Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+21
Ryuuzaki Yamanaka
Kisuke Uchiha
Goro Aburame
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Tasai
Hiroshi Senju
Shinjiro
Andi Dors
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Akihiro Kazuki
Killunia
Nara Kagayami
Raiken Namikaze
Kashike
Faito Dansaku
Neuro Uchiha
Kaori Senju
Aki Kana
Shijin Hyuuga
25 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:53

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 2 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 25 Sep - 18:17

Faito

Vskutku...a není jediná... odvětil jsem s úsměvem a vydal se do restaurace.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 13:29

Takže starý priateľ? Počul som už o povahe Uchihov veľa vecí... vždy im ide iba o dve veci. O moc a o pomstu. Tvoj prípad, nemýlim sa? Spýtal som sa ho s kamennou tvárou a čakal som na jeho reakciu. Je to jasné, typický Uchiha, nemám ich moc v láske, ale čo už, tohto snáď nejak znesiem, alebo sa ho zbavím.
Premýšľal som a popri tom som sa rozhliadal okolo. Potom som si nahlas vzdychol a pozrel som na Uchihu. V Konohe je veľa ľudí, a ak ho chceš zabiť, tak to zistia za chvíľu. Aj keď sú to väčšina negramotný ľudia, tak je ich dosť. Nechaj si to na potom, poďme na ten rámen. Povedal som a oblizol som si pery.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Neuro Uchiha Wed 26 Sep - 14:16

Ani o jednu " Pousmál jsem se " Je to můj starý kolega a chci si s ním popovídat, ale není to nutné. Tak?
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 14:27

Kolega? Spýtal som sa a pozrel som naňho. Tsche, neprišli sme sem predsa na to, aby sme sa šli porozprávať s nejakým tvojim kolegom... Povedal som trochu hlasnejšie, ale stále tak, aby to počul iba on. Ale vieš čo, je mi to jedno. No tak poďme, kde je? Čakal som, či pôjde, alebo tu bude stáť, alebo sa na to vykašle. Však predsa nemohol ani vedieť, či je živý, alebo nie. Síce som bol trochu naštvaný, že ma teraz bude vláčiť po jeho "kolegoch", ale taktiež som bol zvedaví, čo je ten jeho kolega zač a prečo si s ním chce pokecať. Ale vopred ti hovorím, že by si mu nemal nič hovoriť, myslím... však vieš, najlepšie by bolo, ak by vôbec nevedel, že si to ty.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Neuro Uchiha Wed 26 Sep - 14:32

To už by ale pak nešlo " Nevěděl totiž že je to Assasin a kdybych mu to řekl že se jedná o Hokageho, tak by s tím asi nesouhlasil, ale chtěl jsem se s ním setkat " Raději se půjdem najíst a pak si ho najdu, třeba ho potkáme tam ne? " Nechtěl jsem se s Assasínem setkam mezi 6 očima, věděl by že mi o něco jde, protože důvod proč jsem v Akatsuki je jen an chvíli se skrýt.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 14:36

Som zvedavý, ako ten had zvládne rámen. Povedal som a zasmial som sa. Poďme teda, Konohu nepoznám, tak je to na tebe. Zájdeme na rámen a potom si hľadaj koho chceš a rob si čo chceš, ja si pôjdem svojou cestou, asi sa vrátim, alebo pôjdem pozrieť inam... Hovoril som, ale potom som stíchol. Nebola reč o to, že musíme byť stále spolu, pre prípad, že nie? Spýtal som sa ho, kedže som si nevedel spomenúť, či o tom bola reč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Neuro Uchiha Wed 26 Sep - 15:03

ASi ne a kdyby něco tak bych si tě našel " Pomalu jsem odcházel směrem k Ichiraku a pootočil se na něj " Jdeš?
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 15:12

S normálnym úsmevom na tvári som šiel s ním. Idem, idem. Znova som si oblizol pery a už mi tiekli slinky na ten preslávený rámen z Konohy, aj keď som radšej preferoval dango, tak dobrým rámenom taktiež nepohrdnem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 30 Sep - 14:05

Faito

Vyšel jsem do ulic. Hm...zajímalo by mě, jestli si vůbec uvědomila, kolikrát mě urazila... popřemýšlel jsem s úsměvem nad chováním Hokage a vyrazil nakupovat zásoby.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Sun 30 Sep - 20:05

Kashike

Pokračoval jsem dál ulicemi a pozorně se rozhlížel po lidech okolo. Ne moc nápadně ale mé pozornosti by unikl jen ten kdo se o to snažil. A tak jsem si po několika minutách všimnl toho divného muže. Dobře ozbrojený, jako ninja, i když ne úplně standartně. A bez čelenky. Heuréka... Dojdu až úplně k němu a zastoupím mu cestu aby si mě všiml. Zdravím pane Faito. Mám pro vás dobře placenou práci...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 30 Sep - 20:23

Faito

Otočil jsem se na muže, který na sobě měl plnovou masku a jeho celkový zjev byl velmi nestandartní. Nicméně jsem nehnul ani brvou. Za kolik? zeptal jsem se jen a rukou mu pokynul k lavičce, která stála u cesty.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Sun 30 Sep - 20:26

Kashike

Beze slova přejdu k lavičce a posadím se. Vytáhnu z kapsy pytlík a podám mu ho. To je polovina. Druhou polovinu dostanete od našeho zaměstnavatele až dokončíme práci.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 30 Sep - 20:33

Faito

Potěžkal jsem měšec a přikývl jsem. Koho? zeptal jsem se zase stroze.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Sun 30 Sep - 20:36

Kashike

Ukážu mu na papíře napsaný jména, aby nás případně nikdo nevyslechl. Ale šéf je chce živý. Máme je jen dopravit do Otočené vesnice.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 30 Sep - 21:09

Faito

Máme? To jako jdete se mnou? zeptal jsem se. Neříkám, že mě to nezajímalo. Přeci jen, když za mnou přijde člověk, co cche mermomocí pomoct, moc se mi to nezdá. Co o nich víte?
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Sun 30 Sep - 21:14

Kashike

Přeměřím si Faita rychle pohledem. Je to profík, to se musí nechat... Ano, víte, my dva jsme vlastně kolegové. Můj zaměstnavatel si najal mě a já si hodlám najmout vás. Bohužel mě můj zaměstnavatel informacemi příliš dobře nevybavil, tudíž o cílech nevím nic.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 1 Oct - 13:01

Faito

V tom případě by vám měl šéf připlatit, ale nevadí. Zjistíme, kdo jsou zač a zpacifikujeme je... řeknu konečně nějakou obsáhlejší větu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Mon 1 Oct - 15:09

Kashike

Mě moc na penězích nezáleží, tohle ejchuchů dělám jen z dlouhé chvíle. Ale váš přístup se mi líbí.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 1 Oct - 15:44

Faito

Jistě. Kdyby byl můj přístup jiný, neměli bychom tento rozhovor. No nic, jdeme se podívat po vesnici, třeba je tu najdeme...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Mon 1 Oct - 15:58

Kashike

Měli by tu být, tak snad budeme mít štěstí. Zvednu se z lavičky a vykročím směrem do centra. A mimochodem... jmenuji se Kashike
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 1 Oct - 19:18

Faito

Ach ano, jistě... řekl jsem a šel sjem se podívat po strážných a lidech na návsi. Začal jsem se ptát, až jsem se nakonec dozvěděl, kde je viděli naposledy. Tudy... řekl jsem jen. Pokud potřebujete nějaké věci, vemte si je teď. dodám a vydám se za těmi dvěma.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Mon 1 Oct - 19:32

Kashike


Jen následuji Faita. Nic nepotřebuju, všechno mám u sebe...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 3 Oct - 13:26

Vyšli sme do ulíc Konohy, kde som zastavil a otočil sa k týmu. Takže opis mačky máme, lokalita je neznáma, takže ju hľadáme po celej Konohe. Budeme chodiť v týme, ibaže budeme od seba o trochu vzdialení, aby mal každý na starosť nejaký ten úsek či ulicu. Začneme rovno odtiaľto. Ak sa niekomu podarí mačku nájsť, hlavne sa po nej nevrhnite naraz, a z jednej strany. Po prvé by ste sa zrazili navzájom, a po druhé by mačka ušla akýmkoľvek voľným smerom, ktorý by sme nepokryli. Preto, ak niekto mačku nájde, ozve sa alebo nám dá nejako vedieť. Napríklad zakričaním. Keď teda mačku nájdeme, dvaja nech mačku nasledujú zozadu, a zvyšný dvaja nech to vezmú bokmi. Ukončil som svoju reč. Takto sme to teda robili niekedy my, ale vypočujem si aj vaše nápady, ak nejaké máte. Ukončil som, a opäť som každému z nich venoval zvlášť kratší pohľad.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Nara Kagayami Wed 3 Oct - 14:24

Dorazila jsem o chvilku dřív než ostatní. Já bych měla jiný nápad. pousmála jsem se, ale svoje potměšilý choutky teď nechám stranou. Senseiův plán byl lehký. ,,No, ale když nemáme vyplašit kočku a najdenou na vás zakřičím, tak si mě nejspíš všimne a uteče. Nebude vadit, když v případě akce budem improvizovat?"
Vím, moje námitky teď nebyly na místě, ale podle mě nebyly zas až tak blbý. No přece by ta kočka musela být hluchá, aby mě neslyšela. Napadlo mě pár dobrých plánů, které mohli vyjít, ale jen na jeden pokus. No, byla jsem moc líná je říct nahlas, proto jsem už radši mlčela a čekala na rozhodnutí senseie.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 3 Oct - 14:33

Bol som si vedomí toho, čo Kagayami podotkla. Máš pravdu, no nemáme žiadny iný systém, ktorým by sme dali vedieť druhým, že máme cieľ pred sebou. Obvykle sa na také misie brávali ešte vysielačky. Zamyslel som sa, a nakoniec som na ten návrh prikývol. Improvizovať môžte. To kričanie využite až vtedy, keď si vás mačka všimne a dá sa na útek. Jednoducho som svoj "plán" poupravil, a ďalej som čakal či majú nejaké návrhy. Ja sám som mal nejaký ten nápad, ale to by bolo už asi moc jednoduché, chcel som aby to mali trochu ťažšie.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 2 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru