Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

4 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Tréninkové prostory Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:04

Tréninkové prostory Images?q=tbn:ANd9GcTZjZUWICg2asnGG7ZApfZB6RPKMHBGxRCcnM5Ok5yIyghrst_wKG_ux9tgPg

Tréninkové prostory v Kamenné vesnici jsou lemovány nepříliš prudkou říčkou.
Díky ní je tu možné trénovat i chůzi po vodě.
V budově právě blízko břehu naleznete různé pomůcky pro trénink.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 29 Jun - 6:54

Dorazila jsem do tréninkových místností.
Vytáhla jsem katanu z pouzdra a lehce jsem si ji přehodila z pravé ruky do levé, abych procvičila zápěstí. Párkrát jsem ji otočila než jsem se pustila do cvičení výpadů. Nic náročného, ale pro mírný vánek a teplo to bylo tak akorát.
Čekala jsem, jestli se někdo neobjeví, ale po chvíli jsem se smířila s tím, že tu v takto líný den zůstanu sama.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Sun 1 Jul - 18:40

Jediným ladným pohybem jsem zasunula katanu zpět do pouzdra.
Ještě chvíli jsem zůstávala v mírném předklonu, abych se vydýchala. Pak už jsem se postavila rovně a odhrnula jsem si vlasy z čela. Nezbývalo, než z tréninkových míst zmizet. Měla jsem ještě práci.

(Přesun)
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 2 Jul - 12:31

Doskákala jsem až na cvičiště a sem tam se zatočila do kola.
Počkala jsem na senseiku a strčila ruce do kapes.
Stejně nesplním to co jsem ti slíbila.
Vyplázla jsem jazyk směrem k nebi a pak se koukla na senseiku.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 2 Jul - 13:06

"Yosh," odhrnula jsem si blankytné vlasy z čela a chvíli ji propalovala nebezpečnýma, ale příjemnýma rudýma očima. "Začneme s tréninkem."

"Z Akademie bys měla znát základy Taijutsu i základy Ninjutsu. My se podíváme ještě na uvolňování Genjutsu a využití chakry. Předpokládám, že po vodě a stromech ses ještě chodit neučila, že?" zamyšleně jsem se rozhlédla.
Možná by bylo dobré začít chůzí po stromech. Pak po skalách, po vodě a nakonec Genjutsu.
"Ale na to je ještě času dost. Nejdřív mi o sobě něco pověz. Jaké máš cíle, sny, co máš ráda..."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 2 Jul - 13:38

Poslouchala jsem jí pozorně a sem tam přikývla.
"Po stromech už chodím naučil mě to Roka!" Zazubila jsme se hrdě a zhoupla se na patách.
"Můj sen je..." zasekla jsem se, neměla jsem sen a nikdy nad tím nepřemýšlela. "...no asi žít nejlíp jak umím a nepromrhat ani minutu." Odpověděla jsem jí nakonec.
"A mám ráda Dango, svou rodinu a když se můžu něco naučit." Dívala jsem se jí do rudých očí které jsem začínala pomalu ale jistě obdivovat.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 2 Jul - 13:57

"Výborně," pochválila jsem, když zmínila, že po stromech už chodí. "V tom případě si můžeš vybrat, jestli je ti bližší Genjutsu nebo využití chakry v tréninku podobném, jaký jsi už podstoupila při chození po stromech."
K jejím cílům jsem jen kývla. Až se naučí víc technik, určitě z ní bude skvělá Kunoichi.
"A pokud chceš něco vědět ty o mě, samozřejmě se můžeš ptát."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 2 Jul - 14:08

"Využití chakry.." znova jsem se zhoupla na patách a sledovala jí.
"Dobrá...tak vy jste teda Jounin, kdy jste se jím stala? Měla jste v týmu dobré lidi? A vaše cíle jsou jaké? Nevadí vám, že mě budete muset trénovat samostatně? Máte ráda Dango? A co trénujete nejraději? Máte ráda sladkosti? Já jo, ale občas mi je zakazují." Smršť otázek se na ní přímo valila.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 2 Jul - 14:26

"Jouninem jsem se stala asi před půl rokem, ale Chuunin jsem byla znovu jen půl rok," rozmýšlela jsem, na kterou otázku odpovědět dřív a doufala jsem, že na nějakou nezapomenu. "Jako cíl by se momentálně dal počítat i tvůj trénink. Nevadí mi, že tě trénuji samotnou, můj tým se kdysi rozpadl a po odchodu třetího senseie už jsme většinou pracovali samostatně. Vím, jak je to těžké a pokusím se ti trénink co nejvíc zpestřit."
Co byla další otázka? Sladké?
Musela jsem se rozesmát.
"Dango mám ráda," prohodila jsem. "A která žena by neměla ráda sladké jako třeba čokoládu, že?" šibalsky jsem na ni mrkla.
"A málem bych zapomněla, co ráda trénuji? Taijutsu. Je to uvolňující, i když mým zaměřením je Ninjutsu a Hijutsu."
K využití chakry jsem jen kývla. Už jsem věděla, čím začneme, nebude-li mít další otázky.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 2 Jul - 14:29

Při jejím povídání jsem jí pozorně poslouchala a na tváři se mi objevil široký úsměv.
"To bylo asi vše na co jsem se chtěla zeptat." Zazubila jsme se.
"Takže my budeme trénovat jo...paráda." Nadšeně jsem se usmála a vyndala ruce z kapes.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 2 Jul - 14:46

"Ja som bol až tretí v poradí? Aj keď, odísť som asi nemusel." Spýtal som sa, keď som sa objavil za Konan a Kimiko. Na nečakané príchody som predsa expert. A ešte lepší som v neskorých príchodoch. "Počul som, že sa z teba stal Jōnin. A ako vidím, už máš aj študentku. Odteraz ťa budem volať, Konan-dono."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 2 Jul - 15:05

"Ano, to budeme," pohledem jsem přejela k nejbližší skále a zamířila jsem k ní. Nebyla příliš vysoká, spíš pár kamenů na sobě.
"Trénink, který už jsi podstoupila, se nazývá Ki Nobori no Shugyō," začala jsem. "Patří k základním dovednostem shinobi, které se všichni učí dříve než techniky. Stromy jsou nejjednodušší, jsou příprava. Zároveň si na nich procvičíš sílu chakry, kterou musíš pro chůzi použít."
Opřela jsem se o skálu.
"Dalším krokem ke cvičení technik využití síly chakry ke zvýšení fyzické síly. Trénink se nazývá Gake Nobori no Gyō. Tady by bylo horší, kdybys použila příliš velké množství chakry, ale takové jako na chůzi stačit nebude. Používáš jen jednu ruku k tomu, aby ses vytáhla nahoru. Není to příliš oblíbené cvičení, to uznávám, ale je důležité."
Ukázala jsem na jeden z vyšších kamenů.
"Neboj se, budu tě držet a nebudeš vysoko. Důležité je jen se udržet. A případně se vyhoupnout. Ale nezapomeň, jen jedna ruka a..." zarazila jsem se uprostřed věty.
"Midotsuchi-sensei?" pohledem jsem se zastavila u jeho očí. Čekala jsem, co v nich uvidím, ale jako kdybych se v nich nevyznala. "Máte talent objevit se, když vás člověk nečeká."
Otočila jsem se směrem ke své studentce.
"Kimiko, tohle je Midotsuchi, Godaime Tsuchikage a můj třetí sensei. Midotsuchi-sensei, Kimiko Kyoshi, má studentka."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 2 Jul - 15:13

Šourala jsem se za ní a pohled měla na malé skále, radost už mě přešla jakmile jsem si vzpomněla jak jsem padala ze stromu a rozpačitě jsme se usmívala.
Ehm...takže bych měla další modlitbu...Když to dokážu už nikdy nebudu jíst tajně večer z ledničky, nikdy nebudu tahat našeho psa za ocas. Už nikdy nebudu dávat sestře do oblečení svědící prášek a už nikdy nebudu tátovi schovávat klíčky...
"Jen jedna ruka a?" Tázavě jsem se na ní koukla ale pak jsem uviděla důvod proč to nedopověděla. Otočila jsem se k nově příchozímu a zvědavě si ho prohlédla.
Další Tsuchikage? podrbala jsem se ve vlasech a přemýšlela jak bych ho měla pozdravit. Nakonec jsem udělala pukrle a široce se usmála "Těší mě!"
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 2 Jul - 15:23

"Teší ma, už sme mali možnosť, stretnúť sa. Pamätáš? Prechádzal som okolo teba pred pracovňou Orion-dono." Usmial som sa, veľmi mi pripomínala Konan, ale bola oveľa veselšia. "Počul som, že Teiji je ešte stále Genin. A vraj ho budeš učiť ty?" Musel som sa hlasno zasmiať nad ich tímom, zdalo sa mi to celé až úchylné. "A kto má byť tretím členom?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 2 Jul - 15:32

"Teji... Když jste odešel, ztratili jsme cíle. Oba jsme nějakou dobu byli mimo. Možná to byla moje vina, skončila jsem s kariérou, podruhé. Oproti tomu pak jsem se musela snažit mnohem víc, abych mohla zůstat bez týmu," bez emocí jsem pokrčila rameny. Bylo na mě vidět, že mu nevěřím.
"Chtěla jsem dodat, abys byla opatrná. I přesto, že tě budu jistit."
Na chvíli jsem se otočila.
"Myslím, že tenhle kámen bude stačit. Nedosáhneš nohama na zem a vypadá pevně," promluvila jsem spíš sama k sobě. "Takže pojď blíž. Jen tě chytnu okolo pasu a kousek zvednu, abys dosáhla. Pro tebe pak bude nejlepší, když se zachytíš pravou rukou, ano?"
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 2 Jul - 15:40

"Spravil som chybu, keď som vás opustil. Ale z teba sa stal sensei, a Teiji sa správal vždy ako malé dieťa. Z neho by bol aj počas mojej prítomnosti, ešte len Genin. Možno ak by som bol prvý sensei, ktorý ťa opustil, potom by si to niesla ľahšie." Odvrátil som od Konan pohľad, teraz som sa sústredil na Kimiko. "Nehovoriac o tom, že som viedol vojnu." Poznamenal som nakoniec, ale po celú dobu môj pohľad smeroval iba na jej žiačku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 2 Jul - 15:45

Trochu jsem se do toho zamotala.
"Takže se mám chytit a jen tam tak viset nebo se vyškrábat nahoru?"
Pronesla jsem zmateně.
Přistoupila jsem blíž ke kameni a přejela po něm rukou.
Měla bych začít dávat větší pozor...
Okřikla jsme sama sebe.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 2 Jul - 16:03

"Chytit, přitáhnou a pokud to zvládneš tak i dostat nahoru. Ale pořád máš k dispozici jen jednu ruku."
Ještě, že tohle už nemusí Jounin dělat...
Zachytila jsem ji za pas a nadzvedla, aby se mohla zachytit. Chvíli jsem čekala, než budu vědět, že se drží pevně. Jistota je jistota, nechtěla jsem, aby se zranila.
Teprve potom jsem odpovídala Midotsuchimu, ale otočená jsem byla stále na svou žačku.
"S Tejim jsem si nikdy nerozuměla, proto preferuji práci v dvojčlenném týmu nebo samostatnou," odmlčela jsem se. "Vedl jste válku? Kde? Poslední rok byl všude prý mír. Nejsem taková, za jakou mě máte. Jen jsem doufala, že se vrátíte trochu dřív. Teď už se to ale nevrátí. Vlastně je to jedno."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 2 Jul - 16:42

"To všechno jednou rukou?!" zděsila jsem se a možná bych i vzala do zaječí kdyby mě nechytla kolem pasu a nenadzvedla. Nezbývalo mi nic jiného než se poslušně chytit pravou rukou. Sílu jsem sice měla ale moc se mi do toho nechtělo. Zhluboka jsme se nadechla a přitáhla se, trochu jsem sebou mrskla a začala se sápat nahoru. Chvíli to trvalo ale za chvíli jsem byla nahoře. "Nemusím to dělat znova, že ne?" Zamrkala jsem na ní s nadějí v očích ale něco mi říkalo že to ještě párkrát dělat budu muset.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 2 Jul - 16:49

"A co používání chakry, slečno?" rozesmála jsem se. "Mrštná jsi a dokážeš se tam vyhoupnout, ale nám jde především o zcela rovnoměrnou koncentraci. Ve výsledku by ses tedy při téhle činnosti neměla ani zapotit."
Naznačila jsem, ať seskočí. Jakmile by to udělala, znovu bych ji trochu nadzvedla, aby se mohla chytit a zkoušet to znovu.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 2 Jul - 17:02

"Pff..bez chakry to jde líp." Zalhala jsme a seskočila na zem. Znova jsem si povzdechla. "Takže jako koncentrovat chakru do celého těla nebo jen do ruky? nebo nohou?" Měla jsem až moc otázek a u toho se blbě usmívala. Když mě nadzvedla znova jsem se zachytila a čekala na její odpověď.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 2 Jul - 17:31

"Jen do jedné ruky. Ničím jiným se ani nedržíš. Je to, jako kdybys svázaná visela na srázu a dokázala hýbat jen tou jednou rukou," přidržela jsem ji než jsem domluvila a pak jsem zase kousek ustoupila a pozorně jsem ji sledovala. "Pozor na přílišné množství chakry, kdyby se ti skála rozbila pod rukama, nemuselo by to dopadnout dobře. Tady bych tě samozřejmě zachytila, ale pokud bych nebyla poblíž..."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 2 Jul - 17:39

Skála..rozbila...nedopadnout dobře Vykulila jsem oči a koncentrovala chakru do ruky. Visela jsem tam a nehodlala se pustit. Moje fantazie začala bohužel pracovat. Co kdybych takhle byla na nějaký skále a pode mnou rozbouřená voda? Ne voda ne..tak žraloci..ne ty taky ne. Něco co nemám ráda...oh panebože! Byly by tam klauni!! Při té představě mě polil pot. "Chci nahoru, nahoru, nahoru! Klauni mě nedostanou." Panicky jsem brblala a vyhoupla se nahoru.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Mon 2 Jul - 17:44

Symbol byl hotový. A Roka extrémě unavený. Nevěděl, jak dlouho už je na nohou, ale něco mu říkalo, že dost. A k tomu se cítil tak nějak podivně zmatený.
Jeho nohy ho zanesly až na místní cvičiště. Unaveně zamžoural očima na tréninkový plac a před sebou spatřil nezaměnitelnou rudou hlavu, jejíž majitelka momentálně za jednu ruku visela ze skály a vedle ní neznámou modrovlasou ženu. Pousmál se.
Že by její sensei?
Byl sice celkem rád, že na ní znovu narazil, ale nechtěl, aby si ho všimla a tak si sednul za jeden strom poblíž, s úmyslem pouze poslouchat.
Vytáhl zapalovač, který si přece jen za tu dobu stihnul koupit a z krabičky vyklepal jednu cigaretu. Jeho oči byli nezvykle těžké. Zapálil si, potáhl a opřel se hlavou o strom. Vypadalo to, že se bude muset před odchodem pořádně vyspat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 2 Jul - 18:12

Klauni?
"Klid, klid," zareagovala jsem. "Zvládneš to, není se čeho bát. A není ani kam spěchat, můžeme chvíli počkat než to zkusíš znovu."
Mluvila jsem klidně. Byla pravda, že máme dost času.
"A pokud chceš pokračovat, přidej trochu chakry. Jen to zkoušíš. Kdyby něco, chytím tě."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru