Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hokage monumenty Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 15:15

Hokage monumenty Images?q=tbn:ANd9GcQVdLtSr68T1Z1ju8tCUi8DzO3arYv9t5DiQ41xiv_iejJf5oAqzuAjWhIDbA

Ze skal nad Konohou je výhled na celou vesnici.
Ráno je vše ještě zakryté stíny, ale jakmile se vše začne probouzet, vybízí výhled k úsměvu.
V noci je odtud vidět, jak se postupně rozsvěcí či zhasínají světla. Jako tisíc světlušek.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sat 12 May - 22:56

Dotáhla jsem Akiho až nahoru. Usadili jsme se v trávě. Netrvalo dlouho a spal jako špalek. Usmála jsem se. Vždy usínáš v tak nevhodných chvílích? Zavrtěla jsem hlavou a vstala. Opřela jsem se o zábradlí a shlížela na vesnic, v hlavě tisíce vzpomínek. Tým, mise.. ten den, kdy jsem dostala svou čelenku. Usmála jsem se. Tak hrdá jsem nikdy nebyla! A pak ten den prozření, den který změnil můj život! Ušklíbla jsem se a zavrtěla hlavou. Hloupé, vlezlé vzpomínky... k ničemu!
Otočila jsem se a sedla si vedle spícího Akiho. Tenhle svět potřebuje zachránit... a já ho z té špíny dostanu!
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:27

Pootevřel jsem oči a po namáhavých pohybech se posadil.Podíval jsem se na levou stranu a uviděl tsu,jak spí.Zase jsem včera usnul?Podrbal jsem se na hlavě a snažil se rozpomenout.Po pěti minutách jsem se postavil na nohy a podíval se na Konohu.Tak kde se asi teď nacházíš co?Vzpomínáš někdy na ty časy?zavřel jsem na pár desítek sekund oči a vzpomínal na nedávnou minulost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 13 May - 14:31

Probudila jsem se. Zelená tráva mě šimrala na tvářích a její svěží vůně lahodila všem mým smyslům. Posadila jsem se a pohledem vyhledala svého společníka. Pousmála jsem se. "Minulost tě dohonila...?" otypovala jsem si, protože jsem tušila, že se mu stalo to, co mě včera. Člověk se tomu prostě neubrání! Lehla jsem si na záda do trávy a pozorovala oblohu. Je tu krásně...
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:44

''Nemám žádnou minulost'',odpověděl jsem stroze a otevřel oči.''Pojďme najít tu techniku..Rád bych si udělal výlet do nějaké jiné vesnice,nudím se.Co takhle Suna?Nebo Iwagakure hmm?''Řekl jsem a přišel k ní,počemž jsem se posadil vedle a přitáhl si kolena.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 13 May - 14:48

Lehce jsem se usmála. "Minulost má každý... dobrou či špatnou, ale má ji..." strčila jsem si do pusy stéblo trávy. Představa napadení vesnice jako je Konoha se mi ani za mák nelíbila! "Ty tvé akce jako; zabiju Hokagemu jsou nesmyslné. Myslíš, že se odsud dostaneme živý?" vzdychla jsem si a posadila se. "Nemůžeme jen tan nakráčet do kancláře a chtít tu techniku, za a) nám ji nedá a za b) bude bojovat, seběhnu se ninjové a pak..?"
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:56

''Dlouho si chci otestovat své nové techniky..Ještě mám čas,dokud neoslepnu.''Řekl jsem s dávkou sarkasmu.''A jak to chceš tedy získat?Dlouho tu nebudu..Jestli něco nevymyslíš do dneška jdu si pro to k Hokagemu'',usmál jsem se a podepřel se.''Nesnáším tuhle vesnici..Kolik ninjů musí trpět pro to,aby si lidé mysleli že je vše v pořádku a že se všichni tady cítí šťastně.Až získám patřičnou sílu celou ji zničím.Nebude nikdo šťastný..Ale nebude nikdo trpět,nebude tu vůbec nic..''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 13 May - 14:59

"Cítíš nenávist..." konstatovala jsem s pohledem upřeným před sebe. Nenávist, láska... dobro a zlo... neutuchající koloběh bolesti, který nikdy neskončí! Kdo vám dal právo, nazývat mě zlou...? Zachránit svět! "Pokud půjde někdo k Hokagemu, budu to já, jsi moc podezřelý..." konstatovala jsem jednoduše a odtrhla pohled o ničeho. "Když jim vezmeš domov, budou trpět ještě víc..."
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 15:13

Cítil jsem lehký vánek na mé pokožce a pousmál se.''A kdo řekl že bude mít kdo trpět?''Vydechl jsem a postavil se na nohy.''Ale uznávám že bude zatím dobré,nerozpoutávat žádné války s vesnicemi..Momentálně chci najít jednoho muže.Pomůžeš mi?Jednou..Vypařil se jako pára nad hrncem..myslím si že Satake něco ví..Spíš jsem si jistý.Kdysi..Byli s tím mužem nejlepší přátelé na život a na smrt.''Řekl jsem polohlasně a podíval se na velké hlavy Hokagů.Co jste udělali vy hmm?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 13 May - 15:16

Stočila jsem pohled na něj. Takže máš minulost! Lehký, trochu škodolibý úsměv. "Kdo byl ten muž..?" naklonila jsem hlavu na stranu a upřela na něj pohled. Pomáhat, nepomáhat... každý žije sám pro sebe, pro vlastní cíle... můj cíl je moc daleko.. zatím se můžu zabývat takovými malichernostmi... Znovu letmý úsměv a pohled vysoko k obloze
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 15:25

''Uchiha Kirei..Můj bratříček..Také Madarův syn,možná jsi o něm slyšela.''Řekl sjem zamyšleně a odvrátil pohled od vytesaných hlav ve skále.''Půjdeme?Nemusíš se bát..Nechci už nikoho napadnout'',řekl jsem.Copak máš ty v plánu?Nevypadáš jako někdo,kdo by se chtěl nechat někým ovládat..Půjdeš se mnou,uvidíš.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 13 May - 15:28

"Hmmmmm... ne!" odvětila jsem ledabyle, ale zase taková pravda to nebyla. Uchihové jsou přece vždy aktuálním tématem! "Bát se...?" lehce jsem se pousmála. Strach necítím už roky... "Kam chceš tedy jít...?" Vstala jsem a opřela se o zábradlí. Že by tohle bylo další rozloučení...? Otočila jsem se k němu čelem a čekala odpověď.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 15:42

''Ano..Bojíš se,například toho že by nás po mém útoku na Hokage obklíčily.''Řekl jsem provokativně a nadzvedl obočí.''To nevím,dlouho jsem tu nebyl..Ani nevím pořádně co je to za svitek,jestli ho má vážně jenom Hokage,nebo jenom neumíme v knihovně hledat.''Řekl jsem zamyšleně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 13 May - 15:45

Ušklíbla jsem se. "Máš pravdu... bojím se, že by tvá zbrklost ohrozila můj cíl! Ale umřít.. toho se nebojím. Když umřu znamená to jenom, že jsem byla k ničmeu. Vyhaslá existence s nenaplněnou hodnotou.. to je všechno!" Proč ti to vůbec vykládám..? "Já bohužel taky nevím, co je to za svitek..." pokrčila jsem rameny. "Ale pokud je u Hokageho, tak jednoduché to nebude..."
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 16:01

''Takže to mám asi nechat na tobě?''Vypadlo ze mě.''No..Takže jak to plánuješ provést?''Dodal jsem polohlasně a pousmál se.Po této zdlouhavé misi tě najdu..I když to budu muset udělat přes tebe Satake.Udělal jsem pár kroků vpřed a přeskočil zábradlí.''Tentokrát tě neztratím..Aby to nedopadlo jako minule''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 13 May - 16:12

"Jak...? Nepřijde ti moje role ztracené hrdinné kunoichi, jenž se po dlouhodobém zranění vrátila domů, jako dostatečně dramatická?" ušklíbla jsem se a vylezla na zábradlí. "Nemám jediný záznam, mám čelenku a moje mise byla opravdu neúspěšná... jsem důvěryhodná. Není lepší se domluvit, než hned někoho zabíjet..?" zamyšleně jsem se dívala na vesnici.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 16:18

''Nikdy jsem neuměl mluvit..natož někoho přesvědčovat.Kde bych měl na tebe počkat?Nemyslím si že by mě tu neznali..Neodešel jsem zrovna nespozorován.''Opřel jsem se jednou rukou o zábradlí a usmál se.''Co máš ty v plánu hmm..?''Zeptal jsem se z ničeho nic na to,o čem jsem stále přemýšlel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 13 May - 16:29

"Hmmmm.. nevím, jak dlouho mi to bude trvat... ale já se ti ozvu, neboj. Nezapomeń, moje krev v tobě bude navěky." ušklíbla jsem se zlověstně a pak pohodila hlavou. Záplava rudých vlasů. "Co mám v plánu..? Kdy...?" nechápala jsem, no.. možná jsem trochu nechtěla chápat, ale kdo to řeší?
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 17:11

''Hmm?Nikdy,nech to být'',ušklíbl jsem se a sešel menší kopeček dolů.''Takže dáme někde sraz nebo si mě prostě najdeš?''Řekl jsem a tázavě pozvedl obočí.Satake nebude moc rád že jsme tu zůstali tak strašně dlouho..Zajímalo by mě jestli se naše organizace za tu dobu nějak..pohnula.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 13 May - 17:17

"Jo... já si tě najdu!" ušklíbla jsem se. Nechala jsem obrovská křídla narůst, roztáhla je ke slunci. "Uvidíme se později, sebestředný Uchiho.." ušklíbla jsem se, odrazila se a vzlétla do vzduchu. "Pozdravuj Satakeho!" křikla jsem ještě, než jsem se nadobro ztratila v bílých mracích.
(Přesun)
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 17:33

''No jasně..tak zatím'',mávnul jsem rukou a ještě jednou se zhluboka nadechl a kousl se do prstu.Tak zatím.Ušklíbl jsem se a vyvolal středně velkého hada,kterému jsem skočil do tlamy a spolu s ním zmizel v zemi.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 16:42

,,Soka..." usmála jsem se. Položila jsem ji na rameno ruku. ,,Mnoo...nechceš si dát cvičný tréning...? Po té bychom si mohli dát rámen a pak se podíváme co týmu...co říkáš?" nadhodila jsem. Přitom jsem si stoupla a přitáhla se. Yuusuke se líně zvedl a čekal, co se bude dít.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 19 May - 21:56

Z přemýšlení mě brzo probudila Hikari. ,, Proč ne?" usmála jsem se a stoupla si. Trochu jsem si protáhla nohy. ,,Vlastně, bylo by docela fajn, kdyby jsme si zašli pro nějakou misi. Docela by se mi hodilo vydělat nějaké peníze." trochu zasněně jsem se nad představou plné peněženky pousmála. ,, Můžem?" připravila jsem se.


Naposledy upravil Nara Kagayami dne Sun 20 May - 12:30, celkově upraveno 1 krát
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 8:28

"Tak jo... jdem pro misi ..." usmála jsem se. Poposkočila jsem si vesele a kývla. A tak jsem mrkla jsem na Yuusukeho, který taky vyskočila a začal se protahovat. "Jop můžem..." ukázala jsem na ni palec nahoru a vylezla na Yuusukeho. Ten už čekal, až na něho vylezu. Ihned vyrazil směrem k budově hokage. (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 20 May - 12:31

Po rychlém odchodu Hikari jsem se sebrala a následovala ji. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru