Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 1 z 32 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

Tréninkové prostory 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Sep - 12:55

Došel jsem až na místo kde nehnutě stály tři špalky vedle sebe. Trénoval jsem zde jen málo spíše jsem trénoval v našem sídle ale zde bylo něco co jsme u nás neměli.Voda. Malé jezero se táhlo podél cvičiště a k mému tréninku se to velmi hodilo. Pomalu jsem přistoupil k vodě, shodil ze sebe mikinu a pokusil se ji přejít. Vypouštěl jsem rovnoměrně chakru z chodidel tak jak jsem si o tom přečetl. Základ už jsem měl jelikož chodit po stromech mi nedělalo problém. Chození po vodě jsem se však zatím nevěnoval. Udělal jsem první vratký krok následovaný druhým a pak se ozvalo žbluňk a já byl pod hladinou. Vyškrábal jsem se na břeh a zkoušel to znova a znova odhodlaný zde zůstat do té doby dokud to nezvládnu. Když mi došlo že trávím více času pod vodou než nad ní sedl jsem si na břeh vody a relaxoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 23 Sep - 15:27

Hned po příchodu jsem sedla jen tak na břeh a pozorovala okolní ruch, který nebyl nijak valný. Lidé žádní, jen ptáci a nějací ti hlodavci se tu proháněli krajinou a vytvářeli jí velice naturalistickou tvář.
Jediné čeho jsem si všimla byl neznamý mladík, který se snažil o trénink chůze po vodě. Ne, že bych byla o něco lepší než on, ale chození po vodě už jsem zvládala vcelku obstojně. Odlesky slunce od vody z něj dělali nešikovnou rusalku, která má háv ze slunečních paprsků.
Okolní pohodu byste jen těžko hledali někde jinde v Konoze než tady, a proto jsem sem chodívala tak ráda. Spokojeně jsem zavřela oči a vdechovala večerní vzduch prosycený vůní vody a trávy.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 16:40

Po příchodu oné neznáme jsem se cítil docela ztrapněný. Bylo na ní vidět že ze mně má legraci. Dělal jsem klanu Senju jen ostudu. Musel jsem se trochu předvést. Začal jsem se soustředit a v hlavě si několikrát zopakoval všechny věci důležité pro chůzi po vodě. Chakru jsem zvládal kontrolovat docela dobře to byl asi důvod proč mi teď chůze vyšla. Pyšně a hrdě jako páv jsem se nesl po vodě a pomalými kroky se vydal na druhou stranu.Pomalými protože jsem se bál abych při nějakém vratkém kroku neskončil znovu pod vodou. Po očku jsem se podíval na dívku jestli se její pohled náhodou nezmění. Poté jsem se vrátil zpátky na břeh a sedl si znovu do trávy. Zkoumavým pohledem jsem se podíval na dívku sedící pár metrů vedle mně.
Zajímalo by mně kdo to je ... pomyslel jsem si. Naneštěstí jsem nesebral odvahu abych se zeptal. S dívkami jsem to fakt neuměl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 23 Sep - 17:14

Zase se začal pokoušet o přejití celého jezera a tentokrát se mu docela vedlo. Aa, všiml si mě a začal se snažit. Úplně mi zkazil celou zábavu, no jen se podívejte jak to tomu pacholkovi jde. s úsměvem jsem lehce povzdechla. Ne, že bych to myslela špatně, spíše to bylo myšleno jako dost zvláštní pochvala.
Připadal mi trochu jako stydlín. No, tak u mě to nebylo nijak jiné, jen jsem dneska měla nějak dobrou náladu. Neměla jsem zase až tak dobrou náladu, abych zapomněla i na ty zbytky studu, takže místo slov jsem mu ukázala palec nahoru, jako že to zvládl.
Tréninkové prostory 7db9920455_75155902_o2
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 17:40

Lehce jsem se začervenal o čem sem samozřejmě nemohl vědět. Takže jsem se tvářil jakože nic ale bohužel moje tváře hovořili vlastní řečí kterou jsem nemohl popírat. Pochvala byla příjemná a já se zmohl jen na.
"Díky za pochvalu. Ehm.... Jak se jmenuješ ?"Přitom jsem nahodil letmý úsměv. S holkama jsem to fakt neuměl. Pokud se jednalo o opačné pohlaví vždycky jsem se cítil nesvůj a pokud se jednalo o opačné pohlaví stejného věku cítil jsem se nesvůj dvojnásob. Nikdy jsem to však nedával najevo a pokoušel jsem se to skrývat. Naneštěstí pro mně jsem byl mizerný herec.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 23 Sep - 17:58

Když na mě celkem nečekaně začal mluvit, netušila jsem, co odpovědět, i když byla otázka jednoduchá. ,,Nara Kagayami a jak ty?" celkem spoře jsem odpověděla, i když v hlavě se mi za tu chvíli stačili zrodit rozhodně lepší odpovědi, než je tahle. Idiote.Ty se mu tady směješ, hraješ drsňáka a potom příjdeš s tímhle. napomínala jsem sebe znova a znova v duchu.
Takže situace byla asi taková; on se červenal, já na sebe v duchu nadávala a ticho prořezával jen křik žab z jezera. Telenovela jak vyšitá, ale nejspíš to mělo být asi trochu naopak. Já se měla stydlivě červenat a on na sebe nadávat, že první věc, kterou vypustil z pusy a měla znít nejspíš dost drsňácky, byla Jak se jmenuješ?
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 18:31

Zhluboka jsem se nadechl. Jelikož se mi začalo dýchat mnohem líp začal jsem se i cítit více klidnější a uvolněnější. To bylo dobré znamení. Když se mi položila otázku zachoval jsem chladnou hlavu. Opět dobré znamení. Obvykle by se mi jazyk zasukoval námořnickým uzlem a z pusy by mi vyšlo jen nesrozumitelné mručení.
"Senju Mogen. Těší mě. Nara... To je ten klan jak používá stiny a takový ty věcičky že ?"zeptal jsem se. Ve skutečnosti jsem věděl o klanu Nara první poslední ale nevěděl jsem jak jinak pokračovat v rozhovoru. Tohle byla první věc co mě napadla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 23 Sep - 18:37

,,Senju." zopakovala jsem nahlas trochu zamyšleně. ,, Ano. To je ten klan. Takové ty věcičky? To mi musíš upřesnit." zasmála jsem se a už jsem se cítila značně klidněji. Takové ty věcičky... začala jsem přemýšlet, co jiného měl ještě na mysli, ale nedařilo se mi. Tak asi nějak takhle se nasazuje brouk do hlavy.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 18:50

Byl jsem trochu zaskočen tou její otázkou. Nadával jsem sám sobě. Co jsi tím do háje myslel "takové ty věcičky"? Nevěděl jsem co přesně říct a tak jsem rozvedl prakticky všechno co jsem věděl o klanu Nara a zapadá to do popisu "takové ty věcičky"
"No ... Myslím stíny... a ... s těma pak manipulovat ... Dělat z nich stínové nitě... A pak ta věc s tou výrobou léku ... a tak dále... Jste velmi zajímavý klan jen tak mimochodem." řeknu a snažím se alespoň trochu uklidnit a nesoustředit se na teplo vycházející z mých tváří. Byl jsem rudý jako ředkev. Co to se mnou je ? To nemůžu říct větu bez toho abych se několikrát zaseknul ?!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 23 Sep - 18:58

Se zájmem jsem poslouchala, co mi říkal a donutilo mě to k smíchu. ,,Jo takhle. Díky, ale existují ještě zajímavější klany, než je ten, do kterého patřím." dál jsem se smála. ,, Například ten tvůj. O Senjuech už jsem toho docela dost slyšela, ale bohužel mám tak děravou hlavu, že si pamatuji jen takový základní informace." Nepřirozeně jsem se najednou rozpovídala. Opravdu, moje dnešní nálada byla na bodu varu a stále se zlepšovala.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 19:17

Nevěděl jsem jestli se směje mému výroku nebo tomu jak můj obličej změnil barvu. Tak či tak smích je nakažlivej takže jsem se dokázal se taky jen usmál. Když řekla že ví o klanu Senju jen základní informace byl jsem ve svém teritoriu. Na svůj klan sem byl velmi hrdý a jeho historie mi přišla velmi zajímavá. Proto když se jen někdo slůvkem zmínil o mém klanu chtě nechtě jsem mu začal říkat o mém klanu první poslední. Pro většinu lidí to byli jen nudný žvásty.
"Ano Senju klan je velmi zajímavý. Údajně jsou prý potomky Rikkudou Sennina. Společně s klanem Uchiha založili skrytou listovou. V našem klanu se dědí hodně věcí. Zvláštní chakra, silné tělo a když máš kliku tak i Mokuton. Každý hokage v historii je nějakým způsobem svázaný s klanem Senju. Dále je tu taky.... "potom jsem se však zaseknul. Nějak moc jsem se rozpovídal.Radši jsem rychle zavřel hubu než bych se tady rozpovídal do detailů jako byli kompletní životopisy různých zástupců z Senju klanu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 23 Sep - 19:25

Napjatě jsem poslouchala. ,, No? Dále je tu taky co? " pozorně zažraná do jeho přednášky jsem čekala čím bude asi pokračovat. Chtěla jsem se o tom klanu dozvědět ještě víc, protože sběr informací a jeich znalost pro mě byly zásadní. Ale tak jako tak mě jeho vyprávění zaujalo natoli, že jsem chtěla vědět jak bude pokračovat dál.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 19:45

Docela mě zajímalo jestli zažranost do tématu předstírá nebo jí to opravdu zajímá. Nikdy jsem nenašel takovéhoto posluchače. Rád jsem se bavil o svém klanu. Měl jsem toho hodně co říct. S úsměvem a s nadšením sem pokračoval ve vyprávění.
"Dále je tu taky klan vzdáleně příbuzný k Senju. Klan Uzumaki. Jejich znak se dodnes používá na vestách našich Jouninů na znamení vzájemné spolupráce. Jejich klan už je prakticky vymřelý ale zpátky k mému klanu. Jak už jsem říkal přes dlouhou linii jsou všichni hokagové spojení s klanem Senju. První a druhý hokage byli dokonce z tohoto klanu. Třetí hokage byl jejich žákem. Ten měl za žáka Jirayu. Známého poustevníka a spisovatele. Ten zase učil muže jménem Namikaze Minato neboli budoucí čtvrtý hokage. Pak tu máme pátou. To byla vnučka prvního. Dokonce i kandidát na šestého hokage , Danzo Shimura, byl žákem druhého a na závěr současná Hokage je taktéž z tohoto klanu. Je zde ještě něco co by tě zajímalo ?" zakončím svoji dlouhou řeč otázkou. Tohle téma bylo očividně mým oblíbeným a rád se o něm bavil. Věděl jsem o něm prakticky všechno co se vědět dalo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 23 Sep - 20:01

Všechno jsem se zájmem vyslechla a ukládala si do mozku. ,,Páni. To máte docela dost bohatou historii. Jak říkám, rozhodně zajímavější než můj klan." v úžasu jsem musela dodat. A to já o svém klanu vím asi jen polovinu toho, co on ví o svém. trochu jsem se styděla, protože jsem si uvědomila, že vim hory doly, ale aspoň základní informace o Nara klanu ne.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 20:34

S úsměvem jsem dokončil vyprávění na téma "Senju a vše kolem nich". Takhle dlouho jsem se nevypovídal od ... vlastně jsem nikdy nepovídal takhle dlouho. Bylo to poprvé co jsem dokázal nepřetržitě mluvit a navíc to bylo poprvé co jsem nepřetržitě mluvil s dívkou.
Zajímavou to určitě ale to má váš klan taky. Pokud mě paměť neklame do vašeho klanu přišlo Hijitsu od třetího hokage. Ten rozdělil tři Hijitsu mezi tři klany v listové konkrétně Yamanaka, Nara a Akimichi. Kombinace hijitsu těchto tří klanů je velmi dobrou ofenzivní složkou. Krom toho když už člověka chytneš do stínu tak je prakticky konec. řeknu jeden z příkladů unikátnosti klanu Nara.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 24 Sep - 17:34

Z rodu Yamanaka ani Akimichi nikoho neznám a ani si nepamatuji, že by se o nich otec někdy zmínil. Začalo mi vrtat hlavou, proč asi. ,,Ne vždycky." musela jsem dodat k tomu chycení do stínu. ,,Nikdy nevíš jaký druh ninjutsu, genjutsu nebo taijutsu protivník má. Taky záleží na uživateli, který stín ovládá, jaké má zkušenosti a sílu. Proto je vždycky důležité si nejdřív zjistit, co je protívníkovou silou a pak podle situace zakročit." rozmluvila jsem se taky, ale byly tu miliony aspektů, které šance na vítězství značně snižovaly a to bylo důležitější, než někoho bezhlavě chytit do stínu a potom přemýšlet, co udělat dál.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 24 Sep - 23:58

Silueta mojej postavy sa začala objavovať na ceste k cvičisku, a o chvíľu bolo jasne vidieť, o koho siluetu sa jedná. Mieril som k cvičisku kvôli prostému dôvodu: označenie. Prešiel som cez celé cvičisko, obišiel som dvojicu, ktorá tu posedávala, ktorej som kývol na pozdrav, a zastavil som sa pri vode, ocitnúc sa na plytkej hladine úplne pri brehu. Odtiaľ som sa porozhliadal, rozmýšľal som kde dať svoju Hiraishin značku. Hm, kde ju dať v prípade nebezpečenstva? Žeby do vody? Pri tejto myšlienke mi zrak ostal na jazere. Načo to vlastne komplikovať? Napadne mi po chvíli, ale to som sa už skrčil, položiac pravé koleno na zem. Jednou dlaňou som sa dotkol zeme, zatiaľ čo druhou rukou som si držal zápästie onej ruky. Pod dlaňou sa vytvorila malá, nenápadná značka, podobná tej, ktorú mám na svojich kunaioch. Následne som značku trochu zamaskoval hlinou, a znova som vstal. Tak, to by sme mali... Jednu by som mal dať k Hokage kancelárii, alebo na samotného Hokageho... Ale to skôr mu dať kunai. Začnem uvažovať, a chvíľu tu ešte ostanem stáť, behajúc pohľadom všade po okolí.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Sep - 16:51

Usmál jsem se na ni. Měla v mnoha věcech pravdu ale takhle to bylo s každou technikou. Nikdy nevíte na jakého protivníka narazíte. Kolem nás prošel nějáký muž a já jsem si začal myslet že mám halucinace. Vypadal přesně jako čtvrtý hokage. Dvakrát jsem zamrkal a poté si prodřel oči ale on tam pořád byl. Nakonec jsem jen zatřepal hlavou a pomyslel si že příroda někdy dělá divy. "No tak ale když se ti tohle všechno podaří vyřešit tak máš už vyhraný." řeknu a znova se usměju. Schopnost manipulace se stíny byla užitečná v mnoha ohledech ale stejně tak měla mnoho nevýhod.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nara Kagayami Tue 25 Sep - 17:07

,,Taky pravda." usmála jsem se při odpovědi. Nevím proč, ještě před chvílí jsem byla docela dost upovídaná, ale teď mi na mysl žádné nové téma nepřicházelo. Jemně jsem kývla na pozdrav kolemjdoucímu muži a chvíli se zájmem pozorovala, co dělá.
,, No, nechci přerušovat nači konverzaci," zvedla jsem se ,, ale nejspíš už je čas jít zase o kus dál. Nejspíš půjdu domů." možná až moc podrobně jsem popsala průběh mých nadcházejících činů. ,, Ráda jsem tě poznala. " usmála jsem se ještě jednou na rozloučenou a trochu moc rychle zmizela v obzoru. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 26 Sep - 16:03

Po minúte či po dvoch, som sa letmo otočil k dvojici, kedy som zistil že to už dvojica nieje. Vyrušil som ich? Napadne mi okamžite, meniac výraz trochu na ospravedlňujúci. Venoval som pohľad chalanovi, ktorý tu ostal. Trochu som sa naň zahľadel, s neprítomným výrazom. Ale po chvíli som od neho zrak odtrhol, ruky som si strčil do vreciek, a rozhodol som sa že bude dobré, ak tiež pôjdem. Aj tak som teraz mal nájsť Hokageho, takže som sa ho vybral hľadať. Počas toho, ako som okolo Mogena prešiel, som mu opäť kývol hlavou, stále trochu s ospravedlňujúcim úsmevom, a ja som sa po chvíli už vyparil preč.
Presun

...
Objavil som sa na mieste, kde som prednedávnom vytvoril značku. Hneď som sa rozhliadol, a našťastie som tu ešte zahliadol Mogena. Vydal som sa pomaly za ním, prechádzajúc si v hlave pár informácii z jeho spisu. Senju Mogen, ak sa nemýlim. Oslovím ho pri zastavení sa pri ňom. To som k nemu už aj vystieral ruku na zoznámanie. Som Raiken Namikaze, tvoj sensei. Predstavil som sa mu.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 16:29

Když Kagayami oznámila že odchází zvedl jsem se a zamával jí na rozloučenou.
"Tak snad někdy příště." řeknu a poté se porozhlédnu po cvičišti. Co teď ? pomyslím si. Nebylo co jiného na práci a já měl ještě dost energie. Bude nejlepší když začnu s tréninkem. Přejdu tedy k vodě a začnu skládat pečetě. Začal jsem trénovat techniku Suiton: Mizzu Rappa. Byla to technika při které vytvoříte vodu v ústech a vyšlete ve formě vlna na nepřítele. Jutsu jsem našel ve klanových svitcích a tak se ji rozhodl naučit. S vytvářením vody v ústech jsem neměl moc zkušeností. Spíše jsem vytvářel vodu v ně úst než uvnitř. Proto mi zabralo tolik času než jsem byl vůbec schopný vypustit menší vlnu. Chtělo to čas. Stále jsem trénoval dokud ke mně nepřišel ten "klon" čtvrtého hokage. Přestal jsem trénovat a zjistil že je mým novým senseiem.
"Ano nemýlíte se. Zdravím sensei." řeknu formálním tónem. Podoba se čtvrtým hokagem by mi stejně nedovolila mu vykat a navíc to byl můj sensei. Zajímalo by mně jestli je silný a co ovládá za techniky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 26 Sep - 16:38

V rýchlosti som ho prešiel pohľadom. Fajn, ako som si všimol, zoznámil si sa s jedným dievčaťom. Nara Kagayami, myslím že tak sa volala. Poškrabal som sa vo vlasoch, zamyslene. No, v každom prípade, ona je ďalší člen nášho týmu. Netušíš kam sa vydala? Spýtam sa ho, potreboval som ich spoznať oboch, kým som im začal dávať nejaké informácie dopredu.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 16:56

Podrbal jsem se na hlavě. Takže ona bude se mnou v týmu ? To není špatný. pomyslel jsem si. V kombinaci s mým suitonem by jsme mohly být docela dobrý tým. Zaměřil jsem se na jeho otázku.
"Netuším kam se vydala řekla jen že už musí jít." řeknu po pravdě. Znal jsem ji ani ne hodinu. Pravděpodobně ji teď půjdeme hledat. Otrava. pomyslím si pro sebe ale nedávám na sobě nic znát. První dojem je nejdůležitější no ne ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 26 Sep - 17:13

Stíchol som, rozmýšľajúc či ju ísť hľadať. Ak tak náhle zmizla, mohla ísť buď k Hokage. Ale tam som už bol, čiže musela ísť niekde inde. Pravdepodobne domov, aspoň dúfam. Pomyslím si zahľadený neprítomne do zeme. No dobre, myslím že nikomu z nás sa nechce ísť hľadať ju po Konohe. Pousmial som sa a otočil sa k vode. No napriek tomu ju nájsť treba, ale o to sa už postarám. Keď ju privediem, oznámim vám, čo budeme robiť nasledujúcich pár dní dopredu. Tiež odo mňa niečo dostanete, ale k tomu sa vyjadrím až v ten pravý čas. Vyrozprávam aspoň Mogenovi, rozhodujúc sa kam sa vyberiem hľadať najprv. Pravdepodobne do obytnej časti.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 32 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru