Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Listové

+7
Kiwi Namikaze
Katashi Aokawa
Shinjiro
Kaori Senju
Faito Dansaku
Neuro Uchiha
Shijin Hyuuga
11 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Okolí Listové Empty Okolí Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:38

Okolí Listové 2010-06-03-RainyDay_rect540

V okolí Listové se nachází rozlehlý les, ale i několik luk.
Jen málo se mimo hlavní cesty objeví lidé.
Směrem za monumenty je pak na druhé straně skal nádherné, čiré jezero.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 20:15

Šli jsme kolem jezera a já se zastavil. Kousek od nás je bariéra, takže si musíme promyslet jak se tam dostat mám 2 způsoby jeden riskantní a druhý vůbec, ale raději bych udělal ten riskantní vadí ti to nějak? Pokuď by nás chytli tak se aspoň zabavíme, v Konoze mají celkem pěkné věznice a dávají dobře najísts " Pousmál jsem se.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 20:20

Celú cestu som šiel asi meter za ním a on sa ani raz neotočil. Vypadalo to, že mi verí. Alebo aspoň dúfa, že nie som taký typ, čo by ho zozadu zabodol. Avšak vôbec ma nepoznal... ako mohol vedieť, že niečo také neurobím?
Zrazu sa zastavil. Nadvihol som obočie a zastavil som sa tiež. Riskantný spôsob? No hovor... Povedal som a zasmial som sa. Nemám v pláne zostať vo vezení... Je tam nuda, raz som vo vezení bol, aj keď iba na pár týždňov, ale aj to sa mi zdalo ako večnosť... Povedal som a čakal som, či mi povie, čo plánuje.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 20:26

Konoha má bariéru, která prozradí vedení neoprávněný vstup. Bariéra je kodovaná, avšak za těch pár let co tam nejsem mohli změnit heslo, ale bariéra má aji menší útržky, když najdu útržky sharinganem, tak máme možnost se tam dostat bez pozorování, avšak máme naše plášťě takže bych navrhl si je otočit, aby nešel vidět znak akatsuki a já se raději zakryji pác jsem tady lehce známej. Souhlasíš? A nebo rovnou můžeme jít hlavní bránou teda a zabavit se. Mávl jsem rukou na směr k hlavní bráně a podrbal se na hlavě. Pak jsem se podíval na jezero a vzpomněl si že už jsem tu byl.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 20:31

Plášť, ktorý som mal okolo pásu som si obliekol naopak, takže vypadal ako obyčajný, čierny plášť. Hladaj, ja som nikdy nič nájsť nevedel... takže je to na tebe. Povedal som a pousmial som sa. Ale nebránil by som sa ani tomu, aby sme niekoho zabili... Povedal som a potom som zrazu zdesene zhíkol. Klesol som na kolená, rýchlo som si dal dole retiazku, na ktorej bol Jashinistický znak, chytil som ju do dlane a ruky som spojil. Začal som sa modliť a nevšímal som si svoje okolie. Dúfal som, že to Neuro zatiaľ urobí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 20:38

Jen jsem se na něj podíval, ani mě nezajímalo co dělal každej má svoje zvyky. Oblékl jsem si plášť na ruby a s aktivovaným sharinganem jsem procházel okolí.
(Hledání díry do zítra někdy odpoledne ! Very Happy třeba do 3 Very Happy )
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 13:14

Domodlil som sa a odkašľal som si. Tak... jak si na tom? Spýtal som sa Neura a retiazku, ktorú som držal v ruke som si dal na krk a pousmial som sa. Rozhliadal som sa po okolí, či tu náhodou niekto nie je... A ak by aj ano určite by som sa potešil. Keď som si nikoho nevšimol, tak som si sadol na zem a čakal som, kým Neuro dokončí to o čom hovoril.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 14:22

Faito

Vyšli jsme z brány a stráže jsme jen informovali o tom, kam přibližně půjdem. Pomalu jsme sešli z hlavní cesty a vydali se do hlubšího lesa. Z okna vaší rezidence jsem viděl hezkou louku. Tam jistě bude něco k lovu. začal jsem. Mluvil jsem ale potichu a doufal, že Mai pochopí. Když chceš něco ulovit, musíš se pohybovat tak, aby to o tobě do poslední chvíle nevědělo. Podívej... Došli jsme na okraj lesa, kde byla mýtinka. Vytáhl jsem z torny kus lana a z vesty pár drátků. Naučím tě, jak svázat očko. Už jsi někdy viděla krev? začaljsem ukazovat té malé, jak se váže očko pomocí lanka a drátku, aby bylo co nejpevnější.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 14:29

Mai
Ja som videla odtamdiaľ už mnoho lúk, ale Kao ma nikdy na žiadnu samu nepustila. Vraj sa bojí, že sa stratím, alebo že ma niekto unesie. Nahnevane som si založila ruky na hrudi. Takže sa musím pohybovať potichučky, ako myška, že? Pozrela som sa naňho a usmiala sa. Bola som ozaj šťastná, že sa niečo naučím. Áno, videla som ju už. Ale nemám z nej strach, chcem byť medička, ako Kao. Prehovorila som a pozorne sledovala Faita, ako viaže to očko, pričom som si to snažila zapamätať.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 14:37

Faito

Zajímavé. Kao je medička...Není moc kagů, kteří by zachraňovali, spíš všichni ničí a ubližují. navázal jsem na ni, ale mluvil jsem opět tlumeným hlasem. Položil jsem očko na zem a podal Mie do ruky druhý konec lana. Zkus se trefit na tamhletu větev. řekl jsem a trochu ji nasměroval.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 24 Sep - 14:47

Jo našel myslím že můžeme jít" Ukázal jsem mu rukou na směr cesty a pomalu odcházel.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 14:55

Mai
Kao mi raz hovorila, že byť medikom je niečo úžasné...Čo úžasné na tom je, to zatiaľ neviem, i keď sa to snažím zistiť. Vyvalenými očami som sa dívala na to lano, čo mi dal do ruky. Najprv som nevedela, čo s ním mám robiť, ale našťastie mi to vysvetlil, a ja som pochopila. Prvý hod sa mi ale nepodaril, pretože som to lano hodila nižšie, než bol ten konár. Takže som sa o to pokúsila ešte raz, tentokrát sa mi to ale podarilo, a ja som si od radosti poskočila.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 15:20

Faito

Skvěle... usmál jsem se a pohladil ji po vlasech. Teď zkus najít nějaký velký kámen, já si tu zatím něco připravím...Ten kámen mi nemusíš nosit, ale měl by být velký asi jako tvoje kebule.
Zatím jsem si klekl a rozhlédl jsem se. Ten kámen, co jsem chtěl, nebyl daleko, ale celkem dobře shovaný v listí. A nechoď nikam, odkud bys mě neviděla.
Začal jsem pomocí drátků svazovat listí k sobě a přivazovat ho k očku.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 15:33

Mai
Usmievala som sa ako mesiačik na hnoji a prikývla som ako cvičená opica. Otočila som sa a hľadala som kameň, ktorý je taký veľký ako moja "gebuľa". Netrvalo dlho, čoskoro som si všimla kameň v listí neďaleko. Rozbehla som sa k nemu, a postavila sa vedľa neho, čakajúc, čo mi povie ďalej.
Medzitým som pozorovala vtáky, lietajúce z jedného stromu na druhý. Ako som im len tie krídla závidela!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 15:41

Faito

Když jsem neslyšel žádné kroky, rozhlédl jsem se a uviděl Mai, jak stojí vedle kamene. Došel jsem až k ní a kámen jsem vzal. Tak, teď ho přivážeme na druhý konec lana, abychom měli závaží. DOšli jsme k pasti a já začal uvazovat kámen. Vyvěsil jsem lano, pár uzly ho zkrátil a pak jsem řekl: A teď přijde ta nejtěžší část. Musíme zahladit stopy, schovat se poblíž a čekat.
Dal jsem do pasti kousek chleba a kousek jsem podal Mai.
Vyrazili jsme do křoví poblíž tak, abychom viděli na past. A neboj, být doktorkou je záslužná práce. Zachraňuješ lidem životy a pomáháš jim s utrpením, které by nezvládli. A dozvíš se toho dost o lidském těle, takže to pak můžeš využívat i v boji.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 15:50

Mai
Všetko to, čo ma Faito učil, som sa snažila zapamätať, i keď to s tým mojím detským mozgom šlo len veľmi ťažko. Zahladiť stopy? Ako? Opýtala som sa. Také veci som ešte neovládala, v love som sa nevyznala vôbec.
Nasledovala som teda potichučky ako myš Faita s chlebom v ruke, s ktorým som nevedela, čo mám robiť a skryla som sa za kríky, odkiaľ som pozorovala tú pasť a vyčkávala som. Usmiala som sa na Faita. Budem sa snažiť byť tou najlepšou medičkou, aká kedy bola! Vyhlásila som hrdo.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 16:05

Faito

To hned uvidíme usmál jsem se. Jinak...ten chleba máš ke svačině. Nemusíš si ho schovávat na zimu. řekl jsem potichu a zadíval jsem se na past. Byl jsem si stoprocentně jistý, že do půl hodiny se něco chytí.

...

Po několika minutách jsem naznačil Mai, aby byla úplně potichu a ukázal jsem mezi stromy. Chudák zajíc s vidinou plného žaludku hopsal k naší pasti a skoro si nedával pozor na okolí. Dohopkal, udělal ještě jeden, dva krůčky, a ozvalo se kovové švihnutí.
Zajíc vyletěl do vzduchu s podivným zapištěním a začal se škubat v korunách. Spokojeně jsem se usmál a podíval sjem se na Mai. Gratuluju, chytlas svého prvního zajíce. Teď přijde ta nejhorší část. Pojď si pro úlovek.

Došli jsme až k zajíci, který se pořád škubal a pištěl. Ze zadních běhů mu stékala krev, jak se mu do nich zarýval drát. Vytáhl jsem lovecký nůž a obvaz a podal je Mai. Je na tobě, do čeho řízneš...
Přemýšlel jsem, jestli naše malá medička králíka ušetří a obváže mu rány nebo jestli ho podřízne a v tom případě ji naučím, jak ho stahovat a péct.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 16:07

Super... Poznamenal som a šiel som rovno za ním. Na tvári som mal taký menší úsmev, avšak nie taký, aký som mával zvyčajne, tento bol iný... až príliš normálny. Dúfam, že vie čo robí. Ak sa dostaneme do chládku, tak ho normálne zabijem... Snáď si je toho vedomý. Pomyslel som si a môj úsmev sa o niečo rozšíril. Pridal som do kroku, aby som ho dobehol a aby som mu šiel bok po boku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 17:56

Mai
Ahááá! Ten chlieb som mala zožrať! Pomyslela som si, nebola som hladná, takže som ho ešte stále držala v ruke. Povedala som si, že ho zjem potom.
Čakala som, až sa tu objaví nejaké malé zvieratko.
Netrvalo dlho, objavil sa tu zajačik. Bol tak roztomilý a zrejme i hladný, keďže si chcel uloviť ten kus chleba. Aký je len zlatučký...Chudáčik maličký... Bezmocne som sa dívala, ako vyletel do vzduchu, pišťal ako šialený a hádzal sa na všetky možné i nemožné strany. Keď sme došli k zajacovi a Faito mi podal nôž a obväz, začala som sa cítiť neisto. Zabiť ho či zachrániť? Chcela som ho zabiť, ale nemohla som...Nemohla som ublížiť tomu bezmocnému, zlatučkému tvorovi, ktorý si len hľadal jedlo. A odrazu som sekla...Najprv to vyzeralo, že toho zajaca chcem zabiť, no potom z toho vzišlo, že som len chcela prerezať lano, ktoré ho držalo vo vzduchu. Zajačik spadol, ja som si ihneď k nemu kľakla a pohladila ho po jemnej srsti. Nemohla som ho zabiť...Nemohla... Prehovorila som, a rýchlo som tomu zajačikovi obviazala rany, aby som zastavila krvácanie. Potom som jednoducho toho zajačika vzala na ruky a nechala som ho, nech zje chlieb, ktorý som ja predtým nezjedla. Nehneváš sa na mňa? Tvárila som sa previnilo.

Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 18:14

Faito

Díval jsem se na reakci Mai a usmíval jsem se. Nezlobím. Je to tvá volba. Jsem rád, žes ho nezabila. Nemáš hlad, není to tvůj nepřítel a nechce ti ublížit. Proč bys mu tedy měla krátit život?
Začal jsem balit věci, které byly ještě použitelné. Lano, drátky...
Podíval jsem se na vyděšeného zajíce. Nadzvedl jsem mu čumáček, prohlédl mu oči, prohrábl jsem srst.
Jestli chceš, nech si ho. Je zdravý. Je to samec a jsou mu asi čtyři. Ale má to dvě podmínky. Zaprvé: Uvážeš mi na tomhle očko a řekneš mi, co všechno je potřeba k úspěšnému chycení, a zadruhé: Až bude ten zajíc starý, pustíš ho zpět do přírody.
Tím bylo mé kázání u konce. Byl jsem rád, že se nic nestalo a že mohu kage s klidem vrátit její...hm...co to vlastně je? Kage vypadala dost mladě na to, aby měla dcerku...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 18:24

Mai
Bola som rada, že sa na mňa nehneval. A bola som ešte radšej, keď mi povedal, že si môžem zajačika nechať. Bol taký malinký, zlatučký, a tie je ho očičká...Kto by mu len dokázal ublížiť? Iba človek s neuveriteľne tvrdým a chladným srdcom.
Vypočula som si jeho dve podmienky. To...Akože tu a teraz...? Sťažka som pregĺgla. Nevedela som, či sa mi vôbec to očko podarí zaviazať. A kto vie, či som už na všetko, čo mi povedal, nezabudla. Dobre...Vypustím ho potom. Sľúbila som a jemne som prešla prstami po jeho srsti tak, aby som sa nedotkla zraneného miesta, ktoré mal obviazané väzom. Tak, ako moja sestra milovala zvierata, tak som ich milovala aj ja...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 18:32

Faito

Trochu jsem se zasmál. No jistě že tady. Co bych to byl za učitele, kdybych nevyzkoušel, co ssi zapamatovala...
Pak jsem k Mai vztáhl ruce a zajíce si vzal. Hlavou jsem jí pokynul, ať uváže očko na provazu, který jsem ještě neuklidil.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 18:50

Mai
Tak to som dopadla... Snažila som sa spomenúť na to, ako mi Faito ukazoval, ako sa robí očko. Mysli, mysli, mysli! Chvíľu trvalo, než som si na to spomenula. Kľakla som si k tomu povrazu a začala som. Dva krát som to uviazala zle, no na tretí krát sa mi to podarilo. Juchú! Som kráľovna sveta! Vyhlásila som a ukázala som očko Faitovi. Bola som na seba vyslovene hrdá!
Potom som sa znova zamyslela a snažila som si spomenúť na to, ako mi Faito vysvetľoval, čo treba urobiť k správnemu chytenie zvieraťa. Tak, musím byť ticho ako myška, že? Znervóznela som a pohľad som uprela na svoje topánky. Potom...Potom treba uviezať to očko, prehodiť ho cez konár a nájsť niečo, čo by to vyvážilo, že? Vzdychla som si a pokračovala som. Potom treba...Treba... Zamračila som sa a snažila som si spomenúť. Čo to len bolo...? Ahááá! Treba zahladiť stopy, skryť sa niekde, kde ma nebude vidno, a čakať na zvieratko,že? Dúfala som, že som to povedala celé, a že som sa nepomýlila alebo čo...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 18:54

Faito

Klekl jsem si a pohladil ji po hlavě. Velmi správně. Je vidět, že tu máme mladou a chytrou lovkyni. řekl jsem se smíchem. Pak jsem se podíval na západ. Musíme jít. Už je pozdě. Lady Hokage se jistě bude zlobit. Tak pojď. Koupíme ve vesnici nějakou klícku.

Vyrazil jsem k vesnici a zajíčka dal Mai. Cestou jsem nastrhal nějakou trávu a bylinky, o kterých jsem věděl, že budou zajíci k užitku jak v jídle tak ve spaní. Ve vesnici jsme ještě koupili klec a vydali se k rezidenci.

//přesun.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 19:11

Mai
Usmiala som sa, i keď som si nebola veľmi istá tým, či zo mňa bude niekedy lovkyňa. Bola som na to až príliš citlivá, ale čo, možno sa to zmení, až budem staršia!
Kaori sa iste hnevať nebude...Podľa mňa. Stačí, ak na ňu hodím psie oči a bude všetko okéy! Povedala som a vzala si zajačika do náručia.
Veľmi som sa tešila z klietky, v ktorej bude zajačik bývať, a ja sa budem oňho starať. Tak a teraz bol čas vrátiť sa k mojej sestre...I keď bola pravda, že som tu ešte chvíľku chcela zostať...(presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru