Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen

+19
Ryuuzaki Yamanaka
Arisu Otoginokuni
Kami Atsushi
Kaori Senju
Shinjiro
Katashi Aokawa
Tasai
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Yoshio Yamanaka
Satsuki Aizawa
Nara Kagayami
Neuro Uchiha
Raiken Namikaze
Daiki Ayme
Shijin Hyuuga
23 posters

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:42

First topic message reminder :

Ichiraku ramen - Stránka 6 Ichiraku_Rame

Ichiraku ramen má v Listové dlouholetou tradici.
Obsluhuje vás příjemná dívka a jídlo je vždy skvělé.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 20 Jan - 11:41

Odložila jsem prázdnou misku s rámenem stranou a přemýšlela, jestli mi jeden stačí a nebo si dát ještě jeden, když v tom mě ze zamyšlení vytrhly nejrůznější zvuky, většinou to byly nadávky a bolestné úpění. Tázavě jsem nadzvedla obočí, než jsem odhrnula "závěsy" a mrkla se na toho, kdo se v blátě válel před Ichirakem. Neubránila jsem se zacukání koutků, ale snažila jsem se nesmát tak okatě. Nakonec jsem se rozhodla mu chudáčkovi dobitému pomoct, tak jsem vstala a natáhla k němu ruku.
"Myslím, že mou pomoc ještě uvítáš.." Podotkla jsem.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Tasai Sun 20 Jan - 12:01

tak sem si tam ležel v bláte a pozoroval mráčky. Když se mi do mého zorného pole dostala nejaká ruka a hlas dívky která mi zjavne chtela pomoct. Ehm...díky za nás oba...ale leželo se tam pohodlne uchechtnul sem se a za pomoci její ruky sem vstal. A pokusil sem se ze sebe dát prvotní špínu dole, no moc to nepomohlo bláto je svine. Ale pak se se zašklebil na ní a spustil. Dekujeme ješte jednou...a gomene že sme vás vyrušili, nechteli sme já jen...já jenom bežel, chtel sem odbočiť, zrazu šmýýýk a bžum..a už sem ochutnával nejen bláto ale i dřevenú stavbu. když jí to všechno vysvetloval tak provádel rúzne grimasy a vše naznačoval jak to vše bylo, ruky mu lítali sem a tam a vypadal jako vrtulka z mixéru.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Hiroshi Senju Fri 25 Jan - 17:03

Konečně jsem dorazil až sem, kde jsem z Kori slezl, řekl jsem jí že už může jít, bylo mi jasné že to nebude jen tak že se tu ségra objeví, takže bych jí zatáhl jen do potíž. Kori se jen usmála, švihla ocasem po mých zádech a popřála mi hodně štěstí a pak zmizela. Měl jsem jí fakt rád, takže bych asi litoval kdyby měla něco zlomeného od tý honičky co nastane. No, zatím jsem to neřešil...Uviděl jsem ale Kirita, no ten kluk byl prostě ve Velitelsví hlavní, takže jeho spis jsem si četl už několikrát. Jen jsem ho pozdravil spolu se Satsuki mávnutím ruky a vstoupil do stánku, kde jsem si sednul na stoličku a objednal jsem si, čekal jsem taky až dorazí Kyoshi.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat 26 Jan - 14:22

Pomalým krokem jsem se z Monumentů dotrmácel až sem, do stánku Ichiraku Ramen. Celkem jsem to tu měl rád, a to i přes to, že jsem to zde navštívil jen snad 2x. Když jsem vstoupil dovnitř, byla tu nějaká holka, kluk a Hiroshi. Těm dvěma jsem moc pozornosti nevěnoval a raději šel za Hiroshim. " Kdy si myslíš že si toho Hokage všimne? " optal jsem se ho. Celkem mě zajímalo co nastane, ale víc mě zajímalo spíš kdy to nastane. Nechtěl jsem totiž problémy teď. Spíš tak zítra nebo nejlépe vůbec. Doufal jsem, že Hokage nenapadne že jsem tam byl i já. Barvu jsem na sobě neměl - díky bohu - takže bych to mohl nějak ukecat. Třeba tak, že jsem se s Hiroshim potkal až zde.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Sat 26 Jan - 18:34

Prochazel jsem kolem Ichiraku no k memu pobaveni tu byly oba dva vinici co si hraly na umelce. "No byt vama Sensei tak zdrham nekam hodne daleko. Jelikoz Hokage-Sama vasim vytvorem zrovna pobavena nebyla." Oprel jsem se o sloup steny a cekal na to co se tam semele. "na vasem miste bych si poridil dobrou zdravotni pojistku. No to spise pro oba dva." Dal si tam stal opreny o slou no ale vic jsem uz nerikal.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 26 Jan - 18:54

Když mi konečně přinesli misu rámen, měl jsem jí v sobě co nevidět a zbyla prázdná miska. Hned jsem si objednal druhou, ale to když jsem se už chystal jíst, mě zaskočil nějakej kluk, který mě fakt divně oslovil.
"Jsi jsi mi to řekl?" Otočil jsem na něho vražedný pohled, ale pak jsem se musel zasmát.
"Kyoshi, vipadá to že už si toho všimla, no trvalo to o něco déle než jsem si myslel." Usmál jsem se na staříka a svou proci dojedl, nechal jsem mu tam peníze za nás oba, ale pryč se mi ještě nechtělo.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Sat 26 Jan - 19:03

"Ste muj novy Sensei. Hold zrovna ja musim dostat nekoho kdo se chova jako dite." Prevratil jsem ocima no ale to nemohly ani vodet jelikoz pod maskou a brylema tezko. No ale pro me to byla vyhoda nikdo nevidel ani nemohl vedet co si myslym.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 26 Jan - 19:05

"Jo jasný, dobrej vtip chlapče, bohužel na toto ti fakt neskočím." Zasmál jsem se a chystal si objednat nějaké pití. Stařík mi hned přede mě postavil Monter, no už věděl co mám rád takže nebyl problém.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Sat 26 Jan - 19:11

"No jestli to je vtip nevim taky sem v to doufal. No ale presneji rekla cituji: ""Priradila som ťa k môjmi "milovanému" bračekovi, istotne sa poteší, že ma ďalšieho žiačika." "Takze to na vtip moc nevypada. Pako co vecne maluje po Monumentech a naschval to je desna predstava." Rekl jsem vaznym tonem nejak me to netesilo ale rozkaz byl rozkaz.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat 26 Jan - 19:13

" Proč myslíš?? o mně neví že jsem tam byl... pokud mě samozřejmě někdo nenabonzuje... " poznamenal jsem na Shinjirovy výpovědi o tom co bychom měli dělat. V klidu jsem si jedl ze své misky rámenu, ale to už Hiroshi jedl snad svou druhou nebo třetí misku. Zřejmě měl vážně hlad, takže to co bylo v Kanceláři. No teď se mu ani nedivím. Oslovení jsem se nedivil. * Takže dostal od Hokage za trest dalšího učně? Pěkné... ta chvíli bude mít kompletní tým * uchechtl jsem se při pomyšlení že by Hiroshi měl celý tým. " No pánové... pokud omluvíte... mám jednu věc na... vyřízení.. nebo spíš jdu zajistit to aby ta věc nebyla vyřízená... " řekl velice vážným tónem, jako by to byl ten největší Gentleman na světe a pak se začal smát. " Ale nedělám si legraci... vážně musím jít... až se ta bouře přenese, se vrátím... " řekl jsem teď už normálně. " Hiroshi.. díky za jídlo... a za nedlouho se snad ve zdraví a blahobytu uvidíme... a ty taky Shhh.....injiro... zatím " ještě jsem jim mávl a pak se trochu rychlejším krokem vydal k lesu okolo Konohy.

- Přesun -
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 26 Jan - 19:26

To co mi citoval znělo na ni docela velmi podobně. Když však Kyoshi odešel, trošku jsem se pousmál.
Srab jeden... Řekl jsem si v duchu a nalil do sebe celý monster. Pak jsem mu poděkoval, zaplatil a věnoval jsem se Shinjirovi. Stoupnul jsem si a chytnul ho jeho tričko, měl štěstí že jsem ho nevzal za krk.
"Tak když už má být někdo jako ty mím studentem, tak se aspoň chovej nějak normálně jako k nadřízenému. Je možné že mi je 16, ale toto je osobní a rodinná věc do které ti nic není, pro tebe jsem pořád nadřízený, takže si to zapamatuj." Působil jsem docela dost vážně. Vyšel jsem ze stánku a protáhnul jsem se, kouknul jsem se ještě jednou na monument a byl jsem moc rád že v týmu mám tak suprového umělce jako je Kyoshi.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Shinjiro Sat 26 Jan - 19:34

Kdyz me chytl za tricko tak no celkem jsem byl v klidu byz jsem na takove jednani vceslu zvykly. "Az se budete Sensei chovat jako nekdo kdo si mou uctu zaslouzi potm ji ocekavejte ne drive. Ja v tehle preplnene dire plne lidi byt nechtel! Buhuzel na vyber moc nemam." Rekl jsem mu zcela vazne i tak sem to citil. Ve vesnicce co jsem zil drive mi bylo o poznani lepe.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 26 Jan - 19:56

Objavila som sa na streche jedného domu a sústredene som pozorovala Hiroshiho, ktorý práve vyšiel z Ichiraku. Naštvane som prižmúrila oči a začala si praskať kosti na rukách. Dostane odo mňa ďalší výprask. Shinjira som si teraz nevšímala, mojim jediným cieľom bola náprava Hiroshiho.
Odrazu som vyskočila do vzduchu a pristála pár metrov od môjho bračeka. Milo som sa usmiala. Ahój, braček. Aká náhoda, že sme sa tu stretli... Milý výraz moju tvár neopúšťal, dokonca to začalo vyzerať tak, že som si ten môj pomaľovaný xicht na Monumentoch ani nevšimla. Dnes je ale krásny deň, čo? Začala som sa k nemu pomaly približovať...A čím som k nemu bola bližšie, tým môj výraz bol vražednejší a vražednejší. Ľudia sa odtiaľ radšej pakovali...Tak za toto zaplatíš, ty šmejd jeden! Zatla som ruky v päsť, nahrnula do nich chakru a takú mu strelila, že musel preletieť cez polovicu Konohy.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sun 27 Jan - 9:54

Když už jsem se tak rozhlížel, uviděl jsem svou dokonalou sestřičku plnou energie. Když začala mluvit tak, no příjemně, bylo mi jasné že to bude asi dost krutý. Chvilku jsem tam jen stál a mával na ní, ale jak se přibližovala a měla čím dál větší vražedný pohled, raději jsem o pár kroků odstoupil. Samozřejmě, že její ráně se vyhnout ani nedalo. Skončil jsem několik metrů od ní. Z úst mi tekla krev přímo vodopádem a zastavil jsem se o jeden dům, který byl očividně pevnější než těma co jsem proletěl.
"Eheh...to zabolelo...ale...já to vlastně dělám z lásky víš, dej mi kolik ran chceš, když tě to uspokojí." Usmál jsem se na ní poněkud zmláceným obličejem ale úsměv jsem měl pořád. Pomalu jsem se zvedal a šel směrem k ní. No, vipadalo to dost komicky, ale tím jakou mi vrazila se mi nejspíš konečně v té zabedněné palici rozsvítilo. Když už jsem byl skoro u ní, podíval jsem se jí do očí a pak jsem se zhluboka nadechnul. Bylo to na mě dost nenormální, většinou bych začal jančit a nadávat, ale teď jsem působil poněkud klidně a s úsměvem na rtech. Navíc, to co jsem dělal nebylo ze msty, bylo to proto že jsem věděl že mi dá ránu, který by mě probudila. Celý život jsem ze sebe dělal hlupáka, proto toto byla věc která mě vracela aspoň trochu do normálu.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 27 Jan - 10:04

Ešte raz to urobíš, tak vymlátim z teba dušu, ty...Ty... Prižmúrila som naňho oči, stále som bola neuveriteľne naštvaná. To mi robil vždy! Mňa raz z neho asi totálne porazí! Potom som nadvihla obočie. Ále nehóvor...Kto by len toto robil z lásky, pre pána kráľa. Myslíš, že tomu uverím? Keď sa ku mne začal približovať, prepichal som ho varovným pohľadom. Kto vie, čo mi zase bude chcieť urobiť...On je strašne šibnutý, a asi aj trochu hyperaktívny. Čudovala som sa, že nezačal nadávať, asi si uvedomil, že by dostal ďalšiu punču. Kde máš svojho milovaného žiačika? Opýtala som sa ho hraným milým hlasom...Vedela som, že sa na tomto "umeleckom" diele podieľal aj on.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sun 27 Jan - 10:14

"Heh...takto aspoň něco cítím." Usmál jsem se na ní a otřel jsem si krev z úst. Poslední dobou jsem nic necítil, proto jsem se snažil to jen předstírat a důvodem byly tyto blbosti. Já vlastně to že mě to uspokojuje jen hrál, navíc bolest byla v tuto dobu jediné co jsem cítil opravdově.
"Ten raději utekl, heh...srab..." Stále jsem si krev otíral. Ruky jsem dal do kapes, otočil jsem se a byl jsem na odchodu.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 27 Jan - 10:18

Zamračila som sa naňho. Tak ho choď nájsť...Spoločne budete zotierať to vaše umelecké dielo... Otočila som sa mu chrbtom. Ak nie...Budeš to zotierať sám, a k tomu ti ešte pridám umývanie verejných záchodov v celej Konohe. Milo som sa usmiala a spokojne odkráčala späť do svojej kancelárie. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 27 Jan - 14:44

"Tak já tě na té zemi klidně nechám.." Podotkla jsem a ušklíbla se, ale stejně ho na nohy vytáhla. Pak jsem jeho ruku pustila a posadila se zpátky na místo, zatímco poslouchala jeho vyprávění. Musela jsem se smát jeho gestikulaci.
"Dobře, dobře, chápu to. Tak už si něco dej, jinak, jsem Satsuki.." Představila jsem se mu a mile se usmála, zatímco si prsty hrála s okrajem černého šátku kolem krku, nedokázala jsem si pomoct.
Potom se do Ichiraku narhnulo spoustu lidí, Hiroshi, kterého jsem pozdravila kývnutím hlavou, Hokage, kterou jsem obdarovala lehkou úklonou a spoustu dalších lidí, které už jsem vůbec neznala. Ale stejně jako přišli, tak i po krátcé hádce odešli. Seběhlo se to moc rychle a navíc to nebyla moje věc, takže jsem se otočila na toho chlapce a čekala, co z něj za jméno vypadne.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Tasai Sun 27 Jan - 17:20

Jó. jó dám si neco...teda né asi né..ponáhlam sa...a ja som Satsuki... podal jej ruku na znak zoznámenia no potom sa zarazil. Teda nie ty si Satsuki...a ja som Kiri...to....teda Kirito, ako spolu, normálne... keď som si tak v hlave zopakoval čo sa dialo okolo nás tak som si spomenul na Hiroshiho, nejakého ninji, ďalšieho a Hokage a...počkať Hokage?! Zrazu som sa otočil na päte a chcel som sa rozutekať preč. Ale vedel som že to je neslušné a tak som sa znovu otočil k Satsuki. Poklonil sa a spustil. Prepáčte ale musím ísť, tešilo ma slečna. potom sa znovu zvrtol a rozutekal sa ako neriadená strela preč.

/Presun
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sun 27 Jan - 18:46

Jen jsem si jí vyslechnul a byl jsem na odchodu, až jsem uslyšel obrovskou ránu z její pracovny když odešla. Zastavil jsem se, v tomto stavu jakém byla, nebo spíš v tété přímo nasranosti by byla schopná i někoho zabít. Proto jsem se rozhodl mému suprovému fakt skvělému studentovi udělit první úkol.
"Shinjiro, najdi Kyoshiho a počkejte na mě na cvičišti...musím něco zkontrolovat." Přivolal jsem si Kori. Bylo to snad poprvé co jí volám, většinou přišla sama, ale co už! Požádal jsem jí aby smazala můj dokonalý a nádherný výtvor. Ta se na mě jen usmála, jakoby mě chtěla nechat na holičkách, ale nakonec jen kývla, vzala vodu a šla umývat. Já jsem se protáhnul a odešel.

~Přesun~
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 27 Jan - 20:33

Přišel jsem ke stánku a kývl na staříka, který mě sice neměl moc v lásce, ale pozdravil mě taky. Svou červenající se dceru raději strčil do malé kuchyńky vzadu za místností.
"Pořádnej extra ramen!" opřel jsem se o pult a spokojeně se šklebil. Přemýšlel jsem, kdo by tu tak mohl vědět, kde bydlí. Svým způsobem jsem o ní nevěděl nic, jen její jméno... Aizawa..
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 27 Jan - 20:46

"Kirito.." Pronesla jsem jméno chlapce, který se ze stánku vyřítil raketovou rychlostí, aniž bych mu stačila dát aspoň sbohem. No, netušila jsem, kdo to byl, ale přišla jsem si tak nějak, sama. Nao tady nebyl, vůbec jsem nevěděla, jestli žije, Hokage neměla čas a ten bělovlásek? Kde tomu je konec. I přesto jsem v prstech stále svírala látku černého šátku, který jsem nesundavala. Stařík mi vzal prázdnou misku a já ho zadržela se slovy.
"Dejte mi prosím ještě jeden.." Kývnul a já se porozhlédla, nevšimla jsem si, že v Ichiraku nejsem sama, ale že přišla jedna osoba, zaslechla jsem její hlas.. Prudce jsem se otočila, typicky bílé vlasy, arogantní, lehce zamyšlený pohled upírající před sebe, černé oči..
Zalapala jsem krátce po dechu.
On se vrátil?
Chvíli jsem byla překvapená, ale pak se zamračila a probodla ho vražedným pohledem, ne, tohle byla moje minulost, on byl moje minulost, pohled jsem přetočila právě na rámen, který mi stařík podal a mlčela.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 27 Jan - 20:51

Vzal jsem si misku, překvapivě slušně poděkoval, zaplatil a chtěl si vybrat nějaký pěkný stůl, kde bych měl výhled na všechny přítomné ženy, když jsem ji zahlédl. Skláněla se nad miskou, ale viděl jsem, jak po mě nenápadně pošilhává. Ušklíbl jsem se. Byla pořád tak krásná...
Udělal jsem pár kroků a bez dovolení si sedl naproti ní. "Kdybych tě hledal, nenašel bych.. a když nehledám.. podívejme, koho tu nemáme." podíval jsem se na ní, zatím co jsem si do pusy strčil nudle.
"Chyběl jsem ti?!"
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 27 Jan - 20:57

Když si ke mě přisedl, probodla jsem ho dalším zamračeným pohledem a spustila prsty z jeho šátku, zatímco rozlomila hůlky. Nehodlala jsem se s ním bavit, co mě bylo do něho! Nic, náfuka jeden!
V mysli jsme ho obdarovala hezkými nadávkami, ale stejně mi to nedalo.
"Ani ne, bez tebe nám tu bylo líp, vlastně, pro ses vracel?" Probodla jsem ho očima, jasně, kecala jsem, pravdou bylo, že mi chyběl on i ten jeho sarkasmus, ale dát mu to najevo? Ani náhodou. Ale jedno bylo jasné, pořád mě na něm něco fascinovalo a přitahovalo, ty tajemné oči, a povaha, proč si vybírám vždycky bastardy?
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 27 Jan - 21:03

Ušklíbl jsem se a pohodlně se rozvalil v židli. "Já ti ani nevím." pozvedl jsem hraně ramena. "Stýskalo se mi po tom šátku, co ho celou dobu žmouláš.." ušklíbl jsem se pohledem, který jsem dokázal jen já. Musel jsem se v duchu smát, protože přesně tuhle reakci jsem od ní očekával. Stejně, jako jsem já věděl, že tu noc to nebylo jen tak, bez zábvazků, věděla to i ona a já to z ní citil.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku ramen - Stránka 6 Empty Re: Ichiraku ramen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru