Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+21
Ryuuzaki Yamanaka
Kisuke Uchiha
Goro Aburame
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Tasai
Hiroshi Senju
Shinjiro
Andi Dors
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Akihiro Kazuki
Killunia
Nara Kagayami
Raiken Namikaze
Kashike
Faito Dansaku
Neuro Uchiha
Kaori Senju
Aki Kana
Shijin Hyuuga
25 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:53

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 6 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shinjiro Tue 1 Jan - 14:31

Skrze bryle a masku mi neslo videt do tvare nejak mi to ani smesne nepripadalo. Ale to nemohly vedet. "No prochazel jsem se. Nevedel jsem ze zde budete. Ale kdyz uz jsem tady a vy take tak se tedy zeptam. Jestli mate volneho nejakeho senseie jestli ne tak mi to vyhovuje i tak." Rekl jsem a v duchu si pral aby rekla ze nikdo neini ale smyum stestim bude presny opak.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 1 Jan - 14:42

Raiken ma konečne dal dole a ja som si len vydýchla. No, kto vie, čo si ešte pomysleli ostatní, čo nás videli. Ááá, ďalší článok v tom sprostom časopise. Minule tam písali o mne a o tom lovcovi nukeninov, Faitovi. Div som šľak nedostala! Prižmúrila som oči a založila si ruky na hrudi. No, uvidíme. Keď sa dostanem k papierom, tak ti poviem, ale tuším som ťa zatiaľ ešte k nikomu nepriradila. Oznámila som mu a len pokrčila ramenami. A pokiaľ ťa k niekomu priradím, tak ťa o tom informujem. Milo som sa naňho usmiala a otočila sa na Raikena. Tak ideme na ten čaj? Opýtala som sa ho.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 1 Jan - 14:57

Prikývol som na ten čaj, a zimou som sa otriasol. Jednoduchšie by bolo ju len lapiť za zápästie, a zmiznúť s ňou pomocou Hiraishinu domov, do tepla. Ale to by bolo pre väčšinu ľudí ešte..zvláštnejšie. Čiže som kývol Shinjirovi na pozdrav, Kao som kývol rukou, že ma môže následovať, a vykročil som ulicou pomaly preč. Čaj, teplo, pohodlie...viac si teraz asi ani neželám! Pomyslel som si, a táto myšlienka ma aspoň trošku popohnala v chôdzi...
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shinjiro Tue 1 Jan - 15:00

"Dobre tedy." Uklonil jsem se a pkmalu se vydal nekam do neznama.
(presun)
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 1 Jan - 15:04

Usmiala som sa na toho chlapca a mávla som mu rukou, keď odchádzal. Rozmýšľala som nad tým, kto by to vlastne mohol byť. Myslím, že som ho tu ani nikdy nevidela, a vlastne sa ani nečudujem, páč v Konohe žije véééľa ľudí a je ťažké si ich všetkých zapamätať. Potom som sa jednoducho otočila, strčila som si ruky do vreciek a vybrala sa za Raikenom. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 1 Jan - 19:31

Procházel jsem se tak po vesnici a ještě jednou jsem se kouknul na monumenty ségry. Ty dvě holky co tam byly mi fakt dělali mráz po zádech, nějak jsem cítil že tu asi nemají zrovna nejlepší plány. Zastavil jsem se a vyšplhal na budovu Hokageho a pozoroval jsem ty dvě. Pak jsem si řekl, že jestli udělají jedinej podezřelej krok, tak začnu jako Velitel ANBU jednat.

~Přesun~
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 3 Jan - 22:07

Od monumentov som prešiel proste iba do ulíc. Nemal som potuchy čo podniknúť, a nuda sa mi len zvyšovala. Nakoniec som zamieril do reštaurácie, kde bola Kiwi aj so spolkom ostatných..
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Tasai Sun 6 Jan - 18:43

Ulice Listové - Stránka 6 Kirito_gif_3_by_bremm_ruarte-d5lm9pf Uhm... ten sendvič je skvelý. spokojne som si sám pre seba prikývol a pokračoval v ujedaní z dobre pikantnej plnenej žemle ktorej som sa nevedel dojesť. Už to bola tretia v poradí. Ale tak mal som aj poriadny hlad a preto hneď ako som dotrénoval tak som sa usadil na jednej streche domu. Bol fakt že tieto žemle neboli kúpené ale z láskou urobené od mami. Ako inak?! Najlepšie chutí domáca strava a moja mama vedela akého hladoša má doma a preto ma vždy vybavila nejakou tou pamlskou pod zub či dva. Bol som spokojný a premýšľal čo budem robiť keď dojem.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Tasai Sun 6 Jan - 21:18

Chutí, chutí maličký? ozval sa hlas vo mne. Chvíľu som sa zarazil a pozrel sa okolo seba kto to na mňa hovorí. No potom som sa plesol po čele a zasmial som sa. Chachá..to si zase ty čo? A ja že kto to tu na mňa hovorí povedal zo smiechom a po odkúsnutí znovu spustil. Chutí, chutí bodaj by nechutilo keď to mamka spravila. Chcel by si si dať aj ty? Tuším mi ešte jedna zostala ale neviem tebe asi také nechutí pousmial sa a pokračoval v jedení. Strielaš si zo mňa? Ty malí červík keď sa mi dostaneš pod ruky potom ti do smiechu nebude. ozval sa hlas a potom si začal niečo šomrať. Jasné že nerobím. O jedle nikdy nežartujem! To si pamätaj. No je na čase pozrieť sa po niekom vyššie postavenom alebo aspoň sa prejsť po konohe. spokojne som dojedol posleené sústo a vyskočil na nohy. Následne som sa zhupol z domu a vybral sok sa niekam. Kto vie kam?

(Presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sun 6 Jan - 21:32

Yoshio se jen tak procházel a užíval si noční ulice Konohagakure no Sato...
Nějakou dobu se teď vůbec nedostal z květinářství. Bylo tolik práce především díky svátečním dnům, takže lidé byli jak poblázněný jen, aby získali nějaké květiny za dobrou cenu. A když je k tomu i slevové období, hrůůůza...
"Super! Konečně zase venku!" Rozzářil se Yoshio a na chvíli se ještě ohlédl na jedno nádherné osvětlení domu...
A v tom, naráz do něčeho prudce narazil. Něčeho hodně tvrdého, ale přeci měkkého. Až jej to srazilo k zemi...
Ihned však jak se vzpamatoval a uvědomil si, že je to nějaký muž. Hooodně mohutný a vysoký muž, začal se omlouvat...
"Gomenasai... já jsem vás přehlédl. Je to moje chyba. Omlouvám se..."
Základem všeho byla pokora a slušné chování a Yoshio jen doufal, že jeho omluva bude přijata.
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shinobi Sun 6 Jan - 21:32

Muž byl zkutečně obrovský a bohužel pro Yoshia, nebyl to žádný svatoušek.
Pěsti měl jak dvě kladiva a teď je pevně svíral do sebe. A ten jeho vražedný pohled...
"To si jako myslíš, že se jen tak omluvíš a bude vše v pohodě? Ubožáku!" Prudce po Yoshiovi chmátl a doslova s ním mrštil do uličky. Velmi tvrdě dopadl...
Ihned také napochodoval za ním. Ostatní lidé si zřejmě ničeho nevšimli...
A světe div se, do pár sekund tam byli další dva, kteří se tak posměšně šklebili. Všichni tři Yoshiovi zatarasili všechny únikové cesty. A ty byli bohužel jen dvě...
"Dostal jsem chuť se trochu pobavit. Co říkáte hoši?" Řekl s velkým úsměvem ten, do koho blonďák vrazil. Začali se přibližovat...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sun 6 Jan - 21:33

Yoshio naprosto nechápal, co se to děje. Vždyť do toho muže jen vrazil. To mu snad něco udělal? Nechápal prostě jejich chování...
To tomu muži však nezabránilo jej tak neomaleně chytit a hodit do jedné z mnoha uliček, které samozřejmě byli dost úzké a vylidněné, aby tam měli soukromí. Navíc, byl tam stín...
Yoshio tvrdě dopadl na chladnou zem, až heknul. A než se dokázal dostat zpátky na nohy, už tam byli další dva a společně s tím první mu zatarasili všechny únikové cesty...
"Pobavit? Já vás nechápu. Co po mě chcete. Vždyť se snad tak nic strašného nestalo ne?" Snažil se blonďák zachránit ještě celou situaci a pomalu ustupoval před všemi tři, než mu v tom zabránila cihlová zeď, do které zády narazil...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shinobi Sun 6 Jan - 21:33

Všichni tři se stále přibližovali a přibližovali, dokud ten kluk neměl kam už ustoupit. Načež v tu chvíli jej ty dva příchozí popadli, každý z jedné strany a pevně zmáčkli, takže se skoro vůbec nemohl hýbat. Byli to zkutečně obři a on byl proti nim doslova tintítko a to byl na svůj věk dosti vysoký...
"Však teď to poznáš..." Ušklíbl se ten první a v tu chvíli jeho pěst prudce vystartovala a zasáhla Yoshia přímo do obličeje... Druhou ránu schytal o zeď, až jedna cihla doslova praskla. Tak to byla zkutečně dost silná rána. Kdo by se divil, když měl ruky jak medicimbaly a stejně to tak i bolelo...
Náhle vyletěla další pěst, tentokrát ale do břicha, až to zadunělo. A pak zase další a další a další...
Yoshio dostával rána jak do obličeje, tak i do zbytku horní poloviny těla. Břicho, hrudník, ramena, boky, hlava. Stále dokola a dokola...
"Tak se braň ty š**jde!" Zařval ten, co mlátil....
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sun 6 Jan - 21:33

Yoshio nechápal, co se to děje a taky proč se to děje. Tohle nemohlo být jen proto, že do toho muže vrazil a nebo ano? Nebo to dělali jen pro zábavu... Zkutečně nevěděl... Věděl jen jedno... tohle nedopadne vůbec dobře a také nemělo...
Do pár sekund totiž byl už doslova uvězněný těmi dvěma, kdy se skoro nemohl hýbat a ten první do něj začal bušit halva nehlava. Dostával ránu za ránu a stále nevěděl za co...
Ta první rána jej dostatečně omámila a uzemnila, že na chvíli ztratil pojem o světě. Bylo to, jakoby vás zasáhl kus betonu letící asi 100 km za hodinu...
Z puse mu vyletělo větší množství krve a celý svět se mu zatočil. Měl podezdření, že si rozrazil i hlavu o tu blbou zeď. Ale to tak až na 3 ránu, kterou dostal do hlavy a zase tak blbě, že byl naveden zadní stranou do zdi.
Ještě více krve mu z pusy vylétlo pokaždé, kdy dostal zásah do břicha. Byli to nehorázné rány....
Yoshio však stále zůstával na svém místě. Z části, že jej drželi a z části, že prostě chtěl...
"J-já... j-já se z-zbytečně neperu..." Vypravil ze sebe po zařvání toho muže, kdy rány na chvíli ustali.
Měl sice sílu a především techniku, kterou by těmi dvěma muži mohl prorazit zeď, ale... to nemohl. Bylo to v rozporu z jeho zásadami a byli to lidé z Konohy. Nikdy se nepral, když nemusel a toto nebyla mise a ani nebyl v ohrožení života nebo jeho přátelé, takže... prostě nemohl...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shinobi Sun 6 Jan - 21:33

To toho muže však nakrklo ještě více. Nesnášel, když někdo nedělal to, co on chce a nesnášel, když si chtěl užít nějakou zábavu ale ten druhý mu to kazil. Když tu jen tak stál a nechal do sebe mlátit, to si prostě nedokázal člověk tolik užít. Alespoň nějakou snahu to chtělo! Ale on prostě nic!
"Ty ha**le! Začni něco dělat nebo tě zabiju! Začni!" Ještě více zvýšil sílu svých ran a také jich přibilo. Tentokrát už začal i kopat různě do noh do boků a všude kde to šlo...
Navíc se k němu přidali i ti dva, jelikož bohatě stačilo, když jej drželi jen jednou rukou.
Yoshio dostával ránu za ránou a nemělo to snad nikdy přestat. A ten jeden stále řval a řval, aby něco dělal, ale on zkrátka nic...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sun 6 Jan - 21:34

Yoshio však stále stál a nechával do sebe mlátit jakoby byl nějaký boxovací pytel.
Ano, bolelo to a strašně moc a už po chvíli byl tak zřízený, jakoby jej někdo vyhodil ze čtvrtého patra domu.
Byl už i celý zakrvácený, ale stále držel jakoby to mělo být to poslední, co v tomto životě ještě udělá.
Zavázal se tím, že lidem bude pomáhat a ne ubližovat. A především, lidem z této vesnice. Nemohl jim to prostě vrátit. Nemohl... No a po nějakém čase si začínal i myslet, že by to už ani nezvládl, protože.... už byl opravdu dost... nebylo skoro ani jedno místečko na jeho těle, které by nebylo zasaženo alespoň jednou...
Začínal i tušit, že bude mít i něco zlomené, nejspíše žebra... Ale... stejně nic neudělal... stejně se stále nechával...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 6 Jan - 22:18

Môj miznúci efekt v reštaurácii bol len zakrývací, pôvodne som sa chcel hneď presunúť domov, a z neho sa nepohnúť aspoň na jeden celý deň, spraviť si taký oddych. Ale zmenil som si to v nočnú prechádzku po Konohe. No a ako som sa tak prechádzal, niečom či skôr niekoho som zazrel. Boli to nejaké tri osoby, čo z prvého pohľadu kopali a mlátili len do nejakého vaku či čoho. Po presnejšom pozretí som si však uvedomil, že ten vak je nejaká osoba. Hrdinským spôsobom (xD) som si rukou odhrnul plášť z miesta, kde som mal kapsu, nech mi nezavadzá. Vytiahol som si tri shurikeny, pre každého z nich jeden a vykročil som k nim. Hej páni! Zakričal som na nich, aby som upútal ich pozornosť. Keď sa tak (pravdepodobne xD) stalo, k tváriam som im každému hodil jeden shuriken, ktorým som im však len spravil na tváriach škrabance. Bolo to také zastrašenie. Myslím že s týmto ste už skončili. Kývol som na Yoshia, ktorého som síce ešte nerozpoznal, ale pomôcť som mu istotne chcel. Veď inak by som sa ani nezastavoval...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shinobi Sun 6 Jan - 22:31

Okamžitě, jak ti tři uslyšeli, že na ně někdo zavolal, tak se prudce otočili tím směrem. Dokonce i Yoshia pustili. Zdálo se, že dokáží být velice namachrovaní, pokud se tedy jedná o dítě, ale o dospělého shinobiho, to už se dalo říci jen z těžkostí...
Proto také stačilo jen pouhé hození shurikenů a škrábnutí na jejich tváři, aby v tu chvíli vzali nohy na ramena, ať byli velicí, jak chtěli. Stále to byli však obyčejní lidé. Proto shinobimu neměli zkrátka šanci...
Málem ani nestačili zaregistrovat, co jim Namikaze řekl. Jedno však bylo jasné, zde je asi lidé ještě dlouhou chvíli nezahlédnou... Hrdinové...


Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sun 6 Jan - 22:31

Yoshio už moc nevnímal. Byl už tak zřízený, že to vlastně pomalu nebylo ani možné...
Z úst a nosu mu vytékala krev, všude měl spousty modřin, pravé obočí měl rozseklé, tak i ret a levý spánek, navíc ta rána zezadu na hlavě od vražení do betonové zdi... Jednoduše, nebyl na tom vůbec dobře, ale... splnil to, co splnit chtěl.... neublížil jim a rozhodně se bezdůvodně nepral...
Teď se však řítil bezvládně k zemi. Byl ještě sice při vědomí, ale naprosto bezvládný. Teď by nepohnul snad ani s palcem u nohy... Tato večerní procházka se tedy moc nevydařila...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 6 Jan - 22:45

Kukal som už len nato, ako sa tí traja rýchlo hrnú preč. Bolo to také, no, na obyčajných ľudí typické. Na tom som sa pousmial, ale hneď som zvážnel ako som sa pozrel na Yoshia. Keď mi už nikto nezacláňal v pohľade naň, ľahšie som ho už dokázal spoznať. A spoznal som aj to, že začal padať k zemi. V tomto som bol expert! Chytať ľudí pred pádom! (xD) Hodil som na stenu za neho svoj kunai, a blesku-rychle som bol už za ním. Spravil som ešte krok aby som bol vedľa neho, a zachytil som ho rukami ešte pred pádom. Hneď aj jeho si opierajúc o ruky som si kľakol, a prezrel som si čo všetko mu výrazne tamtí spravili. Bol to hrozný pohľad...vskutku... Budeš v pohode. Uistil som ho však s pochybnosťami, či to vôbec vnímal. Ale to nebolo podstatné. Zase som sa postavil, Yoshia som mal už teraz v náručí a rýchlo som sa s ním vydal do nemocnice...
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sun 6 Jan - 22:49

Yoshio jen cítil, jak jej někdo zachytil. Nevědě, kdo, ale prostě někdo to byl...
Viděl nějakou rozmazanou tvář, slyšel něčí hlas. Byl mu povědomý, ale.... v tuto chvíli jej nedokázal zkutečně rozeznat...
Jediné na co se zmohl, byl drobný úsměv tak jemu typický. Více už ne...


-Přesun-
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Tasai Thu 7 Feb - 20:44

Prechádzal som sa po listovej ulici a keď mi slniečko zasvietilo do očí iba som si ruku priložil na čelo a tým si si zatienil oči a pozrel sa do neba aby ho slnko neoslepovalo. To je dneska fájn deň.. pomyslel som si a z popiskovaním som si to vykračoval ulicou. Deň ako stvorený na prechádzku.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Tasai Mon 11 Feb - 10:15

Pri pohodovej a kludnej prechádzke som sa rozhodol si trochu pokecať. Okrem neho tu nebol nikto s kým by som mohol. Tak som sa teda posadil na lavičku, pohodlne sa usadil a oprel sa hlavou. Zatvoril oči a behom pár sekúnd som sa ocitol vnútri seba samého. V temnej miestnosti z mrežami za ktorými bol Kurama. Ahoj Kurama, chcel som sa len tak opýtať ako sa máš. opýtal sa do tmy. Dlho žiadna odmlka keď tu v tom obrovský ohlušujúci rev po ktorom nasledoval smiech aj napriek tomu že sa Kirito nezľakol ale stále tam stál. Chachacha...čakal som že utečieš ako nejaký zbabelec. Ako sa mám? Vysmievaš sa mi? Mne sa zdá že áno...som síce zatvorený ale aspoň sa na mňa nemá kto vykašlať...narozdiel od teba.. dodal z jasným úškrnom ktorý bol matne vydieť v tme. Tvrdia mi že nemajú čas...pritom na ostatních čas je...ako vždy...zvykol som si...bolo to už tak od začiatku akadémie...ale čakal som že sa to vďaka tebe zmení...mal si pravdu že nemám nič očakávať pretože potom keď to nepríde budem sklamaní. povzdychol som si a posadil som sa o niečo bližšie k mrežiam ako som pôvodne stál. My sme kamaráti že? opýtal som sa naivne aj keď som v nič nedúfal. Kurama sa zase iba hrozivo a zjavne pobavene zasmial. Ja, Kurama, deväť chvostý démon mám byť z niekým ka...kam...kamarát? Veľmi si ma pobavil chlapče. na chvíľu zase zavládlo ticho až ho znovu narušil Kurama svojim "lišiackym" hlasom. Ale aby si nepovedal...môžme byť kamaráti...ale to znamená že kamaráta nenecháš v klietke, nie? Osloboď ma a ukážeš všetkým našu silu, budú ťa uznávať ako najsilnejšieho shinobiho..no tak stačí jediné...oslobodiť ma a svet ti padne k nohám...[/i] v hlase Kurami bolo cítiť pomstichtivosť ale nie až tak kedže ju skrýval pod svojim klamársky hlasom. Na chvíľu som sa zamyslel a vybavili sa mi spomienky z dectva, to ako som bol ja vždy ten posledný do ktorého sa vkladali nádeje, posledný čo dostal pochvalu, prvý ktorý dostal ranu. Sklopil som hlavu, postavil som sa a z jednou načiahnutou rukou dopredu som pomalými a neistími krokmi vykročil smerom k mrežiam. Okrem mojich šlapôt vo vode bolo počuť aj slabý Kuramov smiech. Keď moja ruka bola len pár centimetrov od mreží, zastavil som. Zase máš strach zbabelec? Ani nie si schopný stať sa silným? Urob to...obaja vieme že to chceš...prebuď svoju silu...urob to. Urob to!!! na konci už Kurama nevydržal pretvárku a začal hromovo kričať až sa mreže a celé jeho väzenie a tým moje vnútro zachvelo. Po konco ozveny jeho krki zavládlo iba ticho ktoré narušil smiech, môj smiech. Znel trochu psychopaticky až som sa trochu bál sám seba. Zdvihol som hlavu a v tvári mi mohol vidieť môj odhodlaný pohľad. Dobre sa pozri Kurama. Takýto pohľad budem mať vždy keď sa uvidíme. Žiadne pochybnosti, žiadne sťažovanie. Dokážem sa stať silným sám aj bez pomoci. Áno bude to ťachšie ale o to viac si to čo dosiahnem budem vážiť a o to viac si ma budú vážiť ostatní. Zatiaľ Sayonara Kurama. Nie dnes, ani zajtra...ale niekedy určite...raz sa z dvoch stane jeden. hovoril som to razantním a odhodlaním hlasom. Bol som na seba hrdý. Pomaly som sa vytrácal zpäť do reality ale jeho slová som ešte počul. To sa ešte uvidí...to sa ešte uvidí.. v pár slovách bolo cítiť celé Kuramove zlo. Potom som sa už zobudil zo zrychlením dychom na lavičke na ulici. Pár ľudí na mňa pozeralo ako na blázna ale ja som sa cítil akoby ma niekto pekne zmlátil a ešte k tomu donútil odbehať maraton. Z roho všetkého som dostal nepríjemnú bolesť hlavy a horúčku, všetko sa so mnou točilo a bol som rád že sa udržím na nohách. Chtiac nechtiac som vstal z lavicky a pobral som sa domov. Teraz som potreboval studenú vodu, postel a hodne spánku.

(Presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Goro Aburame Tue 12 Feb - 18:12

Procházejíc ulicemi jsem se zamyslel nad několika otázkami, které jsem si kladl cestou ke Hokageho kanceláří. "Jakmile dorazím k kanceláři neměl bych nejspíš požádat o přidělení do týmu?.. Neměl bych, když už budu v kanceláří, požádat Hokage o nějaké techniky?.. Bylo by adekvátní požádat Hokage o nějakou misi?.. Neměl bych mise plnit v týmu?.." Z řadou otázek v mé hlavě jsem přešel téměř půlku mé cesty. Poté jsem si uvědomil, že kvůli blbé cestě do kanceláře jsem se hluboce zamyslel, v důledku čeho jsem vůbec nevnímal mou pomalou chůzi z jakou se pohybuji. Jakmile mi to došlo, zatal jsem pěst a udeřil se do hlavy. Zrazu jsem celou řadu lidí na mne upozornil. Začali si mezi sebou šuškat. "Co to dělá?.. Je normální, takhle se udeřit do hlavy?.." Já však z jejich pozornosti, upřené na mne, si nedělal žádne starosti. Právě naopak at ví, že Goro Aburame prochází ulici plus byl jsem rád, že jsem měl momentálně hlavu "čistou", protože mne nezatěžovala žádnymi zbytečnými otázkami, jako před chvíli.
Přesun
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat 16 Feb - 7:46

NIkdy jsem neměl rád dlouhé procházky, ani nevím proč zrovna teď mi přišla vhod, ale všeho dost škodí. Kromě síly. Sedl jsm si tedy na jednu z laviček rozprostřené po dlouhé ulici plné obchodů. Jelikož už začínalo ráno,začínal tady být i ruch...bylo zajímave pozorovat tady ty lidi...jsou stejní jako všude
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru