Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 4 z 32 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 4 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Sep - 13:11

Zdalo sa mi to, alebo ma práve nazval starou, vráskavou Báá-chan?! Tvár mi očervenela, nie od hanby, ale od hnevu, div sa mi z nej nezačalo pariť a otočila som sa na päte. Ten malý praclík si nejako dovoľuje, však ja ho priučím! Hroooozne ma naštval, až som si myslela, že ho na mieste roztrhnem a narobím si z neho fašírky.
Našťastie som sa ovládadla a rozhodla som sa pre menší trest, no nie práve najpríjemnejší. Prižmúrila som oči, zatla som päste a odrazu som zmizla. Moja rýchlosť bola obrovská. Objavila som sa pri Naovi a uštedrila som mu dva tak silné päsťovky, že odletel a vrazil do stromu. Dala som do toho malo svojej sily, ale preňho to mohlo byť dosť bolestivé...Nemal čas ani reagovať, navyše, bol to genin, ktorý mal zrejme mozog na úrovni húpacieho koníka. Nechápem, prečo som si ho vlastne dala do tímu...Snáď z neho raz bude poriadny ninja. Pripomenul mi ale mňa, keď som bola v jeho veku. Netalentovaná, hlúpa, večne som robila zle každému. A dnes som Hokage! Nemala by som ho podceňovať. Podobá sa na Naruta nielen vzhľadom, ale aj povahou. Zamračila som sa. Ale ak ma ešte raz nazve starou zvráskavenou Báá-chan, tak ho ozaj roztrhnem napoly! Neznášala som, keď mi tak niekto vravel. Ľudia sa mi smiali už len kvôli mojej ozaj biednej výške. 162 cm nie je žiadna výhra! Zrejme som tu bola najnižšia...Našťastie si už ostatní na mňa zvykli, takže výška mi už problém nerobí. Založila som si ruky na hrudi a nasupene sa dívala na Naa.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 30 Sep - 13:18

D rank... Zopakoval som si, a nečujne som si povzdychol. Takže sa ide loviť mačku, upratovať odpadky, venčiť psov, trhať burinu alebo niečo celkom iné? Spýtal som sa, ale skôr iba rečnícky. Nepredpokladal som, žeby Hokage vedela každú misiu každému týmu povedať okamžite na mieste a z hlavy. Potom však nasledoval krik Hokage na Naa, nečudoval som sa tomu. A vlastne som bol trochu prekvapený, že mu Hokage nestrelila už teraz. Ako som sa rozhliadal ďalej, zrak mi padol na nejakú osobu (Shinji). Nevenoval som mu nejakú extra pozornosť, len som ho pohľadom prebehol, prípadne som si do mysle zaryl približný výzor. A to bolo všetko, pohľad som presunul naspäť k týmu, a k Hokage. To sa však moje predpoklady vyplnili, Nao za svoje poznámky schytal 2 rany od Hokage, a ja som dúfal, že už stíchne, aby nedostal ďalšie.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sun 30 Sep - 13:37

Poslouchala jsem Naa. Už jsem mu chtěla říct, že tohle by fakt říkat neměl, protože ho čeká průlet Konohou, ale překvapila mě jeho otázka. Chvíli jsem nad ní přemýšlela, proč jsem mu vůbec pomohla?
"Dejme tomu, že jsi vypadal až příliš zoufale, nemohla jsem tě jim vydat.." Podotkla jsem, jenže jak jsem očekávala, Hokage to zaslechla a hnala se k nám a já opět raději vyklidila pole. Namísto, abych sledovala, jak Hokage zuří porozhlédla jsem se. Pohled mi utkvěl na všech přítomných, na tom týmu, co trénovali, kupodivu mi to připomnělo i můj bývalý tým, než se kluci vydali vlastní cestou k vyšším cílům. A potom jsem pohledem zašla i k tomu neznámému, no, nijak jsem se u něj nepozastavovala, Konoha byla největší vesnice, chodilo do ní spousta lidí.
Otočila jsem se zpátky ve chvíli, kdy nejspíš Hokage se zklidnila? Ne, spíš už Naa nemlátila.
"Hokage-sama? Chtěla jsem se zeptat, to u vás v týmu budu sama?" Zeptala jsem se jí, když už byla tady, ta otázka mi vrtala hlavou dlouho.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 30 Sep - 14:13

Ani som si nestihol vypočuť odpoveď od Satsu, už som pocítil ranu na bruchu, a ešte jednu, a znova na tom istom mieste. Ani nevediac od koho a prečo, odletel som pár metrov, než som vrazil do stromu, ktorý som prerazil a ostal som ležať. Ktokoľvek iný by už nebol schopný pohybu, no nie, ja som bol iný. Bolel ma chrbát, bolelo ma bruchu, no po chvíli som vstal, oprášil sa a tackavo som začal kráčať k Hokáge, s potulným úsmevom na tvári.
„Existuje aj niečo ako Nivea.. A iné pleťové krémy..“ A stále a stále som nekončil, nezlomím sa pred nikým, ani pred ňou. No toto som si už šomral, aby ma náhodou nezabila, ak by to započula.. Zastavil som sa, pár metrov od nej, to už som nápor nevydržal a spadol som na zadok. Bolelo to, ako sviňa, postaviť sa mi už však nechcelo. Pohľad som upriamoval na každého v okolí až sa zastavil na Mogenovi, ktorý trénoval s týmom.
„Mal by som si aj ja nájsť nejaký.. No ku Hokáge sa chvíľu nepriblížim.. Hm, možno by som mohol požiadať Satsu, keď tu pálila stromy.. To by mi šlo..“ Uškrnul som sa, pokúsil sa znova vstať, no podlomili sa mi znova kolená a znova som ostal na zadku..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Sep - 14:27

Oprášila som si ruky a chvíľu som sledovala Naa. Tak mu treba, nemá štvať Hokagyňu! S úsmevom som sa otočila na Satsuki. Nie, nebudeš sama...V našom tíme je totiž aj toto trdlo, ktoré ma prechvíľou nazvalo starou, zvráskavenou Baa-chan. Kyslo som sa zatvárila a pohľad som pretočila k Naovi.
Ak chcete, mohli by sme si dať náš prvý tímový tréning. Pokiaľ vôbec bude Nao schopný sa postaviť. Ponaťahovala som sa. Fakt by mi bodol taký tréning, len škoda, že bude s takým truľom. Satsuki je aspoň normálna a tuším si ju i obľúbim. Naa mi však prišlo ľúto (ale zaslúžil si to! xD), tak som sa k nemu postavila a podala mu ruku. Veselo som sa naňho usmiala a potichu som dúfala, že fakt nevyzerám ako stará babizňa. Asi by ma porazilo, keby to tak bolo naozaj!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 30 Sep - 19:26

Oj, to muselo bolet. dívala jsem se na to představení. ,, Takže, stačí jen počkat, až bude zase Hokage zase příčetná a můžeme vyrazit namisi? " podívala jsem se tázavě na senseie. Nemyslím si, že by byl překvapen chováním Hokage jako já. No, i když jsem to tak trochu tušila.
Takže, abych si to urovnala, k porážce senseie jsem přispěla ze všech nejmíň, jak se zdá. vzdychla jsem si. Jak se dalo očekávat. Vlastně mi to ani tak moc nevadilo, nebyla jsem na boj. Vadil mi a nikdy ho záměrně nevyvolávám. Je dobře, že naše mise začínají na nejnižších úrovních.


Naposledy upravil Nara Kagayami dne Tue 2 Oct - 19:02, celkově upraveno 1 krát
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 1 Oct - 17:12

Poslouchala jsem Hokage a zrak z ní při odpovědi vrátila na Naa prohlédla jsem si ho a krátce si povzdechla.
S tým pakem v týmu? No tak to bude zajímavé..
"No, mě je to vcelku jedno, zařídím se podle vás.." Podotkla jsem potom a pokrčila rameny, načež jsem se zamračila na to jezero opodál. Tam bych byla hodně v háji.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 1 Oct - 18:17

Jelikož se debata trochu protáhla a jelikož to vypadalo že brzy půjdeme na misi napadlo mě, že teď bude asi jediná příležitost k dokončení jutsu. Navlékl jsem si na sebe již o trochu sušší mikinu a triko a znovu zkusil onu techniku. Vytvořil jsem ve svých ústech vodu a jako vlnu se ji pokusil vypustit jako vlnu. Po jednom či dvou neúspěšných pokusech se mi konečně vlnu podařilo vystřelit tak aby výsledek byl ideální. S úsměvem se otočím a dojdu zpátky ke svému týmu. Nic neříkám jen tam stojím. Někdy jsem byl za svoji tichou povahu rád někdy nikoliv. Tohle byla ta druhá možnost. Chtěl jsem něco říct ale nenapadlo mně vůbec co. Raději jsem tedy stál abych nějak nenarušil jejich rozhovor.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Mon 1 Oct - 19:43

Bol som pako, bol som idiot, bol som nehodný viery, pretože som bol slabý, ale určite som sa nikdy nemienil vzdať! Tvrdohlavo som stočil hlavu nabok, od ruky, ktorú mi ponúkla Hokáge na pomoc, a chvíľu som pozoroval neďaleký strom, než som sa začal pomaly zdvíhať. Sám a bez cudzej pomoci, som tackavo vstal, stále s hrdým a nezlomným výrazom v tvári, načo som sa usmial, Kaoinu ruku nakoniec chytil, potriasol som s bláznivým úsmevom a spustil.
„Nao Uzumaki, veľmi ma teší.. Som rád že vás spoznávam, vraj sme v jednom tíme..“ Trhlo som sa usmieval, ako keby som ju nepoznal, načo som sa rozrehotal ako blázon a pomaly odkráčal preč od nej, ale dával som si pozor, ak by ma znova chcel mlátiť, teraz by som sa uhol. Dokráčal som až k Satsu, postavil sa za ňu a čakal kým ma zaregistruje. Skôr som tam stál za jej chrbtom, chvíľkami čumel na zadok, chvíľkami pozeral na chrbát a usmieval sa ako debilko. Všetko som len hral, ale malo to svoj dôvod.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 1 Oct - 20:13

Faito

Vešel jsem na cvičiště, kde byl naposledy viděn Shinji. Prohlédl jsem cvičiště a zahlédl hocha, který zkoumavým pohledem hleděl na ostatní. Tamten... naznačil jsem pohledem. Nějaký plán nebo to mám udělat po mém?
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kashike Mon 1 Oct - 20:16

Kashike

Přátelsky podám Faitovi ruku. Když jí přijme, zjistí že drží v ruce flusačku. Uvnitř je jehla s paralitikem. Zasáhni ho a do 5ti minut je tuhej jako prkno. Mluvím tak aby mě opravdu nebylo slyšet.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 1 Oct - 20:28

Faito

Pět minut je dlouhá doba, ale ono to půjde... usmál jsem se. Vyklopil jsem šipku z flusačky a podíval se na ni. Hezká práce...Kvalitu jedu ocením za chvíli...
Vstal jsem a vyrazil jsem okolo cvičiště až za Shinjiho. Nabil jsem, přistoupil na patnáct kroků a celkem přesně jsem vystřelil. Pokud ho to zasáhne, tak do krku a v tom případě je do pěti minut v bezvědomí.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Tue 2 Oct - 5:49

Všetkých na tréningovom poli som bedlivo sledoval, takže mi nemohlo újsť ani to, ako sa sem dotrepali ďaľší dvaja, avšak títo boli trocha iný ako ostatný. Mali úplne iné správanie. Všimol som si, že sa na mňa nejako zazerajú. Síce som sa snažil potlačiť úsmev a vypadať vážne, tak sa mi to nepodarilo, keďže som sa doširoka usmial. Vedel som, že niečo chystajú, alebo si iba na mňa dávajú väčší pozor. Síce som sa tváril, že o nich nejavím žiadny záujem, ale opak bol pravdou. Aj keď som ich sledoval iba kútikom oka, tak som presne vedel, kde sú a čo robia. Faito sa ku mne blížil, a ja som už medzitým zistil,čo to má v ruke. Vypadalo to...
Šípka preletela, keďže mi stačil len malý pohyb, aby som sa letiacej šípke vyhol. Žeby zistil, že som nukenin? Nie, to je šanca tak 500 000 ku 1, aby zistil, že práve ja som nukenin. Bude za tým niečo úplne iné... Každopádne... Pozrel som sa na Hokage a potom na Faita a Kashikeho. Tu bojovať nemôžme. Premýšľal som a potom som sa zo šutra postavil a pozrel som sa smerom na Faita. Potom som pomaly kráčal preč. Tváril som sa, akoby sa nič nestalo, ale bohvie, kam letela tá šípka a či nezasiahla niekoho iného. Avšak to mi bolo vskutku jedno. Pomaly som vošiel do lesa a stále som pozoroval tých dvoch... Dúfal som, že ma budú nasledovať, a ak áno, tak to bude jasné... V tom prípade asi vedia, že som nukenin. Avšak ja som sa len tešil. Aj napriek tomu, že som sem prišiel s úmyslom nikomu neublížiť. Tak to asi nedodržím, ale pokúsim sa, aby to prežili.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 2 Oct - 10:52

Faito

Uhnul... díval jsem se nevěřícně na toho chlápka a dedukoval, co asi tak může chtít. Sundal jsem s klidem kuši ze zad a zasadil do ní šipku se zpětnými háčky. Kývl jsem na Kashikeho a vešel za neznámým do lesa.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kashike Tue 2 Oct - 10:56

Kashike

Kývnu na Faita a vydám se za ním. Jdu tak abych viděl jen Faita, ne soupeře, a tudíž soupeř nemůže vidět mě. Potřu si čepel meče paralitikem a pokračuji do lesa.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 2 Oct - 13:24

On to ozaj nemá v hlave v poriadku... Pomyslela som si, keď sa začal rehotať ako čistý dement. Povzdychla som si, a zahnala som svoju myšlienku o tom, že ho pošlem na psychiatriu. Vytiahla somn si radšej gumičku z vrecka a zopla si vlasy do chvostíka, aby mi v nadchádajúcom tréningovom boji, nezavádzali. Dávala som si ale pozor na ofinu, aby som náhodou do nej neštuchla alebo čo a neodkryla tak svoje tajomstvo v podobe kosoštvorca na čele. Majster mi proste zakázal pečať ukazovať a ja som to plnila. Nikto doteraz okrem neho o pečati nevie...A možno ani vedieť nebude. Ponaťahovala som sa a postavila sa do bojového postoja. Jop, a k tej misii...Budete chytať jednu šibnutú mačku jednej pani, vraj sa obšmieta v uliciach Konohy okolo rôznych stromov. Je čiernej farby, na krku ma uviazanú ružovú mašlu a na labkách má farebné ponožky alebo čo to je...Upozorňujem vás ale, že nie je ľahké ju chytiť. Je neuveriteľne prešibaná! Usmiala som sa na Raikena. Pamätala som si tú misiu preto, lebo to bola tiež moja prvá misia, ktorú som plnila so svojim tímom. Na chvíľku som utkvela pohľadom na Mogenovi a potom som svoju pozornosť namierila na Satsuki a Naa. Tak poďte... Bola som zvedavá na ich schopnosti, a či vôbec dokážu spolu spolupracovať.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Tue 2 Oct - 13:35

Keď som zašiel hlbšie do lesa, tak som sa otočil a pozrel som sa na Faita, ktorý už v ruke držal kušu. Ja som chytil rukoväť meča a pomaly som ho vytiahol. Toto bude zaujímavé... Nevypadá ako amatér. Ani ten druhý tak nevypadá. Odhadol by som to na lovcov nukeninov, možno niečo ako ANBU jednotka, alebo nejaká skupina. Nebol som si istý, pri rozmýšľaní som sa pozeral na Faita a potom som si uvedomil, že ten druhý dakam zmizol. Buď na mňa majú stratégiu, alebo je taký naivný, že sa o mňa plánuje postarať sám. Tsche! Odfrkol som a potom som sa zhlboka nadýchol a vydýchol. Tak... čo odo mňa chcete? Spýtal som sa ho a kľakol som si a čakal som, čo urobí. Sledoval som ho, ale popri tom som si obzeral okolie. Je možné, že na mňa nastraží pascu, možno po mne iba vybehne... A taktiež Pomyslel som na šípku, ktorú po mne vystrelil. Určite budú mať nejaký jed, budem si musieť dávať pozor... Aj keď ma to nezabije, tak je možné, že ma to ochromí, alebo uspí. V hlave mi behalo toľko myšlienok, že som ich všetky ani nemohol vnímať. Avšak všetky podstatné informácie som si dával dokopy. Zatiaľ som toho o nich moc nevedel, avšak z tej malej chvíle som si mohol urobiť celkom dobrý, ale možno mylní obraz.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 2 Oct - 14:22

Faito

Postavil jsem se na 30kroků od SHinjiho a namířil na něj kuší. Přesněji na stehno. Zakázka, nic osobního. řeknu jen a vystřelím. Pokud neuhne, prošije mu šipka stehno a půjde velmi špatně vytáhnout.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Tue 2 Oct - 15:04

Jednoducho som rýchlo urobil krok do boku, takže ma šípka minula. Kto? Spýtal som sa a stále som stál na mieste. Vypadalo to tak, ako by som vôbec nemal chuť do boja, čo bola vlastne pravda. Ja som vždy mal chuť bojovať, ale to, že na mňa niekto poslal nájomných vrahov ma dosť znechutilo. Prečo by na mňa niekto posielal nájomných vrahov? Ste iba úbohé bábky... Nechápem, čo vás napĺňa. Táto práca by ma nebavila už len preto, lebo by som musel poslúchať rozkazy úplne bezhlavo. Povedal som a na tvári som mal divný výraz - bolo to znechutenie. Vážne som nemal rád nájomných vrahov. Niekto by povedal, že je to pre mňa skvelá práca, že by sa to k mojej povahe hodilo. Nie... nikdy by som takúto prácu nevzal. Aj keď... bol som na tom dosť podobne v Akatsuki. Ale to bolo niečo úplne iné. Ten mi asi nepovie, kto ho poslal. Nevadí, ja si to nejak zistím. Ale je mi to viac menej jedno... Premýšľal som a potom sa mi na tvári objavil úsmev. Dá sa to považovať za lichotku, že vás niekto poslal. Tak poď, zabi ma... Povedal som a čakal som na jeho reakciu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 2 Oct - 16:00

Faito

Znovu jsem nabil. Já tě nechci zabít. Člověk, co tě najal, tě chce živého. A věř mi, žoldáctví je celkem humorné řemeslo. Rozhodně se člověk nenudí. Udělal jsem pět kroků dopředu, opět jsem namířil a vystřelil. Tato šipka se ale po výstřelu rozdvojila, takže letěly dvě, přibližně patnáct stupňů od sebe.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Tue 2 Oct - 16:13

Keď sa ku mne približoval, tak som uskakoval dozadu, každý krok jeden malý úskok a stále som udržoval rovnakú vzdialenosť. Keď vystrelil, tak som sa ohol dozadu, rukami som sa chytil zeme, aby som nespadol a potom, keď šípky preleteli ponad mňa, pomocou rúk som sa dostal pár centimetrov nad zem a ladne som znova dopadol na nohy. Rukou som siahol do batohu, v ktorom som mal kunaie. Hodil som jeden do stromu naľavo a ďalší som hodil do stromu na opačnej strane. Na kunaioch bolo natiahnuté lanko, jeden koniec lanka oblo priviazané o kunai a druhý koniec som držal v ruke. Lanko bolo dosť ťažko vidieť, takže aj Faito mal určite problém ho vidieť, ak ho teda videl, lanko som v ruke držal tak, aby nebolo vidieť, že vôbec niečo držím. Čakal som, čo urobí teraz.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 2 Oct - 16:21

Výborne, takže! Tleskol som rukami, a opäť som každému z môjho týmu venoval pohľad. Takže, máme informácie, a môžme ísť do ulíc! S týmto vyhlásením, som vykročil z cvičiska preč. Takže zase ta mačka ušla? Heh, som zvedavý čo na jej dolapenie urobia. Pomyslel som si, a tieto priestory som pomaly opustil.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 2 Oct - 16:24

Po nějakém čase, který jsem strávil na hlavě jsem se vydal do prostorů kde jsem jako malí trénoval. Viděl jsem spoustu mladých ninjů jak trénuje a někteří, kteří jen spí jak jsem to dělal asi aji já. Chvíli jsem se procházel a kousek dál od centra toho místa jsem zahlédl Shinjiho jak s někým bojuje, tak jsem ihned použil Katon: Karyuu Endan a Kage Bunshin a se svým pravým tělem jsem se řítil směrem k Shinjimu.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 2 Oct - 16:30

Faito

Soustředil jsem se na to, co dělá, ale házením kunaiů do stromů si mě moc nezíská. Opět jsem nabil zpětné háčky a namířil jsem. V poslední chvíli jsem zaregistroval přesvětlenou levou stranu a oheň blížící se na mě. Schoval jsem se za strom a oheň se převalil okolo. Oni jsou dva? Mně nikdo kšeft kazit nebude. Opět jsem vystřelil na Shinjiho a pak jsem hodil kuši na záda. Teď jen doufám, že to není léčka a Kashike je pořád někde v okolí...


// Jak mám vědět, že je ten katon na mě? Co když sis ho nechával do zásoby?


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Tue 2 Oct - 16:47, celkově upraveno 1 krát
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 2 Oct - 16:37

(tvůj příspěvek ignoruji pác ty si ignoroval můj katon)
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 32 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru