Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+10
Hiroshi Senju
Andi Dors
Satsuki Aizawa
Neuro Uchiha
Kami Atsushi
Katashi Aokawa
Killunia
Daiki Ayme
Raiken Namikaze
Shijin Hyuuga
14 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:31

First topic message reminder :

Hokage monumenty - Stránka 5 Images?q=tbn:ANd9GcQVdLtSr68T1Z1ju8tCUi8DzO3arYv9t5DiQ41xiv_iejJf5oAqzuAjWhIDbA

Ze skal nad Konohou je výhled na celou vesnici.
Ráno je vše ještě zakryté stíny, ale jakmile se vše začne probouzet, vybízí výhled k úsměvu.
V noci je odtud vidět, jak se postupně rozsvěcí či zhasínají světla. Jako tisíc světlušek.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Thu 3 Jan - 16:11

Kdyz vsichni odesli no sem sel taky.(presun)
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tasai Mon 7 Jan - 13:05

Uhm...tu je výhľadíček... poznamenal som si pre seba keď som sa dostal až úplne hore k hlavám všetkých Hokage. Sadol som si na jednu z hláv hokageho tuším to bol druhý alebo tretí.
Všetkých z týchto hlaváčov som poznal...boli naivný tak ako ty ale narozdiel od nich ty si len červík... zasmial sa Kurama.
No ja som ich nepoznal...moc...teda ani teraz neviem kto je Hokage?! Hmm... na chvíľu sa zamyslel a potom dodal. Vlastné héj, teraz je tam také dievča, nó teda skôr žena alebo teta...neviem ako ju nazvať. zašklebil sa a mierne sa nahol nad kamennú podobu Hokageho a pozrel sa dole na tu výšku.
Fíha...tu by som nechcel padnúť. pousmial sa sám pre seba a ďalej sa akoby bavil sám zo sebou.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Fri 11 Jan - 19:06

Kori doběhla spolu s semnou na svých zádech až na monumenty. Já jsem si s ní sednul na ségřinu podobiznu, ano ten nejvíc mi podobný xicht co tu byl vytesán. Pořád jsem si hladil tvář od toho jakou mi dala pecku, nebylo to fakt nic příjemného!
"Hiroshi, Hiroshi, já jsem ti říkala že tě Hokage-sama pěkně stloukne, ale ty si prostě nedáš pokoj, že ne..." Říkal Kori, která se už přestala smát a lehla si. Já jsem se jen škodolibě pousmál. Bylo to príjemné, toto místo jsem měl docela i rád, šel tu vidět západ sluce, který jsem měl fakt rád. No, lehnuli jsme si oba na tu palicu a koukali se na naší hezkou vesnici. Viděl jsem tu i nějakého kluka, no toho jsem si nevšímal.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Fri 11 Jan - 19:56

Dorazil jsem k monumentum a tam se z hora dival na vesnici. Sundal jsem si masku a bryle a pozoroval okoli. Ktere jsem nemel zrovna v lasce no muj vyraz byl celkem vrazedny ale co se dalo delat nemel jsem vesnici v lasce. Same pravidla ne jako tam kde jsem zil drive.Alew stim jsem zatim nemohl nic delat no co mohl jsem pouze cekat co budoucnost prinese. Kopnul jsem do kamene ktery nejakou nahodou letel primo na Hiroshiho hlavu.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 12 Jan - 11:43

Když jsem se ta kochal tou krásou, viděl jsem až sem že na mě letí nějaký šutr. Jen jsem natáhl ruku a kámen, velký jak moje dlaň se mi hodila přímo do rukou. Kámen jsem sevřel a pořádně zmáčkl. Byl to měkký kámen, takže se mi v pěsti rozdrolil.
"Dobrej pokus, uděláš to ještě jednou a budeš mít problém." Podíval jsem se na něho tak, jak on se díval pořád. Byl mi docela nesympatický, protože když mě někdo vyruší při relaxaci, tak je v pěkným kelu. Zvednul jsem se, ale Kori mi tlapkou chytla nohu, abych si zase sednul a nevnímal to. No, bylo mi jasné že kdybych tomu klukovi něco udělal, schytám další ránu od ségry.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Sat 12 Jan - 12:31

Jen sem mu odsykl. " Nebylo to schvalne." proste byl na spatnem miste ve spatnou dobu. byla to fakt nahoda. jakmile jsem to rekl natahl jsem si masku a nasadil bryle.Bylo to nejak jsem sy zvykl a melo to vihodu nikdo nevedel co si myslym a jak se tvarim. Vyskocil jsem na strom a tam si sedl na vetev.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 12 Jan - 17:59

Jen jsem prokoulil oči, ten kluk byl fakt divnej. No, pak jak odskočil jsem si stoupnul, protáhnu a nasedl na Kori, která už čekala až si na ní sednu. Odběhli jsme někam pryč, tady jsem s tím divným klukem nechtěl moc být.

~Přesun~
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tasai Mon 14 Jan - 7:50

Tááak je čas ísť trénovať. postavil sa a oprášil si plášť. Napravil si meče a ujistil sa že sú na správnom mieste. Chvíľku sa ešte pokochal pohľadom z hora a následne sa zhlboka nadýchol prišiel ku kraju a zavrel oči. Ide sa lišiačik... následne som sa nahol dopredu a nohami som sa odrazil aby som bol v bezpečnej vzdialenosti od skali. Chvíľu som padal voľným pádom a následne sa prehodil do pristávacieho postoja a dopadol (náhodne) do kôpky slamy. Bezpečne a zdravo. O chvíľu z nej vyskočil a rozutekal sa preč.

(Presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 22 Jan - 22:25

Cesta sem byla docela dost nudná, už jsem se těšil až si spravím náladu. Kori vyskočila spolu s semnou a barvami na monument Kaori. Já jsem slezl z Kori a barvy jsem položil na rovnější plochu. Pak jsem se postavil a dal ruky v pas. Usmíval jsem se jak sluníčko a otevřel jsem všechny barvy. Pak jsem vyndal i dva velké štětce, z toho jsem jeden hodil na Kiyoshiho. Je pravda že jsem Kaori řekl že už to nebudu dělat, ale jen v tom případě že to odvolá, takže smůůůůla. Kori na mě asi už neměla slov, lehla si a spala, raději se do toho nemotala.
"Ok Kiyoshi, chci aby jsi jí namaloval oči asi jako...klaun. Bílé kruhy kolem očí a, no snad víš jak vipadá klaun." Usmál jsem s a štětec začal namáčet do rudé barvy abych jí namaloval prodlouženou pusu. Jenže, pusa byla úplně dole kde nebyl nijak moc velký záchytný bod. Proto jsem položil ruce na zem, ze kterých se utvořily silné liány, kterých jsem se mohl držet, ale, to by mě za chvilku bolely ruce, proto jsem si z toho udělal takovou houpačku. On to měl v pohodě, vylezl si na nos a maloval, sakra proč já jsem si nevzal na práci oči! Teď jsem toho docela litoval, ale co už! Zavěsil jsem se rovnou u pusy a začal malovat.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 22 Jan - 22:35

Došli jsme až k monumentům Kagů a mě už dávno bylo jasné co chce dělat. * Jako... malé... dítě... * pomyslel jsem si a ušklíbl se. To jeho nadšení z toho asi ani nebylo možné. Nevím jestli na tom nějak ujíždí nebo co, ale měl by s tím rozhodně něco dělat, protože s takovou do nedotáhne dál než je. I když vlastně nevím co on je. Je to Jounin, nebo něco jiného?
" A uhm.. jistě... oči jako klaun... bílé kruhy kolem očí... takže jenom kruhy kolem očí nebo něco přidat? Já totiž klauna nikdy neviděl... takže nevím jak to celé vypadá... víte Hiroshi-sensei? " řekl jsem. Trapně jsem se necítil, protože co je trapného na tom, že jsem neviděl klauna? Nic, protože mě ani takové blbosti nezajímaly. Zajímaly mě jiné věci, jak lovit, jak si získat potravu, jak pomáhat zvířatům, ale klaun? Ne. Věděl jsem že z toho malování bude problém, ale co už? Sranda musí být. Někdy. Sice za sranda skončí tím, že určitě budeme čistit ty monumenty po dalších 50 let našeho života a k tomu dostaneme jako misi posbírat všechny exkrementy ve vesnici, ale co no. To se dá vydržet. Hlavně doufám v to že se stanu dost silný na to abych zabil otce. Uchopil jsem štětec a namočil jej do bílé barvy. Seskočil jsem na nos a kolem očí začal malovat obrovské kruhy.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 23 Jan - 12:28

Když už jsem byl docela, slyšel jsem ho jen tak tak. To že nikdy neviděl klauna mě docela dost překvapilo a jen jsem prokoulil očima.
"To máš jedno, hlavně ať to je směšný. A ještě jednou...říkej mi Hiroshi a né Hiroshi-sensei! Bože kluku jsi jen o dva roky mladší než já, cítím se jako stařec..." Poslední větu jsem řekl už jakoby jen pro sebe. Vážně mi vadilo oslovení "sensei", grrr, nejsem starej! No, pustil jsem to z hlavy a dodělával prodloužená ústa, vipadalo to fakt k popukání. Tak kdo se směje teď One-chan! Řekl jsem si v duchu a zhoupnul jsem se abych se podíval jak to vipadá. Šlo vidět že Kiyoko už je taky skoro u konce. No, aby to bylo rychlejší, vzal jsem zelenou barvu a celou jsem jí vyklopil na její vlasy. Barva stékala a dřív než cokoliv stačilo kapnout na Kiyoka tak to uschlo, jojo drahý barvy se vyplatí! Když jsem byl nahoře, zařval jsem na Kiyoka aby rychle vyšplhal nahoru, kdo ví za jak dlouho si toho ségra všimne! Oči už se zdály být hotové a já jsem barvy zrušil, zase zmizely. Aby to byla ještě větší sranda, udělal jsem jí spolu s pusou červený nos! Prostě dokonalé mistrovské dílo!
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Aokawa Wed 23 Jan - 13:22

Mé dílo trvalo na dodělání trochu déle než to jeho, protože jsem v takovýchto věcech nebyl příliš dobrý, ale co se s tím dá nadělat? Budu se snažit jak nejvíce to půjde aby to vypadalo alespoň k světu.
" Posnažím se... ale může mi to trvat trochu déle... protože... no nejsem asi tak zkušený jako ty... " odpověděl jsem mu. * Hmm... o dva roky starší? Tak to se nedivím tomu jak se chová... pokud ho budu chtít porazit.. nemám na to zrovna nejvíc času no... 2 roky to je krátká doba... tím líp... mám další motivaci... * pomyslel jsem si a stále pokračoval v malování kruhů kolem očí. Už jsem měl i představu jak to bude vypadat ve finální verzi, nebo alespoň jak bych chtěl aby to vypadalo. Oči už byly hotové, celé bílé dokola. Pak jsem si vzal ještě trochu zelené barvy a dodělal jsem jí ještě velké obočí. No nevím jak to bude vypadat z dálky, doufám že tak jak jsem si to vymyslel. Pak mi vzal zelenou barvu a vylil to na vlasy. Myslel jsem že to doletí až ke mně, no díky bohu ne, zaschla už asi v půli cesty. Skoro mi tím zničil moje obočí! Když řekl ať jdu nahoru, protože už to bylo hotovo, takže více věcí zde nepotřebujeme dělat. Vyskočil jsem až nahoru, vedle něj. " Hotovo... doufám že to z dálky vypadá dobře... " řekl jsem a pokýval hlavou. Vlastně až teď mi došlo co jsem udělal. * Z toho... bude problém... Už vidím výraz Hokage.... sakra... * pomyslel jsem si. " Nepůjdeme odtud? Nechci aby mě tu Hokage chytla... " řekl jsem Hiroshimu.

//btw: jmenuju se Kyoshi ne Kiyoki Very Happy
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 23 Jan - 14:26

Když jsem viděl jak se ten kluk snaží, skoro mi ho bylo líto až dostane seřev, no každopádně se do toho zapojil s elánem a to já vždycky ocením.
"Není to špatné, obočí byl super nápad!" Usmál jsem se jak sluníčko, já byl na nadávky zvyklí, ale on...no držím mu palce, beztak zase všechno schytám já.
"Hm...? Jojo, raději odtud zmizíme..." Rychle jsem nasedl na Kori, která jen ležela a docela se lekla když jsem si na ní zase sednul. Jen zakroutila hlavou a prokoulila očima. Já jsem jí popoháněl aby sebou mrskla, měl jsem fakt děsnej hlad.
"Ok, jdem se najíst, nebo chcípnu." Už jsem neseděl, ale rovnou jsem si na Kori lehnul, byl jsem fakt skoro mrtvej.

~Přesun~
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Aokawa Wed 23 Jan - 14:45

" Díky Hiroshi... " řekl jsem. Nevím proč, ale bylo to pro mně strašně divné mu tykat, protože byl přece starší, měl vyšší hodnost a já mu mohl tykat. Bylo to pro mně něco, dalo by se říct, nového, ale řekl jsem si, že si na to budu muset zvyknout.
" Nevím proč... ale mám děsný strach z reakce Hokage... Ty jsi tohle dělal asi často že? " zeptal jsem se ho a vydal se po boku jeho pantera na cestu někam na jídlo.
" Fajn fajn... a co jsi to vlastně chtěl po mně před tím, než jsme se vydali sem?? Když jsi říkal že pro mě máš misi, ale že není tak důležitá?? " řekl jsem tázavě a šel stále dál, dolů z monumentů.

- Přesun -
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Wed 23 Jan - 16:28

Po delsim odpocinku sem se rozhodl ze pujdu se projit do kanclu.
(presun)
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 27 Jan - 21:58

Přistál jsem na pevné zemi a pustil Suki na zem. Pousmál jsem se, docela obyčejně, ale naštěstí tu byla takový tma, že to mému egu nic neubralo. Ono by se to asi stejnak nepoznalo.
"Aerolinky Boha vám děkují, že jste použili naše služby." ušklíbl jsem se a udělal pár kroků směrem k zábradlí, kde jsem se otočil k vesnici.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 27 Jan - 22:02

Když mě v Ichiraku chytil do náruče a letěli jsme celou Konohou až na monumenty, nedokázala jsem ani na chvíli zavřít pusu a smát se, chtělo se mi křičet, byl to fakt úžasný pocit a nebála jsem se, že by mě snad pustil.
.. věřila jsem mu?
Když jsme přistáli na monumentech porohlédla jsem se, tolik vzpomínek! Bylo to moje nejoblíbenější místo, ale od jeho ochodu jsem se tomuhle místu vyhýbala. Moc to všechno připomínalo, to, co jsem chtěla zapomenout.
"Vážně sis přišel jen pro ten šátek?" Zeptala jsem se tiše, zatímco pozorovala Konohu, odtud byla tak malá, jen shluk světýlek pod námi..
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 27 Jan - 22:11

Pousmál jsem se a udělal pár kroků k ní. Zastrčil jsem jí vlasy za ucho a zvedl jí hlavu. Nikdy jsem nebyl ani romantik, ani jsem neměl smysl pro omluvy, takže jsem se prostě usmál a přestal myslet.
"Taky mi chyběl někdo, kdo se snaží tvářit, že mě nesnáší, ale ve skutečnosti mě chce..." znovu jsem se tak sebestředně ušklíbl a nahnul se těsně k ní.
"A já tě chci taky.. a nejde jen o to.. chyběla jsi mi.." konečně jsem překonal tu krátkou vzdálenost a konečně jsem ji po těch dlouhých týdnech zase políbil.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 27 Jan - 22:18

Jen jsem ho pozorovala a stále tam jako zkoprnělá, ale nebála jsem se, jeho ne. To, co říkal byla pravda, vážně jsem své srdce svěřila někomu, který by ho mohl do vteřiny zničit, spálit a já už bych ho dohromady nedala.
Ruce jsem mu vpletla do bílých vlasů a sama si ho přitáhla blíž, no jeho poslední slova mě donutila k mírnému úsměvu, nejspíš i on cítil něco jiného nebo to jen hrál a já byla jen další jméno na seznamu? Vlastně jsem to ani vědět nechtěla.
Jeho rty, po těch týdnech byl něco jako vysvobození. Nepotřebovala jsem vysvětlení, stačilo mi, že je tady, zpátky, že se doopravdy vrátil. Na chvilku jsem se odtáhla a šibalsky se usmála.
"Bohům přece nelze odolat.."
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Tue 29 Jan - 19:03

Usmál jsem se a prsty přejel po její tváři. Díval jsem se do jejích očí, nechápal, jak je možné, že mě dokážou tak svázat, tak připoutat, že si místo kámoše, holek a svobody, vyberu pouze jí! To se mí vážně nikdy nestalo. Byl jsem prostě.. zmatený!
"Andělům taky ne..." zastrčil jsem jí vlasy za ucho.
"Ten šátek ti sluší víc než mě, asi ti ho nakonec nechám... i když tu věc s ním, jsem myslel vážně." přitáhl jsem si ji k sobě a z blízka si jí prohlížel.
"Jsi krásná.."
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Tue 29 Jan - 20:21

Popravdě? I já jsem byla dost zmatená a mimo, namísto toho chladného, arogantního a věčně nad věcí kluka, tu byl někdo, který snad mohl být i .. starostlivý, mohlo mu vůbec na někom záležet? Na mě? Nechápala jsem to, ale v tu chvíli mi to bylo i jedno. Při zmíňce o šátku jsem po něm snad už jen ze zvyku prsty přejela, od doby, co odešel jsem to dělala pořád. Podívala jsem se na něj a neodpustila si rýpnutí.
"Vsadím se, že tos říkal už spoustu holkám přede mnou.." Usmála jsem se podpichovačně.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Tue 29 Jan - 21:29

Ušklíbl jsem se svým typickým šklebem. "Sbalit holku není nic těžkýho, na tu těmi slovy neplýtvám... ale ty jsi něčím jiná a já tě nechápu a to mě nutí se zastavit a zjistit to. Dokud tě nepokořím a nepochopím, nebudu mít klid.." přejel jsem prsty po jejích rtech.
"Nevím, co jsi mi to udělala.. ale je to tak!" znovu jsem ji políbil. Měl jsem chu´t držet ji a líbat, měl jsem chuť se na ni jen dívat, jen jí poslouchat.. co to se mnou sakra bylo?!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Daiki Ayme Mon 4 Feb - 17:26

Pomaly zapadalo slnko, klesalo nižšie a nižšie. Nádhernému páru sa naskytol prekrásny pohľad na červenú oblohu. Oblohu ktorá tak silno pripomínala krv. Satsuki a Kami, obaja tam sedeli, určite sa na tú nádheru pozerali, kým ich nevyrušil pohyb za ich chrbtami. Tam kde by mal byť voľný priestor, tam teraz stála väčšia oranžová žaba, Gamakichi. Nikto nevedel čo to má znamenať, keďže ani jeden z nich nevedel že som sa vrátil z Konohy. A preto keď otvorila ústa, a s jazykom presunula moje telo na zem..
„Prosím, pomôžte mu Satsuki~sama..“ Poznal ju z môjho rozprávania, preto šiel za ňou ako jedinou osobou ktorej veril. Moje doráňané, zakrvavené, dotrhané telo, schnúca krv na tvári, popáleniny na koži a hlavne.. To že som nedýchal a srdce mi prestávalo biť. Potreboval som medikov, tých najlepších.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 4 Feb - 18:57

Široce jsem se na Kamiho usmála, po jeho slovech, vážně jsem se cítila.. šťastná, tak jako nikdy v životě. Možná jsem se zamilovala do hajzla, ale bylo mi to jedno.
"Já js.. Co to?!" Dívala jsem se na Kamiho tvář, ale právě teď jsem pohled přesunula na oblohu. Něco se z ní řítilo přímo sem nebo to byla jen moje fantazie?
Žába? Na monumentech? Co to sakra má znamenat?
A pak, to, co z té žáby vypadlo, slova jsem vnímala jen okrajově, zírala jsem do bledé tváře chlapce přede mnou.
Do tváře chlapce, který byl vždycky mým nejlepším přítelem. Neviděla jsem ho tak dlouho, vždycky jsem věděla, že se mi jednou vrátí. Že se vrátí k nám všem, nevzdávala jsem naději, ale že se vrátí takhle?
Rychle jsem k němu došla, zavřené oči, zakrvácená tvář, hluboké rány.
"Nao.." Prsty jsem mu přejela po tváři s úsměvem, ale nehybné, stejně jako celé jeho tělo, vypadal jako kdyby jen spal, ale právě to mě děsilo.
Vybavil se mi okamžik na jedné z misí. Tehdy, když jsem schytala protivníka se Suitonem, chystal se nás oba zabít, ale on, Nao, genin, vstal z posledních sil a postavil se jim, jen proto aby mě zachránil.
"Ne, prosím.." Tichá prosba. Slza, jedna, druhá.. Nevnímala jsem ani tak to, že brečím, jen jeho. Ale nemohla jsem se teď litovat, nemohla jsem to vzdát, on to taky nevzdal, pořád je naděje! Musela jsem ho zachránit! Ne já, potřeboval pomoc, hned!
Zvedla jsem oči ke Kamimu.
"Vezmi ho do nemocnice, hned, prosím.." Věděla jsem, že to zvládne, co nejrychleji, jedině on.
"Dojdu pro Hokage.." Zamumlala jsem, to ona byla ta, která mu dokáže pomoct!
Vyhrabala jsem se na nohy, naposledy se podívala na Naa i Kamiho než jsem se co nejrychleji vydala do kanceláře.
(Přesun.)
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 4 Feb - 19:04

I já si všiml, jak z nebe cosi padá, no žábu jsem opravdu nečekal. Tím spíš, když promluvila na Suki a ještě z ní vypadl kluk. Díval jsem se na něj, na žábu i Suki a nic nechápal, ale její reakce mě ujistila, že ona jej zná.
Stejně jako ona jsem k němu doběhl. No, při pohledu na ně jsem si říkal, že by u něj měli stát všichni svatí.
Když mě pak poprosila, abych ho odnesl do nemocnice, na nic jsem nečekal, zvedl ho a rozeběhl se přímo z monumentů. Skočil jsem, vyvolal křídla a co nejrychleji se rozletěl do nemocnice.
(Přesun)
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 5 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru