Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 24 z 32 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 24 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 13 Mar - 15:20

Když si čupnul přede mě, jen jsem ho propálila vražedným pohledem, jo, i já ho uměla!
"Tseee, jsem Jounin víš! Genine.." Ušklíbla jsem se, jen jsem do něj ale rýpala, jakmile se zmínil o rámenu, vzpomněla jsem si, že jsem ho sama chtěla pozvat. Ale při tom, že mi bude přikazovat mi zacukalo obočí.
"Jestli mi budeš rozkazovat, zařídím, aby z tebe byla ta nejhorší ochranka vůbec!" Zasmála jsem se a výhružně vztyčila ukazováček, přikazovat, mě? Se zbláznil!
Až potom jsem se porozhlédla, když jsem vstala a měli jsme odcházet.
"Jasné, že na rámen jdeme.." Někdo tu křičel, pohledem jsem propátrala okolí, muž v masce, huh? Takovou měl naposledy.
"Kisu?"
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 13 Mar - 15:33

Nevenoval som pozornosť jej pohľadu, keďže moja tvrdohlavosť bola tisíc krát väčšia, môj pohľad prepálil ten jej, porazil ho, rozžuval a vypľul! „Ale to je hanba tvoja nie moja, keďže Genín zmlátil Jounina, pričom ten Jounin mal aj démona a ani sa ho nedotkol!“ Vyplazil som pre zmenu jazyk ja na ňu a neopustil pozíciu, ba dokonca som si sadol na jej nohy. Čo jej vadiť nemohlo keďže som bol takmer o polovicu mladší, menší a ľahší. A zas ja som bol príliš unavený aby som vydržal v takejto bolestivej polohe. „Kto povedal že si budem tú prácu čo mi navrhli robiť poctivo? Pri najbližšej príležitosti ťa predám Akatsuki..“ Znova som sa zarehlil, aj keď to bol žart, bola to naozaj vážna téma. Preto som po súhlase otočil pohľad na toho mamľasa ktorý mi tu kričal aby som bol ticho, keďže toto bolo cvičisko kde asi trénujú hlucho nemý, a len som odvetil. „A ty si čo? Zvárač?“ Spýtal som sa pričom som pridal dozvuky na príponu „čo?“ nie „kto“.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 13 Mar - 15:55

Zavrčel jsem na něj "A ty si co ? malej uřvanej spratek ?" promluvil jsem na toho malého kluka když vtom na mě promluvila Yoko..zamrazilo mě "S někým si mě pletete..." Vypadlo ze mě jen tohle. Sakra že tohle se musí stát zrovna mě. Jedinej člověk kterého jsem tu teď nechtěl potkat
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Wed 13 Mar - 16:36

Arisu

Raiken přišel právě v čas. Zastavil mě uprostřed letu. Jelikož ale potlačení Hysterie způsobí mé oslabení přelétla sem cvičiště po zemi a skončila pod stromem který se na mě zřítil. Mé již tak krvavé oblečení se díky Hysterii mohlo rovnou vyhodit. Pod očima a pod pusou jsem měla samozřejmě zaschlou krev jako důsledek Hysterie. Nůž ležel opodál. P-pardon. Vydala sem ze sebe tiše. Možná bych se i snažila dostat mou nohu která byla zaklíněná pod stromem ven, ale to bych nesměla být po následcích Hysterie. Takže jsem tu jen ležela a ronila slzu za slzou přemítajíc v hlavě jestli má vůbec cenu žít s tímto prokletím.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 13 Mar - 16:42

"Narazila jsem prostě na někoho, kdo má ultra megáckou sílu, ale nějak mu nejdou testy, že?" Jinak jsem si jeho hodnost nedokázala vysvětlit, ale hodnost byla jen hodnost a věk jen číslo. Nehrálo to roli. Pak jsem se ušklíbla, při zmíňce o Akatsuki se zastavila a zamyslela, počkat, Akatsuki. Ten kluk snad tehdy patřil k Akatsuki? Krátce jsem se zamračila, ale pak znovu usmála.
"Tsee, jen počkej, chtěla jsem tě pozvat na rámen, ale za toto?" Podotkla jsem hned potom a pohledem střelila zpátky po tom muži. Ta maska, možná jsem se ale..
"Pardon, asi jsem se jen.. spletla.." Divné.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 13 Mar - 17:25

Na chvíľu som sa zatváril extrémne nechápavo, a vlastne môj výraz ostal rovnaký kým sa sem neprišuchtal Kisuke. Naozaj som nevedel o čom Yoko kecala, preto som vytvoril zvláštnu otázku. „Testy? Aké testy? Mne nič nie je, to myslíš to v nemocnici? Tam mi testy nerobili, to som.. Mal svoju chvíľku!“ Zarazil som sa, takto skončiť na dne v nemocnici, ona to k tomu videla, no hanbiť sa človek musí. Na druhú stranu sa jej musí uľaviť, keď vidí, že jej ochranka je schopná prejsť peklom len aby ju ochránila. „Pozvať?!“ Zablýskalo sa mi v očiach, keď som sa nahol k Yoko a celú ju vystískal.. „To vážne? A ja mám zľavuúú! Môžeme íísť! Naozaj! Aký máš rada rámen? Lebo ten v Ichiraku je najlepší!“ Pustil som ju, pričom som naozaj vyzeral akoby boli druhé Vianoce. Nebolo veľa ľudí ktorý by ma niekde pozvali, preto ten môj široký úsmev na tvári. Trochu som sa zakolísal, ale ostal som na nej sedieť, stále s úsmevom, kým nezmrzol po poznámke toho maskovaného mamľasa. „Som niekto kto ti nakope ak nedáš pokoja..“ Zavrčal som trochu viac nebezpečne, po Narutovi som okrem čiar na lícach zdedil aj správanie predátora, líšky. Vrčanie.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 13 Mar - 17:33

Trošku ma až zaskočilo, kam Arisu až odletela. Priskočil som okamžite k nej, kľaknúc si na kolená, aby som mohol byť aspoň približne hlavou v jej úrovni. So slabším zamračením, či skôr by sa dalo lepšie povedať so starosťou v očiach i v tvári. Tento výraz ale rýchlo vystriedal trochu bolestný, či skôr iba skľúčený, pričom som si akurát chytil ruku, v ktorej cit na nejakú chvíľu neexistoval. Len tak predo mnou sedela, a z očí jej tiekli slzy. Vlastne...po tej mojej technike sa aj tak nemohla hýbať, takže jej toho veľa asi neostávalo. Pustil som "odumretú" ruku, ktorú som si nechal len tak na stehne, a druhou som vytiahol z vrecka servítku. To som už Arise začal utierať jemne slzy, ale vlastne aj zaschnutú krv. Neboj, bude to lepšie. Obnovím ti pečať, možno ju nejako aj zosilním, a nechám tu aj klona, keby sa to zopakovalo. Príjemným tónom hlasu, a hlavne s podporujúcim úsmevom som jej tvár doutieral, načo som zvedavo kukal, čo spraví. Samozrejme som sa ale aj obzrel, musel som skontrolovať Yoko, či je v poriadku. Zdalo sa, že je, takže som sa len pousmial. Stihol som to. Prešlo mi v hlave, načo som sa vrátil pohľad k Arisu...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 13 Mar - 17:46

"Heh...ty na mě nemáš chlapče ani omylem..." Opravil jsem ho a pak jsem promluvil k Yoko "Ano..asi si mě pletete" Podíval jsem se na její tvář abych jí ještě jednou pořádně viděl. Byl jsem tak rozrušenej tím magorem přede mnou že jsem zapoměl deaktivovat sharingan. Mohla tedy vidět že jsem lhal.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 13 Mar - 18:10

„Čo si to povedal?!“ Zreval som okamžite vo chvíli keď mi oznámil, že na neho nemám. Ďalší človek, ktorý dostane na hubu! Ja sa stanem Hokágem, takže musím poraziť každého kto sa mi pripletie do cesty, aby som potom bol dostatočne silný na ochranu celého sveta! Preto Yoko ucítila ako som sa zdvihol z jej nôh, ozval sa môj hromový rev po cvičisku, následne čoho som namieril päsťou na Kisukeho a mienil ho zmlátiť do bezvedomia, pričom som kričal.. „Vieš kto ja vôbec som?! Som Nao Uzumaki, vnuk Naruta Uzumakiho! Kandidát číslo jedna na post Hoká..“ Nedokončil som keď som zacítil niečie ruky okolo môjho pasu..
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Wed 13 Mar - 18:14

Arisu

Chci zůstat taková nebo zemřít. Šeptla jsem. Cítila sem sew strašně ale po tédle zkušenosti jsem věděla že díky Hysterii dokážu být hodně silná. Nemohla sem o ní přijít, bylo to mé druhé já. Snažilo se mě chránit ikdyž trochu špatným zúůsobem. Zároveň jsem ale litovala že při tom ubližuji lidem. Byl to zmatek v hlavě a určitě bych si spíše o tom potřebovala s někým pořádně promluvit. Ste surovec. Pokud mě dohnal s tím co Hysterka použila, znamenalo to že je rychlejší než nadprůměrný Jounin, takže mě určitě mohl zastavit i jemněji.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 13 Mar - 18:42

Zvláštní, přišlo mi, že ho odněkud znám.
"Vážně? No.." Raději jsme ho už otázkami nezatěžovala, bůh ví, kde byl Kisukemu konec. Ale potom, Sharingan? Jasně, jsme v Konoze, Uchihů tu může bejt ale není to tak náhodou klan v ohrožení?
"Myslím, že mi lžete.." Ušklíbla jsem se potom, jenže v tom se rozběhl Nao, přímo na něj! Ten idiot, neměl dost sil. Chtěla jsem na něj poslat písek, ale ten by ho pravděpodobně nezastavil, Nao by si nedal říct. Tak jsem se vypotácela na nohy, rozběhla se za ním, dohnala ho a jediným způsobem, jak mě napadlo ho uklidnit, že jsem ho objala.
"Stůj, baka! Není nebezpečný a ty nejsi ve formě, abys proti někomu bojoval.."
Pokud je to ten, kdo si myslím..
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 13 Mar - 18:47

Nato, že sa zo mňa kvôli záchrane stal ešte aj nakoniec surovec xD, som nešiel reagovať. Cit sa mi vrátil do ruky, takže som ňou trochu pohýbal, a potom som sa jej pozrel na brucho, kde pod šatami ešte mávala pečať. S ľahším povzdychnutím som poskladal pečate, rovnaké ako mohla vidieť aj minule, a zase som priložil dlaň na jej brucho. Pečať sa, aj cez šaty, začala zase tvoriť, no tentoraz som už nešiel robiť aj zakrývaciu pečať, bolo to aj tak zbytočné, pretože som mal pocit, že sa to aj tak zopakuje. Po krátkej chvíľke už mala opäť aktivovanú pečať, pokúsil som sa ju aj ešte nejako...posilniť, aby sa tak ľahko nezničila, no netušil som, či to aj pomôže. Snáď áno. Následne som už iba zase chvíľku sledoval, či s ňou niečo tá pečať spraví. A samozrejme som si ešte raz povzdychol, takýmto spôsobom budem asi fakt trčať iba v dedine. Že sa vôbec namáham. Napadlo mi, trošku sa mračiac, načo som vstal. Arisu už mala byť v pohode, predchádzajúca technika už tiež nemala reagovať, takže sa mohla hýbať, a ja som mohol fakt len dúfať, že sa to nebude opakovať. Spoločnosť Arisu, v zložení Yoshia a Gora, ktorých som si tu všimol, zrejme mala, takže som už nemal čo otravovať. Premiestnil som sa zas k brehu, čo bolo vlastne hneď poblíž, a posadil som sa na zem. Zložením pečate, som vyvolal troch klonov, a všetci sa rozpŕchli niekde inde, preč. Ja som sa zadíval na vodu, a občas som kukol po skupinkách, či je všetko v poriadku. Zdalo sa, že aj misia v Oto ostáva len na jednom z klonov...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 13 Mar - 19:15

"Jak jsi ? ...ah sharingan...." Nevěděl jsem jestli to už ví nebo ne ...ale říkat na rovinu to rozodně nebudu ne tady před tím prckem. Pak jsem se opět otočil na něj "Naši dědové spolu vedly nespočet bojů...a vždy vyhrál ten můj...proč by tomu mělo být naopak ? Jsi tedy Uzumaki hm ? ...velmi zajimavý klan.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 13 Mar - 19:30

Než som mu stihol jednu vraziť, priklincovať ho jedinou ranou k zemi, zastavilo ma objatie od Yoko, ktorá ma stihla zastaviť. Tým že bola silnejšia, staršia a vyššia, ma dokázala udržať aj keď som ďalej mlátil do vzduchu snažiac sa zmlátiť ho.. „Nech nie je nebezpečný, mne nikto nebude hovoriť že na neho nemám! Nepodceňuj ma ty mamľas!“ Zakričal som znova, naozaj šťastie pre nás oboch že ma Yo držala, a hlavne, zdalo sa že pre Yo to bude problém, lebo ma bude musieť držať stále. „Jak nie som vo forme?! Nakopem ho aj s malíčkom! Prikazujem ti pusti ma na nehóóóó! “ Znova som zakričal ale prestal som sa trepať keď spomenul, že naši predkovia sú nepriatelia. „Čo vieš o mojom klane.. Kto si?!“ Spýtal som sa nechápavo, ale stále som nervózne brnel, čo znamenalo, že ak ma pustí, zmlátil ho!
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 13 Mar - 19:59

Prostě jsem tam stála a držela ho, pro jistotu jsem mu pískem nenápadně odepnula brašničku se všemi věcmi, jen tak kdyby náhodou, ten kluk byl nevyzpytatelný! A zvlášť, když byl ještě naštvaný!
"Nao, uklidni se prosím!" Jenže on jako kdyby mě neposlouchal, když se zeptal na jméno zbystřila jsem, možná jsem měla pravdu. Jen jsem je poslouchala, k tom ujsem nic moc dodat nemohla.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Wed 13 Mar - 20:40

Arisu

Již sem měla být v pořádku, uběhla určitá doba od ukončení Hysterie i od vyprchání jeho pečetě. Ale problém byl v tom že mi bránil strom který mi skřípl nohu. Pomoc? Vyjekla jsem a stále mi tekli po tvářích slzy.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 13 Mar - 23:12

Ja som sa vlastne už nemusel ani vracať, pomoc Arisu vybavil môj klon, ktorý priskočil k nej. To, že jej strom priškripol nohu som akosi prehliadol, no ale to bolo jedno. Klon teda ten strom zvalil nabok, a bez slova, vlastne sa pýtajúc pohľadom, sa zadíval na Arisu, čakajúc či ešte niečo nepotrebuje. Mohla byť zranená, mohla mať niečo s tou nohou...musela to povedať, alebo by jej už asi klon veľmi nepomohol...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu 14 Mar - 5:28

"Jsem lovec...lovec těch kteří porušili zákony lidskosti...a mé zákony." Mluvil jsem na ně tak abych jen naznačil kdo jsem. Nemohl jsem si dovolit říct někde své jméno nebo jaká krev protéká mým tělem, nepřátelé by mohli být všude. "A taky jsem ten kterého nikdy neporazíš jestly nejsi jinchuuriky...nebo aspoň nemáš tak ohromnou chakru."
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Daiki Ayme Thu 14 Mar - 8:13

Môj výraz na tvári bol nemenný, ten chlap ma začínal srať viac a viac, a ja, taký obrovský sangvinik, spojený s cholerikom a tiež príliš veľkou hyperaktivitou, som nemohol ostať chladným. Napriek Yoko som ďalej mlátil a kopal do prázdna, snažiac sa ho zasiahnuť, neberúc ohľad na to, že som bol totálne na dne, a čakry som mal najviac na techniku D ranku. „Tvoje zákony?! A ty si čo, čínsky boh deb*lov?“ Zakričal som znova na neho, len čo povedal, že ho nikdy neporazím, dostal som ešte väčší amok. Ja Nao Uzumaki! Moja čakra je silnejšia než Bijju, a v Sage mode jej mám neobmedzené množstvo! Toľko som si toho vytrpel aby som to dosiahol.. A on povie toto?! „Nakopem ti tu a teraz, pusti ma, pusti ma nech ho vymlátim, toho idiota!“
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Thu 14 Mar - 15:44

Arisu

Když ze mě odvalil ten strom, promnula sem si nohu a pokusila se postavit. Jakmile se mi to povedlo, párkrát sem s nohou dupla a zaskákala na ní. Bylo vidět že je v pořádku a bude tam maximálně tak modřina. Raikene-san, prosím vás, sundejte mi tu pečeť. Chtěla sem svůj ososud ovládat sama. Dále sem se pak snažila vydrhnout si krev z obličeje.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu 14 Mar - 16:07

Naklonil jsem se k Naovi a podíval sem se mu do očí. Sharingan se mi zatočil a já ho tím chitil do genjutsu. Bojovali sme v něm na život a na smrt. Porazil jsem ho ale nezabil, stál jsem nad ním a měl katanu u jeho krku "Jsi slabý" Promluvil jsem v iluzi která se potom rozplynula "Ještě se určitě setkáme..je to osud aby sme se střetli v souboji..a ty se měj Yoko" Než se stihly vzpamatovat já už byl pryč a míril jsem pryč. pryč z konohy.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 14 Mar - 16:28

Klon ostal prekvapený jej žiadosťou. Bolo riskantné...príliš riskantné jej pečať odstrániť. Veď by bola Yoko zabila! Také niečo som nemohol riskovať, alebo vlastne mohol, ale musel by som byť stále pri nej, pre prípad, žeby sa opäť prestala tak ovládať. A nato tu boli predsa klony! Um, si si istá, že to chceš riskovať? Pre istotu sa ešte spýtal, pričom si ale zase čupol. Už to videl tak, že bude musieť behať pri nej, alebo aspoň v jej okolí, keby sa niečo stalo. V inom prípade by som jej pečať musel nechať, takže veľa asi na výber nemala...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Thu 14 Mar - 18:57

Arisu

Chci. Byl to jemný a ustrašený hlas. Bála jsem se že na mě bude naštvaný. Ale teď sem se nejvíc starala o otírání své krve z mého obličeje. Je to následek Hysterie. Budu si sebou muset brát mokré kapesníčky aby se mi to lépe smývalo. Pak sem si ještě vzpoměla že nemám svůj nůž. Skočila jsem po něm tygra a už s ním v ruce sem se válela na zemi. Našla jsem tě.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 14 Mar - 20:29

Držela jsem Naa ještě pevněji, jakmile se k němu přiblížil ten muž s maskou a já viděla zazářit Sharingan, nestačila jsem Naa varovat, co se chystá. Musela jsem jen přihlížet, jak ho chytil do Genjutsu, pokud se mu to podařilo a pak promluvil na mě.
Nemýlila jsem se, Kisuke.
Zamračila jsem se.
Nemůže v tobě být tolik zla, Kisu.
Když zmizel, pustila jsem Naa a otočila ho směrem k sobě.
"Jsi v pořádku?" Zeptala jsem se ho potom a rozhodla se pro jediné řešení, co mu spraví náladu.
"Jdem na ten rámen, pojď ten tě určitě uklidní a zvedne náladu, Konožský rámen je nejlepší.." Zakřenila jsem se, vzala Naa za rukáv a táhla ho ven z cvičiště. Cestou jsem se ještě porozhlédla, všimla jsem si poblííž Raikena, budu mu muset někdy poděkovat.
(Přesun.)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 14 Mar - 20:58

Klon na chvíľu sklonil hlavu, a zamyslel sa. Medzitým si Arisu našla nôž, ale to bolo aj tak jedno. Kým bola v pohode, nebola s ním nebezpečná. Aj keď...pobehovať tu takto s nožom...veľa ľudí by jej ho už asi vzalo xD. Nakoniec klon zase dvihol hlavu, poskladal pečate, a priblížil k nej ruku. Opäť k bruchu, kde nová pečať bola. Tá ale hneď po priložení dlane začala pomaly miznúť, pričom bolo ale vidno, že je tým klon trošku znepokojený. Bol to risk...Čoskoro bola pečať už zase preč, a na Arisu bol zapichnutý zvedavý pohľad klona, ktorý čakal, čo spraví.
Ja som medzitým len stále kukal na vodu, občas sa obzerajúc. Všimol som si, že Yoko aj s Naom odchádzajú. Trošku som sa pousmial, a zase som odvrátil pohľad na jazero. Rozmýšľal som, čo opäť podniknúť, väčšinu z práce teraz mali na starosť klony, takže som mal nato vlastne aj dosť času...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 24 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 24 z 32 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru