Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+5
Suna Shinobi
Makoto
Yoko Ayme
Akio Sakkaku
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:39

First topic message reminder :

Ulice - Stránka 4 Mjo07cUlice - Stránka 4 Images?q=tbn:ANd9GcRwgNJFD7PNiN3k-DTDgED5u4bhQM_73SZpagCGFTPY5AqpHAewrDeBxja68g
Ulice - Stránka 4 800px-Sunagakure
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Na kde jakém rohu můžete vidět ukazatel, aby jste se snad v naší nemalé domovině neztratili^^.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 18:00

Muž klonům neodpovídal, nestáli mu za to. Ušklíbl se a začal se s vějířem točit dokola, tím se k němu nemohli dostat a vítr který způsoboval byl velmi silný nejen ostrý.

Sova pokračovala v náletech a snažila se ho dostat drápy, byla dost velká aby chňapla i jednorožce ale na to byl ještě čas. Teď se velitel soustředil na něco jiného.
Koutkem oka sledoval jak kloni kteří vypadali jako stratég běhali sem a tam. Na první pohled se mohl zdát, že jen tak bezmyšlenkovitě běhají sem a tam, ale plnili svůj účel.

Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 18:02

Z mierným úsmevom som mu odpovedal "Neskoro ako vidíš..." a okolo mňa mizol prach z klonov "No môžme ísť ďalej" trošku som sa cítil lepšie a už som bol uvoľnený...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 18:05

Nato som vytvoril obyčajný klon ja, vzal Devu do náruče, a uličkami sa s ňou pustil hľadať bezpečie. Ja som sa chytil za pravé oko, a druhou rukou som sa zachytil o Kaita. Nemáme veľa času, musíme pokračovať rýchlo! Odvetil som mu, a narovnal sa. Nato som z ním vybehol z budovy. No tááák! Poď, Deva je mŕtva, ktorá je ďalšia? Pobavene som vykríkol. Práve sme zničili Devu! Jop, aspoň nejaká zásluha pred smrťou..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 18:08

Chytil jsem Jayoivi zápěstí a odskočil.
''Co by jsi dělal kdybys mě zabil?''Zeptal jsem se s úsměvem a objevil se poblíž Akia s Kaitem.
''Jo..Právě včas..To vy jste ho zabili?''Otázal jsem se,ale na odpověď bylo už přepříliš pozdě.
Takové energie.Ušklíbl jsem se a po chvíli jsem také zmizel.

(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 18:08

"Počkaj..." v tom ma tiklo a zobral som si katanu zo zeme...Daichiho hlavu som hodil Jayovi "Postaraj sa o jeho hlavu..." povedal som a behal som za Akiom Vďaka bez tejto katany by som to nedokázal moje slova v podvedomý som venoval slova otcovi a čakal čo bude ďalej..
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 18:11

Klony:
Keď muž začal máváť s vejárom tak klony sa začali od neho vzdiaľovať. Na toho chlapa nemali čas. A čas tu bol dôležitý...

Jeden z klonov preletel istú vzdialenosť a narazil do steny. To zapríčinilo, že sa klon zničil a zostal z neho len úbohý kameň. No tie dve klony sa stále držali. Museli dostať stratéga. Ten tu bol jeden z kľúčových bojovníkov. Vietor bol dosť silný a tak rozniesol prach a piesok, čím vlastne si sám vytvoril dymovú clonu. Keď však dymová clona spadla tak po klonoch nezostalo ani chýru, ani slychu. Vyzeralo to tak, že sa zničili.

No pravda bola iná. Zatiaľ, čo on vytvoril dymovú clonu, tak oni pomocou Jinton: Mueisho sa okamžite a rýchlo dostali do bezpečia. Potom už len s katanami v ruke zabíjali klony stratéga extrémnou rýchlosťou, ktorá by sa dala rovnať na úrovni rýchlosti Raiton no Yoroi. A tak moje kamenné klony ničili klony stratéga jedného za druhým. Hľadali toho pravého...

Mu:
Sunagakure no sato bola kompletne zničená. Nikdy som si nemyslel, že sa mi naskytne takýto pohľad. Usmial som sa a sledoval situáciu tam dole. Snažil som sa približne odhadnúť, ktorý klon je pravý. Avšak bez Dojutsu to bolo nemožné. Moje snímanie chakry na to nemalo zmysel. Zatiaľ, som teda vymýšľal stratégiu. Jednak aj na útek a jednak aj na kompletné zničenie...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 18:13

Chytl jsem Daichiho hlavu. Vytahl pmaly pytel a strcil ji tam. Prehodil si pytel prez zada mec vratil zpet do pouzdra na zadech a naznacil Girovi aby se vratil zpet. a pomalu si to zamiril nekam do bezpeci.(presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 18:14

Mladý stratég vše pozoroval z bezpečného úkrytu který mu dělaly trosky. Teď se ale musel odhalit, musel aby měli šanci vyhrát.
"Hej všichni! Musíte zneškodnit toho s dlouhými vlasy, ten co umí pouze přivolávat je klíč k ostatním! Pokud ho zneškodníte neměl by přivolat další těla!" Zakřičel velice nahlas svou domněnku avšak nemusela být správná.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 18:16

Přeskakoval jsem jednu budovu za druhou,dokud jsem nespatřil dalšího,který přivolával podivné druhy zvířat.Zaostřil jsem a prohlédl si je,i jeho zblízka.
To snad ne?Uživatel Rinneganu?Na chvíli jsem se zarazil a seskočil z budovy,počemž jsem poskládal pečetě.
''Shoton:Omiwatari no jutsu'',řekl jsem a bouchl do země,počemž se v obrovské rychlosti ze země tvořili ostré krystaly,které mířili přímo na Chikushodou a toho druhého.

Ulice - Stránka 4 1556n2w

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 18:19

Klony:
Klony sa len zasmial, pretože ho započuli. Skrýval sa až priveľmi dobre. Predsa len klony mali schopnosti senzibilov a oni ho aj tak nevedeli nájsť...

A tak zrazu obidve klony zmizli. Objavili sa niekoľko metrov nad troskami, kde sa skrýval stratég a potom začali neprestajne sekať. Presekali sa cez všetky trosky, ktoré tam boli. Dúfali, že ho aspoň zasiahli. No zrazu klony prestali sekať. Už, už sa mohlo stratégovi zdať, že si mysleli, že zomrel. No v tom momente obidvaja skočili na obrovský kameň z domu, pod ktorým sa stratég skrýval a to by malo zapríčiniť stratégovo doslova rozpučenie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 18:38

Chikushodou
Proto, že byla sova tak veliká vyhnout se jí takový problém nebyl. Všiml jsem si zeshora Takeshiho útoku, proto jsem přenesl svůj pohled do Chukushodoua, ten se proto jednoduše vyhl a seskočili z nosorožce dolů, takže krystaly neměli účinek.
Chikushodou poskládal pečetě.

Shurado
Shurado se mezitím neohroženě procházel vesnicí, zastavil se několik desítek metrů před Takeshim a vyčkával.

Trvají ty boje moc dlouho, zajímalo by mě, jestli už je Kazekage mrtvá. Jejich morálku by to rozhodně podkopalo!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 18:44

Když seskočil z jednorožce velitel se usmál a se sovou začal stoupat k Muovi. Pořád měl dlouhý neviditelný meč a tím na něj nečekaně zaútočil.

Jakmile byla přivolávající sféra z nosorožce pryč objevil se za ní vyčkávající loutkař který se již předtím s velitelem domluvil. Napojil na tělo chakrová vlákna a škubl rukama do strany, pokud se to podařilo mělo to za následek že tělo prudce narazilo do trosek.

Stratég vycítil přítomnost někoho jiného a z trosek stihl utéct než ho rozdrtily. Nyní tam stál a nad ním byl nepřítel. Díky bohu se ale objevil muž který ho již jednou zachránil a zašklebil se na něj. "Jdi.."
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 18:47

V diaľke som si všimol veľkého nosorožca. Pravé oko trucovalo, času som nemal, nemal so na výber. Rozbehol som sa smerom k nemu, až som si všimol ďalšiu sféru, s poskladanými pečaťami. Chytil som Kaita, a odtiahol ho do tieňu jednej z budov. Náš cieľ, takže, musím sa dostať k nemu! Ak sa k nemu dostanem, a pozriem sa mu do očí, musíš moje telo chrániť, jasné? Zabav ho.. A ja ho prekvapím.. Vysvetlil som mu jednoduchý plán, na viac som nemal čas. Ideme!
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 18:51

Mu:
Nemožné... pomyslel som si, keď som zacítil, že nejaká chakra sa k nám približuje."Sme prezradení!" povedal som a hneď na to som aktivoval techniku Meisaigakure no jutsu. Takže veliteľ, nemohol vedieť, kde som. Len som stihol niekam odletieť, než bolo neskoro. Letel som priamo k zemi. Dopadol som naň. A ukryl som sa niekde v uličkách. Ešte nie je čas... pomyslel som si, keď som bol v bezpečí. Teraz ma už absolútne nemohli nájsť. Nemal som to nechávať na náhodu..

Klony:
Klony zostali prekvapené, že stratég nezomrel. Začínalo to byť ako nekonečný príbeh. Otočili sa a všimli si Akia a Kaita. Rýchlo sa k nim priblížili zo zadu. A zaútočili zo zálohy s katanami v ruke. Snažili sa ochrániť sféru, stoj, čo stoj.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 18:53

Na chvilku jsem se ohlédl za sebe a uviděl ležící tělo s meči vedle sebe.
To je ten co vyznává Jashina?Bude se ještě hodit..Pousmál jsem se a znovu poskládal pečetě.Z ničeho nic na Shurada v obrovské rychlosti letěly středně velké krystaly,které ho připoutaly k zemi.Vyhnout se jim v této rychlosti je prakticky nemožné.
Ulice - Stránka 4 K3vz9z
Tohle by ho mělo zdržet.Pomyslel jsem a rychle vzal tělo i s meči,počemž jsem zmizel.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 18:53

"No ok.." prikývol som a rozbehol som sa k Chikushodou-ovi a hodil na neho kunaie...Dúfam že to vyjde... zamračil som sa a sústredil som sa na tu sféru...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 19:25

Všiml jsem si, že zaútočil někdo na Mua, přesunul jsme se dál. Jasně, mohl bych ho zabít a posalt k zemi, ale musel bych přerušit ovládání sfér, a já nutně potřeboval dodělat práci tam dole.

Chikushodou
Jeho tělo sice do trosek narazilo, ale nic moc to s ním neudělalo, znovu se postavil na nohy, sféry nebylo tak lehké zabít, jedině, kdyby přišli o všechny chakrové snímače nebo o hlavu.
Kunaie vyblokoval jednoduše, jednu ruku měl stále pokrčenou v pečeť, pro případ přímého ohrožení, jeho záloha.

Shurado
Krystaly ho sice zdržely, ale na na dlouho, díky výbuchům, které kolem sebe rozdával se snadno osvobodil a na tváři mu hrál psychopatický úsměv. Tahle sféra nebyla stvořena z lidského těla, byla jiná. Její tělo bylo tvořeno kovem a potažené lidskou tkání, byl to stroj.. Doslova.
Místo článků prstů se najednou objevily malé raketky, které vypustil na Kaita s Akiem. Při střetu s cílem.. se ozval výbuch!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 19:30

V poslednej šanci som poskladal pečate a namiesto mňa sa ukázala vetvička, cez ktorú raketka prefrčala a narazila do Muovho klona...
Ja som sa objavil v jednej pivnici z domu, ktorý už bol zrovnaný so zemou...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 19:36

Na strelu ma upozornili Muove klony, ktoré sa na nás rinuli. A len vďaka tomu som si všimol ďalšie sféru. Dochádzal mi čas, a tak som to dal na istotu. Po poskladaní pečatí, som sa ocitol mimo dosah útoku, a bez váhania som sa rozbehol na Shurada. Áno bol som blázon, ale dúfal som, že ma bude Kaito kryť, a ak nie on, ďalší Shinobi, ktorý boli v uliciach. Potrebujem jediný pohľad. Pečate na Kawarimi som mal zložené a blížil som sa. Teraz som vsádzal svoj život. Za Kazekagehóóó! Ozvalo sa ulicami.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 19:39

Když loutkař zjisti že to funguje napojil na tělo více chakrových vláken a pokusil se ovládnout její pohyby silou. Byl si vědom toho že loutky jsou již nějak ovládány ale za zkoušku nic nedá.

Velitel kroužil nad nimi a všiml si dalšího muže ve vzduchu. Bože co to s nimi je...to si hrají na ptáky? Povzdechl si a sova zezadu letěla na muže a narazila do něj.

Stratég se pozorně prohlídl tělo na kterém byly chakrová vlákna.
"Tak co?!" Křikl loutkař, byl značně podrážděný že neví jak se ho zbavit.
"Eh... myslím že těla jsou ovládané přes to kovové, nejspíše to přijímá chakru...kdyby se to dostalo ven.." Zauvažoval a přimhouřil oči.

Muž z vějířem si povzdechl, už ho to nebavilo. Když uviděl že klony míří ke Kaitovi a a Akiovi vytvořil proti nim silný vítr který je měl odfouknout a rozeběhl se blíž.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 19:59

A mám toho dost. Shinobi ze Suny jsou neskutečně otravní tvorové.
Když se na mě řítila ta obrovská sova, sféry na chvíli přestaly přijímat informace, staly se z nich proto na chvíli nehybná stvoření, která necítila, neviděla..
Protože byla sova mohutná, vyhnul jsem se jejímu útoku z boku, protože jsem ho očekával, zvedl jsem ruku do vzduchu, namířil ji na muže na sově a prudkým máchnutím ruky dolů, jsem muže poslal střemhlav k zemi, v obrovské rychlosti dopadlo jeho tělo na jednu z budov.
Dochází mi chakra, nemůžu přivolat další sféru a pokud chci použít Shinra tensei a vyhladit vesnici, musím to udělat dřív než bude moc pozdě.
Pak jsem zaměřil svůj pohled na sféry pod sebou a znovu je probral k životu.
Nesmím se tak častokrát odpoutávat.

Chikushodou
Chakrová lákna sice byla na Chikushodovi, ale v pohybu ho nijak nezamezily. Ani se pohybovat nepotřeboval.
Nosorožec se mezitím rozzuřen rozběhl na muže s vějířem.

Shurado
Shurado během jeho nečinnosti nijak nemohl vnímat Akia, ani ho neviděl, když pak byl u něj, Akio nemohl vědět, že tahle sféra je odolná proti Genjutsu. Protože stroj bez emocí do Genjutsu chytit nedokážeš.
Shurado namířil na Akiua obě dlaně ze kterých vyjeli další dvě střely.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 20:10

Bol som pri ňom, a ako vždy som začal technikou prenikania do mozgu, kde som hľadal o sfére informácie, niečo, čo mi v boji pomôže, slabiny a podobne. Avšak, zarazil som sa, keď som pocítil že to nejde. Akoby som hľadel do mŕtvoly. To ma vyviedlo z mieri tak, že som si nevšimol jeho strely, a tie ma trafili. Našťastie som mal Kawarimi vytvorené už dávno, namiesto mňa po mne ostala sutina. Ja som sa ocitol v neďalekej polozničenej budove, a prikryl si pravé oko čelenkou. Stratil som zrak pravého oka. No, ostalo mi ľavé, na malú dobu. Sakra, je.. bez citov.. Jeho.. Nedám.. Ksóó! Pozrel som sa malou štrbinou a všimol so ho. Nemal šancu ma nájsť, ale, zas ma mohli nájsť stopovači čakry. Pozrel som sa iným smerom a tam videl, ako nosorožec ničí všetko okolo neho. Musím dostať sféru povolávania. A potom, už nič nepovolá.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 20:17

"Všechno to vytáhnout?" Zamrmlal muž s katanou který chránil stratéga..."Prostě mu takhle.." Napřáhl se a trefil se fo momentu kdy tělo nebylo ovládané. "...useknu hlavu ne?" následně silně švihl katanou.

Velitel dopadl tvrdě na zem a jeho sova zmizela v obláčku kouře. Náraz to byl silný, vykašlal krev a rozklepaně se pokoušel zvednout. To už k němu přiskočila žena, ona byla tou druhou která již na začátku zmizela. Natáhla nad něj ruce a začala léčit vnitřní zranění. "Bude to dobré kapitáne..." Uklidňovala ho.

Dívka která již hodnou chvíli byla mimo boj dala pokyn štírovi a ten se přesunul za záda Shurada a svým ostnem ho probodl. Pro jistotu ho klepety z boku stiskl a drtil. "Ao jen do toho.."
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 20:24

Mu:
Bol som stále ukrytý a snažil som sa nabrať nové sily. Potreboval som späť sílu. Zostal som ukrytý a mierne som vyklonil hlavu a sledoval situáciu. No popritom tom som však stále dával pozor na ich chakru. Takže on sa chce ukryť... pomyslel som si, keď som videl ako sa Akio schoval do štrbiny. Potichy som sa zasmial a naspäť som sa schoval za múr, pričom som stále mal aktivovanú techniku Meisaigakure no jutsu.

Klony:
Kedže klony mali na sebe aktivovanú techniku Iwa no Yoroi bolo absolútne nemožné ich zasiahnúť. A kedže boli ešte na zemi tak sa brnenie stále obnovovalo. Zasmiali sa a rozbehli sa do úkrytu, kde bol Akio. Znova začali bleskurýchle rezať ako to len šlo. Chceli to už ukončiť tak ako ja...

Potom už len jeden z klonov zmizol a objavil sa za medičkou. Nemala šancu sa uhnúť, no nikdy nehovor nikdy. Urobil priamy rez cez jej hruď s nádejou, že jej prereže srdce zo zadu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat 12 May - 21:01

Vyskočil jsem na vyčnívající trosky, se složenou pečetí jsem si prohlížel okolí. Celá Suna byla opravdu zdevastovaná, před chvílí celou zkázu zakrývaly plameny a celkově to nepůsobilo tak tragicky, ale teď... Zahlédl jsem dva rychlé stíny, štíra a postavu pod ním. Dále tu byl ještě nosorožec, na zbytek jsem neměl výhled. Začal jsem se drbat na hlavě a snažil se alespoň koutkem oka nalézt někoho, na kom mi tu opravdu záleželo.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 4 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru