Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+6
Shinjiro
Kaori Senju
Hiroshi Senju
Kami Atsushi
Satsuki Aizawa
Akasuna no PiliKKa
10 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hokage monumenty Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:06

Hokage monumenty Images?q=tbn:ANd9GcQVdLtSr68T1Z1ju8tCUi8DzO3arYv9t5DiQ41xiv_iejJf5oAqzuAjWhIDbA
Snad právě sláva a nezdolná vůle, kterou skály s podobiznami nejsilnějších ninjů ukazují, přitahovali nukeniny jako magnet a monumenty byly prvními z mnoha zničených a vyrabovaných památek vesnice. Zničit skálu? Sladné.. Zničit vůli? Nemožné! Ani monumenty nepadli, baže jsou dost poničené, stále připomínají, že kdysi býval mír.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Wed 29 May - 18:49

Objevila jsem se na monumentech. Bylo to docela riskantní, ale věděla jsem, že se odtud dá dostat poměrně rychle a snadno. Posadila jsem se na hlavu čtvrtého, která byla snad nejmíň zničená. Pokoušeli se to zničit, ale monumenty vydržely. Posadila jsem se do turekcého sedu na okraj a sledovala zničenou vesnici. Tak tichou, smutnou, bez života. Věděla jsem, že tohle není správné, že takhle to být nemělo, ale jen jsem si tiše povzdechla. Jednou se staré časy vrátí a moje rodina s nimi taktéž.
I v těhle chvílích jsem se snažila najít si chvíle a užívat si štěstí, které jsem za tu dobu získala, i když v těhle podmínkách.
Tiše hleděla na kdysi slavnou a nedobytnou vesnici ztracená ve vlastních myšlenkách.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Wed 29 May - 19:57

Dopadl jsem na zem a kostěná křídla nechal zase zmizet. Věděl jsem, že bude tady. Jak? Její zamilované místo, i když kaz času mu ubral na kráse. Ani výhled na vesnici se nedal srovnat. Nedokázal jsem určit, jak se při pohledu na zničený domov cítí, protože sám jsem domov nikdy neměl, ale věděl jsem, co pro ni Konoha znamenala.
Potichu jsem došel za ní, přidřepl si a v nastavených prstech před ní ukázal tyčku s dangem. Sehnat něco takového v téhle době byla rarita a trvalo mi, než jsem překecal a upletil majitele kavárny, aby mi jedno schoval, ale ona ho měla ráda, a co bych pro ni neudělal!
"Věděl jsem, že tu budeš.. Aizawo." záměrně jsem použil oslovení, které nesnášela, protože jí většinou nakonec rozesmálo. A ona se smála tak málo..
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Wed 29 May - 20:08

Věděla jsem, že někdo je za mnou, v těhle časech lidé museli být ostražití a nenechat se unášet proudem. Ale nebála jsem se, připadala jsem si spíš v bezpečí. Před nosem se mi objevila tyčka Dango a pak to oslovení, ani jsem se nemusela otáčet.
"Kami, neprovokuj, koleduješ si.." Dango, společně s přezdívkou mi vážně na tváři vyvolalo úsměv. Bylo docela paradox, že právě tohle bylo moje nejoblíbenější místo, ale stalo se tu tolik věcí, hlavně první setkání s Kamim.
"Jak se ti podařilo ho sehnat?" Rozzářila jsem se jako Vánoční stromeček, on prostě věděl, jak na mě! Ve chvílích s ním a se seniseiem jsem se cítila nejlíp. Dělal pro mě všechno a nic za to nechtěl, což jsem se právě u Kamiho, který by si mohl najít jakoukoliv jinou, hodně divila! Zvykla jsme si na jeho sarkasmus a nemístné poznámky, protože takový byl on!
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Wed 29 May - 20:13

Pozvedl jsem velesvětácky ramena. "Pro mě žádnej problém!" kasal jsem se, ač to byl problém přímo obrovskej. Ale jak už jsem říkal, pro to, aby se usmála, bych šel stavět Konohu vlastníma rukama.
Sedl jsem si a položil hlavu na její rameno. Byl jsem unavený tím věčným ohlížením, jestli není někdo za vámi. Vždycky jsem byl ten typ, co si všechno hned vyříkává a jedná přímo a tohle schovávání prostě nebyl můj styl.
"Hledal jsem tě doma. Tohle mi nedělej, mám o tebe pak strach.." zamumlal jsem, aby to nebylo moc slyšet, protože tyhle slova mi nehoráně kazila image.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Wed 29 May - 20:35

Věděla jsem sama, že problém to musel být, ale i tak jsem mu za to byla vděčná! Natáhla jsem nohy před sebe a kdyby chhtěl, klidně by si na ně mohl lehnout. Zatím jsem se probírala jeho vlasy a nabídla mu jedno poslední sladké Dango, jako odměnu za to, že ho vůbec získal.
"Děkuju!" Zašeptala jsem potom směrem k němu, když jsem měla jeho, svět se hned zdál hezčí!
"Ale, ty máš o někoho strach? Vždyť víš sám, kde mě vždycky najdeš. Únosy se nechystají, neboj!" Podotkla jsem, i v téhle chvíli, jsem si malé, nenápadné rýpnutí odpustit nemohla.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Wed 29 May - 20:44

"Tse!" ušklíbl jsem se a slupl kousek danga. Celé ne, to bych jí nedovolil, bylo pro ní, ne pro mě.
"Nejsi nějaká drzá?" přitáhl jsem si jí k sobě a políbil jí. Byla pořád stejně krásná, jako před tím chaosem, i když maličké vějířky kolem očí, které se jí vždy dělali při smíchu, teď vystřídali větší vrásky na čele. Víc se mračila a tvářila vážně..
"Kdo ví, určitě mi tě všichni záporáci závidí!" pousmál jsem se a zastrčil pramínek jejích vlasů za ucho.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Wed 29 May - 20:49

Kami byl vždycky hrozná hříčka přírody. Obdivovala jsem jeho klid, jeho smích i v těhle chvílích, jeho bezstarostnost.
"Jen na tebe ale.." Podotkla jsem znovu a ušklíbla se, náznak té staré Satsuki, kterou jsem bývala jen s pár lidmi a on patřil k těm hlavním.
"No, samozřejmě, že závidí! Jednou mě budeš i zachraňovat, jako v pohádkách princ princeznu. Ale na toho prince by jsi musel ještě trošku zkrášlit.." Tentokrát jsem se musela usmát! Ten jeho výraz!
"Ne, dělám si legraci!" Raději jsem to zahrála do autu!
"Víš, co je zvláštní? Pamatuješ na naše první setkání, tady?" Ne, že bych se při té vzpomínce nezačervenala.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Wed 29 May - 21:11

"Zkrášlit?! No dovol, můj obličej je výstavní!" poznamenal jsem sarkasticky a opravdu se ušklíbl, protože když byla sarkastická ona, připomínala mi, proč jsem se tenkrát tak nelogicky zbláznil.
"Jsem princ jak vyšitý!" ukázal jsem na sebe palcem. "Hotový princ Krasoň!"
S úšklebkem jsem se svalil do trávy a díval se na černé nebe. Začínalo být chladno, ale stejně jsem byl rád, že jsem tady, a ne tam dole v podzemí.
"Tady? To bylo fakt tady?" úšklíbl jsem se naivně. Jasně, že jsem si to pamatoval!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Thu 30 May - 17:10

"Do prince Krasoně máš hodně daleko, neumíš tak styově pohodit ofinou!" Dodala jsem a rozstřapatila mu světlé vlasy. Pak jsem zaslechla, jak se ještě diví a pěstičkou ho bouchla do hrudi, když ležel.
"Co, přijde ti to tak bezvýznamné, že si to ani nepamatuješ?" Žádná výčitka, spíš jen ironické poznamenání.
"Navíc, víc romantičtější místo nenajdeš!" Podotkla jsem potom a pousmála se, ale úsměv mi tam zase tak moc dlouho nevydržel.
"Kami..?" Oslovila jsem ho a upřela na něj zlaté oči.
"Jsem ráda, že jsi tady zůstal se mnou.." Podotkla jsem, nemít jeho, asi bych se už z ničeho nevymotala.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Thu 30 May - 17:32

"Tse, ale super cool pohled číslo 14 ovládám dokonale." ušklíbl jsem se a nechal si rozcuchat vlasy. Poslední dobou mi víc než kdy jindy docházelo, jak moc jsem se kvůli ní dokázal změnit. Babča by měla radost, že jsem si našel tebe..
"Promiň zlato, v tom počtu sbalenejch holek se mi nějak ztrácíš.." poznamenal jsem jízlivě, ale hned jsem jí chytal ruce, protože jsem věděl, že mě bude chtít přinejmenším zlámat žebra. Ne, že by to zrovna mě vadilo..
"Samozřejmě, že si to pomatuju. Tehdy jsi mi zničila image a Daiki se mi do dneška směje. Ale to nevadí.. mám tebe. A nikdy tě nehodlám opustit.." pousmál jsem se a jen pramálo to připomínalo ten egoistický úsměv, kterým jsem častoval kohokoliv jiného. Pravda, špetka arogance tam byla pořád, ale na ní jsem se nedokázal tvářit povrchně, na ní ne.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Thu 30 May - 18:16

"Jo to jo, to je asi jediné, na cos mě sbalil!" On byl ironický, já si rýpala ráda taky! Jen jsem ho ďobla do nafouklé tvářičky. Docela mi bylo líto, že rodiče Kamiho neviděli, nestihla jsem ho představit.. Určitě by je teda z něj asi kleplo.. ale to je jedno.
"No, taky nejsi v tom žebříčku první.." Ušklíbla jsem se, ale pak se naklonila a políbila ho, abych si ho nějak usmířila! Pak jsem se rozesmála.
"Daiki, myslíš toho vytlemenýho blonďáka, co tě málem přizabil jen tak z kamarádství? Víš vůbec, co je s ním?" Zeptala jsem se potom, i když jestli o tom mluvit nechtěl.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Fri 31 May - 16:59

"Tak teď jsi mi plně zničila život, myslel jsem, že jsi byla neposkvrněná, počestná dívka a ty na mě vybalíš tohle, asi s tím nedokážu žít.." sklopil jsem hlavu, ale dlouho jsem si na uraženého hrát nedokázal.
Pak jsem ale zvážněl. Zmínka o mém nejlepším kámošovi mě přece jenom nenechala tak úplně chladným a nad věcí, jako jsem obvykle byl. Znal jsem Daikiho a věděl jsem, že se o sebe umí postarat, jenže.. viděl jsem, jak vypadala Konoha po napadení, viděl jsem jak lidi umírali, domy hořely a všude byl chaos. Kde byl on v tu dobu? "Já.. vůbec nevím, co s ním je... nevím ani, jestli ještě žije." trochu mě to vyděsilo, když jsem to řekl takhle nahlas. Bylo to totiž daleko skutečnější!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Fri 31 May - 18:58

"Ty abys s tím nedokázal žít?" Zákeřně jsem se pousmála a tázavě nadzvedla obočí. Po jeho ale skleslém výrazu jsem hned zalitovala, že jsem Daikiho zmiňovala.
"Promiň, nechtěla jsem to vytahovat. Ale on je určitě v pohodě, třeba se vrátil do své rodné vesnice, uvidíš.." Pousmála jsem se na něj, zatímco se svalila na záda vedle něj, ale jen s ním jsem cítila ten vnitřní pocit bezpečí, tak jsem se k němu přitulila. S ním se zdály všechny problémy.. menší.
"Zase to bude všechno jako dřív, viď?" Potřebovala jsem.. ujistit.

Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kami Atsushi Fri 31 May - 21:59

Ještě chvíli jsem se tvářil vážně, mlčel a jen upíral oči k nebi. Hvězdy se mi ještě nikdy nezdály tak vzdálené a nedosažitelné. Nejspíš měla pravdu a je teď v Suně.. ale stejně tak mohl být někde zavřený a zmučený, nebo rovnou pod drnem. Jenže jsem věděl, že nesmyslnýma hypotézama ho stejně nenajdu. Prostě musím věřit, že je tak silný, jako si ho pamatuju! Jasně, Daiki nemůže bejt mrtvej, já přece taky nejsem!
Instinktivně jsem Suki kolem ramen sevřel ruku a přitáhl ji k sobě. I já jsem se cítil daleko líp, když jsem jí měl na očích. Byl jsem vždycky realista, takže na její otázku se mi dost špatně odpovídalo. "To víš, že jo.." pousmál jsem se. Nedokázal jsem jí lhát, ale ublížit jí.. to nešlo už vůbec.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sat 1 Jun - 10:12

Poslední dobou se mé myšlenky ubíraly sakra pesimistickým směrem! A to bylo špatné, i já věděla, že nemůžu žít v pohádce, že to všechno bude dobré, když to nikdo nevěděl, ale nějak jsem potřebovala naději, kterou mi Kami dal, takže jsem se jen usmála.
Vůbec mi nevadilo, že jsme tu trošku víc na ráně, ale kdo by chtěl být pořád zavřený tam dole? Já teda rozhodně ne. Zívla jsem a protáhla se.
"Huh, nechceš se jít někam podívat nebo tak něco?"
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 5 Jun - 19:04

https://www.youtube.com/watch?v=xGPeNN9S0Fg

Došel jsem i s Kaori v náručí na její monument. Vedle mě se při dopadu objevila i Kori, která se na mě jen tak povzbudivě podívala, ale nemělo to cenu. V dálce byl ještě někdo, ale netušil jsem kdo, myslel jsem si že jen nějací pocestní. Byli jsme od nich dost daleko a tak jsem věděl že tu jsme sami. Kori s sebou vzala deku, kterou měla přivázanou na sobě. Rozbalila jí (nějak) a lehla si. Položil jsem Kaori na ní tak, aby měla pohodlí a byl jsem si jistý že se jí nic nestane, když je na blízku Kori.
"Moc se ti omlouvám onee-chan..." Hodil jsem takový provinilý pohled. Věděl jsem že spí a bylo to pro mě větší plus, ale takto jsem jí mohl říct i to co jsem jí nemohl jen tak říct.
"Ptala ses mě na nenávist k Uchihum, kdysi..." Věděl jsem že to asi neslyší, no záleželo na ní. Otočil jsem se k ní bokem a pozoroval při tom vesnici.
"Víš neměl jsem být vůbec ANBU. Nehodím se na to. Problém byl v tom že jsem už nikoho nechtěl ztratit, že jsem ti byl nablízku, ale vždy jsem jen vše zhoršoval a provokoval. Bylo to proto že jsem si říkal že žiju...že už nejsem v té tísni jako kdysi když mi zrovna...Uchihové zabili rodiče." Sklopil jsem pohled dolů, když zrovna zapadalo slunce a podíval jsem se na spoušť tam dole, co jsem způsobil jednou technikou a uvědomil jsem si co se asi mlže stát, když toto bude umět každý druhý. Byl to konec.
"Chtěl jsem ti jen říct že...že tě mám moc rád." Řekl jsem to už tišeji a měl jsem trošku skleněné oči od toho jak jsem to vše dusil v sobě. Při pohledu na vesnici a při představě že to už nebude, když se to zvrtne...Nesnášel jsem ten pocit bezmoci. Kori se na mě celou dobu tak podivně dívala a pak jen doufala že je Kaori u ní teplo, přeci jen Korin kožich byl dost huňatý a teplý jak kamínka. Já jsem se jen dál koukal na vesnici a párkrát mi vlasy profouknul vítr.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 6 Jun - 17:44

Aj keď som bola v bezvedomí, jeho slová som vnímala a ozývali sa mi v hlave ako ozvena, ktorá ma neskôr prinútila zobudiť sa. Pomaly som otvorila oči, necítila som sa práve najlepšie, vzhľadom k tomu, že som sa len predchvíľou obrala o čosi zo svojho života a s chakrou som na tom momentálne tiež nebola práve najlepšie.
Korine telo príjemne hrialo...I napriek tomu som sa prinútila sadnúť si a po chvíli sa i postaviť. Zatackala som sa síce, ale udržala som rovnováhu. Postavila som sa vedľa Hiroshiho a spolu s ním pozorovala už aj tak zničenú dedinu...Neostalo z nej takmer nič. Je mi ľúto, že ti Uchihovia zabili rodičov, ale...Teraz, v tejto ťažkej situácii, musíme držať spolu, ťahať za jeden povraz. Svoj pohľad som zavŕtala do jeho očí. Nenávisť a pomsta nikdy nič nevyriešili...To musíš vedieť i ty sám. Pohľad som presunula späť na dedinu. Teda na pozostatky jej niekdajšej majestátnosti. Človek by len ťažko uveril, že z najväčšej dediny ostalo prakticky nič. Aj keď čoskoro nastane náš koniec...Budeme bojovať, predvedieme im pravú konožskú silu - ohnivú vôľu, ktorú má každý z nás. Padneme ako praví shinobi s úsmevom na perách. Povzdychla som si, bola som si viac než istá, že tento boj neprežijem. Ale zmierila som sa s tým, pravdupovediac, brala som to optimisticky. Ale nádej...Nádej tu ešte stále je. Tá nikdy nezmizne. Pousmiala som sa a otočila sa späť k Hiroshimu. Chcela som ti len povedať...Že si bol, a ešte stále si, tým najlepším bračekom, akého som kedy mohla mať. Celé tie roky si mi bol oporou, keď som bola smutná, rozveselil si ma. Proste si tu bol vždy, keď som to potrebovala...A za to som ti veľmi vďačná...Nechcem vedieť, čo by so mnou bolo, keby si tu nebol. Ruky som si založila za hlavou. Na Hidea som radšej nemyslela, ešte by som si pokazila náladu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 6 Jun - 18:34

Když se najednou postavila, podíval jsem se na ní tak nějak překvapeně, ale byl jsem i rád že to slyšela, už jsem to totiž nemusel držet v sobě.
"Držet za jeden provaz a nenávist hodit za hlavu...Ano, máš pravdu jako vždy." Pousmál jsem se a stále koukal na vesnici, když se na mě však podívala, pohled jsem jí i já oplatil a díval se jí do očí, při čemž jsem i naslouchal.
"Zemřít jako shinobi s ohnivou vůlí..." Obrátil jsem pohled znovu ke Konoze a pak jsem se pousmál.
"Dobrá slova třetího...Stejně jako on i my umřeme za něco co milujeme." Pohled na zapadající slunce v Konoze byl vždy nezapomenutelný. Založil jsem si ruce do kapes u kalhot a když začala dál mluvit, zmenšili se mi zorničky. Vždy jsem si byl jistý že jako bratr jsem byl příšerný a nikdy jsem nečekal že by řekla něco takového. Pomalu jsem se k ní otočil a dal jsem ruce z kapes. Stoupnul jsem si naproti ní a chvilku na ní jen tak koukal a pak jsem jí objal.
Já nikdy nebyl moc typ co by někoho jen tak objímal, vlastně to vždy udělal někdo za mě, ale pokaždé má člověk dělat změny. Obmotal jsem ruce kolem jejího pasu a koukal jsem se na Kori, která se pomalu zvedla a došla až k nám. Dívala se na nás a pousmála se. Pak se začala koukat na vesnici.
Po nějakém čase jsem Kaori pustil a pousmál jsem se na ní.
"To i já ti děkuji...Za všechno." Pousmál jsem se na ní a pak jsem mákl do kapsy. Stoupnul jsem si vedle ní a přivřel jsem oči, když zafoukal vítr.
"Vždy jsem se smrti nějakým způsobem i bál...Ale umřít po boku své často milující a buzerující sestry...Nějak se nebojím." Pousmál jsem se a když slunce zapadlo, sklopil jsem pohled dolů a poslal jsem Kori za dvojicí několik metrů od nás, kterou jsem už poznal.
"Musíme jít do kanceláře." Přistoupil jsem k ní a vzal jí do náruče. Věděl jsem že je bez chakry a unavená, proto jsem se rozhodl jí tam dopravit...

Přesun

KORI
Kori došla k dvojici, které se jako zvíře uklonila a pak si sedla.
"Prosím, dojděte oba dva do kanceláře Hokage." Poprosila je a čekala až půjdou, aby na ně dohlídla že opravdu půjdou.

Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 6 Jun - 19:06

Mohol byť prekvapený z toho, že som vôbec bola schopná postaviť sa na nohy a tváriť sa, akoby sa nič nebolo stalo. Boli sme predsa členovia klanu Senju, naša vôľa bola oceľovo pevná, dokážeme vydržať omnoho viac než obyčajný shinobi.
To bolo pre nás, okrem Mokutonu, špecifické. Uuuhm, som zvedavá, aké to vlastne na druhom svete je. Určite nám tam bude lepšie ako tu...Spolu s našimi biologickými rodičmi, i s tvojimi adoptívnymi. Konečne osobne spoznám Hashiramu, Tobiramu i Tsunade...Minata Namikazeho i Sarutobiho...Naruta Uzumakiho, Kushinu i Mito...A určite tam natrafím aj na Naa...To bude niečo... Konečne po dlhej chvíli som sa úprimne, a hlavne šťastne, usmiala. Možno tie moje predstavy boli príliš prehnané, ale niečo po smrti byť musí, nie? Stretneme sa na mieste...Kde bude panovať mier a pokoj...
Prekvapene som sa tentoraz na Hiroshiho zadívala ja, keď ma len tak z ničoho nič objal. Hlavu som mu oprela o hruď, keďže som bola prckatá, mohla som si to dovoliť.
Smrťou sa nič nekončí, Hiroshi...Netreba sa jej báť, ale so vztýčenou hlavou sa jej postaviť čelom. Pousmiala som sa, kedysi mi Majster vravel, že smrť je len ďalšia cesta...A ja som mu verila. Bol to veľmi múdry človek, síce som o ňom nevedela takmer nič. Ani meno, vek, proste nič. Prikývla som na to, že treba do kanclu zájsť, a skôr, než som stihla urobiť krok, ocitla som sa v Hiroshiho náručí. No dovoľ? Cítim sa teraz ako retard, čo má obe nohy kyľavé a nikam nevie ísť sám! Prižmúrila som naňho oči a s vražedným výrazom sa nechala niesť preč. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Mon 10 Jun - 14:26

Pomalu jsem dosel k monumentum a dival se na vesnici tedy spise na to co z ni zbylo. Byl to smutny pohled ale mnohem smutnejsi byl to ze jsem si pripadal vzdalen od sveho domova nebo spise tam kde jsem vyrustal. Nechapal jsem proc jsme se vydali sem a ne jinam ale to byly veci co jsem nemohl ovlivnit. Ani to proc jsem tady nakonec musel zustat. No spise meli me pustit samotneho z vesnice na takovou cestu no nepravdepodobne. Tak jsem nakonec zustal tady a co vic nikdo tady o me nemel temer tuseni krom par lidi a ani jsem netouzil si delat moc pratel. Spise sem vedel ze ted je spatna doba na to abych vedel co se muze stat a proste jsem nechtel nikoho dalsiho potkat ani moc poznat. vzdy jsem se snazil si drzet odstup ale no nebylo to vzy jednoduche proste jsem se snazil byt sam a co nejmene oblibeny i kdyz ne vzdy se mi to darilo. Stale jsem pozoroval ty trosky a poslouchal kazde sustnuti nebo neco co by me upozornilo na neci pritomnost.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 10 Jun - 16:25

Teď už pomalým krokem jsem dorazil k monumentům. Bylo to už celkem dlouho od mé poslední návštěvy tohoto místa, avšak teď jsem nebyl ničím vázán. Žádná pravidla, žádné omezení, svoboda. Naprostá svoboda. Když jsem skoro vyšlapal poslední stoupák, všiml jsem si nějakého kluka. Neměl jsem v plánu tu dělat jakýkoliv humbuk, takže jsem neměl ani v plánu s ním mluvit ani na něj útočit nebo něco podobného. Prostě jsem kolem něj prošel a sedl si na hlavu Yondaimeho. Pohlédl jsem na vesnici a po chvíli zavřel oči. V té chvíli jsem vesnici uviděl jak vypadala před několika lety - při mé poslední návštěvě tohoto místa. Zhluboka jsem se nadechl a v té chvíli si do detailu vybavil jeden moment na tomto místě. Seděl jsem - stejně jako teď, na tom stejném místě - a přišla za mnou žena. Znala mně. Musela. Znala mé pravé jméno. Volala mně. Říkala, že už nezbývá mnoho času, a že bych se měl připravit, avšak když jsem se otočil, už jsem viděl pouze její záda a její vlasy. V té chvíli mě probudil mírný závan větru. Otočil jsem se, ale bylo tam prázdno. Snažil jsem se vybavit si tu ženu. Také jsem jí znal, byl jsem si tím jistý, ale nemohl jsem si vzpomenout kdo to byl, nebo jak vůbec vypadala. Po chvíli jsem si lehl, dal ruce za hlavu a prostě se zahleděl do nebe.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Mon 10 Jun - 16:39

Byl tu klid teda az do chvile nez jsem uslysel nejake susteni kroku v trave. Nejak jsem se nevzrusoval jelikoz jsem nevedel co muzu cekat tak jsem radeji strval v klidu nez udelat neco co by vyvolalo zbytecne problemy. Nemel jsem v planu neco resit nebo se uz vubec s nikym bavit. Otocil jsem se a pomalym krokem jsem se vydal smerem nekam pryc mimo monumenty se toulat nekde kde bude klid.
(presun)
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 10 Jun - 17:42

Andi

Přišel jsem k monumentům a smutně na ně koukal. Je to dost k ničemu, že i památku na hrdiny tédle vesnice musí někdo ničit. Dál sem se potom rozhlížel jestli neuvidím tu dívčinu co hledám.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 10 Jun - 17:50

Ruky zastrčené do vreciek, šatka natiahnutá hlboko do očí a na tvári trocha zdeprimovaný výraz. Moje zorné pole nebolo moc veľké práve kvôli tomu, že som stále pozerala len niekam do zeme. Ako som sa však priblížila k monumentom, podvihla som hlavu a pozrela som sa na zničenú dedinu pod nimi. Nič som nehovorila a zatiaľ som si ani nikoho nevšimla a to som sa snažila dávať si pozor na nevzbudzovanie pozornosti. Nemala som na sebe žiadnu čelenku či čokoľvek, čo by značilo moju príslušnosť ku konohe.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru