Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 2 z 32 Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 2 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 14:28

Poslouchal jsem co se mi snaží sensei zdělit. Všechno si jakž takž ukládal v paměti tak jak jsem to měl v oblibě.No byť mi toho zdělil hodně nejdůležitější informace byli že ji teď hledat nebudeme a že od něj něco dostaneme. V hlavě jsem měl několik návrhů ale jeden více nesmyslný než druhý. Pokud ovládal stejné jutsu jako čtvrtý možná bych o něčem věděl... pomyslel jsem si ale dál nad tím neuvažoval.
"Tak to je dobře. Popravdě... moc by se mi ji taky nechtělo hledat. V konoze je hodně míst kam by mohla zamířit... Co mám ale za úkol teď ?" zeptal jsem se se značnou úctou ve hlase. Zatím jsem nenašel důvod proč se k němu chovat neuctivě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Sep - 14:59

Premýšľal som, čo bolo vidieť aj v mojom výraze, ktorý mohol pripadať aj neprítomne. Všimol som si že si stál na vode, a tiež že si skúšal vodnú techniku. Takže zatiaľ môžeš pokračovať v jej trénovaní, kým sa nevrátim. Navrhnem mu. Alebo môžeš ísť hľadať so mnou, čo dosť pochybujem. Pousmejem sa, dúfam že bude v sídle ich klanu, inak... Pri tejto myšlienke na pár sekúnd privriem oči, ale po chvíli ich znova otvorím, dívajúc sa na Mogena. V hlave som si už začínal robiť prvý dojem na neho, a to som sa ešte tešil na Kagayami. Takže výber nechám na tebe, ak máš možno ešte iný návrh, sem s ním. Spýtavo naň teraz pozriem, čakajúc či niečo dodá, alebo len vyberie jednu z možností.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 15:24

Jít s ním sem tedy moc nechtěl. Krom toho jak sám naznačil jsem měl něco na práci. Techniku jsem chtěl dokončit co nejrychleji. Byť jsem byl ve vytváření vody zdatný paradoxně jsem žádnou techniku neuměl. Tohle byla technika ranku C. S trouchou štěstí jsem ji mohl hotovou za ... pět nebo šest dní.
"Ano počkám na vás tu. Pokud vám to teda nevadí. Musím trénovat." řeknu. Chtěl jsem se stát vzorem pro další generaci a toho nedosáhnu pokud si budu den za dnem dopřávat odpočinek. Stoupnu si tedy na vodu a začnu trénovat. Vodu vytvořit pro někoho s mými schopnostmi byl denní chleba. Dát tomu tvar vlny byla však věc druhá. Spíše to teď vypadalo jako vodní hadice místo toho aby se to rozprsklo do stran jak mělo. Zopakoval jsem si znovu onu větu. Chce to čas.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Sep - 15:34

Kývnem mu keď sa presunie späť k vode, a ja sa chôdzou vyberiem preč z cvičiska. Takže, najprv zájdem do sídla Nara klanu, a ak nebude tam, budem musieť prehľadať celú Konohu. Pri tejto myšlienke si povzdychnem, a vyparím sa preč.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 27 Sep - 18:45

Už po příchodu jsem uviděla Mogena. ,, Tak jsme skončili ve stejným týmu. " zamávala jsem na něj vesele. Ten tu jak se zdálo už začal ténovat. A třetí člen? zamyslela jsem se, ale určitě nějakýho dostanem, dřív či později.
I když byl náš sensei jounin, zdál se mi nějak pomalý, protože jsem ho za sebou neviděla a ani teď se sem ještě nedostavil. Hluboce jsem se nadechla a čekala, co mě asi potká s těma dvěma.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Sep - 18:53

Dorazil som k cvičisku, a zastavil som až niekde pri mojej značke. Bola zase príliš viditeľná, takže som ju nohou trochu znova zamaskoval. No dobre, takže myslím že môžem začať. Zakašlem aj na upútanie ich pozornosti, a tiež aj na obyčajné odkašlanie. Takže, moje meno už poznáte, a ja tiež poznám tie vaše. Avšak nepoznám vaše koníčky, záľuby, veci ktoré nemáte radi a tak podobne. Takže, kto z vás začne? S úsmevom sa oboch spýtam.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 27 Sep - 19:07

,, Ve prospěch věci klidně začnu. " pousmála jsem a udělala krok dopředu, aby bylo vidět, že teď budu mluvit já. ,, Moje koníčky jsou lenošení a spaní, záliby jsou vaření a jezení, mám ráda ticho a klid a nemám ráda . . ., teď se mi nic nevybavuje." dokončila jsem a zase popšla o krok dál.
Byla jsem zvědavá, co řekne Mogen a jestli se takhle rozmluví i náš sensei.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 19:09

Stále trénuju ale jen s malými pokroky. Vlnu se mi podařilo rozšířit ale bylo to spíše na úrovni že bych ho polil kbelíkem vody. To mi při boji nepomůže. Snažím se tomu přidat na síle když v tom přijde sensei a koho nevidím byla s ním i Kagayami.
Přívětivě jsem se na ni usmál ale neměl co říct. Zase jsem měl jaksi sucho v puse a problém mluvit. Přešel jsem k sensei a vyposlechl jsem si co měl na srdci. Po jeho domluvení se ujala iniciativi Kagayami. Byl jsem rád že nemusím začínat.
"No... takže teď jsem na řadě asi já. Jak už víte jmenuji se Senju Mogen. Moje záliby jsou trénink ninjutsu. Z věcí co mám rád je dango a svůj klan. Co mi vadí jsou hluční lidé kteří se předvádějí. Mým snem je se stát vzorem pro další generaci a dělat čest mému klanu." řeknu prostě a při řeči se soustředím jen na Senseie. To mi pomůže lépe komunikovat za přítomnosti dívky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Sep - 19:23

Vypočujem si oboch, a všetky informácie si zaryjem do pamäti. Pri tom, ako Mogen spomenie, čo nemá rád, mi hneď napadne jediná taká osoba, ktorú som v Konohe zastihol. No, zaujímavá dvojka. Zhodnotím si v mysli. Zjavne očakávali takéto predstavovanie aj odo mňa, takže som sa nadýchol, a spustil. Moje koníčky sú trénovanie, vylihovanie, prechádzky po pokojných miestach. Medzi moje obľúbenosti patrí napríklad rámen alebo pečatiace techniky. Čo nemám rád? Hm... Zamyslel som sa, pri tejto otázke nastal problém. Mal som totiž povahu, vďaka ktorej som nemohol povedať na nič, žeby som to nemal rád. Takže som sa to rozhodol len tak preskočiť. A mojim snom je stať sa natoľko silným, aby som dokázal ochrániť všetkých, ktorých mám rád. Dokončil som svoje predstavenie, a začal som sa hrabať vo vrecku, z ktorého som vytiahol dva bleskové kunaie. Takže, dám vám tieto dva kunaie, ktoré sú pre vašu ochranu, ak by sa niečo dialo. Prosím vás, nestraťte ich už hneď po prvom týždni. K obom som vystrel ruky, držiac kunaie za čepele a k nim vystreté rukoväťou.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 27 Sep - 19:31

Chytila jsem kunai do ruky a prohlédla si ho ze všech stran. Pěkný kousek. znalecky jsem pokývala hlavou a kunai si dala do brašny s ostatními zbraněmi. A nic víc nám k tomu neřekne? Nejsou to jen tak nějaké kunaie, když nám je takhle dává. Přemýšlela jsem ještě o problematice tohohle tématu, ale nakonec jsem nad tím jen líně mávla rukou.
Nevím, jak Mogen, ale já se na boj nějak moc nepřipravuji. Mojí vysněnou specializací by byly spíš lékařské techniky a zdokonolování klanových technik, ale nejdřív bych asi měla znát úplné základy.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Thu 27 Sep - 19:32

Na cvičiště jsem doslova doběhla bleskovou rychlostí. Yuki se musela zvednout a letět za mnou, protože na mém rameni by to pro ni bylo dost... nepohodlné. Doběhla jsem k Raikenovi a chvíli jsem si musela oddechnout, než jsem promluvila.
"Raiken Namikaze, že? Hokage mě přidělila k vám do týmu..." řekla jsem a prohlédla jsem si další dva zde přítomné lidi. Nejspíš také členové týmu. V mysli se mi objevila jediná věta.
Zase jsem tu pozdě...
Cítila jsem se trapně. Do týmu jsem nepatřila už tak dlouho, že jsem netušila, jak se mám vlastně chovat, co mám říkat a další věci. Nejraději bych se okamžitě sbalila a šla trénovat, abych co nejdříve probudila zlatý plamen. Podívala jsem se na Yuki, která si sedla na nedalekou větev stromu, a pohledem jsem ji poprosila o pomoc. Zakroutila hlavou.
"Jako sorry, ale teď ti nijak neporadím. Vlastně buď ráda, že jsem ti ho našla, víc ti v tuhle chvíli pomoct nemůžu." Poté si zase začala upravovat peří na křídlech. V oku mi chvilku tikalo, pak jsem pozornost raději obrátila na Raikena.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 19:41

Když po mně hodil kunai hned jsem věděl že moje domněnky směřovaly správným směrem. Pro jistotu jsem se ještě podíval na rukojeť kde jsem našel znaky používané na teleportační jutsu. Nejen že vypadal jako čtvrtý hokage on dokonce i používal stejné , nebo podobné, techniky.
"Děkuji." řeknu prostě a nechám si tento nový poznatek pro sebe. Někdy je lepší mlčet a nevyptávat se. Poté najdu v batohu ocelové lanko. Normálně se používá na dělání pastí ale já ho teď provlékl skrze kunai a uvázal si ho spolu s kunaiem kolem krku. Byl to hezký dárek. Posloužil svému účelu a ještě mi připomínal jednoho z hokagů.
Poté co přišla ta dívka mi problesklo hlavou jediné. Co jsem komu udělal ? Další člen týmu a navíc holka. Teď si budu moct povídat jen sám se sebou. Opravdu už budu muset s tím mým studem něco udělat... pomyslím si.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Sep - 19:48

A nakoniec sem dorazil aj tretí, mnou určite neočakávaný člen týmu. Tak ťa potom vítam. Práve sa mi tvoji kolegovia predstavili, v podobe vyzradenia svojich koníčkov, záľub, vecí čo nemajú radi a podobne. Takže sa mi môžeš tiež predstaviť. Počas toho ako rozprávam sa ešte zahrabem v kapse, a vytiahnem posledný bleskový kunai, ktorý mám pri sebe. Ten vystriem ku Killunii. Ak vás zaujíma prečo vám kunaie dávam, sú kvôli technike Hiraishin, ktorou sa k vám priteleportujem kedykoľvek, kedy budem chcieť, alebo bude nutné. Vysvetlil som, a na chvíľu som zmĺkol, aby som dal priestor k rozprávaniu aj Killunii.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Thu 27 Sep - 20:01

Přikývla jsem a vzala jsem si kunai.
Takže je vážně jako Yondaime... Zajímavé... Když se pak pozornost přesunula ke mně, rozhostilo se tu takové to... trapné ticho. Chvíli mi trvalo, než jsem se donutila začít. Ne, mluvení nepatřilo mezi mé oblíbené věci. To patřilo spíše mojí sestře.
"Jmenuji se Killunia Akatatsu. Pokud by vás zajímal můj klan, tak vězte, že moji rodiče ani další dospělí nežijí, byli hromadně vyvražděni. Dodnes netuším, kdo to udělal a proč." Nastala krátká odmlka. Přemýšlela jsem, co všechno jim můžu sdělit. "Mezi mé koníčky patří... hm... trénink... kreslení... čtení........ trénink svého Kekkei Genkai.... No, to je myslím vše, chň." Další odmlka. "Co nemám ráda...... Chň... To bych tu byla do zítra, ale zkusím to zkrátit. Cigarety, pár druhů jídel, otravní a narcističtí lidé. A ještě psi a výšky, z těch mám strach. No, snad vám to bude stačit." Rozhlédla jsem se po nových týmových společnících. "Musím vás ještě varovat, že jsem melancholiko-cholerik, takže když se zničeho nic naštvu, nevšímejte si toho." Pokusila jsem se o úsměv, ale vyšlo z toho cosi neurčitého, takže jsem se vrátila ke svému chladnému výrazu. Ach ano, a zapomněla jsem se zmínit o svém univerzálním citoslovci "chň"? No, nevadí...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 27 Sep - 20:25

,, Těší mě. " usmála jsem se na ni. Zajímavý tým, vážně. jemně jsem pozvedla koutky pusy s jemným nádechem šibalství. Celkem jsem si ho vlastně užívala, ten tým. Zdálo se, že nejvíc stydlivý je tu Mogen, který by měl ve skupině představovat spíš tu aktivnější a autoritativní část. No, to asi bude zbívat na senseie.
A co teď? pomyslela jsem si, protože se neodvážím to říct nahlas. Nevím proč, ale svým způsobem mi to připadá trochu . . . ne vulgární, ale nemístné. Přece jen našeho učitele a spolužáky neznám natolik dobře, abych mohla z pusy vypustit každý druhý slovo, který mě napadne.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Thu 27 Sep - 20:34

Stál jsem tam jen kývajíc a zkoušel se vypadat zamyšleně. Z ženskejma sem to fakt neuměl. Dokonce sem se s nimi ani nedokázal bavit pokud to nebylo na téma senju klan. Proto jsem se radši zdržoval veškerých komentářů do doby než se mně někdo na něco zeptá. Pak už to nějak vyřeším. Snad.
Teď jsem tedy jen poslouchal. Jelikož už všichni domluvili bylo na Senseiovi aby nějak pokračoval. Já byl rád že se už se pro zatím nemusím vyjadřovat. Cítil jsem se takhle na nejvýš v pohodě. V klidu a bez zbytečných řečí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Sep - 20:46

Vypočul som si poslednú vetu od posledného člena, a na dlhšiu chvíľu ostalo ticho, pretože som sa zamyslel. No ticho som prerušil ďalším zakašľaním, čím som dal najavo že budem pokračovať. Ďalej potrebujem zistiť, ako ste na tom so spoluprácou. Potrebujem vedieť, že vaša týmová práca je na správnom mieste, skôr než sa vydáme na nejakú misiu. A zisťovať to budem v tréningovom súboji, v ktorom sa postavím proti vám trom. Budem od vás požadovať vhodnú bojovú taktiku, na moje porazenie. Myslím že vy traja by ste to mali zvládnuť. Pousmejem sa, rozmýšľajúc nad pár vecami, ohľadom toho tréningu. Tréning by mohol byť zajtra, ale ak sa nato cítite, začať môže aj hneď teraz. Spýtavo sa na všetkých pozriem, od každého čakám jeho vlastnú reakciu, podľa ktorej by sme sa zariadili.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 28 Sep - 20:16

,, Radši bych začala až zítra. " prohodila jsem jen jako návrh. ,, No, přece jen budeme mít čas se připravit. Ještě, sensei, budete používat všechny své dovednosti a techniky, které máte, nebo na nás půjdete mírněji? " chtěla jsem vědět, protože kdyby se do hry dostal hiraishin, situace by byla úplně jiná.
No, nemyslím si, že by jsme ho donutili použít tu techniku v našem souboji proti němu. Zadívala jsem se zamyšleně na nebe a už začala plánovat, co asi uděláme. Bojové taktiky jsem dřív neprováděla, ale v hlavě se mi už pár celkem dobrých nápadů zrodit stačilo.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Fri 28 Sep - 20:59

Když promluvila Kagayami, zas tak docela jsem s ní nesouhlasil. Pokud by jsme měli se senseiem bojovat, bude jedno jestli to uděláme dnes nebo zítra. Neměli jsme ho šanci porazit ani v deseti natož ve třech. Chtěl jsem to mít rychle za sebou, a proto jsem se i já, byť zdráhavě, zapojil do rozhovoru.
"No ... Já si naopak myslím, že bysme měli začít už teď." řeknu prostě a znovu se odmlčím. Víc jsem toho říct nepotřeboval, krom toho kdybych řekl ještě víc, začal bych se zasekávat a to bych fakt nechtěl. Takhle to alespoň mohlo vypadat, že jsem tichý a odtažitý člen týmu, což je rozhodně lepší než člen týmu, co neumí mluvit s holkama.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Fri 28 Sep - 21:28

Poslechla jsem si oba své týmové kolegy a až poté jsem začala přemýšlet nad svým názorem. Je pravda, že proti našemu senseiovi nemáme sebemenší šanci. Soudě podle kunaiů, které nám dal, umí Hiraishin, takže se může teleportovat, kam jen bude chtít. Ale myslím si, že nás vyřídí tak rychle, že ho ani nebude muset použít.
"Já bych byla pro začít hned, myslím, že příprava nebude nutná..." řekla jsem nakonec. Na co bychom se vlastně měli připravovat? Při bitvách na to také nebude čas, tak se alespoň něco naučíme. Nejlepší bude, když to uděláme teď. Alespoň začneme dřív trénink a.... Já bych nevěděla, co bych celý zbytek dnešního dne dělala. Samozřejmě, že bych nejspíš trénovala, ale ke zlatému ohni se stejně dostanu až časem. Trénovat mohu zítra. Vytrhla jsem se ze svých myšlenek a podívala jsem se na senseie s pohledem. "Co teď?"
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sat 29 Sep - 0:43

Od každého som sa dozvedel ich voľbu, a dve sa zhodovali. Zamyslel som sa nad otázkou Kagayami, na ktorej som spočinul pohľadom. Myslím, že nieje dôvod, aby som na vás šiel plnou silou. Ale možno vás podceňujem, ktovie. Sám neviem, či bude nutné použiť aj svoje silnejšie techniky. Objasnil som, hoci v tom veľmi jasno teda nebolo. Po dohovorení som každému venoval kratší pohľad. Takže, začneme teda tréningový boj teraz, aby sme to mali všetci z krku. Takže, ak nemáte nejaké námietky,... Prerušil som vetu, pretože som skočil na vodu, kde som ostal pokojne stáť. tréning sa začína! Zvýšil som tón, aby som dal najavo, že sa tréning začal. Jediné, načo som nebol príliš zvyknutý, boli obyčajné kunaie a shurikeny, ktoré budem nutný zrejme použiť, pretože bleskové som rozdal ako lízanky na trhu. No, nič iné mi neostávalo. Zatiaľ som čakal, ako začnú oni.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sat 29 Sep - 9:43

Dorazila jsem do tréninkových prostorů rovnou z kanceláře. Šla jsem celkem potichu, i když o dnešním svém tréninku jsem měla vcelku jasné představy. Byla jsem v týmu s Hokage, tím jsem si uvědomila, že můj trénink bude převážně bez senseie, Hokage je zaneprázdněná, to mě bylo více než jasné, ale přesto jsem si nijak nestěžovala.
Zajímalo by mě, kdo je se mnou ještě v týmu..
Tu myšlenku přerušil až pohled na ostatní kolem. Zjevně nějaký tým, jsem usoudila z pozorování. No, rušit jsem nechtěla, proto jsem se s krátkým zívnutím odebrala o kus dál, k jezeru. .
Tam jsem se až trochu protáhla, než jsem se rozhodla vyzkoušet novou techniku, co jsem se doučila nedávno. Samozřejmě znovu Katonovou, byl to živel, který jsem měla ráda už odmalička a v knihovně jsem vždycky velmi obdivovala Asumu Sarutobiho.
Skládání pečetí už mi šlo bez problémů, protože jsem se je naučila, stačilo jen nahromadit dostatečné množství chakry a..
"Katon: Zukkoku!"
Tréninkové prostory - Stránka 2 24bnkvm
Ještě, že jsem stála dost daleko a u jezera, takže jutsu pokrylo všechno vodní plochu a schytaly to akorát dva stromy poblíž jezera. Ještě chvíli jsme sledovala, jak jutsu pomalu, ale jistě zmizelo pdo vodní hladinou a došla k ohořelému stromu bpolíž, stačilo se rozmáchnout a sžuchnutím zapadla do vody.
"Sugooi!" Se širokým úsměvem jsem zajásala, ta technika byla úžasné!
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 29 Sep - 10:07

Cvičiskom sa hnala katastrofa, menom Nao Uzumaki. Behal a behal, akoby mal pekelné ohne priamo za zadkom. A musel som tak behať, keby som zastavil je po mne! Naháňalo ma zopár dedinčanov, ktorým som akosi.. No ja som zato nemohol, že mali domy priamo pod monumentmi, z ktorých ešte stále tiekla moja farba. Takže, predstavme si situáciu, kde bežím takou rýchlosťou, za ktorú by sa nehanbil ani Hamilton, otáčam hlavu na stranu, aby som na prenasledovateľov vyplazil jazyk, a keďže moje zorné pole sa presunulo, nevšimol som si Satsuki a ...
Práááááásk! Ozvalo sa cvičiskom, keď som z celej sily vrazil do nej, prekoprcol sa a pristál jej na hrudníku. Nie zámerne! Chvíľu trvalo kým som nabil vedomie, otvoril znova oči, podvihol hlavu a zahľadel sa do jej zlatavých očí, svojím, zahmleným pohľadom.
„Čo to?“ Otrasene som sa spýtal, než som si uvedomil na kom ležím, lepšie povedané na čom ležím a ešte lepšie, prenasledovatelia ma dohonili. Na lícach sa mi vytvorili ohnivé rumence, a okamžite som zo Satsu zliezol, s najnevinnejším a hlavne najanjelskejším pohľadom, za ktorý by sa nehanbili ani psie oči, ktorým som chcel vyriešiť prúser.
„Gomenééééééééééé!“ S týmto výkrikom som vyskočil na nohy, okamžite jej pomohol vstať a energicky dával do jej náručia veci, ktoré jej spadli, a niektoré dokonca neboli ani jej, a niektoré ani nebolo možné nazvať veci, až zmizla za hŕbou harabúrd, ktoré som jej vtláčal do náručia. V tej istej sekunde, som však skočil za Satsu, aby som sa kryl pred dedinčanmi, ktorý ma doháňali..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sat 29 Sep - 10:32

Z mého veselého jásotu a křiku mě vyrušil až hluk. Něco se ke mě řítilo raketovou rychlostí. A nebylo to jediné!
"Kdo to sakra.." Bum, prásk, třísk.. Jediné, co jsem si pamatovala předtím než jsem skončila na zemi o pár metrů dál, byl rozzuřený dav lidí a blonďaté pako ženoucí se dopředu. Chvíli jsem se vzpamatovávala, když mi něco na mě ležící trochu víc ztěžovalo dýchání! Když jsem si uvědomila, kdo to je, prudce jsem se posadila, a tak dotyčného ze sebe nešetrně shodila. Až potom jsem se malátně postavila a namísto toho milého úsměvu ho vystřídal naštvaný.. Co naštvaný, přímo nas*aný výraz. Ve zlatých očích se mi podivně zablesklo a ani ten andělský výraz v jeho tváři nestačil na jeho omluvu. Když jsem si chystala jeden ďábelský plán na jeho rychlou popravu začal na mě házet věci, které rozhodně nebyly moje, když jsem u sebe nic neměla, takže jsem opět skončila na zemi zasypána hordou věcí. Takže jsem nestihla uskutečnit nic.
A zrovna ve chvíli, kdy jsem se znovu posadila a z hlavy sesypala vrstvu pytlíků, které si tu zase nějaký prase zanechalo, vyhoupla se na nohy a rozhodla se toho nevychovance pěkně srovnat do latě, schoval se za mě. A než jsem se stačila rozkoukat, pro dnešek už po třetí jsem skončila na zemi pod hordou rozběsněných vesničanů. Už jsem věděla, že někoho hodně rychle zabiju. Takže jsem se už potřetí! Postavila na nohy, ignorovala že mám na tváři obtisk čísi boty a podívala se na toho blonďáka, co se za mnou krčil, zatímco zběsilý dav se stále rozhlížel. Nejsprve jsem mu chtěla vynadat a udat ho, ale vypadal dost zoufale, tak jsem si jen povzdechla a zavrtěla hlavou.
"Hej vy tam!" Rozběsněný dav se na mě otočil.
"Běžel tamtudy.." Zvedla jsem do vzduchu dlaň a ukazováček zabodla kamsi zpátky do vesnice. Ještě si mě krátce prohlédli, než pokývali hlavou a rámus a křik se od cvičiště pomalu, ale jistě vzdaloval. Jen jsem si oddechla a setřela špínu z obličeje do rukávu, pak se otočila na blonďáka.
"Děkovat můžeš později" Podotkla jsem potom a usmála se.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 29 Sep - 10:52

Zatiaľ čo mi Satsu zachraňovala zadok, ja som sa ukrýval za kopou bordelu a špiny, ktoré kedysi zdobila jej náruč, vykukujúc, v akej pozícii som, a v akej pozícii je ostatok dediny, ktorá si zmyslela zabiť ma. A zase som sa cez to prepiekol..
„To sú manťáci.. Nemáááte na mňáááááá! Veľkééého Naááááá!“ S úľavou som si povzdychol, vyčerpane som si sadol na zem, opierajúc sa o už spomenutú hordu haraburdia, a pohľadom upreným do očí Satsu, ktorá nevyzerala príliš nadšene. Popri tom, že na tvári sa mi usadil neutrálny výraz, bol tam aj výraz prekvapenia že pomohla mne, mne ktorého v dedine najviac nenávideli. Chvíľu prebiehal očný súboj, v ktorom sa nikto nepohol. Na jej tvári sa usadil úsmev, zato moja ostala ešte chvíľu ostal neutrálny, kým však stačila len mihnúť okom, už som visel na nej, v tesnom objatí, ruky okolo jej pasu a hlava.. No dobre, pomlčme..
„Arigatóóóó!“ Reval som do „priestoru“ kde som mal hlavu, odtrhol sa od nej so širokým úsmevom a ustúpil o krok, keby ma chcela zasiahnuť. Ani by som sa nedivil, keby ma tu začala trepať. Zdala sa staršia, vyššia, hodnosťou tiež.. Tiež bola dosť pekná, a ja som bol známi ako nový výtržník Naruto.. Skôr som čakal na jej reakciu, nechcel som niečo robiť prv než si nebudem istý..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 32 Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru