Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+21
Ryuuzaki Yamanaka
Kisuke Uchiha
Goro Aburame
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Tasai
Hiroshi Senju
Shinjiro
Andi Dors
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Akihiro Kazuki
Killunia
Nara Kagayami
Raiken Namikaze
Kashike
Faito Dansaku
Neuro Uchiha
Kaori Senju
Aki Kana
Shijin Hyuuga
25 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Ulice Listové Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:53

Ulice Listové Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Mon 24 Sep - 9:01

Ulica listovej bola v celku pekná a chtiqc nechtia unavený cestou sme sa z Naom usadili na lavičku. Natešenému Naovi som dal flašku z kečupom do ktorej sa z chuti pustil. Viac mal na sebe ako v sebe ale to nevadilo. Ja som pomaly ujedal z danga. Nao plní kečupu mi vliezol na koleńa a schúlil sa do klbka. Vytiahol som deku a spratal ostatné veci do ruksaku. Dekou som nás prikryl aby nám nebola zima. Zrejme budeme nocovať tu. Moc to nebolo pohodlené ale tak či tak som nespal hoci sa mi chcelo. Bol som rád že aspoň Nao spokojne spí. Pousmial som sa a sledoval posledné hviezdy a aj prvé lúče slnka.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 14:16

Prešla som do ulíc zaplnených, ako vždy, ľuďmi. Začítala som sa do onej Bingo knihy. Ľudia sa pri mne zastavovali a klaniali sa mi, ja som sa na nich usmievala, občas som s niekým prehodila reč. Len tak som sa prechádzala sem a tam, až som si sadla na jednu lavičku pri ceste. Síce som čítala Bingo knihu, ale to mi nebránilo v tom, aby som pokukovala po ľuďoch, ktorý prešli popri mne.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Mon 24 Sep - 14:42

Podriemaval som a oči sa mi samé zatvárali ale ja som to prekonával. Nao stále spokojne spal a nejako ho netakovalo všetko naokolo. No už bolo veľa hodín a museli sme sa pohnúť ďalej. A tak som Naa šetrne prebudil a rozospatí si sadol vedľa mňa. Do rúk dostal flašku kečupu do ktorej sa pustil až po pár sústach danga ktorím som ho nakŕmil. Nakoniec som si dal pár súst Danga ale bol som tak unavený že som nebol ani hladný. Nao jedol kečup až sa mu zasekol a už mu netiekol cez štuplík keď to tlačil. A tak tlačil a tlačil až sa to zrazu uvolnilo a vyprsklo dávku kečupu na osobu sediacu vedľa. Ja som bol mimo a nejako som to nezaregistroval a Nao sa len robil že on nič on muzikant.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 15:08

Samozrejme, nebola by som to ja, keby som tú dávku kečupu nezaregistrovala a nezmizla z toho miesta. Moja rýchlosť bola obrovská, takže to nebol pre mňa žiadny problém. Pozrela som sa na mláčku kečupu na lavičke, a potom na takú čudnú žltú vec, ktorá mi pripomínala Pikachua z Pokémona, ktorého Mai ustavične pozerala. Založila som si ruky na hrudi a pohľad som uprela na chlapca vedľa neho, zrejme to bol jeho majiteľ. Dobrý deň... Prehovorila som k nemu, v mojom hlase nebol počuť ani náznak po hneve či zlosti. Môžem sa opýtať, prečo spíte na lavičke? Milo som sa usmiala.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Mon 24 Sep - 15:15

Zrazu niekto na mne prehovorili. Chvíľu mi trvalo kým som si uvedomil že je to skutočne na mňa. Uhm....dobrý.... nejako sa mi podarilo sformulovať aspoň niečo. Nad jej otázkou som sa iba pousmial a konečne sa nejako spamätal. Odpovedajú vám väčšinou spiaci ľudia?! odpovedal som unavene a bola v tom štipka vtipu.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 15:37

Keď ich vyfackám, tak áno... Zasmiala som sa, no hneď potom som zvážnela. Prečo ste neprišli za mnou do kancelárie? Nemuseli ste dnes spať ako bezdomovec na lavičke. Naklonila som hlavu na stranu. Nemala som rada, keď ľudia spali na lavičke, a nie v pohodlí nejakého domu.
V tom mala prsty zase moja povaha. Inak by som sa preto ani netrápila. Povzdychla som si a oči som uprela na toho Pikachua. No, prosím pekne, milovník kečupu...Ako sa vlastne volá? Opýtala som sa, nevedela som či ten Pikachu rozpráva alebo nie.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Mon 24 Sep - 16:00

Hihihaha.... povedal som ironicky no zo smiechom v hlase. Sorry ale realitné kancelárie v konohe neovládam....a navyše som nespal... vyplazil som na ňu jazyk provokatívne. Nao sa zaškeril a z ústami a tvárou celou od kečupu ešte povedal. Nao, Nao... tým sa akože predstavil.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 24 Sep - 16:31

Po tom co jsme prošli bránou objevil jsem se v ulicích Konohy a zastavil se na jednom rohu " Jdeme spolu nebo se rozdělíme? Mám totiž pocit že by si něco vyvedl " Raději jsem se díval okolo sebe jestli někde nejsou nějaké hlídky.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 16:36

Všímal som si všetko a každého, kto okolo nás prešiel. Stále som sa bezstarostne usmieval, až kým sa Neuro z ničoho nič nezastavil. Vtedy môj úsmev vystriedal skôr znudený, kyslý xicht. Pozrel som sa na neho, ako by som nedokázal pochopiť to čo povedal. Síce vypadám ako úplný psychopat, ale uisťujem ťa, že v gebuli niečo mám a viem sa držať na uzde. Povedal som vážne, aj keď to nebola tak úplne pravda, ale to bolo teraz jedno. Chceš sa rozdeliť, to nebude len tak... čo máš vlastne za lubom? Spýtal som sa nedôverčivo a pozrel som sa mu do očí. Spomenul som si, že je to Uchiha, keďže je v Akatsuki, tak určite bude naštvaný buď na svoj klan... nie, určite na celú dedinu. Nevypadalo to tak, že by som sa mýlil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 18:08

Hééé? Realitná kancelária?! Vie on vôbec, s kým sa rozpráva? Pomyslela som si a len som prevrátila očami. Takže, mladý pán... Prehovorila som vážnym hlasom a založila si ruky na hrudi. Viete vôbec, s kým tu máte vlastne dočinenia? Položila som mu otázku a nadvihla jedno obočie.
Keď sa mi ten Pikachu predstavil, len som sa pousmiala. Roztomilý milovník kečupu... Pomyslela som si, a i keď som Naa chcela pohladkať, radšej som to neurobila.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Guest Mon 24 Sep - 18:12

Se svým seznamem v ruce jsem dorazila do ulic a hledala příslušné obchůdky. Zastavila jsem se před krámkem s jídlem a našla si na seznamu co všechno potřebuji. Až poté jsem vešla a začala hledat jídlo, nakoupila jsem si celkem dost instantního rámenu a čokoládových tyčinek. Nic jiného jsem vlastně během cest nejedla. Se spokojeným úsměvem na rtech jsem vyšla a chtěla jít naproti kde byl krámek s výborným saké. "Hee?" Zamyšleně jsem koukala na květinářství a lehce zmateně se rozhlídla. "Naposledy to bylo tady ne?" Podrbala jsem se ve vlasech a sáhla do kapsy odkud jsem vytáhla malého pavoučka. "Hledej šmudlo." Zazubila jsem se na něj a položila ho na zem, pavouček odběhl pryč. Chvíli jsem se koukala směrem kterým odběhl a opřela se o zeď. Vytáhla seznam od číšnice a zamyšleně jsem si četla co všechno po mě chce.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Mon 24 Sep - 18:40

Uhmm... zamyslel som sa. Pozorne som si ju celú pár krát prezrel a nakoniec zo seba vidal. Žena...obstojná, mladá, a v celku zdvorilá a tiež trpezlivá.. zasmial som sa znovu. Nejako som sa nad tým nepozastavoval. Založil som ruky za hlavou. A ten kto sa nepredstaví tak toho poznať nemôžem...milá slečna... odpovedal som tentokrát provokačne. Nao iba sledoval z napätím náš rozhovor a odcucával z kečupu.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 19:37

Zamračila som sa naňho. Hééé?! On fakt nevie, s kým sa rozpráva... Založila som si ruky na hrudi. Takže, chlapček... Povedala som provokatívne. Som, prosím pekne, Hachidaime Hokage, Kaori Senju, teší ma! Predstavila som sa. Uškŕňala som sa ako mesiačik na hnoji...Veľmi ma tá jeho reakcia zaujímala. Však na mňa už plazil jazyk, nazval ma obstojnou slečnou a čo ja viem ešte čo...Navyše, nazval moju kanceláriu "realitnou kanceláriou".
Kľakla som si k Naovi a šepla som. Až sa znova stretneme, donesiem ti kečup, dobre? Natiahla som k nemu ruku a pohladkala ho po hlave.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 24 Sep - 19:43

V plánu? Navštívit starého kolegu chci vědět kdo z nás je silnější a pak si skočit na proslulé nudle, dlouho jsem je neměl. Navíc bych tak mohl získat nějaké informace.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Mon 24 Sep - 19:44

No obvykle sa hovorí že ma veľmi teší...ale budem úprimný a poviem že ma len teší toť vše.....Dievčatko zakončil som vetu provokačním tónom. A čo nejaký kage hore dolu...pokiaľ čakala že sa jej zložím k nohám alebo sa jej budem klaňať tak je mi ľúto že ju sklamem... uškrnul som sa v mysli. Stále som mal ruky za hlavou a hlavu vyvrátenú do neba a iba z časti a sem tam sa na ňu pozrel. Nao radostne prikývol a tlačil sa proti jej ruke. Škrabkanie ako aj kečup on veľmi rád.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 19:59

Kaori
Samozrejme, nechcela som, aby sa mi klanial a ani nič také, sama som to nemala rada. Nikdy som sa nad ostatných nepovýšovala, jednoducho, ostatní ľudia boli pre mňa rovnocenní. Jednoducho, len som sa starala o dedinu a bola som pripavené za ňu položiť i život.
Nič viac som od vás ani nečakala, chlapček. Každopádne máte zlatého summona...Tuším budem pokračovať vo svojej prechádzke po dedine. Usmiala som sa. A Cíťte sa tu ako doma. Dovi! Kývla som im rukou a vybrala som sa ďalej po ulici...

Mai
Objavila som sa na jednej z ulíc. Kaori nebola ďaleko, bola síce strašne nízka, ale za to jej havranie vlasy a oblečenie by som spoznala kdekoľvek. Rozbehla som sa teda za ňou, a len čo som ju dobehla, objala som ju zo zozadu, na čo sa viditeľne zľakla a otočila sa na mňa.Mai? Tak ste sa už vrátili? Usmiala sa na mňa.A podarilo sa ti niečo chytiť? Prikývla som. Áno, chytili sme zajačika. Nechcela som ho zabiť, preto som si ho nechala...Faito je veľmi dobrý učiteľ! Pochválila som nielen seba, ale i Faita. Ozaj to bol dobrý učiteľ.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Guest Mon 24 Sep - 20:05

Na co sakra potřebuje tohle? Vykouzlila jsem podivnou grimasu nad jednou položkou ze seznamu a pak zavrtěla hlavou jako bych vyháněla zlé myšlenky. Nebudu to řešit, prostě jí to tam koupím a bude to. Přikývla jsem si pro sebe a strčila papír do kapsy. To už přiběhl pavouček zpět i s informací. Vydala jsem se uličkami jak mě navigoval a dostala se před bar. Vešla jsem a po chvíli zase vyšla, tentokrát už s flaškou saké v tašce. "A můžeme vyrazit." '
Můj žaludek ale začal protestovat. Fájn, tak se ještě najím. Co s tebou mám dělat. Povzdechla jsem si a vyrazila na rámen.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 20:46

Faito

Vyšel jsem s úsměvem za Mai a podíval se na Hokage. Lehce jsem se uklonil, ale nepřestával jsem se usmívat. Tu nejdůležitější lekci už ale uměla. Asi má dobrý vzor. usmál jsem se a ukázal živého zajíce v kleci. Mai ví, že rozhodnutí nad životem a smrtí nemůžeme vzít zpátky a proto je velmi těžké...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Tue 25 Sep - 11:00

Tak sa maj dievčatko.... provokačne som dodal na rozlúčku dotyčnej. Potom ešte chvíľu čakal kým Nao doje zbytok kečupu a potom sme sa začali chystať. Nao mi vyskočil na rameno a ja som si ruksak vyhodil na druhé. Vydal som sa do obchodu kde som si nakúpil dve flašky kečupu, vodu, horkú čokoládu, Nao mi podstrčil ešte do košíka gumených medvedíkov a ja som ešte nabalil nejaké sušené potraviny ktoré sa mohli priraviť buď na ohni alebo zjesť len tak. Všetko som to zaplatil a napchal do ruksaku. Ja i Nao sme si ešte kúpili nanuky do ruky a vydali sme sa preč.

-Presun
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Sep - 17:30

Myslím, že na to, že má len päť rokov, je dosť inteligentná, aj keď to tak občas vôbec nevyzerá. Usmiala som sa na ňu a rozstrapatila jej rukou vlasy. Kao, ten zajačik je ranený! Nemohla by si ho vyliečiť? Malá Mai na mňa znova uprela tie svoje psie oči, neodolala som a prikývla. Vytiahla som oného zajaca z klietky a odstránila som ten už trochu krvavý obväz. Prekvapilo ma, že bol tak pokojný. Bola som zvyknutá na to, že divé zajace sa jednoducho vždy od človeka snažili utiecť.
Ruku mi obalila zelená chakra a priložila som ju na jeho ranu. Chvíľu trvalo, než sa rana zacelila, potom som s úsmevom na perách vrátila zajaca späť do klietky. Ďakujém! Zvrieskla Mai a prudko ma objala. Objatie som jej opätovala, potom som ju pustila a obrátila sa na Faita. Ďakujem vám za čas, ktorý ste s Mai strávili. A ďakujem i za to, že ste ju niečo naučili. Milo som sa usmiala a naklonila hlavu na stranu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 25 Sep - 17:34

Faito

Bylo mi ctí. řekl jsem s úsměvem. A co tak dělá Lady Hokage, když má chvilku času? zeptal jsem se. Možná bych ji také něco naučil. mrkl jsem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Sep - 17:53

Prosím pekne, ja nemám voľný čas nikdy. Však viete, hordy papierov na stole, ľudia pred dverami, ktorí stále niečo odo mňa chcú, chodenie na rôzne prednášky, neustále trénovanie...A ešte veľa iného... Zasmiala som sa. Kto vie, či teraz nestoja ľudia pred dverami kancelárie. Zamračila som sa a pohliadla na veľkú budovu uprostred dediny. Ale však...Keď tak nad tým rozmýšľam, tak sa to dá ľahko vyriešiť. Ruky som dala do pečate a šepla som názov techniky. Moku Bunshin no Jutsu! Vedľa mňa sa z Mokutonu vytvorilo moje dvojča. Choď sa pozrieť do kancelárie, či tam náhodou niekto nie je...Dobre? Môj klon prikývol a rozbehol sa smerom k Hokageho, teda mojej budove. (klon - presun xD)
Dobre, takže teraz trochu voľného času mám! Usmiala som sa. Keď viete niečo, čo ja neviem, tak ma to pre mňa za mňa naučiť môžete... Nemala som nič proti tomu. Aspoň budem o niečo múdrejšia.
Mai bola výnimočne ticho, hrala sa totiž so svojim zajačikom.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 25 Sep - 17:57

Faito

Nepřestával jsem se usmívat, ale v duchu jsem si povzdechl. Můžeme si jít sednout třeba do restaurace. Několik lekcí bych měl. Mai jde s námi?
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Sep - 18:11

Pre mňa za mňa... Otočila som sa na Mai s otázkou v očiach, či chce ísť s nami. Nie som hladná! Navyše, tie vaše reči ma určite zaujímať nebudú, takže nie! Založila si ruky na hrudi k tomu si dupla nohou. Pokrčila som ramenami. Ako chceš. Ale kde potom pôjdeš, slečinka? Opýtala som sa jej.
Pôjdem za Kiarou! A tým tvojím klonom! Ukázala na mňa prstom. Raz ma to naučíš, hej? Hodila na mňa taký zvláštny pohľad. Zdedila vôbec Mokuton?! No, uvidíme. Tak choď, cestu vieš a nerozprávaj sa s cudzími ľuďmi, dobre? Mai prikývla a už uháňala za klonom.
Ách, bože...Mai je ale zvláštny človek. Vzdychla som si. Pozrela som sa na Faita. Tak poďme... Usmiala som sa a vybrala som sa smerom k reštaurácii. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru