Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+21
Ryuuzaki Yamanaka
Kisuke Uchiha
Goro Aburame
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Tasai
Hiroshi Senju
Shinjiro
Andi Dors
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Akihiro Kazuki
Killunia
Nara Kagayami
Raiken Namikaze
Kashike
Faito Dansaku
Neuro Uchiha
Kaori Senju
Aki Kana
Shijin Hyuuga
25 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:53

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 4 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Nov - 19:29

Dorazil jsem společně s Kaori k domu oné staré paní která nás tu uvítala, hlavně hokage uvítala s radostí a mě si prohlížela. Přívětivě jsem se usmál a prohlídl jsem si tu stařenku svými bílíma očima. Snad se mě nelekne kvůli očím. Vypadám tak jako tělo bez duše když nemám barevné sítnice. Následně jsem si vzal od ní obojek a vodítko a připevnil je bílému psovi na krk. Ten však škubl a tahal mě po zahradě před domem a já jsem se ho snažil zastavit a zároveň jsem odpověděl hokage. " Jo klidně můžem jakmile ho zastavííím " Poslední slovo bylo trochu delší protože bylo obtížné toho psa zastavit nakonec jsem to dokázal když se zastavil pro pití. " Konečně to vzdal. Můžeme jít "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 14 Nov - 20:23

Doobre, tak poďme! Uškrnula som sa. Netrebalo toho psa nijako nútiť, aby sa pohol. Ani niet kedy, rozbehol sa do ulíc a mňa ťahal za ním. Snažila som sa ho zastaviť, nadávala som naňho, dokonca pár krát aj zvrieskla, ale on nič. Hral sa na hluchého!
Nakoniec som sa zaprela a toho psa som s použitím svojej sily zastavila. No konečne! Vzdychla som si a až teraz som si uvedomila, že stojím uprostred cesty, ľudia ma obchádzajú a psovi sa radšej vyhýbajú, páč sa ho boja. Ten sa stále snažil dostať na druhú stranu, pretože tam chcel niečo vyňuchať. Možno nejakého mŕtveho vtáka!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Nov - 20:29

Pes mě stále tahal za sebou a bylo velmi obtížné ho zastavit. Po nějaké době však v nedalekém křoví vykonal svou potřebu a zřejmě měl dost a nutil mě se vrátit k domu. " Kam mě to zase taháš? " Když jsme došli k domu lehl si k rohožce před dveřma a čekali jsme na hokage až se vrátí s tím druhým psem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 14 Nov - 21:25

Keďže pes chcel ísť len a len na tú druhú stranu cesty, tak som tam s ním nakoniec šla. A ako som si myslela, bol tam ozaj mŕtvy vták, ktorého ten pes zjedol, potom sa otočil a tak rýchlo sa rozbehol, že som nestihla ani zareagovať a nechtiac som ho pustila. Pes očividne mieril domov, pritom zrazil k zemi nejakých ľudí, ktorým som sa musela ospravedlňovať a jednej babke som pomohla s nákupom.
Vrátila som sa teda späť k onému domu a so založenými rukami som pohliadla na toho čierneho psa, ležiaceho vedľa svojho bieleho kamaráta. No...S tými psami už nejdem nikdy na prechádzku! Uškrnula som sa.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Nov - 17:13

Chvíly jsem rozmýšlel co budeme dělat teď, ale psi se už zřejmě těšili domů když vrtěli šťastně ocasy a tak jsem řekl " Tak tu to teda končí " Zaklepal jsem na dveře a čekal jsem na tu starou paní až nám otevře a my mohli konečně pustit její psy domů z procházky. Každopádně jí to trochu déle trvalo tak jsme se celkem načekali.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 16 Nov - 21:52

Milo som sa usmiala na Katara a čakala som, až nám babča otvorí. Trvalo jej to síce dlho, vlastne som jej to nezazlievala. Bola predsa len stará, a starí ľudia sú no...Proste starí!
Dvere sa s vŕzgotom otvorili, objavila sa v nich tá babka s dvoma hrnčekami s rozvoňavajúcim čajom. Prepáčte, že mi to trvalo tak dlho, ale robila som vám čaj.
Ale no ták, nemuseli ste to urobiť! Babka však dobiedzala, aby sme si tie hrnčeky vzali a čaj vypili. Neostávalo mi nič iné, len to urobiť. Čaj chutil naozaj výborne! Zaumienila som si, že k tej babke budem chodiť častejšie. Za takýto čaj to určite stojí! Ďakujeme veľmi pekne! Poďakovala som sa za nás oboch. Aj ja vám ďakujem za to, že ste mi vyvenčili psov. Venovala mne aj Katarovi milý úsmev, potom nás kývnutím hlavy pozdravila a zmizla v dome. Aspoň som sa dnes popreháňala po dedine. Pokrčila som ramenami a založila si ruky na hrudi. Teraz pôjdeme asi naspäť do kancelárie, čo?
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Nov - 8:54

Ve dveřích se po kratší době objevila stará paní s dvěma hrnečky s ještě teplým čajem a podala nám je na důkaz vděku. " To jste si nemusela dělat takovou škodu, ale děkuji mnohokrát " Věnoval jsem potom Kaori i staré paní svůj úsměv a vypil čaj. Jakmile jsem ho vypil tak jsem prázdný hrneček podal staré paní, která potom zašla dovnitř. Zbyli jsme tu jen já a Kaori a nejspíše byl čas vyrazit " No nejspíš ano, čeká nás ještě to šílené papírování za tuhle misi. To je bohužel ta horší a nudná část mise. Někdo ji však dělat musí, klidně vám pomůžu "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 17 Nov - 13:36

Myšlienka na ďalšie papierovanie ma vôbec nepotešila. Kto by si kedy myslel, že kvôli jednej jedinej D-rankovej misii mi pribudnú na stole veľké kopy papierov? A pokiaľ sa nemýlim, za ten čas, čo som tu nebola, sa z mojej kancelárie stal sklad papierov. To si rovno môžem založiť papierníctvo, že? Prevrátila som očami, ale neubránila som sa malému úsmevu. Že ťa baví mi pomáhať. Väčšina ľudí pri pohľade na tie papiere zdúchne bez mihnutia oka...Zaujímalo by ma, kde sa dnešní gentlemani podeli. Žeby už fakt neexistovali? Pokrčila som ramenami a s rukami vo vreckách som sa vybrala späť do svojej kancelárie. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Nov - 13:41

Společně s Kaori jsem se vydal zpět do její kanceláře kde nás čekalo pravděpodobně další papírování. Nechtěl jsem však aby to dělala sama a tak jsem jí následoval abych ji s tím mohl pomoc. Přece jen já si vyžádal misi po které přibyla hora papírů, které musí podepsat, orazítkovat a zarchivovat. Už jsme pomalu ani neviděli dům staré paní a byly u kanceláře. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 2 Dec - 18:00

Ocitol som sa v ulici, ešte som síce nebol v Strašnej ulici, a mieril som tam po tých ostatných. Zatiaľ som si opäť vytiahol zvitok, do ktorého som sa začítal počas chôdze. Tím, som predpokladal že kráča za mnou..
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 2 Dec - 20:21

Kráčel jsem si to hned za Raikenem u kterého jsem zahlídl jak si čte svitek Hm, zřejmě se snaží přijít na kloub technice Shiki Fuujin. Dost nebezpečná technika a pokus je jen jeden. Po ukončení techniky uživatel zemře. Škoda že nikdo nevylepšil techniku tím, že by prodloužil limit používání na více času. Mohlo by se to nakonec vyvinout na hodiny, dny a kdo ví možná víc, ale musel by to být hodně silný chlap, aby to vydržel. Každopádně kde je ta ulice? Tohle jsou normální ulice konohy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 4 Dec - 14:47

Len chvíľku na to, čo sem priši tí dvaja, som sa tu objavila aj ja. Ruky som stále držala za sebou a nervózne som sa pozerala na všetky svetové strany aj nestrany. Nakoniec som pristúpila k Raikenovi trocha bližšie, než u mňa bolo zvykom. Nemienila som sa ho pustiť až kým táto misia nebude za nami.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 4 Dec - 16:39

Zo zvitku mi prešiel pohľad na Kiwi, bol som si vedomí toho, ako na ňu pôsobí táto záhadná misia. Ale možno keď to teraz skúsi, tak to pre ňu bude aj prospešné. Ale to som mohol len a len dúfať. Keď už sme kráčali ďalej a ďalej, akoby do nekonečna v tej istej ulici, konečne prišla rada na ulicu Strašnú. Zvitok som si opäť zroloval, schoval v temnote vrecka a rovnako som si do ďalších vreciek strčil ruky. Už tam skoro budeme, je to na konci tejto ulice. Buďte ale v strehu, bohvie čo sa tu nachádza. Prihovoril som sa k tímu tichším hlasom. Presne takým, aby ma počuli len oni, naopak to vytváralo dojem že nechcem aby ma počul niekto, o kom som vedel len ja a oni nie. Ale to bol vážne len dojem, totiž o tejto oblasti som veľa nevedel.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Dec - 19:06

Pokračoval jsem směrem za Raikenem a pomalu jsme se přibližovali k té ulici kam jsme měli od počátku namířeno, akorát Killunia se asi někde zapomněla, že tu stále ještě není. Však ona dojde v ten pravý čas, no aspoň doufám. " V pohodě, jdeme na to " Odfrkl jsem si a trochu prohlížel budovy svým byakuganem a sledoval jsem všelijakého pohybu kromě nás.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 5 Dec - 18:28

Kráčala som s nimi. Nič som však nehovorila. Nereagovala som na slová ani jedného z nich a len som sa v ruke nervózne hrala s bleskovým kunaiom, ktorý mi na narodeniny daroval Raiken. Naučila som sa s ním celkom dobre narábať no nikdy som ho nehodila, tento som si šetrila na boj na blízko. Síce bol trocha inak vyvážený a mal iný tvar. Prišiel mi ako slušná zbraň. Rozhodne sa mi páčil viac ako normálny kunai. Trocha ma ukľudňovalo pohadzovanie si s ním a pretáčanie ho na prstoch.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 6 Dec - 20:45

Společný Filler- Genji

Na střeše se převalila osoba v černém a sledovala osoby pod sebou. Postava se pousmála a zvedla se. Poté seskočila na zem a dopadla přímo vedle Raikena. "Oooh zlato, kde jsi byl tak dlouho. Čekal jsem na tebe." Přitulila se k němu postava a olízla mu tvář dřív než mohl něco říct. Následně postava odskočila dál a sundala si kapuci. Objevil se podivný muž a mrkl na něj, poslal mu vzduchem pusu a olízl si rty. Očividně někam všichni mířili ale on jim to hodlal překazit.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 6 Dec - 20:54

To som teda nečakal. xD Ako sme sa blížili ku koncu ulici, pred nami sa už objavovali rysy domu. Odrazu som ale niečo začul. Zastavil som, a ešte skôr než som zareagoval ma niekto zvláštne oblízol po tvári. Následne už dotyčný stál pred nami. No, keby to aspoň bola dáma tak by mi to nevadilo. Ale ono to bol nejaký úchylný muž! Znepríjemnil sa mi výraz a časť tváre som si utrel do rukáva. Čo za hnusa ty si? Spýtal som sa rovno, typoval som že asi nejako bude súvisieť s tým domom. Ale nesedelo mi to k misii, zrejme tým divným správaním. Postavil som sa pred Katara aj pred Kiwi, a zmeriaval som si pohľadom toho "oného".
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 6 Dec - 21:12

Společný Filler- Genji, Aisu

"Ohhh neříkej že jsi zapomněl na naší žhavou noc!" Zatvářil se dotčeně a přiložil si ruce na srdce, zahleděl se do dálky a pisklavým hláskem začal. "Po tom co jsi mi v noci udělal ty zvíře! Já jsem přece tvá láska, tvůj Genji-kun!" Objal sám sebe rukama a zavřel oči, přímo se rozplýval. "Takový pocit jsem ještě s nikým neměl, lásko má." Otevřel ruce a rozpřáhl je, zpomaleným pohybem se k němu rozeběhl a chtěl ho obejmout, našpulil rtíky a zavřel oči. Už už byl u něj a snad by ho tam vážně políbil ale těsně mezi nimi se objevila malá dívka. Bylo jí sotva 12 let a roztáhla ruce, čímž bránila Raikena. "úchyle ten je můj!" Majetnicky křikla a pak se koukla na Raikena, "ááá onii-chan" Objala ho, no spíš jeho pas jelikož byla maličká a blaženě se usmála.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 6 Dec - 21:24

Díval som sa na tu osobu s totálne nechápavým a zmäteným výrazom. V hlave som mal len jedinú myšlienku. WTF? Táto osoba sa dokonca rozhodla, že ma asi objíme alebo čo. Súdil som to podľa toho, ako sa ku mne rozbehol. Nastavil som ruku k boku, a otvoril som dlaň. Plánoval som ho odmeniť za toto divadlo Rasenganom do ksichtu, lenže kde sa vzala-tu sa vzala, objavila sa predo mnou ďalšia osoba. Táto bola menšieho vzrastu. Nakoniec ma objala práve táto menšia osoba. Nakoniec som ale Rasengan nepoužil, zatiaľ no. Chytil som tú malú neznámu za ruky, a odsotil som ju od seba. Čo sa to tu do .... deje?! Vytiahol som si jeden svoj kunai. Bolo mi úplne jedno kto sú zač, a prečo robia to čo robia. Ak sa ku mne ešte jeden z nich plánoval priblížiť, alebo k môjmu tímu, bez ohľadu nato čo by robili, zaútočil by som.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 6 Dec - 21:31

Společný Filler- Genji, Aisu

Chlapík se díky holčině zastavil a udělal pár kroků dozadu. Zamračeně našpulil pusu a výhružně na holčičku vycenil zuby. "Chceš boj?!" Ovšem to byla dívka odstrčená a spadla na zem, objevil se obláček kouře a místo ní tam stála její velké já. Mohlo jí být 17 možní 18..kdo ví. "Tse...člověk se ho snaží uchránit před tím úchylem a takhle se s ním zachází." Založila si ruce na prsou a koukla se na Genjiho. "Genji... můžeš si ho teda nechat. Už nemám zájem." Pohodila vlasy a čekala.
Genji se slastně usmál a vytáhl několik kunaiů. "Skvěle." Olízl si rty a hodil je proti němu, zatím se ho jen snažil vyprovokovat k akci.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 6 Dec - 21:51

Dievča zmizlo v dyme a namiesto nej tam už stála jej staršia verzia, zrejme originálna. Ich krátky rozhovor som len pozorne počúval. Keď ten úchyl vyskúšal útok s kunaimi, iba som vyskočil do vzduchu čím som ich preskočil a dopadol som naspäť na zem, na to isté miesto. No dobre. Kto ste a čo chcete? So zamračeným výrazom som sa spýtal, pričom som nevedomky zvieral v dlani svoj kunai čoraz viac. Toto mi chýbalo. Dvaja cudzinci, obaja divný, ktorí po mne idú bez toho aby som vedel prečo. A ešte k tomu to správanie. Povzdychol som si, keď som si zhodnotil aktuálnu situáciu. Ďalšia vec bola môj tím. Nemohol som ich vystaviť proti tejto dvojici. Hoci som ich schopnosti a hodnosti nepoznal, tak som mal pocit že silní budú dosť. Mal som dve možnosti, ako ich a aj seba oddeliť na iné miesto, a len jedno vzhľadom nato, kde sme sa nachádzali mi pripadalo do úvahy viac.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 6 Dec - 21:58

Společný Filler- Genji, Aisu

"Já se chtěla jen pobavit, jaká škoda...byla jsem odmítnuta." Ušklíbla se a stoupla si vedle Genjiho. "A on...chce tvojí krev..a krev tvého týmu." Ukázala na ty děcka a sladce se na ně usmála. Genji mezitím přikývl aby potvrdil její slova a téměř jako hladové zvíře se nyní koukal na Kiwi. "Aisu-sama můžu?" Oslovil jí po chvíli a oči se mu nedočkavě leskly, ovšem tohle byla jen jejich malá hra. To on byl starší a silnější ale prozatím jí oslovoval jako nadřízenou. "Dělej si co chceš.." Odpověděla mu a začala si s nezájmem prohlížet nehty. "Hééé." Vydal ze sebe spokojeně a s pohledem stále upřeným na Kiwi se k nim začal přibližovat.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 6 Dec - 22:36

Keďže Kiwi stála za mnou, Genji kráčal v podstate rovno ku mne. Vzal som si aj druhý kunai, a ten vyletel rovno vpred. Ale nie na Genjiho, ale na tú babu ktorá očividne veľmi nedávala pozor na nás, ale skôr na svoje nechty. Tento hod kunaia mal ale dva dôvody.. Ak už chcete útočiť, ich z toho vynechajte. Prehovoril som k nim. Musel som ich od tímu dostať čo najskôr preč, nechcel som ohroziť ich životy. A preto som si vybral jednu z možností na ktoré som myslel. Svoj druhý kunai som hodil do zeme, tesne pri svoju nohu. Vrátim sa. To bolo jediné, čo som ešte povedal k dvojici. Prečo som sa vlastne chcel vrátiť? Jednoducho, nemohol som si dovoliť nechať sa tu potulovať nepriateľov po uliciach, mohli ohroziť veľa ďalších životov. A tomu som chcel taktiež zabrániť. S tým som mal rovnako jeden nápad. Po mojej slovnej zmienke som sa prudko obrátil k tímu, Katara aj Kiwi som chytil pevne za plecia, a behom okamihu som s nimi zmizol na cvičisko, odkiaľ som sa musel ale rýchlo vrátiť, aby mi tí dvaja neušli..
!Presun za všetkých troch!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 7 Dec - 16:25

Společný Filler- Genji, Aisu

Genji se lítostivě zastavil když zmizel i s týmem a vrátil se k Aisu která kunai chytla do ruky. Ačkoliv si prohlížela nehty její reakce byly neobvykle rychlé a nedělalo jí to problém. "Genji-sama, jako vždy?"
Jakmile jeho oběť zmizela Genji přešel na své normální chování a jednání. Nasadil poker face a znuděně se opřel o zeď. "Ne, tentokrát se drž dál, dám ti znamení." Promluvil hlubokým hlasem který si vyžadoval poslušnost. Aisu přikývla a odhodila kunai který po ní hodil pryč.




Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 8 Dec - 17:53

Vrátil som sa, alebo skôr objavil som sa naspäť, no k tomu istému miestu z ktorého som sa len tak vyparil, nie. Objavil som sa pri tom, ktorý tá baba zahodila, čiže som stál niekde pri jednom z domov, o ktorého steny sa kunai odrazil na zem. Bolo zbytočné dúfať že ho nezahodí. Nuž teda som sa premiestnil ešte na miesto, odkiaľ som zmizol, a zadíval som sa na dvojicu. Tentoraz som mal ešte zamračenejší, a docela aj naštvaný výraz. To niet chvíle, kedy by sa nič nestalo? Kedy by nikto nikde neútočil? Kládol som si v hlave otázky, ktorých odpoveď bola asi iba jedna a spoločná. "NIE". Tak ešte raz, čo tu chcete? Pochybujem že ste sa len tak prišli pobaviť. Zopakoval som im otázku pri ktorej som zahmatal do kapsy. Len tak som sa tam hrabal, no aspoň tak sa im to mohlo zdať. Ale skutočnosť bola taká, že som sa snažil chytiť do jednej ruky čo najviac kunaiov, ktoré by som potom hodil. Kde sa vôbec fláka Hokage?...Ďalšia otázka prebehla mysľou, na túto som ale už vôbec odpoveď nepoznal. Zatiaľ som ale ani ešte neútočil, hodlal som tak spraviť až v ten pravý čas. Ďalšia vec, ktorá mi ale padla do pohľadu bola čelenka toho úchyla (predpokladám že tu čelenku z obrázka má xD). Útok na Konohu inej dediny? Okamžite mi napadla táto najhoršia možnosť, pričom som dúfal že sa moje predpoklady na túto otázku nevyplnia...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru