Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+21
Ryuuzaki Yamanaka
Kisuke Uchiha
Goro Aburame
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Tasai
Hiroshi Senju
Shinjiro
Andi Dors
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Akihiro Kazuki
Killunia
Nara Kagayami
Raiken Namikaze
Kashike
Faito Dansaku
Neuro Uchiha
Kaori Senju
Aki Kana
Shijin Hyuuga
25 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:53

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 7 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Ryuuzaki Yamanaka Sun 17 Feb - 14:36

Zabloumaně jsem procházel rušnými ulicemi Konohy, s rukama v kapsách a bonbonem v puse. Přemýšlel se nad tím, jak se zabavit, ale v tom mě doslova přes nos drbla ta chakra, kterou jsem cítil v Ichiraku asi před dvěma dny. Zamyšleně jsem naklonil hlavu na bok a prohlédl si chlápka, sedícího na lavičce. Takže.. Sám velký Uchiha. Problesklo mi hlavou při pohledu na něj. Pár desítek sekund jsem tam jen tak stál a pozoroval ho. Pomalu jsem rozkousl bonbon a ucítil tu sladkou náplň, která z něj tak pomalu vytékala. Usmál jsem se a vyšel v před. Bezduše jsem se posadil do mého obvyklého sedu vedle Kisukeho a sledoval dění kolem. ''Lidé.. Jsou všude stejní že?'' Řekl jsem najednou a usmál se na něj.
Ryuuzaki Yamanaka
Ryuuzaki Yamanaka

Počet príspevkov : 14
Join date : 03. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon 18 Feb - 18:26

"Jo to jsou. Namířil jsem na něj svůj pohld "Takže už Jounin jo ? ...měl si potenciál stát se ninjou na volné noze jako já..a ty to zahodíš kvůli čemu ? ..vesnici ?..to jsi schopný bránit tohle ?" Rukou jsem ukázal všchno okolem "To položíš život za něco jako je ta falešná rodina ...Konoha ? Je jen jedna z mála, a jedna z mnoha mých nepřátel. Svůj pohled jsem zase namířil na ulici a pozoroval dál dění lidí
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Ryuuzaki Yamanaka Mon 18 Feb - 18:45

''Hmm..'' Zabručel jsem bezduše a zavřel oči. Po chvilce jsem zatřásl hlavou a zahnal ty bolestivé vzpomínky. ''Není to, jak ty říkáš zahozený život, když umřeš pro něco, čemu věříš. Měl bys to taky zkusit, věřit někomu, nebo v něco.'' Řekl jsem a usmál se vyzývavě od ucha, k uchu. Po pár vteřinách jsem znovu nahodil svůj 'poker face' a kapku naklonil hlavu na stranu. ''Nikdy jsem neměl k téhle vesnici nějak moc velký vztah, ale okolnosti se změnili... Jestli chceš na Konohu zaútočit, tak tě zabiju.'' Řekl jsem doslova šeptem a podíval se mu z příma do očí. Momentálně jsem nevěděl co ovládá, asi jsem ani nechtěl vědět, moc dobře jsem znal Uchihy a věděl čemu jsou schopní... Ale neplánoval jsem s ním bojovat ani teď, ani jindy. Jen jsem si ho chtěl trochu prověřit. Vytáhl jsem z kapsy růžové lízátko a začal s ním provokativně houpat sem a tam, jako bych chtěl Kisukeho zhypnotizovat.
Ryuuzaki Yamanaka
Ryuuzaki Yamanaka

Počet príspevkov : 14
Join date : 03. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon 18 Feb - 18:58

Když se mi podíval z očí do očí využil jsem toho a použil svůj sharingan abych ho chitil do slabého genjutsu kde jsem mu ukázal konohu v plamenech a klan Yamanaka jak jsem ho po jednom vraždil "Osud je neodvratitelný...nic s tím nenaděláš." Když jsem mu vše ukázal genjutsu jsem zrušil. Nechtěl jsem na Konohu zaůtočit jen tak..a rozhodně ne jako na první vesnici, měl jsem jiné plány, důležitější plány.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Ryuuzaki Yamanaka Mon 18 Feb - 19:15

V klidu jsem seděl ve svém obvyklém sedu a strčil si již rozbalené lízátko do úst. ''Proč mě vždy bavilo koukat se Uchihum do očí hmm?'' Řekl jsem tišeji a neodvracel svůj pohled. Bylo mi jasné že tady nezkusí nuc většíno, přece jen tu byl sám, alespoň jsem si to prozatím myslel. S nikým se za ty tři dny podle všeho nesešel a vlastně mi teď ani nepřipadalo že by chtěl Konohu opravdu zničit a vůbec jsem nevěděl proč. ''Nevěřím v něco, jako je osud'', zamumlal jsem polohlasně a pomalu se postavil. Neměl jsem žádný důvod ho sledovat, pochyboval jsem o tom, že si něco zkusí, alespoň pro teď. ''Užij si to ve tvé rodné vesnici... Nezapomeň, nespustím z tebe ani na chvilku oči.'' Řekl jsem poměrně přesvědčivě a v tu samou chvíli zmizel. (přesun)
Ryuuzaki Yamanaka
Ryuuzaki Yamanaka

Počet príspevkov : 14
Join date : 03. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kenji Shizuko Thu 28 Mar - 14:12

Procházel jsem ulicí, přemýšlejíc co bych snědl..Možná, že půjdu..nee tam ne...hmm a nebo si koupím ovoce..jo ovoce přišel jsem k stánku s ovocem..hm co bych si koupil..jo už vím.."Prosím vás pane koupíl bych..dva jablko".."bude to vše?"zamyslel jsem se a potom jsem odpověděl "ano bude to vše děkují"zaplatil jsem a šel jsem zpátky k tréningovému prostoru ...po cestě jsem jedl jablko, když jsem uviděl stánek s květinami, zastavil jsem se..dojedl jsem jablko a šel jsem k tomu stánku..porozhlídl jsem se a uviděl jsem růžovou růži... na chvíli jsem se zamyslel...možná bych tú růži měl koupit...ale jo koupím "Prosil bych jednu růžovou růži...to bude vše děkují"zaplatil jsem a šel, pak jsem si přivoněl k růži a rychlým krokem jsem odešel.
(přesun)
Kenji Shizuko
Kenji Shizuko

Počet príspevkov : 46
Join date : 27. 02. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yutaka Yamanaka Wed 3 Apr - 10:06

Dnes po obede som konečne zamieril na ulicu. Ani som nevedel presne načo sem vlastne idem ale tak ma napadlo žeby som mohol konečne pohľadať senseia. Hoc to veľmi nespechalo ale trénovať som naozaj chcel. Len problém bol kde ho nájsť.
Ja som naozaj múdry mám v pláne hľadať niekoho koho som nevidel poriadne ako vyzerá ale on by mohol vedieť že koho má v týme a že som v ňom ja ..... Teda aspoň v niečo také som dúfal preto som stále pokračoval v mojej mešej prechádzke.
Yutaka Yamanaka
Yutaka Yamanaka

Počet príspevkov : 26
Join date : 02. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 3 Apr - 13:07

V túto hodinu už boli ulice zapratané ľuďmi, pomedzi ktorými Yutaka chodil uličkami ďalej a ďalej. Čoskoro narazil na takú ulicu, kde bolo v porovnaní s ostatnými časťami dosť prázdno. Práve tu sa pred ním na zemi zaprášilo, dvihlo sa lístie, a za sekundového mihu vo vzduchu, sa už pred ním objavila moja verná kópia, inak povedané, jeden z klonov, ktorých som vytvoril ešte na cvičisku. Klon teraz iba dúfal, že mu nespôsobil nejaký šok, predsa len no...môj výzor a aj príchod prekvapoval každého, teda, výzor každého kto poznal minulosť a najmä jednu osobu z monumentov. Ale kto by Minata predsa nepoznal, nie? Klon sa na Yutakata pousmial, a pritom k nemu ešte trochu pristúpil. Si Yutaka z klanu Yamanaka, však? Spýtal sa ho, odmlčal sa, a rovno aj pokračoval. Vedel že je to on, síce Yuta nemohol vedieť odkiaľ, ale proste si to zistil. Som Raiken Namikaze, údajne tvoj sensei. Dúfam, že si sa moc nenudil za dobu, čo som sa...neukazoval. Trochu rozpačito sa na neho pousmial, no hneď sa zase tváril už bez rozpakov, proste v pohode. Ešte kým niečo navrhol, čakal, ako Yutaka zareaguje...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yutaka Yamanaka Wed 3 Apr - 14:23

Ako som kráčal bol som v tu dobu zamyslený preto keď sa predomnov zjavil tak ma docela myklo. Proste som sa zľakol a kto by nie predsa len to bolo z reflexu. Potom už ale ako na mňa prehovoril tak trocha som vedel alebo som skôr dúfal že kto za človeka to bude. Ja som na to prvé prikývol hlavou a ako pokračoval potom som dodal smerom k nemu."Ále pohoda, trénoval som tak trocha sám zatiaľ. Nó a inak teší ma Senseii. Tak čo pôjde sa trénovať?" Moja prvá otázka smerovaná k nemu bola táto. Hoc som nebol zrovna moc pracovitý ale keď sa človek nudil bolo vždy všetko lepšie než ničnerobenie.
Yutaka Yamanaka
Yutaka Yamanaka

Počet príspevkov : 26
Join date : 02. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 3 Apr - 15:11

Klon si ho vypočul, a dlho sa ani nemusel rozhodovať, ako odpovie na jeho otázku. Tréningy alebo misie, tieto dve veci boli činnosti, ktoré tím mal hlavne vykonávať. A keďže teraz misia bude asi ťažko, ostáva tréning. Klon k nemu ešte viac pristúpil, a s pousmiatím sa, si napravil čelenku na čele. Na cvičisku mi o sebe ešte budeš musieť niečo povedať, a potom môžme začať. Oznámil mu, len ho letmo chytil za rameno, a odrazu sa obaja v žltom záblesku vyparili z ulice preč...
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Daichi Akasuna Wed 3 Apr - 21:37

Utíkal jsem jak mi jen nohy stačily. Nevěděl jsem kam mám jít ani jsem nevěděl kde je teta Yoko, ale musel jsem jí najít. To co mi řekl ten chlap...že by se mě máma jen tak vzdala, nevěřil jsem tomu! Teď neexistovalo to abych tu zůstal sám, potřeboval jsem rodiče, útěchu. Ona byla jediná s tetou Yoko osoba kterou jsem nadevšechno miloval. Nebylo lehké pro mě vzít fakt že ten muž měl pravdu, stále jsem si říkal že je to cvok co utekl z nějaké zvláštní péče. Ptal jsem se lidí kolem jestli nhodou neviděli někde blondánku střední postavy s čelenkou Suny. Spousta lidí mi řekla že jí tu neviděli, ale pak jsem se zeptal nějakého pána co mi odpověděl že odešla s nějakým mužem...slyšel je prý že do nějakého sídla a proto jsem se hned vydal směrem jakým mi řekl.

Přesun
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kenji Shizuko Thu 11 Apr - 21:04

Vyšel jsem z kanceláře ven...přišel jsem k Benjirovi a řekl "Tak co dem?"
Kenji Shizuko
Kenji Shizuko

Počet príspevkov : 46
Join date : 27. 02. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri 12 Apr - 4:41

Jakmile jsem Kenjiho dohnal, i hned na mne promluvil. Jeho otázka mě udivila.
"On si nevšiml že jsem tu nebyl?.. Že mě ominul při kanceláří a neřekl nic?" Prolétlo mi hlavou. Pak jsem mírně odkašlal a chystal se Kenjimu odpovědět. "Jasně... směr tréninkové prostory. Odpověděl jsem mu a částečně i zavelel.
(Přesun)
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kenji Shizuko Fri 12 Apr - 11:40

Než jsem stihl něco říct už běžel na treninkové pole.
(přesun)
Kenji Shizuko
Kenji Shizuko

Počet príspevkov : 46
Join date : 27. 02. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 8 May - 21:51

Blonďavá osoba sa objavila v tme ulice... práve sem som sa premiestnil, len aby som sám prešiel tým všetkým. Sám som ale vedel, že je najlepšie, ak mi druhí pomáhajú. No v tejto situácii mi niečo také ani nezišlo na um, a ja som sa osamotený ocitol, sediac na lavičke, v tejto tmavej ulici. Vedľa lavičky stála lampa, ktorej svetlo začínalo vyhasínať, a tým pádom blikala. Ja som to ale nevnímal, opäť som len púšťal slzy, ktoré padali na zem, a rukami som sa iba opieral o nohy. Dokonca aj to mi robilo menšie problémy. Jednoducho som tomu neveril, prial som si vidieť Naa pred sebou, živého a bez jediného škrabanca, s úsmevom na tvári...
Strávil som tu dlhú chvíľu, zem podo mnou vyzerala skôr ako po daždi, a ja som vyzeral ako keby som týždeň nespal. Musel som to zo seba proste dostať, hoci som sa snažil ako som vedel, aby som to predsa len skôr udržal. A ešte má prísť pohreb, ktorý ak zvládnem v kľude, tak ešte aj zjem kefu. Po dlhej chvíli sedenia tu už aj pod vyhasnutou lampou som sa postavil, tvár si utierajúc do rukáva pravej ruky. Rozhodol som sa vrátiť sa domov. Nešiel som však pomocou Hiraishinu, ale šiel som sa pomaly prejsť ešte po Konohe, a následne to zakončiť doma.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 7 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru