Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+10
Hiroshi Senju
Andi Dors
Satsuki Aizawa
Neuro Uchiha
Kami Atsushi
Katashi Aokawa
Killunia
Daiki Ayme
Raiken Namikaze
Shijin Hyuuga
14 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:31

First topic message reminder :

Hokage monumenty - Stránka 4 Images?q=tbn:ANd9GcQVdLtSr68T1Z1ju8tCUi8DzO3arYv9t5DiQ41xiv_iejJf5oAqzuAjWhIDbA

Ze skal nad Konohou je výhled na celou vesnici.
Ráno je vše ještě zakryté stíny, ale jakmile se vše začne probouzet, vybízí výhled k úsměvu.
V noci je odtud vidět, jak se postupně rozsvěcí či zhasínají světla. Jako tisíc světlušek.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Tue 1 Jan - 20:08

Yui

Odrazila jsem se od zabodnutého meče tak abych ji přeskočila. Díky tomu jsem měla šanci zaůtočit zezadu.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Tue 1 Jan - 20:21

Moja čepeľ preťala vzduch nad zbraňou mojej sestry, od ktorej sa odrazila. Rovnako ako aj druhá ktorou som tam bola kvôli mojej otočke nútená seknúť. Zároveň som však v prvom seku neprestala, aj keď sa teraz koniec čepele ťahal po snehu. Otáčavým pohybom som vyrazila jej útok dohora, pri čom moja čepeľ vytvorila niečo ako *vlnu* snehu, ktorý sa pri tom pohybu spolu zo vzduchom zodvihol zo zeme. Nakoniec som nohou zabrzdila moje otáčanie, no bola som ešte nútená poskočiť dozadu, aby som ho ustála úplne. Teraz som stála len pár centimetrov od okraja jednej z hláv Kage. Náš predošlý úder vyvolal viac než rozruch.. pravdepodobne. Keď sa naše čepele zrazili, rozvírilo to vzduch, vznikli milióny iskier a ohlučujúca rana už spomínaného kostolného zvona. Možno som sa naozaj trocha uponáhľala, keď som si chcela zatrénovať priamo tu. Čakala som, kým si sestra vytiahne zo skaly svoj druhý meč. Bola to niečo ako.. česť ? veď sme predsa trénovali tak prečo nie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Tue 1 Jan - 20:46

Yui

Jakmile vykryla můj úder, vyhoupla jsem se a při lehkým saltem jsem skočila dozadu. Díky tomu jsem si ještě dokázala sebrat drůhý meč. Ach. Vzdychla jsem si a pomalu jsem začala přecházet do bojového stádia. Dala jsem obě dvě ruce s meči na levou stranu a rychlým pohybem jsem se roztočila míříc na sestru.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Tue 1 Jan - 21:01

Roztočila sa. Bol to krásny pohľad, keby nerozsekal všetko čo mu prišlo do cesty. Rozbehla som sa oproti nej, pri čom som letmo odrazila jej *prvú* otočku. Nemalo to žiadny efekt.. aspoň nie na ňu. Mňa však odstredivá sila roztočila a pomocou vlastnej zotrvačnosti, rokmi praxe a vynikajúcemu načasovaniu som sa roztočila v presne opačnom smere, akým sa točila ona. Pri tom som využila rovnaký druh útoku. Prirovnanie kostolného zvona sa už nedalo.. použiť. Keď sa všetky štyry čepele zrazili, vydalo to zvuk ako keď nejaká kovová loď napáli priamo do kovovej fasády prístavu. Slamenný klobúk, ktorý bol pripevnený len na tenkej šnúrke to nevydržal, teda aspoň tá šnúrka a pod tlakom vetra sa mi z krku utrhol a uletel niekam preč. Vlasy sa mi rozvlnili, ako aj spodok oblečenia, keďže na tope sa nemalo čo rozvíriť. Oba naše útoky sa viac menej znegovali navzájom a tak sme sa obe *dotočili*. Niečo ako sneh pod našimi nohami už dávno nebol.. len holá a studená skala na ktorej bolo zopár rýh.
"Ešte viac.. rýchlejšie.. zvládneme to ešte.. rýchlejšie." Bol to až fanatický hlas pri ktorom som začala na Yui útočiť rôznorodými sekmi, ktoré na prvý pohľad nedávali vôbec žiadnu súvislosť. Stále som pri tom zrýchľovala a zrýchľovala. Konečne som po dlhom čase znova rozhýbala svaly a tak som si to mienila užiť.. teda dúfala som, že ona si to užíva rovnako ako ja.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Tue 1 Jan - 21:07

Yui

Jakmile začala chaoticky útočit začala jsem dělat to samé. Každý útok jsem vykryla. Nebylo možné aby jedna druhou zasáhla. Todle bude dlou hé. Řekla jsem při sekání. Nárazy a zvuky způsobovali že skála a hlavy začali tak trochu popraskávat. Zrychlila jsem ještě doufajíc že ji alespoň jednou zasáhnu ale předem jsem věděla že to nemá cenu. Byli jsme si víc než rovné. Při tom všem se mi rozdrolila kytička co jsem dostala od ní v zahradě a jako malé kousky lístků padala na zem okolo nás.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Tue 1 Jan - 21:15

Nad jej vetou som sa nijak nepozastavovala. Len som ďalej útočila a zároveň som sa aj obraňovala. Par krát som sa musela jej čepeliam vyhnúť no ona niekoľko krát musela spraviť to isté.. odrážanie úderov a následne prudké výpadi. Keby že sa nachádzame v nejakom lese.. asi by sme ho od toľkého iskrenia podpálili. Rany sa na mňa sypali jedna za druhou a ja som ich blokovala a odpovedala som mojimi sekvenciami. Asi to bude naozaj dlhý súboj ale.. čo ak? Zrazu som prestala bojovať a len som sa sklonila. Jej čepeľ ma minula len veľmi tesne.. doslova mi usekla končeky vlasov no to mi moc nevadilo. Katany som len položila vedľa seba a rukami som sa snažila pochytať kvietky.. Zvesila som ramená a pozrela som sa na ostatok ktorý ostal z kvetiny, ktorú som jej upravila tak, aby sa dala nosiť do vlasov. Tvárila som sa smutne. Len som sklopila hlavu a oboma rukami som si pretrela oči.
"Gomennasai." Šepla som pri čom som sa ich nejak snažila dať dohromady. Pochopiteľne sa mi to nepodarilo, čo ma ešte viac rozrušilo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 1 Jan - 21:48

Dostavil jsem se ža před monumenty a přivolal Kori, svou panterku. "Podívejme se Kori, nějaké dvě nádherné dívky nám poškozují monumenty? To si vyprošuji!" Řekl jsem Kori, která jen vytasila své zuby a vrčela. "Jestli ihned neodejdete po dobrém, půjde to po zlém krasotinky." Vytáhl jsem svou COOL katanu a opře jsem se o ní do COOL postoje (xD).
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 1 Jan - 21:57

DOSŤ! Zvrieskla som na dve dievčatá, ktoré tu bojovali, keď som sa tu objavila aj s trojčlenným ANBU tímom. Viete o tom, že Monumenty sú pre nás konožanov veľmi dôležité a aj napriek tomu ich ničíte, a ja niečo také nestrpím! Založila som si ruky na hrudi a premeriavala si ich od hlavy po päty. Navyše som vás tu nikdy nevidela a usudzujem, že odtiaľ nepochádzate. Kto ste? Zamračila som sa. Potom som stočila na Hiroshiho pohľad, ktorý naznačoval, že až toto skončí, tak mu pekne nakopem zadok za toho šmolka! Prevrátila som očami a svoju pozornosť som znova presunula na tie dva kunoichi.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Tue 1 Jan - 22:09

Hlavu som podvihla najprv na nejakého chalana s .. panterom ? Po tom na nejakú babu ktorá sem prišla aj s troma Anbu. Nevedela som čo sú Anbu zač.. nevedela som kto sú oni zač a viac menej mi to bolo šumák. Najviac ma trápilo práve to, že som mylom zničila ozdobu do vlasov mojej sestričky, nad ktorou som sa tak natrápila v záhradách pod Otagakure. Zaregistrovala som ich slová. Najprv som sa tvárila prekvapene no po tom som si všimla .. *menších* *puklinie*. V tvári sa mi zrazu zračila hrôza.
"GOOMEENASAAAAI!" Zakričala som a buď som to veľmi dobre hrala.. alebo som sa to naozaj zo zúfalosti snažila nejak *spojiť* vlastnými rukami.
"O..o..ono sa to nejak.. spraví!." Ubezpečovala som tých dvoch.. teda piatich no po asi minúte mi došlo, že to týmto spôsobom nepôjde. V momente mnou vystrelo a chvíľku to vyzeralo tak.. že dostanem infarkt. Keď som si všimla podobizňu jedného z monumentov a tej ženy.. srdce som mala niekde v topánkach a tie som mala .. ani neviem kde !
"Hokage-samaa.." Toto oslovenie zo mňa vyšlo, ako vyfučanie posledných kúskov vzduchu z nejakého balónika.
"Gomenasai.. gomenasai.. gomenasai.. gomenasai.." Začala som systematicky opakovať a pri každom jednom slove som sa klaňala. Keby že predo mňa dajú nejaký kôl, asi by som hlavou tie hokage monumenty roztĺkla.
"gomenasai.. gomenasa...." Pokračovalo to stále.. a stále ďalej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 1 Jan - 22:17

Zjavil som sa vedľa Hokage, uvedomujúc si aj to, že ju možno mojim objavením znova spôsobím šok. Ale to mi bolo teraz úplne jedno. Zadíval som sa na dve cudzinky čo tu boli, a zjavne si pomýlili monumenty s cvičiskom. Odskočil som na hlavu Štvrtého, a z jeho hlavy som sa naklonil na bok, aby som si mohol pozrieť, čo také ktorej hlave je. Um, to si fakt nemohli vybrať lepšie miesto.. Zašomral som si, a obzrel som sa aj po ostatných osobách. Popravde, netušil som čo také tu mám robiť. Veď pomoci tu bolo dosť, viac než dosť. Ale možno k niečomu predsa len budem, uvidíme. Ostal som teda stáť na Minatovej hlave, a len som sa mlčanlivo díval na každého tu..
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Tue 1 Jan - 22:24

Yui

Yuji to sta čí. Plácla jsem jí po zádech aby toho nechala. Následně jsem se podívala na Hokage a schovala jsem katany. Chybi čka se vloudi la. Zpražila jsem jí přísným pohledem. Nějakej kus ho*na na mě ječí zespoda a myslí si že je úžasný mít xicht vytsanej do skály. Supěla jsem v duchu ale na venek jsem vypadala celkem mile. Vlastně jsem vypadala majestátně nebo tak jsem se alespoň tvářila. Jak lidé často říkali, vypadala jsem jako Princezna. Víte, my pochází me z krajů kde je velká zima a mnoho sně hu, proto jsme se já a moje sest ra rozhodli zajít se po nějakém podí vat. A jelikož jsme se necha li unést vzpomínkami na domo v tak to dopadlo takh le. Více méně jsem se vykecávala svou lámanou mluvou.
Když v tom si na hlavu vedle stoupnul nějaký klučina a zíral na nás. Ruce jsem opět směřovala ke zbraním a hlasitě jsem vykřikla. Nesaha t!
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 1 Jan - 22:29

Když přišla ségra tak rychle, skoro jsem si neuvědomil že jsem jí vlastně pomaloval xicht na monumentu. A sakra, zase průser! Řekl jsem si v duchu a pak katanu dal Kori, která si ju chytla do tlamy. Pak ta holka se začala ségře klanět a mě popadl záchvat smíchu. Doslova jsem padl na zadek a smál jsem se, ještě nikdo mě takto nepobavil. Fakt vipadala že ze ségry hodí mrtvici, né že by její rány neboleli pořád je i cítim. Ale fakt mě tím dostala. Pak jsem se znovu zvednul a jen se pochychotával a přistoupil blíž ke Kori a něco jí šeptal do ucha, přitom jsem se pochychotal, kdo ví co jsem jí říkal.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 2 Jan - 13:36

Nahlas som si povzdychla a hodila som na tie dve naštvaný pohľad. Nálada mi zase klesla na bod mrazu už len pri myšlienke, že len kvôli tomuto budem mať na stole ďalšie kopy papierov. Pri divadielku jednej z nich, ktorá sa mi klaniala div zem nepobozkala, len som pokrútila hlavou. Dobre, pre tentoraz vám to odpúšťam, nejako sa to opraviť dá. Zapamätajte si ale, že tu v Konohe máme aj cvičisko, kde môžete trénovať koľko sa vám zachce. Uškrnula som sa tie kunoichi a pohľad mi skĺzol na ich katany. A zaujímalo by ma, ako ste sa do dediny dostali s tými katanami. Nadvihla som jedno obočie. Kde sa vzalo tu sa vzalo, pribehlo tu malé čiernovlasé dievčatko, ktoré ma začalo ako šialené ťahať za sveter. Otočila som sa, že niekomu vrazím, ale keď som uvidela Mai, len som sa uškrnula. Čo tu robíš? Máš byť predsa doma. Rozstrapatila som jej rukou vlasy. Chcem ísť na cintorín navštíviť mamku! Vyhlásila a vykukla spoza mňa na tie dve kunoichi. Začala im kývať rukou, po chvíli ju to prešlo a ťahala ma preč. Počkaj, počkaj... Poskladala som pečate. Mokuton Bunshin no Jutsu. Šepla som názov techniky a vedľa mňa sa objavil môj mokutonový klon. Pozrela som sa na Mai. Počkaj, pôjdeme dolu iným spôsobom, ktorý sa ti určite bude páčiť. Chytila som ju za ruku a ťahala som ju na Yondaimeho hlavu, kde stál Raiken. Chcela som mu ešte niečo povedať. Vieš Raiken, je od teba veľmi pekné, že si so mnou trávil čas, ale...Vidíš, bolo ti to na prd platné. Som Hokage, vždy mám nejakú prácu. Mal si radšej tráviť čas trebárs so svojimi blízkymi kamarátmi, alebo s tímom. Mojim osudom je vysedávať do konca svojho života za stolom a podpisovať papiere. Smutne som sa naňho usmiala, otočila som sa na Hiroshiho a uškrnula som sa naňho. Však ja si to s ním v kancli vyrieším. Určite zase prídem o okno, ale to nevadí. Vzala som si Mai do náručia. Drž sa ma pevne... Mai prikývla, obtočila mi ruky okolo krku a hlavu si oprela o moje rameno. Tak, ide sa na to! Rozbehla som sa po hlave a skočila z nej rovno dolu, vyzeralo to, ako keby som chcela spáchať samovraždu, ale tak to nebolo. Ak by som ju predsa len chcelá spáchať, spáchala by som ju sama. Prudko sme klesali k zemi, ale mňa to zatiaľ netrápilo. Užívala som si ten studený vzduch na svojej tvári, ten pocit voľnosti, bolo to úžasné! Mai v mojom náručí sa veselo smiala. Mai bola vždy odvážne dieťa, nie ako ostatné, ktoré by pritom pustili do gatí. Pár metrov nad zemou som ruky dala do pečate, zo skaly vyletelo pár mokutonových chápadiel (alebo ako inak to mám nazvať xD) a obtočili sa okolo môjho tela, takže som vlastne visela dole hlavou vo vzduchu. Potom som nechala tie chápadlá zmiznúť, urobila som vo vzduchu otočku a pristála som na nohách. Tak čo? Páčilo sa ti to? Usmiala som sa na Mai a položila som ju na zem. Bolo to super! Všakže to nebolo naposledy? Usmiala sa na mňa Mai a chytila ma za ruku. Vieš, že nie... Uškrnula som sa na ňu a spoločne sme sa vybrali na cintorín za našou mamkou...(presun)

Klon
Stala som pred tými kunoichi a čakala som na odpoveď. Bola som fakt zvedavá, čo z nich vykĺzne. Stále som nechápala, ako je možné, že ich stráže pustili so zbraňami. Keď takto budú pokračovať i naďalej, koledujú si o riadny prúser!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Wed 2 Jan - 13:47

Dosel jsem k monumentum a ce sem nevidel monumenty byly no celkem na kasi. "A to udelal ktery de*il?" probehlo mi hlavou. "Pane boze co se tady delo?" Zeptal jsem se a cekal jestli mi nekdo odpovi
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Wed 2 Jan - 13:57

Keď mi Yui pleskla po chrbte, vystrelo mnou a ja som sa na ňu len mierne pousmiala. Chcela som sa znova ospravedlniť no tento krát som si to radšej rozmyslela. Rukou som sa začala hrať s vrkočom a len som sa na Kaorin klon trocha.. nie zrovna milým spôsobom.. usmievala. Bola to reakcia na jej otázku, ako to že máme zbrane.
"Skúsili ste niekedy.. samurajovi zo severného klanu zobrať zbraň?" Odpovedala som jej tónom chladným ako podnebie v Tetsugakure no sato. Aj keď o severnom klane nemusela vôbec počuť. Tetsugakure si svoje tajomstvá strážila a celú občiansku vojnu s našim klanom sa jej nejak podarilo ututlať.. teda možno. Radšej som nespomenula, že ja za naše hlavy v Tetsu vypísaná odmena na niekoľko miliónov ryo.. každopádne tu právomoci Tetsugakure nesiahali a my sme tým pádom mali od tej blbej odmeny pokoj.
"Neexistuje spôsob, ako by nás niekto o zbrane mohol pripraviť. Keď sme to vysvetlili strážam.. boli také milé a dovolili nám ich nechať." Pousmiala som sa znova úplne milým a prirodzeným spôsobom. Bolo celkom divné ako viem tie pohľady striedať.. bola som predsa majster v pretvárke.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 2 Jan - 14:08

Prekvapene som kukal na Hokage, keď prišla ku mne a zdelila mi to, čo som určite nečakal. Ani som sa k tomu nestihol vyjadriť, a radšej som sa o to už ani nešiel vôbec pokúšať. Mykol som si oboma plecami a venoval som sa ďalej tým dvom neznámym. Na zakričanie "nesahat!" som len prižmúril oči v akom takom zamračenom pohľade. No ešte aby tu po mne kričala! (xD) Len som si potichu odfrkol, a po ich vysvetlení, prečo majú zbrane, som pokrútil hlavou. V takom prípade by vás nepustili do Konohy. Ale zrejme to bude nejaká nezodpovedná stráž... Ak by vám zbrane zobrali, mohli sme sa tomuto vyhnúť.. Dodal som si už iba v mysli, a prekrížil som si ruky na hrudi. Celé to bolo...no, zvláštne. Úplne všetko, možno to bude tým, že zvláštny bol celý tento deň. Aj keď miestami zas skvelý..
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 2 Jan - 14:38

Klon
Takže samuraji. Čo to som o nich počula, nikdy som sa však nimi veľmi nezaoberala. Vedela som akurát, že vedia dobre machrovať s mečmi a že žijú v krajine, kde je neuveriteľná zima. Nedokázala by som tam žiť, najskôr by ma porazilo. Pre tentoraz vám to odpustím, ale pod jednou podmienkou...Že tie katany nebudete používať! Zamračila som sa na ne a dúfala som, že už žiadne problémy robiť nebudú. Navyše, v Konohe teraz pobehovalo množstvo ANBU tímov, takže nie je možné, aby tie zbrane použili bez povšimnutia. Založila som si ruky na hrudi a čakala, čo z nich vylezie. Zároveň som rozmýšľala nad tým, čo urobím s tými strážami.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Wed 2 Jan - 14:49

Yui

Můj me č můj živo t. Odvětila jsem tiše. Byla to má pevná odpověď. Vlastně to bylo obráceně, já byla životem meče. Meč je takřka nezničitelný dokud žiju já. Ale představa že by mi na něj nebo dokonce na mě někdo šáhnul. Pokud se dotne š zabiju tě. Dodala jsem tiše.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Wed 2 Jan - 14:56

Len som zodvihla ruky na znak toho, že súhlasím. Následne som ich však Yui položila na plecia a jemne som sa k nej naklonila.
"Pôjdeme preč hmm? sestrička." Pošepla som jej a tento krát, môj pohľad ku Kaori pôsobil, ako keby som ju chcela zbaliť, či s ňou flirtovať. Len som sa milo usmiala a mierne som pootočila hlavou ku Raikenovi. Zložila som ruky z Yuiných pliec a prešla k jej pravej strane. Spýtavo som sa na ňu pozrela. Predsa len, ak nechcela ísť, ostanem tu s ňou. Aj keby ma to malo stáť neviem čo. Ruku som si takým uvoľneným spôsobom položila na jednu z katán a pohľadom som začala hladať moje dreváky.. ktoré však odvialo.. znova. Mierne som si povzdychla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 2 Jan - 14:57

"Samurajové? To ale neznamená že v naší vesnici smíte mít zbraně, mě je osobně jedno jestli se vám je stráže báli sebrat, ale mě jako Veliteli ANBU se to nelíbí, takže vás žádám, po vesnici zbraně budou v pochvě, nebo budou okamžitě zabaveny a předány až odejdete!" Řekl jsem už docela vážně a pak přiběhla Mai, kterou jsem už taky docela dlouho neviděl, jen jsem ne ní mrknul a v mžiku už byly pryč. Kori mi hodila zpátky katanu, kterou měla v tlamě a já ji dal zpátky do její pochvy a pak na záda. Pak jsem na ní jenom nasednul a přiblížil se k Raikenovi. "Škoda chlape, bylo by fajn tě mít za švagra!" Zasmál jsem se a pak jen za běhu s Kori řekl těm slečnám. "Dejte na moje slova krasotinky, jinak se spolu ještě uvidíme!" Opět jsem se zasmál a mávnul na ně. Pak Kori skočila z jednoho monumentu na strom a tak jsme se zase dostali někam jinak. Fakt jsem se netěšil až dostanu od ségry vinadáno, to bude zase modráků!

~Přesun~
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 2 Jan - 15:05

Klon
Prižmúrila som oči na svojho "milovaného" bračeka. Áále nechaj ich, ak tu nebudú robiť problémy, tak to je vlastne jedno! Založila som si ruky na hrudi a prevrátila očami. To, že sa stal ANBU ho pekne zmenilo. Keď som počula, čo povedal Raikenovi, očervenela som ako puľka. TOTO SA ORIGINÁL DOZVIE, TY ŠUNKA! Zvrieskla som za ním. Čo si teraz o mne Raiken pomyslí? Alebo skôr o ňom? Že to je perverzný maniak. Super! Takže, pekný deň vám prajem! Milo som sa usmiala na tie samurajky. Svoju úlohu som splnila, viac ma tu už nebolo treba, tak som sa jednoducho rozpadla...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Wed 2 Jan - 16:34

Yui

Sestřič ko. Podívala jsem se na Yuji. Sou drz ý! Prohlížela sem si mizící osazenstvo vesnice. Jak by se asi tvářili kdyby ch je...
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 2 Jan - 17:00

Už opäť ma niečo udivilo, a zároveň prekvapilo..
Šva-švagra...čože? Dosť ma to zarazilo, a tak som Hiroshiho som sledoval až kým niekam nezmizol. Eh.. Neisto som sa pootočil na Hokage, a než som stihol hocičo povedať, jej klon sa rozpadol. Boli tu už len tie dve samurajky, no a ja. Dnešok je fakt divný... Zašomral som, a s plánom že sa sem ešte vrátim, som si to skočil z Minatovej hlavy dolu. Pred pádom, ktorý by mi asi polámal kosti, keďže som padal len tak, bez dávania pozoru, som stihol spraviť pečať a len som zmizol preč. Musel som si schladiť hlavu, a s ňou aj svoje mnohé, divné myšlienky...
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Wed 2 Jan - 18:58

"Hm?" Reagovala som na to, ako ma oslovila a keď povedala že sú drzí, asi som vedela kam to bude smerovať. Len som podišla k nej a skôr než stihla dopovedať jej poslednú vetu, rukou som jej zakrila ústa a venovala som jej pusu na líce.
"Pšššt.. zabiť ich môžme aj neskôr hmm? Teraz by to nebolo to pravé orechové." Pousmiala som sa na ňu no povedala som to potichu tak, aby ma nebolo počuť ani na meter ďalej. Následne som rukou, ktorou som jej jemne zakrila ústa len prešla po jej druhom líci a pohladila som ju. Po tom som ju objala a pomaly som sa aj s ňou natočila k východu z Konohy a k východu z týchto tu.. monumentov.
"Poďme už preč.. prestáva ma to tu baviť a rada by som sa vyspala." navrhla som a začala som ju tak trocha v mojom objatí tlačiť k východu.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Wed 2 Jan - 19:59

Yui

Jen jsem tiše kývla a nechala jsem se sestrou tlačit dál. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 4 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru