Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

+19
Ryuuzaki Yamanaka
Arisu Otoginokuni
Kami Atsushi
Kaori Senju
Shinjiro
Katashi Aokawa
Tasai
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Yoshio Yamanaka
Satsuki Aizawa
Nara Kagayami
Neuro Uchiha
Raiken Namikaze
Daiki Ayme
Shijin Hyuuga
23 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 9 Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:42

First topic message reminder :

Ichiraku ramen - Stránka 9 Ichiraku_Rame

Ichiraku ramen má v Listové dlouholetou tradici.
Obsluhuje vás příjemná dívka a jídlo je vždy skvělé.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ichiraku ramen - Stránka 9 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 16 Mar - 21:00

Teda, ta obrovská miska v něm zmizela až podezřele moc rychle podle mě, ale to nevadilo, když měl chuť k jídlu, proč mu bránit? A navíc, když jedl tohle! To se ani nedivím, že se na ten rámen tolik těšil! A také jsem viděla, že mu do žil vlilv novou energii, to je zaručený super tajný recept na štěstí, rámen!
"Tsee, to si myslíš! Jsi má ochranka, ale já jsem tvrdohlavá a mám svůj vlastní pohled na věc" Mrkla jsem na něj a při zmíňce o tom, jestli bych nechtěla něco udělat jsem pohled stočila ke dvoum zabaleným miskám rámenu a přikývla.
"Hai, chtěla jsem zajít za Raikenem Namikaze. Dobře ho znáš, že? Když jsi na cvičišti spal, něco se semlelo, kvůli našemu boji nějaká dívenka prolomila pečeť, ta zvláštní aura, doteď si jí vybavuju. Byla obrovsky rychlá, chtěla jsem jí pomoct, ale zaútočila na mě, po našem boji jsem byla slabá a rychlost je moje slabina.. No nebýt Raikena, už tu s tebou nesedím. Tak jsem se mu chtěla trochu odvděčit." Podotkla jsem a pousmála se.
"Aaa proč mi to chceš říct až při odchodu?" Vyzvídala jsem.

Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 9 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 16 Mar - 21:13

Však prv ako stihla Yo povedať čo i len prvú vetu, položil som vyčerpane hlavu na pult. Bol som naozaj unavený, a rámen mi nemohol pomôcť, musela ma chápať, nemal som Bijju v sebe, aj keď čakry som mal viac ako ona, používal som silnejšie techniky. Preto som sa ešte posledný krát nadvihol, oprel sa o jej rameno a tvrdo jej na ramene zaspal, odkiaľ ma už nedokázal nikto prebrať. Tým že som zaspal tu, som jej dal na starosť moje telo, pretože zo spánku, sa preberiem istotne až za veľmi veľa hodín.
Ichiraku ramen - Stránka 9 1351
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 9 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 16 Mar - 21:50

"Heeh?" Vypadlo ze mě, když jsem viděla, jak se mi Nao opřel o rameno a během pár minut, přímo v Ichiraku usnul, asi byl vážně ještě vyčerpaný, ani protestovat na to, že platil jsem nemohla. Nakonec jsem si povzdechla, pískem jsem obalila jeho tělo a nadzvedla ho do zvudhcu, lidé v Ichiraku, co tu byli s námi doopravdy zírali, no, v Suně to bylo docela obvyklé, ale tak tohle byla Konoha, nemohla jsem se ničemu divit. Nakonec jsem vstala, vzala so ruky rámen a se spícím Naem obaleným v písku, který se vznášel vedle mě se vydala na cvičiště, doufala jsem, že tam ještě bude.
(Přesun.)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 9 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Andi Dors Mon 13 May - 11:20

Andi

Posadil jsem se na židli a obědnal si vepřový Ramen. Milá dívka myslím že se jmenovala Ayame mě obsloužila. Pustil sem se tedy do Ramenu a čekal co vymyslí to Pako.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 9 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Saikoro Mon 13 May - 12:21

Dokráčal som už bez kombinézy do Ichiraku, sadol si vedľa Andiho a objednal si.
Nikdo by nepoznal, čo som doteraz robil, keby som nemal na rukách trochu žltej a bledomodrej farby čo presiakla cez rukavice. Keď mi podali rámen zahľadel som sa na monumenty. Tie sú, ale krásne. Však sensei? Dostal som zo seba s cieľom, aby sa tam pozrel.

https://nsgoon.forumczech.com/t3309p120-hokage-monumenty -> post 13.5.2013 o 00:55
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 9 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Andi Dors Mon 13 May - 15:04

Andi

Chtělo se mi opravdu hodně smát ale zaprvé jsem jedl a za druhé měl zatím vyhráno jen z půlky. Naštěstí pro mě udělal to tak aby mi nahrál do noty.
Dojedl jsem a zaplatil. Kupodivu jsem zaplatil i za něj a počkal až dojí. Mám tu pro tebe dokončení. Pojď zamnou. Poděkoval jsem za výborné jídlo a odebral se i s Kenym dál do vesnice. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 9 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Saikoro Mon 13 May - 15:18

Dojedol som a to, že za mňa zaplatil som vzal ako kompliment. Bolo mi jasné, že to dokončenie skončí buď vezením alebo umývaním. Tú srandu som si však odpustiť nemohol. Bez slova som nasledoval Andiho.

(presun)
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 9 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru