Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+21
Ryuuzaki Yamanaka
Kisuke Uchiha
Goro Aburame
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Tasai
Hiroshi Senju
Shinjiro
Andi Dors
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Akihiro Kazuki
Killunia
Nara Kagayami
Raiken Namikaze
Kashike
Faito Dansaku
Neuro Uchiha
Kaori Senju
Aki Kana
Shijin Hyuuga
25 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:53

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 5 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 8 Dec - 19:24

Společný Filler - Genji, Aisu
"Ale ano, my se přišli jen pobavit." zářivě se usmál Genji a protáhl se, ozvalo se křupání kostí a pak spokojené vydechnutí. "Rovnou můžeš vytáhnout ty kunaie a rozhodit si je tu. Ale nepomůžou ti." Informoval ho se samolibým úsměvem, už od začátku analyzoval informace a zkoumal jeho schopnosti...ano byl jako kdysi nějaký Minato. Aisu stála za svým nadřízeným a měla ruce v kapsách. Upřeně sledovala jejich protivníka a v očích se jí leskl zájem. "O tvůj tým se postarají jiní...to mi věř. Nejsme tu jen my dva." Pousmál se Genji a začal si rozvazovat obvaz který měl okolo pravé ruky.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 9 Dec - 1:19

Skrivil som obočie, pery a sklonil som hlavu. Ts. Pobaviť. Pre vás by mohlo byť dobré detské ihrisko. Nasilu a hlavne ironicky som sa pousmial, pričom rukou som si nazbieral tých čo najviac kunaiov. Rozhádzať? Ak vravíš že mi nepomôžu, tak načo to robiť? Navyše, zničiť tieto steny domov obyvateľov by bola škoda, najmä ak proti mne stojí len niekto ako ste vy. Na rad prišiel ďalší ironický úsmev. Vytiahol som ruku s kunaimi, ktoré som presne do kruhu hodil okolo seba. Následne som si siahol do druhej kapsy, v ktorej som pokračoval v nejakom hľadaní. Z kapsy som nakoniec vytiahol dlhý drôt, ktorý bol avšak ešte obmotaný okolo nejakej látky. Tento drôt som začal ťahať za jeho koniec, za ktorý som ho aj držal. Skrčil som sa ku kunaiom, pričom stále v strehu som presúval pohľad z nich na kunaie, a späť a späť. Koniec drôtu som prevliekol cez oblúk konca jedného, potom druhého a postupne všetkých kunaiov. Ešte dosť dlhý kus drôtu som nechal len tak, načo sa mi látka dostala k ústam. Zubami som prešiel po drôte, jemne som ho len tak pohrýzkaval, asi od nervozity. Keď ale Genji povedal, že môj tím je aj tak v ohrození, a že ich tu je viac, zuby mi hlasne zaklapli, drôt preťali na dve časti z toho tá nepoužitá padla len na zem, a druhá do mojej dlane. Po tomto som sa len pár krát hlasne nadýchol a vstal som. Už v oboch rukách som držal konce drôtu, ktorý bol prevlieknutý cez kunaie. Tie som dvihol, a jednoducho som jeden koniec drôtu uviazal tak, aby nebolo možné že sa kunaie vyvlieknu z drôtu aspoň z jednej strany. Na druhej som to nechal len tak, voľne. Po vyrobení tohto "palcátu", ktorý slúžil ale na niečo iné, som sa zadíval na obviazanú ruku Genjiho. Tak čo mi predvedieš? ...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 9 Dec - 11:28

Společný Filler - Genji, Aisu

Obvaz spadl na zem ale Genji svou ruku schoval za záda. "Řekni, máš taky Rasengan? Předpokládám že znáš své předky." Široce se usmál a v očích mu zajiskřilo. "Rád bych ho viděl." Nedočkavě se postavil do postavení a kývl na Aisu. "Můžeš začít." Aisu přikývla a odskočila od nich na střechu domu. Tam si sedla a složila pečeť. Nic se nedělo, takhle pečeť měla aktivovat její techniku kdesi daleko v Divočině. "Je to..." Informovala ho a Genji se spokojeně nadechl. "Tak pokračuj ve své práci."
Po celou tu dobu se koukal na svou oběť. "Inu můžeme začít že?"
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 11 Dec - 0:40

Pretočil som si svoje kunaie na drôte, a zatiaľ som stále len postával na mieste. No, tu svoju ruku si schoval za chrbát skôr než som stihol zaregistrovať čo s ňou má. Z neho mi na chvíľu skočil pohľad na babu, ktorá sa ocitla na streche jedného z domov. Myslel som že to bude nejaká "prítomná" technika, takže som trošku ustúpil dozadu. Ale zdalo sa, že to malo nejaký iný účinok. Zaujíma ťa či mám Rasengan, rovnako ako mňa zaujímajú tvoje techniky. Nemyslíš, žeby bolo slušné prezradiť aj o sebe niečo viac? Snažil som sa byť pokojný, no nemal som dobrý pocit. Na poslednú otázku či môžme začať som len prikývol, a nehybne som sa díval raz na ňu a potom na neho. Snažil som sa vymyslieť aj nejaký plán, ale ono to je dosť ťažké, keď o nich nič neviem...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 11 Dec - 15:45

Společný Filler - Genji, Aisu

Aisu se věnovala své technice kterou ovládala dvě členky v Divočině a vůbec je nevnímala. Genji se jen dál pitomě usmíval. "Já tak zajímavé techniky jako ty nemám ale jestli o mě chceš vědět něco víc tak poslouchej. Jsem Genji, mám ráda západ slunce a romantické procházky s mým kolouškem. Miluju sladké a zvířátka..." Jeho pohled se změnil a nyní se zatvářil jakoby vším tím co řekl pohrdal. "...a nebo taky ne." Dodal a postavil se nohama do bojového postavení.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 16 Dec - 14:39

Škoda slov. Prekrútil som očami po jeho veľmi vyčerpávajúcej odpovedi, a rovnako ako on som zaujal konečne bojový postoj. Ľavou rukou som mu gestom naznačil, že má začať, a viac som už len čakal. Zdá sa že informácie, ktoré som chcel zistiť som si musel aj zistiť sám, keďže mi povedal fakt zbytočné veci...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 18 Dec - 17:04

Společný Filler - Genji, Aisu

Aisu najednou zmizela v ohni a už jí nebylo. Genji se usmál jako sluníčko a rychle spojil ruce před sebe. Přivřel oči a země se začala třást, poté začala pukat a pár domků se naklonila na stranu. "Vrátíme se, a bude nás víc. Počítej s tím. A mysli na to, že jsi ještě absolutně neviděl nic z toho co dokážu."
Ušklíbl se a zmizel v plamenech.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 18 Dec - 17:45

Arigató! xD Nakoniec sa to obrátilo na ich ústup. Nezaujímalo ma veľmi prečo, vedel som že sa ešte vrátia. Ale keby aj, mohol by som sa už lepšie pripraviť. Konoha je teda v ohrození. Pokrútil som hlavou, ďalšie starosti... Napokon som si rozložil ten svoj výtvor na drôtiku, všetko som si schoval a len som zmizol..
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 31 Dec - 13:26

"Sestri? Čo myslíš že znamenajú tie sochy? Sú to nejaký zradcovia ? V Tetsu sme tiež niekedy nabodávali zradcov na koli a vyvesili na hradby sídla." Spýtala som sa sestričky, ktorú som stále držala za ruku. Držala som si ju dosť blízko pri tele páč tu bolo celkom veľa ľudí a ja som nechcela, aby sa jej čo i len jeden, čo i len omylom dotkol. Pohľad som však upierala do diaľky, práve na monumenty vytesané do skál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Andi Dors Mon 31 Dec - 13:32

Yui

To bude asi podle povahy vesni ce. Pokud je to vesni ce ubožá ků tak jsou to ubožá ci. Pokud hrdi nů tak hrdino vé. Rozhlížela jsem se po okolí a pozorovala jsem lidi kterým jsem se samozřejmě také pro jistotu vyhýbala. Soudím že ubožá ků.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 31 Dec - 13:57

Rozmýšľala som nad jej slovami. Síce sa mi trocha nepozdávalo, že ich hneď odsúdila no moc som to neriešila. Kráčali sme ďalej a ja som rozmýšľala, kam sa pôjdeme pozrieť.
"Vylezieme na tie hlavy ? Z hora musí byť úžasný výhľad." Navrhla som a znova som hodila spýtavý pohľad na sestru. Nakoniec som si však len povzdychla a ťukla som jej prstom do čela.
"Nesúď ich sestrička, pýcha predchádza pád. Spomínaš si, ako nás odsúdili na bojisku a následne toho oľutovali že ?" Napomenula som ju miernym a milým hlasom. Myslela som to dobre.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Andi Dors Mon 31 Dec - 15:57

Yui

Pověst Listovou přechá zí. Je to banda ubožá ků. Kývla jsem jí na to že vylezem na ty hlavy. Veď mě.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 31 Dec - 19:38

"Povedzme si to popravde sestrička.." Začala som, pri čom som sa trocha chichotala.
"Pre teba je úbožiak úplne každý." Vyplazila som na ňu jazyk a znova som ju len pobozkala na líce. Bol to skôr taký spôsob, aby sa na mňa neurazila. Teda dávala som ním najavo, že som to nemyslela nijak zle a že to nemá brať ako urážku. Následne som len prikývla a viedla som ju cestou, ktorá ASI viedla k monumentom vytesaným na skalách. Boli ešte ďaleko no vedela som, že nebude trvať dlho a o chvíľku tam budeme.
(presun)



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Andi Dors Mon 31 Dec - 22:05

Yui

Až na vás d vě. Odvětila jsem jí a následovala jsem jí dál. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 31 Dec - 22:31

Došli sme sem do ulíc. Nebolo tu veľa ľudí, predsa len už bola noc, takže sme mali dosť priestoru na guľovanie. Poodstúpila som od Raikena, rýchlo som si nabrala sneh do ruky a vytvorila z toho guľu. Potom som mu ju hodila rovno do tváre, teda sa o to pokúsila, pričom som sa rozosmiala...Bola som fakt zvedavá, či ho tá guľa trafí a bola som pripravená na odplatu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 31 Dec - 22:40

Ostal som stáť až keď samozrejme zastavila aj Hokage. Ticho som ju pozoroval, a pozoroval som aj veci navôkol. Takže, ak-... Keď som chcel niečo povedať, práve ma trafila priamo do tváre, a keďže som chcel niečo povedať, pochopiteľne som mal otvorené ústa. No a pri zásahu som si trochu snehu aj ochutnal, než som sa následne trochu prikrčil aby som sa z rany tak povediac spamätal. Rukami som si tvár očistil od snehu, aj som ho dosť vypľul na zem. Následne som si popukal prsty na rukách, a čupol som si do záveja snehu, ktorý bol pozdĺž všetky ulice na oboch stranách, keďže sa odhŕňal nato, aby sa mohlo stredom chodiť. Nabral som si do dlane sneh, a vytvoril som si z toho guľu. Ani st...si ma nenechala pripraviť sa, Kaori! Dovolil som si ju osloviť menom, a zároveň jej tykať. Veď keď už bola taká odviazanejšia nálada, prišlo mi divné ju oslovovať Hokage. Ale mohlo jej to aj vadiť, nuž som teda čakal aj prípadnú bombu päsťou, pre každí prípad. Ešte ale skôr než by sa preto rozhodla, napriahol som ruku v hod, a guľou som jej hodom mieril niekde k oblasti krku, keďže je najlepšie ak sa jej dostane za oblečenie, a až na chrbát, kde by ju príjemne schladil!...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 31 Dec - 22:51

Rozrehotala som sa ako šialená, div som sa na zem nespadla. Patrila som k ľuďom škodoradostnejším, takže také výbuchy smiechu boli u mňa dosť časté keď sa niekomu niečo stalo. Po nejakej tej chvíli som sa smiať prestala a nadvihla som obočie. Je dosť odvážne, že si mi začal tykať...Raiken. Keď on mohol mne, tak ja jemu tiež! Nevadilo mi to, nebola som predsa v práci, tak čo? Žiadne formality udržovať tu nebolo potrebné! No vieš...Chcela som využiť tú tvoju nepripravenosť. Taký headshot! Znova som vybuchla do rehotu. Odrazu som len pocítila čosi chladné na svojom krku, zdesene som vyvalila oči a snažila sa ten sneh dať dolu. Bohužiaľ časť mi skĺzla pod vetrovku, čo práve najpríjemnejšie nebolo. Áááá! Zvrieskla som a snažila sa to dať dole. Ale márne...Musela som teda počkať, dokým sa ten sneh roztopí. Potom som si nabrala plnú náruč snehu a snažila sa z toho urobiť guľu. Podarilo sa mi to, ale ako guľa to rozhodne nevyzeralo. Skôr ako nejaký pokrkvaný zemiak. Mala som obrovskú silu, takže mi nerobilo problém hodiť juna Raikena. Ak by som ho trafila, o čom som pochybovala, tak by pod náporom tej sily spadol do snehu. Uškrnula som sa a čakala, ako to dopadne.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 31 Dec - 23:04

Hehé, zásah! Naopak, teraz som sa začal rehotať ja. Nie ale tak dlho ako ona, upokojil som sa keď začala zbierať do rúk ďalšiu kopu snehu, a nakoniec si z toho utvorila nie veľmi malú guľu, skôr dosť veľkú. Akonáhle ju hodila, vystrel som ruky so zaťatými päsťami pred seba, oproti letiacej gule. Tá sa mi o päste rozletela na každú stranu, a jej pozostatky ma trochu zasypali, hlavne na tvári. Opäť som si otriasol hlavu, následoval som ja, s niečím čo mi napadlo vo chvíli, keď som si oprášil hánky, ktoré od tej šupy ale aj trochu štípali. Nabral som si do oboch rúk po kôpke snehu, a začal som ku Kao kráčať s tým najmilším úsmevom, aký som len dokázal v tejto chvíli ukázať. Ták, tykať je v takýchto chvíľach relatívne lepšie, nech už by sa guľoval ktokoľvek. Vykať by sa rozhodne...ne-ho-di-lo! Vyhláskoval som posledné slovo, kedy som sa ku koncu k nej rozbehol a obe kôpky snehu som jej z blízka čapol na tvár!..
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 1 Jan - 13:09

Myslela som si, že sa uhne, a on debil tam stál so zaťatými päsťami. Guľa sa roztieštila a pekne ho so zvyškami zasypala. Ty si prípad! Uškrnula som sa a pokrútila hlavou. Odrazu sa on vyrútil na mňa s dvomi snehovými guľami a ja som začala rýchlo utekať. Svoju pravú rýchlosť som nepoužívala, normálne som bežala. A keďže mám také pidi nožičky, pred tým obrom som asi len ťažko mohla utiecť. Netrvalo dlho, ten obor mi načapil sneh na tvár a ja som sa zvalila do snehu. Začala som sa rehotať a rýchlo si z tváre ten sneh zotrela. Toto sa nezaobíde bez odplaty! Vyhlásila som a rýchlo sa postavila. Vzala som lopatu opretú o stenu jedného obchodu, nabrala som obrovskú kopu snehu a začala ho naháňať. Keď som ho chytila, vysypala som mu sneh priamo na hlavu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 1 Jan - 13:24

S údivom som sa pozrel na tú lopatu, čo zobrala. To mi s ňou ide tresnúť či čo?! Okamžite mi zvolalo v ušiach. Avšak šťastím to použila nato, aby mohla vziať väčšiu kopu snehu. Začal som ustupovať dozadu, lenže ďalším šťastím som pätou narazil o tvrdšiu vrstvu snehu, o ktorú som sa podkol a začal som padať dozadu. Plus k tomu na mňa vtedy Hokage hodila tú lopatovú kopu snehu, ktorej som sa takto nemohol už nijako vyhnúť. Doslova zasypaný od tváre až po hruď som padol do snehu, kde som chvíľu ostal nehybne ležať, len som sa premáhal a snažil som sa nadýchnuť aj cez sneh, čo som mal na tvári. Ale mohlo počuť aj tlmený, a tichý smiech, ktorý vychádzal spod snehovej masky. Pád som rozhodne nečakal, takže som bol aj v menšom šoku. Po takých 2 minútach som pohol rukami až k tvári, a ten sneh som si oprášil, aspoň z tváre. To že ma chladil na krku, či aj na hrudi, keďže mi zišiel cez krk pod tričko, som mohol len ignorovať. Nemohol som nič spraviť, keďže ruky som mal od snehu tiež, a to by vyberaním neskončilo pre mňa lepšie. 10 bodov Kaori, toto ti vyšlo. Riekol som už keď ma takmer nič nechladilo, a s tým že zo mňa ešte stále padal sneh, som sa postavil. Nečakal som ani som nič nevravel. Proste som sa k nej rozbehol, polapil ju rukami za boky, a keďže v inom prípade by mi zdrhla, hodil som ju do záveju snehu, a keďže práve aby neutekala, musel som sa zhodiť aj s ňou.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 1 Jan - 13:34

Rozosmiala som sa, keď dokonca padol do snehu skôr, než som naňho ten sneh vysypala. No, kyľavosť sa nezaprie! Asi tak. Každopádne som si pripadala ako psychopat, keďže som záchvat smiechu dostala každú chvíľu. Tak som sa nenasmiala dĺĺho! Bola to sranda! Razom som sa smiať prestala, keď ma chytil za boky. Ani som si nevšimla, že vôbec ku mne dobehol! Začala som sa hádzať zo strany na stranu, ale prd mi to pomohlo. Už som letela do do peknej kopy snehu, do ktorej som sa dosť hlboko zaborila. Len nohy mi trčali. Znova som sa rozosmiala, a keď ma to prešlo, začala som riešiť, ako z toho výjdem. Hlavne keď vedľa mňa ležal Raiken. Zastreliť ho! No a teraz mladý pán. Mohol by si mi prosím povedať, ako odtiaľ vylezieme? S úškrnom som sa ho opýtala. Snažila som sa vyliezť, ale nejako s ami to nepodarilo. Však keď som bola celá hlboko v tej veľkej kope snehu, tak sa ani nečudujem.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 1 Jan - 14:00

Ako? No, to som ešte nestihol premyslieť. Zasmial som sa a narozdiel od Kao som sa vlastne vstať zatiaľ ani nepokúšal. Asi ma práve popadla lenivosť skúšať to. Aspoň som sa teda otočil nabok, aby som sa mohol dívať na jej pokusy. Tento pohľad vo mne vyvolal ďalší smiech. Mám predsa len nejaký nápad. Ozval som sa, až keď s tými pokusmi skončila. Aká výhoda, že som jej dal ten kunai. Pomyslel som si, a odrazu som už bol síce na tom istom mieste, vedľa Hokage, ale na nohách. Stál som na svojom vyležanom mieste, a naklonil som sa nad Kao. Myslím že by po tejto chladnej hre bodol teplý čaj, čo povieš? Navrhol som s úsmevom. Následne, aby pre istotu ležiac v tom snehu neochorela, som ju z neho vytiahol tak, že som si ju v podstate nechal na rukách. Ako dámu som ju nemohol nechať ju nech sa brodí cez tento sneh!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shinjiro Tue 1 Jan - 14:09

Jen tak jsem se potuloval ulicema konohy a hledal neco cim zabit cas. Prosel jsem kolem Hokage a nejakeho typka. "Zdravim Hokage-Sama. "No tomu chlapovi sem se akorat mirne uklonil a rekl: "Zdravim i vas." a cekal jsem co bude dal.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 1 Jan - 14:13

Založila som si ruky na hrudi a naštvane sa dívala pred seba. Myslela som si, že tu budem ležať, dokým sa ten blbý sneh neroztopí. WTF?! Vyzerala som dosť komicky, vlastne ja tak vyzerám vždy, keď som naštvaná. Bola mi zima! Nakoniec ten ťuťko niečo vymyslel a už ma vyťahoval von. Záchrana, álelúja! Naklonila som hlavu a milo sa usmiala. Pokiaľ ma okamžite nedáš dolu, vykastrujem ťa! Povedala som zdánlivo milým hlasom. Môj vražedný pohľad dokazoval, že to myslím úplne vážne! Chcela som mu niečo povedať ohľadom toho čaju, keď sa tu objavil akýsi mladý chlapec. Očervenela som ako puľka, cítila som sa ako úplný blbec v Raikenovom náručí! Tóóó nie je tak ako si myslíš! Zdesene som sa naňho pozrela, kto vie, čo si o nás myslel! Nahodila som nevinný úsmev a tvárila sa, akože nič. Čo potrebuješ?
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 1 Jan - 14:24

Milý úsmev mi pri jej vyhrážaní hneď zamrzol, a nahradil ho rozpačitý výraz. Ehm, chcel som len...ale to je jedno. Zašomral som a odskočil som z toho snehu na čistú zem, po ktorej každodenne chodia ľudia, takže tu nebolo možné sa nikde zabrodiť, jedine tak sa šmyknúť. Keďže tu to ale veľmi nehrozilo, položil som Kao na jej vlastné nohy, a nahodil som vážny výraz, keď k nám prišiel nejaký chalan. Aj keď spustiť smiech sa mi teraz chcelo veľmi...nejako som to už len zadržoval. Aspoň som si teraz našiel čas nato, uvedomiť si tú zimu, ktorá mi bola. Najmä na ruky, ktoré mi mrzli asi najviac. Strčil som si ich do mokrých vreciek, keďže celý som bol vlastne mokrý, a v tichosti som čakal, ako sa situácia vyvinie. Ten...čaj potrebujem hneď... Prebehlo mnou, musel som už len čakať nato, či pôjde aj Hokage alebo si dám čaj sám...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru