Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tréninkové prostory Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 14:55

Tréninkové prostory 00ae12567a_64253463_o2
V prostorech určených pro trénink nikdy nechybí nezbytné vybavení.
Kromě toho tu je i nejvhodnější prostředí nejen pro trénink týmů, ale i pro chození po vodě či po stromech.
Zkrátka vše, co si můžete přát.

Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 10:14

Ichizoku Katagami

Zabrousil jsem do tréninkových prostor, protože sem moc lidí nechodilo a tak mi to vyhovovalo.
Byl sem po jídle, takže sem se na chvilku posadil do trávy a vzpomínal, jak jsem sem chodili s týmem 13 trénovat.
Aaaa... Todle je tak sentimentální! Neměl sem sem vubec chodit... Starý vzpomínky na starý známí akorát přinášej potíže.
Ještě chvilku sem si nechal slehnout a pak sem ze sedu vyrazil tryskem do lesíka. V lesíku sem běhal mezi stromy, ze strany na stranu, po větvích nahoru a dolů, pak rychlí běh po zemi a znovu běhání a skákání mezi stromy. Posilovalo to nohy a taky srdce, byl to výborný cardio trénink. Ještě sem do toho sem tam přidal Shunshin no jutsu a hodil několik kunaiů, které sem pak sbíral a zase házel zpátky. Byl to celkem hustý les, stromy měli hodně větví, takže sem měl i práci s tím se jim vyhýbat a to ještě přidalo zátěž mému trénování.
Po asi dvaceti minutách sem toho měl plný kecky, bylo to nesmírně namáhavé a udržoval sem co nejvyšší možné tempo, takže sem na chvilku zase vylezl na louku, protahoval sem se a vydýchával se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 10:33

Přestal jsem trénovat a díval se na toho ANBU.Chvíli jsem se na něj díval.Pak jsem se ušklíbl a skočil jsem na strom na větev a díval se na cvičiště.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 10:47

Ichizoku Katagami

Když sem se dostatečně vydýchal, otočil sem se a vyrazil sem zpátky k lesu. Uprostřed chůze sem si ale všimnul bílého nátělníku podobného těm, co nosili ANBU a pak sem zaregistroval i jeho majitele. Pod maskou se mi objevil překvapený výraz.
Jak to že sem si ho nevšiml když přicházel?! Určije na úrovni minimálně tokubetsu jounin. Chuunin by se ke mě takhle přiblížit nedokázal... Sakra, to mě pěkně vytočilo.
Pomyslel sem si nabručenej sám na sebe. Tempo chůze sem ale neměnil a šel sem klidně dál. Když sem byl blíž u něj zjistil sem ,že sem ho viděl v Hokageho kanceláři a měl ho doprovázet na setkání Kage. To lecos vysvětluje, nebude to žádný ořezávátko.
Když už sem byl asi deset metrů od něj, kývl sem na pozdrav. Zdravim.
Řekl sem polohlasně a prošel kolem něj. Potom sem přešel do mírného klusu a pak sem sprintem vyrazil a znovu sem se začal míhat mezi stromy, skákat a házet kunaie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 10:53

Mávl jsem.Všiml jsem jak sprintem běhá mezi stromy tak jsem začal skákat na nich a pořád ho sledoval.Není zrovna nejpomalejší a nejslabší jak tak koukám. usměju se a skáču pořád po stromech a u toho ho pozoruju.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 11:03

Ichizoku Katagami

Tentokrát jsem si všimnul téměř hned, když se mě vydal sledovat, protože sem periferně zaregistroval pohyb(myslím že nevadí když to takhle napíšu, pokud jsi se záměrně neskrýval ne?).
Věděl sem že to sledování zřejmě nemyslí nijak zle, ode mně by toho stejnak moc neookoukal, ale bral sem to jako takovou výzvu pro prověření svých schopností ANBU.
Nejdřív sem uhnul do strany tak, aby mu výhled na mě zakryl strom, potom sem seskočil na zem a shunshinem sem se dostal pod něj a běžel sem se schovat na další strom, který stál několik metrů přímo za ním a vyskákal sem do jeho větví. Pokud se mi povedlo ho na chvilku alespoň trochu zmást a teď nevěděl kde jsem, složil sem několik pečetí a zaplul jsem do stromu a skryl jsem se v něm(Doton: Dochū Eigyo no Jutsu). Teď sem ho měl v plánu sledovat já, ale dával sem si pozor, abych od něj byl vždy dostatečně daleko a přesouval sem se mezi kmeny stromů a pod zemí tak, abych byl furt za jeho zády.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 11:12

Hmm to se dá čekat od ANBU. pomyslím si a dívám se okolo sebe přitom se usmívám.Seskočil jsem ze stromu a díval se okolo sebe.Vím,že tu někde je,ale musím přemýšlet kam by se mohl schovat.Přemýšlej Murasaki přemýšlej.
Kuchiyose no Jutsu! předemnou se oběvila fosa která mi byla asi po prsa.Pouze jsem na ní kývnul a jelikož ona byla v nalézání lepší než já tak jsem ji nechal dělat svou prací.Jestli je v zemi možná vím co udělat pokud není může být kdekoliv.Ale vím,že tu je.Potom jsem jen zavřel oči a snažil se přemýšlet kde by mohl být.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 11:34

Ichizoku Katagami

Kasakru... Pomyslel sem si a začal sem se rychle přemisťovat z místa na místo. Na každé místě sem nechal větší kus odříznuté látky ze svého kabátu, takže sem měl po chvilce všude v okolí rozházené kusy svého oblečení.
To by mělo na chvilku zdržet summona. Poslední kousek látky sem se pokusil jako provokaci položit Murasakimu na zem mezi chodidla. Provedl sme to tak, že sem jen vystrčil ruku ze země a zase se stáhnul. Pak sem se vzdálil a vyčkával v zemi na jednom místě, aby summon nemohl sledovat pohybující se pach.
Snad vyfasuju novej plášť...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 11:40

Podíval jsem se na fosu,ale ta už nic nemohla dělat pouze na mě kývla a já na ní.Přilepil jsem výbušný lístek na zem a pak jsme odskočili na strom a lístek hned vybuchl.Potom jsem si už jen sedl na větev a fosu jsem odvolal.Hmm to je nuda. zasměju se.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 11:55

Ichizoku Katagami

Do prd*le... Pomyslel sem si když sem uviděl, že tahá z kapsy lístek, fofrem sem vylezl ze země, ukončil techniku a skočil na strom vedle Murasakiho, s trochu ožahlým nátělníkem a kalhotama ze zadu. Plášť sem mohl rovnou zahodit.
To snad ani nebylo nutný ne? Řekl sem a při pohledu na díru po lístku se mi trochu sevřelo hrdlo. ...Byl by ze mě lívanec...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 11:59

Zasmál jsem se.Ty máš Doton,že? usměju se.Jelikož byl v zemi tak zřejmě doton mít bude. pomyslím si a díval se na něj
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 12:19

Ichizoku Katagami

Krátce sem kývnul a pak sem si ho přeměřil od hlavy k patě. Moc lidí sem nechodí, většina si radši zajde na cvičiště, proč tu seš ty? Já sem tu právě kuli tomu, že tady většinou nikdo není.
Taky pro to že tady není jezero s otravnejma komárama a mouchama a nejsou tu lidi co předváděj svoje "úžasný techniky", který sou spíš efektní, než efektivní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 12:25

Je tu větší klid na cvičení. řeknu a usměju se.Podle masky a dovednosti jsi ANBU a zřejmě z Konohy.Já jsem se asi nepřectavil jmenuji se Murasaki usměju se.Pokud si pamatuji ANBU nesmí říkat své pravé jméno nebo se ne? usměju se a dívám se na něj.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 14:00

Ichizoku Katagami

Co se týče jména... Kdybych ho říkal každýmu na potkaní, maska by neměla význam.
Kdybych nebyl z Konohy je dost možný, že už bych tady nechodil. Ochrana Konohy má moc očí na to, aby se tu mohl někdo schovat po delší dobu.

Naše jednotky se s vetřelcema nemažou, hlídky sou strategicky rozdělený na důležitých místech a na těch hodně navštěvovaných. Policii z listový taky nic neunikne, protože jejich kapitán je Hyuuga, ten občas vidí i něco, co se mu nemusí líbit.
Pousmál sem se v duchu a pak se dál věnoval Murasakimu.
Vim jak se jmenuješ a taky vim že budeš doprovázet Hokageho na sraz Kage. Věřim tomu, že ho ochráníš a v případě potřeby nastavíš svoje tělo místo jeho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 14:43

Snad ano snad ho ochráním,ale často teď přemýšlím jaké budu muset udělat ještě rozhodnutí.Teď o tom přemýšlím opravdu hodně.No nic nebudu tě už zdržovat.Někdy se ještě setkáme měj se. usměju se a zmizím pryč.(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 20:25

Ichizoku Katagami

Kývl sem na něj a když odešel, ještě jsem do večera pokračoval se svým cardio tréninkem a když už slunce začalo zapadat, uklidil sem po sobě, srovnal sem tu díru v zemi po výbuchu a vydal sem se po delší době domů. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 23 Jul - 18:23

Ichizoku Katagami

Před několika dny:
Spoiler:

Poté co jsem zařídil Rokovo sledování jsem se vydal na místo kde trénovali JEN ANBU a ostatní shinobi tam NEMĚLI přístup. O jeho poloze věděli jen čelové ANBU, Hokage a možná někteří Hyuugové, kteří byakuuganem pečlivě prozkoumávali tuto oblast.
Potom jsem pokračoval ve svém tréninku, který jsem podstupoval každou chvíli, kdy jsem měl volno a těch bylo celkem dost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 30 Jul - 6:38

Ichizoku Katagami

Dneska jsem konečně dovršil svůj trénink a dotáhl jsem svou techniku Hiraishinu do dokonalosti. Dvacet dní tvrdé práce se vyplatilo, byl jsem s tím spokojen a teď bylo na čase dokončit pár příprav a zapojit se do procesu.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Fri 3 Aug - 21:17

Z ulíc som prišiel sem,kde som hneď skočil na strom na ktorom som sa usadil.Dúfam že ma nikto nebude otravovať...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 13 Aug - 15:05

Sem skoro nikdo nechodí. Když tu byl už dřív, určitě to ví. Jak ho znám, určitě zas bude viset na nějakým stromě. No, uvidím, jestli mám pravdu. Opatrně jsem se rozhlížela kolem. Hned po příchodu jsem se skryla do houští, abych, pokuď možno, nebyla nikým spozorována. Dívala jsem se tiše po všech stromech. Po chvíli jsem se dala do pohybu a doplížila se k nejvzdálenějšímu stromu v tomto areálu. Mám tě! Zahlédla jsem v koruně stromu bílý objekt. Proč nosí bílou, když nechce, aby ho našla policie Konohy. Takhle je vidět na míle daleko. Vytáhla jsem z brašny pro jistotu dalekohled a podívala se ještě jednou. Není o tom pochyb, je to on. Nečekala jsem, že ho najdu tak rychle. Tiše a co nejrychleji jsem opusitla tréninkové prostory a zamířila do Konožských ulic. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kashike Tue 14 Aug - 13:48

Kashike

Objevím se uprostřed plácku a lehce se rozhlédnu. Prakticky okamžitě si všimnu člověka v bílém na stromě. Tak tady jsi, to mám radost, že jsi neodešel. Vykročím směrem k němu a Naře dám gestem pokyn ať jde taky. Příjdu dolu pod strom. Policie Konohy, můžete prosím slézt dolů? Potřebujeme s vámi mluvit.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Tue 14 Aug - 13:55

Prekvapí ma hlas,ktorý sa ozve ku mne.Otočím zrak na osobu pri strome.Polícia Konohy? Čože som vyviedol? Zoskočil som z konára ku Kashikemu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kashike Tue 14 Aug - 14:08

Kashike


Nic jste neprovedl, jen nejste místní a po určité době ve vesnici byste se měl hlásit u Hokageho. Jsem tu jen abych vás tam doprovodil. Nemusíte se bát, nic vám nehrozí.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Tue 14 Aug - 14:15

Tak o to jde! oddychla jsem si. Využila jsem Kashikeho výšky a postavila jsem se za něj, abych nebyla moc vidět.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Tue 14 Aug - 14:25

Fajn,nech to ale dlho netrvá.Nie som tu kvôli problémom.Povedal som a mierne som si povzdychol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru