Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace v Listové

+7
Raiken Namikaze
Kami Atsushi
Daiki Yatoshi
Faito Dansaku
Kaori Senju
Aki Kana
Shijin Hyuuga
11 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Restaurace v Listové Empty Restaurace v Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:41

Restaurace v Listové 539px-Yakiniku_Q

V prvním patře jedné z budov se nachází restaurace.
Na první pohled nic neobyčejného, ale vaří tu velmi dobře.
Dospělí si tu mohou objednat saké, ale i mladší si přijdou na své.
Pestrý jídelníček uspokojí i ty nejmlsnější.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Aki Kana Sun 23 Sep - 20:07

Nakoniec sa predsa len mali šťastie. Reštaurácia ktorú som si matne pamätal tu bola. Vošiel som aj z Naom dnu a posadil sa k jednému stolu. Dúfal som že nebude vadiť že tu mám zvieratko. No niekomu z hostí a nebolo ich tu veľa to vadilo a tak ma čašníčka hoc v rozpakoch ale predsa chcela jemne naznačiť či nemôžem odísť. Povedal som jej že kľudne odídem ale našťastie som si mohol objednať jedlo a ona nám ho zabalí. Vypýtal som si veľkú porciu Dango, džús a flašku kečupu. Síce bola objednávkou dosť zaskočená na moje prekvapenie po pár minutách vonku som sa dočkal svojej objednávky pekne zabalenej v taške. Zaplatil som a nakoniec som dodal že sa nič nestalo a určite prídeme aj nabudúce. A tak sme sa z Naom vybrali hľadať miesto kde by sme si mohli odpočinúť a v kľude sa najesť. Nao sa domáhal flašky kečupu ale zakázal som mu to pretože potom by sme nikam nedošli.

-Presun
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Guest Mon 24 Sep - 15:29

Zavítala jsem do restaurace kterou jsem v Konoze měla nejraději. Už u vchodu si mě všimla číšnice se kterou jsem sem tam prohodila pár slov když jsem se vrátila.
Zazubila jsem se na ní a sedla si k baru. "Jáko vždy." Objednala jsem si a hned přede mě postavila Dango a čaj. "Ď..." Ušklíbla jsem se a pustila se do jídla.
"P..." odpověděla mi se stejným úšklebkem.
"Tak jak?" Opřela se o pult a hodila si utěrku přes rameno.
"Nudáá, jako vždy." Pokrčila jsem rameny a líně se protáhla. Pustila jsem se do vyprávění jak jsem se další měsíc nudila mimo vesnici a nic kloudného nenašla.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Guest Mon 24 Sep - 17:56

Dojedla jsem a nyní jsem jen seděla a povídala si s ní.
"Jaké jsou plány?"
"Hmm...nakoupim si tady pár věcí a pak Iwa." Oznámila jsem jí tajemně a pak se ušklíbla. "Héé Iwa? Kup mi tam pár věcí prosím." Zazubila se na mě a začala psát seznam. "Pár?" Zamrmlala jsem když jsem viděla kolik toho na ten papír píše. Když to bylo vše, zaplatila jsem jí a vzala si papír. "Koupím ti to, ale nevím kdy se se zase dostanu." Lehce jsem se ušklíbla a zvedla se. "Počkám si. Měj se!"
Mávla jsem jí, vzala si věci a vesele se vydala pryč.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Sep - 18:23

Spolu s Faitom sme sa objavili v jednej Konožskej reštaurácii. Milovala som to tu, lebo tu varili najlepšie Sukiyaki v celej dedine! Porozhliadala som sa. Hľadala som nejaké voľné miesto, našťastie bolo voľné moje boľúbené miesto v zadnom rohu v pravo. Takže som sa k nemu vybrala a sadla som si. Za malú chvíľku prišla sympatická čašníčka. Dobrý deň. Čo si prajete? Opýtala sa, na čo som sa len usmiala. Ja si prosím ako vždy Sukiyaki a čučoriedkový džús.
Pozrela som sa na Faita a bola som zvedavá na jeho výber.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed 26 Sep - 7:39

Faito

Podíval jsem se do lístku a nějak jsem si nemohl vybrat. Šabu šabu. A přineste dřívka i pro slečny. A k tomu bezový džus. usmál jsem se nakonec. Pak jsem se podíval na Hokage. Je mou ctí i povinností pozvat vás, takže vybírejte, co hrdlo ráčí.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 26 Sep - 15:45

Mne to stačí! Ja sa teraz snažím veľa nejesť, pretože priberiem a...Proste nechcem byť tučná, viete? Usmiala som sa. Každopádne som sa toho mojého obľúbeného jedla nemohla dočkať. Čašníčka prikývla a odišla. Oprela som sa lakťami o stôl a obzrela som sa tu, aby som vedela, kto tu je. Mnoho ľudí som poznala, niektorí mi však boli úplne neznámi. Vlastne som ich tu ani nikdy nevidela. Navyše ma štvalo to, že tí, čo ma poznali, sa na mňa a na Faita dívali vyvalenými očami. Vlastne...Ani sa im nečudujem, keďže tu väčšinou vysedávam sama, občas si pokecám s čašníčkou.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu 27 Sep - 19:59

Faito

U nás ve vesnici se neříká "tučná", ale "normální". usmál jsem se a přikousnul kus masa. Pak jsem se podíval na ostatní, kteří okamžitě zase sklopili zrak k jídlu. Pousmál jsem se a podíval se kage do očí. Co si o nás asi myslí? pohodil jsem hlavou směrem k nim.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 28 Sep - 14:34

Uhm... Uškrnula som sa a pustila sa do jedla. Ako vždy, mi Sukiyaki veľmi chutilo. Väčšinou som zjedla aspoň päť misiek (a to sa snažím nejesť!), ale teraz som sa radšej uskromnila a zjedla som iba jednu. Hneď na to som vypila svoj obľúbený čučoriedkový džús. Čučoriedky boli mojim najobľúbenejším ovocím už odjakživa...
A čo ja viem? Môžu si myslieť všeličo... Prižmúrila som oči a prenikavo som sa zahľadela na istého muža, ktorý sa na mňa práve pozeral. Takmer okamžite sklopil zrak a odvrátil sa.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri 28 Sep - 18:44

Faito

Pousmál jsem se. Ach, ta naivita. Přemejšlej... vpíjel jsem jí v duchu do očí, protože jsem nevěřil, že je opravdu tak blbá.
Já vím, že jsem mezi vesnicemi známý, ale jestli mám být v novinových článcích jako "váš nový objev", tak bych z toho taky rád něco měl. řekl jsem s úsměvem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 28 Sep - 19:04

No, ten chlapec mi nedal pokoja. Hneď, ako som sa naňho prestala dívať, on sa znova otočil späť ku mne a čumel na mňa. A nebola by som to ja, keby som si to nevšimla. Nasadila som jeden zo svojich vražedných pohľadov a s veľkou radosťou som ho tomu chlapčiskovi venovala. Bolo to, ako keby som povedala : Ešte raz sa na mňa pozrieš, tak ti takú vlepím, že preletíš cez celú Konohu!
Našťastie, odvtedy mi už dal pokoj. Prehrabla som si rukou vlasy a zhlboka sa nadýchla. Jemne som nadvihla obočie, len čo som začula, čo to vlastne povedal. Sčasti som tušila, čo tým chcel povedať, ale nebola som si tým stopercentne istá.
Čo tým myslíte...?Len to mi chýbalo, aby mi pod oknami behali novinári s miliónom otázok, a nedali mi pokoj do konca svojho života...Ako ja ich len neznášam...Sú strašne otravní! Prebrátila som očami, a k tomu som sa uškrnula.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri 28 Sep - 19:16

Faito

Řeknu to takhle: Novináři o nás dvou budou psát do další velké války. Takže je vlastně jedno, jestli to, co mezi námi bude, bude pravda nebo ne... řekl jsem s lehkým úsměvem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 29 Sep - 9:13

Ďalšia veľká vojna...Ako ja tie vojny neznášam! Jemne som naklonila hlavu na stranu a počúvala Faita. Hneď ako dohovoril, som sa naňho dívala ako na debila. Usúdila som však, že niečo pravdivé na tom bude...Nooo...Myslím, že máte pravdu, je to vlastne jedno... Jemne som sa usmiala, i keď som nebola rada, že ma od rána do večera budú otravovať tí hlúpi novinári. Ale čo...Stačí, keď jednému poriadne vlepím a ostatní radšej utečú, než by mali prísť o zuby a skončiť v nemocnici s otrasom mozgu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 29 Sep - 10:28

Faito

Pousmál jsem se a rozhodl se udělat pro novináře trochu divadla. Lehce jsem pohladil Hokage po tváři a pak jsem se k ní naklonil a políbil. Nebylo to nic moc, přeci jen jsem sám, nikdy jsem žádnou ženu neměl, líbal jsem poprvé v životě. Což ona nevěděla, takže si mohla myslet, že líbám naprosto hrozně. Pak jsem vstal, došel jsem k tomu chlapíkovi, co po nás pořád koukal a nějakým způsobem už dokázal načmárat dvě stránky poznámkového bloku, chytil jsem ho lehce za límec a řekl jsem: Jestli se zítra v novinách dozvím něco o Lady Hokage, budeš svoje koule hledat po kanálech, jasné?
Pořád sjem se usmíval, ale v očích jsem měl záblesk naprosto vražedného pohledu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 29 Sep - 15:13

Sklamane som sa dívala do prázdneho pohára, v ktorom len prednedávnom bol čučoriedkový džús. Prečo vždy tak rýchlo vypijem džús?! Tá myšlienka ma poriadne štvala. Ostatní si vždy pijú pomaličky, len ja pijem ako ťava v púšti, ktorá práve našla oázu.
Dívala som sa práve na toho chlapíka, keď v tom ma Faito pohladil po tvári.
Héééé?! Dívala som sa naňho ako na psychiatra, ktorý práve utiekol z psychiatrie. Nešibe mu náhodou? Pomyslela som si a odrazu...Odrazu som len pocítila jeho pery na svojich. Nevedela som, čo robiť, úplne som spanikárila. Kľud, zachovaj si chladnú hlavu... Dobre, takže som sa čiastočne upokojila a neostávalo mi nič iné, než len mu tie bozky opätovať...No...
Potom s tým prestal a ja som sa poriadne nadýchla. Úplne som sa upokojila a len som sa uškŕňala nad tým, ako sa vyhrážal tomu novinárovi. Ktorý sa síce tváril trochu vystrašene, ale nie až tak, aby pustil do gatí a ušiel. Prudko som vstala a postavila sa vedľa Faita. Ťapla som ho po ruke, aby novinára pustil. Nerobila som to preto, aby som ho "zachránila", ale aby som Faitovi ukázala, ako to robím ja. Vyhrážanie ti nepomôže... Milo som sa na novinára usmiala, schmatla som ho pod krk a zdvihla ho do vzduchu. Toto sa Kagemu nerobí... Povedala som milým tónom, no v mojich očiach svietila zlosť a hnev. Vyhodila som ho do vzduchu, a takú som mu strelila, že preletel nie len cez stenu, ale i cez celú Konohu. Pokiaľ tu sú ešte nejakí novinári, zdvihnite si svoje veľké tučné kufre a okamžite vypadnite, inak sa naštvem. Pohrozila som a polovica prítomných ľudí sa zdvihla a okamžite uháňala preč. Ostatní na mňa síce vyvaľovali oči, ale boli na také zvyknutí. Vedeli, že neznášam novinárov.
Podišla som k čašníčke a hodila som jej balík peňazí. To máte za tú stenu... Milo som sa usmiala, vzala som si zo stola ten novinárov zápisník, rýchlo som si prečítala, čo tam napísal. Prevrátila som nad tým očami. Čítaj... Podala som to Faitovi. Také somariny tam boli popísané, že som si myslela, že tu na mieste dostanem infarkt.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 29 Sep - 16:26

Faito

Četl jsem, ale přitom jsem přemýšlel nad fortelností mé kage a tak nějak děkoval, že si pro políček nevybrala mě. Ale ale, to jsme spolu opravdu šli až domů a naše siluety se zmítaly v záři okna za závěsem? zeptal jsem se pobaveně. Nesnáším novináře. I když...právě díky nim mě má pověst předchází. No nic...děkuji za pěkné jídlo. mrkl jsem na ni. Jako bych se úplně změnil. Bylo to podivné, ale zase jsem se začal chovat trochu temněji. A nebojte s eo toho novináře. Jestli nepůjde mezi átou a šestou ranní na houby, tak se mu nic nestane. dodal jsem s pobaveným úsměvem. Pak jsem hodil pár peněz za jídlo barmanovi (a celkem slušné dýžko) a odešel jsem pryč.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 29 Sep - 18:13

No, keby sa toto dostalo do novín, najskôr by som sa od hanby prepadla pod zem...Moja autorita by sa rozpadla ako domček z kariet! Naštvane som pohliadla do tej diery v stene. Bodaj by som mohla cez tú stenu prehodiť všetkych prekliatych novinárov! Bolo by mi veľkým potešením!
Usmiala som sa. Ja sa toho novinára nebojím, až ho najbližšie uvidím, tak skončí v nemocnici s polámanými všetkými kosťami! Zasmiala som sa. Keď odchádzal, kývla som mu rukou na pozdrav a vybrala som sa do tréningových priestorov. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sun 28 Oct - 18:47

Konohu jsem moc neznal, vlastně jsem tu byl poprvé, ale že bych se kochal nějakýma kytičkama kolem, ani náhodou, hledal jsem nějakej nejbližší bar do kterýho bych mohl zapadnout a ignoroval mumlání toho individua za mnou, bolest hlavy byla nesnesitelná a na tu jsem znal jen jedinej lék!
Zastavil jsem se až pod neonovým nápisem hlásajícím restaruaci. Neváhal jsem a vpadnul dovnitř. Snad i vyběhl těch pár schodů do prvního patra, hlasitě jsem pozdravil lokál, usednul si k baru a mile se usmál na servírku, která mimochodem byla velice pěkná! Hned jsem si u ní objednal saké pro dva, přinesla mi to a neušel mi její pohled k obvazům na rukou. Nejdřív mi bylo krajně nepříjemné, že na mě vejrá jak sůva z nudlí, ale pak jsem se rozhodl toho využít!
Ty obvazy zas takovej problém nebudou, když jí ukecám, že to hrozně bolí a potřebuji domácí péči! Jo, na dnešek jsem měl vystaráno!
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 29 Oct - 19:47

Pomalu jsem vylezl za ním. Narozdíl od něj jsem takovej alkoholik nebyl, já si těch pár minut klidně počkal. Vyšel jsem po schodech, usadil se vedle něj na vysokou židličku a hned do sebe kopnul panáka. Prohlédl jsem si servírku od shora dolů.
Pak jsem se otočil na blon´dáka a dal palec dolů. "Prsa dobrý, ale co ten obličej? 5ka!" opřel jsem se o bar.
"Co ruce? Roze*ral jsem ti je dostatečně?" ušklíbl jsem se.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 1 Nov - 20:24

Když ke mě došel Kami protočil jsem očima.
"5-tka?! Děláš si srandu? Koukej na to tělo! Nebouchnul jsem tě náhodou do hlavy? Nebo ti po tý drzý holce nějak všichni ostatní přijdou pod čarou?" Tázavě jsem nadzvednul obočí a zachrastil ledem ve skleničce bolest hlavy pomalu odeznívala a místo ní přišla jen prázdná mysl, to jsem potřeboval!
Když se zmínil o rukou, krátce jsem se mrknul na obvazy a ušklíbnul se. Bylo mi jedno, že ta servírka na nás kouká docela dost vyjukaně.
"Máš štěstí, že jsi mi nepřetrhal nervy. Jinak by jsi mi utíral p*del po zbytek života, kámo!" Zasmál jsem se a poplácal ho po zádech, nemělo to takovu sílu, jak bych chtěl, přeci jen, mít sešitý ruce, hm, chuťovka.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 5 Nov - 19:35

Ušklíbl jsem se a zcela nepokrytě si dívku prohlídl. "Kámo a ty jsi se asi moc nalokal tam u vás písku ne?! Vždyť má zuby jako kůň! Je vidět, že jsi tady jenom chvíli!" mluvil jsem hlasem vědeckým, jak kdybych rozebíral teorii relativity a ne místní krasavice. "Kdyby jsi znal Aizawu, garantuju ti, že tuhle by jsi poslal k ledu!"
Pak jsem se opřel o pult. "Dal bych tě do domova důchodců, závodění na vozejku musí být děsně cool!" ušklíbl jsem se.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Mon 5 Nov - 19:52

"Jak říkám, ta holka ti nějak moc stoupla do hlavy!" Zavrtěl jsem hlavou, fakt bych chtěl potkat někoho, kdo dokázal takhle stoupnout i v očích u Kamiho! Radši jsem do sebe kopnul dalšího.
"Tak mi ukaž v tomhle baru, která ujde, když mám podle tebe tak zkaženej vkus" Ušklíbl jsem se a na stoličce se pohodlněji usadil. Na to jsem byl zvědavej.
"To teda, vyhrával bych a dostal ocenění od nějaký babky!" Protočil jsem očima, díky bohu, že se to nestalo!
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kami Atsushi Mon 5 Nov - 19:58

"Jasný, třeba umělý zuby." ušklíbl jsem se ironicky a rozhlédl se po baru. Teda, že by kolem byli nějaké krasavice se říct nedalo. Dost kritickým pohledem jsem přejel po osazenstvu baru. "No... tamta blondýna ujde.. velký prsa, roztomilej obličej, iq tykve... akorát na zbalení." zasmál jsem se a napřáhl k němu pěst, protože jsem věděl, že pochopí můj zvrácený smysl pro humor.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Wed 14 Nov - 18:43

"I ty by ušly! Nevíš, jak jsou bezzubky sexy?" Ušklíbl jsem se a radši do sebe kopnul dalšího panáka. Přišlo mi až vtipné, kolik nás dva od sebe s Kamim dělí let, šest celkem, ale stejně si rozumíme. On moc rychle rádoby dospěl a já jsem zamrzl na nějakejch těch 18-ti. No vůbec mi to nevadilo, on měl svůj zvrácenej humor, a chápal můj. Takovýho kámoše by chtěl každej. Věřte mi. Při jeho slovech jsem pohledem sjel na blondýnku.
"Ujde, ale na mě moc umělá, řekni mi na ní jedinou věc, která neprošla plastikou" Pokrčil jsem rameny a podíval se spíš na černovlásku na druhém konci.
"Tváří se tak trochu jako nedostupnej ledovec, ale ty přece rád výzvy, ne?" Ušklíbl jsem se a svou pěst přiložil k němu, i on musel chápat mé myšlení.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Kami Atsushi Sat 1 Dec - 14:20

Zabrousil jsem pohledem na druhou stranu lokálu. Černovláska byla poměrně hezká. Až na ten snobskej výraz, ale nemůžu říct, že i do toho bych nešel. Naopak! Tyhle rádoby netykavky jsem měl celkem rád, bavilo mě sledovat jejich znuděný obličeje, který se během sekundy měnily na nenasytný saně.
Ušklíbl jsem se a zavrtěl hlavou. "Ne kámo.. nedělám do něčeho jinýho, když mám rozdělanou práci." jasně, že jsem měl na mysli Suki! Já tu holku prostě musel dostat! Chtěl jsem jí a její netečnost mě vytáčela. Daiki byl v tomhle jinej, nikdy se na nic nevázal. Já si nedokázal připustit pokoření, takže když jsem si jednou vybral Suki, bude moje i kdybych jí měl skládat básničky!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Restaurace v Listové Empty Re: Restaurace v Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru