Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 17 z 32 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 17 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 15 Feb - 22:47

Nestačila jsem se ani nadechnout a byli jste tady, na cvičišti! Prudce jsem se otočila na Raikena.
"Huh?! Co to bylo? Heej, to co bylo?!" Zeptala jsem se ho s úsměvem a pořád jsem nedokázala uvěřit tomu, co tu děláme tak rychle.
"Nějaký kouzlo nebo.. Bylo to jen mrknutí oka!" Asi jsem se moc koukala na pohádky, ale tohle bylo fakt extra rychlý! Podezřívavě jsem si ho prohlédla, jako kdyby za chvíli mohl snad vytáhnotu králíka z klobouku. No potom jsem se porozhlédla kolem sebe, vypadalo to, že ten chlapec tu ještě není, pfuu, co tu potom budu dělat? I když byl tu Raiken, povídat si moct budu. Ta myšlenka mě donutila k širokému úsměvu.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 15 Feb - 22:58

Spomínala si, že si tu kedysi bývala, všakže? Možno poznáš meno Minato Namikaze, vymyslel techniku Hiraishin. A práve si ju zažila, jednu z najrýchlejších techník. Vysvetlil som trošku pyšne než hocikedy obyčajne, čo za kúzlo to teda bolo, a taktiež som sa obzrel. Síce neviem prečo, ja som tu predsa nikoho nehľadal, bol som iba ako doprovod. Pozrel som sa teda na Yoko, ktorá sa široko usmievala, hoc som netušil prečo, totiž som sa o to ale nešiel ani veľmi zaujímať. Ani mňa sa nepýtali, prečo sa vždy usmievam, takže sa nepýtal ani on. Nu, Začal som vetu, no nedokončil som ju. Čo také som mal povedať? Asi nič, tak som to nedokončoval a čakal som, čo bude hovoriť ďalej.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 15 Feb - 23:11

"Jistě, že mi to jméno něco říká, byl to Yondaime Hokage!" Pokývala jsem hlavou, za dobu, co jsem byla v Konoze jsem se setkala se spoustou lidmy a někteří o něm hodně mluvili.
"Whaa, vážně? Sugoooi!" Až teď jsem si do spojistosti dala jeho jméno, i tu podobu! Zkoumavěji jsem si ho prohlédla, fakt jak kopie!
"Musím říct, že i když jsem tu dlouho nebyla, Konoha je pořád stejně velká, a hezká! A ty monumenty" Vzhlédla jsem zasněně směrem k nim, i teď se tu hrdě pyšnili.
"Pamatuju si, jak tahle vesnice byla v troskách.." Na chvilku jsem se ztratila ve vzpomínkách.
"Ale to je dávno, teď už tu stojí zase hrdě a majestátně!" Pro někoho by dělalo problém mluvit takhle o cizí vesnici, ale pro mě ne, Konohu jsem měla ráda, hodně.
Moc jsem u toho gestikulovala, takže když jsem si toho všimla, raději jsem rychle stáhla ruce k tělu. Ale já se nějak neumlěa přetvařovat, vždycky jsem byla svá.
"Pff, ten jinchuuriki sem ještě nedorazil. Vypadá to, že si chvilku počkáme.." Podotkla jsem.
"Etto, určitě máš lepší věci na práci, nechci tě zdržovat.." Pousmála jsem se a nervózně se špičkou boty začala rýpat v zemi.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 15 Feb - 23:22

Ticho som ju počúval, ako sa začínala vracať do spomienok, z ktorých sa ale hneď vrátila, bolo to trochu zábavné počúvať ju, a pritom aj sledovať ako sa tvári. Poriadna príležitosť na odpoveď bola, až keď sa začala špičkou nohy hrabkať v zemi, a zároveň povedala...no to čo povedala. Opäť mi vyskočil úsmev, ako inak, vždy som sa usmieval, pokiaľ to šlo. A vieš že nemám? Nao si musí oddýchnuť, nemá cenu mu tam stáť v izbe. Tím...no ten sa asi rozdelený po Konohe poflakuje, jak aj ich sensei, a to je asi všetko. Vysvetlil som, ako na tom som, a aby bolo jasné že tu ostávam, čupol som si k zemi, a rovno som sa aj posadil.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Sat 16 Feb - 7:54

Dorazil sem tedy na tréningové polia a hned ako som uvidel blondatu hlavu siel som za nou. No boli tu dve hlavy...samozrejme som šiel za tým dievčaťom. Hned ako som k nim prišiel tak som spustil. Etooo...tak som tu no...ale..ako neviem...preco...naco....ako to..a tak....takžé? nahodil priamo, cesta z ramenu sem z neho vyprchala nesmelosť zrejme aj kvôli dobrému prístupu tej blondatej slečny.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 16 Feb - 19:44

"Aha, no, tak jsem ráda, kdyžtak mi budeš moct i pomoct.." Pousmála jsem se, nemusel vědět ani pochopit s čím, no já pokývala hlavou a dřepla si na zem vedle něj, no potom na cvičiště konečně dorazil ten chlapec. Kývla jsem na něj aby šel ke mě blíž a sednul si vedle nás.
"Uhm, jsem Yoko Ayme.." Představila jsem se mu a pousmála se, takhle se začíná rozhovor běžně, ne? Nevěděla jsem, jak před Raikenem, ale no, musela jsem se zeptat, ujistit se.
"Jsi hostitelem lišky, devítiocasého, že?" Mile jsem se pousmála.

Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Sat 16 Feb - 20:45

Sednul sem si vedle ní a vyslech sem si jí. Já se jmenuji Kirito Beater a ne nejsem to cos te řeklá...ale...ale..znam nekoho kto ním je.. ušklíbl se ale při lhaní se tvářil dost neprirozene takže to určite šlo poznat. Co už lhát neumnel ale predsa to nemohl říkat kde komu.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 17 Feb - 0:24

Arisu

Uprostřed cvičiště jsem se schoulela do klubíčka na zemi a čekala jsem až se zde oběví ten muž co mi ho ukazovala hokage. Určitě by se tu měl oběvit, sem chodí všichni. Smutný a vyděšený výraz jsem směrovala k rozhovoru několika lidí co pak zmizeli. Cítila jsem se osaměle jako vždy. Bolelo to ale na to už jsem byla tak nějak zvyklá. Možná jednou.... Potichu jsem si pro sebe řekla když jsem pozorovala trávu na které jsem seděla. Proč i ty můžeš být milována jen já ne? Mé myšlenky směřovali zrovna k té trávě na které jsem seděla. Bylo to až žalostné co ze mě udělali roky samoty v blázinci.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Goro Aburame Sun 17 Feb - 12:48

Procházel jsem cvičištěm a hledal místo, kde bych mohl v klidu bez vyrušení cvičit nové techniky, které jsem si pučil od Hokage. No jak se zdálo pořád jsem nemohl najít poklidné místo. Důkladně jsem si prohlížel všechny dostupné tréninkové komplexy, a však nenašel jsem žádný vhodný pro mé potřeby. Po pár minutách mi to již lezlo krkem. Zatal jsem pravou pěst a udeřil se do břicha, abych nabral trochu víc "sebevědomí."
"Musím se víc snažit hledat a né se jen zde toulat. Někde přece jen musí být vhodné místo pro genína jako jsem já." Řekl jsem si sám pro sebe. Náhle jsem spatřil kunoichi (Arisu), kterou jsem viděl před Hokage kanceláří a zamyslel se. Po chvíli jsem přišel na nápad, že by mohla vědět o nějakem poklidném místě na cvičení, kde nechodí moc lidí.
Přišel jsem k ní a pozdravil. "Zdravím" řekl jsem prohlížejíc si ji. Vypadala trochu sklamaně, však neměl jsem chut se jí ptát co jí trápí, takže jsem přešel rovnou k věci. "Nevíš o nějakém poklidném místě, kde nechodí moc lidi?" Zeptal jsem se a dál si jí prohlížel přes mé černé brýle s kápi na hlavě.
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 17 Feb - 14:02

Arisu

Smutně jsem narovnala hlavu a podívalas se na Gora. Netuším. Člověk který je sám nepozná takovédle místo. Pro něj sou taková místa všechny. Vzpoměla jsem si že mě i pozdravil. Nejdříve jsem nevěděla jak zareagovat ale pak jsem sebrala odvahu. Také zdravím. A prosím tě. Nevíš kdo je nějaký Yamanaka? Má to být jeden můj mistr a druhý můj spolupracovník. Pak tu byl ještě jeden Aburame. Prý máme tvořit tým.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Goro Aburame Sun 17 Feb - 14:09

Vyslechl jsem si ji a poté povzdechl nad její odpovědí, že nezná žádné poklidné, nezalidněné místa. "No nevadí" Řekl jsem a za vzpomínal, jestli neznám nějakého shinobi z klanu Yamanaka. "Je mi líto žádneho shinobi z klanu Yamanaka neznám a ohledně toho chlápka z klanu Aburame. Jméno ... charakter, nebo vzhled by nezaškodil, protože shinobi z klanu Aburame je docela široký pojem" Odpověděl jsem přemýšlejíc koho by z mého klanu měla na mysli.
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 17 Feb - 14:14

Arisu

Ryuuzaki Yamanaka, Shinjirou a Goro Aburame.
Tichým tónem jsem mu odvětila. Snad na mě nebudou zlý.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Goro Aburame Sun 17 Feb - 14:23

Když mi odpověděla, zamyslel jsem se co jí mám říct. Nakonec jsem vzal upravil si kápi na hlavě a promluvil k ní. "Ty dva první neznám ... co se týče toho třetího, právě před tebou stojí" Domluvil jsem a vzpomněl si, že jsem se jí nepředstavil, však je již možná pozdě, ale přece jsem chtěl napravit to co jsem neudělal. "Omlouvám se, že jsem se vám nepředstavil" řekl jsem a natáhl k ní pravou ruku. "Těší mne Goro Aburame".
Jakmile jsem to dořekl a podal jí ruku na uvítání, tiše jsem doufal, že nebudu litovat toho že jsem s ní v týmu. Přece jen jsem jí neznal.
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 17 Feb - 14:29

Arisu

Sunula jsem se pozemi dozadu. Měla jsem z něj strach. A-Arisu Otoginokuni. Pískla jsem schovaná za stromem.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Goro Aburame Sun 17 Feb - 14:45

Díval jsem se na ni nechápavě. "Takže ... neměli by jsme je začít hledat?" Otázal jsem se jí. Nevěděl jsem co ji přesně Hokage řekla, ale podle mne by jsme nejspíš neměli jen tak stát a čekat, i když je pravda že by sensei se svými dovednostmi byl schopen nás najít, a však já nebyl ochoten jen sedět a nic nedělat. No, ale kdyby nebylo jiného východiska, byl bych schopen přijmout fakt i pouhého čekání.
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 17 Feb - 15:01

Arisu

Nevyznám se tu. Pískala jsem za stromem a dělala suchou větev.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Goro Aburame Sun 17 Feb - 15:13

Jakmile mi odpověděla, i hned jsem na to zareagoval."No ... já jsem špatný průvodčí, takže bych dal radši přednost čekání." Řekl jsem a posadil se vedle ní. "Doufám, že ti nevadí má společnost?.. Podle mne bude lepší, když se budem držet po hromadě, aby sensei nás našel docela snadno."
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 17 Feb - 15:35

Arisu

Dobrá. Přiblížila jsem se k němu a sedla si na zem. Na mích zkrvavených šatech jsem si hrála s mím nožem jako vždy.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Goro Aburame Sun 17 Feb - 15:55

Zahlédl jsem její chování, které jak se zdálo nejspíš nebylo docela v pořádku, a však lidi se nemá soudit na první pohled, takže jsem se to snažil přehlédnout. Pravou rukou jsem si podepřel hlavu a promluvil k Arisu. "Takže takhle ty "zabijíš" nudu?" Otázal jsem se jí.
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 17 Feb - 16:11

Arisu

Jiná děvčátka mají medvídka. Já mám todle. Ukázala jsem na nůž. Je to žalostné jako já.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Goro Aburame Sun 17 Feb - 17:51

Na její větu jsem reagoval následovně."Možná by se k tobě hodil medvídek s nožem." Nad touhle větou jsem se mírně pousmál, však přes mou kápi to nebylo vidět. "Měla bys si nejspíš vyprat šaty." Řekl jsem ji zrovna, když jsem zahlédl krev na jejich šatech.
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 17 Feb - 18:31

Arisu

To bych musela mít peníze. A šaty takhle zůstali od dob než mě zavřeli do blázince. Sestra pro mne jiné neměla. Postavila jsem se. Chtěla bych krev neviných aby stékala z mích rukou. Promluvila druhá stránka. Nestihla jsem jí zadržet. Naštěstí to bylo to jediné co udělala.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Goro Aburame Sun 17 Feb - 18:40

"Ty ses nějak rozjela." Řekl jsem jí, i hned jakmile řekla žeby chtěla, aby krev nevinných stékala jejima rukama. "No, a když uvážiš fakt, že ses stala kunoichi a nyní dostávaš určitou mzdu za mise, takže již nebudeš muset delší dobu chodit v nevypraných šatech." Promluvil jsem k ní chtíc ji přesvědčit, aby se na svět dívala i s té lepší stránky.
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 17 Feb - 18:47

Arisu

P-pardon. Oplívám nechvalně známím kekei genkai zvaným Hysteria. Mění to mou povahu. A při aktivaci je to něco orpavdu zlého. Pak nemám spojence. Poklonila jsem se mu. Myslím si že zkrvavené šaty jsou asi moje momentální image.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sun 17 Feb - 20:49

Náhle k těm dvěma pomalu přicházel usměvavý blonďák, který očividně hleděl přímo na ně...
Ze začátku to sice nebylo jisté, ale když stále neměnil směr a stále oba dva sledoval, bylo to jasné...
Než se kdo nadál, už stál vedle nich a s přátelským pohledem se mírně uklonil a promluvil...
"Omlouvám se, že vás ruším, ale... pravděpodobně... nebo spíše určitě... jsem váš nový týmový partner a tak jsem vás chtěl najít a trochu se s vámi poznat.
Doufám, že vás od něčeho neruším a moje přítomnost vám nevadí..."

Znovu se tak zářivě usmál, jako sluníčku...
Ten jeho pohled a úsměv byl takový... radostný a uklidňující. V přítomnosti tohoto chlapce by jste těžko řekli, že by se někdo dokázal mračit...
Už jen ten první dojem a jeho celkový vízor a chování bylo... takové zvláštní, ale ne špatné... takové... milé, jiné. Člověk dokázal ihned pociťovat dobrou náladu...
Jakoby kolem něj byla nějaká pozitivní aura, která se v blízkosti druhých lidí přenášela přímo na ně... Prostě... zkutečně zvláštní, ale tím pozitivním způsobem...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 17 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 32 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru