Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tréninkové prostory Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 10 May - 15:33

Zde si každý shinobi díky obrovské rozloze prostor najde místo, kde si v klidu může zatrénovat.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Fri 11 May - 23:35

Ako na mňa zaútočila Yuuki tým zákerným spôsobom ja som okamžite vyskočil naozaj dosť vysoko a dopadol ďaleko za ňu po tom ako som dopadol som sa otočil k nej a potom som riekol "Hééj vieš že toto bolo naozaj veľmi zákerné ?" Opýtal som sa jej a pritom som si chytil dva kunaie 1 som si hodil tak aby som si ho chytil ocáskom .No tak ale takto sa trafiť nechcem nechať ... hmm ale uvidíme ako jej to pôjde a či sa jej vôbec bude páčiť ten bonus ak k nemu dosiahne aj tak ale niesom veľmi dobrý v tom vymýšľaní ... Pomyslím si pri tom ako čakám na Yukin ťah .

(prepáč že to asi nieje to isté čo tam bolo v tedy ale ja si nepamätám ako to tam bolo vlastne toto posledné XD ^.^ )
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 7:10

// Já napsala už včera k jezeru, ale to nevadí xD.
Podlý můj útok možná byl, ale stejně neúčiný. Zasmála jsem se a rozběhla se proti němu. Do jedné ruky jsem si vzala kunai v pravé jsem stále svírala katanu a rozběhla se proti sensei. Katanou jsem zaůtočila na jeho rameno a kunai jsem měla připravený pro blokování útoku jeho ocasu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 8:27

(Jéj XD ja som si nevšimol XD prepáč XD )

Ako sa rozbehla proti mne ja som kunaiom blokol jej kunai a potom som zaútočil smerom na jej bok mojím ocáskom ktorý zvieral kunai .Vedel som že klokne oboboje lenže ja som čakal na to ako to urobí lebo som ju mal v pláne udrieť rukou smerom na brucho ale tak žeby ju to skôr odrazilo než až tak moc bolelo .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 8:43

Jakmile na mě zaútočil jeho ocasem zatočila jsem se jako vodní vír abych jeho útok odrazila, protože jsem neměla dost času odrazit ho kunaiem, který jsem držela v levé ruce. Mohla bych ho rozseknout vejpůl kdyby včas neuhnul.

// To je dobrý xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 9:17

Ja som uskočil doslova o krok a dosť tesne dozadu ale hneď som sa zaprel a zasa som vyštartoval proti nej ale tak že som sa skrčil a jednou nohou som sa jej snažil dať podkýnačku .Na to že bola geninka robila podľa mňa poriadne pokroky .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 9:30

Nestačila jsem uhnout, protože jsem se právě přestala točit a než jsem si ho všimla už jsem ležela na zemi. Hned jsem vyskočila do dřepu a sekla mu po nohách. Stejně by mě zajímalo jak vás mám asi zasáhnout když jste napůl kocour. Zasmála jsem se a vyběhla znovu proti němu a tentokrát zaútočila z výskoku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 10:00

Musel som poskočiť keď mi sekla po nohách a potom som zasa uskočil dozadu keďže útočila z vrchu . "Ale všetko ide keď sa chce za to že trocha vyzerám ako mačka neznamená že ma nedokážeš trafiť nie ? Musíš len príjsť ako na to ." Povedal som tiež mierne zo smiechom a v tom kunai čo som mal v ocásku som po nej tým hodil ale to bolo skôr na odlákanie pozornosti a hneď na to som sa po nej vrhol ja. Pri tom som si prehodil kuai z ruky zasa k ocásku a mal som v pláne skôr ju zasa dostať na zem hoc som si nemyslel že sa nechá .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 10:13

Kunai jsem odrazila a když se na mě vrhl sensei katanu jsem po něm hodila a uskočila do zadu a poskládala pečetě. Mizu rappa! Z úst mi vyrazil proud vody přímo na senseie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 10:25

Jéžiš marja ... Pomyslel som si keď po mne hodila katanu a pred tou som uskočil v tom ma ale strhla k zemi vlna vody .Ani možno ale nestačila zareagovať a bol som na nohách ale od nej tak trocha som v duchu nadával na vodu lebo som bol mokrý ! Ach zmoknutý kočičák ... Pomyslel som si a zastrihal ušami ."Ja vážne vodu nemám rád ... " Povedal som keď som pozeral k nej . Trafila ... ale nezranila hmm uznám neuznám ?
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 10:36

Já vím že ne. Ušklíbla jsem se a hodila po něm několik jehel hned v závěsu za nimi jsem běžela já zkusila ho kopnout do břicha.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 10:48

Ako ich hodila prehodil som si zasa kunai ale do ruky a tým som odrazil ihly .Potom už ale bola u mňa lenže ako vykopla jej nohu obmotal ako už to rád robievam môj ocásek a potiahol ju smerom na mňa aby spadla ja som ale mal v pláne uhnúť na stranu nechcel som aj ja skončiť tak na zemi .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 11:20

S tichým zaklením jsem se odporoučela k zemi. Jste si jistý že existuje způsob jak vás zranit? Zeptala jsem se trochu popichovačně, ale zůstala jsem ležet na zemi. Vzala jsem nenápadně do ruky katanu, která ležela kus ode mě a zaútočila s ní na jeho ocas, který mě držel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 14:31

Predsa len ocas bola moja slabina ale ako som videl že mi ho chce useknúť vo mne hrklo ako nikedy a tak rýchlo som od nej doskočil ako to len šlo ale aj tak ma teraz takmer škriabla tú čepeľ som už proste si myslel že pocítim . Už ako som bol ďalej v rukách som mal svoj ocásek a hlasil som ho k tomu som na ňu vyčítavo pozeral .
"Héééj tak ale toto .... chudáčik môj ocásek vieš ako by to bolelo?!" Normálne som ocásek skryl za svoj chrbát a rozhodol som sa že už sa asi hrať alebo riskovať nebudem .
"No nevadí takže jednu menšiu časť môjho tela ktorá je pomalšia než všetko ostané si vlastne našla ... ." Usmial som sa neviine ." Pozrel som k svojmu ocásku kde mi chýbalo trocha srdsti ale cez kožu to naozaj zázračne neprešlo .
"Viež že za toto ťa ešte nebudem mať rád ?" Povedal som zo žartu a čakal čo spraví . Mohla teraz ale vidieť ako sa zo mňa doslova parí proste som sa sušil.

(prepáč otec má 40 ciatku a tak sa oslavuje Very Happy )
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 15:07

Nevím.... nemám ocas. Konstatovala jsem znuděně a vstala ze země. Katanu jsem schovala a oprášila se od trávy. Rozhodně by jste nebyl první kdo by mě neměl rád. Vyplázla jsem na něj jazyk. Tak co teď? Zasáhla jsem vás ne? Dívala jsem se jak se z něj odpařuje voda a musela se nad tím alespoň pousmát.

// To je dobrý xD Jen oslavuj.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 15:35

"No ... áno trafila ..ale " Usmial som sa nevinne lebo to posledné slovíčko som povedal len tak a potom začal hovoriť . "Tak .. ten bonus je len ak by si chcela vlastne, lebo si ma dokonca trafila je ten žeby som ťa mohol zobrať vlastne do "lázní" na jeden celý večer . Odpočinok od tréningu treba a na večer je ešte k tomu nachystaná doslova že hostina . Ja tam vlastne idem tiež preto ma to aj tak napadlo a keďže si si to vybojovala ty nič neplatíš alebo tak ." Povedal som jej teda nakoniec o čo vlastne ide .Dokonca už som bol aj suchý .A aj tak som ešte musel nakoniec dodať ."O pár chvíľ ale ako na to pozerám budem musieť proti tebe bojovať inak ešte naozaj takto o niečo prídem ." Zasmial som sa nakoniec .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 16:38

Do lázní? Byla jsem tím trochu zaskočená. To bych ráda. Dodala jsem po chvilce váháni a přistoupila k němu blíž. Stejně až na váš jed a otrávení tisíců jehel nemám co na práci. Zasmála jsem se. A ten ocas jsem neměla v plánu vám useknout byla by ho škoda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 16:51

Skúmavo som sa na ňu pozrel ."No tak to rád počujem lebo by som za ním určite aj plakal ." Zasmial som sa a podišiel som k nej bližšie ."Tak pôjdeme už teraz alebo si skočíš aj domou . Nechám to len na tebe ... inak čo tak najradšej ješ ?" Opýtal som sa jej ešte predtým "Sladké môžeš ?"
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 17:18

Domů nepotřebuju nemůžu vás nechat se tu rozbrečet. Zasmála jsem se. Sním všechno až na hmyz a sladké určitě můžu. Teprve až se nevejdu do oblečení ho nebudu moct jíst.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 17:39

"Dobre tak teda môžme vyraziť a neboj ešte také potešenie niekomu ako plač ja určite nedám a aj tak chlapi neplačú nie ?" Zasmial som sa a pomaly som sa odtiaľto vybral . "Tak teda priamo do lázní ... "
(presun)
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 18:58

Pravda ... žádnýho jsem ještě plakat neviděla. Vlastně viděla.... Pomalu jsem se vydala za senseiem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 16:10

Prišiel som na cvičiskom so svitko a začal som ho čítať

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 16:39

Um ... ahoj. Promluvila jsem na kluka co si očividně četl svitek. Nahlédla jsem mu přes rameno a rozzářily se mi oči. Mizu rappa? To jutsu umím, ale pokud chceš trénovat vodní techniky je na to lepší jezero ráda ti s tréninkem pomůžu. Usmála jsem se na něj a podala mu ruku. Jsem Yuki.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 16:48

Ahoj a áno viem ako sa voláš už sme sa videli povedal som
Tu techniku poznáš to si mi mohla poveďať už v knižnici !! Vieš ten zvitok som si zobral na účet senseia rychlo ho musim isť vymeniť aby som zobral taký aby sme ho nevedeli obaja ako vieš zvitky su veľmi drahé.Rýchlo hovor za aký ho mam vymeniť ale ranku C ano?.Ako som dohovoril myslel som si že asi by som mal spomaliť a nie isť takto zhurta.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 16:53

Zasmála jsem se. No ... zatím si nemusíš brát žádný naučím tě Mizu rappa a pak tu mám tři další svitky z nich se můžeme učit spolu. Mrkla jsem na něj. Tak běž vrátit svitek a já počkám u jezera. Zamávala jsem mu a rozběhla se pryč. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru