Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+39
Uchiha Benjiro
Kushina Uzumaki
Yutaka Yamanaka
Kenji Shizuko
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Kiwi Namikaze
Toshio Toppu
Soshi Uchiha
Arisu Otoginokuni
Milli Yaguma
Akihiro Kazuki
Kensei
Kaomi
Shinjiro
Reizo Hoozuki
Akasuna no PiliKKa
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Daiki Yatoshi
Tasai
Chokuchi Akimichi
Kamemarino Yuuta
Shinobi
Nara Kagayami
Kisuke Uchiha
Yoshio Yamanaka
Daiki Ayme
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Killunia
Raiken Namikaze
Satsuki Aizawa
Kami Atsushi
Faito Dansaku
Kaori Senju
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
43 posters

Strana 1 z 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Goto down

Kancelář Hokage Empty Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:51

Kancelář Hokage 800px-HokageHaus01

Hokageho kancelář se nachází prakticky uprostřed Konohy.
Jje to velká kulatá budova, snad ještě majestátnější než Hokage monumenty.
Vyřizují se zde odměny za mise, zadávají se tu mise, jsou tu uschovány určité techniky a všechny informace o každém ninjovi z vesnice.
Za velkým stolem většinu dne sedí Hokage, který vyřizuje papírování...
Také si tu za určitý poplatek můžete půjčit nějaké ty svitky s technikami.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat 22 Sep - 18:12

Pomalým krokem jsem došel ke dveřím kanceláře Hokageho. Bylo tu prázdno a zevnitř nešlo slyšet žádné zvuky, tudíž nebyl nikdo ani v kanceláři. * Zajímá mě... jaký ten nový Hokage bude... jestli to bude muž... nebo žena... no ale doufám že to nebude nikdo... divný.... * pomyslel jsem si a opřel se o stěnu vedle dveří a svůj pohled namířil k zemi, čekajíc na něčí příchod.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 23 Sep - 13:30

Objavila som sa pred budovou Hokáge, no teda tak povediac mojou budovou. Bez váhania som vstúpila dnu, držiac za ruku malú Mai, moju sestričku, ktorá sa ma ustavične na niečo pýtala. Kao?
Áno?
Kto je to Hokage? Táto otázka ma celkom zarazila, ale predsa len to bolo malé dieťa, ktoré ešte také veci nevedelo. Vieš, Hokage je vlastne hlava dediny. Stará sa o dedinu a o ľudí, je ochotný chrániť ju i za cenu svojho života. Vysvetlila som jej to, a ona ihneď už mala pre mňa ďalšiu otázku. A ako môže byť človek hlavou dediny? To akože si svoju hlavu položí na strechu svojho domu? Alebo žijeme v nejakej hlave? Alebo na nejakej hlave? Povzdyhla som si. Keď budeš staršia pochopíš to... Usmiala som sa na ňu, jemne ju pohladila po hlave a šli sme ďalej, až som v diaľke videla dvere do mojej kancelárie. Ach, jaj...Ďalší deň sedenia za stolom a papierovania. Fakt super život... Každopádne, mi to na mojej výbornej nálade veľmi neubralo. Všimla som si jedného ANBU, pred dverami, rukou som mu naznačila, aby šiel za mnou. Vstúpila som dnu a sadla si za stôl. Mai si sadla na moje kolená a ukázala prstom na toho chlapíka. Kao? A kto je to? Opýtala sa ma.
Uvidíš... Odpovedala som jej s úsmevom na perách. Inak, prstom sa neukazuje. Zapamätaj si to. Šepla som jej do ucha.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 23 Sep - 13:56

Před dveřmi kanceláře jsem přečkal celou noc. Dokonce se mi povedlo nespat a vydržel jsem to i do teď. Když už jsem slyšel něčí kroky, můj pohled se otočil ze země k chodbě která vede ke dveřím. Byla to současná Hokage - teda alespoň měla její plášť. * Takže žena... hmm... no... uvidíme jaká to bude Kage... * pomyslel jsem si a čekal dokud nepřijde. Když otevřela dveře, naznačila mi abych šel za ní, což jsem také udělal. Jakmile už seděla za stolem, tak jsem poklekl na jedno koleno a sklonil hlavu. Poté se ta malá holčička zeptala kdo jsem. Pod maskou jsem se pousmál. " Těší mně Hokage-sama... mé jméno je Katashi Aokawa... za dob Nanadaimeho jsem byl jeho ochranka... " řekl jsem a čekal co bude dál.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 23 Sep - 14:10

Hneď, ako malá Mai počula jeho meno, vychrlila na mňa ďalšiu otázku. Prečo sa tak volá? Nadvihla som jedno obočie. Neviem...A ty vieš, prečo sa voláš Mai? Usmiala som sa na ňu. Moja odpoveď jej zrejme nestačila, tak mi dala ďalšiu otázku. A páči sa ti to meno?
Dívala som sa na ňu najprv ako na blázna, potom som si len povzdychla a pohladila ju po líci. Teraz to tu nebudeme riešiť, dobre? Vedela som, že mi položí ďalšiu otázku, preto som chytro zo zásuvky vybrala cukríky Jojo Vexta, a podala som ich Mai. Tá ich zbožňovala, rýchlo si ich uchmatla a už ich aj rozbaľovala. Najlepší spôsob ako umlčať malé dieťa. Dobre...Takže ste boli Assasinova ochranka. Milo som sa naňho usmiala, a z jednej zásuvky som si vybrala jeho spis. Pozrela som sa na kolonku vek, a až ma zamrazilo. Máte pätnásť rokov, a ste ANBU? Fíha, to musíte mať ale talent. Uznanlivo som pokývala hlavou.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 23 Sep - 14:29

" Katashi se jmenuji protože tak se jmenoval můj děda, a jeho děda, a jeho děda a takhle to jde několik dalších generací... " odpověděl jsem té malé holce. Na tu její druhou otázku jsem neodpovídal, protože jsem tušil že byla mířená spíše na Hokage než na mně. " Tohle mi říká každý kdo ví kolik mi je... ale nijak se mi nezdá že bych měl příliš talent... to je spíše tím že jsem dříč... " odpověděl jsem jí.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 23 Sep - 14:44

Mai už stihla "vyžrať" polovicu balíčka Jojo Vexta. Keď narvala do úst štyri kocky, opýtala sa Katashiho. Aue to je šudné. Ako to moše byť mošné? Keby ša moja mamka tieš voľaľa Mai, tak by šom ša ťak volať nechčeľa. Tak čudne vravela len kvôli tomu, že mala v ústach plno tých kociek. Vždy som si myslela, že ona je pažravá. Ja som v takom veku bola jedna z najhlúpšich ľudí v Konohe, na to si ešte dobre pamätám! Zasmiala som sa. Všimla som si, ako Mai je tie cukríky, preto som sa naklonila k jej uchu a šepla jej. Nie že sa mi tu zadusíš, dobre? Tigrica, ktorá doteraz spala na svojom pelechu, unavene otvorila oči, vstala a ponaťahovala sa. Dobré ránko, Kiara... Pozdravila som ju, pričom sa ona dezorientovane dívala okolo. Potom uprela pohľad na Katashiho a varovne vycerila zuby. To je v poriadku, Kiara. Nie je to nepriateľ. Upozornila som ju. Kiara len sklopila uši a len tak si sadla.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 23 Sep - 15:00

" Proto se vždy vynechává jedna generace.... takže můj syn se nebude jmenovat Katashi, ale ten jeho ano... už tomu rozumíš? " zeptal jsem se jí. " I kdyby jste v tom věku byla hloupá - což pochybuji - dotáhla jste to velmi daleko.. je z vás Kage.. což je nejvážnější osoba ve vesnici... a ta určitě není hloupá... " řekl jsem jí a pak jsem si všiml té tygřice. Nevím proč, ale hrozně mi připomněla někoho jiného. * Zajímá mě jestli taky nesnáší maskované lidi... myslím že bych se mohl někdy podívat za Shi... jak se jí vůbec vede... * pomyslel jsem si a pod maskou se usmál. " Chtěl jsem vás jen poinformovat o tom že kdybyste kdykoliv něco potřebovala... stačí říct... a pokud zrovna teď nic nepotřebujete... tak bych i šel... " oznámil jsem jí.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 23 Sep - 17:53

Mai sa rozžiarili oči a vypľuvla kocky, čo mala v ústach, späť do balíčka. Takže budete mať syna? Čiže to znamená, že ste tehotný...Vy ste tehotný! Zoskočila z mojich kolien a začala skákať ako kengura. Najprv som sa na ňu dívala ako na blázna, potom som očervenela ako puľka a začala som sa usmievať ako mesiačik na hnoji. Prepáčte, prepáčte...Ona je taká vždy. Veľa vecí ešte nevie a navyše, jej logické myslenie nie je plne rozvinuté, takže... Schmatla som Mai za ramená a posadila som si ju na kolená. Mai, muž nemôže byť tehotný...Tehotné môžu byť iba ženy. Informovala som ju, a položila mi ďalšiu otázku, aké "nečakané". A prečo nemôžu byť muži tehotní?
To nie je téma pre teba. Až budeš staršia, tak ti to poviem. Mai si nahnevane založila ruky na hrudi, a tvárila sa, akože sa na mňa hnevá. Pozrela som sa na Katashiho a prikývla som. Dobre, tak dovidenia. Znova som sa milo usmiala. Ozaj sa za Mai ospravedlňujem, ona je taká stále. Pokrčila som ramenami.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 23 Sep - 18:15

* Tak tohle... si zapamatuju na celý svůj zbytek života... ale teď si musím zanechat klidnou hlavu a kamennou tvář.... jaj... ale je vážně poznat že je to ještě dítě... prej já a těhotný... * sice jsem měl masku, ale smích jsem musel zadržet, protože tohle by nebyl takový ten tichý, ale byl by to obrovský výbuch, a to by mi zkazilo veškerou autoritu kterou bych si mohl někdy získat, takže jsem musel být v klidu. Po malé chvíli jsem zase promluvil. " To chápu... řekl bych že jsme všichni byli v jejím věku takže víme co takové dítě dokáže.... a že někdy má velmi.... zajímavé otázky... a někdy jich je zase příliš mnoho... " řekl jsem jí a mírně se pousmál. " Sayonara... Hokage-hime... " řekl jsem, vstal a pomalu odešel z kanceláře. Za dveřmi jsem skoro vybuchl smíchy. Ty otázky té malé holčičky byly vážně k pobavení. Pomalým krokem jsem opouštěl tuto budovu a cesta mě vedla někam pryč.
- Přesun -
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 23 Sep - 19:05

Ja to chápem až príliš dobre... Len čo som si spomenula na to, aká som ja v Mainom veku bola, musela som sa uškrnúť. Nie nadarmo ma ostatní volali postrach!
Dobre sa majte, s bohom ostávajte. Keď odišiel, pozrela som sa na Mai. Všakže sa na mňa nehneváš? Mai len nakrčila svoj maličký nosík, no inak nepohla ani brvou. Povzdychla som si a pokrútila hlavou. Potom ma čosi napadlo...Usmiala som sa a okamžite som začala Mai štekliť. Tá sa smiala, hádzala na všetky strany. Dobre, dobre, už sa na teba nehnevám! Vykríkla, načo som ju prestala štekliť. Dýchala ako slon, ktorý práve ubehol päťdesiat kilometrov a usmievala sa ako slniečko. Dobre, takže si idem vyriadiť tieto papiere... Posadila som ju na stôl, vzala som jednu kopu papierov a vyhodila ju von oknom. Čauté! Ani si nezmyslite, že sa vrátite, inak si z vás narobím fašírky! Usmiala som sa, ešte som im zamávala a vrátila som sa k stolu. A mám po papieroch...Huráá! Zajásala som, poškriabkala som Kairu po hlave, vyložila som si nohy na stôl a len tak som sa dívala do stropu. Kao? Povieš mi rozprávku?

Ale samozrejme! Chvíľu som pátrala v mysli a snažila som sa spomenúť na jeden z tisícok príbehov, ktoré mi rozprávala mama, keď som bola malá. Takže, kde bolo tam bolo, za siedmimi horami a siedmimi dolinami, žila jedna princezná... Začala som jej rozprávať rozprávku a ona ma so záujmom počúvala.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 23 Sep - 20:00

Chuunin
Vošiel som do budovy Hokage, nasledovaný tým Faitom. Vyšliapal som schody vedúce hore, a len čo som sa konečne objavil pred kanceláriou Hokage, vydýchol som si. Nikdy som tie schody nemal rád. Zaklopal som na dvere a vošiel.
Uklonil som sa Hokage-sama a prehovoril. Dobrý deň, Hokage-sama, prišiel za vami istý Faito Dansaku. Potom som len tak jednoducho zmizol a nechal ich, nech si vyriadia čo potrebujú...

Kaori
Prestala som rozprávať Mai rozprávku a vzhliadla som na toho Faita Dansaku. Milo som sa usmiala, robila som to vždy, bolo to v mojej povahe..Byť milá ku každému...Dobrý deň vám prajem. Čo vás sem privádza? Opýtala som sa milým tónom a čakala na jeho odpoveď.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 23 Sep - 20:09

Faito

Vešel jsem dovnitř a uviděl nějakou novou tvář. Pomyslel jsem si, že jsem tu buď dlouho nebyl nebo je tu nová kage. Usmál jsem se a sundal jsem kapucu. Dobrý den, Hokage... uklonil jsem se a pak jsem se jí podíval přímo do očí a začal s monologem. Jmenuji se Faito Dansaku, nejspíš mne ještě neznáte. Jsem lovec hlav a chodím od vesnice k vesnici. Lidé si mne najímají na lov zvířat a kagové na lov nukeninů. Jsem spolehlivý... ukázal jsem bingo knihu, ve které byly vyškrtáni již celkem známí a nebezpeční nukenini. ...a nyní i Vám nabízím své služby.
Knihu jsem s hlukem zaklapl (a tím nejspíš vzbudil Mai) a vrátil do torny.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 9:38

Až teraz som si všimla, že ešte stále mám vyložené nohy na stole, preto som ich rýchlo zo stola zložila. Chvíľu som ho počúvala, potom som sa len pousmiala a ozvala som sa tiež. Asi by som sa mala predstaviť aj ja, že? Volám sa Kaori Senju a som nová hachidaime hokage. Mrkla som na jeho bingo knihu a prikývla som. Tak dobre, až budeme vaše služby potrebovať, určite sa vám ozvem. Znova sa mi na perách objavil ten milý úsmev. Hneď, ako Faito zaklapol knihu, Mai, ktorá spala ľahkým spánkom, sa okamžite zobudila. Pohladila som ju po hlave a pobozkala na čelo. Ona vstala a uprela oči na Faita. Jééééj, ahooj! Začala mu kývať ako šialená. Mai, cudzím ľuďom sa nesmieš zdraviť ako svojmu kamarátovi. Upozornila som ju, ona len kývla, zoskočila zo stola a rozbehla sa k Faitovi. Ste tehotný? Kaori mi vravela, že muži nemôžu byť tehotní, ale ja tomu neverím! Povedzte, že ste tehotný! Usmievala sa ako mesiačik na hnoji. Mai! Buchla som sa rukou do čela a sčervenala som ako paradajka...Ona je ozaj hrozná!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 10:08

Faito

Podíval jsem se, co to vystřelilo z postele směrem ke mně. Nevychovaný děcko, ale co, živěj mě, tak mu třeba přijdu na chuť. Usmál jsem se, leč nic jiného jsem dělat nemohl, protože mezi námi byl stůl.
Ne, nejsem těhotný. To bych vypadal trochu jinak a měl chuť na jahody.
Pak jsem se podíval na Hokage. Jestli chcete, mohu ji někdy vzít na lov a něco ji naučit. Tedy myslím na lov zajíců, ne nukeninů.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 13:56

Ale veď to nie je fér! Prečo muži nemôžu byť tehotní? Pozrela sa naštvane na mňa a založila si ruky na hrudi. Vravela som ti, že to nie je zatiaľ téma pre teba. Poviem ti to, až keď budeš staršia. Pokrčila som ramenami a pohliadla na Faita. No...Neviem, či to je práve najlepší nápad, lebo Mai svojím krikom vyplaší všetky zvieratká v okolí. Uškrnula som sa. Vždy som sa ju snažila nejako prevychovať, no nikdy sa nezlepšila. Pripomínala mi mňa, keď som mala toľko rokov, ako ona. Ale Kaooo...Prosííím, pekne ťa prosíím...Chcem ísť loviť zajačikov. Hodila na mňa svoje psie očičká, čo ma vždy štvalo, pretože som nikdy nevedela odolať. Tak teda dobre, dohodni sa s Faitom, kedy na tých zajačikov pôjdete. Usmiala som sa na ňu. Ale ak jej niečo urobíš, prisahám, že živý odtiaľ už neodídeš. Nahlas som to radšej nehovorila a tvárila som sa milo ako vždy.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 14:04

Faito

Podíval jsem se na tu malou. Můžeme jít třeba hned, zásoby nakoupím, až se vrátíme. usmál jsem se. Pak jsem se otočil na Hokage. Máte tu nádherné lesy, myslím, že do dvou, tří hodin bychom měli být zpět.
Lehce jsem se uklonil a pak jsem nabídl té holčičce ruku. Tak pojď, vysvětlím ti mezitím pár věcí...
Vyrazili jsme směrem k bráně a do okolí Konohy.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 14:11

Malá Mai si od radosti poskočila a objala Faita. Huráá! Už sa nemôžem dočkať!
Usmiala som sa nad tým jej správaním, potom som si len povzdychla a vstala som. Ja sa pôjdem poobzerať po dedine... Obišla som stôl a postavila sa vedľa Mai. Tak nech sa vám na love darí! Popriala som im. Mai chytila Faita za ruku a vybrala sa s ním preč, pritom si len tak poskakajúc. Vyšla som hneď za nimi z kancelárie, nalepila som na dvere lístok, že tu nie som a vybrala som sa do ulíc Konohy, pričom som si vytiahla Bingo knihu a čítala som si informácie o nukeninoch. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 19:14

Faito

Došli jsme ke kanceláři, ale ta byla ještě prázdná. Hm...Lady Hokage se ještě nevrátila z obchůzky. řekl jsem zamyšleně. Budeme tu muset počkat...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 19:31

Mai
Keďže moja veľká sestra tu ešte nebola, vyvalila som si teda "šunky" na zemi. Zajačika som škrabkala na hlave, ale i napriek tomu vyzeral zajačik trochu ubolene, to určite kvôli tej rane. Cítila som sa vinná a dúfala som, že mu pri mne bude dobre. Dokým sa ona vráti, tak prejde dlhá doba. Vieš, vždy sa s každým rozpráva...Takže, nebolo by lepšie, keby sme ju išli pohľadať? Narvhla som, pritom som sa dívala do stropu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 19:40

Faito

Dobře. Já jen, abychom se neminuli. Ale poptáme se stráží a uvidíme. Chceš dát zajíce do klece? Zeptal jsem se a ukázal na klícku. A jak mu vlastně budeš říkat?
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 24 Sep - 19:46

Mai
Neboj sa, ja ju spoznám kdekoľvek. Ani stráže nám nebude treba! Vyhlásila som, potom som prikývla a zajačika jemne strčila do klietky. Myslím, že Kao ho bude môcť vyliečiť. Dúfala som, že tá jej technika pôsobí i na zvieratká, mala by. No ja neviem, snáď ma neskôr nejaké normálne meno napadne! Tak poďme! Vybrala som sa smerom k východu z budovy a zmizla som v uliciach. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Sep - 19:49

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 24 Sep - 22:06

Přišel jsem do kanceláře. Ne, že bych se sem bůh ví jak těšil, nebo šel snad rád, ovšem byl jsem vděčný za své místo a chtěl jsem si ho udržet. Tak proto.
V puse jsem cucal párátko, nezaujatě kráčel s rukama v kapsách, až jsem se zastavil u dveří a párkrát klepnul. Došlo mi, že asi nikdo není přítomen a tak jsem se opřel o zeď a dál znuděně civět do chodby. Že já radši nezůstal v tom bordelu!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Tue 25 Sep - 13:30

Dorazila jsem k budově Hokage. Teda, ne, že by se mi sem nějak extrémně chtělo, ale potřebovala jsem přidělit tým. Jakožto chunnin jsem svůj starý totiž opustila, protože se pomalu rozpadal, a tak jsem teď čekala na nový. Vyšlápnout schody mi ani netrvalo zase tak dlouho, jak jsem původně myslela. Když jsem byla nahoře, porozhlédla jsem se kolem. Jako obvykle tu už někdo čekal, což jsem nabyla dojmu, že už zřejmě klepal, jen jsem si ho prohlédla, neznala jsem ho, takže jsem ani hodnost netypovala, vlastně mi to mohlo bejt jedno.
Zakotvila jsem to na lavičce před kanclem, kam jsem se posadila, zívla a protáhla se, to bude dlouhé.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru