Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 3 z 32 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 3 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 29 Sep - 12:33

Stál jsem tam naproti senseiovi a čekal. Jelikož nikdo z týmu nereagoval na jeho upozornění, že boj začal, napadla mě nemilá předtucha, že moje spolužačky možná čekají na to, až začnu já. Kagayami by nejspíš vyhovovalo, abych senseie zaměstnal a ona ho mohla chytit do svých stínů. O té druhé dívce jsem nic nevěděl, a proto nějaké dohady byli zbytečné. Na druhou stranu jsem zaslechl název klanu Akatsu. O tomto klanu jsem toho moc nevěděl, což byl problém, jelikož jsem si její schopnosti ani odvodit nemohl. Tak to by tedy bylo. Jediný malý problém byl, že sensei stál na vodě. Na vodě jsem dokázal stát a s trochou štěstí i běhat, ale netušil jsem, jak na ní budu bojovat. No, pokud to nezkusím, tak to nejistím, že ?
Rozběhl jsem se tedy proti senseiovi a snažil se soustředit na všechno, co jsem se o chození na vodě dozvěděl. K mému štěstí a ke štěstí všech zúčastněných jsem běžel po vodě až k senseiovi, kde jsem zahájil útok. Pravou pěstí jsem se rozpřáhl proti jeho čelisti. Následoval úder levačkou proti jeho pravému boku. V taijutsu jsem byl na svůj věk až překvapivě dobrý a docela jsem si věřil. Problém byl povrch, na kterém jsem stál. Normálně bych útočil i za pomocí kopů, ovšem nechtěl jsem riskovat to, že bych skončil pod vodou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 29 Sep - 13:46

No tak když jinak nedáte. pokčila jsem rameny a pozorně sledovala senseie. Ajaj, Mogenova slabá stránka. vzdychla jsem si, když sensei skočil na vodu.
Možná to vypadalo, že nemám v úmylsu jim nijak pomoct, ale co jsem mohla dělat. Jediný dvě věci, v kterých jsem dobrá, jsou léčení a stínové techniky a k těm potřebuji nějaké podmínky a příležitost.
Zamyšleně jsem pozorovala Mogena neohroženě bojujícího se senseiem, i když voda je jeho slabost. Ruce už jsem složila do pečetě a čekala, kdy dostanu příležitost k použití mé techniky. Soustředila jsem se na svou chakru a snažila se ji rovnoměrně rozložit, abych ji poté mohla vložit do jediného útoku. Šance úspěchu byla asi 35%, což není špatný.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sat 29 Sep - 16:28

Sensei dal pokyn k začátku boje a já okamžitě střelila pohledem po Yuki. V tomhle boji se mi bude hodit. Než jsem stihla cokoli udělat, vyrazil Mogen do útoku. Sensei stá na vodě..... a sakra. On stojí na vodě. Tam mi bude Katon k hov...... tedy chci říct k ničemu. Zaběhla jsem za strom, na němž seděla Yuki, a kunai, který jsem dostala od senseie, jsem zahrabala pod zem a udělala jsem si křížkem značku, abych ho později našla. Takhle se ke mně nemůže dostat pomocí Hiraishinu.
Sakra, co budu dělat, když se bojuje na vodě? To snad zná mojí slabinu? Vylezla jsem zpoza stromu a podívala jsem se na bojující dvojici a posléze na Kagayami. Zatraceně,co budu dělat...? Kousla jsem se nervózně do spodního rtu. Nemůžu tady jen tak stát. Musím něco udělat!
Složila jsem tedy pečetě a vyřkla název techniky:
"Katon: Hi no Ken."
Ruce se mi obalily plamenem. Už jsem ani nepoužívala normální Katon, takže barva plamene byla samozřejmě bílá. Je zbytečné používat normální oheň, když je bílý silnější a nestojí mě prakticky žádnou chakru. Znovu jsem se podívala na bojiště, ale zatím jsem nevyrážela do boje. Počkám si, až se trochu rozeběhne a já budu moci vtrhnout na bojiště s nečekaným útokem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 29 Sep - 16:50

Svoju pozornosť som najprv presunul na Mogena, ktorý na mňa hneď zaútočil pomocou Taijutsu. Pri jeho prvom výpade, som mu stihol ruku zachytiť pri zápästí, a potiahol som mu ju do strany. Pri druhom údere, som si bok zakryl rukou, takže ma trafil niekde do lakte. To som však nejako príliš nevnímal, takže som mu chytil aj druhú ruku, obe som mu ich vystrel do strán, a zasiahol som ho slabším kopnutím, a tiež následným odrazením sa od neho do vzduchu, čím som ho prudko odrazil do vody.

Dopadol som niekde ďalej na vodu, a pohľadom som skontroloval zvyšné dve osoby, ktoré sa ešte len zapojiť chceli. Všimol som si bieleho plameňa. Zaujímavé. Pomyslel som si, a v strehu som čakal, odkiaľ na mňa zaútočí Mogen. Bral som do úvahy aj možnosť, že ma napadne zospodu. Poskladal som jednoduché pečate, a nič viac som zatiaľ nerobil. Čakal som na ich ďalší krok.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 29 Sep - 17:11

Já jim říkala, že je lepší se přpravit. vzdychla jsem si, ale už to bylo jedno. Sensei Mogena jednoduše odkopl do vody a čekal, jak zaregujeme my. No, co jsme mohli dělat. Killunia stála připravená k útoku, ale to by k tomu musela mít vhodně podmínky. Já byla taky připravená k ůtoku, ale zaútočit s touto technikou by byla pitomost.
Musela jsem se spolehnout na to, jak asi bude reagovat Mogen nebo Killunia, jinak jsem tu k ničemu. Chjo, to mě štve. Nebejt schopná nic dělat je na nic. hryzal ve mně pocit bezmoci, kterej mě vytáčel víc než cokoli jiného. Povolia jsem pečeť, ale stále pečlivě hlídala chakru v mém těle.
Vytáhla jsem z brašny železný drátek a kunai. Dírou na konci rukojeti jsem provlíkla drátek a kunai s dalšími čtyřmi hodila proti senseiov. Prvnotní kunai se ve skupince dalších kunaiů ztratil. Druhý konec drátku mi zůstal v ruce.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 29 Sep - 17:24

Teraz mi zrak zas spočinul na Kagayami, ktorá si vytiahla drôt. Upevnila ho aj na kunai, no keď ho hodila spolu s ostatnými, stratil som ho zrakom. Presne som však vedel, čo chce dosiahnuť. Keby som kunaie akokoľvek odbil, na hladine by sa spojil môj tieň, s tým jej, vďaka tomu drôtu, a tým by ma chytila do svojej techniky. Takže som sa tým kunaiom vyhol uskočením do strany. Odskočil som ale niekoľkokrát, pre prípad žeby niekto ďalší zaútočil. Dobrý pokus, ten kto by nepoznal jej klan a schopnosti by sa mohol nachytať. Pomyslím si, a ostanem stáť už blízko pri brehu.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 29 Sep - 17:36

Kagemane no justu procedila jsem mezi zuby, ve který jsem zatím držela drátek od kunaie a ruce jsem držela v náležité pečeti. Kunai, který byl napojený na drát se oddělil od ostatních a díky mému manipulování stínu opět mířil na senseiea aještě větší rychlostí. Párkrát kolem něj obkroužil a ocelové lanko se klem senseie začalo stahovat, takže se ocitl v trochu blbé situaci.
Ještě že jsem si na tohle připravovala chakru, neubývá mi tak rychle. Díky bohu za lékařské techniky.


Naposledy upravil Nara Kagayami dne Sat 29 Sep - 17:38, celkově upraveno 1 krát
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sat 29 Sep - 17:37

Ten debil pořád stojí na vodě!!! Měla jsem chuť si zakřičet a vythrat si vlasy z hlavy. To snad Raiken nemyslí vážně? Co já, uživatelka Katonu, budu dělat, když můj soupeř stojí přímo na vodě? V tuto chvíli jsem nesnášela své Kekkei Genkai. Se samotným Katonem to totiž nikam nedotáhnu. Sakra, já to nevydržím... Vyběhla jsem tedy ze svého úkrytu a vyrazila jsem přímo proti senseiovi s úmyslem zasáhnout ho do obličeje. Samozřejmě, že jsem nepočítala s tím, že se mi to povede, ale mohla bych alespoň trošku popálit... Vždyť ten oheň nehřeje a ani nevypadá nebezpečně, mohl by na to skočit. Většina lidí na klan Akatatsu zapomněla, takže zapomněla na jeho schopnosti.
Alespoň je bílý oheň trochu více imunní vůči vodě... Když jsem dala dvě rány, nejspíše do prázdna, zpevnila jsem všechny svaly a očekávala jsem senseiův úder. Tak do toho...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 29 Sep - 18:02

Rýchlosť presahujúca Štvrtého Hokage,... Prešla mi mysľou nedokončená veta, keď sa okolo mňa začal točiť, a následne sťahovať drôt. Tiež na mňa zaútočila Killunia, dvoma zásahmi. Teraz ma dostali do krížovej situácie, bol som ale rád, že som bol v tomto stave. Drôt okolo mňa, Killunia útočiaca na mňa, a Mogen niekde vo vode. Neostávalo mi nič iné, než im predviesť svoju rýchlosť. Lenže, chcel som tak trochu experimentovať, chcel som vedieť, aké následky má úder s tým bielym plameňom. Preto som vyčkal na prvý Killunin výpad, kedy som schválne vystrčil ruku, do ktorej ma zasiahla, druhý zásah som jej však už nedovolil, pretože som sa z drôtu ešte pred úplným stiahnutím preteleportoval k značke na brehu, ktorú som si spravil ešte keď som sem prvý krát prišiel. To bolo slušné. Preniesol som so spokojným pousmiatím, no držal som si druhou rukou zasiahnuté miesto po Killuninom zásahu..
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 29 Sep - 18:13

Byl jsem odkopnut pod vodu a čekal na svoji příležitost. Jelikož ty dvě na vrchu bojovali více než obstojně, nepotřebovali žádnou pomoc. Napadlo mě, co asi udělá, když ho zaženou do kouta... pravděpodobně se teleportuje, ale kam? Každej z nás měl u sebe značku, ale byl by příliš velký risk se teleportovat ke mně nebo ke Kagayami. Pak mi to došlo. Když jsem si povídal s Kagayami, tak on něco připravoval, že by značku ?Musel jsem to alespoň risknout. Plaval jsem pod vodou až k místu, kde by se ona značka měla být. Risk mi vyšel, během chvilky se tam Sensei objevil a to byla moje chvíle.Téměř okamžitě, co jsem ho uviděl, jsem vyskočil z vody jak nejrychleji to šlo a vedl mu zvedák proti jeho bradě. Útok byl nečekaný, čili měl velkou šanci na úspěch.


Naposledy upravil Senju Mogen dne Sat 29 Sep - 18:14, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sat 29 Sep - 18:14

Nad jeho řečí jsem protočila očima.
"Raději se ztiš nebo je zavolám zpátky" Podotkla jsem, a že tohle bych dělala vážně jen nerada! Protože bych jim musela spoustu věcí vysvětlovat a to se mi nelíbilo.
"Cos proved tak hroznýho, že tě honí celá vesnice?" Zeptala jsem se s nadzvednutým obočím, ale potom se ke mě znovu přiřítil a poděkoval mi. Tak jsem ho teda nechala, i když je pravda, že mi obočí začalo velice nebezpečně cukat.
Když se odtáhl, už už jsem se natahovala se zatnutou pěstí, že mu jednu třísknu po hlavě na probuzení, ale násilnický typ jsem nebyla, proto jsem těsně u jeho obličeje pěst povolila a nastavila k němu dlaň.
"Yare, yare, jsi vážně zvláštní kluk.." Podotkla jsem, povzdechla si a zavrtěla hlavou, ale pak se usmála.
"Jsem Satsuki Aizawa a ty?" Zeptala jsem se ho s dlaní stále upřenou k němu, na představení.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 29 Sep - 18:23

S pohľadom zabodnutým do zeme som sa objavila na cvičisku. Rozmýšľala som nad sebou, nad svojim životom, nad malou Mai, čo asi vlastne ona stvára, a či mi tí pošahaní novinári dajú pokoj. Po príučke, ktorú som dala jednému z nich, mi dúfam pokoj dajú...Nie je to však stopercentné, novinári sú dotieraví ako komáre!
Zo zamyslenia ma vytrhli až nejaké zvuky. Zdvihla som pohľad a zadívala som sa smerom, kde stál Raiken Namikaze. Potom som sa poobzerala a všimla som si Mogena, Killuniu a Kagayami. Sadla som si teda pod strom a zaujato som sa pozorovala ich boj...Chcela som vedieť, ako na tom sú...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 29 Sep - 19:04

Ostal som odmerane stáť, tak trochu s poľavenou ostražitosťou. Pravou rukou som si stále pridržiaval ľavú, keď sa v tom na mňa vyrútil Mogen. Netušil som vôbec, kde sa nachádza, až doteraz. Vlastne, celkom som na neho zabudol, alebo som si skôr myslel že je stále niekde vo vode. A tak som nestihol nejako zareagovať, rukami som zašiel niekde do úrovne hrudi, chystajúc sa odblokovať jeho útok, no nato bolo už trochu neskoro. Zasiahol ma do brady, a to ma odrazilo dozadu. Takmer som aj dopadol na chrbát, ale nejako som to ustál, a ostal som na nohách. Pre istotu som ešte trochu cúvol, keby Mogen pokračoval v útoku, a po pár metroch som zastavil. Sú... skvelí! Všetci traja! S touto príjemnou myšlienkou som na každého z nich pozrel, a neunikol mi ani príchod Hokage, ktorej som taktiež venoval kratší pohľad. No, máte zaujímavý bojový plán. A musím uznať, že účinný! Vyhlásil som, zatiaľ čo sa moja ruka presunula opäť k tej zasiahnutej. Ak to pôjde na misiách tak ako aj teraz, výsledky budú vynikajúce. Pomysliac si toto uvažujem, či ešte treba pokračovať v tomto boji. Alebo som čakal, či sami uznajú za vhodné útočiť, alebo ostanú na svojich miestach.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 29 Sep - 19:12

S pěti promrhanými kunai jsem tedy nepočítala, myslela jsem, že to budou mnohem větší ztráty. ,, Stačilo vám to takhle, nebo máme dál útočit? " trochu opatrně jsem se na něj podívala. Nečekala jsem, že mu dáme zásah, ale to bylo spíš převážně štěstí. Na to se nemůžeme vždycky spolehnout. vzdychla jsem si a podívala se po ostaních, jestli jsou v pořádku.
,, Jestli už je boj ukončený, chcete abych vám vyléčila rány, sensei? " vykasala jsem si rukávy a začala z brašny tahat různý tinktury a masti.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 29 Sep - 19:35

Všimla som si Raikenovu poranenú ruku. Vstala som zo zeme a pomaly som k nim vykročila. Bude z vás úžasný tím! Dokážete tímovo spolupracovať a to je veľmi dôležité. Počula som i Kagayamin návrh na oliečenie Raikenovho zranenia. Hmm...Takže ona chce byť medička? Prehliadla som si ju od hlavy po päty a prikývla som. Kagayami...Počkaj, ja mu už ruku rýchlo vyliečim, aby nedostal infekciu alebo čo. Jemne som sa na ňu usmiala, postavila som sa vedľa Raikena, chytila som do svojich rúk, obalených zelenou liečivou chakrou, tú jeho poranenú, a len som čakala, dokým sa vylieči. Netrvalo to dlho, potom som jeho ruku pustila a mrkla som na Kagayami. Chceš byť medičkou? Opýtala som sa jej.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 29 Sep - 19:48

Koukala jsem na ni. Páni. A já si myslela, že jsem na dobré úrovni, ale její léčení je tak 10x rychlejší, než moje. Budu na sobě muset ještě hodně zapracovat.
Sbalila jsem tedy všechny svoje masti a znova se dívala na tu skvěle provedenou lékačskou práci. ,, Chtěla bych, ale ještě na sobě musím zapracovat, jak tak vidím. " pousmála jsem se, ale ten fakt mi na náladě nepřidal. Chjoo, to mě čeká další práce. ulejvácky jsem si povzdychla.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 29 Sep - 19:52

Toto mi na skúšku stačí. Prikývol som na slová Kagayami, a keď navrhla vyliečenie mojej ruky, chystal som sa odpovedať. No Hokage ju predbehla, takže som sa len pousmial, a nechal som si vyliečiť ruku. Ďakujem, Hokage-sama. Slabučko som kývol hlavou, na náznak vďaky. Potom som ostal ticho, a začal som preskakovať pohľadom po všetkých prítomných.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sat 29 Sep - 20:15

Cítila jsem, jak moje pěst zasáhla senseiovu ruku. Všimla jsem si, že ani nenaznačil úhyb, zatímco u druhého ano. No, ale alespoň pocítil sílu Akuma no Hi, i když jen nejslabšího plamene. Rozhodně mu to způsobilo vážnější popáleninu (to však ještě neokusil bolest a popáleniny ze zeleného plamene). Když se ode mě teleportoval pryč, zaměřila jsem ho a znovu jsem se k němu rozběhla s úmyslem ho udeřit, ale překvapil jej (a i mne samotnou) Mogen a zasáhl ho tvrdě do brady, až odletěl pryč. Zastavila jsem se a zrušila jsem techniku. Pak jsem sledovala, jak Raikena léčí Hokage.
Ani jsem si nevšimla, že sem přišla... Podrbala jsem se na hlavě a přiblížila jsem se ke zbytku týmu. Trošku jsem se ušklíbla, když zničila mou práci.
"Vidím, že fungujeme docela dobře, i když se sotva známe...." poznamenala jsem a na chviličku jsem si odskočila na místo se značkou, kde jsem vyhrabala senseiův kunai a rychle jsem se vrátila zpět. "Co teď?"
Ne, nemohla jsem si odpustit tuto otravnou otázku.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 29 Sep - 20:23

Čo teraz? Zopakoval som po Killunii, a otočil som zrak na Hokage. No, keď už Vás tu mám, máte pre nás už nejakú misiu? Spýtal som sa nadvihujúc obočie. Celkom som sa tešil na prvú misiu s týmom. A o to viac ma zaujímala i misia.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 30 Sep - 7:27

Ešte chvíľu trvalo, kým som neprestal čumieť na vzďaľujúci sa dav, ktorý mieril von z cvičiska, a už sa nevracal. Dalo sa povedať, že pre dnešok som bol zachránený, aj keď som sám pridobre vedel že mi tak skoro neodpustia a nedajú mi pokoj.
„Asi ma zas nahlásia Hokáge..“ Povzdychol som si, a s výrazom najväčšieho trpiteľa a mučeníka som sa otočil na päte, smerom k Satsu, ktorá stále nevyzerala nadšene. Ani po mojom nádhernom objatí, ktoré bolo skôr nádherné pre mňa!
„Nič, vážne!“ Začal som sa obhajovať, pričom som sa nervózne škrabal na zátylku.
„Len som trochu viac pofarbil Konohu..“ Povzdychol som si, teraz som sa prezradil že to som bol ja, ktorý nechal v celej Konohe tiecť farbu ulicami.. Hlavu som otočil na ňu, chcel sa usmiať, akože sa nič nedeje, ale všimol som si päsť. Okamžite som si ju priradil k ľuďom, ktorým som nejako poškodil, zavrel som si oči, ruky som si dal pred tvár do X, na moju obranu a trochu vykoľajene a vystrašene som čakal na ranu...
Ktorá neprichádzala. Stál som na mieste v obrannom postoji, a čakal, no nič nešlo. Pootvoril som oči, podvihol hlavu a ruky spustil trochu nižšie, tak mi zrak padol na jej nastavenú dlaň, a moje uši začuli jej meno. Ona sa mi namiesto toho aby ma zmlátila, predstavila?! Neveriacky som hľadel na jej dlaň, než po dlhej chvíli sa zdvihla aj moja ruka a priblížila sa k jej. No tesne pred ňou sa zastavila, pocítil som prísun bezpečia, zoširoka som sa usmial, mojím typickým Narutovským úsmevom.. A odskočil od nej..
„Moje meno?“ Spýtal som sa s pochybami v hlase, keď som pristál na obrovskom kameni, takže môj hlas prechádzal celým cvičiskom. Počuť ho musel každý, kto mal uši a bol v blízkosti miesta kde sme stáli. Nahodil som strašne cool, a strašne super, upa~bestovnú pózu, a spustil, s rukou sťa diktátor na hlasovaní volieb.
„Ja som ten, ktorého každý zlý sa bojí, ktorý je hrdinom všetkých dobrých, veľký žabí Gama sennin, ten ktorý raz stane sa Hokágem, veľký.. NAO UZUMAKI!“

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Sep - 9:25

Nemáte za čo. Potľapkala som rukou Raikena po pleci a na jeho ďalšiu otázku som hneď i odpovedala. Ale samozrejme, že mám. Aspoň myslím. Upozorňujem však, že vaša prvá misia musí byť ranku D, až potom vám budem môcť dať misiu ranku C, a možno aj B! Takto to bolo v minulosti, a takto to bude aj teraz. Uškrnula som sa. Práve som mu chcela povedať, o čo sa v tej misii bude jednať, keď v tom som začula istého chlapca neďaleko hovoriť o tom, že pofarbil Konohu. Nadvihla som jedno obočie, potom druhé...Takže to bol on! To on z Konohy urobil dúhové jazierko...No len počkaj!
Na čele sa mi objavila žilka. No, počkaj chlapče, toto ti len tak neprejde! Vyhrnula som si rukávy a vybrala som sa k onému chlapcovi. Na tvári som mala neutrálny výraz, takže to vyzeralo, že mu nič neurobím. Postavila som sa pred neho, chvíľku som sa naňho dívala a...Odrazu som začala tak vrieskať, že to museli počuť až do Suny. TY DEBIL! ČO SI TO DOVOĽUJEŠ?! HÁÁÁ? ROBIŤ SI Z KONOHY DÚHOVÉ JAZIERKO PRE KOŇOV Z MY LITTLE PONY?! SI TY NORMÁLNY?! EŠTE RAZ NIEČO TAKÉ UROBÍŠ, TAK TI TAKÚ VLEPÍM, ŽE PRELETÍŠ CEZ CELÚ KONOHU! Prestala som, lebo som cítila, že prichádzam o hlasivky a vydýchla som si. Potom som začala rozprávať normálny tónom, v ktorom aj tak boli počuť náznaky hnevu a zlosti. Som si vedomá toho, že to nerobíš posledný krát, pretože keď som si pozerala tvoj spis, tak si tam mal zapísaných toľko tých tvojich "vtipov", že som skoro dostala infarkt! Hneď, ako ukázal ten svoj postoj, zmodrala som až po korienky svojich vlasov. To je čo za debil? Unavene som si pomyslela a len prevrátila očami. Až teraz som si všimla, že tu stojí i Satsuki, tak som sa na ňu veselo usmiala a kývla jej rukou na pozdrav, ako keby sa nič pred chvíľkou nebolo stalo.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sun 30 Sep - 9:57

Byl jsem spokojený sám se sebou. Nejen, že můj útok skutečně senseie překvapil, dokonce jsem ho, k mému překvapení, i zasáhl. Nebyl jsem jediný, všiml jsem si popálenin na jeho ruce a bylo mi jasný, kdo to udělal. Usmál jsem se na Killuniu a přitom mírně kývl. Nevěděl jsem jestli je to adekvátní pochvala ovšem jak jsem řekl se ženami to moc neumím. Jediné, co dokázalo zkazit náladu bylo to, že jsem byl promočený až na kost. Pomalými kroky jsem došel až k vodě. Byl jsem stále ve vzdálenosti, kde jsem dokázal slyšet celou konverzaci, takže mi nic neuniklo.
Zhodil jsem ze sebe mokré tričko s mikinou a začal je ždímat tak, aby byli alespoň trochu suché. Přemýšlel jsem, jakou misi to asi dostaneme. Slýchával jsem o misích typu trhání plevele na zahrádkách. Osobně jsem zastával názor, že zahradu by měli upravovat zahradníci a ne ninjové. Hold tradice se těžko mění. Ze zamyšlení mě vytrhl řev, který by probudil i mrtvolu. Otočil jsem se směrem, odkud přicházel ten řev. Poprvé se mi stalo, že bych Naa upřímně litoval. Ne, že by Kaori byla násilnické povahy ... to ne..., ale když chytne rapla... Rychle jsem se oklepal a přestal myslet na negativní věci. Raději jsem se zaměřoval na to, abych měl tričko pečlivě vyždímané.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 30 Sep - 10:05

Poslouchala jsem toho kluka a čím dál tím víc se tvářila nechápavěji, až jsem jen zavrtěla hlavou.
Ten kluk se mi snad zdá!
Nakonec jsem se jen ušklíbla, už jsem věděla, proč jsou ti vesničané tak rozzuření, že by ho nejraději viděli deset metrů pod zemí. Ne, musela jsem mu pomoct, takovou smrt bych mu nepřála. Z úvah mě vytrhlo až jeho jméno.
"Těší mě, Nao.." Podotkla jsem a pousmála se, čímž jsem mu celý jeho efekt velevýznamného jména zkazila, ne, že by mě to nějak upřímně vadilo.
Uzumaki? Hmm..
Slýchávala jsem o jednom z Hokagů hodně, od rodičů, z knih, byl mu podobný. Chtěla jsem se na něco zeptat, když v tom se přiřítila Hokage, která.. Dejme tomu, že by bylo lepší se jí vyhýbat obloukem a protože jsem stála ve středu dění, raději jsem se o kousek vzdálila.
"Eeeh, dobrý den Hokage-sama.." Vyšlo ze mě jen, do svého pomyslného notýsku jsem si zaškrtla jednu věc - nikdy nenaštvat Hokage.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sun 30 Sep - 10:34

S vyškereným xichtom som prechádzal po Konohe sem a tam až kým som konečne našiel miesto, ktoré som hľadal. Tu by sa mohlo niečo diať... Povedal som si pre seba a rozhliadol som sa. Bolo tu naozaj rušno. Prišiel som k väčšiemu kameňu a pekne som si sadkal a pozoroval som všetkých naokolo. Pôsobil som ako nejaký pútnik, nikto, kto by vyžadoval nejakú pozornosť, alebo niekto, kvôli komu by sa mali znepokojovať. Prišiel som sa sem len pozrieť. V Konohe sa nič nedeje, všade iba obyčajný civilisti a nuda. Tu to snáď bude iné. Celkom ma zaujímalo, ako sú na tom shinobi z Konohy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 30 Sep - 10:48

Môj výraz sa z nadšenosti zmenil na WFT?! Sledoval som bežiacu Hokáge, ktorá si div nohy nepolámala, aby sa ku mne dostala, a už spustila. Podľa všetkého očakávala, že si to všetko vypočujem, všetko oľutujem, ospravedlním sa, ale to by som nesmel prísť o sluch, počas jej revu, z ktorého sa mi do hlavy dostali len jej nadávky.
„Eh.. Sníva sa mi?! Ona sa normálne prestala ovládať..“ Moje myšlienky boli plné sarkazmu.. To nebolo prvý krát čo po mne ziapal niekto vysoko postavený, sám som mal sen byť ako ona, preto som ju nesmel rešpektovať! Ja budem viac! Bol som rád, že svoju reč už skončila, a pomaly kráčala preč od nás, načo som sa ja otočil na Satsu.
„Ako Hokáge má vážne vyberavý slovník..“ Povzdychol som si, so sklopenou hlavou, bolo to len šomranie..
„To asi preto že je už stará.. Báá-chan vráskavá..“ Usmial som sa a zdvihol pohľad k Satsu. Chvíľu sa to tu ukľudňovalo, ja som však stále stál pri Satsu.
„Prečo si mi pomohla?“ Bola prvá otázka, ktorá ma v jej blízkosti napadla, pričom mi zrak skĺzal nižšie a nižšie.. až sa zastavil. Bol presne v priamke, zarovno mojich očí, no tým že moja veľkosť sa rovnala jej hrudníku.. xDD

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 32 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru