Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+21
Ryuuzaki Yamanaka
Kisuke Uchiha
Goro Aburame
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Tasai
Hiroshi Senju
Shinjiro
Andi Dors
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Akihiro Kazuki
Killunia
Nara Kagayami
Raiken Namikaze
Kashike
Faito Dansaku
Neuro Uchiha
Kaori Senju
Aki Kana
Shijin Hyuuga
25 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:53

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 3 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Wed 3 Oct - 15:49

Dorazila jsem za zbytkem týmu a vyslechla jsem si senseiův plán. Velice jednoduché, obzvlášť pokud už teď prohledává nejbližší okolí Yuki se svým vynikajícím zrakem. Osobně jsem se nechtěla moc do té mise zapojovat. Chvíli jsem poslouchala názory senseie i Kagayami, pak jsem vyskočila na střechu a shlédla jsem k nim.
"Yuki už tu kočku hledá. Až ji najde, přiletí ke mně a sdělí mi všechny informace. Myslím tedy, že ani signál nebudeme potřebovat, stačí dobrá sehranost. O hledání a hlídání pohybů kočky je postaráno," řekla jsem. Kdybych byla normální člověk (nebo alespoň sangvinik), tak bych se usmála, ale já taková nebyla, takže jsem vzhlédla k nebi a začala jsem vyhlížet svou sněžnou sokolici.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 3 Oct - 20:42

Otočil som sa na Killuniu, a prikývol som. Takže to nakoniec nebudú mať až také ťažké, už len to hľadanie je otravné. Pomyslím si, a tak teda ostanem stáť na mieste, čakajúc, kedy dotyčná Yuki ohlási lokalitu mačky. Čo asi bude ďalšia misia? Snáď nie ďalšia D rank. Venčenie psov by ich myslím nepotešilo. Rozmýšľal som, počas čakania.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 4 Oct - 15:54

Ze cvičiště jsem došel až na ulici. Marně jsem doufal že kočka tam bude jen tak stát a chytíme ji hned aby jsme tu misi, pokud se tomuhle dalo říkat mise, měli co nejrychleji z krku. Bohužel kočka nebyla nikde k nalezení. Vyčkával jsem tedy spolu se senseiem a Kagayami až se někde objeví nebo až ji ona sokolice najde. Jako obvykle jsem se nevyjadřoval tiše a pomalu i nehnutě jsem stál. Jelikož byla tato mise tak pod naší úrovní jak jen to šlo, jen lehce ji převyšovalo umývání záchodů, tak jsem ani nijak nepřispěl návrhy. Kdo by pro všechno na světě nedokázal chytit zpropadenou kočku ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Fri 5 Oct - 11:33

Po nějaké době mě přestalo bavit stát, tak jsem si sedla do tureckého sedu a na několik minut jsem zavřela oči. Když jsem se otevřela a rozhlédla se kolem sebe, spatřila jsem bílého sokola, jenž letí k nám. Yuki. Nastavila jsem jí ruku a ona přistála na mém levém předloktí. Dala jsem ji chvilku na oddech. Pak sokolice konečně spustila.
"Tu zatracenou kočku jsem viděla. Nejdřív byla u horkých pramenů, jenže tam si mě všimla. Myslela si, že ji chci ulovit, tak zdrhla. Schovala se v koruně stromu o několik ulic dál. Až dostanu odměnu, tak vás tam dovedu..." Povzdechla jsem si a z vaku u pravého boku jsem vytáhla "delikatesu" (pouze pro dravce, samozřejmě). Kuře. Yuki ho do sebe doslova hodila a pak opět vzlétla. "Tak šup, lidičkové, nebo zase uteče..."
"Tak pojďte," vybídla jsem tým a vydala jsem se za svou sokolí spojenkyní. Ta se vždy na vteřinku zastavila a ohlédla se za námi, jestli ji následujeme.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 5 Oct - 18:51

Tak toto sa nám bude hodiť na pátracie misie. Napadlo mi, keď sa sokol vrátil. Zdelila nám informácie, a tak nám nič nebránilo vo vyrazení na súčasnú ulicu, kde sa mačka nachádzala. Vyrazil som teda za sokolicou.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 5 Oct - 19:36

Jej. Další běh? zhrozila jsem se a celkem klidným poklusem jsem se za nimi vydala. Jak se zdá, tak tenhle tým bude celkem úsoěšnej, ale ještě se musíme zlepšit a to hodně. Moc se neznáme a utužovat naše přátelství nemůžeme jen na misích.
Nad vším jsem možná až moc přemýšlela, ale alespoň mi to pomáhalo zapomenout na "námahu", kterou jsem při běhu musela vyvinout. ,,Poběž." zavolala jsem ještě přes rameno na Mogena a pomalu, hodně pomalu se od něj vzdalovala.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 5 Oct - 20:12

Aspoň, že hledat ji nemusíme. pomyslím si a doufám, že ta mise nebude trvat tak dlouho. Teď už ji musíme jen chytit, což by neměl bejt takovej problém. Přeci jen kočku už každý z nás pravděpodobně chytal a pokud ne, určitě chytali nějaké jiné zvíře. Na tom nic světobornýho není.
No, tak si trochu zaběháme. pomyslím si při pohledu na tým běžící kupředu. Pokud jsem měl při této misi něco udělat, tak si aspoň zatrénuju. Nechal jsem jim náskok, a pak co nejrychleji vyrazil. Držel jsem tempo a snažil se je dohnat. Sem tam jsem se ještě podíval po kočce. Jeden nikdy neví.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Fri 5 Oct - 23:40

Yuki se zastavila u samostatně stojícího stromu na kraji ulice a posadila se mi na rameno. Podívala jsem se za ostatními týmovými kolegy a pak na sněžnou sokolici.
"Pořád tam je. To znamená, že moje práce skončila a teď je to na vás, lidičkové," odvětila a vzlétla, aby pak přistála na střeše jednoho domu. Zkontrolovala jsem si pozici kočky, kterou jsme měli chytit. Byla celkem dobře ukryta mezi listy, ale ta růžová mašle se prostě nedala přehlédnout, to snad jen kdybychom byli všichni barvoslepí.
"Máte někdo plán, jak ji chytit bez toho, aby nám utekla? Vypadá to totiž, že je mnohem divočejší než můj kocour Mayuri, když se dostane k cukru."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 6 Oct - 21:22

Doběhla jsem za Killuniou a hned mi bylo jasné, kde ta spropadená kočka asi je. Došla jsem už pomalu k ní a zamyslela se. ,,Když se budu snažit, můžu po ní vyslat stín, aby se nemohla pokusit utéct a vy byste ji mohli chytit. Dokážete to za pět minut?" až blbě jsem se zeptala. Triviálnost mé otázky jsem si uvdomila až později, proto jsem dodala; ,,Myslím, že je to celkem zbytečná otázka, co?"
Ještě jsem se podívala na strom a poměřila si ho. Doufám, že mi za tu dobu, co po ní půjdu se stínem, neuteče. podrbala jsem se na hlavě a už si připravila pečeť.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 6 Oct - 21:43

Zastavil som sa pri strome, pri ktorom sa údajne mačka nachádzala. Následne som začul Kagayaminu otázku, na ktorú som vlastne ani nemusel odpovedať. Tak fajn, pripravte sa na jej chytanie. Potichu som im oznámil, a presunul som sa trochu bokom k stromu. Chcel som aby ju najprv skúsili chytiť oni, a keby im to nevyšlo tak by som to skúsil na poslednú chvíľu ja. Ukážte ako ste rýchli. Pomyslel som si, a čakal kým sa všetci pripravia alebo rovno pohnú.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 7 Oct - 10:15

Doběhl jsem až na místo setkání a bedlivě poslouchal, co mají v plánu. Chytit tu kočku pomocí stínu byl dobrý nápad, snad vyjde a nebudeme ji tady honit po celé konoze. Chytit kočku sám o sobě obtížný úkol nebyl, horší bylo prostředí, v jakém jsme ji měli chytat. Na stromech měla určitě výhodu. Naštěstí pro nás byl ten strom osamocený, takže by mělo stačit, aby jeden z nás vylezl nahoru a ostatní čekali dole, až se kočka uráčí seskočit.
"Já vylezu na strom a pokusím se ji chytit. Vy zatím počkejte dole, až ta kočka sleze. No .. jestli vůbec sleze." řeknu s letmým úsměvem na tváři a soustředím chakru do nohou. Stromy mi nedělali velký problém, takže vylézt na něj bylo až příliš jednoduchý. Nemělo cenu snažit se působit nenápadně. V tom jsem nevynikal ani za mák. Takže jsem se rozeběhl co nejrychleji ke kočce a snažil se ji jakkoliv chytit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 7 Oct - 11:27

Vždyď takhle uteče! vzdychla jsem si a stále nechávala ruce v pečeti. Pokud bude dost rychlý, tak by neměl být problém ji chytit. Když je dobrý přes taijutsu, tak to snad vyjde, aůe pro jistotu se připravím, kdyby měla ta čičina napáto opusitt naši příjemnou společnost.
Šrotovalo to ve mně, že snad bylo slyšet, jak mi pracuje mozek. No, nebyl to nějak moc velký problém, o kterým jsem musela nějak významně přemýšlet, spíš jsem jen tak ze zvyku přemýšlela nad zbytečnými věcmi, které by klidně mohly zůstat spát a dát pokoj mý hlavě.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Sun 7 Oct - 21:09

Bohužel pro nás si kočka Mogna všimla a vyskočila ještě výš. Rychle se rozhlédla a skočila na nejbližší střechu domu. Vyskočila jsem za ní, vlastně jsem spíš spadla na ní. Jelikož sledovala Mogena, nestačila na mě. Díky troše štěstí jsem ji chytila do svých rukou. Spustil se krutý boj mého sevření a jejích drápů. Naškrábance jsem byla zvyklá, ale co předvedla tahle... Měla jsem pocit, že mi vytrhala z ruky kusy masa! Zaťala jsem zuby a tvář se mi zkřivila bolestí, tu kočku jsem však jižž neudržela. Jakmile jsem trochu povolila stisk, vykroutila se a rozeběhla se pryč. Yuki vzlétla a vydala se za kočkou. Nemůže ji chytit, ale třeba ji zdrží.
"Jauvajs," vydala jsem ze sebe konečně a prohlédla jsem si své zkrvavené ruce. Rány byly poměrně hluboké a bolest příšerná. Podívala jsem se směrem, kudy letěla Yuki za kočkou. "Rychle za ní!" zavelela jsem a rozeběhla jsem se směrem, kudy utekla.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 8 Oct - 14:14

Sledoval som, čo všetko sa zvrtlo za tých pár sekúnd, a keď mačka nakoniec po boji s Killuniou ušla, využil som toho bleskového kunaia, ktorý Killunia mala pri sebe. Hneď teda ako mačka opustila jej ruky, prebleskol som sa k nej, a rozbehol sa za mačkou. Nie však plnou rýchlosťou, ale ešte som niečo plánoval. Vyskočil som na strechu budovy, a po ostatných strechách som pokračoval ďalej, smerujúc za mačkou. Tentokrát som pridal čo najviac, a zoskočil som do ulice. Zistil som, že mačka bežala oproti mne, čo znamenalo že som ju po tých strechách predbehol. Mačka trochu spomalila, a začal chrčať a "ježiť" sa. Nakoniec sa rozbehla doľava, kde bola ďalšia ulička. Avšak slepá, takže bola v pasci. Skúšala sa driapať po stene, ale neúspešne. Chytenie ju v slepej uličke som však prenechal týmu, takže som im rukou naznačil, kde je, a pre každý prípad som ostal stáť ešte ďalej v ulici, keby zase ujde.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 8 Oct - 19:38

A co já říkala? vzdychla jsem si a celkem rychle jsem se vydala za kočkou. Ne však tak rychle jako Killunia, které se ji povedlo chytit, ale jen na malou chvíli. Musela jsem se rozhodnout, vyléčit Killuniu, nebo se hnát za kočkou. Moje volba se odrážela od raciolnálního myšlení. Nejdřív jsem se rozeběhla za kočkou, přece jen na pár škrábanců se neumírá.
Zdálo se, že jsem zatím všechny předběhla, tedy kromě senseie, kterému se povedlo dostat kočku do slepé uličky a to byla má šance. Už cestou po střechách jsem si připravila pečeť a chakru na své Kagemane no Jutsu. Seskočila jsem dolů k nim. ,,Kagemane no Jutsu!" zvolala jsem možná až moc nahlas a ihned po zmítající se kočce vymrštila můj stín a chytila ji do něj.
,,Mám ji. Měli byste přidat, protože tahle má ďábla v těle." zavolala jsem na ostatní a čekala, kdy si kočku příjdou vyzvednout, protože se nezdálo, že by nám sensei chtěl nějak výnamně s jejím chycením pomoct.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 8 Oct - 20:11

Já mezitím stál na stromě a viděl jsem jak ta kočka poškrábala Killuniu. Au. Pomyslel jsem si při pohledu na její ruku. Teď ale bylo nejdůležitejší chytit tu zpropadenou kočku. Rychle jsem se odrazil oběma nohama z větve a doběhl až k té kočce která byla chycená ve stínu. Jelikož se nikdo neměl k tomu vyrazit a chytit tu kočku opět to připadlo na mě. Začínal jsem si myslet že jsem tu jen na tu špinavou práci. Opatrně jsem se přiblížil k tomu stvoření a chytil ju za přední packy a počkal až uvolní jutsu. Takhle už neuteče. Aspoň jsem doufal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Tue 9 Oct - 19:59

Prohlédla jsem si za běhu ruku a všimla jsem si, že mě už všichni předběhli. Kagayami kočku chytla do stínu a Mogen ji čapl za přední pracky. Počkat, a co ty zadní? Navíc mi přišlo, že ji nedržel dost pevně a.... měla bych přestat mít ty pitomé kritické myšlenky. Povzdechla jsem si a seskočila jsem k Mogenovi. Vzala jsem kočku jemně za krkem a ona okamžitě zvláčněla.
"Takhle by už neměla dělat problémy. Tahle jednoduchá technika funguje na všechny šelmy. Jejich matky je tak kdysi přenášely z místa na místo, a aby si mláďata neublížila, uvolní všechny svaly. Takže dokud ji budu držet jemně, zůstane v klidu. A teď bychom ji měli jít vrátit..."
Sakra, já jsem dneska nějak ukecaná... pomyslela jsem si nabručeně. Podívala jsem se na ostatní a čekala jsem, co budou dělat oni.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 9 Oct - 20:48

Výborne! Takže mačku máme, môžme ísť za Hokage odovzdať ju. Vyhlásim, a pozerám na Killuinine poškrabané ruky. Rovno ti Hokage ošetrí rany na rukách. Dodám s úsmevom, načo vykročím po ulici k budove Hokage. Takže D- rank misia splnená. Čo zaujímavé nás čaká ďalšie? Pomyslel som si, načo som pokračoval do budovy.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Wed 10 Oct - 17:00

Konečně jsem s úlevou mohla stínovou techniku zrušit. ,,Tak kočku bychom měli." usmála jsem se a došla ke Killunie, aniž bych reagovala na senseiova slova. ,,Pujč mi ty ruce, já se potřebuji procvičit víc než Hokage." popadla jsem její ruce, že to až vypadalo, že jí je chci utrhnout, ale ve skutečnosti jsem za ně zabrala velmi jemně a opatrně.
Nad její natažené paže jsem položila své ruce a z dlaní mi začala vycházet zelená záře. Už to je nějaká doba, co jsem to dělala naposled, takže jsem nebyla rychlá jako Hokage, ale snažila jsem se co nejvíc, abych ji vyléčila co nejdřív a co nejméně bolestivě.
Po chvíli už měla ruce zcela v pořádku, usmála jsem se na ni, že jsem ráda, že už nemá žádná zranění a mohla se vydat za senseiem. ,,Kočka už je na tobě."
(Přesun)

Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 10 Oct - 17:41

Ehm.. díky. řeknu s úsměvem směrem ke Killunii. O zvířatech jsem toho věděl málo a zvláště o kočkách jsem nevěděl téměř nic. No co každej má někde nedostatky a tohle byl ten můj. Kočky jsem nemuse už vůbec. Byli až moc přítulný na můj vkus.
No jelikož to vypadalo že naše mise je konečně u konce tak jsem se vydal spolu se zbytkem týmu do kanceláře. Snad se kvalita misí které dostaneme zvedne jinak se nudou ukoušu k smrti. Samozřejmě jsem chápal že i tyto mise jsou pro vesnici důlžité ale jejich náplň byla nudná.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Wed 10 Oct - 17:56

Poté, co mi Kagayami vyléčila ruce, jsem se cítila mnohem lépe. Kočku jsem se snažila držet pořád tak, aby zůstala nehybná. Pousmála jsem se a vydala jsem se za týmem. Yuki si mezitím sedla na mé rameno. Konečně máme za sebou tuhle nudnou misi. Přemýšlela jsem o našem zvláštním týmu. Kagayami je medička a ovládá techniky klanu Nara. Mogen se soustředí na taijutsu. Zachoval se poněkud zbrkle, ale až se lépe sehrajeme, bude to lepší. Já, kunoichi z klanu Akatatsu, se soustředím na ninjutsu a nintaijutsu, využívám svého Kekkei Genkai. No a sensei... Jeho nejsilnější schopnost, rychlost, určitě není všechno. Zajímalo by mě, co ještě umí.
No, každopádně jsem raději přestala přemýšlet a vydala jsem se do budovy Hokage jako zbytek týmu.
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Oct - 14:48

To je ale dneska hezký den. Pomyslel jsem si a procházel jsem po ulici rozhlížel jsem se po různých obchodech a ruchu co tady byl. Najednou mi zakručelo v břiše, naštěstí jsem poblíž cítil vůni Dango, takže jsem se vydal ''po čuchu''. Když jsem dorazil k skvěle vyhlížejícímu obchodu s Dango, posadil jsem se na jednu stoličku a okamžitě jsem si objednal. Když jsem dostal svou porci, tak jsem okamžitě uchopil špejli a začal jsem okusovat knedlíčky Dango.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sun 14 Oct - 15:53

ANBU

Ulice Listové - Stránka 3 Towa

Najednou se přimo za Satoshim objevil ANBU a ihned také spustil...
"Satoshi Aburame - jako gennin zástupce klanu Aburame, se co nejdříve a neprodleně dostav k jižní bráně. Zde se dozvíš všechny potřebné informace, které by ti nebyli jasné..."
Pak na něj jen tak jemně kývnul, na znamení odchodu a už jen udělal jednou rukou pečeť tygra a zmizel v obláčku bílého kouře...
Byl pryč...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Oct - 15:58

Otočil jsem se na mluvícího ANBU a jen jsem ho pozoroval a přitom okusoval Dango. Takže k jižní bráně jo. A proč řekl jako zástupce Aburame? Pokrčil jsem rameny a už jsem jen viděl jak zmizel. Zajímavé. Dojedl jsem tedy svou porci Dango a zaplatil jsem. Vstal jsem a vyšel jsem na ulici. Chvíli jsem jen tak ještě bloumal po ulicích, ale pak jsem se vydal k jižní bráně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 14 Nov - 19:09

Dorazili sme s Katarom do rušných ulíc Konohy. Vzhľadom na nedávne nie práve najpríjemnejšie udalosti, sa ľudia upokojili a všetko sa vrátilo do starých koľají. Usmiala som sa a zaviedla som Katara k onému domčeku, kde bývala tá babka. Nebol síce veľký, ale vyzeral útulne. Pred vstupnými dverami vysedávali ozaj veľké psiská, ako som vravela, jeden čierny a jeden biely. Keď ma uvideli, rozbehli sa ku mne a tak na mňa skočili, že nebyť tej mojej sily, ležala by som už dávno ako palacinka na zemi. Však keď sa postavili na zadné, boli vyšší ako ja! Ani sa vlastne nečudujem, páč som mala iba 162 cm, čo ma fakt štvalo. Keď sa obaja upokojili, pohladkala som ich po hlave a vybrala sa k dverám, na ktoré som zaklopala. Otvorila mi jedna stará, asi 80 ročná babka. Hokage-sama, čo vás sem privádza? Dáte si čaj? Milo sa opýtala a usmiala sa na nás oboch. Ďakujeme, ale neprišli sme si sem vypiť čaj. Prišli sme vyvenčiť vašich psov...Inak toto je Hyuuga Kataro. Babka prikývla a Katara si prehliadla od hlavy po päty. Teší ma Kataro. Dobre, počkajte tu, za chvíľu som späť. Vytratila sa niekam v dome a o za malú chvíľu priniesla dva obojky a dve vodítka. Dávajte na nich prosím pozor! Prevzala som si od nej jedno vodítko a obojok. Obojok som pripevnila tomu čiernemu psovi okolo krku a následne aj vodítko...Čakala som, kým to isté urobí aj Kataro, a potom som sa ho opýtala. Ideme?
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 3 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru