Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hokage monumenty Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:19

Hokage monumenty Images?q=tbn:ANd9GcQVdLtSr68T1Z1ju8tCUi8DzO3arYv9t5DiQ41xiv_iejJf5oAqzuAjWhIDbA

Ze skal nad Konohou je výhled na celou vesnici.
Ráno je vše ještě zakryté stíny, ale jakmile se vše začne probouzet, vybízí výhled k úsměvu.
V noci je odtud vidět, jak se postupně rozsvěcí či zhasínají světla. Jako tisíc světlušek.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Wed 4 Jul - 16:45

Z cvičiska som dorazil na toto miesto. Celú dobu ma to sem ťahalo a stálo to za to sen ísť. Bol som na kraji vedľa hláv hokagov nechcel som ani jedného z nich zneuctiť. Ten výhľad bol ale niečo preto som vedel že keď sa tu usadím a strávim tu nejaký čas vôbec to nebude vadiť.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Thu 5 Jul - 6:47

Po tom čo som sa tu prespal som odtiaľto pomaly zamieril preč. Vlastne som odtiaľ skočil dole vedel som že takú výšku zvládnem hlavne moje telo áno. Mieril som takto smerom do dediny.
(presun)
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Erigor Mon 9 Jul - 18:39

Teď už svižnějším krokem jsem došel k Hokage monumentům. Chvíli jsem jen stál a užíval si větřík, ale pak jsem přešel na svou hlavu, sedl si na ní a začetl se do svitku. Stačila mi kratší chvíle a už jsem jej skoro uměl celý z paměti. Teď už jsem si jen teorii promítal v hlavě stále dokola a dokola, až jsem z toho nakonec usnul.
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Erigor Thu 12 Jul - 21:06

Na tomhle místě se mi učilo prostě skvěle. Byl tady čerstvý vzduch, krásný výhled, a nikým nerušené místo. Občas jsem pohlédl na vesnici, protože odtud byl výhled na vesnici asi nejkrásnější. Avšak dnešní výhled byl něčím zajímavý. Něco se vznášelo nad vesnicí. Když jsem se snažil zjistit co to je tak jsem skoro spadl z jedné z hlav, ale nakonec jsem to ustál. Jednou rukou jsem chytil čelenku a mírně jí nadzvedl. * Sakra...tomu se říká chakra.... nevypadá to moc dobře.... mohl bych se tam jít podívat... * pomyslel jsem si a schoval svitek. Čelenku jsem si dal zpět přes jedno oko a vyrazil jsem do ulic.
(Přesun)
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 Jul - 21:31

Prišiel som sem a rozhliadol sa po dedine.Bola síce tma,ale pohľad na Konohu bol aj tak proste nepopísateľný.Sadol som si na zem a len tak som ticho pozoroval všetko naokolo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Murasaki Sat 21 Jul - 13:32

Přišel jsem na monumenty narovnal si čelenku suny a skočil jsem na hlavu 1 hokage.Díval jsem se na vesnici a přitom vzpomínal na svoji minulost.Co všechno se mi stalo hezkého i špatného.Prostě na vše co se mi v životě odehrálo.Byl tam ještě jeden shinobi,ale toho jsem si nevšímal.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sat 21 Jul - 18:21

Zaznamenal som pohyb a hneď som spozornel.Všimol som si niekoho ako stojí na jednej z hláv Hokage.Nechcel som spraviť nijaký pohyb,po ktorom by si ma mohol všimnúť,preto som stále len sedel a rozhliadal sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Murasaki Sat 21 Jul - 20:03

Když jsem se vrátil do svého světa.Uměju se a poškrábu se na hlavě.A ty jsi kdo? zeptám se aniž bych se na něj podíval.Chytil jsem se přitom za hlavu jelikož mě bolela z toho,že jsem dlouho nespal.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Guest Sat 21 Jul - 22:34

Doskočila jsem na hlavu prvního a zhluboka se nadechla. Nebyla jsem tu sama, deprimovaně jsem si povzdechla. Konoha byla opravdu rušná, nikde jsem nenašla místo kde bych byla uplně sama a mohla se věnovat svým myšlenkám nebo se prospat. Sedla jsem si do tureckého sedu a přivřela oči. Bylo mi fuk kdo tu ještě je, chtěla jsem aspoň na chvíli relaxovat.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 22 Jul - 0:20

Iba návštevník.Odpovedal som a v tom som si všimol ďalšiu osobu.Mne skôr vyhovovala samota takže som vstal a trochu sa oprášil,chystal som sa odísť čo najskôr.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Murasaki Sun 22 Jul - 18:34

Návštěvnik?A ohlásil ses u Hokage-sama? zeptám se ho.Pak tam přišla ještě jedna postava pouze jsem mávl a díval se na toho chlápka
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Sun 22 Jul - 18:55

Ohlásiť sa? Otočil som sa späť.Netušil som že je nutné ohlásiť sa.Povedal som,pomaly som začal ľutovať že som sem vôbec šiel.Je to pre mňa príliš veľké riziko...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Murasaki Sun 22 Jul - 20:04

No tak přeci jenom co kdyby jsi byl já nevim dejme tomu vrah no vypadá to,že jsi v pohodě týpek.Radši by ses ohlásit měl sám. řeknu mu.Nebo to mam snad udělat za tebe? zasměju se. Jo a jak se vůbec jmenuješ? Ja jsem Murasaki Byl jsem kousek od toho abych spadl na zem a upadl do bezvědomí z únavy.Možná to bylo i vidět.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Guest Sun 22 Jul - 20:41

Zakručelo mi v břiše a přišel hlad. Povzdechla jsme si a stoupla si. Přišla jsem na kraj hlavy prvního a koukla se dolů. Chvíli jsem pozorovala prostor pode mnou a rozpažila ruce. Následně jsem padala dolů. Těsně před rozplácnutím dole mě obalil krystal který pak zmizel.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Mon 23 Jul - 18:41

Som z klanu Kaguya.Odpovedal som a sledoval Murasakiho.Potom som prikývol.Ak je to teda nutné,pôjdem za Hokagem.Dodal som...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Murasaki Mon 23 Jul - 18:51

Okey.Zatím někdy se ještě potkáme řeknu a zmizím pryč.(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Tue 24 Jul - 14:57

Kývol som mu a v momente keď zmizol som sa vrátil na miesto kde som sedel a pokračoval som v pozorovaní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Wed 1 Aug - 11:35

Už ma to tu nebavilo,takže som vstal a opustil som tieto priestory.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Thu 2 Aug - 14:55

Skočil jsem na hlavu 4.hokage a díval se na vesnici která vypadalá nádherně.Lidé vypadali jako mravenci.Byla to opravdu výška.Lehl jsem si na záda a odpočíval.He co se dneska bude dít? Je podezřele ticho a klid něco se určitě stane. Zívl jsem byla opravdu velká nuda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Wed 8 Aug - 20:02

Měla jsem pocit, že se Burrakovi nějak vyhýbám, a tak mě napadlo nakoupit dango a sníst ho s ním. Seděla jsem na Yuusukem a rozhlížela se. "Chmm... máš jeho stopu Yuu?" zeptala jsem se Yuusukeho. Ten zakýval a zavyl. "Uhm.. dobře tak hurá za ním." Po chvilce se zastavil blízko hokage monumentů. "Tady...? Uhm.. to je mu podobne.. celkem..." polkla jsem a zavtářila se nervozně. Najednou jsem měla v břiše motýlky. "Achjooo..." vzdychla jsem. "Drž mi palce" zašeptala jsem Yuusukemu a vydala se k hlavám hokage. *Chm.. támhla je...* pomyslela jsem si když jsem ho zpozorovala. Přiskočila jsem k němu a usmála se. "Ahoj... dáš si?" zeptala jsem se a ukázala mu menší svačinku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Wed 8 Aug - 20:15

Ahoj Hikari.Radši to dej Yuusukemu.Bude to potřebovat víc než já.Nebo ty také to potřebuješ víc. řeknu a usměju se.Dál jsem se díval na vesnici která byla prostě nádherná.Začal jsem přitom vzpomínat na svoji minulost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Thu 9 Aug - 14:05

"Chmm.. Yuu už dostal..." řekla jsem a sedla si vedle něho. Vzala jsem jedno dango a zvedla ho. "Áááaa...!" řekla jsem a dala ho jemu před pusu. "Notááaak!" usmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Thu 9 Aug - 14:09

Tak dobře řeknu a snědl to dango.Poté jsem skočil na hlavu 1 a podíval dolů.Celkem výška.Co takhle něco vyzkoušet? hodlal jsem skočit dolů a chtěl vyzkoušet jestli si nic nezlomím a pokud bych se dokázal nějak zastavit.Je to risk,ale to chci to zkusit. pomyslím si a rozcvičoval se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Anonymní Thu 9 Aug - 15:20

"Chmm..." zamyslela jsem se a přitom se dívala na něho jak se rozcvičuje na hlavě 1.hokage. Yuusuke potom, co snědl svoji porci přiskočil ke mně a díval se na Burraka také. "Co myslíš že chce udělat?" zeptala jsem se ho, i když jsem něco tušila. Nechtěla jsem tomu uvěřit. Yuusuke cosi zaňafal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru