Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 15 z 32 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 15 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Thu 31 Jan - 20:46

Arisu

Poklonila jsem se na rozloučenou a vydala jsem se za Hokage-sama. (řesun)
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Thu 31 Jan - 20:55

Iba som mlčal a čakal kým odídu. Následne som vstal a pomaly zo sklonenou hlavou som znovu kráčal k stromom. Vytiahol som meče ktorá sa začali plniť chakrou a boli pripravené. Tréninkové prostory - Stránka 15 Tumblr_mbhx3oZ5aB1rzd2xgo1_r1_500 Začal som sekať no stromov, raz rýchlo raz pomaly a dôkladne. Snažil som sa to nejako spojiť v jedno a vylepšiť to ešte viac. Hlavne som sa chcel čo najviac unaviť. Po posekaný pár desiatok stromov mi meče pristáli v pošve a ja som sa rozvalil do trávy. Ruky som si dal za hlavu a zťažka si vzdychol a zadriemal.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Fri 1 Feb - 14:48

Menší ubrus rozkládaný kousek od Kirita...
Na něj pár ruk pomalu vyložil několik Dango knedlíčku, ještě horký, nějaké slané a sladké čerstvé pečivo, také překvapivě ještě horké. A nakonec to byli 3 pikantní plněné žemle, které rozhodně nevypadali a ani nevoněli tak, jakoby je někde někdo koupil...

Netrvalo dlouho a příjemná vůně se začala roznášet a za chvíli byla všude kolem. Bylo dosti nepravděpodobné, že něco tak příjemně vonícího by někoho neprobudilo...
A kdyby se to tak u Kirita stalo, hned by si mohl všimnout toho jídla kousek od něj a blonďatého usměvavého chlapce, sedícího hned za jídlem o dalších pár metrů dál....
Vypadalo to, že celou dobu jen čeká, až se on sám probudí...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Fri 1 Feb - 15:08

Pro probuzení a ješte neotevřeních očích som ucítil vôňu. Vedel som odkiaľ ide ale aj tak som chvíľu ležal a nič nerobil až som pootvoril jedno oko a pozrel som sa na jedlo a hneď na toho chlapca ktorý bol neďaleko. Celkom som to nechápal čo a ako. Pozeral som sa naňho nechápavým a spýtavým pohľadom.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Fri 1 Feb - 15:14

"Už ses probudil?" Zeptal se Yoshio s úsměvem...
"Nechtěl jsem tě budit..." Odvětil a odůvodnil také to, proč tu jen tak seděl a díval se na něj...
"Tady jsem ti něco přinesl. Chvíli jsem tvůj trénink sledoval... jsi dobrý. Ale určitě ti po tréninku trochu vyhládlo ne?" Další zářivý úsměv...
"Snad ti to bude chutnat. chvíli my trvalo, než jsem zjistil, co konkrétně bych ti měl přinést..." Ukázal na jídlo a ještě dodal...
"Máš velmi příjemnou mamku..." Aby tím objasnil, kde tyto informace získal a kde asi vzal ty žemle...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Fri 1 Feb - 15:20

Uhm... byl sem zaskočenej to ano. A takhle po ránu, být slabší povaha tak mne minimálne klepne o zem. Ale nejak sem se to pokusil rozdejchat a posadil sem se. Jó probudil sem se....my se známe? nejak mi nepřišel moc známej, myslel sem víc. Možná sem ho už nekde stretnul ale že by sme se nejak znali to asi ne.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 1 Feb - 16:43

Tréninkové prostory - Stránka 15 Tumblr_mb6f02tR2Y1rnfpm0o5_500
Na cvičisku, poblíž jazera sa odrazu zdvihol prach zo zeme, a v ňom sa niečo nažlto zablesklo. Nebol to obyčajný záblesk, ale záblesk mojej chakry po presunutí s Hiraishinom. Takže akonáhle prach padol k zemi, na mieste kde sa zdvihol som už postával ja. Mal som v úmysle si teraz trošku zatrénovať, lenže som si ešte musel vymyslieť, ako. Zbežne som sa obzrel po každom kto tu bol, a trošku ma opäť striaslo, keď som pocítil opäť tú temnú, Kyuubiho chakru. Napriek tomu som sa iba usmial, a zamyslel sa. Mohol som sem doviesť aspoň Kiwi, tá predsa chcela trénovať. Ale čo už. V duchu mi zaznel smiech, a ja som medzitým zložil jednoduchú pečať. Hneď sa okolo mňa objavilo niekoľko klonov, ktorých som mal v pláne pobiť tak rýchlo, ako som len dokázal. Klonov bolo asi desať, to mi celkom stačilo na tých pár sekúnd, kým by som ich zneškodnil. Chytil som si do rúk dva kunaie, a postavil som sa uprostred nich. Aby som si stanovil aj nejaký ten časový limit, rozhodol som sa teda niečo spraviť. Tak poďme nato! Jeden z kunaiov som si vyhodil nad seba, a okamžite som zmizol z miesta, na ktorom som sa nachádzal. Odrazu len vznikol záblesk pri prvom klonovi, načo zmizol v obláčiku dymu. Okamžite, či až takmer v rovnakom čase sa to isté stalo s druhým, hneď aj s tretím, štvrtým a takto rýchlo pomizli v priebehu len niekoľkých sekúnd. Posledný preblesk nastal až po desiatom klonovi, kedy sa zablesklo zase v strede, kde som sa objavil. Len som vystrel dlaň pred seba, a do nej mi dopadol ten istý kunai, ktorý som na začiatku vyhodil nad seba. Pousmial som sa. Ešte som nevyšiel z cviku. Poznamenal som zo srandy, a kunai som si začal točiť na prste. Rozmýšľal som nad ďalším testom, ako vyskúšať sám seba. Nápadov som mal v hlave veľa, len som si teraz vyberal ten najlepší!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Fri 1 Feb - 19:16

"Jé promiň... já tě asi dost překvapil že? Gomen... je slušnost se nejprve představit..." Uvědomil si Yoshio, že se ještě ani nepředstavil. Nedivil se, že nechápal...
"Takže... já jsem Yoshio Yamanaka... moc mě těší..." Věnoval mu další zářivý úsměv...
"Jsem tu proto, že mě Nao Uzumaki pověřil, abych tě hlídal..." Další úsměv, ale menší...
"Ale neber to, že si nějak pod dohledem. Osobně si Nao myslí, že by nebylo dobré, kdyby kolem tebe byli Anbu, kteří by tě ani nechápali a tak. Cítil by ses jak ve vězení... Ale tvoje ochrana je teď důležitá, jelikož se děje něco špatného..." Menší odmlka...
"Já však nemám sílu na to, abych tě ochránil, ale... jsem senzibil. Dokáži vycítit čakru a rozeznat kdo to je a co je to za člověka a to na dálku. K tomu jsem Yamanaka, takže telepaticky můžu kontaktovat ostatní, kdyby byl problém a ještě ukrýt tvou čakru i Kurami, kdyby to bylo potřeba. Nedokázal bych to, kdyby nebyl zapečetěný, ale takto, jelikož ji chrání pečeť...
Navíc jsem zdravotní ninja, takže kdyby něco, můžu pomoci nebo ti poskytnout více čakry a trochu tě nakopnout. To lze využít v případě, kdyby si byl grogy a čakra devíti ocasého se chtěla drát ven. Větší čakrou jej lze potlačit. Asi ji máš sice více než já, ale myslím, že i tak by ti mohla pomoci, kdyby náhodou..."
Bylo to trochu delší, ale objasnil vše podstatné...
"Ale neber mě jako stráž... spíše jsem se chtěl s tebou trochu poznat a možná s přátelit, když už mám být nějakou dobu s tebou. Nechci aby sis myslel, že jsem tu jen proto, že my to někdo nakázal. Nehledě na to, že máš vyšší hodnost, než já, takže tě musím poslouchat, což také má v plánu. Takže jsem tu více méně i proto, kdyby si něco potřeboval, abych ti to mohl splnit. Stačí jen říci..." Další z Yoshiových zářivých úsměvů...
"A teď jsem předpokládal, že po tréninku budeš mít hlad. Ty žemle mě dala pro tebe tvoje mamka... Doufám, že nevadí, že my poradili, kde ji najít... Chtěl jsem se jen zeptat na to, co máš rád, abych ti to mohl přinést... A taky na tvé jméno... Kirito-san..." Znovu na jídlo ukázal...
A ano, řekl San... přeci jen byl Kirito hodností výše, takže nadřízený. Podle toho se také Yoshio mínil chovat...
"Jo a tady nějaký pití..." Vytáhl ještě odkud si a položil jej vedle jídla. Byla to nějaká limonáda... nejspíše pomerančová nebo jablečná...
Celou dobu se však Yoshio zářivě usmíval. Vždycky byl takový... milý a přátelský... ke každému a Kirito neměl být vyjímkou...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Fri 1 Feb - 19:27

Nao Uzumaki? Takového neznám...Hokage mi nic neříkala... zamyslel sem se nad jeho slovami a tomu jak mi vše vysvetlil. Dá se říct že tohle mi udelalo v hlave ješte vetší zmatek než sem mnel. Nepotřebuji hlídat...a teší mne taky... řekl po delší odmlce. Kdyby Hokage nestrácela čas zbytečními hádkami a radši mi přidelila senseie....pak bych se naučil nové veci a nepotřeboval hlídat...ani teď nepotřebuji... myšlienky mi vírili hlavou rôznymi smermi. No jó máma....ta nekdy toho navypráví... poznamenal sem z úsmevem. Jó určite...začni mi ješte k tomu vykat ne? poznamenal z úsmevem aby bylo jasné že to myslí jako žert. Nemusel si mi nic nosit...mnel se v plánu se stejne po tréningu jít najíst...i když...né asi na takové dobré jídlo jaké si přinesl... na jeho výraze bylo jasne videť že na to jídlo kouká z chutí.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Fri 1 Feb - 19:38

"Uhm... neber to jako hlídání. Jen ti budu dělat společnost, jestli to nevadí. Více méně jsem tu jen pro všechny případy. Doufám, že to nevadí... já sám ti chtěl pomoci a seznámit se s tebou..." Odvětil Yoshio a ke konci to znělo trochu smutně, ale přeci se nepřestal usmívat...
"Jestli chceš, vykat ti budu, ale myslím, že tobě by to zrovna asi vadilo. Ale měl by sis zvykat. Jestli dosáhneš ještě vyšší úrovně, tak to bude dosti obvyklé... " Nezapomněl Yoshio opomenout... samozřejmě jak jinak, než s úsměvem...
"No... alespoň už nemusíš nic shánět nebo někam chodit. Klidně si vezmi. Je to celé tvoje... když už jsem ti to donesl... snad ti bude chutnat..." Mrkl na něj...
Bylo na Kiritovi vidět, že by si dal a jelikož to bylo pro něj, nebyl tu problém. Když už to Yoshio donesl, byla by škoda to nesníst...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Fri 1 Feb - 19:54

Díky... vzal si jednu žemli a z chutí si z ní odkousnul. Byla vážne boží. Pak popri jedení pokračoval v rozhovore. Nejde mi o hodnosť...ide mi hlavne o to aby som mohol aspoň niekedy odísť z dediny...a vidieť niečo nové...ale.. bolo vidno že som sa trochu zamyslel pri dokončení vety ale nakoniec som ju po ťažkom povzdychu dokončil. Ale zrejme môžem byť rád že mám voľný výbeh po konohe...aj keď raz odtiaľto odídem a pôjdem sa pozrieť po svete... znelo to tak trochu ako sen, to zrejme preto že to tak aj bolo. Hoc si uvedomoval že skutkom ktorý vykonal v rámci vereného blaha ho v podstate prikoval ku kmeňu konohy. Neľutoval to....vedel že sa mu to raz splní...či tak alebo onak.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Fri 1 Feb - 20:08

"Není zač... Myslím, že když jsem tu já je to lepší, než kdyby si měl kolem sebe hromadu zamaskovaných shinobi ne?" Nadhodil s úsměvem Yo otázku...
"No... jestli chceš... můžeme se jít mrknout do okolí. Neměl by být problém, když budu s tebou, ale dál bychom asi nemohli no... Víš co... Hokage by tě asi hledala..."
Odvětil trochu smutně Yoshio, ale s tímto nemohl nic dělat ani on... Dál jak do okolí se prostě dostat nemohli a ani by jim to nejspíše neprošlo...
"Ale uvidíš, jednou se někam pryč dostaneš.... věř my..." Povzbudivě se na něj blonďák usmál....
"A doufám, že chutná..." Neopomněl dodat, i když podle Kiritova spokojeného výrazu mu to chutnalo a to velice...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Sat 2 Feb - 8:05

Jenom do okolí....a ješte dál....rychle a tiše... šomral si zamyslene neco pod nos. Pak se otřásl a znovu si ukousl a když polkl tak znova promluvil. Jó chutná mi díky...Né nejelepší by bylo kdybych mohl být sám...navíc aspoň vidím jaká je Hokage přímá...Byla tu před chvíli její klon a jediné co mi řekla bylo že až si najde čas bude mne trénovat... Přitom chce aby mne nekdo hlídal...budu taky hrát její hru... ješte mi zaznelo v hlave. Zase sem mnel bezduchý výraz. Ale pak promluvil. Hokage by hledala spíše Kuramu než mne.. poznamnal na konec. Bylo to tak, to vedel, nevymluvil by mu to nikdo. Jediný koho bral v tomhle vážne byla jeho maminka.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sat 2 Feb - 12:52

Tu jeho tichou poznámku Yoshio přehlédl jen s letmým úsměvem...
Teprve až na jeho další slova reagoval...
"Uhm... jsem rád, že ti chutná a omlouvám se, jestli ti tu vadím. Klidně můžu odejít, ale... asi bych tě musel kontrolovat alespoň z dálky a já myslel... myslel jsem, že by bylo lepší, kdybych ti dělal společnost a třeba se alespoň trochu z tebou zblížil. Nechci, aby sis myslel, že tu jsem jen proto, abych tě hlídal nebo kontroloval..." Reagoval na to, co řekl Kirito Yoshio. Bylo vidět, že to myslím upřímně a nesnaží se ho nějak oklamat... Ale i tak jej blonďák chápal.
Muselo to být pro něj složitý a nikdo si neuměl představit jak... Být hlídat a považován za něco důležitého jen díky tomu, co je do něj zapečetěný. Nebo spíše, kdo...
"Já si myslím, že ne... ale... jestli tě to alespoň trochu potěší, já bych hledal tebe..." Usmál se na něj zářivě Yoshio...
Byl to člověk, který neuměl lhát a ihned šlo na něm vše poznat. Někdy to mohla být velmi neprospěšná vlastnost, ale... někdy i velmi prospěšná...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 2 Feb - 16:20

Presne pred Kiritom a Yoshiom sa ozvalo "PUF" a v obláčiku dymu som sa zjavila ja. Pohľadom som si oboch prítomných premerala pohľadom a letmo sa usmiala. Zdravím! Ponaťahovala som sa. Tak som teda tu...Kirito, si už pripravený na tréning? Uprela som naňho svoje modré oči. Bolo vidno, že som dosť znepokojená a ustarostená, v poslednej dobe toho bolo na mňa strašne veľa, takmer vôbec som nespala. Ale snažila som sa. Nesmela som nechať Kirita osamote, nemohla som si dovoliť, aby ho tá organizácia, o ktorej Nao vravel, chytila...
Samozrejme, ako jicnhuuriki bol pre nás dôležitý, ale nešlo len o to. Bol predsa člen našej veľkej konožskej rodiny.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Sat 2 Feb - 16:49

Chcel som ešte odpovedať Yoshiovi ale kým stihol dorozprávať a ja dojesť aby som mohol rozprávať sa tu objavila Hokage. Po jej otázke som si len utrel ústa a kývol namiesto druhého poďakovania za jedlo. Vstal som a oprášil som si kabát od trávy a ponaťahoval som sa. Na jej otázku len znela odpoveď. Už viac ako osemnásť rokov pripravení... dodal z miernym úšklebkom.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sat 2 Feb - 16:52

Arisu

Příběhla jsem na cvičiště nejrychleji jak jen to šlo. K mému údivu zde stála Hokage se kterou jsem před chvilkou mluvila. Hokage-Sama. Řekla jste mi že se mám poptat po panu Namikaze. Bylo mi jasné že jedna z nich bude asi kopie.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sat 2 Feb - 17:11

"Zdravím Hokage-sama..." Pozdravil nazpět Yoshio se zářivým úsměvem...
To samořejmě, ale asi znamenalo už konec mluvení...
No, alespoň, že Kiritovi udělal trochu radost s tím jídlem. Víc pro tuto chvíli však udělat nemohl. Teď si jej mínili přebrat sama Hokage...
Stále tu však mohl zůstat a sledovat, jestli se něco děje nebo neblíží Popřípadě známy jejich tréninku zakrýt, když už tím senzibilem chtěl být a také z toho již něco uměl...
Proto nakonec na oplátku také jen kývl na Kirita, že se rádo stalo a děkovat za jídlo nemusí... Dál však zůstal sedět s úmyslem sledovat to, co se bude dít a mezitím kontrolovat i okolí...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 3 Feb - 13:08

Usmiala som sa na Arisu. Raiken Namikaze je tam...Choď za ním, myslím že bude ochotný ti pomôcť. Ukázala som na blonďatého modrookáňa neďaleko od nás. Keď som sa otočila na Kirita, milý úsmev mi zmizol z tváre a nahradil ho vážný výraz. Dobre, takže najprv potrebujem vedieť pár vecí...Aký vzťah máš s Kuramou a do akej miery ho dokážeš ovládať? Položila som mu dve otázky. Musela som ich vedieť, aby som sa dokázala prispôsobiť.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 3 Feb - 13:36

Arisu

Pomalým krokem jsem přešla k Raikenovi jak ukázala Hokage. D-Dobrý den. Šeptla jsem. Mám na vás menší prosbu.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 3 Feb - 13:41

Od mojich myšlienok ma odtrhol až hlas, či skôr šepnutie. Kukol som sa na dievča, ktoré ten šepot vydalo a milo som sa usmial. Ako vždy. Zdravím. Vyšlo zo mňa najprv, a vypočul som si aj informáciu, že odo mňa asi niečo potrebuje. Teraz sa úsmev zmenil na výrazne zvedavý výraz. Lepšie som sa k nej otočil, a čakal som čo to bude. Aby som naznačil že jej pomôžem, ešte som povedal niečo ako "Tak čo to má byť za prosbu?" A ako inak, v tichosti som ostal čakať.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Tasai Sun 3 Feb - 14:08

Hm... na chvíľu sa zamyslel. Tak vzťah...sme svoji... povedal z úškrnom ale potom povedal vážne. No taký ako je to vždy...nemá ma rád.....a ovládať ho neviem..kedy aj...vždy keď bol pokus o to tak sa mi to nejako vymklo z podkontroli... dodal stále sa usmievajúc.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 3 Feb - 16:13

Arisu

Jmenuji se Arisu Otoginokuni. Postavila jsem se k němu přímo ale bála jsem se ho. Mám jisté kekei genkai, bylo by lepší si přečíst spis aby jste přesně věděl o co se jedná. A to bych chtěla zapečetit tak abych ho mohla ovládat jak chci a né aby se zapínalo při emočním vypětí a vypínalo až vyvraždím vše co mám v dosahu. Poodstoupila jsem o krok do zadu, měla jsem strach.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 3 Feb - 16:28

Trošku ma svojou prosbou prekvapila. Nie tým, že po mne chce zapečatenie. Skôr tým, čo by hrozilo keby sa jej Kekkei Genkai aktivovalo. Ale napriek tomu som sa ešte viac usmial, nebol dôvod správať sa nejako čudne. Čupol som si pred ňu a zároveň, keďže spravila krok dozadu, musel som spraviť ja malý krok dopredu, aby odo mňa zas tak vzdialená nebola. Aj keď, netušil som prečo sa vôbec vzďaľovala. Teší ma, Arisu. Ja som Raiken Namikaze, a rád ti s tým pomôžem. Keďže však nemám spisy pri sebe, a ani sa nechcem hrabať vo veciach Hokage, bolo by skôr lepšie, keby mi o tom svojom Kekkei Genkai povieš niečo ty sama, teraz. Prehovoril som usmiato, a vyčkával som na jej ďalšiu reakciu. Stále sa mi ale zdala nejaká...nesvoja? Vydesená? Azda sa ma bála? Trošku ma to miatlo, nepripadal som si zatiaľ nikde nejako strašný, takže som súdil, že sa asi bála niečoho iného. Možno sa to aj dozviem, pri jej ďalšej odpovedi.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 3 Feb - 16:39

Arisu

Začala jsem mu vyprávět můj příběh a schopnosti kekei genkai. Chtěla jsem aby to pochopil celé. Následně jsem si sedla na zem a začala jsem si při vyprávění hrát s mím nožem na mích zakrvácených šatech. Už chápete?

//Doporučuju přečíst si char a klan Smile
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 15 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 32 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru