Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 16 z 32 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 16 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 3 Feb - 17:20

Po dokončení príbehu a zároveň vysvetlovania jej Kekkei Genkai, som iba opatrne prikývol. Um, hrozivé. Rovnako opatrne som sa poškrabal na krku, pod vlasmi, a ruku som si tak rovno aj nechal, aby som sa tak mohol opierať. No, dúfam že ti tá pečať pomôže ovládať to. Pousmial som sa, a trochu som si vyhrnul rukáv, aby mi nepadal do dlane pri pečatení. Lenže, akosi som nevedel, aký postup zvoliť na toto Kekkei Genkai. Asi len proste uložiť pečať, a hotovo... Snáď to nebude mať nejaký špeciálny postup. Bolieť by ťa to nemalo, nanajvýš trochu štípať. Aj keď, neviem aké účinky to môže mať na jednotlivé druhy Kekkei Genkai. Ozval som sa po chvíli, a ešte som sa k nej viac posunul, aby som jej teda pečať mohol uložiť. Čakal som už iba na ňu, kam si ju nechá "vytetovať" (xD).
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 3 Feb - 17:33

Arisu

Aby to nebylo vidět.Řekla jsem tiše a doufala že to nebude bolet.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 3 Feb - 17:52

Popukal som si prsty, a dvihol som jednu ruku. Jemne som jej naklonil hlavu viac na jednu stranu, aby odkryla časť zo svojho krku, kde som plánoval značku uložiť. Nemusela sa báť toho, žeby bolo značku vidieť. Mal som jednoduché riešenie, ktorým by som sa tohto problému zbavil. Keď už mala hlavu naklonenú, mohol som sa pustiť do potrebných pečatí, ktorých nebolo málo, navyše som skladal pečate už hneď na dve techniky.
Tréninkové prostory - Stránka 16 Tumblr_maksczfdu51qeh5cfo1_500
Po ich zložení, som dlaň pravej ruky slabšie pritlačil na jej odkrytý krk, kde sa okamžite objavila menšia, čierna pečať. Pravda, najprv ešte svietila na oranžovo, práve to bola tá chvíľa, kedy ju to aj malo štípať, v horšom prípade bolieť. Veď to práve pečatilo, nie? Až o malý moment nato, pečať dostala čisto čiernu farbu, a všetky vedľajšie účinky mali prestať. Ruku som ale ešte neodťahoval, rovno som dlaň ešte trochu pritlačil k pečati, ktorá začala hneď akosi miznúť. Heisoku no Fūin. Šepol som, zatiaľ čo pečať z jej krku už celkom vymizla. Mohlo sa zdať, že som pečať zrušil a vymazal. Ale len som ju v skutočnosti zakryl či zneviditeľnil, takže tohto sa netrebalo obávať. Po dokončení som už ruku stiahol, a zvedavo som sa díval, ako nato bude reagovať, a či to vôbec nejako pomôže. Ak nie...asi by sme tu mali problémik.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 3 Feb - 18:03

Arisu

Pečetění proběhlo bez problémů ale ta zpětná odezva bolesti navýšila můj strach na maximum. Opět jsem stála sama před sebou. Já tě ochráním! Zavrčelo na mě mé skutečné já a chytlo mě. Stáli jsme a drželi jsme se dívajíc se jedna na druhou. Ale já nechci! Křičela jsem na ni. Křičela jsem ale i normálně. To byla má poslední slova. Mé tělo dostalo jiný vzhled a začala po mě stékat krev. Bude to zábava! Pevně jsem chytila nůž dívajíc se hladově na Raikena.
Drželi....:
Hysteria:
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 3 Feb - 18:13

Podľa toho čo následovalo...asi to nezabralo. Hneď sa mi v očiach mihlo zdesenie, a takto prikrčený som trošku ustúpil dozadu. Ak tá pečať pomohla, teraz by to mala vedieť ale aj ovládať. Ak nie, musel by som ju upokojiť ja sám. Preto som ešte nerobil nič unáhlené, a radšej som čakal ako to dopadne. Pre istotu som už ale bol aj v strehu, a takto prikrčený som mohol ľahko odskočiť. Ostával som k tomu ešte aj pokojný, zmätkovať by nebolo moc múdre. Len som ju teraz musel neustále sledovať, ak by som sa pozrel niekde inde, a ona by sa ku mne priblížila...no, nemuselo by to dopadnúť dobre. Preto som si ten pozor aj dával, veď v takej chvíli kto by nedával? Vo svete je čoraz viac hrozivejších schopností. Napadlo mi len tak medzitým, Arisina schopnosť bola toho dôkazom.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 3 Feb - 18:56

Arisu

Díval ses do zrcadla jo? Začala jsem se psychoticky smát a pomalu k němu přistupovala. Todle bude náramná zábava. Přiložila jsem mu nůž ke krku a pobaveně zírala na jeho reakci.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 3 Feb - 19:21

Po priložení noža k môjmu krku som si povzdychol. Odrazu som už ale v takej istej polohe čupel hneď za ňou, bol to len okamih takže pred tým nemohla ani nič spraviť. Zvláštne, čo dnes mládež považuje za zábavu. Pokojne som prehovoril. Teraz som ju mohol ľahko zasa upokojiť, napríklad znehybniť! Ale neurobil som to, ak ma vážne chcela zabiť, mala by zábavku na veľmi dlhý čas. Takto by som sa mohol premiestňovať aj celý deň, až kým by mi nedošla chakra. Tesne pred tým by som ju už vážne znehybnil. Takto som ale aspoň mohol zistiť, či si však náhodou len zo mňa nestrieľa. Totiž, namiesto pobaveného výrazu som skôr čakal psychopatický. A taký bol len smiech, zatiaľ čo podľa všetkého by také malo byť asi všetko. Aspoň som si to teda myslel, tým pádom sa mi pozdávalo, že to už asi ovláda, a len ma tu naťahuje!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 3 Feb - 19:41

Arisu

Chvilku jsem přemáhala sama sebe až jsem nakonec pustila nůž který se zabodl do země velde mojí nohy. Bílá slezla a Hysterie zmizela. Jediné co zůstalo byla krev na mém obličeji. Padla jsem an zem a nehýbala se. Pardon. Zachraptila jsem. Bylo vidět že to odvolat dokážu, ale todle byla klidová situace. Bála jsem se co přijde až mě to popadne pod tlakem.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 3 Feb - 19:53

Predstieranie to nakoniec asi nebolo, keď už odrazu padla. Ale aspoň to dokázala potlačiť! Opäť som sa posunul, teraz k nej bližšie, a z vrecka som vytiahol vreckovku. Tú som jej podal do ruky, už s normálnym úsmevom. Bez podozrievania, bez zdesenia, len prostý úsmev. Gratulujem, dokázala si to potlačiť. Ozval som sa s príjemne znejúcim hlasom, načo som si sadol na zem. Takto mi už začínali tŕpnuť nohy, čo nebolo práve príjemné.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 3 Feb - 21:32

Arisu

Jen jsem ležela a mlčela. Pak jsem si ale vzpoměla na jednu věc co řekla babička než zmizela. Stojíš a tiše se díváš, přitom rychle dýcháš, když zmizí tvůj tep, a nemůžeš popadnout dech, uvědomíš si co se stalo. Chybělo jen tak málo. Duše černá jak noc, touží po lásce moc. Zlá ale nešťastná, krvavá královna překrásná.
Byla to báseň o první uživatelce Hysterie která zemřela na zlomené srdce jelikož zavraždila svého milovaného v záchvatu. Po tváři mi stekla slza když jsem se omluvně dívala.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sun 3 Feb - 22:23

Jak jsme tak dlouho trénoval, ta se cvičiště poněkud... zaplnilo. Už jsem se cítila dost unavená a podle výrazu v Airyiině tváři jsem soudila, že ona také. Na chvíli jsme si sedly. Když přišel sensei, lehce jsem na něj ukázala.
"Tak tenhle... by mě měl učit, no."
"Celkem fešák," poznamenala. "Docela byste se k sobě i hodili." Okamžitě jsem zrudla.
"Prosimtě, vždyť je to můj sensei! A i kdyby jo, určitě má nějakou přítelkyni a je určitě o hodně starší než já..." Až po několika vteřinách jsem si uvědomila, že jsem zmínila něco, co jsem neměla. Sestra se začala smát. A to dost hlasitě.
"Tobě se líbí!"
"Nene!" odporovala jsem.
"Ale jojo," opáčila Airyia. "Tobě se líbí a nechceš si to přiznat!" A znovu se začala smát. Praštila jsem ji.
"Drž hubu."
Když nepřestala, vydala jsem se pěšinou zpět k sídlu našeho klanu. Byla jsem si jistá, že ji Raiken slyšel. Na to křičela dost hlasitě. Rozhodla jsem se tedy odejít, dokud si mě nevšiml. Brzy mě následovala i sestra.
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 4 Feb - 15:55

Zamračila som sa. No pekne, máme dosť práce pred sebou...Nesmieš sa však spoliehať len na moju techniku, s ktorou ti dokážem pomôcť. Predovšetkým sa musíš spoliehať na svoju ohnivú vôľu a vlastné sily... Povzbudivo som sa usmiala a pokračovala. Snaž sa s Kuramom vychádzať, nájdi si k nemu cestičku a dokáž, že nie je tak zlý, ako sa zdá. Prehrabla som si rukou vlasy a zívla si, bola som síce dosť unavená, ale to mi v tejto chvíli veľmi neprekážalo. Taktiež sa musíš pripraviť na boj...Jedného dňa pôjdeš trénovať na jedno miesto, kde sa stretneš zoči voči s Kuramom a dokážeš mu, že nie si len obyčajné a slabé ľudské šteňa. Založila som si ruky na hrudi. Technika, ktorú budem používať, je určená len a len na ovládanie Bijuu...Pomocou nej budeš môcť trénovať s Kuramovou chakrou. Hlavné je, aby si zistil svoju hranicu, ktorú ak prekročíš, ovládne ťa. Jemne som sa zamračila. Snaž sa byť neutrálny, Kurama čaká práve na to tvoje citové rozpoloženie, počas ktorého ťa ovládne skôr než inokedy. Toto už iste vedel, určite to pár krát sám zažil. Dobre, takže...Na to, aby sme zistili tvoju hranicu, budeš sa mi musieť postaviť zoči voči...Ak sa niečo stane, dostanem ťa z toho. Ver mi... Pousmiala som sa, chytila ho za rameno a odtiahla ho ďalej od ostatných. Keby niečo...Odskočila som od neho. Tak poď...Ukáž mi, čo s pomocou Kuramy dokážeš! Nahodila som taký vážny výraz.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Mon 4 Feb - 17:40

Vypočul si ju a nechal som ju nech ma odtiahne ďalej. Ale aj tak som sa na ňu pozrel divný výrazom. To ako fakt bolo to utajovanie na niečo keď teraz na verejnom cvičisku sa budem pretŕčať z Kuramou? trošku mi to nešlo do hlavy. Stačil jeden všímavejší špión...a už by to bolo všade vo svete plagátiky z mojim ksichtom.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 4 Feb - 19:34

V kanceláři nebyla, v uličkách taky ne, jediné místo, které mě napadlo, bylo cvičiště! Spěchala jsem a to vážně hodně rychle, vždyť na jeho životě závisela každé vteřina!
Udýchaně jsem doběhla na cvičiště a porozhlédla se, Hokage tu byla, díky bohu!
Někoho trénovala, věděla jsem, že bych neměla rušit, ale já musela rušit.
"Hokage-sama.." Přiběhla jsem k ní.
"Nao.. Nao se vrátil, je.. je v nemocnici, je na tom hodně, ale hodně špatně. Prosím, pomocte mu.." Vysoukala jsem v rychlosti ze sebe a doufala jen, že mě pochopí.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 4 Feb - 19:47

Na básničku od Arisu som nejako reagovať nevedel, takže som to ani neskúšal. Pozornosť mi na moment vzalo kričanie nejakej dievčiny, a tak trošku som asi vedel o čo ide. Killunia mohla utekať koľko chcela, môjmu pohľadu ujsť nestihla. V duchu som sa trochu zasmial, navonok len pousmial. Čo sa ešte nedozviem? Nechal som to tak, postavil som sa a rozhliadol. Bolo to tu dosť plné, aspoň to tu žilo. Presunul som sa na strom, niekam na pohodlný konár, usadil som sa a zo stromu som oddychujúc začal sledovať cvičisko a ľudí na ňom. Krátko nato dobehla Satsuki, tipoval som to najprv na niečo ne~vážne, avšak vzhľad Satsuki to nejako nepotvrdzoval. Takže som sa nejako skúsil na ich rozhovor viac zamerať, a skúšať aj niečo začuť.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinjiro Tue 5 Feb - 14:53

Nejak jsem se po par tydnech dostal na cviciste. Nejak jsem se ani neobtezoval nekoho hledat a proc taky nejak my to bylo jedno. Ja mel cas nejak se mi to nechtelo menit. Prosel jsem kolem dost lidi az pomalu na samy konec cviciste. Nikdo mi nerikal kde na cvicisti mam byt tak nejak neobtezoval to upresnoval. Takze mi to bylo vcelku jedno. Prisel jsem pod strom a tam se oprel o kmen.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 5 Feb - 16:55

Tvárila som sa, ako keby mi práve niekto tresol po hlave s tehlou a prevrátila som očami. Pokojne som mohla vytvoriť takú mokutonovú bariéru, cez ktorú by nikto nič nevidel ani necítil. Ale to už je jedno. Odrazu tu prišla Satsuki a po jej slovách som zbledla ako stena. N-Nao? Žeby ho Raikage ozaj chcel zabiť? Nemala som ani tušenia, že v Raikageho kancli Nao bojoval proti tej z Oto.
Otočila som sa Kirita...Prepáč, ale mám prácu... Hneď, ako som to dopovedala, zmizla som v obláčiku dymu. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Tue 5 Feb - 17:06

Takže fájn ja mám smolu...zase... prešlo mi hlavou. Bolo jasné že nie som sklamaný kedže som nič nečakal tak som ani nemohol byť sklamaní. Tak líšiačik...neskôr... Iba som si povzdychol zapol som si plášť a zložil jednoduchú pečať. Pohltila ma tma a už som bol preč.
(Presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 5 Feb - 20:02

Z výrazu Hokage, ale aj Satsu, som dostával čoraz horší pocit. Ten sa len zvyšoval, hlavne keď Hokage tak náhle zmizla. To už napínalo aj moju zvedavosť, takže som zoskočil zo stromu. Pomalým krokom som sa dostal až ku Satsuki, a trochu tak rozhádzane som sa na ňu usmial...ešte kým som to vedel. Ahoj...ehm, prepáč, nepatrí sa vyzvedať, ale...čo sa deje? Ozval som sa, ešte príjemne, a obzrel som si ako vlastne vyzerá teraz zblízka. Už len z toho sa dalo usúdiť, že to bude asi niečo...vážne.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Tue 5 Feb - 20:33

Jakmile Hokage začala jendat, ulevilo se mi, ale jen na chvíli. Protože on byl v nebezpečí, můj nejlepší přítel.
Chtěla jsem se hned vydat do nemocnice, i když bych tam byla platná jak mrtvýmu zimník, ale Raiken mě zastavil, otočila jsem se na něj.
"Nao.. Nao se vrátil, ale.. V kritickém stavu, je v nemocnici, teď za ním Hokage šla.." Podotkla jsem, spíš to ze sebe narychlo vyklopila a potom se rozešla směrem k nemocnici. Spíš rozběhla.
(Přesun.)
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Katashi Aokawa Wed 6 Feb - 21:23

Dorazil jsem na cvičiště a rozhlédl se. Nikoho jsem tu neviděl. Možná to bylo tou tmou co tu už večer byla, a nebo tím, že si prostě lidí moc nevšímám. Dotrmácel jsem se asi do středu celé této oblasti a lehl si do trávy. Vytrhl jedno stéblo ze země, které jsem následně začal žvýkat a pozorovat hvězdy a celkově nebe.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 6 Feb - 21:32

Šokujúco som sa už len díval, po informácii o Naovi, ako Satsu mizne z cvičiska. Nehýbal som sa, len som sa snažil spamätať. Nakoniec som ale prišiel nato, že to nebolo nutné, takže som začal upaľovať do nemocnice, behom! Nechcel som sa objaviť pri Hokage, to by som ju zase šokovo vydesil, a inú značku som tam asi nemal. Teda možno aj mal, len som na ňu teraz asi zabudol...
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Thu 7 Feb - 16:14

Arisu

Už mi bylo lépe tak jsem vstala a odešla pryč. (přsun)
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Soshi Uchiha Thu 7 Feb - 17:35

Uchiha Soshi

Došel jsem na cvičiště a na tribunu. Byl jsem tu hodněkrát, takže jsem si pamatoval, kde co přibližně je. Posadil jsem se a opřel jsem se o naginatu. Nasával jsem čerstvý vzduch a užíval jsem si zvuky přicházející z tréninku. Skoro jsem se ani nehnul. Pro některé to vypadalo, že jsem usnul. Já jsem si ale třídil myšlenky a snažil se vnímat vše, co se na cvičišti děje.
Soshi Uchiha
Soshi Uchiha

Počet príspevkov : 11
Join date : 05. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 15 Feb - 22:43

V tú istú sekundu, čo Yoko v nemocnici mohla vidieť už iba moje žmurknutie očami, sme už odrazu stáli tesne pri jazere, a ja som to svoje žmurknutie práve tesne dokončoval. Heh, rýchlosť je proste moja! Tu som ju už pustil, a zvedavo som nadvihol obočie, čakajúc čo z nej vypadne. Dúfal som že rámen to nebude (xD). Ale nebol to presun, ktorý by vyvolal zvracanie...nie? Veď to bolo ako Shunshin, ibaže rýchlejšie. Ale to je jedno, prežije to, takže som sa ani nemusel ničoho obávať. Nuž teda, s úsmevom som sa na ňu díval, a čáákal. Tak? Čo povieš? Prihodil som ešte otázku so zasmiatím.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 16 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 32 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru