si ji chvilkama držel protože mě začala bolet celkem hodně. Chvilkama jsem zase zavíral na delší dobu oči.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 3 Jan - 13:59

"Hai, určitě budeš o dost silnější. Navíc jsi zatím mým jediným studentem, takže se na tebe speciálně zaměřím! Ani se neanaděješ a budou tu chunninské" Podotkla jsem a usmála se.
"Nebudu ti nic vymlouvat, ale bejt sám někdy není moc fajn.." Pokývala jsem hlavou, každý na to má svůj názor, vymlouvat mu to nebudu.
"Jsou na velké úrovni, ale mohla bych si o tom popovídat s Kazekage, zatím jsi jen genin, ale od chunnina bychom se mohli mrknout na zkoušky, jeslti teda potom o to ještě budeš stát." Dokončila jsem svůj monolog, někdy jsem si připadala, že mluvím víc než by bylo zdrávo.
"Neříkej, že ti je to jedno. Do Suny je to kus cesty a popravdě nevypadáš, že ti je nejlíp. Jestli ti něco je, byla bych ráda, kdyby jsi mi to řekl a nejlepší by bylo teď, protože potom vyrážíme" Dodala jsem zcela vážně a probodla ho pohledem, protože jsem neměla ráda tajnosti nebo hru na hrdiny, každý má své limity. Dojedla jsem rámen a zaplatila.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Murasaki Thu 3 Jan - 15:01

Chunninské zkoušky? Toho se trochu obávám. Třeba na to nebudu připravený.
Vy toho asi víte hodně o ANBU. A rád bych se jim stal. Ale je to elita. Nevím jestli vzládnu chunninské zkoušky je více lepších a silnějších lidí než jsem já. A co teprve na ANBU? To musí být ještě těžší.
Klidně můžeme vyrazit jsem jen trochu unavený a bolí mě z toho hlava ,ale to hned přestane. Domluvil jsem a vstal přitom jsem se protahoval.
Hmm můžete mi říct něco ještě o ANBU? Slyšel jsem o nich ,ale bohužel zase tolik ne. Jen to ,že je pracují přímo pro hokageho a jsou to jedni z nejsilnějších lidí z vesnice.To je vše co jsem slyšel. Dodám a pak jsem se díval na Yoko.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 3 Jan - 19:07

"Věř mi, budeš na to připravený, tím se ti zaručím. A chunninské zkoušky jsou jen jedním krokem vpřed, nikdy nic nevzdávej předem, to je motem Shinobi" Usmála jsem se na něj, při zmíňce o ANBU jsem byla ráda, ráda jsem o nich mluvila. Nikdy jsem se svého snu stát se Velitelkou ANBU nevzdala, ačkoliv byl teď už tak vzdálený..
"Víš, ANBU jsou složití. Nikdo neví, jací přesně jsou, jsou to jen fámy, co se rozšířili mezi lidi. Lidé, kteří se buď naprosto vzdali citů nebo je potlačili a schovávají je za masku. Jsou většinou v anonymitě, jakmile vkročíš do ANBU bývá zvykem vzít na sebe i novou identitu, nějakou přezdívku třeba. ANBU nosí masku a bývají skrytí před světem. Nemají pocity, tím pádem nemají ani strach, říká se jim stroje. Jsou krutí, mise plní špičkově, zklamání je u nich nepřijatelné. Mise je u nich vždy na tom prvním místě, neznají slitování, zaváhání a poslouchají jen svého Velitele a Kageho. Máš pravdu, jsou elita. Ale nejsou všichni stejní. Mí rodiče byli ANBU i Kazekage k nim jeden čas taky patřila a přesto pořád měli svou lidskost. Nikdo se úplně nedokáže zbavit citů ať si to říkají sebevíc, něco cítit musí.." Pohled jsem upřela na poloplnou skleničku a sledovala vodu, jak se v ní přelévá ze strany na stranu.
"Je to velké rozhodnutí, pro ANBU se musíš vzdát naprosto všeho. Zpřetrhat pouta, závazky, ale existují i výjimky, které dokáží být ANBU i normální Shinobi, když odloží masku, ale je jich jen hrstka. Kdysi jsem sama chtěla být ANBU, dokonce jejich Velitelkou a mým bláhovým snem bylo změnit smýšlení lidí o nich. Ale díky starostlivosti Pili - ehm, Kazekage a Rady mi to bylo odepřeno. Nooo, dost bylo řečí, bude na ně času dost při cestě.." Dokončila jsem svoje dlouhé proslovy a vstala od stolu.
"Všechno záleží jen na tobě.." Usmála jsem se, přehodila si přes záda černý plášť a vydala se pryč. Kývla jsem na Murasakiho a rozloučila se s obsluhou.
"Tak pojď, jdem k bráně, domov čeká.."
(Přesun.)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Murasaki Thu 3 Jan - 19:44

Šel jsem pouze za ní.(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 12 Jan - 18:21

Z monumentů doběhla Kori spolu s semnou až do Ichiraku rámen. Já jsem z Kori sesednul a došel dovnitř, kde jsem se posadil na stoličku.
"Staříku, dejte mi jednu misu rámen prosíím!" Řekl jsem na staříka a Kori se vedle mě posadila, jí dal misku s kostma, které mu zůstaly od masa do rámenu.
"Hiroshi, tebe jsem tu už dlouho neviděl, to ti zase Hokage -sama dala ráno, co?" Řekl stařík a já jsem jen prokoulil očima, no co asi mohl čekat, byla to pravda. Když mi donesl rámen, jen jsem řekl. "Itadakimááásu!" Zařval jsem přes krámek a dal jsem se do jídla, Kori taktéž. Když jsme to oba dva dojedli, zaplatil jsem a odešel pryč.

~Přesun~
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Tue 15 Jan - 19:46

Dorazila jsem k Ichiraku ve chvíli, kdy se žaludek dožadoval opravduu velké pozornosti. Proto jsem jen s úsměvem pozdravila staříka a vyhoupla se na stoličku. Objednala jsem si u něj jeden klasický rámen, něco, co mě vždycky dokázalo potěšit a zlepšit náladu. Ale teď jsem jí nějak nepotřebovala zlepšovat.
Mezitím, co jsem čekala na rámen, jsem v prstech žmoulala černý šátek, který jsem měla kolem krku. Vlastně jsem si říkala, proč jsem ho ještě nevyhodila, stejně jsem na celou tu aférku chtěla zapomenout, ale něco mi v tom bránilo. Snad jsem si naivně myslela, že se vrátí? Lidi jako on se nevracejí, nezáleželo mu na ničem jiném než na sobě, chtěl jen uspokojit svoje potřeby a já také, to bylo celé, výhodný obchod.
Krátce jsem se ušklíbla a šátek pustila ve chvíli, kdy přede mě postavil rámen. Rozpojila jsem hůlky a pustila se do toho.
"Itadakimasu!"
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Tasai Wed 16 Jan - 8:28

Utíkal sem celou konohou jako vítr. Omylem dvakrát narazil do steny protože sem nevybral zákrutu, narazil tak do 15 lidí, padnul na hubu tak sedm krát, a podařilo se mu si i narazit ruku a málem si třikrát zlomil nohu. I kolem ichiraku rámenu letel jak blázeň. Kdežto se dostal na šmyklavé bláto kterého velkou rychlostí plesklo l stánek stařecka. Ozývali se rúzne bolestné zvuky a neco jako pokus o omluvu. Go..goméné...gomené Au, to celkom bolelo.. Pomyslel si a ľahol si tak ako tam narazil. Privrel oči a oddychoval, chvíľku potreboval ustáliť svoj dych a ukludniť sa. Poprosím jeden rámen.. pak nahlas fˇekl aby ho stařecek křičel. Pořád vypadal jako prasátko a ležel tam tom blate dobití jako hruška.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 5 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru