Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+10
Hiroshi Senju
Andi Dors
Satsuki Aizawa
Neuro Uchiha
Kami Atsushi
Katashi Aokawa
Killunia
Daiki Ayme
Raiken Namikaze
Shijin Hyuuga
14 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:31

First topic message reminder :

Hokage monumenty - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcQVdLtSr68T1Z1ju8tCUi8DzO3arYv9t5DiQ41xiv_iejJf5oAqzuAjWhIDbA

Ze skal nad Konohou je výhled na celou vesnici.
Ráno je vše ještě zakryté stíny, ale jakmile se vše začne probouzet, vybízí výhled k úsměvu.
V noci je odtud vidět, jak se postupně rozsvěcí či zhasínají světla. Jako tisíc světlušek.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 22:55

Na moment som sa zastavil v obchode s oblečením a k tomu všetkému si kúpil čiernu kombinézu na ktorej bola prišitá dokonca aj kukla. Vyzeral som v tom ako Mighty Guy v prefarbený na čierno s kuklou.
Keď som prišiel k monumentom a pozrel sa smerom hore mal som dosť.
Uvedomil som si, že dnešný "kreatívny trénink" bude viac náročný ako som čakal. Boli obrovské.
No nič! Čas začať! Povedal som si sám pre seba a otvoril prvé plechovky farby a namiešal ich s riedidlom.
Trvalo to len chvíľu, nie to riedenie a vyčerpalo ma to tak, zhruba na dno.
Keď ste sa teraz pozreli na monumenty z diaľky videli ste ich trošku inak ako zvyčajne.

Prvý Hokage:
Druhý Hokage:
Tretí Hokage:
Štvrtý Hokage:
Piata Hokage:
Kaori-sama:


Zobral som sa a obehol Konohu s tým, že som rozhadoval do košov prázdne plechovky. Nakoniec som zo seba strhol čiernu kombinézu a zahodil ju tiež. Potom som zamieril okľukou do Ichiraku.

(presun)
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Saikoro Mon 13 May - 19:48

Dobehol som k monumentom. Umyl som prvých päť hokagov, no pri Kaori som sa zastavil. Nemohol som si to odpustiť. Umyl som jej tvár tak, že to vyzeralo ako keby ten istý obrázok čo tam bol mal knírek a rohy.
Zliezol som dole z monumentov a len sa na ne z diaľky zadíval. Nádhera! Pomyslel som si. Vážne to na ňu sedelo.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 13 May - 20:24

Hokage monumenty - Stránka 6 Tumblr_lfi9crz0rw1qd0gswo1_500
Nádhera, že? Ozvalo sa hneď za Kenym, mohol sa zľaknúť, za čo by som bola len rada. Pekne ma vytočil, to musel vedieť. A predsa som na tvári mala úsmev od ucha k uchu, avšak neuveriteľne falošný. Paráda, vyzerám ako Fiona po západe slnka, k tomu mám prenádherné fúzy a rohy. Mala by som ti za to poďakovať, všakže? Pretočila som pohľad naňho. Výraz som mala najprv taký milý, no po chvíli sa zmenil na vražedný, chytila som ho pod krk a začala ho škrtiť, ako škrtil Homer Barta. Ty jeden mrňavý! Zvrieskla som ešte k tomu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Saikoro Mon 13 May - 20:31

Zľakol som sa jej, len čo bola pravda. Kdo by sa nezľakol.
Skôr ako ma začala škrtiť stihol som zo seba dostať: Povedal by som, že skôr Fiona pred západom slnka. Čo sa vám nepáči na Fuu? Hneď na to ma začala škrtiť. Nebolo to dvakrát príjemné.
Keď už mi dochádzal vzduch dostal som zo seba: Prosím! Osprave...dlňujem sa. Pustite ma Hokage-sama.
Mal som dosť a ona si u mňa práve vybudovala rešpekt. To sa podarí málokomu.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 13 May - 20:32

Andi

Oběvil jsem se vedle Hokage a položil jí ruku na rameno. Omlouvám se za jeho drzost. A pokud dovolíte, potrestám ho sám. Jelikož nechci spor mezi vesnicemi. Opět jsem udělal šarmantní výraz.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 13 May - 20:43

Keďže som ho nechcela uškrtiť, pustila som ho, pričom som sa naňho dívala s prižmúrenými očami. Urobíš to ešte raz, tak si skončil...Ver mi! Sykla som sa otočila sa na toho čudného chlapa a pozrela sa na jeho ruku, ktorou mi chytil rameno. No to snáď nemyslí vážne! Nech dá zo mňa tie paprče preč!
Pán neviem-vaše-meno, vaše šarmantné výrazy vám nijako nepomôžu, aby ste vedeli. Ironicky som si pousmiala a trochu sa od neho oddialila, čím som mu naznačila, aby sa ma viac už nedotýkal.
Myslím, že chlapec bol už potrestaný dosť a dúfam, že si z toho vzal ponaučenie. Nikdy neser Hokagyňu! Prevrátila som očami, množstvo ľudí skončilo podobne ako tento chlapec. A poučili sa. Našťastie.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 13 May - 20:47

Andi

Andi Dors. Opět jsem se usmál ale tentokrát to byl můj sadistický výraz. Mé pravé nepřetvařující zlé já které se projevilo až když jsem zabil bratra. Jasně. Já mu to ještě dovysvětlím. Chytl jsem Kenyho pod krkem a ruku dal tak aby vysel pěkně dolů z monumentů. Zaujal si mě. Teď přejdeme na fázi kdy semnou budeš bojovat. Můj výraz vypadal jako bych měl hlad.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Saikoro Mon 13 May - 20:51

V duši som sa pousmial. Monumenty stále neboli čisté.
Len som sa nechal Andim ťahať.
Trošku mi prebehol mráz po chrbte keď povedal, že s ním budem bojovať.
Bol som zvedavý čo sa so mnou v blízkej dobe stane.
Sensei mierne psycho "čudák".
Zlá reputácia u Hokage.
Čo som mohol robiť.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 13 May - 21:00

Nemala som z toho dobrý pocit. Čo ten muž, teda Andi, vyzerajúci ako psychopat, chce s tým chlapcom robiť? Mala som také tušenie, že s ním má nie príliš dobré plány. A tak som sa rozhodla ich sledovať. Dokázala som potlačiť svoju chakru, aspoň tak, aby ju necítil, bola som si istá, že to senzibil nie je. Dokázala som sa pohybovať tak, že to obyčajný človek, ktorý nemá sharingan alebo byakugan, nezahliadne. Nenápadne som šla za nimi, skrývala som sa za stromami, prípadne na nejakej streche domu. Samozrejme, že som začula to "Zaujal si ma". V tej chvíli mi to doplo...To ho na to naviedol on? Ou, a ja som toho chudáka chlapca zmlátila, a pritom bol prakticky nevinný.
Tentoraz som chcela vraziť tomu Andimu, ale musela som počkať, chcela som vidieť, čo s tým chlapcom bude robiť.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 13 May - 21:14

Andi

No. Umeješ to tady a pak si odpočineš. A nakonec, mi ukážeš jak dlouho vydržíš. Moje úmysli byli všelijaké. Hlavní byl aby to ale uklidil.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Saikoro Mon 13 May - 21:18

Zobral som sa a šiel vyčistiť to čo na monumentoch ostalo. Hral som sa po ceste s kartami, vyzeral som naozaj ako keby ma práve vykopli z kasína. Dokonca som mal aj taký skleslý výraz v tvári. Prakticky som prešiel okolo Kaori, no bol som taký zamyslený, že som si ju vôbec nevšimol. Keď som skončil, vrátil som sa k Andimu. Telo ma celé bolelo. Kdo by to povedal po takej márovačke od Hokage, nedával som to však najavo. Už som mal dnes celkom odmakané a mal som dojem, že pri ďalšom tréninku už moc nevydržím.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 13 May - 21:26

Andi

Vracíme se do vesnice. Dodal sem suše a znuděně.
Poté jsem se otočil k Hokage. Mohla se skrývat jak chtěla ale na hlavě na které sem celou dobu stál a nehnul se od ní mi asi neušla daleko bez povšimnutí. Děkujeme za pohostinost a nashle.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Saikoro Tue 14 May - 18:29

V rýchlosti som niečo napísal na kartu, z jednej strany bola biela, tam bol text, z druhej bola zlatá. Odrážala svetlo tak nádherne, že to vyzeralo akoby sa okolo tvorila žiara. Cítil som Kaori, nebola ďaleko. Kartu som hodil po nej. Zarazila sa do steny len pár centimetrov od jej hlavy.

Hokage monumenty - Stránka 6 Tf2

Text:


Potom som dobehol za Andim. Čas ísť sensei. Vyslovil som potichu.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 24 May - 19:57

Pche... Odrkla som si, predsa sa mu podarilo zaregistrovať ma. Veď som bola taká rýchla! Asi starnem... Povzdychla som si a prehrabla si vlasy, nemalo zmysel sa za nimi ďalej trepať. Odídu a máme pokoj.
Ešte predtým, než však stihli zmiznúť, tesne nad mojou hlavou sa do steny zavŕtala karta. Hééé? Vrhla som na ňu nechápavý pohľad, jemne ju z tej steny vytrhla a prečítala si, čo tam ten genin napísal. Takže sú z Iwy... Uškrnula som sa. To priezvisko "Cross" mi niečo hovorilo, ale nevedela som si v tejto chvíli spomenúť čo, proste som ho už niekde počula. Možno to bol nejaký klan, neviem.
So znova mrzutým pohľadom som sa vrátila späť do kanclu...(presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 6 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru