Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

+19
Ryuuzaki Yamanaka
Arisu Otoginokuni
Kami Atsushi
Kaori Senju
Shinjiro
Katashi Aokawa
Tasai
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Yoshio Yamanaka
Satsuki Aizawa
Nara Kagayami
Neuro Uchiha
Raiken Namikaze
Daiki Ayme
Shijin Hyuuga
23 posters

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:42

First topic message reminder :

Ichiraku ramen - Stránka 7 Ichiraku_Rame

Ichiraku ramen má v Listové dlouholetou tradici.
Obsluhuje vás příjemná dívka a jídlo je vždy skvělé.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 27 Jan - 21:25

Prokouknul mě, překvapení ve tváři jsem tam nechala jen na chvíli. Než jsem znovu k němu zvedla pohled.
"Život tam venku už tě nebavil? Někdo jako ty se snad chtěl usadit? To se mi nezdá.." Podotkla jsem a ušklíbla se, provokace mi moc nešla, vzhledem k tomu, že když stál poblíž, cítila jsem vlastní zrychlený dech a bušící srdce snad až v krku. Co se to se mnou dělo? Jen mi neříkejte, že jsem se do něj zamilovala.
"No, tak já ti ho vrátím.." Podotkla jsem a začala pevný uzel rozvazovat.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 27 Jan - 21:33

Vstal jsem a došel za ní. Odhrnul jsem jí vlasy z krku, vzal oba rozvázané konce šátku a zase je zavázal. Naklonil jsem se k ní tak blízko, že bych přísahal, že se mé rty dotkli jejího ucha a s úšklebkem tiše zašeptal. "Vezmu si ho, až na tobě už nebude nic jiného." byla to provokace, ale v to bylo to jediné, v čem jsem uměl chodit.
Zůstal jsem stát za ní. "Nechceš se podívat na noční Konohu..?"
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 27 Jan - 21:39

Snad jsem ani nedýchala, když byl tak blízko.
Suki, pitomče, od kdy tohle s tebou dělá jeden kluk? Navíc proč až teď?!
Asi v tom bylo víc, než jsem si uvědomovala, nebo spíš něco, co jsem si uvědomit nechtěla. Normálně bych mu rázně odmítla, ale on se neptal, on oznamoval. Proto jsem odstrčila stejně vychladlý rámen, zaplatila, usmála se na staříka a kývla.
"Můžeme.." Pokývala jsem hlavou a pokrčila rameny, stále stejný nenucený ale odstupný tón. I když dávno musel poznat, že je jen hraný.
"Tak kam?" Zeptala jsem se ho, když jsem vyšla ven ze stánku.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 27 Jan - 21:46

Vyšel jsem za ní a jen s rukama v kapsách pokrčil rameny. "Můžeš hádat dvakrát... ale aby jsi to neměla tak těžké.." použil jsem jutsu, a když mi narostla velká křídla, jednoduše jsem ji vzal do náruče a spokojeně se ušklíbl. Ano, já se nikdy neptal, to co jsem chtěl jsem si bral. Věděl jsem o sobě, co jsem za hajzla, ale nikdy mi to nevadilo.. a jí očividně taky ne.
"Drž se.." oznámil jsem a rozletěl se pryč.
(Přesun)
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 31 Jan - 21:14

Klon
Konečne! Som už poriadne hladná! Zvolala som, keď sme vošli do Ichiraku a sadli si k pultu. Na znak toho, že som ozaj hladná, mi zaškrvŕkalo v bruchu. Dva krát Ramen poprosím! Usmiala som sa na dedka, ktorý prikývol a hneď sa do toho pustil. Natočila som sa k Arisu. Tak teda...Vravela si, že sa chceš niekde ubytovať, že? No, niečo ma napadlo, ale uvidíme...To dievča potrebovalo oporu a myslím, že samonažívanie v nejakom stiesnenom vyte by jej nijak nepomohlo.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Thu 31 Jan - 21:18

Arisu

Posadila jse mse vedle Hokage. Bylo by to hezké. No při nejhorším se ubytuji v parku. Pokusila jsem se o úsměv ale nepovedlo se mi to. Také mě napadlo, co tu dělám když nemám žádné peníze Hokage-sama? Trošku jsem naklonila hlavu do strany. Tvářila jsem se jako zbité štěně.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 31 Jan - 21:31

Klon
Pokrútila som hlavou. Nie, nedovolím, aby niekto žil len tak na ulici. Najmä, ak si to ty...Potrebuješ spoločnosť a niekoho, kto ťa bude mať rád. Znova som sa na ňu usmiala. V mojom dome je dosť miesta, myslím, že by sa ti tam páčilo. Naznačovala som tým, že sa presťahuje ku mne...A mimochodom, toto je na môj účet. Jedz, koľko chceš... Pred nami pristáli dve misky Rámenu. Znova mi zaškvŕkalo v bruchu, takže som sa okamžite pustila do jedla.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Thu 31 Jan - 21:37

Arisu

Něco se zalesklo v mích očích. Začali mě trochu pobolívat. A pak se to stalo. Po tváři mi stekl proud. Proud slz které jsem nedokázala zadržet. Původně jsem se bála jestli to není krev a já nepřecházím do Hysterie. Ale naštěstí to bylo jen takto. Proč todle děláte? Začala jsem opravdu plakat. Vrah si to přeci nezaslouží. Dodala jsem zalikajíc se.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 31 Jan - 21:46

Klon
Povzbudivo som sa na ňu usmiala. Prečo to robím? Pretože ani ten najhorší človek na svete si nezaslúži zostať sám... Chcela som ju trochu utešiť, tak som ju objala a rukou ju hladkala po vlasoch. Taktiež si členkou našej veľkej Konožskej rodiny...Nech si už akákoľvek, v tvojom srdci horí Ohnivá voľa, tak ako v každom z nás. Dodala som ešte. Tak presne ma to učila mamka aj Majster...A bola som im za to vďačná.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Thu 31 Jan - 22:01

Arisu

V mém srdci žije mé skutečné já. Také jsem jí objala. Byla tak teplá. Cítila jsem se jako malá když jsem objímala maminku. Hokage-Sama, krásně voníte. Řekla jsem tiše a slzami jsem jí máčela poprsí.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 31 Jan - 22:12

Klon
Och, ďakujem. Pekne som sa poďakovala, chvíľu som ju ešte držala v objatí, potom som ju pustila. Tak poďme dojesť ramen, aby nám nevychladol. Studneý mi nechutí. Milo som sa na Arisu usmiala a znova sa pustila do Rámenu. Ani niet kedy a už bola miska prázdna. Bola som plná, viac by som už aj tak do seba napchať nemohla. Rámen bol výborný, ako vždy. Ujo, ste najlepší kuchár na svete! Ten pajko sa pousmial a poďakoval za tento kompliment.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Thu 31 Jan - 22:43

Arisu

Dobrá. Utřela jsem si slzu a dala jsem se do jídla.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 1 Feb - 13:28

Klon
Pozorovala som ju, ako je, pričom som sa trochu rozprávala s oným kuchárom. Z vrecka som si vytiahla gumičku a zopla si vlasy do copa, pretože mi už začali liezť pekne na nervy. S ofinou som ale nič nerobila, páč zakrývala moje malé tajomstvo na čele v podobe zeleného kosoštvorca. Nikto o tom nesmel vedieť...
Chutí ti? Opýtala som sa Arisu s úsmevom na perách.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Fri 1 Feb - 13:47

Arisu

Kývla jsem na ni. Jedla jsem pomalu a spořádaně jako jsem byla učená když jsem byla malá. Po chvilce jsem dojedla a podala jsem misku obsluze. Děkuji. Tvářila jsem se jako zbité štěně a můj hlas se stále chvěl. Hokage-sama, přidělíte mi prosím tým? A nebo se bojíte že bych jim něco provedla?
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 1 Feb - 14:09

Klon
Keď dojedla, hodila som na pult peniaze, že by som potom náhodou nezabudla. Nie, nie, toho sa nebojím... Povzbudivo som sa pousmiala. Porozmýšľam, do ktorého tímu ťa priradím...Zatiaľ neviem. Pokrčila som ramenami. Musela som sa ešte dostať k papierom, ale...To nech si už vyrieši originál. Ponaťahovala som sa a vyskočila na nohy. Tak teda, kam pôjdeme? Môžeme zájsť aj ku mne domov, rada by som ti ukázala tvoju izbu. Vyšla som von z Ichiraku a čakala na Arisinu odpoveď.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Fri 1 Feb - 14:12

Arisu

Nevěděla jsem jak zareagivat. Nikdo se ke mě takhle nechoval. Bylo to pro mě něco úplě cizího. Nevím co vám mám říct. Řekla jsem zaskočeně ale stále upřímě.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 1 Feb - 14:20

Klon
Jemne som sa usmiala. Človek ako on, nesmel byť sám. Potrebovala spoločnosť a niekoho, kto by ju mal rád a podporil ju. Celkom som ju chápala, keďže rodičov som tiež už nemala. Síce oco ešte žije, ale už som ho za svojho rodiča nebrala...Hneď ako moho, tak sa odsťahoval a nás nechal len tak. Tak teda poďme! Ruky som si strčila do vreciek a spoločne sme sa vybrali do mojej malej vilky. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Fri 1 Feb - 14:35

Arisu

Tichým tónem jsem se rozloučila s obsluhou a následně jsem kývla na Hokage. Ihned jsem se vydala za ní. (přesun)
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Tasai Thu 14 Feb - 18:44

Dotoulal sem se až k rámen shopu a šel si dát jednu porcii ať se trochu nastartuji před tréningem. Když už na mne múj takzvanej sensei prdí...mám vúbec senseie? To sem ani nevedel a vycházelo mi že zrejme ne. Takže sem to nehodlal dál řešiť a jen si dát do bříška teplou pochotkou a pak se nekde uštvat. Tak sem si sednul a jen co ke mne došla miska z jídlem. pustil sem se do ní.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 14 Feb - 20:03

Dorazila jsem do Ichiraku, trvalo mi to déle, což bylo zvláštní, vzhledem k tomu, že Ichiraku ramen bylo jedno z mých nejoblíbenějších míst. Musela jsem se na chvíli ztratit v myšlenkách, ale jakmile jsem dorazila sem, nešlo se neusmívat! Prostě nešlo, už jen ve chvíli, kdy mě do nosu uhodila tak dobře známá vůně ramenu!
Vešla jsem do stánku a mile se usmála na obsluhu.
"Dobrý den.." Podotkla jsem a posadila se na jedno volné místo, nic mi nedokázalo spravit náladu tak, jako pověstný Konožský rámen!
"Dám si jednu extra porci rámenu aa... Ještě dva přibalit sebou.." Pousmála jsem se na staříka, pohodlně se uvelebila na stoličce uvelebila a mezitím, co jsem čekala, jsem se rozhodla pozdravit i ostatní.
"Zdravím.." Mile jsem se usmála na chlapce.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 14 Feb - 20:24

Dorazil som z nemocnice do Ichiraku, prešiel som cez plachty a rovno som sa posadil na voľné miesto. Stačilo mi iba dvihnúť ruku s vystrčenými dvoma prstami, a objednávka bola viac než jasná. Čo iné by sa dalo v Ichiraku kúpiť než rámen, že? Po objednaní som sa obzrel, veľmi som ale nevenoval pozornosť prítomným, totiž v nemocnici som aj dosť vyhladol, a teraz som sa rámena nevedel ani poriadne dočkať. Pritom som ešte myslel na niekoľko vecí, už menej dôležitých, čo bola trochu úľava.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Ryuuzaki Yamanaka Thu 14 Feb - 20:51

Pomalým, kolébavým krokem jsem procházel jednou, z nejfrekventovanějších ulic Konohy za svitu jasného měsíce. V puse jsem žmoulal stále stejné lízátko se žvýkačkou skoro celý den. Ruce jsem měl jako obvykle v kapsách, chůzi mírně nahrbenou. Pohodil jsem svou černou 'hřívou' a upřel svůj zrak na jasný měsíc. Ani jeden mráček nebyl v tuto chvíli na obloze. Pro vetšinu lidí by to byla asi byla krásná noc... Bezúčelně jsem sebou škubl a zastavil se před malou, dřevěnou budovou na které byla velká vývěska se slovy 'Ichiraku rámen'. Zabloumaně jsem vstoupil dovnitř bez jakéhokoliv pozdravu a usadil se na první volné místo, které se přede mnou naskytlo. Opatrně jsem položil své bosé nohy na sedačku a dlaně si položil na obě kolena. Chvíli jsem tak zaraženě seděl a pak jedním, dlouhým prstem poukázal na jeden vepřový rámen. Usměvem jsem 'podpořil' obsluhující dívku, aby trochu přidala na tempu a po očku jsem nenápadně zkoumal přítomné.
Ryuuzaki Yamanaka
Ryuuzaki Yamanaka

Počet príspevkov : 14
Join date : 03. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Tasai Thu 14 Feb - 20:55

Dobrý den... utrousil sem na nejakou blodnínku vedle sebe. A po tom co sem si nabral rámen do úst a polkl ucítil sem to. Neco mi říkalo že není vše v pořádku. Teda spíše se ozval Kurama, ale nemluvil se mnou a nebyl proti mne ale zdal se být nepokojný. Nevedel sem proč. Co se deje? zeptal sem se ho v duchu, samozrejme kromne vrčení sem se žádne odpovedi nedočkal.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 15 Feb - 9:27

Há, konečně přede mnou přistál rámen a mě nezbývalo nic jiného než se muset usmát a rozlomit hůlky, no ve chvíli, kdy jsem tak udělala se stalo něco podivného. Takovou vlnu nenávisti a zloby co mnou projela jsem necítila už dlouho. Obezřetně jsem se porozhlédla kolem sebe, ale Shukaku nebyl zrovna někdo, kdo by mě upozorňoval na nebezpečí. Rozhodla jsem se jeho výkyvy nálad ignorovat, ale on si nedal pokoj.
"Tady.. Kurama.." Ostré zavrčení se mi ozvalo v hlavě, bodalo jako ostrý nůž, Shukaku byl rozčílený. Porozhlédla jsem se krátce kolem sebe.
Devítiocasý? Že bych narazila na Jinchuurikiho?
Vzhledem k tomu, že tu bylo spoustu lidí, rozpoznat, kdo je to, mi dá celkem práci. Ale nejdřív jsem uklidnila Shukaka, protože mi zkazí celou chuť k jídlu! Nakonec jsem to přestala řešit a pustila se s chutí do rámenu, no to jsem si všimla toho muže už z nemocnice, jak jsem ho srazila na chodbě. A jelikož jsem nebyla člověk, co by mlčel, musela jsem zapřít rozhovor.
"Odreagování?" Podotkla jsem směrem k němu a pousmála se. No to už mě upoutala další osobu, černovlásek co vešel dovnitř, upoutal mě hlavně styl toho, jak si sednul. No, koukala jsem dost překvapeně, ale když je mu to pohodlné. Pohled jsem upřímila zpátky na misku a vzala si první sousto.
Jop, na rámen z Konohy nic nemá!

Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Tasai Fri 15 Feb - 10:22

Tak si vrč...zas nekde videl kočku na strome? Nejsi pes prosím tebe... rekl sem z úsmevem v duchu a dojedl sem si spokojene rámen. Tu je narvano zase...jeste ze sem prisel driv rekl sem si kdy sem si vsimnul kolik je tu lidi. Otocil sem se na stolicke a chtel odejit ale pri moji nesikovnosti sem se letmo dotkol blondinky vedle mne. Ten pocit nesel ignorovat, na malej okamžik sem slyšel řev kyuubiho a ješte jineho velkého stvoření. Pak se Kurama ozval po hlubokém tichu. Mýval je tady...ta blondska.... Zústal sem jako zamrznutej pri poloze na odchod. Pak sem se nejak pootočil smerem k té holce a nejak nesmele spustil. Etoooo...gomene že sem do vás drcl a...múžu se vás na neco zeptat? nesmele se na konec zašklebil.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 7 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru