Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

+19
Ryuuzaki Yamanaka
Arisu Otoginokuni
Kami Atsushi
Kaori Senju
Shinjiro
Katashi Aokawa
Tasai
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Yoshio Yamanaka
Satsuki Aizawa
Nara Kagayami
Neuro Uchiha
Raiken Namikaze
Daiki Ayme
Shijin Hyuuga
23 posters

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:42

First topic message reminder :

Ichiraku ramen - Stránka 3 Ichiraku_Rame

Ichiraku ramen má v Listové dlouholetou tradici.
Obsluhuje vás příjemná dívka a jídlo je vždy skvělé.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Guest Wed 26 Sep - 20:30

Dojedla jsem a objednala si další, musela jsem se pořádně najíst. Minimálně další týden budu přežívat jen na instantních rámenech. Povzdechla jsem si při té představě a pro jistotu si objednala ještě jednu. Letmo jsem se koukla na hodiny a pokrčila rameny. Dobře, tak vyrazím později. To nevadí...

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Sep - 16:23

Po prehľadaní Nara ulice, som prechádzal ulicou, kde sa nachádzal Ichiraku. Nebol som síce hladný, ale závan vône ma prinútil otočiť zrak do podniku. Zastavil som, a nakukol som cez závesy dnu. Hľadanie úspešné! Okamžite mi strelí v mysli, a posadím sa vedľa Kagayami. Tak tu si. Ozvem sa s úsmevom, už k nej naťahujúc ruku. Som Raiken Namikaze, tvoj nový sensei. V týme si spolu so Senju Mogenom. Oboznámil som ju s mojim menom a s informáciami týmu, v ktorom je. Keď doješ rámen, mohli by sme ísť naspäť na cvičisko, kde tebe aj Mogenovi poviem bližšie informácie. Pokračoval som, no nie dlho pretože som už ďalej mlčal.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 27 Sep - 18:19

Poklidně jsem srkala svůj téměř vroucí rámen a užívala si nezaměnitelnou chuť nudlí a vepřového. Najednou se vedle mě posadil ten dotyčný, který nás s Mogenem zdravil na cvičišti. Chvíli jsem na něj koukala s visící nudlí z pusy, ale nakonec ji s hlasitým mlasknutím dosrkla.
,,To je pro mě novinka. Tak to mě moc těší sensei." usmála jsem se a položila jídelní hůlky na misku na znamení naprosto vybílené misky. Vrátila jsem misku zpět a poděkovala za jídlo. ,,No, tak můžeme jít, ne?" vstala jsem a namířila si to ke cvičišti, na kterém jsem ostatně předtím mohla zůstat, ale proč si upírat možnost dát si teplý rámen přímo od Ichiraku.
(Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Sep - 18:22

No, to šlo rýchlo. Pomyslím si, keď sa pozriem už na prázdnu stoličku predo mnou. Vstanem a teraz bez použitia Hiraishinu sa vyberiem tiež na cvičisko.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 18:29

Prišiel som do Ichiraku a sadol som si vedľa Neura a objednal som si rámen. Pozrel som sa na ľudí, ktorý tu ešte boli. Najprv som sa chcel s Neurom rozprávať o všelijakých veciach, ale kedže tu bolo toľko ľudí, tak som nemohol. Avšak na niečo som sa spýtať musel. Kto je vlastne ten tvoj "kolega" zač? Určite to bude niekto špeciálny, keď sa s ním chceš silou mocou stretnúť. Povedal som a pozrel som sa na neho a čakal som na odpoveď. V skutočnosti som nečakal, že mi odpovie, a ak aj áno, tak mi nepovie úplnú pravdu, ale bolo mi to jedno, predsa len je to jeho vec a mňa to ani moc nezaujímalo. Ale aj tak som to chcel vedieť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Neuro Uchiha Thu 27 Sep - 21:05

Jestli se nepletu nic ti do toho není " Servírka donesla rámen a já si vytáhl své vlastní paličky a začal jíst.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 21:11

Máš pravdu, ale dúfal som, že mi niečo povieš. Povedal som a zasmial som sa. Potom už predo mnou bola miska s rámenom. Pousmial som sa, vzal som si paličky a začal som jesť. Ten rámen bol fakt výborný, určite najlepší, aký som kedy jedol. V Konohe som nikdy nebol, ale chcel som sem ísť už len pre tento rámen. Spokojne som jedol a až potom ma napadlo, kto bude platiť. Ja som nemal pri sebe nič. Vypadalo to tak, že buď zaplatí môj spoločník, alebo proste nezaplatíme. Síce by som tú druhú možnosť uvítal, ale asi by z toho boli problémy. Popri jedení som do Neura drgol lakťom a bez slova som sa na neho pozrel. Čakal som, ako na to zareaguje. Dúfal som, že pochopí...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Neuro Uchiha Thu 27 Sep - 21:17

Jak mě drkl tak jsem se podíval na okolo, myslel jsem že je to náznak nebezpečí a ruce dal od jídla, stále jsem otáčel hlavou a nevěděl co po mě může chtít, protože to vypadalo čistě.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 22:16

Plesol som si rukou po čele, keďže tá jeho reakcia bola úplne iná, akú som očakával. Chutí ti? Dúfam, že máš peniaze, dal by som si ešte jednu porciu. Povedal som a dúfal som, že to už pochopí správne. Potom som sa pustil znova do misky s rámenom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 28 Sep - 8:20

Hm uvidíme " Pak jsem si uvědomil o co mu šlo a prohrábl si kapsy a zasekl se. Uvědomil jsem si totiž že jaksi nemám peníze a on taky ne. Byla to už chvilička co jsem byl na nějaké misi a z toho co jsem udělal jsem použil na jiné účely " Že prej mě dneska pozíváš jsem slyšel " Lehce jsem se usmál a prohrábl se ve vlasech.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Anonymní Fri 28 Sep - 8:36

Keď mi povedal, že ho pre dnes pozývam, tak som sa začal drhnúť. Keď som sa upokojil, tak som sa na neho pozrel a na mojej tvári bol široký úsmev. Jasné, dobre... V mojej miske už nič nebolo. Z tohto sa tak ľahko nevykrútim. Tak... čo teraz? Rozmýšľal som, čo teraz a jediné, čo ma napadalo bolo to, že odídeme bez zaplatenia. Teda asi inú možnosť nemáme. Pozrel som na Neura a čakal som kým doje. Potom ma niečo napadlo. Znova som ho drgol a potom som si prstom prešiel po oku. Čakal som, že to zasa zle pochopí, ale nevedel som, ako mu to lepšie vysvetliť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Guest Fri 28 Sep - 18:24

Spokojeně jsem dojedla další dvě porce a protáhla se. Teď jsem byla připravená vyrazit. Zůstala jsem tu jen já a nějaké dvě další osoby. Nina ke mě přiběhla a vylezla mi na rameno.
"Co se tak blbě směješ?" Okomentovala jsem její tichý smích.
"Nemají peníze a asi budou utíkat...chceš se na to kouknout?"
Nadzvedla jsme obočí a pohledem k nim zabloudila.
"Ne díky.." Ušklíbla jsem se a položila na pult peníze.
"To je i za ně ať nemusí zdrhat..." Sdělila jsem servírce, vzala si věci a odešla. Aspoň jsem udělala nějaký ten dobrý skutek.
Nina mi dál nadávala na rameni, že chtěla vidět útěk.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 30 Sep - 9:13

Rozumím, ale je ti jasný že tak na sebe upoutáme pozornost? Nejsme tu sami, ale něco mě napadlo " Použil jsem sharingan a podíval se servírce do očí i ona mě. Do hlavy jsem jí vsunul 15 minut ramenu zdarma a ona to pak začala kříčet a lidi se hrnuli směrem k Ichiraku " Myslím že můžeme jít.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Anonymní Sun 30 Sep - 9:40

Zbytočný rozruch... Povedal som potichu a potom som vyšiel z Ichiraku a pozrel som na Neura. Počuj, idem sa tu trocha porozhliadnuť, ty zatiaľ nájdi toho tvojho kolegu. Stretneme sa v tej uličke, kde sme sa predtým rozprávali. Keď som dohovoril som sa otočil a odišiel som niekam preč. V Konohe je taká nuda... Som zvedavý, či sa tu dá trochu zabaviť. Premýšľal som, ale potom som si uvedomil, že by som nemal nikoho zabiť a nikomu by som nemal ubližovať. Dobre, dobre... tak tu sa asi nezabavím, ale môžem si ísť pozrieť... Pousmial som sa a odišiel som preč.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 30 Sep - 10:10

Kývl jsem a všiml si jak odcházel Asi má něco za lubem no je mi to jedno jdu za ním . Lehce jsem se pousmál a pomalu šel.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Wed 3 Oct - 19:34

Dorazili jsme společně s Naem do Ichiraku ramen. Musela jsem se široce usmát, rámen bylo jedno z mých nejoblíbenějších jídel. Pozdravila jsem hlasitě oblushu, než se vyhoupla na jednu ze stoliček u baru. Naovi jsem řekla, ať si něco vybere, nevěděla jsem, jaký má rád, jestli vůbec má nějaký rád.
"Teď mě tak napadá, máš vůbec rád rámen? Jestli ne, můžeme jít na něco jiného.." Podotkla jsem potom, moc jsme toho o něm nevěděla, ale nakonec jsem pokrčila rameny a objednala si jeden obyčejný rámen. Když přede mnou přistál, jen jsem poděkovala a znovu se usmála, rozlomila hůlky a pustila se do toho.
"Itadakimaasu!"
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 3 Oct - 20:14

Nečakal som to, keď ma Satsu schmatla a rozbehla sa zo mnou z cvičiska preč. Nejako, nie že mi to prekážalo, vlastne som bol rád že ma nezmlátila za moje občasné úchylné prejavy, ale kvôli tomu som vydržal pohľad a celú cestu som bol normálny! Len kvôli nej, to sa nestáva často! A hlavne, šli sme celú cestu po hlavnej ulici, kde na mňa dedinčania stále škaredo zazerali, ja som bol pritisnutý na Satsu ako na nejakú ochranu, pričom vďaka výške som mal skvelé miesto, ale..
„Má pekný zadok.. možno trochu tlstejšie nohy, aj hrudník vyspelý, ale.. Prečo? Prečo ma to nezaujíma? Čo má nejaký blokovač?“ Zreval som v duchu, tomu som nechápal, jednoducho nechápal, ale moju pozornosť upriamil neďaleký stánok od nás. Stálo tam..
„Ichiráááááák!“ Zreval som, na celú ulicu neberúc ohľad, že sú na nej ľudia ktorý by ma najradšej videli pod zemou, som sa s krikom rozbehol, nechávajúc za sebou prašnú stopu, a než sme sa nazdali a Satsu došla do Ichiraka, ja som už mal rámen pred sebou.
„Dedo Ichirááák, chýbali ste mi.. Ach jáj ráámen, ako dlho som ťa nemal!“
„Ohohoh.. Nao, už som ťa tu nevidel skoro.. 3 hodiny!“ Zvolal s úsmevom na mňa, ja som mu úsmev oplatil, na Satsu som nečakal a s výkrikom ...
„Itadakimááááás! “Som sa pustil do jedla.. On však neskončil a otočil sa na objednávajúcu si Satsu. Naklonil sa ku mne a nešepol, ale normálne hovoril, tak to počula aj Satsu.
„To je už tvoja druhá čo si sem priviezol v posledných dvoch dňoch.. A znova staršia ako sa mi zdá, teraz dokonca omnoho vyššia.. Neprijde ti to divné?“ Asi si myslel že ho nepočuť, ale mne zabehlo, sčervenel som a div som nedopadol.. Fakt, toto ma dostalo, Satsu nebola moja priateľka..
„Ona.. Ona..“ kašľal som.. „Ona nie je ona.. ako ona je.. Ona je jednoducho moja..“ Zasekol som sa, nevedel som čo povedať, keby som povedal čo je tak by to prišlo jej divné, že tak skoro a už..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sat 6 Oct - 9:13

Když jsem ho viděla, s jakou energií do sebe láduje ten Rámen, usmála jsem se. Já vždycky věděla, že mám dobrou trefu, kdo by taky neměl rád Ichiraku a rámen? Jen blázen! Krátce jsem se usmála a spokojeně jedla dál, kdyby mě neupoutala řeč toho muže. Ne, neodposlouchávala jsem cizí rozhovory, ale když už se to ke mě doneslo.. Rozesmála jsem se, když Nao zčervenal a jeho barva by se dala přirovnat k rajčatovému protlaku.
"Týmová par´tačka a .. kamarádka.." Uklidnila jsem muže a potom na Naa mrkla, nenechám ho v tom vyráchat, taková jsem nebyla, zatím!
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 6 Oct - 9:41

A keby len, misky rámenu do mňa leteli akoby som umieral, pričom som chcel stihnúť vyjesť celý Ichirak. Po chvíli trápneho ticha, kedy ma Satsu zachránila, sa to znova začalo a Dedo Ichiraku nestíhal prinášať nové rámeny, preto radšej „utiekol“ dozadu, aby som už nemohol objednávať. Nechcel si priznať, že už mu rámen došiel.
„Čo ste komu urobili že ho máte v tíme?.. A koľko vám zaplatil aby ste sa hrali na jeho kamarátku?“ Podpichol dedo Ichirak skôr než zmizol za závesmi a ja som stratil šancu hodiť do neho misku.
„Ja vám ukážem! Nie som nijaká brzda! Raz predbehnem brata! A potom uvidíš Dedo! Všetci uvidíte! Dattebayó!“ Zakričal som na neho cez závesy, odsunul od seba misku a urazene si založil ruky na hrudníku. Nafúkol som tvár, a mienil byť ticho kým sa neospravedlní!
„Pche.. takto ma zhadzovať pred ňou.. Nech počká.. mesiac! Nie, menej! A budem Hokáge! A potom uvidí!“ Šomral som si popod nos.. nahnevane.. „Tiež si to myslíš?“ Spýtal som sa po chvíli ticha, nehľadel som na ňu ale znova do misky rámenu. Najväčší výtržník v Konohe, ktorý sa chcel stať Hokágem a ani raz nevyhral. Tým som bol známi..
„Kto vlastne si?“ Položil som otázku, vedel som jej meno, ale to bolo asi všetko, a keď sme už boli v tíme, tak.. Stále som však mal ruky na hrudi a tvár urazene nafúknutú..
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 7 Oct - 14:58

Jen jsem ho sledovala, jakou rychlostí to jí, no, može peněženka bude vážně, vážně lehká!
To abych rodiče poprosila o vyšší kapesný..
Napadlo mě, ušklíbla jsem se a zavrtěla hlavou. Tak jsem to potom přestala řešit. Jen jsem se usmívala a pak pokývala hlavou.
"Ale jistěě, že věřím!" Podotkla jsem, sice se špetkou ironie, protože za měsíc to nedá, ale kdo ví, co bude za pár let, až dospěje a třeba i trochu zmoudří.
"Kdo jsem? No, je mi 17 let, jsem hodností chunnin. Byla jsem už v jednom týmu, ovšem ten se rozpadl, protože mí týmový parťáci se stali Jouniny dřív než já. Tak jsem byla přiřazena pod Hokage a k tobě.." Podotkla jsem potom.
"Co ty? Kromě toho, že máš rád rámen a chceš se stát Hokagem?" Zeptala jsem se ho, zatímco odšoupla prázdnou misku stranou a zaklimbala nohama ve vzduchu. Stolička byla celkem vysoká.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 7 Oct - 15:26

Našťastie pre Satsukinu peňaženku, dedo Ichirak nepočítal moje misky rámenu tak ako normálne, keďže ja som mal u neho zľavu, nemusela sa báť že príde o peniaze. Teda, príde o ne ak ma bude sem pozývať často!
„A ja sa ním stanem!“ Ešte viac urazene som na ňu ukázal prstom, jasne som cítil jej iróniu z jej slov. Nikto mi nikdy neveril, ale ja im ukážem! Všetci mi uveria, všetci! A znova obnovím bratovu česť! Nech ma to stojí hoc aj život!
„Nani? Zase je niekto starší.. A znova hodnosťou vyšší.. K tomu je to holka, vyššia a dosť pekná! Sakra.. Ja mám smolu jak čert!“ Uškrnul som sa, čo jej mohlo prísť divné, keďže som hral urazeného a naozaj som ho hral! Otočil som sa jej na stoličke chrbtom, založil si ruky na hrudník, nafúkol tvár a odvetil.
„Aj tak ťa to nezaujíma!“ Jop, vážne čo sa týkalo môjho snu a toho že mi nikto neveril, bol som niekedy precitlivený..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 7 Oct - 17:38

Jen jsem si povzdechla.
"A kdo říkal, že se jím nestaneš? Jen pochybuji, že do měsíce, nikdo se do měsíce nestal Hokagem" Mrkla jsem na něj a potom už se jen protáhla. Já byla plná. Zaplatila jsem útratu za sebe i za Naa, já ho přece zvala, ne?
"No, jak myslíš. Když mi to říct nechceš.." Trhla jsem rameny a potom seskočila ze stoličky a usmála se.
"Yoosh, já půjdu se ještě projít. Uvidíme se na tréninku, musíme dostat Hokage, ne? Ukázat jí, co dokáže jedno blonďatý pako s no dejme tomu, inteligentnější brunetou.." Pobaveně jsem se zasmála než zvedla ruku na znak rozloučení, nebyla to urážka jako taková, já jen ráda rýpala.
"Měj se" Mávla jsem na něj a pousmála se, rozloučila se s obsluhou a Ichiraku opustila.
(Přesun)
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 7 Oct - 18:59

„Ostatok dediny..“ Povzdychol som si pre zmenu ja, ale jej slová .. ma doslova zahriali pri srdci. Popravde.. Toto čo povedala. Bola prvý človek ktorý mi povedal že mi.. verí?.. Trhol som na ňu pohľad. A to čo hovorila.. Nedokázal som ani odpovedať, len som chvíľu pozoroval jej chrbát, ktorý zmizol za závesom. Dlho som ešte sedel na mieste bez pohnutia. Dlho predlho. Než som sa pohol, postavil sa a zreval!
„YOOOOOOOOSH! Je čas trénovať! Musíme naozaj nakopať Hokágemu zadok! Dattebayó!“ Zreval som na celú ulicu, hodil na stôl prepitné a s najširším úsmevom na svete, som sa rozbehol preč..

~presun~

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 13 Nov - 21:56

Vykračoval som si po ulici jasne mieriac k jednej budove, ktorá tu bola obľúbená. Ako inak, plášť Štvrtého som mal na sebe, a to na niektorých ľudí pôsobilo tak, že si mysleli že aj Štvrtého vidia. Ale zároveň väčšina ma už poznala aj videla viackrát, takže to bol šok iba pre pár ľudí. Bol to ale zvláštne zábavný pocit, že to tak na niekoho pôsobilo, a to mi zabraňovalo ponechávať si vážny pohľad, ktorý vystriedal pobavený úsmev...
K rámenu som dorazil iba po minúte až dvoch, vstúpil som cez závesy dnu a posadil som sa na stoličku k stolu. Objednávka bola jasná, Extra dávku rámenu poprosím! Zahlásil som, a dedo Ichirak akoby na takú objednávku čakal, mi prisunul misku pod nos. Vzal som si paličky, chytil som ich do oboch rúk a pustil som sa do jedla.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 13 Nov - 22:03

A Raiken na niečo narazil, narazil na mňa. Sedel som uprostred baru, na vysokej stoličke s rámen miskami okolo mňa, väčšinou prázdne, ale čo človek narobí že?
„Prečo sa ten rámen večne míňa?“ Skonštatoval som otázku, a pohľad presunul na zvyšok stola. Váľalo sa tu asi 10 misiek, upozorňujem že prázdnych misiek rámenu, a jedenásty som dojedol.
„Aha.. tak preto..“ Uškrnul som sa, keď sa zjavil v bare Raiken. Normálne by som pozdravil a objednal si ďalší rámen, ale na ten som sa vykašľal a pozrel sa na Yondaimeho. Alebo inak, návrat Yondaimeho, ako ho prezývali. Pretože v tom boji bol úchvatný! A keby nie jeho ani ja sám nežijem..
„Nazdáááár!“ Zakričal som, načo sa môj zadok presunul na stoličku k nemu, Hokáge mi bola Sensei, ale on mi bol vzorom! Teda nie prvým, ale jeden z mála! Vlastne druhý alebo skôr prvý? Prvý z prvých? Kto vie!

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 3 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru