Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

+19
Ryuuzaki Yamanaka
Arisu Otoginokuni
Kami Atsushi
Kaori Senju
Shinjiro
Katashi Aokawa
Tasai
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Yoshio Yamanaka
Satsuki Aizawa
Nara Kagayami
Neuro Uchiha
Raiken Namikaze
Daiki Ayme
Shijin Hyuuga
23 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:42

First topic message reminder :

Ichiraku ramen - Stránka 2 Ichiraku_Rame

Ichiraku ramen má v Listové dlouholetou tradici.
Obsluhuje vás příjemná dívka a jídlo je vždy skvělé.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 22 Sep - 12:35

Po zoskočení z Yondaimeho kamennej hlavy na budovu, som zoskočil do ulice.Do ulice, kde sa niečo odohrávalo. Vykročil som po ulici, mieriac do Ichiraki. Najprv sa najem, a potom pôjdem k Hokagemu. Snáď bude mať už nejakú prácu, možno tým. Premýšľal som, no to len dovtedy, kým som pred Ichiraki podnikom uvidel dve osoby. Díval som sa, čo sa tu deje, a pritom moja chôdza spomalila. Bola však dosť rýchla nato, aby som prešiel okolo nich a vstúpil do Ichiraki. Ani bordel, ktorý tu bol som nemohol prehliadnuť, a to všetko mi ponechalo na tvári mierne prekvapený výraz. A hneď nato už Nao sedel tiež v stánku, pozeral som na neho výrazom "Je ti niečo", ktorý stále mal aj kus toho prekvapenia.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 22 Sep - 12:36

Pocítil som náraz do brady, až sa mi pred očami objavili hviezdičky. Okamžite som na moment odpadol, a prebral som sa až na lavičke, kde som ležal, a Mogen bol preč. Dedko Ichiraku bol však potichu a nič nevravel, len predo mňa predložil misku rámenu, dosť dobre vedel čo pre mňa znamená to čo sa stalo. Povzbudzujúco ma potľapkal po pleci a zašiel dnu, zatiaľ čo ja som pomaly jedol rámen..
"Znova som prehral.. Znova.." Zožieralo ma zvnútra.. Až tak, že som si ani Raikena nevšimol. Vlastne som si nechcel všímať nikoho. Bolo mi hrozne.. Znova som sklamal to o čo som bojoval, znova som sklamal bratov a môj sen.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 22 Sep - 12:47

Venoval som krátky pohľad dedkovi Ichiraku, ktorý zašiel dozadu. Následne som sa posadil k pultu, ruky som si na ňom založil a tak som sa vlastne oprel. Pohľad som nakoniec stočil opäť na Naa. Mal som chuť povedať mu niečo povzbudivé, no nič mi nenapadalo. Taktiež som ani nevedel čo sa tu udialo, no podľa bordelu to bola bitka, čo nebolo veľmi ťažké zistiť. Z Naa som prešiel pohľadom zas na pult, na svoje ruky, zas na Naa a takto som začal behať zrakom po všetkom možnom.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 22 Sep - 13:00

Po chvíli som už mal misku zjedenú a dedo Ichirak sa znova objavil v obchode aby obslúžil Raikena, pričom mne posunul ďalšiu misku. Bez pýtania či chcem, vedel to dobre, a ja som znova sa pustil do jedla. Pohľad sa mi na chvíľu zastavil na Raikenovi, a zarazil som sa, pripomenul mi Yondaimeho, než som sa prebral a došlo mi kto to je.
"To je ten Jounin čo ovládol Yondaimeho techniku" To že som ho poznal nebolo nič neznáme, bol totiž slávny v celej Konohe, známy ako znovuzrodený Žltý blesk. No svoje myšlienky som nahlas nepovedal.. Štvalo ma to, musel som nejak zosilnieť, ale nič ma nenapadalo. Vedel som že musím ísť k Hokágemu, chcel som Narutove zvitky, ale nevládal som ani jesť, nie ešte vstať a nie to trepať sa cez Konohu.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 22 Sep - 13:15

Pohľad sa mi upriamil na Ichirakovi, keď sa vrátil. Poprosím jeden rámen,extra dávku! Vyžiadam so širokým úsmevom, pri ktorom som jemne privrel oči. Pár sekúnd po úsmeve som opäť pohľad presunul k Naovi, ktorý na mňa vtedy tiež pozeral. Nechcel som už byť ticho, akosi mi to aj vadilo. Takže, natiahol som k Naovi ruku, ponechajúc si predošlý úsmev. Ahoj, volám sa Raiken Namikaze. Predstavím sa mu, hoci mi je jasné, že ma v Konohe ľudia trochu poznajú.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 22 Sep - 13:36

Chvíľu som neprítomne pozoroval jeho približujúcu sa ruku, a keby sa neozval, asi by som ani nereagoval. Duchom neprítomný, som pozrel na Raikena, a usmial sa. Vedel som že ak budem chcieť štvať aj jeho, budem to musieť poriadne premyslieť, aby ma nezabil. Jeho schopnosti boli totiž príliš silné. Pomaly som mu podal ruku..
"Zdravím.. R~sama! Alebo Yondaime~sama?" Napoly úctivo a napoly kamarátsky, keďže som už aj použil skratku, som mu potriasol rukou a predsatvil sa.
"Ja som.. Óóó Veľký Sennín z žabej hory... Nao Uzumaki!" To som už stál a energicky mával rukami ako o dušu. Jedno som mal, veľku regeneráciu, vďaka mocnej čakre, ktorá bola skoro tak silná ako Raikenova. Viem, mal som jej hafo.. Mňa poznali tiež.. ako toho hajzlíka, ktorý maľuje monumetny a robí prúsery.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 22 Sep - 13:46

Sledoval som ho, stále s mojím širokým úsmevom. Yondaime~sama? To zas nemusíš, stačí Raiken. Zaragoval som nato, a sledoval jeho predstavovanie. Keď vyslovil meno, doplo mi už bližšie kto to je. Tak ty si ten výletník, čo robí škody? Podvihol som obočie. Máš k tomu vlastne aj dôvod? Spýtam sa zvedavo, a práve mi pred nosom začne voňať rámen, do ktorého sa okamžite pustím, prehadzujúc sem tam pohľad k Naovi. Je dosť aktívny nato, že pred chvíľou ledva dvihol hlavu. Ohromná chakra. Pomyslel som si v duchu.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 22 Sep - 13:59

Oči sa mi rozšírili keď som počul jeho meno z jeho úst. Bol ako on, pre istotu som vyšiel aj z Ichiraku a zahľadel sa na monumetny, ktoré som chcel ešte dnes prefarbiť.
"Ste ako Yondaime, takže ste Yondaime! Ste tým kým ste a nie ste tým kým nie ste, pretože ním ste!" Ak toto niekto pochopil, tak klobúk dole. V tom ma však hneď spoznal, a ja som so širokým úsmevom prešiel pod nosom a takto sa ťahavým spôsobom poškrabal.
"A prečo nie?" Spýtal som sa, pravý dôvod nevedel nikto, bolo to moje tajomstvo. Jediné čo ľudia vedeli bol môj "detský" sen. To som už sedel na stoličke v tureckom sede, a točil sa, ako dieťa, pričom som hľadel na jeho misku rámenu.
"Čo tu robíte? Jouninov tu nevidím jesť.." Na chvíľu som sa zamyslel. "Jedia vôbec Jouninovia?" Spýtal som sa. No zdalo sa že otázku myslím vážne.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 22 Sep - 14:10

Tej vete, ktorú vravel počas toho ako sa díval na monumenty som vážne nepochopil. No nechal som to tak, a počkal som si na ďalšie jeho reagovanie. Sú to hrdinovia, ktorý chránili, zakladali Konohu. A ty ich takto pomaľuješ? Jednou rukou som si podoprel hlavu o pult, a druhou som ďalej jedol rámen. Možno sa raz bude nachádzať aj tvoja tvár, pri tých čo sú tam teraz. A ako by si sa cítil, keby niekto robí to čo ty? Položil som mu otázku, pri ktorej som sa aj tak stále usmieval, hoci som to vravel vážne. To je predsa jasné že jedia. No a, každému asi nechutí rámen. Ale ja si na ňom pochutnám rád. Odpoviem mu na posledné otázky, a dojem rámen, následne misku posuniem, paličky položím do nej a na stoličke sa otočím celým telom k Naovi.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 22 Sep - 14:20

Neodpovedal na moju super, čupr~dupr, fylozofickú reč, takže ju asi nepochopil, čím sa ukázal že je nepodstatne podstatný. Len čo povedal, že Hokágovia sú hrdinovia, stolička sa zastavila a ja som sklopil pohľad naspäť k zemi, ktorú som chvíľu pozoroval. Aj Dedko Ichiraku sa zastavil, očakával čo príde, ale asi to aj tušil.
"Pretože... Pretože ani jeden Hokáge nie je schopný toho čo ja! Až raz vyrastiem! Budem Hokáge! Predbehnem ostatných a ukážem im kým som! Že som lepší ako môj brat! " Zakričal som, načo som vyletel na nohy, a hodil na pult celú svoju žabku. Dedko Ichiraku vedel že nemá vydávať, pretože sa vrátim, tak ju schoval, zatiaľ čo ja som sa pozrel na Raikena.
"Len pozerajte!" Uškrnul som sa, načo som vybehol z obchodu rýchlosťou Shumachera a tak pomotane po uličkách aby bolo ťažké sledovať ma, až k Monumentom, kde som už mal pripravené výbušniny!


~presun~
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 22 Sep - 14:26

Sledoval som ako energeticky zmizol, no bolo by jasné kam mieri. Nevedel som čo má za lubom, takže som to musel rýchlo zistiť. Toto neveští nič dobré. Vstanem a už-už opúšťam podnik, keď však zastavím a otočím sa k Ichirakovi. Prídem ešte zaplatiť, o to sa nemusíte báť. Usmial som sa, a behom som sa začal vracať k monumentom. Teraz mu nesmiem dovoliť poškvrniť čo i len vlások jednej z hláv. S touto myšlienkou som zmizol v diaľke.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 23 Sep - 10:25

"Dedooooo Ichirááááááák!" S takýmto výkrikom som doslova vtrhol do stánku, alebo dalo by sa povedať že som tam vletel a pristál na stoličke. Nato ako ma videl zničeného odchádzať, a teraz takto prichádzať by prekvapilo každého, ale nie jeho, nato ma príliš poznal. No všimol si že som neprišiel sám.
"Jeden extra veľký čupr~dupr big~mack a iné názvy veľký ráámen!" Vyhlásil som, načo mi podal moju peňaženku ktorú som tu zabudol a ukázal na Shijin. "Ona platí!"
Dedo Ichiraku sa zarazil..
"Dievča necháš platiť? Nehanbíš sa? Takto som ťa neučil.. Takto ju nezbalíš.." Dal mi radu, ale ja ho prerušil..
"Ona je moja senseiká dedo.. A pozvala ona.. " Pekne som ho opravil a otočil sa na Shijin, pretože až teraz mi došlo ako vyzerá a čo vlastne bude robiť.. Zbledol som, vyvalil oči..
"NANÍ?! Senseika?!" Vyskočil som na rovné nohy, nebol ao nič mladšia ako ja..
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 23 Sep - 10:51

"Konichiwa," pozdravila jsem, když jsem trochu pomaleji dorazila za ním.
"A ano, já platím, já zvala. Jako Jounin vydělávám víc a jedno pozvání mě nezruinuje."
Překvapeně jsem sledovala, jak vyskočil. Vypadal mladší, nechápala jsem, co se děje.
"Něco je špatně?" zkusila jsem to s hlavou nakloněnou mírně na stranu v gestu naznačujícím zamyšlení.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 23 Sep - 11:10

Vtedy som nebol schopný sa nijak usmievať ani uškŕňať, ale to za mňa robil Dedo Ichiraku. Ale áno, pretože keď počul že ju ja nezruinujem, tak sa musel až zasmiať. No hodil pred nás dve misky, a ďalšie pripravoval, vediac že pri jednej neostanem. No ja som nemienil sadnúť.. Vykoľajene som stál na nohách, ukazoval na ňu prstom, bledý ako stena a trasúcim hlasom som prehovoril..
"Ale.. Ale.. Ste .. Určite nie ste staršia.. A.. a.. " Vtedy sa mi začali farbiť líca na červeno. "A tiež ste menšia a.. Ale to nie je fér! Keď máte toľko čo ja, veľa ma nenaučíte! Ja sa musím vypracovať hore! Mám svoje sen!" Dal som jej dôvod...
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 23 Sep - 11:18

Vrátil som sa k podniku, zatiaľ čo som počas cesty vyťahoval peňaženku. Keď som dorazil už dnu, v rukách som mal pripravené peniaze na zaplatenie. Pohľad mi však padol na dvoch hostí, ktorý boli aj na monumentoch. Na tvári sa mi zjavil úsmev, a peniaze na zaplatenie som položil na pult. Ešte si pomyslia že ich sledujem. Napadne mi, a tak sa teda hneď prichystám k odchodu, len čo si strčím peňaženku do vrecka, aby to vážne nevyzeralo že ich prenasledujem.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Guest Mon 24 Sep - 21:24

Dovalila jsem se jako velká voda až sem, mrskla taškou na zem a druhou opatrně položila protože tam bylo saké. Břicho opět zakručelo. "Ticho tam!" Ušklíbla jsem se a nedočkavě si objednala. Po chvíli jsem před sebou měla rámen a pustila se do něj.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Neuro Uchiha Wed 26 Sep - 16:07

Došli jsme na rámen a viděl jsem opět mladou dívku jako za dávných let a jak o tom přemýšlím tak vlastně zas tak mladá nebyla. Posadil jsem se na židli " Jeden vepřovej rámen s extra porcí nudlí navíc prosím. " Řekl jsem přátelským hlasem a čekal až mi udělají jídlo.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 26 Sep - 16:43

Na čele mi vyskočila drobná žilka.
"Můžeš požádat o přeřazení do jiného týmu," prskla jsem.
Jeho slova se mě hluboce dotkla. Sice jsem byla stejně stará, ale byla jsem značně napřed vzhledem k tomu, že jsem měla být jeho sensei.
"Nehledě na to, že tohle rozřazení je dočasné," dodala jsem znovu již klidná a taktéž jsem si objednala.
"Mimochodem, Nao, když to nesníš hned, tak ti to vystydne.!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 26 Sep - 17:06

Ona mala možno veľkú nahnevanú žilku na čele, ale to nebolo nič čo som mal na čele ja.
"Ale nejde o to že vás nechcem... Ale ide.. Ide.. " Tvár sa mi červenala, ale len lícia, jednoducho som bol na túto tému trochu náchylný. Ale odpoveď o čo ide, som zo seba nevedel dostať.
"Ide o princíp!" Nakoniec som zo seba dostal, po dlhšej chvíli ticha a nabrúsene som sa hodil na stoličku, hľadiac do rámenu ktorý som nejedol. Bolo to určite vážne, ak som odmietol rámen, rukou som ho odsunul od tela a pozrel si na ruky..
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 26 Sep - 17:14

"Můžeš mi věřit, že bych nebyla Jounin, kdybych neovládala své techniky mistrně. Konoha je v tomto přísná," snažila jsem se o vážný tón.
On mě podceňuje!
"Jak jsem řekla, pokud chceš do jiného týmu..."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 26 Sep - 17:18

"Nie, nie.. Takto som to nemyslel.." Odvetil som, len čo dohovorila, a Dedo Ichirak mi nazanačil že to vyzerá, že ju podceňujem. Ale mne nešlo o to že som ju považoval za slabú, ale šlo o to kto je. No nevadila mi, vlastne sa mi s ňou príjemne zhováralo, aj keď ma len sekýrovala. Ale na to som si po tom všetkom čo som narobil v Konohe, zvykol.
"Chcem ostať, mne to nevadí.. Len.. Ale to je jedno.. Koľko vám inak je?" Pousmial som sa a pritiahol späť rámen, do ktorého som sa pustil. Znova mi na tvári hral úsmev, vedel som skrývať zlú náladu.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 26 Sep - 17:23

"Je mi patnáct," pokrčila jsem rameny a čekala podobnou reakci jako předtím. Obrátila jsem tedy na chvíli pohled raději k ramenu, který jsem už měla skoro dojedený.
Chápu ho, teoreticky. Pokud do jejich týmu přidělí Chuunina, stejně je nebudu mít. To by byl úkol pro služebně zkušenějšího Jounina.
Dojedla jsem a s poděkováním podala misku obsluze, abych mohla vytáhnout peněženku.
...a proto já budu mít "jen" tým Geninů. Odpovídá to délce mé služby.
"Tady," zaplatila jsem za nás oba s menším úsměvem, kterým jsem chtěla dát najevo, že mi to samozřejmě velmi chutnalo.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 26 Sep - 17:27

Trochu ma to otriaslo, ale čakal som to. Znova som prestal jesť a zahľadel sa do zeme.
"Je jej 15, a už je Jouninom. Ja mám 15 a stále som hlúpym genínom, ktorý nič nedokáže.. Stále len nechávam ľudí okolo mňa sklamať sa vo mne.." Moje myšlienky ostali mojimi myšlienkami s tým, že nikdy sa o nich nikto nedozvie. Moje bremeno ostane navždy mojím.
"Aha.." Hlesol som, ale pohľad som od misky neodtrhol.. Postavil som sa, otočil sa a bez slova odchádzal.
"Tak.. niekedy.. Možno už budeme kompletný tým.." Usmial som sa, načo som sa vydal pomalým a zničeným krokom preč do neznáma.

~presun~
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 26 Sep - 17:33

Aj...
Povzdechla jsem.
"Ale já jsem Hyuuga... Kdybych nebyla Jouninem, byla bych zklamáním. Proto Hyuugy trénují už od čtyř let."
Pomalu jsem vstala stejně jako předtím on a stejně jako on jsem odešla.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Nara Kagayami Wed 26 Sep - 19:47

,,Mno, když už jsem se sem dostala, tak proč ne?" zamumlala jsem si, když jsem přemýšlela, že bych si mohla dát něco z Ichiraku nabídky. Vešla jsem do vnitř, ani jsem nemusela odhrnovat látku s nápisem, protože by to bylo kvůli mé výšce zbytečné.
,,Tak vyjímečně si dám..." přemýšlela jsem chvíli ,, nejspíš si dám velkou porci rámenu s extra vepřovým a dvojitými nudlemi." skromě jsem si obědnala a rozhlížejíc se kolem čekala na svou porci. Nezdálo se, že by tu bylo moc lidí, dobře pro mě.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 2 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru