Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

+2
Shijin Hyuuga
Akasuna no PiliKKa
6 posters

Goto down

Ichiraku ramen  Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:29

Ichiraku ramen  Images?q=tbn:ANd9GcS-fq179GtRLpsMriptuaiaSgqBYZnzv_gcJQCzPYwMxVuctAgr
Vážně jste si mysleli, že nějací nukenini dovedli zničit stoletou tradici? Možná, ale ramenu by se přce dobrovolně nikdo nevzdal a tak se není čemu divit, že i v těhle "podzemních" podmínkách vznikla malá restaurace, kam si můžete skočit na něco na zub!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 31 May - 15:58

Posadila jsem se na prázdné místo a vydechla.
Takový klid jako tady... je to horší než být nahoře.
Měla jsem ráda vítr a svěží vzduch, lístky sakury nad naším domem, okvětní plátky padající přímo do dlaní, teplý i studený déšť. Ne tunely. Tohle mi alespoň něčím připomínalo starou Konohu. Možná proto jsem až teď začala jíst ramen. Objednala jsem si a předem zaplatila, abych se mohla rovnou pustit do jídla.
Zvláštní, dokud to nemělo příchuť nostalgie, nebyla jsem zde častým zákazníkem. A teď právě naopak.
"Itadakimasu," popřála mi slečna z obsluhy.
"Děkuji."
Usmívat se. Skvělý marketingový tah. Oplatila jsem jí to a dokonce mě to udrželo v dobré náladě. Přestože není dobrá doba, dnešek je dobrý den.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 1 Jun - 8:03

Netrvalo dlouho a dojedla jsem.
Spokojeně jsem mlaskla a vrátila misku. Ještě jednou jsem zopakovala poděkování, tiché na shledanou a zamířila jsem znovu do ulic.
Co budu provádět teď?

//Přesun
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Fri 21 Jun - 12:39

Po vstupe do tunelov som zamierila priamo sem. Nevedela som či ma ten chalan následuje, alebo nie.. bolo mi to však viac menej jedno. Sadla som si za jednu zo stoličiek a objednala som si misku. Zobrala do rúk drevené paličky, po čom som začala jesť. Nebolo mi moc do reči. Podľa všetkého sa niečo dialo. Na chodbe som nezbadala jediného významnejšieho jounina a ani Kage.. nemala som z toho dobrý pocit.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Fri 21 Jun - 13:15

Sel jsem stale za ni no  nakonec jsem zamiril na stolicku naproti ni. Moc jsem to tu v lasce nemel byt nekde zalezly v tunelech. nakonec jsem pouze dodal. "omlouvam se ze si nesundam bryle ani tady ale je tu moc svetla. A potom jsem no slepy jak patrona."
 Jelikoz jsem vedel ze by tahle otazka zdrejmne padla brzy kdyz si clovek veme ze v tunelech moc svetla neni. "Jaky mas vlastne sen Kiwi-San?" Taky me to zajimalo ja nebyl moc na planovani budoucnosti. pro me tahle vesnice byla zdrejmne neco jako klec ktera mi branila v rozletu nekam do  sveta. Nakonec jsem si objednal jen vodu sundal si masku a usrkl vody z misky.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sat 22 Jun - 10:15

Prisadol si ku mne. Na jeho vetu o brýlach som len mierne mikla ramenom. Bolo vidieť že nemám bohvie akú náladu a asi to tak aj nejaký čas ostane. S povzdychnutím som sa s jedlom skôr babrala, než som ho jedla. 
"Sen? Hm.. netuším." V podstate sa môj sen prednedávnom rozpadol ako domček z karát no to on nemal ako vedieť. Nakoniec som si jedno  sústo dala do úst a začala som ho dosť pomaly prežúvať. Začala som rozmýšľať nad istou otázkou no nemala som odvahu, spýtať sa ho to.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Sat 22 Jun - 10:24

"Ale no taaaaaaak neco musi byt prece nekdo nebo neco co chces cranit ne? V mym pripade to je vcelku jedno jeliz snad krom tebe tady neznam zivou dusi " Nakonec jsem se vratil k misce z vodou napil se. Samota mi kolikrat vyhovovala a bylo to pro me nove jen tak s nekym mluvit a povidat si. "jestli se chces na neco zeptat tak se klidne zeptej. Je ti videt na tvari ze nevis jestli se zeptat nebo ne." Nakonec sem se vratil k piti vody.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sat 22 Jun - 10:29

"Niekto.. alebo niečo.. čo chcem chrániť..." Šepla som a následne som sa trocha striasla.
"Vieš.. ja.. nemyslím si že mám právo snívať o ochrane blízkych.. keď som jedného takmer zabila.." Zamumlala som a rukou som zašla k môjmu bruchu.
"Ako to robíš?" Spýtala som sa nakoniec a namrzene som sa na neho pozrela.
"Že si... stále taký.. hrr.. a tak." Bolo celkom ironicke, že sa to pýtam práve ja. Pred pár rokmi som sa správala v podstate rovnako.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Sat 22 Jun - 10:38

"Nevim co se stalo ale verim ze to neni Tva chyba. Neverim ze by clovek jako ty nekomu ublizil bezduvodne."Nakonec jsem dopil vodu a to co sem slisel me nejak neprekvapilo.nakonec jsem jen dodal.
"Nevim proste sem takovy, ani sam nevim proc no. Proste moc nad tim nepramislim a delam co me napadne. Posledni slova co jsem slysel od mamy byly neuteces pred tim kdo jsi.  Akorat sem stejne nepochopil co tim myslela." Nakonec jsem se jen oprel o zidli a cekal az co odpovi.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 23 Jun - 10:34

"To je ten problém.. nemala som žiaden dôvod." Uškrnula som sa trocha sarkastickým úsmevom a následne som konečne ako tak začala konzumovať rámen, ktorý som v miske mala. Jeho slová ma celkom bavili. Mohla som si to myslieť.. bol blázon. Naozaj.. len blázni a kňazi sa nikdy ničoho nebáli a boli úplne beztarostný.
"Dáva to celkom rozum, čo ti povedala." Šepla som a následne som si zaspomínala na moju mamu.. dosť ma striaslo.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Sun 23 Jun - 10:42

"Davato smysl?" Zopakoval jsem. Ne to teda smysl nedavalo.
"Promin ale me to smysl nedava vubec, ani nevim proc jsme zavitali sem. Vim ze mi chtela neco rict ale uz to nestihla. Coz me trapi ta cesta akorat jeji stav zhorsila. Tak proc jsme se sem vubec vydali." Pri tech vzpominkach jsem sevrel ruku v pest  a mel chut prastit do stolu ale ten by to zdrejmne neprezil. NAkonec sem se na ni jen dival a snazil se uklidnit. Nekdy byla ma vybusnost na houby.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 23 Jun - 17:47

Na chvíľku som sa zamyslela. Niečo som si v duchu hovorila sama pre seba a pohľad som uprela priamo na Shinjira. Vyzeral.. no.. mohol to byť niekto z nich. Teda.. viac menej. Celkom sa podobal a navyše si stále zakríval oči. 
"Daj si dole tie okuliare.. " Šepla som a prehltla som ďalšie sústo. Nebol to príkaz skôr prosba.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Sun 23 Jun - 18:10

Tak cekal bych vsechno ale to co po me chtela me teda prakvapilo. Nevedel jsem proc a chvili na ni koukal vyjevene. 
"Nevim proc to po chces, Ale dobra ze ses to ty. Akorat cekam ze mi reknes  omyl ktery jsem slychaval jako maly." Vice jsem ji k tomu nerikal. Bryle jsem si z oci sundal a dal je na celo. Jakmile jsem bryle sundal oci se mi zavrely temer sami. No chvili jsem  mzoural jako sova. a snazil se oci nechat otevrene ale bylo to tezke za ty roky pro me bylo i male svetlo dost oslnujici. Ale na konec se mi povedlo udrzet par sekund oci otevrena a nakonec sem si dal bryle zpet na oci. Coz byla velka uleva.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 24 Jun - 13:04

Pozrela som sa mu do očí bez toho, aby na sebe nosil okuliare. Po tom som pohľad obrátila späť k miske môjmu rámenu a dala som si do úst ďalšie sústo. Pravdepodobne o tom naozaj nevedel.
"Si Hyuuga." Povedala som nakoneic ako keby to bola úplne bežná vec a len som nezaujato pokračovala v jedení.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Mon 24 Jun - 13:17

Neco takoveho sem slychal kdysi ale podle me to byl jen omyl prirody. 
"Promin ale to nejak neni mozne. Ja se tady ani nenarodil. Proste je to jenom nahoda. Takze moje oci vypadaji podobne." Pro me neco takoveho nemohla byt pravda. Nejak jsem si neovedl predstavit ze nekdo tak levej na Ninjutsu by mohl byt z takoveho klanu. " No jsem slysel o tom klanu jsou dobri i v Ninjutsu ktere poji s Taijutsu coz zrovna neni muj pripad. jelikoz stezi zvladnu zakladni techniky." Coz byla pravda. Krom sve surove sily a dslusneho Taijutsu sem neumel nic. Nechtel jsem sni nejak argumentovat proste to co mi rikala mama byly veci kterym sem veril ani ve snu by me nenapadlo ze by mi lhala.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 24 Jun - 16:48




"Je úplne jedno.." Začala som a znova som sa na neho pozrela.
"Ako sa na to pozeráš.. si Hyuuga. Tie oči nie sú niečo, čo býva omylom prírody. Navyše to nie sú len tie oči. Podobáš sa na nich. Vlasy, postava.. črty tváre.." Pomaly som sa postavila a tento krát som sa na neho zatvárila až prísne.
"Tým, že to budeš odmietať, si nepomôžeš." Dodala som a následne so msa mierne pousmiala.
"Nájdi.. niekoho.. z klanu Hyuuga.. a uvidíš." 
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Mon 24 Jun - 17:30

To co rikala se mi moc nelibilo. kdyby to byla pravda proc by mi matka lhala? nakonec jsem se podival na Kiwi a rekl.
"At sem nebo ne je mi to i vcelku jedno. Poslednich par let jsem vsechno zvladal sam. pokud vim bych mel mit Nejakou pecet kterou nemam. Takze si nejsem jist ze bych byl z jejich klanu." pousmal jsem se a pak pokracoval.
"I kdybych to prijmul by to znamenalo jedinou vec a to ze cely muj zivot byl jedna pouha lez a to odmitam." Nakonec jse mse postavil a cekal co rekne nebo co se bude dit. "Kam ted vyrazime?" Bylo jedine na co sem se jeste zeptal.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Ryuzetsu Thu 27 Jun - 17:09

Prišiel som k starčekovi a s hladom ako vlk vošiel som dnu. Dobrý deň dal by som si dobrú misku Rámenu. Sadol som si a čakal na svoju porciu len som tak obzrel situáciu či tam niekto je boly tam tak som len pozdravil ahoj a čakal svoje jedlo. Keˇˇd som dojedol postavil sa a odišiel sa prejsť po uliciach.
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 30 Jun - 15:23

Pohľad som uprela na genina, ktorý teraz vošiel do rámenu a stihol odísť ešte skôr, než som ja stihla odpovedať Shinjirovi. Mierne som pokývla ramenom. 

"Mne je to jedno.. príjmi si čo chceš." Odpovedala som mu a obe ruky som si strčila do vreciek, trocha som sa nahrbila a odvrátila som z Shinjira pohľad niekam do zeme.

"Neviem kam ideš ty, ja si idem pospať.. " Aj keď som bola jinchuuriky Kyuubiho, stále som dosť cítila niektoré zranenia ktoré som posledne utŕžila a tak som nemienila naozaj robiť nič.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Sun 30 Jun - 15:38

" Jasne dobre se vyspi. Slecne jako jsi ty spanek prospeje. Alespon jeste vice zkrasnis."
Nevedel jsem jak na tohle bude reagovat. Tim co rekla mozna mela pravdu a opravdu patrim do toho klanu. Mozna jsem mel proste strach z dalsich zmen. Pak jsem presel ke KIwi a cvrnknul ji do nosu a zaseptal
"Dekuju." po tech slovech jsem se pomalu vydal k chodbe s tunely.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Rock Yuji Wed 17 Jul - 19:34

Po dlouhé únavné chůzi jsem dorazil k Ichiraku ramenu. Vypadalo to že tu nikdo neni.Sedl jsem si na židli a řekl staříkovi: "Prosím jednu misku ramenu.". Skřížil jsem ruce na stole a dal si na ně hlavu. Díval jsem se jak stařík připravuje ramen. Konečně mi ho donesl a já zamrmlal něco jako:"Arigato" .Snědl jsem ramen a dal staříkovi peníze i s dýškem. Pak jsem se opřel o židli a ještě chvíli odpočíval, než se někam vydám.
Rock Yuji
Rock Yuji
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Rock Yuji Sun 28 Jul - 20:13

Pořádně jsem zívl a vstal. Mávnul jsem rukou jako na rozloučenou a vydal se pryč. U toho jsem přemýšlel, co budu dělat. Už sem dlouho nebyl na žádné misi. . Rozhodl jsem se že si zajdu za Hokage a zeptám se jestli pro mě nemá nějakou misi.
/Přesun
Rock Yuji
Rock Yuji
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen  Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru